Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šamanizem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
330 komentarjev na to temo

#301 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. junij 2015, 14:58

w00t.gif  Busted! biggrin.png

 

partyy.gif Whatever_anim.gif

 

 

PS: Naročena na masažo pod 1 EUR/minuto icon_smile_wink.gif icon_smile_tongue.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#302 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 15:12

http://www.vecer.com...201506226124397

 

še tole si preberi nemara bi te zaintrigiralo

 

partyy.gif partyy.gif partyy.gif partyy.gif partyy.gif


prenos.jpg


#303 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. junij 2015, 15:20

Grozna, napačna uporaba polvikanja! 

 

****

 

Zdaj pa lahko poiščeš še one poste, kjer sem jih Brezotu "napela" tongue.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#304 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 15:51

Ma čist slučajno sem naletel nate.... bi si ne mislil da je to možno.

Eno vprašanje a ti enačiš minute Brezotovih storitev  z minutami masaže?

 

Jst si to tko predstavljam popravte me če se motm.

 

prideš v salon kaki Tajki in naročiš wai thai masažo 90 minut po končani masaži si postrežena s čajem, telo prijetno ščemi in je odišavljeno z orientalskimi notami.. plačaš tm okol 70 evrov in greš domov

 

 Varianta B

 

 V stanovanju sred urbana Ljubljana, sedi mogočna lipa zraven je večstanovanjska bajta.. v tvoji podstrešni vsako noč dela krc krc škrab škrab.. pokličeš mistika in izcelitelja B, ki z parasondo ugotovi, da imaš not sekico in džavolčiče in to od crnog maga ovo i ono.. zdej ti si tok prestrašena nad vso hudobo ki se je zbrala v bajt, da nemudoma dvigneš 350 evrov zato da ti osoba B  opravi prekinitev uroka čare bare... ti plačaš in si vsa zadovoljna... ku glej ga zlomka prvo noč neč.. tišina...

Drugo noč pa spet škreb škreb gric gric.. ti ogorčena pokličeš okultno drugo mnenje človečka SH ki niti pride ne ampak prek daljave odstrani čare bare dare bubamare iz bajte... zastonj..

 toda kva? tretjo noč spet škreb škreb gric gric.. pokličeš neko tehnično službo večstanovanjske stavbe in tile ugotovijo da imaš v bajt polha..

 

 Zdaj se zagotovo vprašate kje je bil tisto eno noč k ni škrebljal, takoj po eksorcizmu osebe B???

 

Kavsat je šel na lipo..


prenos.jpg


#305 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 15:54

In ti seveda, ne bodi lena, se greš pritožit osebi B da ti vrne denar.. in eeeee

 tu nastopi oseba E.. slovenski prvak v karateju, ki ti razloži, da reklamacija k storitvi ni bila priložena..


prenos.jpg


#306 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. junij 2015, 16:05

Eno vprašanje a ti enačiš minute Brezotovih storitev  z minutami masaže?

Jaz samo pravim, da ima vsak produkt in vsaka storitev svojo ceno. Pika.

 

Cena pa je pogojena s ponudbo in povpraševanjem, stroški ipd. 

 

Od kupca, njegovih potreb in preferenc pa je odvisno, ali se bo za navedeno storitev odločil. Nihče nikogar ne sili (odmislimo položnice, takse, davke ipd). Jaz dam 50 EUR za masažo, ker sprosti telo in dušo, kdo drug bo dol padel od takšnega perverznega preseravanja in si kupil ajfouna za 600 EUR. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#307 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 23. junij 2015, 16:07

....laugh.png ....

 

 Bogami pravi triler...

Sam res ajde....niso vsi šarlatani....ampak sem že kaj podobnega slišala ja....


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#308 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. junij 2015, 16:13

Ma čist slučajno sem naletel nate.... bi si ne mislil da je to možno.

Eno vprašanje a ti enačiš minute Brezotovih storitev  z minutami masaže?

 

Jst si to tko predstavljam popravte me če se motm.

 

prideš v salon kaki Tajki in naročiš wai thai masažo 90 minut po končani masaži si postrežena s čajem, telo prijetno ščemi in je odišavljeno z orientalskimi notami.. plačaš tm okol 70 evrov in greš domov

 

 Varianta B

 

 V stanovanju sred urbana Ljubljana, sedi mogočna lipa zraven je večstanovanjska bajta.. v tvoji podstrešni vsako noč dela krc krc škrab škrab.. pokličeš mistika in izcelitelja B, ki z parasondo ugotovi, da imaš not sekico in džavolčiče in to od crnog maga ovo i ono.. zdej ti si tok prestrašena nad vso hudobo ki se je zbrala v bajt, da nemudoma dvigneš 350 evrov zato da ti osoba B  opravi prekinitev uroka čare bare... ti plačaš in si vsa zadovoljna... ku glej ga zlomka prvo noč neč.. tišina...

Drugo noč pa spet škreb škreb gric gric.. ti ogorčena pokličeš okultno drugo mnenje človečka SH ki niti pride ne ampak prek daljave odstrani čare bare dare bubamare iz bajte... zastonj..

 toda kva? tretjo noč spet škreb škreb gric gric.. pokličeš neko tehnično službo večstanovanjske stavbe in tile ugotovijo da imaš v bajt polha..

 

 Zdaj se zagotovo vprašate kje je bil tisto eno noč k ni škrebljal, takoj po eksorcizmu osebe B???

 

Kavsat je šel na lipo..

Pišuka Pico. w00t.gif Pa ti si cel Cankar če češ. Kadar nisi slučajno Marquis de Sade. icon_smile_tongue.gif Napiš še kako črtico o kafetu pa te proglasimo za najobetavnejšega Slo new age pisca črtic. icon_smile_big.gif



#309 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. junij 2015, 19:40

E Picolo pozabil si omenit še slovenčka 7. dan črni pas in njegovega sina, ki sta trenirala E...On in še eden sta pred leti "nalomila" okoli 40 modelov na obali...v samoobrambi valjda...jima je celo lastnik lokala dal roko...je rekel, da tega še v filmih ni videl...Recimo ko ga je mislim da en albanček udaril s stolom po hrbtu, se je stol samo razletel in seveda je sledilo poka in človeček je zalegnil...Pa ja ne boš rekel, da o temu nisi nič slišal ali da google nič ne ve...tongue.png

 

Mogoče pa to sploh ni bil fight, ampak množično izganjanje "džinov"...ala shaolin magija...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#310 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 06:20

laugh.png laugh.png laugh.png

 

 ne nisem slišal te ištorije... če izvzamem pesniško bravuro... in malo odštejem džinove...

 

ampak morš pa priznat da tole tko zgleda...

 

Čeprav en mali nasvet, tak prijateljski..

nekje sem zasledil da se širiš tudi v BiH, kjer so ljudje nagnjeni k verovanju v vradžbine.. na žalost.. pa 

so tamkajšnji džinovi ko se razpizdijo...neprimerno nevarnejši od naših...

 

in tam ti teli dnevi  ne pomagajo kej dosti...

 

partyy.gif

 

iz izkušenj vem.....


prenos.jpg


#311 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. junij 2015, 07:14

Slabe te tvoje informacije, jaz sem bil samo parkrat v BIH in še to bolj "turistično"...mogoče kakšna anglija in še to čisto drug "job"...biggrin.png

 

A misliš, da v SLO pa ne verjamejo v "vradžbine"...a misliš da naše bakice ne poznajo kakšnih slovanskih načinov za priklicovanje ne vem koga ali kaj...in seveda nekateri rituali vsebujejo tudi kapljice krvi...Za nekatere duhce je to kot poslastica...Ampak o tem se pri nas ne govori, le zakaj ne...mogoče zato, ker pravijo da so slovenci malo bolj "zategnjen" narod, da niso tako odprti kot južnjaki...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#312 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 24. junij 2015, 10:57

Mogoče sem spregledal za kar se vnaprej opravičujem; pozna kdo osebo (shamana), ki deluje v Sloveniji? Oseba, ki ni usmerjena komercialno? Oseba, ki uči in ti pomaga rasti, ti odkriva njihov svet, te začuti ali si zrel za to pot in je kot mentor? Se mi dozdeva da vse te delavnice vsi ti oglasi, število oseb, ki naj bi to izvajalo oz predstavljajo to področje..toliko nekega balasta vendar  tisto pravo osebo..da jo je res teško najti...

Tudi če ga boš srečal ga ne boš prepoznal če nisi pripravljen.......zapohancov ki pametujejo po forumih je pa itak pun k...c.........ta vibra se začuti že v njihovih postih.....partyy.gif



#313 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 25. junij 2015, 00:04

1., 2. Kaj se morate vprašati, zatem ko ste zapustili krivo religijo, in zakaj menite, da je to pomembno?
PREDSTAVLJAJTE si, da ste odkrili, da je vsa vaša soseska zastrupljena. Nekdo je namreč na skrivaj odlagal strupene odpadke in stanje je sedaj smrtno nevarno. Kaj bi storili? Če bi le imeli možnost, bi se nedvomno odselili. Toda ko bi bilo to že za vami, bi se še vedno ubadali z resnim vprašanjem: »Ali sem zastrupljen?«

2 Nekaj podobnega velja tudi za krivo religijo. Sveto pismo uči, da je krivo čaščenje zastrupljeno z nečistimi nauki in običaji. (2. Korinčanom 6:17) Zato je zelo pomembno, da odidete iz »Babilona Velikega«, svetovnega imperija krive religije. (Razodetje 18:2, 4) Ali ste to že storili? Če ste, vas je treba pohvaliti. Vendar je treba storiti še nekaj več kot le oditi oziroma se izpisati iz krive religije. Naslednji korak je, da se vprašate: »Ali so na meni ostale še kakšne sledi krivega čaščenja?« Poglejmo si nekaj zgledov.

PODOBE IN ČAŠČENJE PREDNIKOV
3. a) Kaj v Svetem pismu piše glede uporabe podob in zakaj nekateri morda težko sprejmejo Božje gledišče? B) Kaj naj bi storili z vsemi svojimi predmeti, ki so povezani s krivim čaščenjem?
3 Nekateri imajo doma že dolga leta podobe ali hišni oltar. Ali to drži tudi za vas? Če da, morda menite, da bi bilo nenavadno oziroma napačno, če bi k Bogu molili brez takšnih vidnih pripomočkov. Na nekatere od teh predmetov ste morda celo čustveno navezani. Vendar je Bog tisti, ki odloča, kako naj bi ga častili. In iz Svetega pisma izvemo, da noče, da bi uporabljali podobe. (Beri 2. Mojzesova 20:4, 5; Psalm 115:4–8; Izaija 42:8; 1. Janezovo 5:21.) Torej se na stran pravega čaščenja lahko postavite tako, da uničite vse svoje predmete, ki so povezani s krivim čaščenjem. Vsekakor začnite nanje gledati tako kakor Jehova – kot na nekaj gnusnega. (5. Mojzesova 27:15)

4. a) Kako vemo, da je nesmiselno častiti prednike? B) Zakaj je Jehova svojemu ljudstvu prepovedal, da bi se zapletlo v katero koli obliko spiritizma?
4 V mnogih krivih religijah je v navadi tudi čaščenje prednikov. Nekateri so, preden so spoznali svetopisemsko resnico, verjeli, da mrtvi živijo v nekakšnem nevidnem področju in da lahko živim pomagajo ali škodijo. Morda ste si v preteklosti zelo prizadevali, da bi pomirili svoje mrtve prednike. Toda kot ste spoznali v 6. poglavju te knjige, se mrtvi ničesar ne zavedajo. Potemtakem je povsem nesmiselno, da bi z njimi skušali navezati stike. Vsakršno sporočilo, za katero je videti, da prihaja od naših ljubljenih, ki so umrli, v resnici izvira od demonov. Zaradi tega je Jehova Izraelcem prepovedal, da bi skušali priti v stik z mrtvimi oziroma da bi se zapletli v katero koli drugo obliko spiritizma. (Beri 5. Mojzesova 18:10–12.)

Povsod po svetu ljudje častijo podobe in prednike.
5. Kaj lahko storite, če ste v preteklosti pri čaščenju uporabljali podobe oziroma ste častili prednike?
5 Kaj lahko storite, če ste v preteklosti pri čaščenju uporabljali podobe ali častili prednike? Berite svetopisemske odlomke, ki pokažejo, kako na to gleda Bog, in o njih premišljujte. Vsak dan molite k Jehovu glede svoje želje, da bi se postavili na stran pravega čaščenja, in ga prosite, naj vam pomaga, da bi si pridobili njegovo gledišče. (Izaija 55:9)
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#314 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 29. junij 2015, 23:30

1., 2. Kaj se morate vprašati, zatem ko ste zapustili krivo religijo, in zakaj menite, da je to pomembno?
PREDSTAVLJAJTE si, da ste odkrili, da je vsa vaša soseska zastrupljena. Nekdo je namreč na skrivaj odlagal strupene odpadke in stanje je sedaj smrtno nevarno. Kaj bi storili? Če bi le imeli možnost, bi se nedvomno odselili. Toda ko bi bilo to že za vami, bi se še vedno ubadali z resnim vprašanjem: »Ali sem zastrupljen?«

2 Nekaj podobnega velja tudi za krivo religijo. Sveto pismo uči, da je krivo čaščenje zastrupljeno z nečistimi nauki in običaji. (2. Korinčanom 6:17) Zato je zelo pomembno, da odidete iz »Babilona Velikega«, svetovnega imperija krive religije. (Razodetje 18:2, 4) Ali ste to že storili? Če ste, vas je treba pohvaliti. Vendar je treba storiti še nekaj več kot le oditi oziroma se izpisati iz krive religije. Naslednji korak je, da se vprašate: »Ali so na meni ostale še kakšne sledi krivega čaščenja?« Poglejmo si nekaj zgledov.

PODOBE IN ČAŠČENJE PREDNIKOV
3. a) Kaj v Svetem pismu piše glede uporabe podob in zakaj nekateri morda težko sprejmejo Božje gledišče? cool.png Kaj naj bi storili z vsemi svojimi predmeti, ki so povezani s krivim čaščenjem?
3 Nekateri imajo doma že dolga leta podobe ali hišni oltar. Ali to drži tudi za vas? Če da, morda menite, da bi bilo nenavadno oziroma napačno, če bi k Bogu molili brez takšnih vidnih pripomočkov. Na nekatere od teh predmetov ste morda celo čustveno navezani. Vendar je Bog tisti, ki odloča, kako naj bi ga častili. In iz Svetega pisma izvemo, da noče, da bi uporabljali podobe. (Beri 2. Mojzesova 20:4, 5; Psalm 115:4–8; Izaija 42:8; 1. Janezovo 5:21.) Torej se na stran pravega čaščenja lahko postavite tako, da uničite vse svoje predmete, ki so povezani s krivim čaščenjem. Vsekakor začnite nanje gledati tako kakor Jehova – kot na nekaj gnusnega. (5. Mojzesova 27:15)

4. a) Kako vemo, da je nesmiselno častiti prednike? cool.png Zakaj je Jehova svojemu ljudstvu prepovedal, da bi se zapletlo v katero koli obliko spiritizma?
4 V mnogih krivih religijah je v navadi tudi čaščenje prednikov. Nekateri so, preden so spoznali svetopisemsko resnico, verjeli, da mrtvi živijo v nekakšnem nevidnem področju in da lahko živim pomagajo ali škodijo. Morda ste si v preteklosti zelo prizadevali, da bi pomirili svoje mrtve prednike. Toda kot ste spoznali v 6. poglavju te knjige, se mrtvi ničesar ne zavedajo. Potemtakem je povsem nesmiselno, da bi z njimi skušali navezati stike. Vsakršno sporočilo, za katero je videti, da prihaja od naših ljubljenih, ki so umrli, v resnici izvira od demonov. Zaradi tega je Jehova Izraelcem prepovedal, da bi skušali priti v stik z mrtvimi oziroma da bi se zapletli v katero koli drugo obliko spiritizma. (Beri 5. Mojzesova 18:10–12.)

Povsod po svetu ljudje častijo podobe in prednike.
5. Kaj lahko storite, če ste v preteklosti pri čaščenju uporabljali podobe oziroma ste častili prednike?
5 Kaj lahko storite, če ste v preteklosti pri čaščenju uporabljali podobe ali častili prednike? Berite svetopisemske odlomke, ki pokažejo, kako na to gleda Bog, in o njih premišljujte. Vsak dan molite k Jehovu glede svoje želje, da bi se postavili na stran pravega čaščenja, in ga prosite, naj vam pomaga, da bi si pridobili njegovo gledišče. (Izaija 55:9)

Ja......čudna so pota gospodova.........biggrin.png



#315 Yvonne

Yvonne
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 21. maj 2019, 18:13

Zgodila se mi je podobna izkušnja kot tebi, Hollowself, pa ne vem kaj naj naredim. Grozno v glavnem.

Bila sem res empatično, ustvarjalno, veselo, zgovorno, občutljivo, ljubeznivo, izredno čustveno, dojemljivo, bistro in srečno bitje, zaljubljeno v življenje. Vedno sem veliko sanjala in svojim sanjam tudi sledila, naredila sem dva faksa in se usmerila v to, kar sem si res želela. Kjub vzponom in padcem sem ohranjala otroka v sebi, imela velik krog tesnih prijateljev, katerim sem lahko res zaupala. Poleti pa se mi je zgodilo nekaj strašnega. Napadle so me grozne misli, res zelo grozne. Od tega, da sem nesposobna, nedojemljiva, v glavnem same take napadalne. Nekaj dni sem živela v tako močnem strahu in grozi, da si je kar težko predstavljati, potem pa se je v mojih možganih zgodil klik. O takrat naprej sem povsem drugačna oseba.
Tako je, kot da bi nekdo izsesal iz mene moje bistvo. Tako se počutim že skoraj eno leto in nimam pojma kaj naj naredim, da se to spremeni. 
Nimam ne strahov, ne skrbi, ne veselja, ne nič. Sem povsem brez čustev. Glava se mi je čisto spremenila. Nimam nobene motivacije, želje, vizije, cilja, ni stvari, ki bi me zares veselila. Prej pa sem bila tako radovedna, vse me je zanimalo.
Glavo imam povsem prazno, lahko ure in ure strmim v strop pa sem povsem brez misli. Ni ne teme, ne luči. Vse se mi zdi brez veze. Nič me ne prizadene, nič se me ne dotakne, nobena knjiga mi ne pomaga, ne morem se jokati. Prej sem tako lahko spoznavala ljudi, ohranjala lepe odnose in uživala ob ljudeh, sedaj me odnosi sploh ne zanimajo. Nič, prav nič me ne zanima. Razen tega, kako sebe spet dobiti nazaj. Poizkusila sem že praktično vse - psihoterapija, psihiater, tableti, bioenergija, parapsiholog, masaže, razni zdravilci, akupunktura, sprehodi, narava, pes, šport, prehrana, delo, hipnoza, meditacija - to sploh ne morem - lahko sem povsem brez misli, vendar ni čustev, ni energije. Nič mi ne pomaga. Čisto nič. Sploh ne vem kako to moje bistvo - mojo glavo - sebe dobiti nazaj. Edini izhod, ki ga trenutno vidim je samomor, pa vem da to ni rešitev. Nimam pojma kaj se mi je zgodilo in ne vem več kaj naj naredim.
Na koga naj se še obrnem, kaj še naj poizkusim? Morda pa ima kdo kakšno idejo, ki mi pomaga. Hvala že vnaprej.


#316 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. maj 2019, 20:55

Si mogoče koga izgubila pred usodnim poletjem ?



#317 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. maj 2019, 22:03

Zgodila se mi je podobna izkušnja kot tebi, Hollowself, pa ne vem kaj naj naredim. Grozno v glavnem.

Bila sem res empatično, ustvarjalno, veselo, zgovorno, občutljivo, ljubeznivo, izredno čustveno, dojemljivo, bistro in srečno bitje, zaljubljeno v življenje. Vedno sem veliko sanjala in svojim sanjam tudi sledila, naredila sem dva faksa in se usmerila v to, kar sem si res želela. Kjub vzponom in padcem sem ohranjala otroka v sebi, imela velik krog tesnih prijateljev, katerim sem lahko res zaupala. Poleti pa se mi je zgodilo nekaj strašnega. Napadle so me grozne misli, res zelo grozne. Od tega, da sem nesposobna, nedojemljiva, v glavnem same take napadalne. Nekaj dni sem živela v tako močnem strahu in grozi, da si je kar težko predstavljati, potem pa se je v mojih možganih zgodil klik. O takrat naprej sem povsem drugačna oseba.
Tako je, kot da bi nekdo izsesal iz mene moje bistvo. Tako se počutim že skoraj eno leto in nimam pojma kaj naj naredim, da se to spremeni. 
Nimam ne strahov, ne skrbi, ne veselja, ne nič. Sem povsem brez čustev. Glava se mi je čisto spremenila. Nimam nobene motivacije, želje, vizije, cilja, ni stvari, ki bi me zares veselila. Prej pa sem bila tako radovedna, vse me je zanimalo.
Glavo imam povsem prazno, lahko ure in ure strmim v strop pa sem povsem brez misli. Ni ne teme, ne luči. Vse se mi zdi brez veze. Nič me ne prizadene, nič se me ne dotakne, nobena knjiga mi ne pomaga, ne morem se jokati. Prej sem tako lahko spoznavala ljudi, ohranjala lepe odnose in uživala ob ljudeh, sedaj me odnosi sploh ne zanimajo. Nič, prav nič me ne zanima. Razen tega, kako sebe spet dobiti nazaj. Poizkusila sem že praktično vse - psihoterapija, psihiater, tableti, bioenergija, parapsiholog, masaže, razni zdravilci, akupunktura, sprehodi, narava, pes, šport, prehrana, delo, hipnoza, meditacija - to sploh ne morem - lahko sem povsem brez misli, vendar ni čustev, ni energije. Nič mi ne pomaga. Čisto nič. Sploh ne vem kako to moje bistvo - mojo glavo - sebe dobiti nazaj. Edini izhod, ki ga trenutno vidim je samomor, pa vem da to ni rešitev. Nimam pojma kaj se mi je zgodilo in ne vem več kaj naj naredim.
Na koga naj se še obrnem, kaj še naj poizkusim? Morda pa ima kdo kakšno idejo, ki mi pomaga. Hvala že vnaprej.

 

Lp.

 

Ne skrbi, nisi izgubila sebe. Ti si še vedno ti, ta ki se zdaj zaveda, da se je nekaj spremenilo na tvoji "obleki", prekrivalu tega kdor si ti. Drgač kako bi lahko opazila. Praviš moje bistvo, moja glava, sebe. Ampak kdo je ta, ki ima svoje bistvo, svojo glavo? Kdo je ta jaz, ki vse to še vedno opazuje. Le opazila si spremembo na "obleki", ampak ti si še vedno ena in ista in vedno boš. Ta, ki se zaveda. In tvoja dejanska sreča ne leži v stvareh, ki si jih počela prej s tisto "obleko". Ja, samomor ni rešitev, ker s tem bi spet uničla le svojo fizično "obleko", ampak ta umska obleka (s katero sedaj nisi zadovoljna), bi ti še vedno ostala in ti bi bila še vedno ti, izza teh oblek. Ta, ki se zdaj zaveda svoje spremenjene "obleke" (prej motivirana, zdaj ne) si ti, tko da ti zdaj nisi nihče drug kot si bila prej in nikoli ne boš nekdo drug. Trenutno trpiš le zaradi svoje navezanosti na svojo prejšnjo "obleko", ampak ta se stalno spreminja, onkraj tvoje kontrole. Zato ne skrbi. Ti si še vedno ti. In lahko si polno srečna, ko spoznaš kdo ti v resnici vedno si in kakšna je tvoja naravna, najbolj prijetna aktivnost. Ne skrbi. Tvoj Izvor te ima vedno rad. Obrni se k Njemu in ti bo pomagal, v vseh ozirih. Le On ti lahko dejansko pomaga, ker je vsemogočen. In ti je najbližji in najdražji, prebiva v tvojem srcu in ni ga težko poklicat, ker imaš večni odnos z Njim. On je tvoj Izvor, Krišna. Pokliči ga na pomoč in vidi kaj se bo zgodilo.



#318 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 22. maj 2019, 00:22

Glavo imam povsem prazno, lahko ure in ure strmim v strop pa sem povsem brez misli. Ni ne teme, ne luči. Vse se mi zdi brez veze. Nič me ne prizadene, nič se me ne dotakne, nobena knjiga mi ne pomaga, ne morem se jokati. ...

 

Ad si trenutno jemlješ kake antidepresive?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#319 Yvonne

Yvonne
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 22. maj 2019, 12:05

Si mogoče koga izgubila pred usodnim poletjem ?

Ja, sem ja. Babico. Je umrla, ko sem bila zraven. Sam ne vem, če je to kej povezano. Ker sem jo lepo spustila, da gre, še da jo imam rada sem ji rekla. Že pred tem se mi je nekaj začelo dogajati, potem pa so prišle same slabe misli, ki so me pahnile v tak strah, da ga sploh ne morem opisati. Spreminjala sem se iz minute v minuto. Ploh več nisem vedla, kdo sem. Takorekoč se mi je mešalo, dobesedno. Groza. In še grozovitejše posledice.


Lp.

 

Ne skrbi, nisi izgubila sebe. Ti si še vedno ti, ta ki se zdaj zaveda, da se je nekaj spremenilo na tvoji "obleki", prekrivalu tega kdor si ti. Drgač kako bi lahko opazila. Praviš moje bistvo, moja glava, sebe. Ampak kdo je ta, ki ima svoje bistvo, svojo glavo? Kdo je ta jaz, ki vse to še vedno opazuje. Le opazila si spremembo na "obleki", ampak ti si še vedno ena in ista in vedno boš. Ta, ki se zaveda. In tvoja dejanska sreča ne leži v stvareh, ki si jih počela prej s tisto "obleko". Ja, samomor ni rešitev, ker s tem bi spet uničla le svojo fizično "obleko", ampak ta umska obleka (s katero sedaj nisi zadovoljna), bi ti še vedno ostala in ti bi bila še vedno ti, izza teh oblek. Ta, ki se zdaj zaveda svoje spremenjene "obleke" (prej motivirana, zdaj ne) si ti, tko da ti zdaj nisi nihče drug kot si bila prej in nikoli ne boš nekdo drug. Trenutno trpiš le zaradi svoje navezanosti na svojo prejšnjo "obleko", ampak ta se stalno spreminja, onkraj tvoje kontrole. Zato ne skrbi. Ti si še vedno ti. In lahko si polno srečna, ko spoznaš kdo ti v resnici vedno si in kakšna je tvoja naravna, najbolj prijetna aktivnost. Ne skrbi. Tvoj Izvor te ima vedno rad. Obrni se k Njemu in ti bo pomagal, v vseh ozirih. Le On ti lahko dejansko pomaga, ker je vsemogočen. In ti je najbližji in najdražji, prebiva v tvojem srcu in ni ga težko poklicat, ker imaš večni odnos z Njim. On je tvoj Izvor, Krišna. Pokliči ga na pomoč in vidi kaj se bo zgodilo.

Hvala za lepe besede. Molim, pojem, plešem in poslušam glasbo. Ki me je vedno spravila iz vseh različnih čustev. Sedaj pa ne gre. Ni več povezave um - srce ki je bila prej tako močna. Ampak sem optimist. Sigurno se da ven iz tega pridt!


Ad si trenutno jemlješ kake antidepresive?

Ja, dali so me na antipsihotike in antidepresive, pa se mi zdi da mi nič ne pomagajo. Tako da moram psihiatrinjo prepričati, da mi jih počasi ukine. 



#320 Yvonne

Yvonne
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 22. maj 2019, 12:10

Najbolj me pa moti, da sem izgubila sposobnost da sanjarim, vsa ustvarjalna in kakršnakoli energija je nekam šla....



#321 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. maj 2019, 12:20

Hvala za lepe besede. Molim, pojem, plešem in poslušam glasbo. Ki me je vedno spravila iz vseh različnih čustev. Sedaj pa ne gre. Ni več povezave um - srce ki je bila prej tako močna. Ampak sem optimist. Sigurno se da ven iz tega pridt!

 

Ja, da se ven pridt. Kaj in h komu moliš, kaj poješ, plešeš? Povezave um in srce ne rabiš, to ti ne more pomagat. Povezavo pravi ti in tvoj Izvor rabiš, to te bo potegnil ven.



#322 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. maj 2019, 12:57

Najbolj me pa moti, da sem izgubila sposobnost da sanjarim, vsa ustvarjalna in kakršnakoli energija je nekam šla....

Ja, čuti se babica, je bila bolj močnejše postave in črnih las ?

Čuti se njena energija, ma to ni dobro..



#323 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 22. maj 2019, 13:46

Ja, dali so me na antipsihotike in antidepresive, pa se mi zdi da mi nič ne pomagajo. Tako da moram psihiatrinjo prepričati, da mi jih počasi ukine. 

 

Vprašal sem te zato, ker stanje, ki si ga opisala, je naravno stanje, če jemlješ antidepresive !!

Tako da to je sedaj TO, kar antidepresivi naredijo..  odsotnost vsega čutenja, dobrega in slabega..   Toraj da živiš "kot rastlina", bi eni rekli.

 

Ampak začetni vzrok je moral biti nekje drugje !  

Toraj si nekaj čutila, pred čem si nato želela zbežati in zbežala si nato v antidepresive.

In sedaj so ti antidepresivi zablokirali vsa čustva/čutenja, vse dobre in slabe dele tebe in to sedaj počne kemija, ki so ti jo pač predpisali..

 

Drugače antidepresivi in antipsihotiki imajo kot stranski učinek tudi samomorilne misli..  samo toliko da veš, da vse kar se ti dogaja, ne izhaja samo iz tebe, ampak to so sedaj že tudi posledice kemije, ki jo vnašaš v organizem..   

 

Kaj pa je bil sploh tvoj izvorni problem, ki si ga nato začela s kemijo reševati?   O temu pa še nisi spregovorila..

Tako da šele ko se približaš tem začetnim problemom in jih začneš reševati, šele tedaj se lahko začneš počasi sestavljati nazaj v funkcionalno človeško bitje, ki čuti vse kar se v tem okolju pač čuti..  dobro, slabo, pozitivno, včasih tudi depresijo itd..  z vsem tem mi nič narobe, to so le vsakdanji izzivi življenja..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#324 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 22. maj 2019, 18:47

Seveda je spregovorila o tem, saj potem,ko se že tako počutila, je šele šla do psihiatra, ki ji je dal antidepresive. In čisto jasno pove, da ni z antidepresivi nič bolje - torej antidepresivi sicer očitno ne delujejo, niso pa vzrok njenemu počutju. Vzrok je drugje. Človek, čigar duša si je izbrala pot duhovnosti, pogosto doživi takšno obdobje, ki ima celo ime - Temna noč duše, ki ga prisili, da razširi svoje zavedanje sebe in sveta v duhovno polje. Povezava um - srce je pomembna, ni pa to vse, obstaja tudi povezava z duhovnim delom tvojega bitja, preko katerega ustvariš povezavo z Bogom. Yvonne, ljudem, ki imajo to pot v življenju se pogosto zgodi ta prekinitev, ki se je zgodila tebi, da bi na novo našli duhovno povezavo. Potem bo vse spet na svojem mestu, ne skrbi. 



#325 Yvonne

Yvonne
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 22. maj 2019, 19:53

Ja, da se ven pridt. Kaj in h komu moliš, kaj poješ, plešeš? Povezave um in srce ne rabiš, to ti ne more pomagat. Povezavo pravi ti in tvoj Izvor rabiš, to te bo potegnil ven.

Imam eno knjigo Molitve od Dona Miguela Ruiza in jih potem naglas berem, ne morem pa jih začutiti, na žalost. Pojem vsega po malo, ponavadi ko hodim po gozdu. Včasih se ustavim pod enim podhodom kjer je ful dobra akustika pa sm svojo pesem sestavla, da si želim občutke pa sanje nazaj. Joj da bi našla to povezavo, pa sem na konju! :)


Ja, čuti se babica, je bila bolj močnejše postave in črnih las ?

Čuti se njena energija, ma to ni dobro..

Ne, je bila suha in siva. O čem govoriš?


Vprašal sem te zato, ker stanje, ki si ga opisala, je naravno stanje, če jemlješ antidepresive !!

Tako da to je sedaj TO, kar antidepresivi naredijo..  odsotnost vsega čutenja, dobrega in slabega..   Toraj da živiš "kot rastlina", bi eni rekli.

 

Ampak začetni vzrok je moral biti nekje drugje !  

Toraj si nekaj čutila, pred čem si nato želela zbežati in zbežala si nato v antidepresive.

In sedaj so ti antidepresivi zablokirali vsa čustva/čutenja, vse dobre in slabe dele tebe in to sedaj počne kemija, ki so ti jo pač predpisali..

 

Drugače antidepresivi in antipsihotiki imajo kot stranski učinek tudi samomorilne misli..  samo toliko da veš, da vse kar se ti dogaja, ne izhaja samo iz tebe, ampak to so sedaj že tudi posledice kemije, ki jo vnašaš v organizem..   

 

Kaj pa je bil sploh tvoj izvorni problem, ki si ga nato začela s kemijo reševati?   O temu pa še nisi spregovorila..

Tako da šele ko se približaš tem začetnim problemom in jih začneš reševati, šele tedaj se lahko začneš počasi sestavljati nazaj v funkcionalno človeško bitje, ki čuti vse kar se v tem okolju pač čuti..  dobro, slabo, pozitivno, včasih tudi depresijo itd..  z vsem tem mi nič narobe, to so le vsakdanji izzivi življenja..

Ja občutki totalnega strahu so bili izvor, antidepresive pa sem dobila po tem, pa mi ne pomagajo... Ko bi še enkrat lahko šla v njih in jih predihala, si želim najbolj na svetu, pa na žalost ne gre. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0