Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kristali - kako delujejo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
96 komentarjev na to temo

#51 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 18. december 2005, 14:08

V glavnem bom takole rekel!
Vem da je energija vseh živih bitij močno prisotna in da se z njo da lepo delat,če si izurjen oz. rojen za to.Poznam ljudi,ki s tem delajo in zdravijo.Okristalih pa očitno še ne vem vsega,sem pa odprt za nove izkušnje.Še naprej bom bral forum o kristalih in dihal za ovratnik-hehehe!
DIDL-DADL-DOO

#52 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 18. december 2005, 15:08

AJA--ZANIMA ME PA NEKAJ:
Prosim te da mi na kratko opišeš kaj pravzaprav lahko počneš s kristali?
Jaz si recimo na svoj način predstavljam delovanje kristala-tvoja razlaga pa je bolj z vidika energije--in zanima me kaj z energijo pravzaprav dosegaš preko kristala?
DIDL-DADL-DOO

#53 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 19. december 2005, 20:46

AJA--ZANIMA ME PA NEKAJ:
Prosim te da mi na kratko opišeš kaj pravzaprav lahko počneš s kristali?
Jaz si recimo na svoj način predstavljam delovanje kristala-tvoja razlaga pa je bolj z vidika energije--in zanima me kaj z energijo pravzaprav dosegaš preko kristala?


O tem, kaj vse se da s kristali početi, sem pisal v Mali enciklopediji zdravilnih kamnov - v grobem lahko z njimi vplivaš tako na zdravje, kot osebnostno rast. Ampak, nekaj je pa zelo pomembno:

-Ko sta C. Backster in M. Vogel naredila serijo poskusov na temo "možnosti energijske komunikacije z rastlinami", se je pojavil problem ponovljivosti rezultatov. Neko teorijo dokažeš za resnično, če pride pod enakimi pogoji do ponovljivih rezultatov. Ampak rastline preprosto niso hotele komunicirati s komerkoli, amopak le z nekaterimi. Komunicirale so zlasti z ljudmi, ki so pristopili k njim s toplino in zavestjo, da imajo opravka z živi bitjem. Takrat pa je Backster tudi zapisal:"Vse kaže, da se sposobnost občutenja ne zaustavlja na celični ravni. Vse mogoče stvari, ki smo jih do sedaj imeli za nežive, bo potrebno - če to uspemo dokazati - na novo ovrednotiti."
In v tem je keč, da pri delu s kristali nismo vsi enako uspešni. Če kristal obravnavaš le kot neko snov, ki bo pod takšnimi in takšnimi dražljaji odreagirala tako in tako (npr. piezo učinek), lahko od njih pričakuješ le omejene učinke. Če pa s kristalom ravnaš kot z živim bitjem in s polnim zaupanjem, pa so rezultati pogosto dobesedno čudežni.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#54 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 22. december 2005, 15:24

moram it preko svojega in ti povedat,da sem debatirou z bioenergetikom,ki me uči in pravi ravno to,kar si nazadnje napisou.Zgleda da me še neki čaka!kako reciva jaz ugotovim kaj mi odgovarja --o z kateri kristal?
DIDL-DADL-DOO

#55 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 22. december 2005, 15:36

moram it preko svojega in ti povedat,da sem debatirou z bioenergetikom,ki me uči in pravi ravno to,kar si nazadnje napisou.Zgleda da me še neki čaka!kako reciva jaz ugotovim kaj mi odgovarja --o z kateri kristal?


Super, da imaš jajca priznat napako. Takšne stvari za marsikoga "misija nemogoče" . :palec:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#56 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 22. december 2005, 21:47

eh---če je res je res in če bi lagou da ni res,pol bi seb lagou,to pa ne bi blo najbol,ker zame mi pa ni vseen-itak mam namen v življenju naredit VSE da mi bo uspel naredit tisto pravo,kar mi je namenjeno!Je pa res da je težko soočat se z napakam,pa vseen---to je tko kot tisti rek-no al pa bolj nasvet,ki sem ga nekoč prejel od ljubljene osebe,ki je moj življenski učitelj!
ZARES UČIT,SE BOŠ PRIČEU TAKRAT,KO BOŠ DOJEL DA SI NEUMEN!
to sicer ni škodoželjno mišleno,če pozorno prebereš,razmisliš,je stvar dejstvo.
DIDL-DADL-DOO

#57 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 22. december 2005, 22:13

Kaj ta stavek pomeni, didl - da odvržeš vse predsodke? Da si odprt za vse? Tega stavka nikoli nisem najbolje razumel... x:Dx

#58 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 22. december 2005, 23:20

TVOJ PROBLEM-NE MOJ!
DIDL-DADL-DOO

#59 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 22. december 2005, 23:32

Bistvo je to,da sem celo življenje vse stvari gledou skozi razlage znanstvenih plati.Vse sem si probou razložit.Dons vidm da itak ne gre tako,ker premalo vemo o vsem dogajanju.Zato pravim,da sem odprt za vse---če nekdo ve nekaj,česar jaz ne vem,se spustiva v debato,tako kot sem se pred kratkim na forumu glede kristalov.Nosorog očitno pozna kristale z drugega zornega kota,kot jih jaz gledam.Tako o tej zadevi preprosto še nisem razmišlou-in zato bom prisluhnil njegovemu mišljenju in izjavam---TOREJ---S TEM SEM ODPRT---
dovolj jasno?
DIDL-DADL-DOO

#60 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 23. december 2005, 00:01

TVOJ PROBLEM-NE MOJ!


Saj zato te pa vprašam, ker imam problem.

Smo razumeli...

#61 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. december 2005, 00:13

Saj zato te pa vprašam, ker imam problem.

Smo razumeli...


Niti ne vem, ali je zajebancija, al ga resno sprašuješ. Recimo, da je vprašanje resno.
Stavek slika situacijo, ki je zelo pogosta in tudi na temule forumu že večkrat videna. Najbolj pametni so tisti, ki preberejo le eno knjigo. V njej je ena resnica, ki jo sprejmejo in zagovarjajo. Nobenih dilem. Ko čez čas preberejo še eno knjigo, ki vsebinsko ni v skladu z "njihovo", pač menijo, da avtor pojma nima. Potem pa, ko preberejo še nekaj knjig, vidijo, da morda s prvo le ni vse v redu. Oz da ne prinaša vseh dokončnih odgovorov, da morda obstaja še kakšna resnica. Potem se zakopljejo v knjige in so v tej fazi precej zmedeni, saj se srečujejo s celim kupo "resnic", ki pa so nepovezane. V zadnji fazi pa jih - po veliko prebranih knjigah - začnejo povezovati in si ustvarjati svojo "sliko situacije", ki je veliko veliko realnejša, tolerantnejša in razumna.

Boj se tistih, ki so prebrali le eno knjigo.


Aha. Saj ti je gor že didl na svoj način razložu. Nism opazu.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#62 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 23. december 2005, 00:27

Nosorog, vprašanje je kolikor toliko resno. Vprašal sem ga zato, ker sam očitno še nisem toliko dorasel, da bi popolnoma razumel tak preprost stavek, pa tudi njegov pogled me je zanimal.

Glede pametovanj po forumu - jaz sem začel na isti način in me je le delno izučilo, zato se mi še vedno kdaj pa kdaj zgodi da se zalotim...

Tudi se nočem bat nikogar! x;)x

Ko bom imel pa kakšno vprašanje o kristalih, se pa vrnem, do tedaj pa ne bom več bezal sem.



x;)x

#63 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 23. december 2005, 14:44

Jah Nosorog ma prou---celo življenje nas po šolah dresirajo,potem,ko greš pa z razmišljanjem na svoje,si pa zmeden.Res je,da se to men dogaja--pa če realno pogledam-si niti ne očitam neumnosti!Gre namreč za previdnost,ki ni škodljiva---itak da nam vse pa od vsakogar pelou njegove besede,dokler se ne prepričam.Glede na to da je Nosorog bil študent elektrotehnike,smatram,da to kar jaz vem ve tudi on.Glede na to,da je nadaljeval v tej smeri,ki jo zagovarja in razume danes,bom pa rekel slednje:Vsekakor se bom prepričal,ker bo,če je vse res-samo zame dobro,ke r bi bilo enkratno znati delati s kristali.Mogoče nikoli ne bom delal z njimi,rad bi jih pa razumel tudi z drugega stališča---------"NEMATERIALNEGA"!Odprt za vse novo!!!!!!---zame novo! :C:
DIDL-DADL-DOO

#64 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. december 2005, 16:11

Jah Nosorog ma prou---celo življenje nas po šolah dresirajo,potem,ko greš pa z razmišljanjem na svoje,si pa zmeden.Res je,da se to men dogaja--pa če realno pogledam-si niti ne očitam neumnosti!Gre namreč za previdnost,ki ni škodljiva---itak da nam vse pa od vsakogar pelou njegove besede,dokler se ne prepričam.Glede na to da je Nosorog bil študent elektrotehnike,smatram,da to kar jaz vem ve tudi on.Glede na to,da je nadaljeval v tej smeri,ki jo zagovarja in razume danes,bom pa rekel slednje:Vsekakor se bom prepričal,ker bo,če je vse res-samo zame dobro,ke r bi bilo enkratno znati delati s kristali.Mogoče nikoli ne bom delal z njimi,rad bi jih pa razumel tudi z drugega stališča---------"NEMATERIALNEGA"!Odprt za vse novo!!!!!!---zame novo! :C:


Zgodbe o "eni knjigi" nikakor ne jemji preveč osebno. Je pa pravzaprav poučna. Včasih za seboj ne prinaša zgolj mnenja enega človeka, ampak celo revije - revija pa oblikuje javno mnenje. Pred cca desetiimi leti (al kolk) je obstajala revija Karma, katere tvorci so po mojem prebrali le eno knjigo.
Kar pa se tebe tiče - te danes cenim bistveno bolj kot tistega dne, ko si se na relativno agresiven način pojavil na LF. In - drži kot pribito - gotovo so stvari, ki se jih lahko nasučim od tebe, poleg tega mi je bilo pa strašno všeč (in zaradi tega tvoje mnenje SEDAJ tudi veliko bolj cenim), ker si znal reči - o.k., zajebal sem, to, kar vem, pač ni vse.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#65 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 23. december 2005, 17:45

No -dejstvo je,da smo na forumu,kjer jaz nimam veliko povedat,vsaj zaenkrat še ne,zato te prosim,da nadaljuješ s svojim poučevanjem in razlago vsega,kar veš o kristalih na energetskem področju.
Žal mi ritem življenja narekuje čas,ki ga razporejam med službo,šolo in še vsem ostalim poleg,zato se zaenkrat žal ne morem udeležit kakega tvojega predavanja.Bom pa zelo vesel,če boš še naprej veliko pisal o kristalih,in pač o vsem kar veš,da se bom lahko vsaj na ta način izobraževal!Veliko sem pred računalnikom,ker je ravno na pisalni mizi--lol--
delam pa trenutno fuuuuuuuuuuul enih stvari,ker po tem tudi slovim!nakoplem si tolk dela,da sem potem čist fertik.
V glavnem skoz po malo kukam na net in prebiram lunin forum.
DIDL-DADL-DOO

#66 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 24. december 2005, 21:06

Nosorog, vprašanje je kolikor toliko resno. Vprašal sem ga zato, ker sam očitno še nisem toliko dorasel, da bi popolnoma razumel tak preprost stavek, pa tudi njegov pogled me je zanimal.

Glede pametovanj po forumu - jaz sem začel na isti način in me je le delno izučilo, zato se mi še vedno kdaj pa kdaj zgodi da se zalotim...

Tudi se nočem bat nikogar! x;)x

Ko bom imel pa kakšno vprašanje o kristalih, se pa vrnem, do tedaj pa ne bom več bezal sem.
x;)x

jao---kako si tole dojel,šele zdele sem prebrou----nobenga se ne bojim,sej z nosorogom se še poznava ne!!!!!!!!!
sam primitiven pa tud ne bom,da se bom na slepo kregou o stvari,o kateri ne vem veliko z nosorogovega področja!!!!!!!!!11
pa brez zamere---nisem te hotu napadat----sam tak izzivalen vprašanje si mi postavu prej!
DIDL-DADL-DOO

#67 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 22. februar 2006, 16:51

ojla vsem skupaj! x:)x

nosorog, imam eno vprašanje glede modrega ahata. xDDx sem ga pred kratkim kupila v trgovini ahat v MB. majhna ploščica (5cm v dolžino, 2 v širino), cca 800 SIT. zelo me je pritegnil, od zunaj ima temno modro barvo, sredica je iz svetlomodrih kristalčkov. resnično je lep. tako mi je všeč, da že malce dvomim, da je pravi. "moti" me predvsem kako lepo se preliva zunanja modra barva. izgleda, kot da so eni zaobljeni modri oblački ali pa buhteljčki... bolj kot ga gledam, bolj imamo občutek, kot da je nekdo to barvo "vlil v steklo". na otip se zdi, kot da je čisto pravi kamen (ahat), tudi sredica izgleda čisto prava, le tole prelivanje prvega sloja modre barve mi povzroča dvome.
no, saj ni hudega, če je ponaredek. saj je tudi tako ful lep.

ampak potemtakem bom začela dvomit v verodostojnost trgovin Ahat, glede na to, da sem že kupila pred leti prstančke iz kamnov pri njih in so mi poznavalci povedali, da so le navadno pobarvano steklo ??? komu potem zaupati, da bi dobila res pravi kamen?

hvala za odgovor in poljubčke x:Xx

pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#68 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 22. februar 2006, 17:03

ojla vsem skupaj! x:)x

nosorog, imam eno vprašanje glede modrega ahata. xDDx sem ga pred kratkim kupila v trgovini ahat v MB. majhna ploščica (5cm v dolžino, 2 v širino), cca 800 SIT. zelo me je pritegnil, od zunaj ima temno modro barvo, sredica je iz svetlomodrih kristalčkov. resnično je lep. tako mi je všeč, da že malce dvomim, da je pravi. "moti" me predvsem kako lepo se preliva zunanja modra barva. izgleda, kot da so eni zaobljeni modri oblački ali pa buhteljčki... bolj kot ga gledam, bolj imamo občutek, kot da je nekdo to barvo "vlil v steklo". na otip se zdi, kot da je čisto pravi kamen (ahat), tudi sredica izgleda čisto prava, le tole prelivanje prvega sloja modre barve mi povzroča dvome.
no, saj ni hudega, če je ponaredek. saj je tudi tako ful lep.

ampak potemtakem bom začela dvomit v verodostojnost trgovin Ahat, glede na to, da sem že kupila pred leti prstančke iz kamnov pri njih in so mi poznavalci povedali, da so le navadno pobarvano steklo ??? komu potem zaupati, da bi dobila res pravi kamen?

hvala za odgovor in poljubčke x:Xx

pjotra


Tisto, kar si kupila, je sicer pravi ahat, a pobarvan. Zanesljivo. V prodaji pobarvanih kamnov pri nas prednjači trgovina Kamen, a tudi Ahat ima kar precej te robe. Kar pa je najbolj zanimivo - ljudje pobarvane ahate kupujejo veliko bolj, kot naravne. Na to se vsaj izgovarjajo trgovci. Toda - mar bi bilo še tako, če bi ob kamnu napisali, da gre za pobarvan primerek? Dvomim.

Še največ možnosti za nakup pravih kamnov imaš na sejmih v tujini. Sedajle v kratkem bo npr. Bolognqa ...
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#69 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 22. februar 2006, 17:16

Tisto, kar si kupila, je sicer pravi ahat, a pobarvan. Zanesljivo. V prodaji pobarvanih kamnov pri nas prednjači trgovina Kamen, a tudi Ahat ima kar precej te robe. Kar pa je najbolj zanimivo - ljudje pobarvane ahate kupujejo veliko bolj, kot naravne. Na to se vsaj izgovarjajo trgovci. Toda - mar bi bilo še tako, če bi ob kamnu napisali, da gre za pobarvan primerek? Dvomim.

Še največ možnosti za nakup pravih kamnov imaš na sejmih v tujini. Sedajle v kratkem bo npr. Bolognqa ...


o, to je bil pa ekspresni odgovor! hvala.

morda še tole - glede na to, da je ahat pravi, le pobarvan, ali je njegovo delovanje okrnjeno ali ne?

meni tudi ni všeč, da me na to niso opozorili. je pa tudi res, da imam občutek, da tamkajšnji prodajalci niso najbolj podučeni o vsem tem.
in strinjam se s tem, da potemtakem ljudje ne bi več kupovali pobarvanih kamnov...če bi bili s tem seznanjeni...

kar se tiče bologne - bo morala počakati, da se finančno poberem x;)x

bom se še pa naprej po nasvete obračala nate, a je prav? xsrcx xsrcx

pozdravček,
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#70 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 22. februar 2006, 18:01


o, to je bil pa ekspresni odgovor! hvala.

morda še tole - glede na to, da je ahat pravi, le pobarvan, ali je njegovo delovanje okrnjeno ali ne?

meni tudi ni všeč, da me na to niso opozorili. je pa tudi res, da imam občutek, da tamkajšnji prodajalci niso najbolj podučeni o vsem tem.
in strinjam se s tem, da potemtakem ljudje ne bi več kupovali pobarvanih kamnov...če bi bili s tem seznanjeni...

kar se tiče bologne - bo morala počakati, da se finančno poberem x;)x

bom se še pa naprej po nasvete obračala nate, a je prav? xsrcx xsrcx

pozdravček,
pjotra


Prodajalke v mariborskih trgovinah Ahata se mi zdijo načeloma bolje podkovane o kamnih od ljubljanskih. Ampak - jasno da ne bo odganjala kupcev s tem, da jim bo hitela razlagat, da so kamni pobarvani.

Glede delovanja je pa takole:
- gotovo veš, da se človek energijsko lahko uravnovesi s tem, das izbira oblačila takšnih barv, ki mu manjkajo, si npr. ustrezno pobarva lase ... Še vedno gre za energijo ahata, ki pa je sedaj pač nekoliko drugačna.

Pa tudi - kdo pravi, da moraš ravnati tako, kot sem svoje čase jaz, ko sem brezglavo kopičil gore kamenja okoli sebe. Veliko boljer je imeti en kamen in z njim delati, kot pa 5000, na katerih se nabira prah. V Bologno ti torej verjetno ne bo treba niti ko boš finančno nekoliko bolje stala.

Praviš pa, da si kupovala v Mb? Ne vem zakaj sem bil prepričan, da si iz Kranja.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#71 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 22. februar 2006, 20:09

Prodajalke v mariborskih trgovinah Ahata se mi zdijo načeloma bolje podkovane o kamnih od ljubljanskih. Ampak - jasno da ne bo odganjala kupcev s tem, da jim bo hitela razlagat, da so kamni pobarvani.

Glede delovanja je pa takole:
- gotovo veš, da se človek energijsko lahko uravnovesi s tem, das izbira oblačila takšnih barv, ki mu manjkajo, si npr. ustrezno pobarva lase ... Še vedno gre za energijo ahata, ki pa je sedaj pač nekoliko drugačna.

Pa tudi - kdo pravi, da moraš ravnati tako, kot sem svoje čase jaz, ko sem brezglavo kopičil gore kamenja okoli sebe. Veliko boljer je imeti en kamen in z njim delati, kot pa 5000, na katerih se nabira prah. V Bologno ti torej verjetno ne bo treba niti ko boš finančno nekoliko bolje stala.

Praviš pa, da si kupovala v Mb? Ne vem zakaj sem bil prepričan, da si iz Kranja.

hi hi, se nič ne motiš... :medal: sem štajerka, trenutno živeča na gorenjskem... mislim, da se bo tudi to kmalu spremenilo. morda se bom selila cca 150 km severneje, vendar si močno želim, da se čimprej "vrnem" na primorsko. xcrossfingx tam se energetsko najbolj čutim doma, pa še morje je moja največja ljubezen xribax xsrcbumx
če se ne motim, me tukaj še najbolj izdaja asc v strelcu (kar se selitev tiče, a ne?)

:flowerface: pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#72 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 23. februar 2006, 11:21

V Bologno ti torej verjetno ne bo treba niti ko boš finančno nekoliko bolje stala. .


če lahko samo vprašam zakaj nam (najbrž to važi i zame) ni treba v Bologno?? sicer jaz tako ali tako ne grem, sam me zanima kaj je tam narobe (?)--> a ta Bologna prednjači predvsem po pestri ponudbi težje najdljivih/dostopnih kamnov.. ali v čem je keč-prednost tega sejma??
(minogrede: nad tem ljubljanskim sejmom sem pa bila tako razočarana, da mi lahko naslednjič PLAČAJO, pa najbrž več ne grem (zaradi kamnov definitivno ne). eni so imeli res prav nabite cene)). jaz si te sejme ful predstvaljam tak malo "po domače", folk ki s srcem to počne in valda ne računa ful (toliko kot je kamen vreden, pa se nekaj zase (pa sej to štekam), ne pa da še fajn nabije zraven). ehh, bom raje tiho...

sam to še--> pa pridejo te fine, bogate ljubljanske damice s svojimi še bolj bogatimi tipi tja.. in si zbirajo in zbirajo ta drag (zame je seveda verižica za 8 čukov draga) nakit. jao, ena je imela polurne velike dileme (ali bi to za 8, ali bi to za 9 čukov (kamnov pa tako ali tako no s/poznala nobenih)) pred eno "stojnico", da sploh nisem mogla nič videti. tip pa seveda v totalni (finančni) pripravljenosti, da plača vse, kar si bo damica zaželela.. sem ji že mislila rečti--> dajte, gospa, vzamite OBE, pa je dilema rešena..
pa kje najdejo te pi*ke?



mimogrede--> midva se nisva vidla na tem sejmu??? (saj bi te najbrž spoznala, ali te ne bi?).
ostali folk, ko je prodajal je bil pa kar o.k.

Objavljena slika

#73 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 23. februar 2006, 15:30

Pa tudi - kdo pravi, da moraš ravnati tako, kot sem svoje čase jaz, ko sem brezglavo kopičil gore kamenja okoli sebe. Veliko boljer je imeti en kamen in z njim delati, kot pa 5000, na katerih se nabira prah. V Bologno ti torej verjetno ne bo treba niti ko boš finančno nekoliko bolje stala.

ojla, dyamant!

verjetno nisi dobro prebrala (maš zgoraj cel del citata) - zato ker ni poanta v tem, da imaš ogromno število kamnov, ampak v tem, da s tistimi ki jih že imaš, delaš intenzivno...

z ljubeznijo, xsrcx xsrcx

pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#74 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. februar 2006, 21:29

če lahko samo vprašam zakaj nam (najbrž to važi i zame) ni treba v Bologno??


Ti je itak že Pjotra dala ceu citat. Drugač pa - Bologna je moj najljubši sejem. Glih prav velik (da si res lahko vse pogledaš - v Munchnu seveda ni šans, ker je robe preprosto preveč). Sam ne hodim več, ker nisem več zasvojen (lalala). V Sopron pa grem, ampak čist iz drugačnih nagibov. Tam si res lahko privoščiš skalo po sprejemljivi ceni, čeprav ne vem, če jo res rabim (o.k. - morda sem ipak še mal zasvojen - lalala).

lalala No2
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#75 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 24. februar 2006, 10:02

o.k., hvala vama obema, štekam, ja..

ha, ha.. meni še jih manjka 4.995 do 5000, tak da ni panike zame...
res imam samo eno 5, 6 malih kamnov (najbolj zadovoljna absolutno s tigrovim očesom+karneolčkom), eno malo večjo kameno strelo in en kilski roževec. drugo v obče nimam...
ha, ha---> brezglavost pa takoalitako ni moje "vrlina" (no, vsaj tako sama mislim...). s kamni seveda ne bom nikoli zasvojena.

sejmi me pač od oka zanimajo (čeprav najbrž še nekaj časa ne grem). najbolj specialen na sejmu pa res ENERGIJSKI POTENCIAL, ki je res (zame) fuuuuuuuuul močen.
drugače pa od sejma do sejma je definitivni velika RAZLIKA. zato sem spraševala kaj je specifika Bologne. (o specifiki ljubljanskega sejma pa sem se že razpisala, ha, ha).

moj najljubši "sejem" je za zdaj Tukano... (Korala, kako se ti naj zahvalim??.. x:Dx x:Dx x:Dx ).

ljubezen in pozdravčke vračam !!! (ha, ha--->pjotra, a si ti tudi hladna ženska??? malo se hecam, ker BAJE modra barva označuje hlad pri ženski (lahko pa tudi hladno žensko). (če sem si prav zapomnila)

Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0