Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dnevnik hvaležnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 5 x ocenjeno
869 komentarjev na to temo

#851 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 22. oktober 2016, 20:03

Hvala za šopek ljudi, s katerimi sem se sinoči spet lahko nasmejala do solz. :)



#852 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 26. oktober 2016, 12:07

* ker še vedno zaspi v mojem objemu

* da lahko izrazim sočutje 

* da če ravno ne morem pomagat, vem da bom vedno tam, ko bo to želela

* da mi bolečina odpira nove svetove

* za ljudi, ki so radi v moji družbi in da sem postala izbirčna s kom se družim

* za res slastno tortico in dobro izpeljano zabavo


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#853 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 28. oktober 2016, 20:56

* za svetovanje, ki mi je odprlo nove svetove, ki mi je dalo potrditev, da sem že res veliko naredila na sebi in še mnogo več

* za njegov objem, ki je resnično zdravilen

* za njegovo trdnost, ki me vedno znova prizemlji

* ker me podpira v vsem česa se lotim

* za njo, ki je tako izjemna, da mi jemlje dih

* za zadnja dva popoldneva v gozdu in stiku z živalmi

* za čarobni trenutek, ko je pes pričaral nasmeh na obrazu moje pikice in mene, v precej napetem trenutku

* za zares prijetne ljudi ti dni

* da sedaj vem kdo je moj angel heartpump.gif kako zelo hvaležena sem za to informacijo heartpump.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#854 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. november 2016, 10:18

* da se vse bolj sprejemam heartpump.gif tudi moja rdeča lička, ki se vedno obarvajo, ko pridejo v stik z mrazom ali toploto ali pa ko mi je nerodno :) 

* za njegov jutranji poljubček, ki pove vse

* za njuno srčnost

* da sem mama in da imam možnost opazovati dva otroka, ki rasteta ob meni

* za njun čudovit smeh

* za druženje s prijateljicami 

* za res lepe praznike in družinsko druženje 

* da tudi sama sebi postajam navdih

* za najino heartpump.gif

* za uvid v moje poslanstvo na katero sem tako dolgo čakala

* da sem sedaj pripravljena in da razumem, da se določenim stvarem ne morem otepat ampak jih samo sprejet...vse je tako kot mora biti rainbow.gif yes.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#855 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. november 2016, 22:41

Hvaležnost se vrača :) 

https://www.facebook...99571663690625/


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#856 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. november 2016, 13:02

Če hvaležnost nosimo v sebi vsak dan, ni potrebo po prav praznovanju dneva hvaležnosti. Vsaj meni ne ;) Pa jo tudi sama težko najdem vsak dan.

 

***

* za res lep dan z mojo pikico 

* za njegove objeme, ki resnično pomirjajo

* za njegovo veselje, ko me zagleda

* za rutino, ki sta mi jo prinesla moja dva pikca, ker me ta prizemljuje :) 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#857 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. november 2016, 12:59

* za vse večje zavedanje

* da prehajam vse bolj ven iz svojega ega...jupi hura...sicer z zelo majhnimi koraki vendar jih opazim 

* za vizije, ki so v meni, le še verjeti moram v njih


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#858 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. november 2016, 13:39

* za prijateljevo pohvalo, da se po tortici, ki sem jo naredila zelo dobro počuti birthday.gif :)

* za njune objem, ki jih tako veselo delita 

* za njen komentar, ko je sedela pred trgovino na moji nogi, da se počuti tako udobno, kot da bi doma sedela na kavču...mami = kavč biggrin.png

* da kljub notranjemu nemiru, občutkom manjvrednosti najdem stvari za katere sem hvaležna

* da se bolje počuti

* da smo se zabavali na sprehodu do trgovine

* za večje zavedanje 

* da stvari, ki sem jih čutila pred leti (potem sem malo zašla) zares obstajajo/so, sicer še malo prihajam k sebi, da vse to dojamem...


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#859 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. november 2016, 13:22

* za besede in pohvale, ki so bile izrečene na moj videz

* da sem se imela čudovito, sploh ker sem bila brez vseh pričakovanj 

* za preplesan večer

* za mirne živčke pri ljudeh, ki imajo oster jezik...vesela, da sem mirno odreagirala

* za čarobni ponedeljek in pomoč, ki smo jo ponudili


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#860 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 27. januar 2017, 09:47

100x hvaležna Vsevišnjemu. Smotko flirt.gif  me sicer malo mora zezat, da sem čist pod stresom, samo na konc vse lepo sede, kt mama na ata.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#861 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. februar 2017, 21:30

16426285_10154234555256570_7135902630720


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#862 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. februar 2017, 21:43

Premika se :) Hvaležna :) 

http://www.marketing...i-manj-nadlezen


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#863 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. februar 2017, 13:11

* sodelavki, ki mi je zaupala svojo izkušnjo z mamo ROSE1.gif

* za vse sodelavce, ki me razumejo in me podpirajo, čeprav rezultat ne bo mogoče v moj prid 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#864 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 14. februar 2017, 11:02

* za čokolatine baci. yuma.gif



#865 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 14. februar 2017, 17:45

Hvaležna, da sem se uprla goljufivemu kapitalističnemu vsiljenju praznika, ki spodbuja potrošništvo wink.png . Skoraj sem že kupila dva čokoladna bonbona, ki sta zaradi srčkaste škatle bila skoraj 2 eur. Nato sem, kljub temu, da nisem za komuniste, ponosno dvignila glavo: ne, ne dam se zavajat pohlepu kapitala inno.gif partyy.gif



#866 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 14. februar 2017, 23:01

Hvaležna, da sem se uprla goljufivemu kapitalističnemu vsiljenju praznika, ki spodbuja potrošništvo wink.png . Skoraj sem že kupila dva čokoladna bonbona, ki sta zaradi srčkaste škatle bila skoraj 2 eur. Nato sem, kljub temu, da nisem za komuniste, ponosno dvignila glavo: ne, ne dam se zavajat pohlepu kapitala inno.gif partyy.gif

 

icon180.gif

Čin-čin Silvija na takšno razmišljanje...

 

...ne jest ne ...sam a vidiš, moj dragi  pa je na finto padu biggrin.png ....mi je prnesu šopek lilij, pa bonboniero, pa na večerjo me je peljal, pa vstopnice za koncert....sploh za zadnje sem se čist stopila...tako, da bom tu glupo izrekla eno lepo zahvalo za njegovo pozornost ....v politiki bom pa koj jutri dodala kaj o pohlepu kapitala.... laugh.png

 

jojjjjj jojjjj Domoljubka si ti ena ameba...rolleyes.giftongue.png

 

No ja spodobi se reč, da sem hvaležna ...pa čeprav bom že drug teden spet zgodrnjala njegovo Nemčijo...

No danes je še pač danes ...tako da grem dokončat večer....je pravkar hvaležno prišel iz kopalnice....up.gif

 

mislmmmm, kolk ene hvaležnosti..... flowers.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#867 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. februar 2017, 12:34

* za angele in vero, ki jo vse bolj čutim v svojem srčku

* za pucanje srčka, ki je bil tako zelo "zapacan" in njihovo pomoč ter oporo

* da sem dovolila in spustila 

* za vse te nove izkušnje

* za mojo pikico in pikca, ki sta mi v teh parih letih dala več kot večina drugih, in predvsem ker sem bila pripravljena slišat/videt/začutit

* da imam doma tudi najboljšega prijatelja heartpump.gif

* za mojega očeta, ki mi je dal tako zelo veliko heartpump.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#868 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. marec 2017, 08:46

* za njegov objem takrat, ko sem bila vznemirjena...vesela, ker sem prepoznala in se umirila 

* za naš skupni čas

* za igrico, ki nas zbližuje

* da so računalničarji rešili računalnik in a tem vse naše skupne trenutke, ki so bili zabeleženi samo na temu računalniku


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#869 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 19. marec 2017, 17:22

Hvaležna, da imam:

 

- zdravo pamet

- potrpljenje

- da sem sklenila mir z veliko mojimi demoni

- za precej odebeljeno kožo

- za (pre)izkušnje, ki mi jih nalaga Gospod in skozi katere spoznavam, kaj vse zmorem ... da sploh zmorem


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#870 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 19. marec 2017, 18:17

Ja, saj se je za vprašat. Recimo prej sem si pripravila vse za čaj, pozabila pa sem dat gret vodo... bucktooth1.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0