Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Konec sveta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
568 komentarjev na to temo

#26 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 20. januar 2013, 09:48

Ob tem bližajočem se Koncu starega prepokvarjenega sveta , pa Bo prevladala vsesplošna Duhovna Zmeda Človeštva , in sicer zaradi vseh lažnih prerokov, lažnih učiteljev , zavajalcev, dezinformatikov, katerih že sedaj kar mrgoli po zemeljski obli , in jih Bo še več , še precej več v bližnji Prihodnosti.

 

Tako proti Koncu , nebo nihče več vedel , kaj je prav in kaj ne, kaj je Res, in kaj ne .

 

No, to lahko vidimo že sedaj, že tu gor, na tem Luninem forumu .

 

Kdor ima oči + ušesa Duše, ta zmore to sprevideti in se zavedati.

 

Lp + #



#27 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 20. januar 2013, 22:56

Ti izgleda se zavedaš popolnoma...

Ob tem bližajočem se Koncu starega prepokvarjenega sveta , pa Bo prevladala vsesplošna Duhovna Zmeda Človeštva , in sicer zaradi vseh lažnih prerokov, lažnih učiteljev , zavajalcev, dezinformatikov, katerih že sedaj kar mrgoli po zemeljski obli , in jih Bo še več , še precej več v bližnji Prihodnosti.

 

Tako proti Koncu , nebo nihče več vedel , kaj je prav in kaj ne, kaj je Res, in kaj ne .

 

No, to lahko vidimo že sedaj, že tu gor, na tem Luninem forumu .

 

Kdor ima oči + ušesa Duše, ta zmore to sprevideti in se zavedati.

 

Lp + #


dReAM

 

 

 


#28 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. januar 2013, 06:11

Že nekaj zadjnih let v tem Tisočletju opažam, ... kako ne samo kako narašča Duhovna Zmeda , Temveč se vse hitreje razrašča tudi Vsesplošna Zmeda.

 

Ljudje izgubljajo občutek za kaj je Prav in kaj narobe .

 

To izhaja iz Duhovne Praznine Človeštva .

 

Hkrati nam Bodo odvzeti Modri (Strokovnjaki (S.p.)), ... tisti , ki vedo še nekaj .

 

Posledica bo še hitrejše napredovanje Vsesplošne Stiske - Krize .

 

Posledica pa Bodo tudi Upori .

 

Videli smo jih že v južnih deželah ( Egipt, Libija, itd ... )

 

Začeli so se tudi pri nas , ... z protesti , ... ki Bodo morali postati Odločnejši-Močnejši .

 

Namreč, vladajočim je narasla brezbrižnost , kajti sploh nas ne jemljejo več resno .

 

Njim je važno le, da so oni sami na Najboljšem .

 

Najraje bi bili kar sami bogovi , nikakor pa nočejo priznati Velikega Duha , ki je Bog .

 

No, Kmalu jim Bodo ti njihovi načrti Prekrižani .

 

Ta "Sekira" je na to "drevo" nastavljena že Več Tisoč Let !

 

In Sedaj , ... Sedaj Smo Priče Temu Obdobju "Velikega Čiščenja" ki je "Na Pragu" bližnje Prihodnosti Človeštva .

 

Tako Bo postopoma tudi očiščena ta Duhovna zmeda, ki se zdaj razrašča kot plevel med pšenico .

 

Srečen Bo tisti, ki se ne pusti zapeljati v to zmedo .

 

Ta Bo preživel te hude čase ki se pripravljajo in se nam obetajo kaj Kmalu.

 

Lp + #



#29 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 11. februar 2013, 22:00

Predzadnji Odhaja konec tega meseca .

 

StoEnajsti je bil Benedikt .

 

Ko pride zadnji , 112. , zadnji od starega sveta , bo Vatikan Porušen, hkrati pa Bo prišlo tudi do končanja starega sveta .

 

Kajti , že naslednji papko, torej 113. Bo Mož po Božji Volji .

 

Tega Bodo ljudje prepoznali kot Božjega Poslanca, in za njim pridejo še Trije , isti , Od Zgoraj .

 

No, tukaj je nekoliko obširneje razloženo o tej Prerokbi brata Malachyja, ki se Uresničuje :

 

 

IIIIIIINNNNNNN EEEvogaaa ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

http://www.24ur.com/...o-odstopil.html

 

To pa Pomeni, da Dejansko Smo že Zelooo Blizu Koncu , torej pred "Velikim Čiščenjem" , z "Končno" - "Vsesplošno Sodbo" , ob kateri bodo tudi Indijci spoznali vse svoje "Vedske Zmote" .

 

 

 

Lp + #



#30 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 11. februar 2013, 22:50

Torej pred prihodom antikrista...???

 

Predzadnji Odhaja konec tega meseca .

 

StoEnajsti je bil Benedikt .

 

Ko pride zadnji , 112. , zadnji od starega sveta , bo Vatikan Porušen, hkrati pa Bo prišlo tudi do končanja starega sveta .

 

Kajti , že naslednji papko, torej 113. Bo Mož po Božji Volji .

 

Tega Bodo ljudje prepoznali kot Božjega Poslanca, in za njim pridejo še Trije , isti , Od Zgoraj .

 

No, tukaj je nekoliko obširneje razloženo o tej Prerokbi brata Malachyja, ki se Uresničuje :

 

 

IIIIIIINNNNNNN EEEvogaaa ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

http://www.24ur.com/...o-odstopil.html

 

To pa Pomeni, da Dejansko Smo že Zelooo Blizu Koncu , torej pred "Velikim Čiščenjem" , z "Končno" - "Vsesplošno Sodbo" , ob kateri bodo tudi Indijci spoznali vse svoje "Vedske Zmote" .

 

 

 

Lp + #


dReAM

 

 

 


#31 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. februar 2013, 06:20

Ne ! Antikrist Je Že Tukaj , Le da ga ljudje še ne prepoznajo, in ga iščejo na Popolnoma Napačnih Mestih !



#32 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 12. februar 2013, 08:04

bistvo je ali delujemo v harmoniji z virom ali z manj harmonije ...

ne obstaja ne dobro in ne slabo ... vse je samo naš pogled na situacijo ... na izkušanje

dobro in slabo ne obstaja - ok, je odvisno od pogleda na situacijo. a "v harmoniji" ali "z manj harmonije" pa obstaja?biggrin.png

če "ne sodiš" in "ne kategoriziraš", potem tudi med harmoničnim in neharmoničnim ne razlikuješ.



#33 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 12. februar 2013, 08:36

približno tako ...

 

za vsako učenje rabiš kontrast ...

slike , ki ne vsebuje kontrasta sploh ne vidiš ...

nimaš česa videt ...

 

kaj pa naj bi se naučile vse te duše? - da so vse "izvir", da ni kontrasta?

potemtakem torej je izvir v katerem ni kontrasta in ta pošilja duše v raznorazne virtualne oblike kjer obstaja virtualni kontrast, zato da bi se naučile da ni kontrasta - noja, ne vem ali se mi zdi to ravno hudo smiselno....to je približno tako, kot da bi jagoda delčke sebe poslala v virtualno marmelado, zato da spoznajo da so jagoda...



#34 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 12. februar 2013, 09:00

heee ...

predstavljaj si, da si vir ... torej potencial vseh možnosti ... ampak brez kontrasta ...

to je velik dolgčas ... zdi se brez veze ...

in potem si nekaj izmisliš ...

in se maš fajn ...

biggrin.png

 

in potem ne želiš biti kolektivna ovca za šišanje ...

in zato ne želiš plavat s tokom kolektiva ...

poskušaš plavat povprek ... po svoje ...

evo ... to je meni všeč ..

eksperimentiram ...

 

čisto možno da popoldne imaginiram sebe :

sem jagoda v marmeladi ... namažem se na kruh in se pojem ...

a, razumem, viru je bilo dolgčas, pa se je razčesnil na ikstilijone duš, da sprobava kako mu je najmanj dolgčas.....

 

nisi odgovoril na to kaj naj bi bilo potem to, kar se dušce učijo. in če je vir vsota vseh potencialov, potem bi moral že vedeti kaj pomeni "plavati s tokom" ali "povprek" ali proti, ne vidim razloga, zakaj bi "svoje delčke" pošiljal naokoli da bi delčki spoznavali nekaj kar celota že ve



#35 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 12. februar 2013, 09:21

najprej ... oprosti ... narobe sem kliknil in te odlajkal .... čeprav mi je všeč vprašanje ... bom popravil ...

 

predstavljaj si :

 

čeprav je vir mogočen, se zaveda, da je "sicer skoraj popoln" ... in potem želi še kaj dodat ...

seveda bi si lahko ves "čas" pel svoja imena in se hvalil samemu sebi ...

ampak to je dolgcajtno ...

in seveda mu je vse jasno glede jagodne marmelade ...

 

velik del sebe ponovno razsiplje na delčke in se gre učit naprej ...

za nadaljevanje superinteligence potrebuje super močne lekcije ...

in potem si lahko predstavljaš zakaj nam ni preveč enostavno ... tongue.png

ja, kje bo pa vzel - če je že "vse" - da bi kaj dodal?

ja, v primerjavi s čim bi bil pa lahko nepopolen oz. "sicer skoraj popolen" oz. "že superinteligenten ampak ne tako superinteligenten da ne bi mogel biti še bolj superinteligenten"?

to z razsipavanjem delčkov je odlična metoda, da se gre učit naprej (če predvidevam, da dobi "freedback" od vsakega posameznega delčka), kaj če bi mi enostavno naredili isto - kako hitro bi se lahko učili....(čeprav še vedno ne vem, kaj se duše pravzaprav učijo)



#36 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 12. februar 2013, 10:38

ni še čisto vse, ker še ni "čisto popoln"

vzame pa od tam kjer jeee ...

če tega ni tam, kjer naj bi bilo, pa si naredi ... biggrin.png ... saj je potencial vseh možnosti ...

 

hmmm ... malo je trivialno ...

ker obstaja tudi možnost, da je naše celotno vesolje samo jedro neke celice v podkožnem tkivu leve pogačice nekega večjega organizma, ki je sam spet samo ena bakterija v gastrointestinalnem traktu še večjega organizma....

 

in prav tako obstaja možnost, da je veliki duh pikipoki, celotno vesolje ustvaril pred 18imi minutami in je istočasno seveda ustvaril nas in vse naše spomine.....

 

in prav tako obstaja možnost da v mojem desnem očesu živi rod bakterij, ki se ima za najbolj razvita bitja v (njihovem) vesolju in so te bakterije prepričane da njihovo fizično telo ni vse in da imajo še neko dušo....

 

bi rekel da so vse razlage, kako baje bi lahko bilo "še nekaj", pač samo razlage - ena tako dobra ali slaba kot druga....in vse si izmišljujemo samo zato, da bi čim bolje prijadrali do tiste točke, ko pač mi sami - tako kot po tvoje "naš vir" - "razsipamo svoje delčke" in .....biggrin.png



#37 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. februar 2013, 12:51

seveda je že tukaj ... pa ne tako kot misliš ...

vedno sta v vsakem od nas prisotna oba principa : krist in antikrist ... čeprav sta obe ti besedi bedasto omejeni ...

 

gre za polarizacijo med eno in drugo skrajnostjo delovanja ...

in mi smo tisti, ki se sproti odločamo in izberemo .... to kar nas pelje naprej ... čeprav ne izgleda vedno tako ...

 

za izkušanje vedno rabimo oba principa ... rabimo kontrast ...

dobro - manj dobro

lepo - manj lepo

prijetno - manj prijetno

ljubezen - malo ljubezni

 

.......

 

beseda krist, kristos ... pomeni maziljen ... naoljen ... recimo z oljem za sončenje

beseda antikrist lahko pomeni tistega, ki ni rad naoljen ...

zato : jezus in krist nimata nujno veliko skupnega ... razen, če se je jezus rad namazal s kako kremico ...

 

 

bistvo je ali delujemo v harmoniji z virom ali z manj harmonije ...

ne obstaja ne dobro in ne slabo ... vse je samo naš pogled na situacijo ... na izkušanje

 

Pa saj Sploooh N E veš kaj + kako sem Mislil !!!!!!!

 

Heh, no, saj ti ni za zameriti, kajti pač si še preveč zaslepljen in zato prehitro obsojaš .

 

Namreč, , .... ah, nič, te bom rajši Vprašal , in sicer :

 

Kaj si pa mislil da sem jaz mislil ???

 

Ajde, da te slišimo !!!



dobro in slabo ne obstaja - ok, je odvisno od pogleda na situacijo. a "v harmoniji" ali "z manj harmonije" pa obstaja?biggrin.png

če "ne sodiš" in "ne kategoriziraš", potem tudi med harmoničnim in neharmoničnim ne razlikuješ.

 

Hja, za tiste, ki ne ločijo Dobrega od slabega , pol to dvoje ziher ne obstaja .

 

Zgleda da tud štrom nima plusa oziroma minusa, ... pa tudi ne zruka te ne, če samo gledaš vanj ;)



#38 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. februar 2013, 06:32

a veš, da sem te že pogrešal ... skoraj nihče mi ni nazaj jezikal ...

sem že mislil, da imam vse prav ... in zdaj ta "šok" ... vse je blo narobe ...

 

Prerokovano Je Tudi :

 

"V Tistih , Poslednij Dneh pa Nihče nebo imel prav ... ! " !

 

Torej tako ne ti , kot ne jaz .

 

Razlika je samo v tem, kdo ima manj ali bolj narobe .

 

Lp + #



#39 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 14. februar 2013, 06:39

Še en znak, da je Konec Že precej Blizu :

 

Po Stvarnikovi Prerokbi, bodo zaradi mešanja ras nastale Nove Bolezni med Človeštvom :

 

http://www.zurnal24....a-clanek-182454

 

Resda jim je marsikaj ušlo iz laboratorijev, a vendar je tisto minimalno kar "pridelajo" migracije .



#40 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 14. februar 2013, 08:20

Po Stvarnikovi Prerokbi, bodo zaradi mešanja ras nastale Nove Bolezni med Človeštvom :

....

Resda jim je marsikaj ušlo iz laboratorijev, a vendar je tisto minimalno kar "pridelajo" migracije .

ali je ta tvoj stvarnik slučajno v sorodu s kakim adolfom?

 

da je tvoje razmišljanje precej podobno ozkotirni železnici je iz tvojih postov sicer večinoma razvidno, da spadaš očitno celo med ksenofobneže me pa ob vseh tvojih "bog je ljubezen in ljubezen je vse" le malo preseneča...



#41 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 14. februar 2013, 20:21

ali je ta tvoj stvarnik slučajno v sorodu s kakim adolfom?

 

da je tvoje razmišljanje precej podobno ozkotirni železnici je iz tvojih postov sicer večinoma razvidno, da spadaš očitno celo med ksenofobneže me pa ob vseh tvojih "bog je ljubezen in ljubezen je vse" le malo preseneča...

 

Ja, še bolj boš presenečen, kajti premalo si poučen o Bogu in zato ne razumeš "Višje Računice" . Žal . Lp + #



#42 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 15. februar 2013, 20:18

Dej že nehi Bojante, no....

 

sej veš da sploh ni važno, kdaj bo konec in te fore

 

sej veš,da so konci in začetki

 

in tudi naša Zemeljca se bo enkrat kar stopila

 

če ne pride že kej druzga prej

 

toda kaj je to pomembno

 

zakaj je to pomembno

 

ves čas gremo v neznano... in to je najbolj strašljiv pa hrati najbolj razburljiv del življenja... pusti jutri, pusti konec... živi zdej...

 

vem, da je to nekje v SP napisano,


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#43 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. februar 2013, 07:39

No, ja, to imaš sicer Prav , kajti Nihče ne ve ne dneva ne ure , ... ne konca, in ne Stvarnikovega Drugega Prihoda .

 

Vseno pa je Nadvse Dobro, da se Človek pripravi na določene stvari ki ga čakajo v lajfu, mar ne ?

 

To si isto rekla, kot učenec, ki ve da bo enkrat v šoli vprašan , ampak neve pa kdaj .

 

No, in, pameten učenec se na to pripravi, nespameten pa ne, in zato ne naredi ustnega izpita .

 

Ja , živimo tukaj in zdaj - Za Prihodnost .

 

Prihodnost - Bližnjo ( tuzemsko življenje) , in Daljno - Večno Življenje Duše ki se začne po odhodu iz tega telesa .

 

Upam da zdaj prepoznaš Pomembnost Vzrok (Zakaja) smile.png

 

Lp + #



#44 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 16. februar 2013, 10:04

se strinjam...

 

samo metoda ozaveščanja mi ni najbloljša... 

 

ker straši, strah ima nasproten učinek na ljudi, jih ne spodbuja v pozitivno...

 

čeprav nekej strahu, mogoče bolje skrbi.... tistega v smislu, kaj bo sledilo, če se ne bom trudil, pa je verjetno tudi smiselno... bolj v smislu zavedanja lastnih posledic... če delam to, potem sledi to.... ta neka skrb je lahko koristna, vendar ko gremo v stanje uma, ki je prestrašen, ta ne more od sebe narediti tisto, kar bi bilo koristno :)

 

poleg tega, pa se moraš zavedati, da nosimo v svojih genih, toliko enga odpora do zastraševanja z Bogom, in toliko neprijetnih občutkov zaradi vse možne krivde, ki je bla prelita na nas, da se sedaj na ta tip strašenja na tem delu sveta ne odzivamo dobro, z nami je treba drugače.... bolj z razumom, bolj z zavestjo, bolj z opazovanjem.... da človek sam pride do spoznanja, da ne more žet druzga kot seje....

 

Tudi tebi lep vikend, :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#45 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. februar 2013, 20:14

 http://www.youtube.com/watch?v=PDdfMJbFwVU



#46 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 17. februar 2013, 10:48

seveda je že tukaj ... pa ne tako kot misliš ...

vedno sta v vsakem od nas prisotna oba principa : krist in antikrist ... čeprav sta obe ti besedi bedasto omejeni ...

 

gre za polarizacijo med eno in drugo skrajnostjo delovanja ...

in mi smo tisti, ki se sproti odločamo in izberemo .... to kar nas pelje naprej ... čeprav ne izgleda vedno tako ...

 

za izkušanje vedno rabimo oba principa ... rabimo kontrast ...

dobro - manj dobro

lepo - manj lepo

prijetno - manj prijetno

ljubezen - malo ljubezni

Prav imaš, gre za princip!

 

Ampak, kako pa ti veš, kaj Bojante misli, kdo je antikristhuh.png

 

To je že zdavnaj nazaj razloženo;

Antikrist ni oseba, niti organizacija, temveč princip oziroma težnja, ki je nasproten temu, kar je učil Jezus. Princip, kjer deluje sam preračunavajoč razum, srce pa je obsojeno na molk. Mišlenje, da je samo tisto, kar lahko razum dojame, resnica; kar pa čuti oziroma sluti srce, pa zgol bežeča nejasnost vzburjene domišlije. Doktrina materialistov pa zadnja stopna tega, z vdajanjem užitkom in zaničevanjem vsega , kar je plemenito, dobro in dostojanstveno.

 

Res pa je, da večina ljudi tega ne razume, ker ne poznajo Lorberjevega (Božjega) novega razodetja. Ampak Bojante vsekakor ni eden od teh.

 

Pa še bolj natančna razlaga, kot je Jezus učil svoje učence;

 

"Antikrist bo nastal s tem, da bodo nekateri leni in zviti ljudje, ko bodo videli, da dobiva Moj nauk čedalje več privržencev in da se Mojim učencem čedalje bolje godi, Moj nauk tudi sprejeli. In ko bodo slišali o znamenjih (čudežih), ki sem jih naredi, in tudi o tistih, ki jih boste priložnostno naredili vi, bodo začeli kot poganski čarodeji delati velika znamenja s povsem naravnimi sredstvi slepega čarovništva, kot so to počeli eseni. To bo lahkoverne tako zelo premamilo, da bodo nazadnje vas, se pravi vaše naslednike, imeli za lažne učitelje in vas bodo preganjali.

Zato le dobro pazite, da od tistih, ki bodo sprejeli evangelij, ne boste sprejeli nič drugega kot tisto najnujnejše, kar potrebujete za življenje! Če bi namreč postopači videli, da s pridigo in znamenjem pridobivate veliko denarja, tedaj bi šele storili vse, da bi vas spodrinili! Zato bodo prave preroke ločili od lažnih najprej po njihovih delih. Pravi preroki bodo zmeraj hodili okrog v Mojem uboštvu in od svojih občin sprejemali le to, kar potrebujejo za življenje; lažni preroki pa bodo ravnali tako, kot zdaj farizeji - v marsičem bodo še veliko hujši - in si bodo dali drago plačevati vse, kar bodo občinam domnevno storili v Mojem imenu in vsi ljudje jih bodo imeli za svete Božje služabnike; zaradi grožnje s kaznijo bodo morali verjeti, da Bog usliši edinole njihove molitve in da so Mu všeč njihove daritve. Kakor pa je zdaj vsem Judom namenjen ta edini tempelj, tako bodo antikristi z velikim sijajem postavili nešteto templjev in v njih pred ljudmi opravljali svoje čarovnije in daritve in imeli slabe, sebične govore. Molili pa bodo v tujih jezikih, da bi ljudi prepričali, da je njihov jezik najčistejši in zato tudi Bogu najbolj všeč.

To je za vsakega dovolj, da spozna lažnega preroka in ga razlikuje od pravega. Seveda bodo silovito vpili in kričali po vsem svetu: "Pridite vsi k nam; tu je namreč Kristus, in kjer smo mi, tam je On!" Toda ne verjemite jim, pa če bodo še tako kričali in delali še tako velika znamenja; nikakor namreč niso Moji učenci, ampak zapeljani učenci belcebuba (satana); njegovo plačilo bodo želi v mlakuži med jokom in škripanjem z zobmi! Dobro pazite na to in delajte kar se da malo znamenj, ampak se držite resnice; tako bo čist nauk ostal med mnogimi ljudmi do konca sveta!"

 


Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#47 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 17. februar 2013, 10:55

beseda krist, kristos ... pomeni maziljen ... naoljen ... recimo z oljem za sončenje

beseda antikrist lahko pomeni tistega, ki ni rad naoljen ...

zato : jezus in krist nimata nujno veliko skupnega ... razen, če se je jezus rad namazal s kako kremico ...

 

 

bistvo je ali delujemo v harmoniji z virom ali z manj harmonije ...

ne obstaja ne dobro in ne slabo ... vse je samo naš pogled na situacijo ... na izkušanje

Moraš pa stvar gledat v mal širšem kontekstu.

 

V grščini hristos res pomeni maziljen. Ampak v izvirniku je to mesiah, poslovenjeno mesija, gledano v kontekstu Stare zaveze obljubljeni Mesija, oziroma obljubljeni Orešenik. In bistvo je, da je Jezus res Kristus !!!


Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#48 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 18. februar 2013, 12:45

Hvala, brat .

 

Ampak, žal jim še ni še jasno, še, da se je v Jezusu Inkarniral sam Stvarnik .

 

No, saj, nekoliko še imajo časa da se potrudijo To Doumeti .

 

Prav veliko pa jim ga ni več ostalo .

 

Lp + #



#49 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 19. februar 2013, 11:37

Ampak, žal jim še ni še jasno, še, da se je v Jezusu Inkarniral sam Stvarnik .

 

No, saj, nekoliko še imajo časa da se potrudijo To Doumeti .

 

Prav veliko pa jim ga ni več ostalo .

 

Lp + #

stvarnik je "inkarniran" v vsakem človeku, vsaki goski in vsakem bikcu, "inferiran" v vsakem šraufu in žeblju, "inlapisciran" v vsakem kamnu in vsaki skali, "influidiran" v vsaki tekočini, "instelliran" v vsaki zvezdi....

 

bojante, saj imaš še dosti, dosti časa to doumeti, saj bo stvarnik, ki je zdaj "inkarniran" vate, ko si človek tudi "inhumiran" vate, ko boš humus :-)



#50 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. februar 2013, 14:16

saaj ... jezus je res tudi kristos ...

in mazilila ga je njegova magdalena ...

in ob vsakem maziljenju je zanosila ...

 

rešit-odrešit pa se mora vsak sam ... in res je tudi ... pri tem mu pomagajo njegovi osebni svetovalci ...

in jezus je eden od svetovalcev ...

 

Bistvo Je, da Ga Je Mazilil  Nebeški Oče z Njegovo Energijo !!!

 

Aja, pa saj ti itak neveš Kdo je Nebeški Oče, in Kdo je Njegov Sin .

 

Žal. Lp + #






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0