Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čustveni problemi,pomoč


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
235 komentarjev na to temo

#126 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 20. december 2012, 12:18

Preden se preveč spustimo na osebni in čustveni nivo dajmo stvari pogledati malo z razumom in od daleč...zaenkrat sem se še nekako vzdržal pri komentiranju...Zenkrat še nekako toleriram pa naj bo to zaradi lune (danes je pol lune) ali pa mladosti in neizkušenosti, ampak vsak človek ima mejo potrpežljivosti...

Iz zgornih komentarjev bi se lahko razbralo tudi da je v isti koš zmetala vse lunatike, ki so kadarkoli bili na TKM, bioresonanci, delajo energijske vaje, vežbajo jogo, se ukvarjajo z astrologijo, šloganje iz kart, itd...češ da so res nori če to verjamejo...x;)x

SSKJ
terapévt -a m (ẹ̑) strokovnjak, ki zdravi po zdravnikovih navodilih: posvetovati se s terapevtom; zaposlen je kot terapevt za alkoholike; odnos med terapevtom in pacientom ∙ knjiž. zobni terapevt zobozdravnikmed. delovni terapevt strokovnjak za delovno terapijo

Obstaja razlika med pojmom terapevt in zdravnik...poleg psihoterapevtov obstajajo tudi fizioterapevti, delovni terapevti, refleksoterapevti, itd...Tudi strokovnjak, ki obvlada astrologijo in svetuje določeni osebi je neke vrste terapevt...x;)x

Če bo šlo še naprej v tej smeri, bo mogoče urgiral kdo drug, ki se bo počutil "užaljenega, prizadetega"...mogoče bo pa kdaj v prihodnosti kakšen človeček ala advokat iz sekcije ne vem kakšnih terapevtov kontaktiral Marso oz. odgovorno osebo zaradi žaljenja, spodbujanja nasilja, širjenja zavajajočih informacij in ne vem kaj še vse si bo lahko izmisli...in bo situacija podobna kot je bila pri swamiju xy...Al bo pa kakšnemu x osebku počil film in bo poklical na policijo, pokazal zadnje objave in nekdo se bo hitro znašel na psihiatriji zaprti oddelek. Zaradi nekaterih banalnih prijav od sosedov so odpeljali že kar nekaj osebkov- recimo žensko, ki se je pozimi pol ure bosa sprehajala po snegu, kasneje se je na psihiatriji po treh tednih itak izkazalo, da je čisto normalna...tri tedne je namreč čas opazovanja na psihiatriji, najprej zaprti oddelek potem odprti, če osebek izpoljnjuje določene kriterije...

Kaj naj odgovorim, če me kdo vpraša ali bom kaj urgiral, če večino leti na mene, istočasno pa tudi na njega...zaenkrat sem še v stanju mirovanja, "treznega" odziva, ne morem pa garantirati kaj me lahko prime, če kdo prekorači mojo mejo potrpežljivosti...in kot sem že omenil za take primere so psihiatri zelo dobro plačani in naj se oni ukvarjajo s takimi primeri...trenutno bom pa skušal dati vse na "ignore"...x;)x

Mogoče ne veste, ampak na psihiatriji imajo zdr. delavci tudi do 30% višjo plačo. V italiji pa psihiatrija spada pod privatni sektor...tako da je včasih tudi ločnica med uradno in alternativno medicino zelo tanka ali pa se že prepletata...Recimo Bert Hellinger je zelo priznan psihoterapevt, napisal veliko knjig, uporablja pa metode, ki ne spadajo pod uradno psihoterapijo, ampak že med alternativo (recimo postavitev družine)...

By the way...če sem jaz kot polapismeni človeček prav prebral naslov potem se nahajamo v temi ZDRAVJE IN ALTERNATIVNA MEDICINA...iz tega nek normalno izobražen človek sklepa, da se lahko vsaj pol stvari tupi o alternativi. Pojem "in" naj bi namreč povezoval dva stavka, vsaj tako so mi tupili pri slovenščini...
Drugače pa obstaja tudi medicinski forum kot je Med.Over.Net...tam pa odgovarjajo tudi nekateri kompetentni osebki...ali se človek strinja z njihovimi ugotovitvami ali ne, je drugo vprašanje...Pa tudi oni večinoma brez dodatnih testov ali pregledov ne dajejo glih diagnoze po netu, razen če že ne obstajajo določeni izvidi, ki potrebujejo samo pojasnilo ali da se jih razbere in iz katerih se lahko postavi diagnozo...x;)x


x:o)x

Hehe, Brezo

Tazadn, ki je tkole kalimerovsko odreagiral na nestrinjanje z njegovim mnenjem, je bil /poleg jidlovcev seveda/ Free. S tem, da on ni grozil /prikrito sicer/ tko kt ti.

x:Dx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#127 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. december 2012, 13:01

Napisala sem nekaj podobnega kot ti eno stran nazaj, bilo pa je še precej manj čustveno in je bilo z razumom in od daleč, moje mnenje namreč.


Ali si upoštevala dejstvo, da sem crnogorac, da ne tipkam deset prsno , ampak eno...pa preden mi možgančki prorade je že pol dneva ali en dan mimo...tako da se lahko zgodi, da kakšen post dokrajčim šele ko drugi povejo in napišejo že par romanov...

Jap, sem opazil in sem mi zdi kar lepo napisan...je pa to na mojem compu na isti strani, če misliš ta post danes...



Ja, zanimivo, da daš za primer ravno swamija. Joga in to, alternativa, duhovnost, v bistvu pa en kup shita in odvetniki celo pa kaj vem kaj vse se je na koncu razvilo....

Opomin sebi - čimbolj stran od "duhovnežev" ipd


Če hodijo zdravniki, šoferji avtobusa, navadni delavci in ostali v cerkev ali to pomeni da se jih je treba izogibat...:fiju:

Jaz poznam samo primer swamija xy, da je bil tako odmeven tukaj gor in kjer je bilo zelo opazno, da so se določeni posti zbrisali, ker se je šlo čez vsako mero "normalne komunikacije" in je že kazalo na medsebojna obračunavanja...če poznaš boljši primer evo izvoli povej...x;)x


Tazadn, ki je tkole kalimerovsko odreagiral na nestrinjanje z njegovim mnenjem, je bil /poleg jidlovcev seveda/ Free. S tem, da on ni grozil /prikrito sicer/ tko kt ti.


Po čem sklepaš, da grozim, povedal sem možni scenarij...Kaj bi ti naredil (hipotetično rečeno), če bi ti par osebkov pisalo na ZS in te vprašalo kaj boš naredil v podobnem primeru, kjer se žali kar vse poprek...in recimo da bi bil eden ali dva lunatika, ki se ukvarjata s kartami ali vedeževanjem...:fiju: In če tebi to zgleda kot prikrita grožnja v redu...

Pa da te še nekaj vprašam...na LNF si že parkrat omenil postavitev družine...torej si gledano skozi oči nekoga, ki verjame samo v uradno medicino napeljeval na "šarlatizem", ker ta metoda s strani uradne medicine ni priznana...torej v nekem smislu tudi ti podpiraš "duhovnjake" in "new age" zadeve...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#128 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 20. december 2012, 13:39

Po čem sklepaš, da grozim, povedal sem možni scenarij...Kaj bi ti naredil (hipotetično rečeno), če bi ti par osebkov pisalo na ZS in te vprašalo kaj boš naredil v podobnem primeru, kjer se žali kar vse poprek...in recimo da bi bil eden ali dva lunatika, ki se ukvarjata s kartami ali vedeževanjem...:fiju: In če tebi to zgleda kot prikrita grožnja v redu...

Pa da te še nekaj vprašam...na LNF si že parkrat omenil postavitev družine...torej si gledano skozi oči nekoga, ki verjame samo v uradno medicino napeljeval na "šarlatizem", ker ta metoda s strani uradne medicine ni priznana...torej v nekem smislu tudi ti podpiraš "duhovnjake" in "new age" zadeve...


Da prikrito groziš, sem razbral iz tvojega zapisa, ki sem ga citiral.

Meni lahko piše kdor hoče in kar hoče. To je njihova pravica. Kako se bom pa jaz odzval, je pa moja stvar.

To, da verjamem le v uradno medcino, je tvoj konstrukt, ker jaz tega nisem nikoli izjavil.

Izjavil sem, da je potrebno biti pri opiranju na alternativce in njihovi izbiri zelo previden, ker nobenemu na čelu ne piše, da je šarlatan. Pa so in jih je preveč. Šarlatanov.

Tko, mimgrede. Poznam precej psihiatrov in psihoterapevtov, ki po tvoji klasifikaciji in dojemanju alternative uporabljajo pri svojem delu zelo uspešno alternativne metode, se pravi, združujejo znanja iz "uradne" in "alternativne" medicine.

In medtem ko ti vzvišeno in podcenjujoče in omalovažujoče govoriš o njihovem delu in znanju /da ne govorim o nebulozah in neumnostih, ki jih prebiram v tvojih postih, ko opisuješ njihovo delo in znanje/, oni združujejo najboljše iz obeh strani. In prav noben od njih ni vzvišen, podcenjujoč, omalovažujoč, nesočuten.

x:Xx

Aja, od kod ti ideja, da je postavitev družine alternativna metoda :8):
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#129 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. december 2012, 15:44

Da prikrito groziš, sem razbral iz tvojega zapisa, ki sem ga citiral.
Meni lahko piše kdor hoče in kar hoče. To je njihova pravica. Kako se bom pa jaz odzval, je pa moja stvar.

To, da verjamem le v uradno medcino, je tvoj konstrukt, ker jaz tega nisem nikoli izjavil.

Izjavil sem, da je potrebno biti pri opiranju na alternativce in njihovi izbiri zelo previden, ker nobenemu na čelu ne piše, da je šarlatan. Pa so in jih je preveč. Šarlatanov.

Tko, mimgrede. Poznam precej psihiatrov in psihoterapevtov, ki po tvoji klasifikaciji in dojemanju alternative uporabljajo pri svojem delu zelo uspešno alternativne metode, se pravi, združujejo znanja iz "uradne" in "alternativne" medicine.

In medtem ko ti vzvišeno in podcenjujoče in omalovažujoče govoriš o njihovem delu in znanju /da ne govorim o nebulozah in neumnostih, ki jih prebiram v tvojih postih, ko opisuješ njihovo delo in znanje/, oni združujejo najboljše iz obeh strani. In prav noben od njih ni vzvišen, podcenjujoč, omalovažujoč, nesočuten.

Aja, od kod ti ideja, da je postavitev družine alternativna metoda :8):


Da najprej razčistimo tisto s konstruktom...tisto ni letelo na tebe, ampak na a...gledano skozi njene oči...
Kot drugo pa ne vem po čem sklepaš, da podcenjujem in vzvišeno gledam na psihiatre...tudi jaz jih poznam kar nekaj, ki uspešno združujejo obe smeri...in če posplošim to kar si rekel za alternativce velja tudi v drugi smeri za uradne zdravnike in psihiatre...

Postavitev družine je kao prvi začel uporabljati Bert Hellinger...po psihiatrijah in drugod se večinoma upotrabljajo samo določenoi izseki tega kar on uporablja pri svojemu delu...zlasti tisti deli, ko govori, da lahko človek podeduje vzorce tudi od več rodov nazaj...uradna psihologija nekako priznava samo ta življenje in vzorce od staršev, kar je več je nedokazljivo in v tem se pogledi od Berta in večine ostalih, ki uporabljajo njegovo metodo razlikujejo...V knjigi od Berta "Priznati to, kar je", je to prav lepo omenjeno. Medtem ko on govori o "družinski karmi" čeprav z drugimi besedami, ampak po povedanem pa ne more biti dvoma, se ostali naslanjajo samo na "osebno karmo" + starši....
Torej iz tega pogleda ni vse uradno priznano iz strani sekcije psihoterapevtov in psihiatrov, ampak recimo samo polovica...torej se jo lahko prišteva tudi med alternativo...Sicer pa če si bral njegove knjige, bi ti moralo to biti razumljivo, on je te stvari bolj pojasnil, ker pozna "oder in zakulisje" uradne psihoterapije...

Praviš da govorim nebuloze...OK citiraj mi tisti del pa da vidimo o čem se gre...kaj pa če sem jaz opisoval nek banalen primer iz psihiatrije in potem ti to posplošiš, da sem mislil kar za vse...ali pa boš trdil, da psihiatrija nima svojih črnih ovc...In potem če jaz recimo opišem 10 takih in nobene bele, je potem kar vse kar rečem o psihiatriji neumnost..x;)x
By the way...za nekatere psihiatre LJ Polje se je tudi med zaposlenimi vedelo, da sploh ne opravijo predvideno število ur na mesec med pacienti, da samo plačo vlečejo, včasih so sredili zadevce kar v pol ure ali dveh na dan, ipd. Obnašal so se pa tako kot doktorji v KC-vzvišeno...Tako da mi ne moreš rečt, da so vsi taki kot jih opisuješ, razen če poznaš samo "bele ovce" in misliš na njih, potem pa kar posplošiš...potem sem pa jaz bad guy in pričam nebuloze, ko povem še kakšen drug vidik...
Tako pač jaz razumem tvoj komentar...

Da ne bo še ostalih nesporazumov pri tolmačenju, obstaja razlika med psihoterapevti in psihiatri, ne spadajo vsi pod isto sekcijo, nimajo istega vodstva...anne je dala kar dober link, ki to pojasnjuje...

Če citiram iz njenega linka...
Potem je tukaj še tretji profil: psihoterapevt. Ponekod v Evropi velja, da je psihoterapevt lahko psiholog ali psihiater (drugod se lahko izobrazijo za psihoterapevta tudi drugi profili), ki gre skozi izobraževanje za psihoterapevta. Gre za večletno izobraževanje, v katerem mora tudi sam skozi lastno analizo, hkrati pa material s seans, ki jih sam vodi, prinaša supervizorju. V Sloveniji se kot psihoterapevt (zaradi neurejene zakonodaje) po drugi strani predstavlja marsikateri kvazi strokovnjak, ki nima pravzaprav nobenega končanega izobraževanja za psihoterapevta ali terapevta, zaradi česar velja biti pri iskanju psihoterapevtske pomoči karseda previden.

Torej sta po uradni SLO zakonodaji pri nas uradno v veljavi samo naziv psiholog, psihiater, "psihoterapevt"-je pa neurejeno, čeprav se v praksi uporablja tudi ta naziv. Pravno gledano iz stališča zakonodaje je to področje na istem kot alternativna medicina- neurejeno...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#130 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 20. december 2012, 21:32

x:Dx

Če primerjate aboyanasannin prvi post v tej temi in njenega zadnjega,
je napredek več kot očiten. x:px x:Dx x;)x
In se sprašujem ...kdo pravzaprav tukaj "obiskuje" terapijo
aboyanasanna ali mi x;)x :palec:


hihi,nisem se mogla zadržat,da mi ne bi šlo na smeh Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

ti si moja legenda LOL

ALI SEM JAZ TO ZAČUTLA V TRENUTKU ALI MI JE PAČ VSE SMEŠEN,KAJ PIŠEJO,sploh Objavljena slika Objavljena slika
sam itak se ne morem nehat smejat Objavljena slika

Objavljena slika Objavljena slikaObjavljena slika Objavljena slika





#131 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 20. december 2012, 21:55

Jaz se danes res počutim boljše sploh,ker sem spala cev dan,že nekaj dni me zbada in ne morem zapreti oči,ponoči ne spim že dva dni je slabo,mogoče zaradi same vročine mogoče se je pač nabralo vsega skupaj potem sem pa danes prespala se zbudila ob 7 zdaj pa gledam SAM DOMA 2 Objavljena slika ko sem šla spat sem pa si natočila vodo v banjo pa ne vem če nisem bila pol ure mogoče več,zdaj pa gledam ta film sam doma in nekaj mi na smeh vleče,razmišljam pozitivno čeprav še ni čisto v redu vse,vem,da bo,mora biti,pojedla sem pico k mi jo je fant prinesel pa čajček pijem potem bomo pa videli če bomo kaj spali po noči,ker sem cev dan prespala Objavljena slika se mi zdi,da bom to tudi premagala počasi čeprav me na čase ful boli ampak razmišljam pozitivno. Objavljena slikaPoskušam skrbeti zase najbolje kot je treba, si skuham še ČAJ Z MEDOM. Objavljena slika Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Lep večer,vsem.



#132 shanyah

shanyah
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 773

Objavljeno: 20. december 2012, 22:15

Se v naprej opravičujem, ker nisem cele debate prebrala, ampak le preletela..... ne morem pa se vzdržat komentarja....
Sprašujem pa se ..... zakaj hoditi po pomoč na ta forum, če se že v štartu zavrača alternativo in njene oblike zdravljenja .... ni mi lih jasno no.... Objavljena slika

***********************************************************************************************
Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.
I'll meet you there.
When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.
Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.
(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )


#133 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 20. december 2012, 23:19

Se v naprej opravičujem, ker nisem cele debate prebrala, ampak le preletela..... ne morem pa se vzdržat komentarja....
Sprašujem pa se ..... zakaj hoditi po pomoč na ta forum, če se že v štartu zavrača alternativo in njene oblike zdravljenja .... ni mi lih jasno no.... Objavljena slika


Žal vsi nasveti niso dobri Objavljena slikače lahko temu rečemo "nasveti"

http://www.youtube.c...h?v=fd02pGJx0s0
za rezvedrilo.

#134 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. december 2012, 23:32

Žal vsi nasveti niso dobri Objavljena slikače lahko temu rečemo "nasveti"



pomoje... da če si u stanju nardit selekcijo med dobrimi in ne dobrimi nasveti...
jih u bistvu sploh ne rabiš :vragec:
sej loh direkt poweš, da bi ti pasal sam mau pozornosti :flowers:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#135 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 20. december 2012, 23:35

Preden se preveč spustimo na osebni in čustveni nivo dajmo stvari pogledati malo z razumom in od daleč...zaenkrat sem se še nekako vzdržal pri komentiranju...Zenkrat še nekako toleriram pa naj bo to zaradi lune (danes je pol lune) ali pa mladosti in neizkušenosti, ampak vsak človek ima mejo potrpežljivosti...

Iz zgornih komentarjev bi se lahko razbralo tudi da je v isti koš zmetala vse lunatike, ki so kadarkoli bili na TKM, bioresonanci, delajo energijske vaje, vežbajo jogo, se ukvarjajo z astrologijo, šloganje iz kart, itd...češ da so res nori če to verjamejo...x;)x

SSKJ
terapévt -a m (ẹ̑) strokovnjak, ki zdravi po zdravnikovih navodilih: posvetovati se s terapevtom; zaposlen je kot terapevt za alkoholike; odnos med terapevtom in pacientom ∙ knjiž. zobni terapevt zobozdravnikmed. delovni terapevt strokovnjak za delovno terapijo

Obstaja razlika med pojmom terapevt in zdravnik...poleg psihoterapevtov obstajajo tudi fizioterapevti, delovni terapevti, refleksoterapevti, itd...Tudi strokovnjak, ki obvlada astrologijo in svetuje določeni osebi je neke vrste terapevt...x;)x

Če bo šlo še naprej v tej smeri, bo mogoče urgiral kdo drug, ki se bo počutil "užaljenega, prizadetega"...mogoče bo pa kdaj v prihodnosti kakšen človeček ala advokat iz sekcije ne vem kakšnih terapevtov kontaktiral Marso oz. odgovorno osebo zaradi žaljenja, spodbujanja nasilja, širjenja zavajajočih informacij in ne vem kaj še vse si bo lahko izmisli...in bo situacija podobna kot je bila pri swamiju xy...Al bo pa kakšnemu x osebku počil film in bo poklical na policijo, pokazal zadnje objave in nekdo se bo hitro znašel na psihiatriji zaprti oddelek. Zaradi nekaterih banalnih prijav od sosedov so odpeljali že kar nekaj osebkov- recimo žensko, ki se je pozimi pol ure bosa sprehajala po snegu, kasneje se je na psihiatriji po treh tednih itak izkazalo, da je čisto normalna...tri tedne je namreč čas opazovanja na psihiatriji, najprej zaprti oddelek potem odprti, če osebek izpoljnjuje določene kriterije...

Kaj naj odgovorim, če me kdo vpraša ali bom kaj urgiral, če večino leti na mene, istočasno pa tudi na njega...zaenkrat sem še v stanju mirovanja, "treznega" odziva, ne morem pa garantirati kaj me lahko prime, če kdo prekorači mojo mejo potrpežljivosti...in kot sem že omenil za take primere so psihiatri zelo dobro plačani in naj se oni ukvarjajo s takimi primeri...trenutno bom pa skušal dati vse na "ignore"...x;)x

Mogoče ne veste, ampak na psihiatriji imajo zdr. delavci tudi do 30% višjo plačo. V italiji pa psihiatrija spada pod privatni sektor...tako da je včasih tudi ločnica med uradno in alternativno medicino zelo tanka ali pa se že prepletata...Recimo Bert Hellinger je zelo priznan psihoterapevt, napisal veliko knjig, uporablja pa metode, ki ne spadajo pod uradno psihoterapijo, ampak že med alternativo (recimo postavitev družine)...

By the way...če sem jaz kot polapismeni človeček prav prebral naslov potem se nahajamo v temi ZDRAVJE IN ALTERNATIVNA MEDICINA...iz tega nek normalno izobražen človek sklepa, da se lahko vsaj pol stvari tupi o alternativi. Pojem "in" naj bi namreč povezoval dva stavka, vsaj tako so mi tupili pri slovenščini...
Drugače pa obstaja tudi medicinski forum kot je Med.Over.Net...tam pa odgovarjajo tudi nekateri kompetentni osebki...ali se človek strinja z njihovimi ugotovitvami ali ne, je drugo vprašanje...Pa tudi oni večinoma brez dodatnih testov ali pregledov ne dajejo glih diagnoze po netu, razen če že ne obstajajo določeni izvidi, ki potrebujejo samo pojasnilo ali da se jih razbere in iz katerih se lahko postavi diagnozo...x;)x


Naprimer rajši vidim svetle odgovore pozitivne kot negativne,ker negativni mi nič ne koristijo Objavljena slika .Zaenkrat sem se še nekako vzdržal pri komentiranju.....
potem si zamisliš kdo bol rabi pomoč,jaz rabim pozitivne stvari ne pa še bol negativne Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika rajši poslušam glasbo kot pa berem očitke,če ima kdo probleme z vzdržnostjo in ima svoje probleme naj ne piše in mi ne zna podpore izraziti potem ne vem zakaj sploh piše,saj ga nihče ne prisili,da more kaj napisati če ima kdo kakšen pameten nasvet,seveda pozitivno obrnen.
Če pa pišemo negativno,kam sploh pridemo?


Tako se vidi,da mogoče kdo drugi rabi bol mojo pomoč kot jaz.Pa poskušamo malo bol pozitivno Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#136 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 20. december 2012, 23:49

pomoje... da če si u stanju nardit selekcijo med dobrimi in ne dobrimi nasveti...
jih u bistvu sploh ne rabiš :vragec:
sej loh direkt poweš, da bi ti pasal sam mau pozornosti :flowers:




Kar pišejo niso nobeni nasveti ampak vtikanje v mene, kdo naj bi jaz bil,kdo sem,koga briga kdo sem,jaz nisem sem prišla,da mi pišejo kdo sem,kakšna sam,kakšno imajo oni mnenje o meni k me ne briga ampak po nasvet,ne pa na pogovor o meni kakšna sem,sem kot sem in če koga zanima sem ponosna,da sem to kar sem.Dobila sem neke dobre nasvete,od tukaj ampak večina je samo kritik kakšna sem,kaj jim ni všeč o meni.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Misliš,da se meni,da zdaj odgovarjat?
Če ima kdo kakšen pameten nasvet naj napiše,če ga je napisal,naj svoj čas kje drugje preganja čeprav ITAK
vsak dela po svoje .... Objavljena slikaObjavljena slika
No če dam jst en mali nasvet,ki je POZITIVEN,poslušajte musko ali pa pojdite plesat Objavljena slikakaki dobri film poglejte in se zjokajte do solz,tko si pač manj sitn.



#137 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. december 2012, 00:38

Naprimer rajši vidim svetle odgovore pozitivne kot negativne,ker negativni mi nič ne koristijo Objavljena slika .Zaenkrat sem se še nekako vzdržal pri komentiranju.....
potem si zamisliš kdo bol rabi pomoč,jaz rabim pozitivne stvari ne pa še bol negativne Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika rajši poslušam glasbo kot pa berem očitke,če ima kdo probleme z vzdržnostjo in ima svoje probleme naj ne piše in mi ne zna podpore izraziti potem ne vem zakaj sploh piše,saj ga nihče ne prisili,da more kaj napisati če ima kdo kakšen pameten nasvet,seveda pozitivno obrnen.
Če pa pišemo negativno,kam sploh pridemo?

Tako se vidi,da mogoče kdo drugi rabi bol mojo pomoč kot jaz.Pa poskušamo malo bol pozitivno Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Pozitivne odgovore z moje strani, ki bi ti koristili si že dobila nakazano na začetku teme, bistvo je bilo celo poudarjeno s črno...potem sem jih pa zaradi "žaljivk" zbrisal...so ti hoteli še nekateri drugi nekaj zabrusit nazaj (par lunatikov, ki se za hobi ukvarjajo z vedeževanjem in kartami), zgleda da si tudi njim malo preveč stopila na živec, zaenkrat še urejam zadeve z njimi, da ne bo še več ognja v strehi...

Celo Angelit, ki ima tudi nekatere podobne težave, dela nekaj od tega kar je bilo tebi svetovano in ji pomaga v določeni meri, potem pa da tebi ne bi...pa naj ti ona pove še enkrat al pa kdo drug...x;)x

A se še spomniš kaj si odgovorila na direktno vprašanje kaj pričakuješ od ljudi na LNF...x?x x;)x
A se spomniš kakšen "izpad" si imela včeraj zjutraj malo čez polnoč...x?x Obstaja prav lep psihološki izraz za to pa ga ne bom omenjal...

Določene ljudi si odbila, nekateri so postali sovražno razpoloženi, jaz te dajem pa počasi na "IGNORE", zato zaenkrat tudi ne mislim več komentirati tvojih izjav v tej temi...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#138 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 01:00

Pozitivne odgovore z moje strani, ki bi ti koristili si že dobila nakazano na začetku teme, bistvo je bilo celo poudarjeno s črno...potem sem jih pa zaradi "žaljivk" zbrisal...so ti hoteli še nekateri drugi nekaj zabrusit nazaj (par lunatikov, ki se za hobi ukvarjajo z vedeževanjem in kartami), zgleda da si tudi njim malo preveč stopila na živec, zaenkrat še urejam zadeve z njimi, da ne bo še več ognja v strehi...

Celo Angelit, ki ima tudi nekatere podobne težave, dela nekaj od tega kar je bilo tebi svetovano in ji pomaga v določeni meri, potem pa da tebi ne bi...pa naj ti ona pove še enkrat al pa kdo drug...x;)x

A se še spomniš kaj si odgovorila na direktno vprašanje kaj pričakuješ od ljudi na LNF...x?x x;)x
A se spomniš kakšen "izpad" si imela včeraj zjutraj malo čez polnoč...x?x Obstaja prav lep psihološki izraz za to pa ga ne bom omenjal...

Določene ljudi si odbila, nekateri so postali sovražno razpoloženi, jaz te dajem pa počasi na "IGNORE", zato zaenkrat tudi ne mislim več komentirati tvojih izjav v tej temi...


Mene ne zanima mnenje o meni sem že napisala sploh če navajaš neke trditve kot si jih ti,sem jih mogla ves čas popravljati,da sva prišla do konca če ima kdo proti meni,jaz nisem nič proti komu,nobenmu nisem grozila z obtožbami in tudi nisem obtoževala le napisala svoje mnenje,tako tudi o zdravilcih,sem ti posebaj napisala,da je to moje splošno mnenje o njih,nikoli pa ni izpadla kot osebna zamera,če si razumel kot nek napad(osebno),si razumel popolnoma narobe,če ti pa pride do živega,da kdo izrazi mnenje,poudarjam,pa to če imajo nekateri drugačne interese in praviš,da sem jim stopila na živec,to pa nisem jaz kriva če ne znajo sprejemati drugačnega mnenja in se zato jezijo,ker jaz drugače razmišljam.Kdor se ukvarja s kartami naj se,zakaj se mora pa jezit name?če jaz v to ne verjamem?naj si ustvari krog prijateljev,ki enako razmišlajo.Ni nič narobe če nekdo drugače razmišlja veš. Objavljena slikaSi pa napisal tudi pozitivne stvari,si ja ampak preveč se oziraš kaj drugi mislijo saj tako se mi zdi.Če ti pride tako močno do živega,ti ne morem pomagati,nihče te ne sili,da kaj napišeš to je tvoja svobodna volja,kaj pišeš,komu pišeš,se mi zdi,da preveč nalagaš name,že od samega začetka, si imel izbiro kam boš pisal.Se mi zdi,da mi očitaš,da moram pisati nekomu,ki mi ne vztreza,vsi ljudje niso zame in mi ne paše pogovor z njimi in popolnoma "IGNORIRAM",ker sem se veliko naučila od samih odnosov,ne morem se zdaj kar z vsemi pogovarjati,ker je lahko najino mnenje čisto popolnoma,drugačno,kot je moje.Če mi kdo ne vztreza mi pač ne.Če imajo drugi probleme,jih imajo,mislim,da ta tema ni odprta zato,da bi jaz drugim reševala probleme,ali se je ta tema čisto obrnila? Objavljena slika,da bom jaz drugim reševala osebne probleme?kako si to mislil?

Objavljena slika

#139 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 21. december 2012, 01:13

Moje mnenje je pa tako... da kdor zdravi, na kakršen koli način.... vedežuje ali whatever... in da dejansko to počne dobro, da resnično pomaga ljudem... bo mirne duše preživel tudi to, da pač nekdo nekaj misli.
Kdor pa malce meglo meša, bo pa zacvilil.
Glede na to, koliko se zaničuje uradno medicino, farmacijo, koliko pljuvanja je po temu, ma ej, boste pa tudi alternativci požrli kakšno mnenje.


Pa še dve stvari mi ne gresta v glavo tule.
Najprej, kako da ste se tako odzvali na njeno mnenje (prikrite grožnje, sovražna nastrojenost, ignor), medtem ko Pornijeve žalitve se pa zagovarja, ga je treba razumet? Ali je tudi tedaj kdo pošiljal OSe, da a se bo kaj ukrepalo, a ga bo morda kdo prijavil, spravil na zaprti oddelek? Objavljena slika Objavljena slika
In a ste kdaj takole reagirali na Alana? On je imel veliko za povedat o alternativi.
Zanimivo, no, da vas ena punčara takole iztiri Objavljena slika


Jaz poznam samo primer swamija xy, da je bil tako odmeven tukaj gor in kjer je bilo zelo opazno, da so se določeni posti zbrisali, ker se je šlo čez vsako mero "normalne komunikacije" in je že kazalo na medsebojna obračunavanja...če poznaš boljši primer evo izvoli povej...x;)x

Narobe si me razumel, dbest primer si dal Objavljena slika

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#140 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 01:29

Moje mnenje je pa tako... da kdor zdravi, na kakršen koli način.... vedežuje ali whatever... in da dejansko to počne dobro, da resnično pomaga ljudem... bo mirne duše preživel tudi to, da pač nekdo nekaj misli.
Kdor pa malce meglo meša, bo pa zacvilil.
Glede na to, koliko se zaničuje uradno medicino, farmacijo, koliko pljuvanja je po temu, ma ej, boste pa tudi alternativci požrli kakšno mnenje.


Pa še dve stvari mi ne gresta v glavo tule.
Najprej, kako da ste se tako odzvali na njeno mnenje (prikrite grožnje, sovražna nastrojenost, ignor), medtem ko Pornijeve žalitve se pa zagovarja, ga je treba razumet? Ali je tudi tedaj kdo pošiljal OSe, da a se bo kaj ukrepalo, a ga bo morda kdo prijavil, spravil na zaprti oddelek? Objavljena slika Objavljena slika
In a ste kdaj takole reagirali na Alana? On je imel veliko za povedat o alternativi.
Zanimivo, no, da vas ena punčara takole iztiri Objavljena slika



Narobe si me razumel, dbest primer si dal Objavljena slika



So imeli marsikaj povedati čez mene ampak mene ne moti,imam dobro mnenje o sebi in če bi mi kdo še pisal kaj podobnega,grem jaz samo naprej in se ne oziram.Saj vem,da forumi so vsi taki,poslušam samo tiste,k dobro želijo in se resno poglobijo v problem in preberem. Objavljena slika Čeprav bi lahko tiste k mi grozijo celo lahko prijavil Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
No jaz nisem nobena punčara in bi lepo prosila,da me spoštuješ!Kot človeka,če znaš? Objavljena slika

#141 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 01:39

Tipični slovenski prosilec za pomoč ali nasvet xrolleyesx

Najprej smileč se sama sebi moleduje za nasvete in toplo besedo,mnenje

nato soli pamet in se krega z vsakim ki se ji na to prošnjo odzove..
Z nobeno pomočjo zadovoljni.

Ker mi gre na kurac tvoj ton pisanja, ti bom pa povedal še direkt resnico

Ne vem zakaj rabiš takega fanta s katerim se ne moreš pogovarjat in moraš spraševat neznance kaj ti je storiti v nesrečnem lajfi
Torej, najprej se znebi zmeneta, ki ti ni sposoben stisnit dve okoli tvojih nesramnih ušes..

...



ane Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

no vsem je oproščeno,bog je z nami Objavljena slika Objavljena slika

#142 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 02:02

Kar se vsakdanjih odnosov tiče svetujem vsem,da se ne jezijo če ima kdo drugačno mnenje,veliko ljudi je na svetu in naj vsak poišče svoj krog prijateljev Objavljena slika Če kdo misli drugače,sprejmi tudi drugačno mnenje,tako bo tvoje življenju veliko lepše. Objavljena slika Človek si pa sam najde srečo zato v vedeževalke ne verjamem. Objavljena slika Ker samo človek si črta prihodnost in se prebija sam do sreče in do svojega življenja.Verjamem pa v veselje privlačnosti,kar si želimo in na tistem področju delamo tudi pridemo kam ampak to je vse v tvojih rokah.Le človek lahko pride kam če se trudi,kaj izboljšat,nobena magija ne bo koristna,če ne boš ti kaj naredil zato,da bo boljše.Zato moramo verjet v sebe,pozitivno.Ampak v karte pa ne verjamem.Kritike pa le lahko sprejmeš takrat,ko si dovolj prepričan vase,nihče pa ne pozna morale in spoštovanja drugih,lahko govoriš na splošno in poveš mnenje kaj misliš ampak večina žal ne pozna spoštovanje,človeka.V današnjem svetu je tega zelo veliko.Svet je zato tak,ker se ne moremo postaviti v eno obliko,v drugo in potem govorimo kar si mislimo,druge pa ne razumemo,ker če on misli drugače to še ne pomeni,da za njega to ni dobro,za nekoga je dobro kar on misli,za drugega kar sam misli,da je,ker si ti v neki družbi naprimer in ta človek je čisto drugačen,ga preprosto "IGNORIRAŠ"ali obtožuješ?? NIMAŠ PRAVICE OBTOŽEVATI,lahko pa "IGNORIRAŠ" in najdeš ljudi,ki so taki kot si ti.Ampak vsak si zasluži!!!

SPOŠTOVANJE,to je na prvem mestu.

http://druzina.enaa....olj-pomena.html
http://www.karmaplus...ent/view/315/2/


Spoštovanje je ena od osnovnih človeških vrednot, ki pa je na žalost ne srečamo prav pogosto. Nekateri jo zamenjujejo s klečeplazenjem, drugi menijo, da s tem, ko spoštujemo druge, jemljemo vrednost sami sebi. Res je, da si je spoštovanje treba pridobiti, se mi pa zdi, da je danes to še veliko težje, kot je bilo včasih. Po eni strani smo bolj sproščeni v odnosih in smo si na neki način bližje, po drugi pa včasih prav ta velika bližina ne daje prostora za pristno spoštovanje. Kako torej najti pravo ravnovesje?KATERE ZUNANJE OKOLIŠČINE VPLIVAJO NA SPOŠTOVANJE Spoštovanje v najširšem smislu pojmujem kot zavedanje, da ima vsak človek svojo vrednost sam po sebi, že zato ker je človek. Lahko so mi nekatere njegove lastnosti všeč ali pa ne, vendar pa, dokler ne dela očitne škode, mu moram pustiti, da je to, kar je, in da živi svoje življenje, kot meni, da je zanj najbolje. Objavljena slika

#143 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 21. december 2012, 07:57

No jaz nisem nobena punčara in bi lepo prosila,da me spoštuješ!Kot človeka,če znaš? Objavljena slika

Objavljena slika Saj te. Izraz ni bil mišljen žaljivo, ampak ok, pa ne bom več :)

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#144 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. december 2012, 08:47

Na spletni strani imam omenjen pojem "družinska matrica", ki sem ga pobral od Marjana, on pa od Berta Hellingerja- nemški psihoterapevt- več o njemu se lahko prebere na netu...Del teksta je skrčen izvleček oz. bistvo njegovih knjig...danes marsikateri psihoterapevt uporablja njegovo metodo...Prav tako je napisano tudi nekaj o prehrani, refleksoterapiji in par stvari, ki so danes klinično in znanstveno dokazane...

Jaz sem pogledala tvojo stran,ne vem kaj vse obstaja ampak to je totalna zajebancija k prepričuje ljudi,da verjame,to so kot vedežavalka,ki meša karte in ti bo povedala kaj se ti bo v prihodnosti zgodilo....


Iz tega sledi logičen zaključek, da to velja tudi za psihoterapevte, ki uporabljajo Hellingerjev pristop...torej bi po tej logiki veljajo tudi za uradno medicino, ki uporablja take pristope...

Kar bi mene pozdravilo je edino le lahko medicina,psihiater,psiholog.


Zgoraj "pljuvanje" po njih, potem pa taka izjava...pa kaj naj si misli normalni človek...x;)x

Če nekdo ne pozna določenega področja ali pa o določeni stvari ne ve nič, to še ne pomeni da lahko kritizira, "pljuva", žali kar vse povprek...Kot informacija, ni odbila samo alternativcev...
Za tako obnašanje kakor je razvidno iz postov, ima psihologija prav lepe izraze. To še ne pomeni, da ima taka oseba duševne težave, ampak da ima večje preddispozicije oz. nagnjenja...kar se seveda, da poštimat...

Pa še nekaj kar moram nujno citirat, če jo že tako zagovarjate...

Svet je zato tak,ker se ne moremo postaviti v eno obliko,v drugo in potem govorimo kar si mislimo,druge pa ne razumemo,ker če on misli drugače to še ne pomeni,da za njega to ni dobro,za nekoga je dobro kar on misli,za drugega kar sam misli,da je,ker si ti v neki družbi naprimer in ta človek je čisto drugačen,ga preprosto "IGNORIRAŠ"ali obtožuješ?? NIMAŠ PRAVICE OBTOŽEVATI,lahko pa "IGNORIRAŠ" in najdeš ljudi,ki so taki kot si ti.Ampak vsak si zasluži!!!

SPOŠTOVANJE,to je na prvem mestu.


Torej bi to veljalo tudi za njo, če se že meni očita...ali je to razvidno iz njenih postov pa naj vsak presodi sam...gledano od začetka te teme in v drugih temah...x;)x


Edina stvar, ki bi jo jaz in še marsikateri lunatik hotel slišati je preprosta (zadovoljiva) razlaga zgoraj povedanega, kaj naj si mislimo...Sorry, ampak jaz vidim preveč protislovij, enkrat se govori tako drugič drugače... x;)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#145 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 09:46

Pozitivne odgovore z moje strani, ki bi ti koristili si že dobila nakazano na začetku teme, bistvo je bilo celo poudarjeno s črno...potem sem jih pa zaradi "žaljivk" zbrisal...so ti hoteli še nekateri drugi nekaj zabrusit nazaj (par lunatikov, ki se za hobi ukvarjajo z vedeževanjem in kartami), zgleda da si tudi njim malo preveč stopila na živec, zaenkrat še urejam zadeve z njimi, da ne bo še več ognja v strehi...

Celo Angelit, ki ima tudi nekatere podobne težave, dela nekaj od tega kar je bilo tebi svetovano in ji pomaga v določeni meri, potem pa da tebi ne bi...pa naj ti ona pove še enkrat al pa kdo drug...x;)x

A se še spomniš kaj si odgovorila na direktno vprašanje kaj pričakuješ od ljudi na LNF...x?x x;)x
A se spomniš kakšen "izpad" si imela včeraj zjutraj malo čez polnoč...x?x Obstaja prav lep psihološki izraz za to pa ga ne bom omenjal...

Določene ljudi si odbila, nekateri so postali sovražno razpoloženi, jaz te dajem pa počasi na "IGNORE", zato zaenkrat tudi ne mislim več komentirati tvojih izjav v tej temi...


Določene ljudi si odbila, nekateri so postali sovražno razpoloženi, jaz te dajem pa počasi na "IGNORE", zato zaenkrat tudi ne mislim več komentirati tvojih izjav v tej temi...še vedno pišeš? imam previde? Objavljena slika

#146 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 09:50

aboyanasanna...lepo napisano :palec: x:)x

ja...Včasih terapevt bolj krvavo potrebuje pacienta, kot pacient terapevta. x;)x x:Dx

Iz tvojih postov razberem, da ti zdrave pameti ne manjka. Pravzaprav iz nekaterih veje
celo višek, ki smo ga bili deležni prisotni. Me je zabavalo ... x:px

Želim ti, da tule gor dobiš potrebno podporo, da prevedriš tole ... pa tudi naslednje nevihte. Da zbereš moči in se potem lotiš problemov, katere itak najbolje poznaš samo ti. Naša mnenja upoštevaj selektivno, ker te ne poznamo. Če je potrebno, zalaufaj vse obrambne mehanizme, ki jih premoreš. Saj zato pa so...da se človek ne prekuri x^x

Vzemi si časa, kolikor ga potrebuješ... in lep dan x:)x


hvala za lepe želje!Lepe praznike. Objavljena slika

#147 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 21. december 2012, 09:55

Objavljena slika Saj te. Izraz ni bil mišljen žaljivo, ampak ok, pa ne bom več :)


Sprejmem opravičilo. Objavljena slika

jaaa ... kot bi rekel bojante ... stvarnik nam vsem vse oprosti ... čeprav ga potem boli glava ...
kaj pa more ... saj ima samo nas ... x:Dx


Tebi pa ne oprostim. Objavljena slikaObjavljena slika Nisem bog.

#148 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. december 2012, 10:13

Hojla Aboyanasanna

Nekej me zanima. Kolk vas je, ki pišete pod tem nickom tle not?

:8):


Ja, pa jst ti tud želim lepe, predvsem pa mirne praznike.

Drž se

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#149 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. december 2012, 10:15

Določene ljudi si odbila, nekateri so postali sovražno razpoloženi, jaz te dajem pa počasi na "IGNORE", zato zaenkrat tudi ne mislim več komentirati tvojih izjav v tej temi...še vedno pišeš? imam previde? x;)x


Da malo pojasnim določene ljudi nisi "odbila" zaradi žaljenja ali česa drugega, ampak zaradi protislovij s pisanjem, zmedenosti, iskanjem pozornosti, klasičnimi triki igranja na karto "kako sem uboga", istočasno pa s pametovanjem koliko si dala čez, da te nihče ne razume, da točno veš kaj hočeš...enkrat praviš da hočeš nasvete, drugič da samo pogovor, ipd...

Zgoraj obstaja pojem "dajem počasi" in "zaenkrat"...Prvi pojem je dalj trajajoče dejanje, ni določeno, lahko bi se reklo da je sedanjik, ne piše "sem dal"- preteklik...Drugi pa se lahko tolmači 5, 10 min, pol dneva, teden, mesec leto...ni točno časovno definirano...sem bil malo pripravljen na takšen komentar...x;)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#150 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. december 2012, 10:42

Na takšne klice na pomoč, kot je njen, se je vedno treba odzvati resno, ker nikoli ne veš, kako hudo je. O tem bi ti Marsa lahko več povedala... . Razlaga pa ...niso zastonj nekateri zdravniki spec. pediatri. x;)x


Meni je to čisto jasno, ker imam izkušnje iz zdravstva...mogoče nisi sledil od začetka in sem že prej zbrisal svoje začetne poste, ker se nisem imel namena "zapletati" v debato še naprej, ampak zgleda da sem se vseeno...

Moj prvi post je bil nekako v tem stilu...za moje pojme dovolj nevtralno stališče...x:)x

Če ni nobenih uradnih dokazov za fiziološko bolezen potem obstajata dve poti:
-uradna- psihiater, psiholog
-alternativa- ne bom našteval

Razlika je samo v načinu pristopa, času, število terapij in tabletah. Pri prvem bi zagotovo uporabili analitični pristop psihologije, dali kakšne antipsihotike, antidepresive, analgetike, obiski, pogovori bi trajali kakšne 2- 3 leta (toliko je približno povprečje, ne pomeni pa to obiska vsak teden, mogoče kakšnih par individualnih razgovorov na leto in skupinska soočanja)...
Pri drugem je pa bolj čira čara, zelišča in tisto kar se lahko prebere v new age literaturi...tukaj je pa vse odvisno na kakšnega človeka se naleti...

Zato pa so nekateri omenili, da je bilo nakazano že veliko stvari (vse bistveno) tako iz stališča uradne medicine kot alternative...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0