Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zatekanje noge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2 komentarjev na to temo

#1 Hecker911

Hecker911
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 4. oktober 2012, 00:17

Pozdravljeni xrolleyesx


Moji mami se dostikrat na eni nogi pojavi šen, dobi vročino, vzame tableto in je potem spet vredu

Sedaj pa ji noga strašno zateka, (kot da bi bila voda v nogi) od spodaj navzgor

Bila je tudi pri zdravniku, na raznih preiskavah, toda niso znali nič ugotoviti, kaj bi to bilo


Ima kdo kakšne izkušnje s tem

Kako bi ji lahko še pomagal

x:)x

#2 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 4. oktober 2012, 20:55

Pozdravljeni xrolleyesx


Moji mami se dostikrat na eni nogi pojavi šen, dobi vročino, vzame tableto in je potem spet vredu

Sedaj pa ji noga strašno zateka, (kot da bi bila voda v nogi) od spodaj navzgor

Bila je tudi pri zdravniku, na raznih preiskavah, toda niso znali nič ugotoviti, kaj bi to bilo


Ima kdo kakšne izkušnje s tem

Kako bi ji lahko še pomagal

x:)x


Noga ji zateka od šena, najboljše bi bilo, če ji lahko kdo naredi ročno limfno drenažo (strokovnjak). Ta omili in zmanjša oteklino, vsekakor jo je treba narediti večkrat. Naj se pozanima pri kakšnemu fizioterapevtu.


En vzrok sigurno je... :eek:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#3 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. oktober 2012, 22:11

Predpostavljam, da ste že malo seznanjeni kaj je šen...
Poglej temo - KAJ je ŠEN ? (( bakterija )) :: BOLEZNI in VZROKI ...

Kjer uradna medicina odpove je pač za alternativo...Jaz bi priporočal kakšno diagnozo iz kitajske medicine. Potem, ko bi se vsaj približno vedel kateri organi so v igri pa terapiranje dalje...predpostavljam da je v glavni vlogi vranica, mogoče tudi ledvice in srce...Objavljena slika


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0