Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dnevnik hvaležnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 5 x ocenjeno
869 komentarjev na to temo

#76 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 24. oktober 2012, 20:50

Hvala Pinka za to temo. Prvič sem jo zasledil,..očitno površno brskam po forumu zadnje čase. x:)x Janko, ko sprašuješ za rezultate... jaz jih začutim takoj. ko sem za nekaj hvaležen, je to zelo dober občutek in ni treba nič čakat, da se dobro počutiš. To je že nagrada in sprememba. Zdaj pa,..čimveč hvaležnosti čutit čimvečkrat,..samo kaj pa je to, kot bit bolj zaveden.. x:)x Fajn v glavnem. Zdajle sem hvaležen za to temo, ker jo je fajn videt.

#77 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 24. oktober 2012, 21:10

Sem hvaležna, da se zavedam, da ni nič samoumevno..
da je škoda zapravljat časa za živeti nekje nazaj..ali naprej..
da je fajn se zavedat vsakega trenutka posebej..
pa da se je danes znanka spomnila name in me poklicala..
za eno lepo meditacijo danes..nekaj posebno lepega.
za otroke, za občutek, da se vedno lahko zanesejo name..
pa da jim znam zatežit, ko je potrebno..tud za to mi bodo enkrat oni hvaležni..upam, vsaj


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#78 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. oktober 2012, 21:49

Še vedno prijateljujem s Saturnom, tko da še enkrat hvala, za ozemljitev, za nauk o delu in odgovornosti...
hvaležna sem sebi, ker se znam imeti rada tudi ko nisem popolna
hvaležna prijateljici, da mi je pomagala, kljub moji paniki in neprimerni reakciji
hvaležna partnerju za vso podporo v poslovenm pogledu
hvaležna učenju, ki se mi daje
hvaležna modro zeleni milini, ki mi vedno stoji ob strani
hvaležna tistemu delu svojega uma, ki ne verjame več strahovom
hvaležna sem tebi, ker si
hvaležna za zdravo hrano
hitre prste :) in mačjo znajdljivo naravo
hvaležna za cvetočo vijolico
hvaležna staršem za varsto


oh zdej pa grem lahko počasi spat, nočko xsrcx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#79 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2012, 22:03

hvala ovcam za volno iz katere so naredili oblačila za zimske dni :vio:
dolge gatke in štunfki ... moje najljubše oblačilo x:o)x
jst sem na zimske razmere pripravljena :frog:

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2012, 22:38

Nisem vidla da si komentirala zadnja (sem videla samo Mihelin post predtem), ampak sem ravno prišla napisat, da sem hvaležna tebi, Jeti. xsrcx
Za vse... ker si...
In ker si me danes kar dvakrat nasmejala... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2012, 20:02

* za vse, ki me vidijo in me kljub temu sprejemajo
* za dobro ohrovtovo mineštro
* za prijeten čvek
* da sama sebe pozitivno presenečam kok velik energije imam in kok lahko dejansko naredim
* za skrb kolegice
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#82 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 25. oktober 2012, 20:22

:palec: Pinka

Jaz danes hvaležna za rdečo sumečo preprogo, zeleno modri objem, topel sončev dotik, kostanjast jesnski zrak, hitrejši srčni utrip, dolge sledeče izdihe in mirne površne udihe, ritemično hitro gibanje in občutek, da letim, za občutek, da sem tu in zdaj, v lastnem telesu, ki je močno in zmore.
Hvaležna za iskreno in ljubečo prijateljico, ki bdi nad menoj, me vodi in mi z zgledom kaže pot, na katero želim.
Hvaležnost da so zidovi popadali in je ostala le resnica, res da ranljiva, predana in neobvladana... pa vendar skozi čudežne nektarje priznana in izjokana.
Hvaležna za meditacijo, za trenutek v njegovi energiji, za njen objem in njeno ljubezen, njeno svetlobo in njeno odprtost.
Hvaležna za jabolka, njihov sladek meden okus, crkljanje in opijanje, z zdravimi posledicami.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#83 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 26. oktober 2012, 20:13

eto bombandiranje dnevnika hvaležnosti, mihela zakulpa prostor x:o)x

Komi čakam, sploh po zelo delavnem dnevu prit sem in pomislit, danes se bo potrebno nekoliko bolj potruditi, ma bo šlo

hvaležna prijateljici za ure pogovora

hvaležna za vodo, seveda

hvaležna za prikupen pogovor

hvaležna za zaupanje strank

hvaležna, da grem zbrano naprej tudi, ko sem postavljena v čustven vihar

res sem hvaležna za to moč

hvaležna za vero vase

hvaležna za sproščeno druženje z astrologi

hvaležna za moje srčke

hvaležna za ta dež, ki pere iz mene vso navlako navezanosti in bo botroval jasnosti in svežini čiste prenovljene zavesti

hvaležna za dotik

hvaležna tudi za vas, ki mi znova in znova daste misliti

preprosto hvaležna, da sem

hvaležna, da se mam rada, res rada, ne glede na karkoli

hvaležna, da lahko to ljubezen širim

hvaležna, da si pustim biti to kar sem, da si dopuščam nepopolnost, da dopuščam svojemu znanju in svoji energiji, da se dotika drugih


danes sem dolga, ker se ne počutim najbolje, ker bi radi stari vzorci me prisvojli, ampak ne morjo, samo zato, ker se cenim in se mam rada in ker uživam v tem norem potovanju in učenju, v tem res norem sestavljanju puzzel....

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#84 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 26. oktober 2012, 20:26

Mihela mi je the best tale tvoj bombni napad Objavljena slika res super, da si našla toliko dobrih stvari kljub "slabemu" počutju Objavljena slika

* da sem nekomu polepšala dan
* za dan, ki se je začel s smehom in nadaljeval v enakem ozračju
* za zbranost, ker sem ponavadi tako raztresena
* za objeme
* za spontanost, ki me znova in znova navdušuje
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#85 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. oktober 2012, 17:40

hvaležna za topel in varen dom

hvaležna za okusno in zdravo hrano

hvaležna za zdravje vse družine

in za tak odbit dan, ko mi je dovoljeno biti na off

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#86 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 28. oktober 2012, 19:09

Nisem vidla da si komentirala zadnja (sem videla samo Mihelin post predtem), ampak sem ravno prišla napisat, da sem hvaležna tebi, Jeti. xsrcx
Za vse... ker si...
In ker si me danes kar dvakrat nasmejala... :)

aaa :vio: ... hvala Marsa xsrcx

***
hvaležna mami ribi , očetu raku x^x ... morda bi bilo bolje, da se zahvalim naravi ... ker mi je dano živeti danes, tu ... še vedno raziskujem čemu

hvaležna mladini ... J&J ... hudo vaju imam rada :2src:

hvaležna levu xsrcx ... da me je prenašal xcivx in razumel, ko sem se iskala ... vem, da mu je bilo dostikrat težko ... tako, kot pred časom meni ... a do spoznanja sem morala priti sama

hvaležna M&M za ta forum ... in vsem VAM,ki na njem sodelujetu ... ker tudi VI ... me hote ali nehote ... s svojimj razmišljanjem, objavami ... vzpodbujate, da stremim k nečemu boljšemu, lepšemu...


hvala xrainbowx

#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2012, 19:18

itak Jeti xsrcx

Jaz sem pa danes predvsem hvaležna, ker sem na suhem in toplem.
(prej sem razmišljala, kje neki zdaj so vsi klošarji, brezdomci, kako jih mora zebst, vse imajo premočeno, kje sploh posušijo to, ali imajo dovolj za obleči -toplega in suhega- in takšno....)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 28. oktober 2012, 20:23

čeprav se danes doma počutim kot ujetnik,

je prav da se zavedam, da imam vse kar rabim

in prav zares imam

tako da sem hvaležna za to, da mi nič nujnega ne manjka

in ja, tudi jaz, da sem na toplem in suhem ter med ljudmi, ki me imajo radi

hvaležna za vso modrost, ki mi je znova in znova dana

hvaležna za to, da mi ni bilo v življenju nikoli zares hudo...

hvaležna za rdeč magičen objem, ki mu dopuščam, da postopoma zapušča moj svet

hvaležna za ta računalnik in te mirne ure, ki so mi dane za delo

nočko xsrcx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#89 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. oktober 2012, 20:01

pa dejmo

za lep sončen dan

za tek po blatnih tleh

za družinsko harmonijo

za opravljeno delo

pa za lf, da lahko sem pobegnem

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#90 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 29. oktober 2012, 20:18

hvaležna mami ribi , očetu raku x^x ... morda bi bilo bolje, da se zahvalim naravi ... ker mi je dano živeti danes, tu ... še vedno raziskujem čemu

hvaležna mladini ... J&J ... hudo vaju imam rada :2src:

hvaležna levu xsrcx ... da me je prenašal xcivx in razumel, ko sem se iskala ... vem, da mu je bilo dostikrat težko ... tako, kot pred časom meni ... a do spoznanja sem morala priti sama

hvaležna M&M za ta forum ... in vsem VAM,ki na njem sodelujetu ... ker tudi VI ... me hote ali nehote ... s svojimj razmišljanjem, objavami ... vzpodbujate, da stremim k nečemu boljšemu, lepšemu...


hvala xrainbowx



Jeti Objavljena slika



#91 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. oktober 2012, 20:19

* da lahko objamem malo pikico
* za izteg njenih rok, ki govorijo, hočem k tebi
* za njen glasni smeh
* za brata
* za dobrega sogovornika, ki razume
* za to, da kljub spremembam ostajam jaz
* za vse lepe misli, ki mi rojijo po glavi in jih včasih tudi izrečem
* za vse tiste sončke, ki se kljub daljavi še vedno spomnijo name
* da lahko grem v trgovino in mi ni potrebno veliko razmišljati koliko kaj stane
* za streho nad glavo in toplo posteljo
(Marsa tudi sama zadnje čase veliko o tem razmišljam, verjetno tud zato, ker opažam, da je vse več ljudi, ki prosi za hrano Objavljena slika...upam, da jim bo to zimo vsaj toplo)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. oktober 2012, 23:24

Hvaležna frendoma, ki sta mi dala en občutek poseben, ki sem ga ravno rabila oz. sem to zelo pogrešala. :)

Hvaležna sem tudi sebi (oz. ne vem komu), da se še vedno lahko navdušim kot otrok (pa čeprav mi to včasih lahko tudi hodi narobe). :)

Hvaležna sem tudi številnim neznancem, ki mi zelo pogosto z nasmehom, prijazno gesto in podobnim prav polepšajo marsikateri dan. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. oktober 2012, 15:58

Hvaležna za soočanje s seboj skozi vas in vse te pogovore.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#94 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. oktober 2012, 21:03

* da se zavedam svojih čustev
* za veselje in hkrati presenečenje
* da lahko tukaj vsakodnevno pišem kar mi roji po glavi
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#95 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 31. oktober 2012, 21:23

za malo miškico, ki mi odpira srce
za prjateljco, ki mi odpira razum
za novo priložnost, ki se mi ponuja
za rdeči magični objem, ki ga zavestno spuščam, hvaležna za vse kar je zbudil, v upanju, da bo prinesel, še komu drugemu preporod...
za modro zeleno milino, ki mi stoji ob strani, me varuje in budi
za čisto belino, ki me s svojim dotikom umiva

..... in še mnogo mnogo je tega.....

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#96 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. november 2012, 20:57

tudi danes mi je moja mala deklica polepšala dan, pomagala mi je kuhati, risala pri meni, ko sem delala, celo prišla z robčkom k meni, mi obrisala solze in me objela, mi pela pesmice in se pri meni cartala... tko da včasih ne vem kdo več da kdo več prejme, otrok ali starš... hvala deklica

hvaležna vsem, ki mi zaupajo in iščejo neko modrost mi meni... včasih se počutim prov zgubljeno, od kje nej ti dam, sej ti dajam sam besede... kaj so besede... že nekaj časa poslušam pomagati prijateljici v čustvenih težah in ji razglabljam o tem, kako je včasih večja ljubezen spustiti nek odnos, kot ga za vsako ceno ohraniti in o tem, kako naj najde modrost v sebi in na koncu še o tem, da je potrebno narditi to, kar je prav in ne to kar si želiš, in jo slišim jokat in si mislim, kdo za vraga sem jaz... in sva jokale skupi...kako lahko je meti vse objektivne odgovore in kolk težje je to živeti in razumeti vso dinamiko v katero je vpeto vsako bitje posebej. Vseeno hvaležna vsem, ki so mi pripravljeni zaupati in hkrati hvaležna vsem, ki so pripravljeni mene poslušati, ko moja notranjost dojema, da je v težkem in brezizhodnem podložaju.

Hvaležna za vse svoje prednike, ki so se borili vsak na svoj način in jih ni več, kot mene ne bo... vse je v odhajanju, vsi smo v odhajanju... tako da hvala za ta dan, to priložnost in hvala za moč in odločnost.

jaz kar vztrajam... x8Dx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#97 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. november 2012, 21:01

Danes hvaležna za prekrasen dan, res , kot bi bil cel dan narejen za to da me crklja in mi prinaša darila xsrcx
hvaležna prijazni farmacevtki, ki kljub dolgi vrsti za mano in moji neodločnosti in zmedenosti ni izgubila živcev, ampak ostala mirna, prijazna in celo ohranila smisel za humor ( eto da mi je prov zgled)
Hvaležna prjateljici, ki mi je dovolila cartat in hranit njenga dojenčka, oh kok sem jaz mahnjena na dojenčke... res, hvala, tolk sem uživala s tisto mejhno štručko v roki, pa ta vonj in lepi očki.
Hvaležna za prekrasno prakso.
Hvaležna za vodstvo učiteljice in Učitelja. Ne vem kaj bi brez teh prekrasnih in modrih ljudi v mojem življenju.
Hvaležna za prekrasno kosilo v nepozabni družbi in za noro dobro sladico.
Hvaležna za prijateljico, ki me je sprejela k sebi, da sem lahko zabila prazne ure in pri njej delala.
Hvaležna za prijateljski objem.
Hvaležna mojemu dragemu, da je poskrbel za otroke, cel paket cel dan, da sem jaz lahko okrog vandarala.
H V A L A

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#98 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 3. november 2012, 19:24

danes je spet tak dan , da se moram prav zbrcati v hvaležnost, bi kar pobegnila v kak gozd in stran od vsega.

hvaležna, da sem odkrila ljubezen do sebe, ki premore potrpljenje ob moji nepotrpežljivosti, ki premore toploto ob mojem hladu, mehkobo ob moji trdosti, večno prisotnost ne glede na izpade in neuspehe in ko ni nikogar, ki bi znal stati ob meni, da stojim ob sebi. Vem hvaležnost naj bi bla usmerjena na druge, danes je na ta del mojega uma, ki vedno stoji ob meni.

Nočko xsrcx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#99 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. november 2012, 20:23

* za varen pristanek moje pikice ob akrobatskih podvigih Objavljena slika
* da moje počutje ni odvisno od vremena
* za res dolg klepet s kolegicama, kjer so ure minevale kot minute Objavljena slika
* za dobro voljo in nasmeh, ki ga dajem drugim
* da še vedno najdem čas zate
* za vse tiste, ki so se spomnili na rojstni dan moje pikice Objavljena slika
* za čarobno leto, ki mi je prineslo tako veliko Objavljena slika
* za pozorne prijatelje
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#100 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. november 2012, 20:10

Danes sem enostavno hvaležna, da je tukaj kar nekaj podobno mislečih in za ta čudoviti forum Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0