Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Soncev mrk 4. Decembra 2002


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
98 komentarjev na to temo

#51 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

jest tud obračam W, danes 100 na urno obračam na +

za enkrat mi kar gre, samo poslovno pa nisem dosti naredil, jutri bom pa spet jokalObjavljena slika kolk mam dela Objavljena slikaObjavljena slika


___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#52 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ojla vsem Objavljena slika

Pa a smo res tukaj vsi enaki ? Hecno !

Mrk sem preživela kar pozitivno- nisem tečnarila nad drugimi, ker sem vedela kam pes taco moli (tukaj prebrala). Je pa mojo okolico metal Pluton, da je kaj.
Doma mamico tudi, da je joj, je morila vse okoli-pa vedno mene najde.

No sedaj je vsem žal, le jaz sem še vedno užaljena-bo že minilo !

Lep pozdrav ! Vanja !Objavljena slikaObjavljena slika

#53 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ja, vceraj sem bil konkretno pesimističen in zaskrbljen nad preteklimi dogodki pri katerih naj bi imel mrk prstev vmes, oziroma naj bi jim pomagal. Moram reči, da je današnji dan prinesel veliko pozitivnega pa čeprav izgleda še tako turobno in žalostno. Avto ni tako sesut kot sem sprva mislil, direktor se mi je opravičil in mi dal prav s čemer se nisem z njim strinjal tako, da službo še imam. Sanjal pa nisem začuda nič me pa malce boi glava in čisto brez apetita semObjavljena slika.

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

To je vsekakor pozitivno - tudi midva sva ful zrihtala - oddala sva ze 300 koledarckov, s tem, da sva jih dala sele v tri trgovine... vse zivo sva zrihtala.... A vseeno - ne bi prehitro odpirala sampanjca, kot sem napisala ze v eni od napovedi, ker je veckrat tako, da smo pravzaprav preseneceni, ker "ni bilo nic takega", potem pa hopsala...
Seveda je cisto mogoce, da so negativni vplivi ze naredili svoje...... upam, da je tako....
Sicer pa je danes dan mrka, Pluton pa v konjunkcijo sploh se ni prisel - pri vsakem mrku pa poudarjam, da zelo velikokrat mrk "zadane" sele takrat, ko izzveneva, in ne, ko "gre gor"...
Poleg tega pa sem prav tako poudarila, da bi bili pravzaprav super poslovni dnevi, ce ne bi bilo mrka in plutona - torej - ker je tako, kot je, je to krivo za to, da ni VELIKO BOLJSE! Objavljena slika

Pa se nekaj nekateri ugotavljate... kako polni energije ste - vendar pa pozabljate, da ni vsak presezek energije tudi pozitiven in da evforija ni pozitivna energija. Objavljena slika

To je pac muhasto razpolozenje - kdor je zdajle totalno dobre volje, ful evforicen in ga kar razmetava, ta bo morda z moralnim mackom ali kako drugace sesut cez kaksen dan....
Mrk potencira vse in tudi povzroca trenja.... Seveda tako lahko da tudi ogromne in izjemne energije (saj ravno to opazujemo v naravi).
Sanje tudi - lahko smo preprosto prevec sesuti od dneva, prav lahko pa se tudi ne spomnimo, ce in kaj smo sploh sanjali.
Tudi jaz se ne spomnim, a cisto mogoce je, da bom nekaj iz konteksta zagledala, pa se spomnila delcka ali celih sanj...

Skratka - ne mislit, da je konec... ce se pripravlja 10 dni, gotovo ne bo minil v eni uri.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Se jaz Objavljena slika. Zjutraj sem se pripeljala 10 min prezgodaj pred vrtec in ker je bila ravno 8 ura sem se spomnila na meditacijo in kar v avtu... Me je ful umirilo... In cel dan se trudim mirit in dihat in bit cimbolj Objavljena slika. Je blo pa zanimivo opazovat kako sta se profesorja, ki sta prisla gledat nastop skregalaObjavljena slikaObjavljena slika..Objavljena slika
Potem sem sla pa v center, kupila eno stvar, ki jo iscem ze pol leta, pa jo zdaj najdem na eni stojnici na trznici... pa na kavico... vsi ljudje okrog nekaj zamorjeni, vsi se pogovarjajo kaksen cuden dan je, tak tezek pa zamorjen, vsega je vreme krivo... Ful enih nesrec, poslusam po radiu...
Se pripeljem domov, mi sporocijo, da so zasedli dvorano, v kateri naj bi mi imeli vajo.. (ker imajo kao oni prednost!!).. se vsedem, diham, poskusam ostat mirna.. Upam, da bomo uspeli prestavit na jutri, ker imamo v nedeljo nastop in bo KRIZA!!!
Po drugi strani mi je pa prav vsec, ker bom lahko zdaj doma... vsedla se bom, prebrala eno knjigo in se cimmanj priblizevala starsemaObjavljena slika.. Tkole za enkrat.. Ni tko hudo, prepricujem se, da se super pocutim, pa je v reduObjavljena slikaObjavljena slika

Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#56 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

torej ma mrk tak vpliv..zanimivo da sm to zvedla..sej mogoce pa ni vse took slabo..sam vseen upam da se bo obrnilo na boljs..
marsa eno vprasanje:koliko casa po mrku naj bi mrk se imel vpliv?
no upam na kaksne pozitivne vibracije..

špela novak

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Spela - daj malo si odpri par strani, pa si malo oglej, ker sem vse pojasnila in zlinkala na vecih koncih (med drugim sem vse potrebno podala tudi v glavi tele teme), da bi ja vsi lahko z vsem povezali in si prebrali....
Veckrat na vecih koncih poudarjam, da ima mrk dolgotrajnejsi vpliv.
Sploh je tako, ker sta se zgodila drug za drugim in ko ravno eden dobro izzveni, se ze zacenja cutiti vpliv drugega...
Celotno obdobje mrka traja nekako teden, 10 ali celo 14 dni... Torej racunamo kaksen teden prej in teden kasneje.. Lahko pa "mine" ze v treh dneh....
A tezko, da bi minil takoj istega dne... da se po mrku ne bi nic vec napetega dogajalo. Mislim, da se to se ni zgodilo, odkar spremljam to.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

name tole vse skupi neki chudn dela...
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#59 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Marsa pravi:
Pljusk nepociscenih vzorcev direkt v faco - TO je mrk.... na custvenem in osebnostnem podrocju...
... in Kozoroge
___________________

Objavljena slika Objavljena slika Pljusk, ja, kot bi me kdo s hobotnico po obrazu... boooli, jebemti.
Ja, vzorec, prekleti vzorec. Le naj gre od mene. Kaj mi bo? Tako se le od ljudi oddaljujem. Umikam se, ker verjamem, da nisem v redu (beri: nevredna, pomankljiva, preveč resnobna) in se bodo ob meni ljudje počutili neizogibno nesrečni.
V stilu... kake drame... pojdite, pustite me samo, je to bolje za vas... Ah. Jebemti. Ups.[V]

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Hojla, Aakhut! Objavljena slika

Kar nekaj vas je, ki ste kar precej aktivno uleteli semle ravno na mrk (ali pa ste pac "povratnisko" uleteli ravno spet sedaj, na mrk ali med obema mrkoma).

Meni so ta obdobja kljub svojemu negativnemu odtenku in najveckrat rusilnosti nekako kar pri srcu..
Kaj jaz vem... ze maram tezke case in tezke pogoje.. no, saj to itak, saj sem si pac to izbrala. Objavljena slika

Morda je zato, ker ne maram mlacnosti... monotonosti...
Pa se - rada opazujem in - na mrk JE kaj opazovati! Objavljena slika

Se nekaj je v zvezi z mrki, kar bi rada poudarila...
Nekateri mislijo, da ker se ga ne vidi, tudi ne deluje, kar je... naivno pricakovati. [:o)]
Seveda gre na primer tudi za to, da ce ne moremo prodajati ocal za gledanje mrka, tako za nas ni zanimiv.
No - ne samo, da je tak dogodek VEDNO zanimiv astrolosko, je prav neverjetno opazovati te vplive tudi na ljudi, zivali, v naravi...
Mislim, da bi si vsakdo, ki bi se malo poglobil vase, imel malo bolje razvito vizualizacijo, lahko predstavljal, za kaj tocno gre tule in kaksne energije se tule kresejo in tarejo....
Kajti - saj ni treba, da nam nekdo pove, kako se (ali naj) pocutimo sedaj, pac pa je finta v tem, da smo na to bolj pozorni in ce je tako, tudi v bistvu delujemo bolj harmonicno.
Kajti kot je prepuscati se po eni strani neprimerno, je po drugi strani vcasih ravno to kljuc.
Ne prepusCAti se - pac pa prepusTIti se in ne posiljevati necesa, kar ne gre...
Vcasih npr. samo zato deluje vse skupaj tako rusilno, ker smo si s siljenjem (in mrk je vplival prav tako na onega drugega) pokvarili dobre moznosti, ki se niso bile zrele ali pac ni bil primeren trenutek.

Torej - ni bil kriv mrk, ampak mi sami, ker smo padli na finto njegovemu vplivu.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

FURIA!
Da ne bos zdajle (ker itak si ze morda malo v bedu) mislila, da sem te pa se jaz na celi crti zignorirala... :)))))
To je bilo seveda moje dolgo rojevanje zgornjega odgovora, da si ze ti vmes postnila....
Jaz pa sem zgoraj hotela nekaj pomembnega povedati v zvezi z mrki se, pa vmes pozabila in nalozila nekaj drugega - sevedke tudi izjemno zanimivega. ;>))

Torej - zdaj vsaj ves, da je to (tudi) to.
Saj je kul... potem te zadeve odtesnijo in mi kar pozabimo, da je bilo res tako hudo...
Ko pa se dogaja, se pa zgodi, da nas kar v prish in trebuhu stiska (*da ne govorim o glavi, kajti mislim, da sem na glavobole v napovedi pozabila).

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Marsa

Pozabila si povedat, da je danes tudi mlaj.




Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ko je Soncev mrk, je vedno mlaj, Zirosi...
Ko pa je Lunin, pa je vedno scip.

Nekdo me je tudi vprasal po mailu - ces, glej glej, pa tako blizu sta mlaj in mrk..
No, saj v tem je ravno finta - mrk se vedno zgodi na scip ali mlaj - ker sta sonce in luna v opoziciji ali v konjunkciji (*na isti stopinji ali tocno nasproti - 180°).

Saj je tam pri mrkih vse opisano.... Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slika Ko je Soncev mrk, je vedno mlaj, Zirosi.

Vedno, ko je mlaj obstaja šansa za sončni mrk. Objavljena slika




Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ja, in ko se luna ustuli med zemljo v isti liniji... to je pa ze malo manjkrat... Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Potencialno Objavljena slika



Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#67 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Tale mlaj meni sploh ne dela težav. Sem prav vesel in vse to.
Lev seveda. In kot sta mi predlagali Marsa in Jupi bi naj bilo dobro okrog 4. dalje speljati kakšen sestanek. No, predlagal sem, a do njega ni, ali še ni prišlo. VErjetno moji sogovorniki niso levi, ali pa jih mrk daje.

Ampak opazil sem danes upor sodelavcev proti pedsednici sindikata v podjetju. Preprosto niso hoteli pomagati neke stvari za božič rihtat. So rekli fantje, "dol nam visi, mamo dost svojega dela," vstali in šli.

Andres

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ja, in ko se luna ustuli med zemljo v isti liniji... to je pa ze malo manjkrat...

Marsa
________________________________________________

ko grem jas spat ob 'primerni' uri, kar je tudi malokrat ;))))))))))


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Nataly - sorry, ker sem spregledala tvoje vprasanje...
Bolezni kot omenjas - razna vnetja, krvavitve ipd.. vse to, kar se pojavi znenada, brez "opozorila" in drugih znakov, najveckrat tudi tako mine.
3-5 dni in je konec - redkeje pa mrki res izbrskajo simptome resne bolezni.
Jaz bi to - ce se kaj takega dogaja - najprej lepo pripisala mrku in videla, ce bo minilo, ko mine pribl. 3 dni po mrku.
Tule je bil vkljucen se Pluton, pa je vse to se toliko prej za pricakovati in se lahko "tolazimo" s tem.
Tudi je pomembno, kam padejo mlaj in pluton glede na obravnavanega... itd.
Ce mu vse skupaj pade recimo na Sonce, se najbrz kaze na osebnostnem nivoju, totalne spremembe, konec obdobja, zacetek novega ipd., ce ti pade na Luno, je to strasno in pretirano custvovanje, morda tudi bolezni, a prej take, ki bazirajo na custveni osnovi, sicer pa se nabiranje vode v organizmu in vnetja ledvic ipd.. - se pravi vnetja in tezave na teh podrocjih in povezane s custvi oz. pretiranim ali pac zatajenim (pretiranim) custvovanjem.
Ce pa se pojavi to na ASC, pa je res najvec moznosti, da se kaj zoprnega dogaja na podrocju zdravja, sploh, ce obstaja se kaksen neugoden aspekt s planetom, ki je sicer v 6. hisi, a dovolj blizu dsc (osi 7. hise), da pade v opozicijo ascendentu (in zraven torej se mlaju in plutonu - v tem primeru).

Andres - saj ni nujno, da se bodo na mrk vsi posli sfizili... Pa se poudarila sem, da bo danes dober dan (mislim, da nisem nikjer rekla, da bo 4. dober dan) oz. da bi bil dober dan, ce ne bi bilo mrka. Tudi sem se mi zdi omenila, da bo levom nekaj novega prinesel morda tale decembrski mrk oz. bo tako v Decembru.
Sicer pa je s tem takole - ni receno, da ne bi mogli uspesno zalaufati tudi nanovo zastavljenega posla, vendar je vseeno bolje, da ker pac zdaj tole vse vemo, da ce se da, ne postopamo tako, ker je zagotovo bolje delovati pod ugodnejsimi pogoji in tudi zacetke tako zastavljati.
Mislila pa sem s tem, da se izogibajmo pretiranim, nenadnim in custvenim reakcijam in s tem potekom dogodkov in tako imela v mislih predvsem radikalne spremembe in prekinjanje zadev na vrat na nos (kot je npr. locitev, prekinitev delovnega razmerja, pa tudi se usodnejsih kot je strezenje po zivljenju ipd).

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 sm

sm
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Hojla!
Mrk gor al' dol... izpit sm mela ravn 4.12. ob 14h. Bomo vidl, kaj bo, ... loh bi blo... glede na to, da sem pravilno predvidevala, kaj bo na izpitu. Intuicija dela. Upam, da bo tudi na 13. petek, ko mam še en izpit.
Ej, Marsa, kakšn filing imaš glede 13.12. (ob kateri uri pa še nevem)? Sej vem, naučit se moram v vseen. Hvala za namig.

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Sm!
Seveda - kot pravilno ugotavljas - nauciti se bos morala vseeno.
Naj te malo potolazim... Do tedaj bo tako vpliv mrka kot tudi en zoprn aspekt v zacetku omenjenega tedna (najbrz, upajmo) minil... In prav tega dne ni kaksnega posebnega pritiska (v tem smislu, da bi lahko karkoli posebej motece vplivalo na miselne in podobne dejavnosti, razen, da je res merkur v kozorogu, kamor se medtem premakne, nekoliko pocasnejsi in trsi na tem podrocju).
Se dobro, da si naletela name s temle vprasanjem za ta datum, meni je namrec petek 13. poseben - dober - datum. Najbolje, da ga tudi ti jemljes tako - je pa morda vseeno nekoliko poseben. Hocem reci, da srecujem ljudi in pravijo, da se jim tega dne prav zares dogajajo odstekane stvari.
Tako morda prej kot tezave kvecjemu pricakujes lahko kaj takega, kot je npr. to, da sploh zadeva odpade ali kaj drugega podobnega.
Lahko pa bos tega dne prav posebej subtilna in dojemljiva in ga bos prav z lahkoto opravila.
Celo nek priblizen veliki trigon bo v teh dneh, tako da to (se bolj, ce si ognjeni znak), lahko pomeni lahkotnost misli in sploh vsega dogajanja.
Sicer pa je le nekaj, na kar te moram opozoriti - obstaja precejsnja nevarnost povrsnosti, zaletavosti, nepazljivosti (poleg tega pa bo se luna v ovnu) - tako da bi jaz bila pozorna predvsem tu.

Kakorkoli ze - zelim ti uspesen in pozitiven petek 13.! Objavljena slika
Saj bo... Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Hvala še enkrat za razlago Marsa. Saj tako sem takrat prebral, samo v spominu mi je drugače ostalo :) :), saj ker so bili levi poudarjeni sem pač na tem tudi delal.

Sem pa danes bral, da so bombo podstavili v eni Ikei v Holandiji. Pa vreme na Islandiji grozno, do 42 metrov na sekundo piha.

Aha. Ne vem, če tole pod mrk spada, ampak bi me danes kmalu zaneslo. Sem šel v trgoino z računalniško opremo in gledam primerjam opazujem, računam in že skoraj sem hotel kupiti nov tiskalnik in skaner, ko sem si rekel, stop stop. Saj ti še dela oboje, samo malo zastarelo je. In tako sem šel bogatejši iz trgovine kot v trgovino.

Andres

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Seveda - pameten, Andres - ja, tole bi morda kasneje opredelil kot "zijalasto" in nepremisljeno dejanje pod vplivom mrka (seveda ce bi ti bilo zal in kakor omenjas, bi ti morda bilo). Objavljena slika

Ja - sem slisala za Ikeo... Vreme pa jo ZAGOTOVO zagode na mrk, ni sans pa sploh, da ne bi bilo tako, ce se vmesa Pluton (jaz sem napovedovala sneg in sranje - a mislim, da ne v napovedi - tule frendom in tko - no, pa ni bilo sile, pricakovala pa sem hude vremenske spremembe in ful ohladitev - no, malo je hladneje in grdo vreme je).

Sicer bo morda tole kazalo pripisati ze drugemu zoprnemu aspektu v prvi polovici decembra, a zoprni in zagovedni dnevi bodo tam okoli 10.-ega tudi... :|

Andres - ti kar vse bolj skladno s tem furas (kot opazam) Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Spregledala sem nekako tudi Aliano, ki je ne samo pridno porocala semle, pac pa tudi se pravilno obnasala in dbest ravnala v temle casu.
Se celo edina je, ki je omenila tudi meditacijo in dihanje in to je dbest, Aliana! Objavljena slika
Namrec ko tam vidis kao nasvet dihanje, mislis brez veze - ampak mrk cesto deluje dobesedno telesno... Kot nekaksna histerija, tezko dihanje, tesnoba, stiska, razbijanje srca, glavoboli ipd... zato je se kako smiselno izvajati dihalne vaje oz. samo se posvetiti in usmeriti pozornost na dihanje.
Kul, ker si dojela tako, Aliana... in kot smo ugotavljali, je res, da so levi tole kar ok dozivljali (Andres in Aliana sta namrec bila kar polna + energy, a - pripravljena). Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Ravno se spravljam se nekaj napisat, pa vidim tvoj odgovor, Marsa.. Hvala!Objavljena slika Saj se ucim..Objavljena slika

No, meni je bil danes se malo hujsi dan kot vceraj.. Malo popusti koncentracija in tako, konec pa se ni... Ful naspidirano je vse.. Pa ker sem kar veliko v avtu, opazam kako vpliva na voznjo.. Ljudje so cist neskoncentrirani.. Zdajle na poti domov.. vozim po prehitevalnem pasu, in gledam eno katrco 100m pred mano na voznem pasu kako siba direkt proti tovornjaku.. sem zacela zavirat, ker sem pricakovala, da bo prehiteval.. Pa nic.. direkt v tovornjak se je zaletel... iskrice, sprednji del (pokrov..) je odletel stran, cisto malo za mano.. Raje ne razmisljam kaj bi nardila, ce bi predme padel... Nisem se imela kje ustavit, pa tud kaj ne bi imela za naredit, tako da sem samo policijo poklicala.. Upam, da je vsaj priblizno vse v redu z unim iz katrce.. ceprav dvomim, ker je zgledalo grozljivo...
In sem se spet spomnila na dihanje in umirjanje, ko sem se vozila naprej, ker so se mi noge in roke zacele trest... brrrr....
Jaz samo upam, da kmalu pridejo lepsi dnevi...



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0