Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Soncev mrk 4. Decembra 2002


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
98 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Ja - saj to je to, kar vedno poudarjam, ko ljudje mislijo, da je v isti sekundi, ko aspekt mine, ze konec tega vpliva... in ne povezujejo vec (ce recimo kdaj sploh so). :)
Ja - danes je imel (nekaj casa sem lahko malo chekirala, en del poti) vsak 4. neprizgane luci, vsi cisto zmedeni, guzva totalna, pa se kar rinejo notri v krizisce, ce zavija na Celovski, se mora zato ustaviti promet... :))))))))) In seveda se hujse, kot si dozivela ti.
Grozno dozivetje - ampak meni si spet dokazala, kako super ravnas in bogve kako bi bilo, ce ne bi bila tako pozorna in pazljiva.
Ja - res se hitro ucis - tako ali tako opazam, da si zelo dojemljiva, bistra in gibljiva - vsec so mi taki mladi ljudje. Objavljena slika

Objavljena slika
Saj bo...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Ja punce treba bo se preselit na deželo.:). Marsa, pisala si nekaj o zmrzali pa snegu ipd., in praviš da si se mal zmotila? Jaz pa mislim, da si bila še preblaga, saj je ta dež in vreme ravno toliko, da je nad ničlo mislim da še znatno hujše in utrujajoče kakor sneg in mraz. Zdaj niti ven ne moreš na sprehod in če se bo tako nadaljevalo bo spet govora o poplavah in zemeljskih plazovih... Moje mnenje je, da si bila zelo nežna v napovedih :)

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Ja, saj... na nek nacin je res taksna sprememba vremenska - samo sem pravzaprav pricakovala v bolj drasticnem smislu - sicer pa me v tem smislu lahko skrbi vsa prva polovica decembra..
nezna v napovedi? :)
To si se pa lepo izrazil, kajti veckrat se mi kdo pritozi, kako negativna sem pravzaprav in ali ne morem povedati nic lepega? :))
O tem imam celo svojo teorijo, dolgovezno razlago, pa morda enkrat, na drugem mestu...
No, s temi napovedmi je pa tako, da preprosto se ne da nekako napovedovati vec prav veliko lepega... Celo: ko sem dvakrat zanemarila v tedenski napovedi slab aspekt, ki se je recimo zgodil v nedeljo zvecer iztekajocega tedna, in tega aspekta zanalasc nisem stela in upala, da se bo karkoli, ce se bo zgodilo, premaknilo v prihodnji teden, da bom koncno lahko napisala nekaj spodbudnega za en teden... No, tocno so recimo v nedeljo zvecer kaj ful zbombardirali ali je bilo kaj drugega groznega... Tako da.... Bolje potem opozoriti na slabo, pa vsaj kaj potegnes iz vsega, ker ne pricakujes prevec, se pripravis.. itd.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

sam če generalno gledam pa tole leto po tvojih napovedih v povprečju ni ravno najbolše? Veliko je napetosti in raznoraznih P.......! To noč pa sem znova sanjal tako intenzivno, da se je kresalo in bile so moje najlepše sanje se mi zdi vendar jih ne morem opisat niti Nacetu saj so zelo osebne (nič žgečkljivega). Zaspal sem okoli enajstih in se zaradi njih zbudil ob dveh in potem nisem mogu spat naprej bil sem tako srečen in zadovoljen da sem jih celo zapisal. :) To delaj mrk :)

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

In vendar si ne mores, da ne bi vsaj... malo nas sprovociral v smislu firbca v zvezi s svojimi tako fantasticnimi sanjami... :)))))))))) In se celo hudobnez pravis, da si jih zapisal! :o
Eh, Mipo... zdajle pa si mi pravzaprav tudi "skvaril" nek moj povzetek tokratnega mrka...
Namrec - ravno sem ugotavljala, da sanje pa niso bile razgibane prevec tokrat - ti si rekel vceraj ali kdaj da nisi nic sanjal, nihce ni nic komentiral tega, ob prejsnjih mrkih smo namrec polnili "Sanje", da je bilo joj...
In ze mislim napisati: povzetek, sanje...
Pa ti s tem postom..
Kar je dobro - eto, ne smemo spet prehitro sklepniti...
In kaj spet lahko opazujemo? Da ko izzveneva, je res se vedno zelo intenzivno vse skupaj (ze konec koncev LN obisk to dokazuje, saj je logicno, da se v "tezkih" casih tudi ljudje bolj... ... "zatekajo" k "tem stvarem" :)))) - V ponedeljek 21.000 ogledanih strani, vceraj 19.000, danes pa bo po mojem najvec v tem obdobju... To bomo videli jutri...
Torej - logicno spet, da vse privre na dan.
Aja - samo necesa nisem nic spremljala ne opazovala.
Malo sem pricakovala kaksne "zivalske izpade" - pa ni nic bilo... cudno pravzaprav...

A tko pol pravis mipo.. to mi delaj mrk al kwa! [:o)]

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 sm

sm
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

hojla, Marsa!

Hvala za lepe & tolažilne misli. Tud zame je petek 13. dober dan. Če pa bojo spet prestavil izpit,ne bom imela nč proti ( ha,ha - vsak dan/ura pride prav).
Kar se tiče površnosti, ne bo nič novega (to se je že dogajalo).
Ja, sem ognjen znak ( 1.8.1975 - čist tko, mal za hec in info, nč imam za skrivat ).

Kaj je trigon? Prvič slišm. Lahko poveš zlo na kratk, tko da vem, za kaj gre.

lp, se "beremo" v kratkem!

#82 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Žal res žal teh sanj ne morem izobesit na forum, če me razumete, čeprav bi si želel, sem pa ti jih poslal na e-mail. Vem, da ste vsem vzbudil malce firbca a se za to opravičujem. :) Sej bo še kak mrk in če bodo sanje morda malce žgečkljive jih takoj postnem ;)

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#83 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Sm!
Trigon je aspekt, kot 120° med planeti oz. tockami... stejemo ga k najbolj pozitivnim aspektom.
(*To sem sicer malo opisovala v Mali soli astrologije).
Najlazje ti to razumljivo ponazorim s primerom - trigon tvorita dva predstavnika istega elementa - npr. Oven in Lev sta v trigonu, pa tehtnica in Vodnar, Pa ribi in rak... (*no, ne vedno, ker moramo upostevati se orbis aspekta) - ce pa se temu trigonu pridruzi se trigon vsakega od teh dveh se s tretjim (strelcem, dvojckom, skorpijonom), pa govorimo o Velikem trigonu, ki je seveda zato pac redkejsa konfiguracija.
Torej - trigon je harmonicni aspekt med dvema znakoma, veliki trigon pa med tremi (lahko pa je vstetih tudi vec tock, a so vse na teh stopinjah oz. znotraj teh orbisov).
V dneh, ki si jih omenila, bo vplival veliki ognjeni trigon, pa je tako ognjenim znamenjem morda vse skupaj malo bolj smooth kot drugim.
ne vem, ce kaj stekas sploh, jaz pa sem ze zmatrana... Objavljena slika

Mipo - ocitno si pravi sanjac in dojemljiv za taksne pvlive in lahko morda zakljucimo, da s takimi polozaji (rak/sco/sco) vplive lune in njenega gibanja, men, stanj, pa tudi planetov... definitivno cutis...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#84 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

quote:
Marsa pravi:

FURIA!
Da ne bos zdajle (ker itak si ze morda malo v bedu) mislila, da sem te pa se jaz na celi crti zignorirala... :)))))
Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING


Objavljena slika ne, Marsa... je že minilo. Ampak ne tako na lahko. Minilo z dobro posledico.. močnega zavedanja tega vzorca. In seveda... z aktivnostjo, da dodobra spoznam, kam vse štrene poganja. Lovke.. Objavljena slika
In z željo, da to gre in se preobrazi.

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Dbest, Furia... To je to, kar lahko storimo mi sami... pri stvareh, pri katerih sami nimamo vpliva, pa je tako dobro vedeti ali biti vsaj pozoren na negativne stranske pojave, ki utegnejo spremljati te dogodke.
Ce pa se kasneje uspemo pri sebi to analizirati in narediti se povzetek, pa je "namen" takih aspektov dosezen. Ko pa deluje tako, da lahko potegnemo crto, pa recemo, da smo uspesno opravili test, opravili z dolocenim vzorcem in gremo lahko na novo stopnjo naprej v razvoju.
Ker nekaj je zagotovo prinesel tale mrk prav vsakomur med nami...
V "najmilejsi" obliki smo to spremljali npr. tudi tako, da smo srecevali oz. so se nam na poti pojavili (tako tudi po telefonu, posti, prek maila ipd.) stari prijatelji in znanci ali ljudje, ki so nam vcasih veliko pomenili, in ki jih ze zelo dolgo nismo videli ali celo ne slisali o njih.
Pa seveda "telesni stranski ucinki" - tresenje rok etc., kar pa smo ze opisovali, tudi v tejle temi.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 lunaluna

lunaluna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

mrk...najbrz je bil to razlog...cel teden sem se komaj plazila po svetu, odpovedala vse sestanke...nikogar nisem hotela videti...samo domov - pa se to mi bolj tezko uspeva po sluzbi....cista depresija in nekomunikatovnost...pa to me redko tako zelo zgrabi (je pisalo, da bomo kozorogi nastradali, pa sem to komaj danes prebrala) --no vceraj zvecer sem nekako laze zadihala...in mislim, da bo vsak dan bolje
in tudi sonce bomo kmalu docakali
Lp

lunaluna

#87 sm

sm
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Ja, Marsa, mi je že bolj jasno, za kaj gre pri trigonu. Čist zadost si mi napisala. Hvala za info.Objavljena slika

Kolk je hecn, ko ti fant hoče ( oz. pokaže ) isti vzorc obnašanja, kot s katerim je moj fotr fajn težil moji mami. Glavn, da sem ga prepoznala (aha moment) in reagirala z milino, ne pa z frontalnim napadom užaljene levinje Objavljena slika... to bi bil en kabum...

sm

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Lunaluna - hvala za feedback in ti si dokaz, da lahko intuitivno pravilno ravnamo, tudi ce nicesar ne vemo o vsem - vendar si morda subtilnejse sorte, pa si kar pravilno zaznala, da je bolje, da se umaknes oz. -kot sem napisala v napovedi- da je vcasih nedelovanje najboljse delovanje. Objavljena slika

SM - se dobro... Objavljena slika
Sploh pa je dobro, ko si vse te vzorce prepoznala in ze s tem najbrz naredila ogromno. Objavljena slika

HVALA za vse vase komentarje, "porocila", odziv... da imamo konec koncev kar na licu mesta nekaksno porocilo, analizo pocutja in dogajanja tokratnega mrka.


Ne marava senzacionalizma in praviloma o teh dogodkih obvescava samo v napovedih in na Novicah - tokrat pa sva presodila, da gre za tak dogodek, na katerega je morda koristneje opozoriti, poleg tega pa se je izkazalo, kot zgoraj ugotavljam, da je taksnole spremljanje vsega tega dogajanja, ki ga lahko belezimo v casu mrkov, nadvse primerno in smiselno. ...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Zdaj pa se nekaj linkov na clanke o dogodkih, ki bi utegnili biti povezani z vplivi, o katerih govorimo v tejle temi...

Poplave po Sloveniji
Gozdni pozari se nevarno priblizujejo Sidneyu - Oglejte si vec
Zaradi sneznega viharja umrlo 22 ljudi
60 stopinj pod niclo
Pozar v premogovniku na Kitajskem
Vdor v Gazo, 10 mrtvih
Nasli so po 44. letih umrlega moskega
Gostilniski spor se je koncal s streljanjem


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

No, in seveda... jaz sem ostala brez avta.... Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika
Torej - jaz si bom tale mrk definitivno zapomnila...

Ker nisem med najbolj umirjenimi in flegmaticnimi, tako sodim seveda v tisto skupino ljudi, ki jih mrk "razmetava" (sploh soncev, ker je na mlaj, jaz pa sem rojena na totalni mlaj)...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Vseeno pa zdaj, ko izzveneva (in se zoprno blizajo se eni neznansko tecni dnevi), tudi jaz cutim utrujenost in nekaksno neopredeljivo zalost - kot jih veliko ugotavlja med mrki (veckrat pa seveda tudi sama).
Nekako tak obcutek, da ti v momentu vse pade dol...
Torej - tudi jaz dozivljam taksna stanja...
Vendar ker sem nekoliko hiperaktivna in (s tem) evforicna oseba, bom ze v naslednjem trenutku morda norela okoli.
Fajn, ko bi bilo tako.
Vcasih si kaksnih dni preprosto sit in si zelis, da bi jih bilo cimprej konec.
Vendar si ne dovolim prepustiti se malodusju... in tako... raje semle bluzim.


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

quote:
lunaluna pravi:

cista depresija in nekomunikatovnost...bomo kozorogi nastradali, lunaluna


Hm, poznano. Megla, ki se vije čisto ob tleh. Objavljena slika Kozice in kozlički...[V] Objavljena slika

#93 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

... se nekaj povezav...

Streli med demonstracijami v Venezueli
Bombs hit cinemas in Bangladesh
Mass grave found in Ivory Coast
Two Van Gogh paintings stolen
Nasli ostanke grobisca v Sloveniji
Padavine povzrocile plazove


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#94 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Luna je večja frajerka od Sonca - ker zna še ponoči svetiti. Objavljena slika


Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#95 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Ah, ni no.. Sonce pa ponoci ne zna.Objavljena slika

Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#96 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Luna je večja frajerka od Sonca - ker zna še ponoči svetitiObjavljena slika

Pokowc

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2002, 01:00

Ceprav bi zdaj vpliv samega mrka pravzaprav moral ze nekoliko popustiti, bo -podobno kot v prejsnjem obdobju, ko sta se drug za drugim v 14 dneh zvrstila mrka in tako vplivala na daljse obodbje- njegov rusilni vpliv nekako "podaljsal" vpliv tezkih aspektov, ki jih bomo doziveli v zacetku prihodnjega tedna.

Tako bom nadaljnja opazovanja (kot do sedaj, tudi v teh dneh po mrku) v zvezi s tem nizala kar sem, ceprav tegale, kar se bo zdaj dogajalo, pravzaprav ne moremo vec pripisati samemu mrku - a sodi pa nekako v ta "paket".

Kot sem predvidevala, belezimo stevilne katastrofe (poplave, pozare... le ognjeniki se niso zaceli bruhati - pricakujemo namrec lahko tudi kaj taksnega), prav tako pa je dejansko vec stvari privrelo na dan...
Nasli so mnozicna grobisca, raznorazna necastna delovanja so bila razkrinkana, povsod po svetu v najbljazji obliki spremembe in nemiri in v najhujsi katastrofe.

... tako spet nizam povezave na te dogodke, ki se kar vrstijo zdaj v tem casu prve polovice decembra...

Fire ravages Edinburgh's historic centre
Chavez threatens state of emergency
Anti-US protests grow in Seoul
Students clash with police in Iran



Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 sm

sm
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

hojla Marsa!

Prav si uganila/predvidevala!Objavljena slika
Izpit, ki bi ga morala imeti v petek 13., je prestavljen na 17.12. Luxsus.Objavljena slika Očitno sem si zelo, zelo želela, pa se mi je želja uresničla. Dodatni dnevi za učit zmer prav pridejo!

O.K. grem se naprej učit. LP

#99 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2002, 01:00

O? :))
Kuul - ce ti to ustreza... toliko bolje!
Pa hvala za povratno info! Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0