Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ujemanje škorpijon-levinja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
43 komentarjev na to temo

#1 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 8. oktober 2012, 12:59

Pozdravljeni,

Zanima me ujemanje med tema dvema znamenjama. Moj roj. datum je 22.08.1981 16:08 On: 26.10.1979 17:30

Nisva par, vendar se mi zdi, da nekako kaže zanimanje zame. Določene stvari so mi sicer pri njemu všeč, veliko drugih pa niti ne.

Upam,da mi bo kdo pogledal malo glede ujemanja. Hvala Objavljena slika

#2 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 8. oktober 2012, 13:09

Aja....Kraj rojstva pa je Šempeter pri Gorici

#3 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 30. oktober 2012, 10:17

Pri podatku za njega bi popravila uro. Pravilna je 11:00. Bi bila zelo vesela, če mi kdo lahko pogleda, ker me res zanima. Me kar prevzema in imam občutek, da je to TO. Objavljena slika

#4 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 30. oktober 2012, 13:01

Ti kar jaz povem - če te prevzema in se ti zdi, da je to to, potem pač go for it. Čudi me sicer, da si napisala, da ti veliko stvari pri njem ni všeč, a morda se je do sedaj to že spremenilo.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#5 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 30. oktober 2012, 13:28

Ja, res je bilo nekaj stvari, ki jih pri njem nisem glih ''marala''. Sedaj z pogovorom mi je za določene stvari odprl oči. Sicer pa se zavedam, da vse rožnato ni in sem zato morda bolj previdna in dajem tem ''slabim stvarem-navadam'' povdarek, ker se bojim, da bi se opekla. Ima namreč kup hobijev in bojim se, da bi bila precej sama, kar pa jaz ne dobro prenašam, žal.

#6 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 1. november 2012, 18:33

Ce gledamo samo osnove, to ne bi bila srecna zveza.
Ti si v ascendentu kozorog, on pa strelec, ti dve sosednji znamenji pa sta si res zelo razlicni.
Vajini luni sta obe v zemeljskih znakih, pa sta premalo za razumevanje, ceprav njegova Luna sedi na tvojem ascendentu. Ti pricakujes resno ljubezen in stabilen odnos. On pa je v custvih svoboden in ga tudi druge osebe pritegnejo, potrebuje pa dosti svobode. Tudi kombin in kompozit (iz dveh kart sestavimo en karto) ne kazeta velike ljubezni, vseeno pa neke vrste vezavo, ki se jo tezko prekine.
Tvoj Saturn v kvadratu na njegovo Luno ne obeta veselih trenutkov, pac pa dolznost in skrbi.

#7 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 3. november 2012, 00:30

Mogoce sem prevec vpliva pripisala temu kvadratu njenega Saturna z njegovo Luno, ampak ona ima aspekt Venera konjunkcija Saturn, on pa Venera konjunkcija Uran. Tudi zato si mislim, da to ni za zvezo zaradi razlicnega dojemanja. Ce kdo pozna srecne pare s tocno taksnimi aspekti (pustimo znamenja), mi naj pove!

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. november 2012, 12:20

Žal se ne spomnim takega primera (s točno tema dvema aspektoma), ko praviš, da naj zanemarimo znamenji, da te bolj aspekti zanimajo, tega se žal ta hip ne spomnim, no tako da se bom osredotočila samo na znamenji.
V osnovi se taki osebi zelo privlačita, temelji pa prepogosto ta privlačnost zgolj na fizični oz. erotični privlačnosti in to, kar ju na začetku privlači (močna seksualnost), ju nazadnje pogosto odbije drug od drugega (ker se večkrat sprevrže v močna ega oz. medsebojno tekmo egov).
Levinja utegne bit posesivna - kar je sicer lahko tudi Škorpijon, vendar slednji potrebuje več časa zase, Levinja pa ima rada, da se vse dogaja 'skupaj' in da se sploh okrog nje vse dogaja. :)
Govorim o tipičnih predstavnikih znamenj, kar pa je lahko drugače, če gre za druge ujemajoče položaje, predvsem Luni, ki je zelo fajn, da sta kompatibilni in lahko *rešita* potem tudi del tega ne tako ujemajočega.
Recimo če ima Škorpijon kak pomemben položaj v Tehtnici, je ta zveza gotovo lahko boljša (recimo merkur in/ali venero), kot tudi, če ima levinja kaj v Devici...
Ujemanje v primerih, da bi Škorpijon imel kaj v Strelcu ali Levinja kaj v Raku, je tudi možno, vendar manj, ker se bi utegnil spet izpostaviti osnovni problem; škorpijon s strelcem bi še bolj 'bežal', levinja z rakico pa bi še bolj skušala vezat nase...
Tako da če bi Levinja imela Luno v Vodnarju in Škorpijon Luno v Dvojčkih (pa recimo on venero v tehtnici, ona pa v raku ali devici), pa bi to bila lahko že dobra kombinacija...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 3. november 2012, 22:09

Žal se ne spomnim takega primera (s točno tema dvema aspektoma), ko praviš, da naj zanemarimo znamenji, da te bolj aspekti zanimajo, tega se žal ta hip ne spomnim, no tako da se bom osredotočila samo na znamenji.
V osnovi se taki osebi zelo privlačita, temelji pa prepogosto ta privlačnost zgolj na fizični oz. erotični privlačnosti in to, kar ju na začetku privlači (močna seksualnost), ju nazadnje pogosto odbije drug od drugega (ker se večkrat sprevrže v močna ega oz. medsebojno tekmo egov).
Levinja utegne bit posesivna - kar je sicer lahko tudi Škorpijon, vendar slednji potrebuje več časa zase, Levinja pa ima rada, da se vse dogaja 'skupaj' in da se sploh okrog nje vse dogaja. :)
Govorim o tipičnih predstavnikih znamenj, kar pa je lahko drugače, če gre za druge ujemajoče položaje, predvsem Luni, ki je zelo fajn, da sta kompatibilni in lahko *rešita* potem tudi del tega ne tako ujemajočega.
Recimo če ima Škorpijon kak pomemben položaj v Tehtnici, je ta zveza gotovo lahko boljša (recimo merkur in/ali venero), kot tudi, če ima levinja kaj v Devici...
Ujemanje v primerih, da bi Škorpijon imel kaj v Strelcu ali Levinja kaj v Raku, je tudi možno, vendar manj, ker se bi utegnil spet izpostaviti osnovni problem; škorpijon s strelcem bi še bolj 'bežal', levinja z rakico pa bi še bolj skušala vezat nase...
Tako da če bi Levinja imela Luno v Vodnarju in Škorpijon Luno v Dvojčkih (pa recimo on venero v tehtnici, ona pa v raku ali devici), pa bi to bila lahko že dobra kombinacija...



Seksualna privlačnost se kaže predvsem iz njehgove strani, no z moje tudi vendar po njegovih besedah je le bolj močno z njegove strani. Je pa ta stavek '' Levinja utegne bit posesivna - kar je sicer lahko tudi Škorpijon, vendar slednji potrebuje več časa zase, Levinja pa ima rada, da se vse dogaja 'skupaj' in da se sploh okrog nje vse dogaja.

Seksualna privlačnost se kaže predvsem iz njehgove strani, no z moje tudi vendar po njegovih besedah je le bolj močno z njegove strani. Je pa ta stavek '' Levinja utegne bit posesivna - kar je sicer lahko tudi Škorpijon, vendar slednji potrebuje več časa zase, Levinja pa ima rada, da se vse dogaja 'skupaj' in da se sploh okrog nje vse dogaja.

#10 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 3. november 2012, 22:17

Nekaj mi nagaja.... V glavnem želela sem še povedati, da je on bolj seksualno vpleten in kot pravi tudi čustveno. Govori mi,da sem tista prava zanj, da sem rojena zanj, da se z mano vidi naslednjih 40 let in celo otroka bi imel v kratkem :& Jaz sem skoraj šokirana na momente, kar ne morem verjet. Je pa tisto dejstvo, da smo levinije posesivne in škorpijoni rabijo ogromno časa zase največji problem, ker sem to že zaznala in se bojim začeti resno zvezo, ker je to zame velik problem. Želim, da je partner prisoten in zavedam se, da on nebi opustil 1000 hobijev in 500 prijateljev zame. To niti nočem zahtevat od njega zato pa obstajajo pomisleki. Če še kaj vidite pa napišite. Sem zelo vesela za odgovore. Hvala

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. november 2012, 22:32

Če bi šla še kaj gledat, bi še kaj videla, vendar osebno nimam preveč rada primerjalcev, ker menim, da je preprosto preveč dejavnikov in se hitro lahko preveč teže daje posameznim kombinacijam, ob tem, da so vseeno osebni planeti oz. položaji pač najmočnejši, se pravi to lahko nekako vidimo že iz osnovnih znamenj.
No res se včasih šele ko podrobno pogledamo, kaj bolj vidi ali je celo precizneje, vendar praviloma so najmočnejši oz. najvplivnejši osebni položaji.
Tako da ti lahko napišem predvsem svoje mnenje na predmet obravnave, ne zgolj astrološko.
Moj nasvet ti v bistvu ne bo nič koristil (najbrž), ker boš itak hotela sama probat (kar je tudi prav), ker sicer ne boš mogla vedeti. Če ne poskusiš, ne boš mogla vedeti in lahko si boš kasneje očitala, da si kaj res tistega D zamudila.
Ampak to je res tečno, takale situacija, ker vprašanje, koliko bi ti morala prek sebe in če bi se morala preveč matrat, bi bila nesrečna, in če si ti predstavljaš odnos drugače, utegneš bit nesrečna.
res da obstajajo kompromisi, ampak prisilit se ne boš mogla, da ti bo to všeč in dovolj.
Vseeno naj bi dva, ki želita skupen lajf, bila oba zadovoljna.
Jaz bi s temi izkušnjami, kot jih imam zdaj (in če bi lahko, seveda, ker nikoli ne moremo vedeti, koliko nas potegne), se umaknila, če bi bila na tvojem mestu.

Sem bila dolga leta v partnerski zvezi, taki *Tapravi*, pa je mogoče to že bilo to in vem, da če bi imela partnerja s "1000 hobiji in 500 prijatelji", ki bi jim namenjal več časa in pozornosti, kot meni, mi ne bi bilo všeč, pa nisem levinja niti nisem ljubosumna in posesivna.
Samo vem, kaj želim zase oz. česa ne želim.

Ampak ne govoriva o meni, ti pa boš ravnala, kot boš... saj pravim, navadno moramo pač sami sprobat, tudi če slutimo, da morda to ni to v tem smislu. ampak če ne poskusiš, ne moreš vedeti.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 3. november 2012, 22:41

Res je, tudi sama menim, da bi se morala umakniti. Po eni strani bi se že, če mi nebi govoril teh stvari, ki me popolnoma prevzamejo in jim želim verjeti. Ko pa malo razumsko razmišljam je drugače. Preko sebe res ne bom mogla in ne bom srečna. Še posebej, ko bi otrok bil vmes. Hvala Marsa.... bom še poročala kako se razvija.

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. november 2012, 22:43

Ja, le daj, če boš želela oz. začutila. :)

Srečno! xwizardx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 4. november 2012, 23:27

Je pa zanimiv tvoj Saturn v kvadratu na njegovo Luno, dejansko si ti tista previdna, s tem da imas Venero na sAturnu in nic cudnega.

Pravis, da je on tisti, ki bi s tabo imel celo otroke in bil 40 let. Ej, meni celo zivljenje ni rekel nihce, da bi imel z mano otroke! To je redko. Objavljena slika

Kaj pa ce vseeno, kaksni so planeti, saj ne vplivajo vedno! Vazno da en do drugega cutitia ali verjameta, da je to tisto pravo Objavljena slika Samo ti moras premisliti, ce je to res ali ne.

Nikoli se ne ve, kaj nam zivljenje prinese. Lahko da nic. Kdaj bos spet kdo to rekel? Na tvojem mestu bi jaz vrgla te planetke stran in se ravnala po sebi.

#15 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. november 2012, 09:25

Včeraj sva se srečala in mi je zopet govoril stvari, ki jih tudi jaz v življenju nisem nikoli slišala in sem po svoje prav srečna. Bila sem v dveh zvezah po 7 let in nisem slišala v celih 7 letih niti pol tega, kar sem zdaj v 14 dneh.. Sem pa sama res zelo previdna in se vsega bojim. Ta strah je pri meni ogromen.

Pogovorila sva se tudi o tem, da ima ogromno hobijev in prijateljev pa mi je rekel, da me nebi zanemarjal in raje preživi samo 1 uro z mano kvalitetno, kot pa 4 odtujene. Objavljena slika Uf, meša mi glavo 100 na uro. Sem bila pa vedno prepričanja, da lepe besede so le floskule sedaj pa jim skoraj verjamem. Grem pa z večjim razumom jaz v to, kot on. Pri njemu se mi zdi, da prevladujejo čustva.

Res bom še dobro premislila in se še oglasila.... Včasih se mi zdi, da sanjam. Ne morem verjeti, da me ima nekdo rad in me sprejema, ker je bilo do sedaj vedno obratno. Jaz sem imela rada, partner pa se je ohladil ali pa me vsaj ni imel tako rad, kot bi si želela. In zato sem skoraj obupala in verjela, da ne bom nikoli ljubljena Objavljena slika . Bojim pa se vsega, to moram priznat.

A so vsi škorpijoni taki romantiki? Se bojim, da se pri njih čustva hitro spreminjajo, če ni vse tako kot si oni predstavljajo v njihovi glavi Objavljena slika . Vsaj kar sem jih imela priložnost spoznati ....

Hvala mantis3 Objavljena slika ....

#16 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 5. november 2012, 11:47


" nisem slišala v celih 7 letih niti pol tega, kar sem zdaj v 14 dneh.. Sem pa sama res zelo previdna in se vsega bojim. Ta strah je pri meni ogromen.

Pogovorila sva se tudi o tem, da ima ogromno hobijev in prijateljev pa mi je rekel, da me nebi zanemarjal in raje preživi samo 1 uro z mano kvalitetno, kot pa 4 odtujene. Objavljena slika "


Lahko se je tudi zavestno odlocil dobiti kar eno naivno razplod in se pred drugimi dokazati kot pravi moski. 1 uro s tabo?? Tvoja Venera si zasluzi mnogo vec. Je pa res fajn to poslusat ja. Sem pa mislila, da se poznata vec casa, vec mesecev, ne pa 14 dni. Objavljena slika Itak pa ne bos nikoli vedela, s kom hodi, kje ima koga, ker te s seboj po lastnih besedah nima namena jemati. Ce bi te res imel rad kot govori, bi predvsem s tabo hotel preziveti veliko casa. Ne pa s prijatelji. Objavljena slika



Jaz sm slisala za zenske, ki so sle v zvezo in v skupno zivljenje po samo 2 tednih poznanstva. Toda v skupno zivljenje , ne pa v to, kar tebi ponuja ta tip - v loceno zivljneje z 1 kvalitetno uro, s katero bi te naj potolazil , ces da je to To in zakon in sreca Objavljena slika Pa da bi on iimel otroke in obenem zivel povsem svobodno zivljenje. Kaj tkaega še nisem slisala. Je pa to bolj prikladno starim devicam pri 40, ki ne moremo nikogar dobit ali ki nas moski ne zanimajo. Narediti otroke, zasipati zensko in zadovoljiti njeno srce z materinstvom. Ampak ce bi tak moski potme sploh kaj placeval, ali pa drugje ustvaril vec druzin na isti nacin z zavajanjem, potem pa ne duha ne sluha o kaksnem ocetovstvu in skrbi za otroke.

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2012, 12:07

xDDx Si me nasmejala, Mantis.

Oprosti, Diana, vem da se tebi ne zdi smešno, meni pa se zdi na nek način duhovito, ker poznam to.

Kot kaže, si eni moški ne želijo pretirane (čustvene) bližine z žensko; možno je, da taki pač so (da jim je takav horoskop xDDx), možno je, da nekako niso spoznali 'prave', nekateri pa so taki zato, ker so čustveno nezreli.
No, poznavanje vzrokov ne pomeni, da je to potem kaj lažje sprejeti, v bistvu.

Tu prideš na eno tako točko oz. v dilemo: ali kar prec se izvzeti iz tega, ali pač videti, kaj se bo zgodilo.

Žal je pogosto tako, da tudi če smo nekaj že doživeli, ne pomeni nujno, da smo to osvojili in se to že naučili.

Pogosta caka pa je tudi, da se potem (v tem primeru) ženska krivi, da je nekaj narobe z njo, da 'privlači take čudne partnerje' ipd., kar je seveda velikokrat res, a vselej pa ne.

Saj človek, ki se zaljubi, je marsikaj pripravljen tudi obljubiti, ni nujno, da ne misli resno oz. da laže. Ampak človek si lahko tudi premisli, čuti in vidi drugače.
No to je v bistvu ta svoboda: pravica do tega, da si premisliš.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. november 2012, 12:25

Poznava se več časa...3 mesece.... ''skupaj'' pa cca 2-3 tedne. Mogoče sem se slabo izrazila. 1 kvalitetno uro je mislil, ko bi živela skupaj, drugače pravi, da bi me imel vedno ob sebi.

Uf, ko bi vedeli kakšna je moja zmeda v glavi. Po eni strani me vleče tja po drugi odganja. Upam, da se mi ''pokaže'' prava pot.



#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2012, 13:18

Hm, ampak če je že zdaj tako? Po 3 mesecih...
Oz. kako pa je zdaj? Kaj počneta, ko sta skupaj, kako se počutita tedaj, ko sta skupaj, in tedaj, ko nista?
Ti je ta *kvaliteten čas*, ki ga imaš z njim že zdaj, dovolj kvaliteten in kvantiteten? :)
In takšno.
Morda oz. najbrž imata oba takšne pomisleke, mešana čustva? Morda je zato tako...
Morda se gresta nekakšno 'trgovstvo', kjer si želita nekako 'izposlovati' svoje pač?
recimo on ti že kar takoj da vedet, da ne bo tako oz. toliko tvoj, kot si ti želiš, kar pa te v bistvu postavlja v nekakšno vlogo, ki sploh ni tvoja, ampak je nekako pričakovana, ti je v nekem smislu 'vsiljena' - jo ti samo igraš, ne pa si jo tudi želiš oz. sploh morda ni tako?
Recimo morda ti sploh nisi tako posesivna (kako pa je bilo v kakšni prejšnji zvezi?), morda ker je on tako bežeč, te vidi takšno, in kdo pa pravi, da ne boš sčasoma tudi ti raje preživljala svojega časa raje s hobiji in prijatelji? Oz. želela več časa samo zase pa recimo ti?
Seveda ne velja to za primer, da bi recimo njegov hobi, s katerim bi se sam ukvarjal, bil recimo hribolazenje, tvoj pa naj bi bil pač pedenanje skupnih otrok :) (če/ko bi jih seveda imela)

Moraš poslušat na prvem mestu sebe, potem pa takoj (skoraj enako :)) njega.

Morda pa bi ti na koncu želela samo 1/2h tega kvalitetnega časa ali pa bi ti on dajal 4.5h časa, pa se ob tem počutil ne-on, hkrati se pa tako in zato seveda tudi ti ne bi mogla počutit dobro. To pa najeda odnos.
In če je tudi skoz nekak ta 'oblak' nad vama, ali lahko sploh uživata v tem odnosu že zdaj? Sproti ko se dogaja.

Kaj pa vem, eni radi planirajo in ne rečem, da to ni tudi modro, vendar v prvi fazi takole zaplezat se s plani?
Razmišljam.
Meni bi po mojem sčasoma padlo dol, morda bo tudi tebi. Posledično pa bo tudi njemu, če ne bo več te vzajemnosti (ki vaju zdaj očitno vendarle druži).
S čimer pa spet ni nič narobe.

Včasih se zdi v katerih odnosih, da smo si v takih primerih s tedanjim partnerjem nekako mostovi. Ki nas pripeljejo k drugim, bolj 'pravim' v tistem trenutku, kajti v tem trenutku je več očitno prav točno to, kar se ti zdaj dogaja. :)

Morda boš ti, ki končno vidiš, da si lahko ljubljena in se takole počutiš, se malo sprostila, se kaj naučila itd., on pa tudi.
Vmes si lahko dasta že zelo veliko brez teh vijavaj.
Razen če imaš ti dejansko tak značaj (al kaj je to), da res stremiš k družini, ti je to nekako glavno.
Nič nisi npr. napisala, ali imaš TI kakšne hobije, svoje?
Bolj si nanj pisala, kot da bi bilo odvisno samo od njega...

Mislim da se je treba kar zase postavit, kar pa seveda ne pomeni, da mora bit tako, kot si ti želiš.
Ampak če ni (oz. je premalo tega zate tu), potem morda nima smisla da bredeš v to še dalje....

Po mojih izkušnjah je tako, da če imaš takele pomisleke, da potem to ni to, žal.
Dva ki sta za skupaj, se kar zlijeta drug v drugega, preprosto STA. ne da se predvsem menita, kako in kaj šele bosta itd. (čeprav je res, da neki cilji in plani vseeno niso napačni).
Mislim vseeno, da če imaš take pomisleke, da žal to zelo verjetno ni odnos, v katerem bi bila lahko srečna in izpolnjena. Vendar ko si v tem, ne poslušaš razuma oz. sploh ženske smo bolj čustvene, ponavadi, pa v tem smislu tudi 'pogumnejše', na nek način, bolj spontane, običajno.

In tudi hobiji...
Ponavadi nas katere podobne stvari združujejo. Torej ali od 1000 hobijev ni noben, združljiv s katerim od tvojih?
ali imata morda enake, ampak bosta vsak posebej hodila jahat al pa plavat al pa planinarit? :)

Kot tudi družba.
To je zelo pomembno, da ima vsak svojo družbo.
Vendar da bi to bilo čisto ločeno, da bi popolnoma ločeni bili ti družbi, pa tudi niti ni možno, če pa je, je pa na nek način žalostno al kakšno, nekoliko odtujeno.
Potem če bi hipotetično se družili ti družbi skupaj, ali so ti všeč njegovi prijatelji? Si rada z njimi v družbi? Se ti zdijo v redu ljudje?
Ker lahko ti sploh ne bi bili všeč, bi se počutila neprijetno v njihovi družbi in ti preprosto ne bi bili všeč, njega pa bi to bodisi prizadelo, bodisi bi mislil, da si ljubosumna na to družbo...

Veliko teh cak in cakic je, sploh če o njih že vnaprej razmišljaš. :) ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 5. november 2012, 20:55

Diana 28, k sm brala tvoje poste, so me spomnili na zvezo, ki sem jo imela s škorpijonom, in meni je govoril dost podobne stvari, celo take da se mi je zdelo, da je prelepo, da bi bilo res...
so pa res romantiki, sam pri mojmu je blo še to, da me je skoz klical al mi pa sms-je pošiljal, kar je mene začelo dušit, ker tega nisem bila navajena....sam je bil tak karakter, da če nekaj ni bilo po njegovem je čist vn padu in zlo je nihal v razpoloženju, sam on je bil tak karakter...nekaj časa sem to prenašala, pomen pa nisem mogla več....je bila pa to super šola zame..

Marsa, big lajk za tvoj postObjavljena slika

#21 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 6. november 2012, 09:47

Ja, res je, take romantike mi še noben ni pričaral. Objavljena slika

No, včeraj sva se odločila, da prekineva, vsaj začasno, dokler ne razčistim jaz sama pri sebi. Že z jutrom je bil hladen in mi potem zvečer postavil pred dejstvo, da se odločim. Jaz imam še za razčistit zvezo, ki sem jo prekinila oz prekinjam in prav tako on (se je pustil namreč s svojo punco pred kratkim).

Večkrat mi je poudaril, da mu je zaupanje na prvem mestu. Veliko mu pomeni to, da si mu zvest. Enako je tudi pri meni. Zato verjamem Larisa22, da te je škorpijon klical večkrat na dan. So res bolj ljubosumne narave. Sicer sem tudi jaz vendar mislim, da če mi partner ne daje vzroka za ljubosumje in mi pokaže, da me ljubi me ni toliko strah.

Sem pa pravkar dobila njegov SMS, da mu tako lepo, kot mu je bilo v teh 14ih dneh, še ni bilo. In spet sem na začetku Objavljena slika . Ne vem al ''se vržt na glavo'' al se umaknit.
Marsa, tvoj post pa moram še enkrat prebrat, bolj v miru, ker nimam prave glave danes.

Aja...mene to preverjanje verjetno nebi motilo, ker jemljem kot izkaz, da je njemu mar. Mogoče pa nisem občutila pravega ljubosumja še Objavljena slika... Zaenkrat sem bila jaz tista preganjavica....

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2012, 11:45

Marsa, tvoj post pa moram še enkrat prebrat, bolj v miru, ker nimam prave glave danes.

Mah, tudi če ne. :)
Ti kar sebe poslušaj, tudi če bi ti jaz navedla 1000 primerov, pa tudi če bi bili vsi podobni, bi tvoj še vseeno bil edinstven, svoj.
In itak mora vsak sam svoje izkušnje dat skozi.
Probaj v vsaki fazi čimbolj uživat, pa ne glede na to, kaj bo. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 6. november 2012, 12:20

Zato verjamem Larisa22, da te je škorpijon klical večkrat na dan. So res bolj ljubosumne narave.


ja res je, še po tem ko sva končala, me je skoz klicu, pa skoz je preverju kje sem in to je mene full motilo....

Diana28 kakor koli se boš odločila te podpiram, xcrossfingx da urediš tako kot si želiš xsrcx

#24 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 6. november 2012, 12:30

Eno fajno razmišljanja iz enega bloga. In do sedaj še najbolj dosledno opisana in razumljena tista zgodica o Škorpijonu in žabici, se mi zdi:

http://www.blazkos.c...moji-naravi.php
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2012, 12:37

Zato verjamem Larisa22, da te je škorpijon klical večkrat na dan. So res bolj ljubosumne narave.


ja res je, še po tem ko sva končala, me je skoz klicu, pa skoz je preverju kje sem

*sem imela prej že napisano, pa sem izbrisala, ker se mi ni zdelo tolk bistveno (pač navajanje enih primerov), samo osebno poznam malo morje škorpijonov (toliko posameznikov ne poznam nobenega drugega znamenja), pa se ne spomnim niti enega, da bi bil ljubosumen. :) Zanimivo, v bistvu, ker res Škorpijonu navadno pripisujemo tudi ljubosumje (*no tu vskočijo 'stopnje tipov' škorpijonov, o čemer pa zdajle ne bi).
No ker se tema navezuje tudi na škorpijone (in se to precej poudarja), se mi zdi kul, če je podana še ena taka *statistikica* v malem.

Pač pa poznam primere, ko je Lev klicaril, želel imeti skoz na broju, da si je druga oseba vzela čas, potem pa je praviloma 'bežal'. Skratka, skoz imeti na broju, imeti osebo, a sebe ne dati. Prav tako je ta lev hodil nazaj in vse...
Pa seveda prav tako kot škorpijoni tudi levi jasno niso vsi taki, pravzaprav jih poznam zelo malo takih. Ampak so.
(in podala sem, ker je v bistvu ravno obraten primer)

Ja, eni nekako ne zmorejo vzpostaviti oz. imeti enih zdravih odnosov.

Tako da Diana, go for it, poslušaj svoje srce in notranji glas in vse to, ampak nasvet: uporabljaj zaščito. :) (otroka si morda res ne želiš v tem trenutku in s tem moškim kar takole na vrat na nos).

...

aja, nekaj sem ugotovila oz. imam eno svojo teorijo:
o ženskah, ki privlačijo take nezrele, otročje ipd. tipe; zelo pogosto so to tudi ženske, ki si neizmerno želijo otroke. So ravno dovolj stare, da se jim zdi, da se kar naenkrat nekam mudi in si vcepijo v podzavest to željo.
No, ker pa očitno želijo biti matere, si privabijo take moške, pa imajo potem otroke, morda pa je ta moški tudi eden od otrok in ima tako ženska nenadoma ne samo enega otroka, pač pa kar dva. Še tipa. :)
Ni seveda vedno tako, ene ženske imajo drugačne usode in lahko privlačijo kakšne 'posebne' moške tudi zaradi drugih razlogov.
Ampak se mi zdi, da tale moja teorijica ni od muh. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0