Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energija in tehnični aparati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
10 komentarjev na to temo

#1 Plejada

Plejada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 10. december 2012, 09:39

Nova sem na forumu, zdravo vsem! :) Če je podobna tema že kje, me prosim, prestavite, jaz je nisem našla. Moja "težava" je v tem, da se ob meni precej hitro izpraznijo mobilni telefoni, računalniki pa se sami od sebe ugašajo. In to se mi dogaja mnogokrat, na večih različnih aparatih. Ima še kdo podobne izkušnje? Ali razlago, zakaj do tega prihaja?

#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. december 2012, 10:53

Nekje je bilo omenjeno...Razlaga je čisto preprosta ali je razlog v baterijah, te se sčasoma ne nafilajo več do konca, se hitreje iztrošijo, podobno kot velja za rechargeable baterije in jih je treba sčasoma zamenjat...ali pa imaš premajhno prizemljenost...že samo nickname mi daje asociacije na plejađane...skratka nobene mistike...

Ko bodo pa žarnice začele crkavat kot po tekočem traku, električni aparati (hladilniki, pečice, blagajne) v trgovini delati čudno, se kakšna elektična vrata kar sama od sebe dvigovat, ipd...takrat bo pa res, čas da nekaj narediš...do takrat pa ni panike...pa še v takih primerih malo več zemlje lepo poštima zadevce...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2012, 11:34

Nova sem na forumu, zdravo vsem! :) Če je podobna tema že kje, me prosim, prestavite, jaz je nisem našla. Moja "težava" je v tem, da se ob meni precej hitro izpraznijo mobilni telefoni, računalniki pa se sami od sebe ugašajo. In to se mi dogaja mnogokrat, na večih različnih aparatih. Ima še kdo podobne izkušnje? Ali razlago, zakaj do tega prihaja?

Hojla! :) :palec:

Ja, se še komu dogaja podobno, npr. meni - ne vem pa razloga za to oz. ti ne znam -sploh pa ne znanstveno- tega razložit oz. utemeljit.

Ampak s tem se ne preveč ukvarjat, pač ko ti bo eksplodirala žarnica, jo zamenjaj. x:)x x;)x

Ni smiselno se preveč v to poglabljat, ker je nepomembno - tudi če boš izvedela nekakšen razlog oz. dobila razlago, še posebej pa ti odsvetujem, da se na forumih pregovarjaš o tem. x;)x
(razen če ti je dolgčas in če imaš rada pingponganje oz. premikanje od točke A do dočke B in potem nazaj do točke A - i tako 3567 puta)

Lep dan! :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2012, 12:26

xokkx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 gregorkre

gregorkre
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 10. december 2012, 19:37

jaaa ... dokler tipčeki ne crknejo zraven tebe še ni kritično


Točno tako :)




#6 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. december 2012, 22:58

Tukaj gre za pojav - preveč cajta Objavljena slika

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 10. december 2012, 23:01

Nova sem na forumu, zdravo vsem! :) Če je podobna tema že kje, me prosim, prestavite, jaz je nisem našla. Moja "težava" je v tem, da se ob meni precej hitro izpraznijo mobilni telefoni, računalniki pa se sami od sebe ugašajo. In to se mi dogaja mnogokrat, na večih različnih aparatih. Ima še kdo podobne izkušnje? Ali razlago, zakaj do tega prihaja?


imaš popolnoma isti problem kot use ženske: noben te ne razume :sori:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 sagitaurus

sagitaurus
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 14. december 2012, 10:05

Tudi meni se dogaja. Energije v nas, ki se jih ne zavedamo, energije umrlih in energije nevemčesa se manifestirajo tudi preko električnih aparatov. Ko prebereš, ne verjameš, ko doživiš, veš.

#9 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 14. december 2012, 12:19

Meni se gsm aparat včasih kar zasveti sam od sebe, čeprav ni nobene aktivnosti (prazna baterija, klic, sms). Se mi je dogajalo pri isti znamki na 3 aparatih, sem govorila še z nekom in ima iste izkušnje. Mogoče samo čuden aparat...

Offtopic: Če me kdaj kakšna naprava malo zafrkava in noče delati, se poskusim ne jeziti in jo lepo prosim, da se začne obnašati normalno in neha štekati. Ponavadi pomaga. Največ izkušenj imam s printerji in kopirci. Če pa se razburjam, pa ne poslušaObjavljena slika

Life begins at the end of your comfort zone. 


#10 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. december 2012, 13:09

Če ne obstaja ali se ne najde nobenega "zadovoljivega" fizičnega vzroka, potem je dobro pogledati malo tudi v drugo smer. Največkrat je vzrok preveč naelektrena aura astralnega telesa (čustven naboj- kar je značilno tudi za poltergeiste) ali pa preveč energije v zgornjem delu aure in premalo v spodnjem...Umrli in nefizična bitja imajo drugačen pristop delovanja preko aparatov, takih primerov je zelo malo...

V prvem primeru recimo elektronika ne bo hotela delat, bo izgledalo kot da je crknila, bo občasno štrajkala...to je nakazala anne pri offtopic...V drugem primeru bi se pa recimo predmeti kar sami prižigali, vrteli, odpirali, ipd...

Mrtvi al pa nefizična bitja se ponavadi bolj usmerjajo na komunikacijsjka sredstva- TV, hi-fi, radio...lahko se slišijo kakšni čudni zvoki, hreščanje, obrisi na sliki, ipd...

Na kratko povedano...bolj ko je človek notranje uravnotežen in ima energijo v različnih plasteh aure v mejah normale, manj pogosto se to dogaja okoli njega...vsi el. predmeti funkcionirajo tako kot morajo v fizični realnosti...

Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#11 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 20. december 2012, 11:53

Vsak zakaj ima svoj zato. Enkrat boš že poštudirala zakaj se ti to dogaja, do takrat se pa ne sekiraj. Ko bo toliko moteče, da ti bo to fejst presedalo, boš tudi več gruntala o tem in prišla do odgovora. Prav vedno dobimo odgovor, če se potrudimo in toliko delamo na tem, da odgovor tudi zaslužimo. Vsak od nas mora dodati kaj svojega, novega, drugačnega v skupno pamet, samo tako gre lahko evolucija naprej, samo tako tudi lahko rastemo v svojem jazu...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0