Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šamanizem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
330 komentarjev na to temo

#101 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. september 2012, 09:54

Fant je že našel pot 'kako najti pot nazaj'. x;)x


Vem, samo vseeno me je zanimalo mnenje drugih..saj veš..babji firbec xDDx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#102 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2012, 10:56

Vem, samo vseeno me je zanimalo mnenje drugih..saj veš..babji firbec Objavljena slika


Crnogorske babje čenče pravijo...podobno kot pri vseh čira čara in kar je bilo v nekaterih temah že malo nakazano, kako te zadevce grejo...Najprej mora osebek zmanjšat v "normalne" količine ali skenslat določena poživila ala travca, alko, ipd...potem sledi urejanje družinske matrice, razreševanje oz. začetki razreševanja določenih karmičnih vezi, kenslanje določenih obljub, zakletve iz tega in prejšnjega lifea, malo izbacit "črne duhce" iz aure ven (škodljive entitete), popravljanje škode na čakrah, nadijih...usput se dogajajo ovakva i onakva energijska čiščenja...potem pa seznanjanje z osnovami meditacije+ praksa + vse kar gre zraven...
Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#103 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. september 2012, 11:31

Crnogorske babje čenče pravijo...podobno kot pri vseh čira čara in kar je bilo v nekaterih temah že malo nakazano, kako te zadevce grejo...Najprej mora osebek zmanjšat v "normalne" količine ali skenslat določena poživila ala travca, alko, ipd...potem sledi urejanje družinske matrice, razreševanje oz. začetki razreševanja določenih karmičnih vezi, kenslanje določenih obljub, zakletve iz tega in prejšnjega lifea, malo izbacit "črne duhce" iz aure ven (škodljive entitete), popravljanje škode na čakrah, nadijih...usput se dogajajo ovakva i onakva energijska čiščenja...potem pa seznanjanje z osnovami meditacije+ praksa + vse kar gre zraven...
Objavljena slika


Hvala, mojemu firbcu je zadoščeno.xDDx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#104 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 18. september 2012, 15:39

vau ... kako zelo praktično ...
kako zelo sem vesel, da je za vse moje blokade kriv kdo drugi ...
da se ne zapiram sam v svojo kletko ...

heeeeeeeeeeeeeeeee

pomeni, nekdo ti pridno pomaga, da se smiliš sam sebi


Poglej, jaz razumem, da ima vsak svojo pot in jo mora sam prehoditi. Pa vendar so izkušnje na teh poteh za vsakogar drugačne. To kar se zdi tebi nesmiselno, ima mogoče za koga drugega še presneto velik smisel.

Misliš, da sem si res izmislil to zgodbico, z namenom, da bi se nekomu smilil ? Mogoče si res dobil takšen vtis, ker je bila ta stvar s "kletko" zate kot neka utvara. Pa vendar, zame ni bila. Bila je tam, potegnila me je noter, tja nisem šel prostovoljno ampak sem bil med tem dogodkom paraliziran. In ja, priznam, bil sem "zadet". Ampak to pomeni da sem haluciniral ? Mogoče moj um je, vendar moje "srce" ni!

Mogoče se sprašuješ zakaj za vraga sploh omenjam to kletko, če pa je zgodbica izmišljena z namenom, da bi se smilil velikim ljudem, kakršen si ti ?
Fora je v tem, da tudi če je šlo za utvaro, je ta dogodek totalno spremenil moje doživljanje sveta in samega sebe.
To kar sem videl je bilo, četudi iz domišlije. Po tem sem prekinil stik z vsem okoli mene in tudi s seboj. Vse skupaj bi lahko z eno opisal kot smrt, vendar na energijskem nivoju. Pa ne mislim sedaj dobesedno "smrt", da se nebom spet komu smilil.

In ne, ne krivim NIKOGAR za to "kletko" - če smo že pri dobesedni interpretaciji mojega dogodka.. Vendar tja nisem šel PO SVOJI VOLJI!! Če bi, bi tudi po svoji volji prišel ven, pa ni izhoda.
Pa ne me jemati dobesedno. Kletka je bila, na astralnem nivoju, ne fizičnem!

Pa še nekaj.. Če misliš, da pišem z namenom, da se smilim vsem okoli mene se presneto motiš.. Velikokrat me kdo vpraša zakaj gledam tako "prazno", pa zmeraj samo odkimam. Če bi se hotel komu smiliti, bi se že smilil svojim prijateljem in svoji punci, če že komu.
Ne pa velikim umom, kot si ti, na forumah, kjer sploh ni nobenega telesnega stika.

Pa lep pozdrav

#105 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 18. september 2012, 15:47

Energijsko čiščenje zavzema samo del postopka in se dogaja usput, to ni glavni del procesov...Čeprav jaz ne bi uporabil izraz čiščenje, ampak presvetljevanje, devitalizacija ipd., to pa v praksi obsega več kot samo energijsko čiščenje...odvisno pač od nivoja na katerem se dela..

Me pa zanima kdaj je rekla, da gre za urok...potem ko si povedal za kletko ali pred tem...Objavljena slika Ali je uporabila določene jasnovidne sposobnosti ali pa je le na podlagi povedanega sklepala o čem se gre...Objavljena slika

Jap, naletel si na darkersko mino, ampak to še ne pomeni, da ti je nekdo naredil urok v tem življenju. Kaj pa če so kakšne neporavnane zadevce z dark side iz prejšnjih lifeov in je bilo to pač samo plačilo...Tisti, ki leta blizu duše zna namreč sprožiti oz. pospešiti "birokratske" zadevce iz preteklosti, ki se tičejo določenih pufov...Seveda, če verjameš v prejšnje life...

Namig...večji del te kletke se nanaša na dejanja iz tvojo pretekle karme- pogodbe, dogovore, obljube...By the way tudi na astralu obstajajo taka minska polja, ki so povezana z določenimi darkerskimi bitjeci, holografskimi slepili, iluzijami, ipd...tukaj se namreč pojavi vprašanje ali si tudi v resnici srečal svoj Višji Jaz ali samo tako vizualno oblikovano darkersko mino...Guruji učijo, da se v mediatcijah ne sme zaupati samo očem, ampak da je treba za preverjanje nekaterih stvari uporabiti tudi druge pripomočke oz. čutila...ampak pustmo te magijske bajke na miru, ker niso glih šamanske bajke...

Predpostavljam, da si nekaterim privat povedal več (določene pomembne detajle), ki jih na forumu nisi omenjal...Če boš še naprej nadaljeval s pričanjem kakšnih takih čudnih detajlov, potem bo tvoja začetna zgodbica dobila čisto druge značilnosti, pomen in nakazala še marsikaj drugega...Povedano drugače vede ali nevede si nas usmeril v čisto drugo smer ala slepo ulico, ampak nekateri smo "opazili prometne znake in prečekirali zemljevid" in se temu izognili...tehnično gledano gre pa smer potovanja še zmeraj po tisti potki, ki sem jo omenil...In predpostavljam, da ne samo jaz...Objavljena slika


Poglej, rekla je, da je začutila blokado na moji srčni čakri, vendar ta blokada prihaja od "zunaj" - se pravi, ni blokada zaradi mene.
Potem sem ji povedal za ta dogodek in je rekla, da se vse to nekako prepleta z mojo srčno čakro.
Kot sem napisal, gospa je začutila blokade preden sem sploh omenil kakšne dogodke z zgoraj omenjenim.

Mogoče so res, vendar če bom le stal na miru in se vpraševal KAJ ČE, nebom nikamor prišel. Glej, jaz sem le odgovoril, da sem odkril manjkajoči del sestavljanke, iz moje "travme". To je vse, zdelo se mi je, da če sem že začel opisovati mojo preteklost, da povem celoten dogodek, čeprav se bo kakšnemu velikemu umu zdelo, da se hočem smiliti in da iščem pozornost.

Verjamem, da je to o "kletki" čudna stvar. Tudi meni ni jasno od kot se je sploh vzela, kaj jo je ustvarilo in zakaj.. Mogoče se je zgodilo nekaj drugega, da se je ustvarila blokada na čakri, ki izraža ljubezen in je moj um le nekako preoblikoval vse to v meni razumljivo zadevo ( stvar z kletko in občutek, kot da me črna luknja vleče vanjo ).

No, nevem če sem ga res srečal ali ne, vendar sem čutil kot da postajam CEL. Kot da se združujem z nečesom, ki je bilo nekdaj v preteklosti v boju. Kot da postajam prijatelj z nekom, ki je bil nekoč moj sovražnik. Govorim v metaforah o občutkih, ki sem jih občutil, preden se je stvar s "kletko" začela..

#106 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 18. september 2012, 15:54

Fant išče pomoč, ne vem če je point v tem, da se ga secira do konca. Tudi mene zanima, kako in na kakšen način bi mu pomagal nekdo od vas tukaj gor?
Tako, da se bo našel nazaj?


Me veseli, da nisi dobila takšnega vtisa kot ga je dobil "shamano".
Veseli me, da si nekako videla v mene, kaj sploh iščem - pomoč, odgovore, ljudi s podobnimi izkušnjami, ljudi, ki o teh stvareh nekaj vedo - tudi sama si mi pomagala priti v stik s takšnimi ljudmi. In zato sem ti hvaležen :) Me veseli, da so se nekateri otresli arogance, čeprav delujejo na veliko višjem nivoju, kot drugi ljudje.. Mogoče pa so prav zato na višjem nivoju kot drugi, ker so se otresli arogance in podobnih "ponosnih" čustev.

Razlog, da sem sploh pisal na ta forum je zato, ker sem bil precej izgubljen..

Zelo lepa oseba si, ki tudi veliko razume. Imaš dar pomoči in ta dar je to, kar dela ljudi lepe :)

To temo je popravil/a HollowSelf: 18. september 2012, 15:54


#107 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 18. september 2012, 16:01

nisem prepričan, da išče pomoč

bolj se mi zdi, išče izgovore zunaj sebe


všeč so mu odgovori

krivi so duhovi, uroki ... in podobno


in kot pravi brezo ... gre za stare zadeve, stara odplačila ...

in te težave ima vsak od nas ... in nič manj kot on ...

gre za vzročnost in posledičnost


in tudi če so vmes "duhovi" ... izzival jih je v stanju kot je bil takrat .. ali še je


lahko mu kdo pomaga, ga uredi ... ampak v nekaj dnevih se bo sam vrnil nazaj v to ...

neke zadeve, ki jih je videl so mu enostavno všeč, ga izzivajo, jih poskuša podoživet ...


zato jih naj podoživlja, dokler se jih ne naveliča na tak način

in vmes bo še nekaj kriz, dokler ne obdela te lekcije ...



Da bi iskal izgovore ? Čemu ?


Verjami, če bi ti taval v krogu brez izhoda dve leti, brez bilo kakšnega odgovora kaj se je sploh zgodilo, bi tudi ti bil vesel odgovorov - izkušenj drugih.


Pa kaj, če imajo te težave tudi drugi ? Ali to pomeni, da nebi smel iskati odgovora na te težave, zato ker jih ima nekdo drug ? Ali bi moral obupati nad vsem in enostavno živeti le na fizičnem nivoju, ker mogoče še to doživlja nekdo drug ? Ti kar izvoli, jaz sem se že pred časom odločil, da je čas, da najdem določene odgovore !


Sam zavestno nisem nikogar izzival. Nevem zakaj gledaš na vse to s toliko mere arogance, le zato ker sem bil tisti čas pod vplivom travce.. In ne, pod teh vplivih že dolgo časa nisem bil, tako da brez predsodkov, prosim..


Vidim, da zelo rad pišeš o tem kaj jaz rad delam in na kakšen način to delam. Kot da bi ti to postalo hobi, medtem, ko jaz iščem pomoč. Bravo, imaš veliko srce, res...


To temo je popravil/a HollowSelf: 18. september 2012, 16:05


#108 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 18. september 2012, 17:29

Fant je že našel pot 'kako najti pot nazaj'. x;)x


Res je :)

Vseeno pa mi je žal, da sem šel v detajle, ker sem izpadel kot da nekoga vlečem za nos...

#109 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. september 2012, 18:06

Res je :)

Vseeno pa mi je žal, da sem šel v detajle, ker sem izpadel kot da nekoga vlečem za nos...


A dej no, ne sekiri se. Saj prav, da si doživel to izkušnjo. Če damo svojo zgodbo na forumu "gor", pa valjda dobiš vse sorte mnenja in seveda nam niso vsa povšeči. Jemlji to kot del dozorevanja, pridobivanja izkušenj. Kot veš, sem ti tudi sama rekla, da mogoče si še tako mlad, da je ta starost še vedno neko izzvenevanje pubertete. Potem sem si rekla, pa ne, zakaj ne bi nekomu verjeli, nekdo je lahko dosti starejši še bolj nedozorel. Tako kot se spomnem majhnega otroka, prvošolca, ki smo ga vsi tolažili, da je odhod v šolo vesela stvar. Nakar se je tako iz srca zjokal, da mi sploh ne vemo, kako mu je. :eek: In res, kaj mi vemo, kako je nekomu drugemu, pa star 6 ali 35 ali 70 let... "Babe" smo mogoče malo bolj razumevajoče, dedci ti jih malo naplozajo... na tebi pa je, da morda razmisliš, kaj koristnega "skasiramo" tudi v včasih kakšni direktni, nam nevšečni, besedi, no povedi. Ma sam da si spet ok, kakšne "eksperimentalne" zadevce pa le lepo za sabo pusti. Ajd :palec:

#110 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2012, 19:31

Poglej, rekla je, da je začutila blokado na moji srčni čakri, vendar ta blokada prihaja od "zunaj" - se pravi, ni blokada zaradi mene.
Potem sem ji povedal za ta dogodek in je rekla, da se vse to nekako prepleta z mojo srčno čakro.
Kot sem napisal, gospa je začutila blokade preden sem sploh omenil kakšne dogodke z zgoraj omenjenim.

Mogoče so res, vendar če bom le stal na miru in se vpraševal KAJ ČE, nebom nikamor prišel. Glej, jaz sem le odgovoril, da sem odkril manjkajoči del sestavljanke, iz moje "travme". To je vse, zdelo se mi je, da če sem že začel opisovati mojo preteklost, da povem celoten dogodek, čeprav se bo kakšnemu velikemu umu zdelo, da se hočem smiliti in da iščem pozornost.

Verjamem, da je to o "kletki" čudna stvar. Tudi meni ni jasno od kot se je sploh vzela, kaj jo je ustvarilo in zakaj.. Mogoče se je zgodilo nekaj drugega, da se je ustvarila blokada na čakri, ki izraža ljubezen in je moj um le nekako preoblikoval vse to v meni razumljivo zadevo ( stvar z kletko in občutek, kot da me črna luknja vleče vanjo ).

No, nevem če sem ga res srečal ali ne, vendar sem čutil kot da postajam CEL. Kot da se združujem z nečesom, ki je bilo nekdaj v preteklosti v boju. Kot da postajam prijatelj z nekom, ki je bil nekoč moj sovražnik. Govorim v metaforah o občutkih, ki sem jih občutil, preden se je stvar s "kletko" začela..


Čakre lahko začuti vsak malo bolj senzibilen osebek al pa tisti, ki že malo časa meditira, dela energijske vaje, ipd...in to že med pogovorim samim, iz teksta...seveda, če je človek vsaj malo skoncentriran na to...lahko se pa tudi čekira na daljavo...

Zgleda, da nisi najbolje razumel kaj sem zgoraj omenil...ne vem kako globoko je ta gospa čekirala al pa čutila, tudi ne vem kako je ugotovila, da je to od zunaj...pri teh stvareh je treba biti zelo previden...Na videz je bil vzrok res od zunaj, zakaj te je pa "mina" pritegnila in zaradi katere si se ujel v past pa je od tvojega lastnega programa in karmičnih vzorcev (na kratko povedano podzavest)...zato sem rekel, da je vzrok zunaj samo okol 25%...

Tudi čedalje bolj dvomim, da si bil res v stiku s svojo dušo, prej bi rekel kakšnim astralnim telesom. Astral namreč pomeni svetleč, na astralu so tudi te fore s kletkami in na astral najhitreje pade človek pod vplivom kakšnih čudnih substanc. Zavedanje paralize telesa in kao vizija skupaj sta tipična znaka, ki se ponavadi pojavljata pri letanju po eteričnem ali astralnem nivoju, na nivoju duše paraliza nima toliko vpliva in se tega človek ponavadi tudi ne zaveda, tam je moč uma in misli..."Omamljen" človek ponavadi zelo težko pride višje od astrala, ker mu njegove lastne vibracije tega ne omogočajo, razen če ni duhovno zelo razvit človek. V takem stanju tudi lahko kaj skasira od drugje, ampak program oz. magnet, da pritegne te stvari na sebe mora biti pa v njem samem. Drugače ne bo nič skasiral in tudi ne bo padal na mine. Tudi če bi naletel na mino, mu ne bi bilo skoraj nič...Kletko jaz smatram kot interpretacijo možganov, da si se na nekaj ujel, te je nekdo namamil na kaj, poplačilo pufov (karmični vzroki) al pa kaj drugega...skratka tipičen astral, mogoče s kakšnimi manjšimi primesmi višjih nivojev tudi dušinega...Vse ostalo je samo nekako posledica tega...

To je pač moja interpretacija...zato pa sem priporočal učenje čistih osnov kar se tega tiče...na višjih nivojih so pač še bolj jebene pasti in zadevce...In če te je že ta toliko povozila kaj bo šele, ko boš naletel na kakšno malo bolj ojačano, sofisticirano, prikrito...Vsak, ki je kadarkoli hodil po takih poteh, je naletel na take in podobne"mine", brez izjem. Od tega koga je imel za vodnika (učitelja, inštruktorja), kako dobro se je naučil določenih stvari, recimo kako sam zakrpat rane, okrevat in iti dalje, je pa odvisno kako "trdoživ" je bil na take neprijetne izkušnje in kako hitro jih je znal prebroditi...in ta pravila veljajo še danes...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#111 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 21. september 2012, 00:34

A dej no, ne sekiri se. Saj prav, da si doživel to izkušnjo. Če damo svojo zgodbo na forumu "gor", pa valjda dobiš vse sorte mnenja in seveda nam niso vsa povšeči. Jemlji to kot del dozorevanja, pridobivanja izkušenj. Kot veš, sem ti tudi sama rekla, da mogoče si še tako mlad, da je ta starost še vedno neko izzvenevanje pubertete. Potem sem si rekla, pa ne, zakaj ne bi nekomu verjeli, nekdo je lahko dosti starejši še bolj nedozorel. Tako kot se spomnem majhnega otroka, prvošolca, ki smo ga vsi tolažili, da je odhod v šolo vesela stvar. Nakar se je tako iz srca zjokal, da mi sploh ne vemo, kako mu je. :eek: In res, kaj mi vemo, kako je nekomu drugemu, pa star 6 ali 35 ali 70 let... "Babe" smo mogoče malo bolj razumevajoče, dedci ti jih malo naplozajo... na tebi pa je, da morda razmisliš, kaj koristnega "skasiramo" tudi v včasih kakšni direktni, nam nevšečni, besedi, no povedi. Ma sam da si spet ok, kakšne "eksperimentalne" zadevce pa le lepo za sabo pusti. Ajd :palec:


Vem, vendar sem s Shamanao-m že govoril tudi preko telefona.. In to mi daje nekako vtis, da ne znam razložiti kako mi dejansko je, da bi nekako prišel tisti osebi, ki ji razlagam to - do srca. In če tega ne morem doseči, potem ima tista oseba občutek, da se lažem ali pretvarjam, kot da ne govorim resnice.. In ja, priznam.. Precej težko mi je opisati dejansko stanje, kako mi je. Sem razmišljal malo prej kako bi to spravil v besede, da bi imele smisel.. če pa ni smisla. Pa se bom vseeno potrudil..

Pred vsem tem, o čemur sem pisal je bilo tako, da je vedno in vsepovsod bila neka nevidna sila - sila življenja. Bila je prisotna v vsakem trenutku, ki sem ga doživljal, tudi ko sem bil čisto sam. Stvari so imele smisel, življenje je imelo smisel. Lahko bi rekel, da je ta sila nekako povezovala mene do sebe in mene do vsega okoli sebe. V moji subjektivni razlagi bi lahko rekel, da je ta sila bila sama po sebi ŽIVLJENJE.

Sedaj, ko te sile več ni, oz. je ne zaznavam ali občutim, tudi nobene povezave ni. Kot da ne bi bilo nobenega življenja več, nobene povezave, stvarnosti.. razen na fizičnem nivoju.

Ne želim dajati občutka, kot da pišem z namenom, da jokam o mojih osebnih težavah. Vem da jih imamo vsi, vendar razlog, zaradi katerega sem to pisal je enostavno, ker sam nisem našel odgovora. In potem sem s tisto reakcijo o smiljenju samemu sebi dobil občutek, kot da nekoga posiljujem z vsem tem, ko pa sem le vprašal za mnenja v upanju, da je šel kdo skozi kaj podobnega in mu je uspelo priti iz tega.

No, lahko pa rečem, da moje se je moje upanje uresničilo. Spoznal sem določene ljudi, ki so mogoče šli skozi podobno situacijo ali pa tudi ne. Vsekakor pa sem preko njih prišel v stik z ljudmi, ki nekoliko bolje razumejo delovanja energij življenja kot drugi.
Pa da nebo pomote, vse ljudi enako cenim.

Peace

To temo je popravil/a HollowSelf: 21. september 2012, 00:36


#112 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 21. september 2012, 00:55

Čakre lahko začuti vsak malo bolj senzibilen osebek al pa tisti, ki že malo časa meditira, dela energijske vaje, ipd...in to že med pogovorim samim, iz teksta...seveda, če je človek vsaj malo skoncentriran na to...lahko se pa tudi čekira na daljavo...

Zgleda, da nisi najbolje razumel kaj sem zgoraj omenil...ne vem kako globoko je ta gospa čekirala al pa čutila, tudi ne vem kako je ugotovila, da je to od zunaj...pri teh stvareh je treba biti zelo previden...Na videz je bil vzrok res od zunaj, zakaj te je pa "mina" pritegnila in zaradi katere si se ujel v past pa je od tvojega lastnega programa in karmičnih vzorcev (na kratko povedano podzavest)...zato sem rekel, da je vzrok zunaj samo okol 25%...

Tudi čedalje bolj dvomim, da si bil res v stiku s svojo dušo, prej bi rekel kakšnim astralnim telesom. Astral namreč pomeni svetleč, na astralu so tudi te fore s kletkami in na astral najhitreje pade človek pod vplivom kakšnih čudnih substanc. Zavedanje paralize telesa in kao vizija skupaj sta tipična znaka, ki se ponavadi pojavljata pri letanju po eteričnem ali astralnem nivoju, na nivoju duše paraliza nima toliko vpliva in se tega človek ponavadi tudi ne zaveda, tam je moč uma in misli..."Omamljen" človek ponavadi zelo težko pride višje od astrala, ker mu njegove lastne vibracije tega ne omogočajo, razen če ni duhovno zelo razvit človek. V takem stanju tudi lahko kaj skasira od drugje, ampak program oz. magnet, da pritegne te stvari na sebe mora biti pa v njem samem. Drugače ne bo nič skasiral in tudi ne bo padal na mine. Tudi če bi naletel na mino, mu ne bi bilo skoraj nič...Kletko jaz smatram kot interpretacijo možganov, da si se na nekaj ujel, te je nekdo namamil na kaj, poplačilo pufov (karmični vzroki) al pa kaj drugega...skratka tipičen astral, mogoče s kakšnimi manjšimi primesmi višjih nivojev tudi dušinega...Vse ostalo je samo nekako posledica tega...

To je pač moja interpretacija...zato pa sem priporočal učenje čistih osnov kar se tega tiče...na višjih nivojih so pač še bolj jebene pasti in zadevce...In če te je že ta toliko povozila kaj bo šele, ko boš naletel na kakšno malo bolj ojačano, sofisticirano, prikrito...Vsak, ki je kadarkoli hodil po takih poteh, je naletel na take in podobne"mine", brez izjem. Od tega koga je imel za vodnika (učitelja, inštruktorja), kako dobro se je naučil določenih stvari, recimo kako sam zakrpat rane, okrevat in iti dalje, je pa odvisno kako "trdoživ" je bil na take neprijetne izkušnje in kako hitro jih je znal prebroditi...in ta pravila veljajo še danes...Objavljena slika


Tudi sam ne morem razumeti, kako globoko je gospa to zaslutila, ker ne razumem teh stvari tako dobro.
Tudi sam ne vem, čemu bi me mina pritegnila. To je še del sestavljanke, ki je pogrešan. In zato mislim, da je dobro, če se posvetujem z njo tudi v živo. Verjamem v karmo, vendar jo mogoče drugače razumem kot ti. Sam mislim, da karma iz prejšnjiga življenja ne bi mogla pretirano vplivati na sedanje življenje. To pa mislim zato, ker ima vsak svobodno voljo od trenutka, ko prestopi iz "podzavesti" ( ko smo še v trebuhu ) v zavest ( ko se rodimo ). In ja, morda sem nekomu res storil kaj groznega v prejšnem življenju, vendar mu v sedanjem nebi nikoli. Sam gledam na karmo v večini iz sedanjega življenja - kar daš , dobiš. Vendar pa nikoli nisem hotel drugim slabega, vsaj v sedanjem življenju ne. Morda sem včasih komu zavidal, ker je imel več igrač, ko smo bili še otroci, vendar si nikoli nisem želel, da jih nebi imel, ker jih sam nimam. Potem sem rasel, se učil. Naučil sem se, da te zavist in želja po slabem - enostavno slabem privedeta v zaton, ker se enostavno vrneta.. mogoče v drugačni obliki, vendar se.
Pa da nebo pomote, s tem ne mislim, da sem delal le dobro.. Vendar ne vidim se v nobeni situaciji, da bi nekomu povzročil, da izgubi stik s samim seboj. Vem, da se lahko stvari vrnejo v drugačni oblik, vendar bi potemtakem moral že nekoga skoraj ubiti, da bi se ujel v "kletko", ki zavira življenje.

Sam ne pripisujem posebnega pomena, če je bila duša ali ne. Vem le, da ko sem se srečal s tem, kar je pač bilo sem čutil brezpogojno ljubezen in neomejen vir energije. Postalo mi je jasno kaj sem in tega ni mogoče spremeniti - pohabiti , polepšati..
Tisti čas sem to tudi lahko občutil, slutil.. In ne, niso ti občutki to kar iščem, kar iščem je povezava do samega sebe - in s tem posledično vsega kar je okoli mene. Pa če je lepo ali grdo. Vse kar hočem je to, da SEM. In ja, res SEM, vendar je tako, kot da SEM le telesno, ne pa tudi duševno, življenjsko.

Cenim tvojo interpretacijo, vidim da si šel skozi veliko nivojov, ki jih sam niti ne poznam.

Glede trdoživosti pa priznam, bil sem zelo občutljiv, ko je nekdo meni ali drugim delal slabo - zlo. V meni je bilo veliko empatije tiste čase in sem bil kar precej občutljiv na slabo. Mogoče je pa to bil razlog, zakaj sem hotel vsem drugim le dobro..

#113 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 21. september 2012, 00:59

Ehhh ni se za ozirat na to. Sploh pa mislim, da te je večina nas razumela, da nisi prišel iskat pozornosti.
Ne vem no. Vsakdo, ki je šel skozi temo in ima malo pojma o teh zadevah, je videl, da ne vlečeš za nos.

Pa srečno naprej! :)


Imaš res :) Težko je razumeti temo, če nisi šel sam čeznjo.. V razumevanju je moč. Prav tako je moč v domišliji - predstavi.
V bistvu pa ne krivim nikogar, tudi če misli da vlečem za nos :) Če bi lahko bolje izrazil svojo predstavo - doživetje morda ne bi bilo tako. =)


Tudi tebi želim srečno naprej :)

#114 HollowSelf

HollowSelf
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 21. september 2012, 01:06

KO IŠČEŠ ODGOVORE, NAJDEŠ TUDI TAKE, KI TI NISO VŠEČ


Tega se zavedam. Ne bi bilo prvič, da bi našel takšne odgovore. Pa vendar se tudi zavedam, da bežanje od odgovorov vodi nikamor.

Mi lahko prosim razložiš, zakaj misliš, da ne morem prenesti določenih odgovorov ? Oz. Zakaj bi se bal odgovorov, ki mi ne bi bili všeč ? Po čem tako sklepaš ?

Morda zaradi tega, ker sem rekel, da je vzrok zunanji? No, precej časa sem iskal odgovore znotraj sebe, pa ni bilo "replya". Enostavno bi lahko opisal tako : Okoli mene je zid, vse kar se vprašam odmeva v nedogled, potem pa pride v slepo ulico in izgine, se nikoli ne vrne. Poskušam preplezati ta zid in ko sem skoraj na vrhu začnem le prosto padat. Še preden se tega zavedam. Potem končam spet na dnu in zid zraste. Vsakič, ko se zgodi to, zid postane večji. V tem času je postal že tako velik, da sem veliko časa le na dnu. Potem nekako spet začnem plezat, a pridem vedno niže, preden spet padem.. zid se veča in veča..
Morda si pa res nekje v podzavesti ne dovolim preplezati zidu, vendar zavestno si še kako želim!


Pa oprosti, ker govorim toliko v prispodobah, vendar mi je to nekako najlažji način ,kako to opisati.

Peace

To temo je popravil/a HollowSelf: 21. september 2012, 01:08


#115 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. september 2012, 07:17

Tudi sam ne morem razumeti, kako globoko je gospa to zaslutila, ker ne razumem teh stvari tako dobro.
Tudi sam ne vem, čemu bi me mina pritegnila. To je še del sestavljanke, ki je pogrešan. In zato mislim, da je dobro, če se posvetujem z njo tudi v živo. Verjamem v karmo, vendar jo mogoče drugače razumem kot ti. Sam mislim, da karma iz prejšnjiga življenja ne bi mogla pretirano vplivati na sedanje življenje. To pa mislim zato, ker ima vsak svobodno voljo od trenutka, ko prestopi iz "podzavesti" ( ko smo še v trebuhu ) v zavest ( ko se rodimo )..........


Glede na tvoje pisanje predpostavljam, da marsikaj kar sem zgoraj omenil nisi najbolje razumel...povzetek, ki se nanaša na citirano...

-Gospa je zaslutila stvari samo površinsko...
-Na mino si naletel, ker letaš po teritoriju, ki ga ne poznaš dovolj dobro in to še pod vplivom malo čudnih substanc. Ne poznaš pasti, manjka ti prizemljenosti zato tudi ne znaš izraziti določenih stvari z besedami. Z "dark" side in posledično z bitjji ali osebami, ki spadajo pod ta pojem, imaš nerešene karmične zadeve, zaobljube, pogodbe...
-Karma, samskara...ne bi bilo slabo, če bi se malo bolj pozanimal kaj določeni pojmi sploh pomenijo, kaj vse obsegajo, kakšen vpliv imajo lahko, itd...in mogoče dobiš drugačen pogled na vse skupaj...

Kar si doživel je bil recimo temu šele začetni test, koliko si sposoben, kako se znaš spopasti z določenimi problemi, ali imaš primerno znanje, ali lahko sploh preneseš določene energije...recimo samo da te je tvoj Višji Jaz malo preizkušal...in na tem "začetnem" testu si padel, tako kot pade vsak človek...Nekateri se potem začnejo malo učiti in pripravljati za popravce nekateri ne...Kaj boš ti naredil, je čisto tvoja odločitev...

Vse bistvene odgovore si že dobil...vprašanje je samo ali si jih tudi razumel...če jih nisi potem moraš nekatere stvari nadgraditi (znanje), da jih boš...Recimo iz zgornjega citata, bi sklepal, da se ti ne sanja dosti o podzavestnih vzorcih, ki jih človek podeduje od staršev, družinski karmi, ipd...V tej smeri bi bilo priporočljivo malo gledat, ne vrti se vse samo okoli tebe...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#116 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2013, 12:51

Pa neka bude ova tema...citiral pa zaradi razloga napisanega z rdečim v neki drugi temi ne bom...tongue.png

 

Kdo je lahko šaman...SSKJ lepo podaja definicijo...in me prav boli đoko se se kdo ne strinja s tem...pa tudi če sem jaz med njimi...tongue.png

  1.      šamán  -a m (ȃ) 1. pri nekaterih primitivnih ljudstvih kdor ima v zamaknjenju neposreden stik z duhovi, nadnaravnimi silami in vpliva nanje: šamanmrmra svoje molitve 2. knjiž. vrač: k bolnemu so poklicali šamana ♪
  2.      šamánski  -a -o prid. (ȃ) nanašajoč se na šamane ali šamanstvo: šamansko zamaknjenje / šamanski verski obredi ♪
  3.      šamánstvo  -a s (ȃ) pri nekaterih primitivnih ljudstvih verovanje v duhove, nadnaravne sile, s katerimi imajo šamani v zamaknjenju neposreden stik in vplivajo nanje: raziskovati šamanstvo ♪
  4.      vráčarstvo  -a s (ȃ) 1. pri nekaterih primitivnih ljudstvih vplivanje na koga z dejanji, stvarmi, ki imajo nenavadno, skrivnostno moč ali napovedovanje prihodnosti po določenih znamenjih: vračarstvo in šamanstvo 2. star. zdravljenje, padarstvo: ukvarjati se z vračarstvom ♪

Iz tega se lahko zaključi da so to neki primitivci...Kdor pa ne verjame temu je pa new age freak...tongue.png

 

Ezo bajke pravijo, da je lahko vsak taprav šaman tudi psihoterapevt oz. neke vrste tudi je. Vsak psihoterapevt pa ne more biti šaman. Ena od lastnosti, ki jih mora izpoljnevati, da si zasluži tak naziv je pač letanje po astralu...pa usput še kakšno pridobivanje informacij, vračanje delčkov dušice pa pospremit kakšno dušico na lepše, itd...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#117 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2013, 13:19

Pa kaj si ti delala v šoli...človek ima v glavi možgane, kri, celice...bla bla bla...do danes niso dokazal nobenih psiho vzorcev v glavi...mogoče so pa v nogi al pa roki...tongue.png

 

Kaj pa je psiha...in kaj je sploh čira čara...icon1_question.gif Katero definicijo naj človek uporabi...še psihologi si niso enotni...icon1_question.gif Če bi moderni človeček prinesel enim človečkom v amazonki, ki so v kameni dobi radio, mobi al pa prenosni TV, malo prižgal, bi ga kmalu začel klicat šaman...lahko bi pričal z duhci (mobi), v škatlo spravil zle duhce (grozljivka) in prisilil dobre duhce da pjevajo (radio)...Za "Budo" je vse to pač normalno, nobene mistike..." tongue.png

 

Zakaj se pa raje ne vprašaš zakaj imajo toliko ritualov po cerkvah...tongue.png Drugače pa bobni pri šamanih al pa kaj podobnega imajo svoj namen. Podobno kot halucinogena snov v tabletkah + kakšna techno glasba...what a wonderfull world...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#118 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. september 2013, 16:31

Šamanamolamojamoramokamosvamobamozdjamostamonamodamociljamoničamo , ... :P



#119 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2013, 17:46

Za nekatere psihologe je vse kar je povezano s psiho- duševnost, torej tudi tisto kar nekateri tako radi omenjajo kot ego in duša...Za nekatere bolj new agerske obstaja astral, mental, itd...Za tretje je spet drugačna razdelitev...Torej je logično, da se najprej vpraša kakšno razvrstitev človek uporablja, da bo vsaj debata na nivoju...Jaz pač uporabljam teozofsko razvrstitev oz. ezoterično budistično...evo simpl ko pasulj...tongue.png biggrin.png

 

In tehnično gledano se komot lahko reče, da se podzavestni vzorci nahajajo v vsaki celici živega bitja...podobno kot DNK, ki je na nek način tudi nosilec tega zapisa...Pa naj še kdo reče, da nisam ništa naučio u Đurotovoj školi pri predmetu psihologija...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#120 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. september 2013, 19:31

Pa kaj si ti delala v šoli...človek ima v glavi možgane, kri, celice...bla bla bla...do danes niso dokazal nobenih psiho vzorcev v glavi...mogoče so pa v nogi al pa roki...tongue.png

 

Kaj pa je psiha...in kaj je sploh čira čara...icon1_question.gif Katero definicijo naj človek uporabi...še psihologi si niso enotni...icon1_question.gif Če bi moderni človeček prinesel enim človečkom v amazonki, ki so v kameni dobi radio, mobi al pa prenosni TV, malo prižgal, bi ga kmalu začel klicat šaman...lahko bi pričal z duhci (mobi), v škatlo spravil zle duhce (grozljivka) in prisilil dobre duhce da pjevajo (radio)...Za "Budo" je vse to pač normalno, nobene mistike..." tongue.png

 

Zakaj se pa raje ne vprašaš zakaj imajo toliko ritualov po cerkvah...tongue.png Drugače pa bobni pri šamanih al pa kaj podobnega imajo svoj namen. Podobno kot halucinogena snov v tabletkah + kakšna techno glasba...what a wonderfull world...biggrin.png

glej to kar si ti videl si videl v filmih, na podlagi tehnologije te ne bi nikoli uvrstili med šamane, tudi tisti v v pragozdovih,niso v kameni dobi vsaj ne duhovno tko da tole si usekal kar malo mim....oni že od vsega začetka komunicirajo z raznimi entitetami ki bi jim lahko pokazale mnoge tehnologije ,ampak so si izbrali tako življenje.če bi vprašali indijance ali aboridžine ali druga staroreslka plemena,recimo v keniji in drugot po afriki ali eskime,kako bi raje živeli kot pred 200 leti ali kot živijo zdaj,bi povsod dobil odgovor kot pred 200 leti...

to kar se tukaj izvaja pod šamanizmon je sam en larifari sory.stokrat lahko predelate besedo kaj naj bi pomenilo itd.lahko bobnajo tja v tri krasne lahko si dajo živalska imena,lahko jim rečejo da so bili v prejšnem življenju šamani lahko izvajajo nevemkakšne ceremonije,pa so še zelo zelo daleč sploh od osnov kaj pomeni biti šaman.....pa še to vsi šamani jejo meso...če bi ti kateremu pravemu šamanu rekel da ne ješ mesa bi te imel za norega

je pa res da ja šamani so čisto nekaj posebnega,vsi smo lahko zelo zelo duhovni in povezani z vseem,samo šaman je še vedno tisti ta najmočnejši.

vsi lahko postanemo šamani samo potlej moramo biti tisti ki nosimo breme tudi tistih ki nočejo biti šamani.to je pa težko sprejeti.

Zato pa, to ko vi razlagate, se mi ne da še enkrat razlagat, sej sem že stokrat je meni čisto mimo.nikoli noben ne dojema čisto isto kot takrat ko si mu sporočilo povedal prvič in mogoče te zraven še kdo drug posluša ki se mu pač določene stvari potlej odprejo.

je res da mnogo ljudi ne razume kaj nekateri tukaj govorijo sam zato ni treba biti ohol je treba razložiti na drugačen način, če pa še po stotem poizkusu ne razume je pa očitno da je treba dati času čas, da čas pokaže stvari.

in šamani so brez iluzij....



#121 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. september 2013, 19:38

in kakšna je hrana šamana v sibiriji ??



#122 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 12. september 2013, 19:48

Malo si ga pihnila Mayita. To da vsi samani jedo meso ni res glih res? Tako kot vsi ne uzivajo substanc za komuniciranje z drugimi svetovi, vsi tud ne zdravijo. Eni so samo lovci pa tak dalje...Kr nekaj trdis za bozjo voljo kot da ves vse na svetu..
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#123 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. september 2013, 19:58

Malo si ga pihnila Mayita. To da vsi samani jedo meso ni res glih res? Tako kot vsi ne uzivajo substanc za komuniciranje z drugimi svetovi, vsi tud ne zdravijo. Eni so samo lovci pa tak dalje...Kr nekaj trdis za bozjo voljo kot da ves vse na svetu..

 

 

Malo si ga pihnila Mayita. To da vsi samani jedo meso ni res glih res? Tako kot vsi ne uzivajo substanc za komuniciranje z drugimi svetovi, vsi tud ne zdravijo. Eni so samo lovci pa tak dalje...Kr nekaj trdis za bozjo voljo kot da ves vse na svetu..

glej jaz ne govorim o gurujih jaz govorim o šamanih,če pa vi vse to mešate pa mešajte....



#124 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2013, 19:58

E človeček M...ljudje v amazonki so po uradnih merilih, ki jih uporabljamo v "civiliziranem" svetu vsaj par stoletij za nami...mogoče ne glih v kameni dobi, ampak bronasti...ameriški indijanci recimo so se pa že malo modernizirali saj uporabljajo avto, avione, TV, mobi, itd...tongue.png

 

To kar se izvaja pri nas je bolj dječji vrtič in ja lahko bi se reklo tudi larifari...ampak to še ne pomeni, da pri nas šamanov ni...dva sta sigurno...lahko preveriš trditev...ni važno kako...tongue.png

 

Tudi duhovnjaki lahko papcajo meso, kar poglej dalaj lamo...kaj kdo papca ni nobeno pravo merilo...tongue.png

 

In ja vsi smo lahko šamani, ampak to še ne pomeni, da je treba nositi breme drugih...Je pa treba delovati malo bolj na planetarni ravni...kaj to pomeni pa tebi po vsej verjetnosti še ni jasno, meni se je namreč šele začel sanjat...tongue.png

 

Večina ljudi, ki jih imajo ljudje za šamane ima še zmeraj določene iluzije...še Jezus jih je imel...lahko preveriš trditev...tongue.png

 

In kaj je nauk te zgodbice...ne poučuj drugih kakšen naj bi bil šaman, če jih še sama ne poznaš dovolj dobro...lahko pa podaš določene smernice, ki si jih spoznala ovako ili onako in ki res veljajo za njih...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#125 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. september 2013, 19:59

in kakšna je hrana šamana v sibiriji ??

definitivno ne samo rastlinska....






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0