Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Konec sveta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
568 komentarjev na to temo

#76 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 23. marec 2013, 23:26

Ewome, ... pravkar iz duhovnega srečanja v Ljubljani , kjer smo z zbranini Brati porekli še o prihodnosti Planeta , ... in zaključili, da, nebo tako slabo, čeprav bo zelo hudo , ... pa še vedno se dalo preživeti Bo , ... zaradi Stvarnikove Milosti in Njegovih Čudežev, ob (Njegovi Drugi Vrnitvi) , ki se Bodo začeli vrstiti kmalu po hudi Lakoti ki Bo prizadela naš Planet .

 

Vseeno pa se bo vse To moralo Tako Zgoditi, in sicer zato, da se izpolnijo Vse okoliščine ki morajo biti pripravljene pred Drugim Prihodom Stvarnika na ta Njegov Planetek Njegove Milosti .

 

Mir vam bodi do tedaj + še naprejjjjj smile.png



#77 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. marec 2013, 23:28

super, mal več optimizma... vesela zate in za brate... clover.gif


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#78 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2013, 10:08

Ja, in, po koncu "Velikega Čiščenja" ki Bo Kmalu Zajelo Celotno Človeštvo, da se odstrani prepokvarjeni-stari del sveta-človeštva, ... takrat Bomo tudi denar odpravili, ... in Bo Zopet tako, kot je bilo v starih dobrih časih, kjer ni prihajalo do zlorab z denarjem , zaradi lenobe nekaterih pokvarjencev .

 

To Bo še Lepooo :)

 

Lp + #



#79 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2013, 11:09

Konec "sveta" ki predstavlja pokvarjeni del Človeštva, je Neizogiben in Nujen, tudi zaradi prerokovanih "lažnih sodišč in lažnih pričevanj" :

 

http://www.zurnal24....p-clanek-185799

 

In tega Je Žal Prepooooolno Tudi v Sloveniji , še pri nas v službi, ... !!!

 

Zdaj si lahko zamislite naprej , ... Zakaj Bo Tako kot Bo , ... Bo hudo , ... ker se barabe nočejo poboljšati , ...

 

B + #



#80 Seaside

Seaside
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 24. marec 2013, 13:52

Ja, in, po koncu "Velikega Čiščenja" ki Bo Kmalu Zajelo Celotno Človeštvo, da se odstrani prepokvarjeni-stari del sveta-človeštva, ... takrat Bomo tudi denar odpravili, ... in Bo Zopet tako, kot je bilo v starih dobrih časih, kjer ni prihajalo do zlorab z denarjem , zaradi lenobe nekaterih pokvarjencev .

 

To Bo še Lepooo smile.png

 

Lp + #

 

In kaj se bo potem uporabljalo kot sredstvo plačila? :)  Ker sigurno ne bomo vsi znali vsega, rabli bomo storitve od drugih in nekak bo to treba poplačat.



#81 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. marec 2013, 23:26

Kaj ste imeli galaktično srečanje?

 

Ewome, ... pravkar iz duhovnega srečanja v Ljubljani , kjer smo z zbranini Brati porekli še o prihodnosti Planeta , ... in zaključili, da, nebo tako slabo, čeprav bo zelo hudo , ... pa še vedno se dalo preživeti Bo , ... zaradi Stvarnikove Milosti in Njegovih Čudežev, ob (Njegovi Drugi Vrnitvi) , ki se Bodo začeli vrstiti kmalu po hudi Lakoti ki Bo prizadela naš Planet .

 

Vseeno pa se bo vse To moralo Tako Zgoditi, in sicer zato, da se izpolnijo Vse okoliščine ki morajo biti pripravljene pred Drugim Prihodom Stvarnika na ta Njegov Planetek Njegove Milosti .

 

Mir vam bodi do tedaj + še naprejjjjj smile.png



BAF, svet je in bo vse veke vekomaj...


dReAM

 

 

 


#82 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. marec 2013, 16:48

In kaj se bo potem uporabljalo kot sredstvo plačila? smile.png  Ker sigurno ne bomo vsi znali vsega, rabli bomo storitve od drugih in nekak bo to treba poplačat.

 

Ja, natančno Tko Bo, Kot je Že bilo, preden so ljudje pogruntali denar , orej : "naturalna menjava" , 

 

Čeprav ta pogruntavščina denarja Bogu    N i    bila všeč, in je tudi Opozoril, da se ta iznajdba nebo dobro končala, ... no, in ..., evotigana, ko nam zlorabe z denarjem delajo hude preglavice , ker se je Človeštvo preveč pokvarilo , da zganja take hudobije .

 

Bo popolnoma Drug gospodarski Sistem, ... ko se Bo ta zdajšnji stari Kmalu sesul .

 

New World .

 

Lp + smile.png



#83 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. marec 2013, 17:01

in zakaj bi naj bil konc sveta ? ... tukaj smo z namenom ...

in saj ne živimo večno v tem telesu na tem planetu ...

 

zanima me, zakaj si sploh prišel sem na ta planet, če ti ni všeč .... biggrin.png  tongue.png  biggrin.png  ??? ... a si priletel last minute ???

 

No, dej se pa že zberi enkrat !!! Tolikokrat sem že razložil, Kaj predstavlja "svet" , in Kam vseskupaj pelje, da bi ti že lajko bilo J A S N O  , glede na to, da je T O že vsakemu kmetu Takoj Kristalno J a s n o  .

 

Ne zamenjuj tega Planeta z "svetom" , katerega predstavljajo prebivalci Človeštva , katerim je bil dan na uporabo, oskrbo in vodenje .

 

Kot lahko vidiš okrog sebe , se je ta "svet" prevrgel do te mere,da Propada žal Ni več moč zaustaviti .

 

Prišel pa sem na ta Planet ravno zaradi Reševanja Duš ,ki Bodo potrebovale Vodenje za Rešitev iz Krize ki se je Že pričela, in se Bo stopnjevala "do Neba" .

 

Edino kar si pa delno pravilno "razmislil" ( čeprav Nisi) , je pa bil "extra ticket flight" , ker sem se pred to Inkarnacijo tam na meojem matičnem Planetu imel res Nebeško PreČudovito PreLepo  , ...

 

No, zdaj moram iti čez ta "drek" , da pridem Višje , ... in spotoma še mojim dostavim Novico o Bogu-Stvarniku .

 

Lp + #

 

B. + #



#84 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. marec 2013, 17:13

Kaj ste imeli galaktično srečanje?

 



BAF, svet je in bo vse veke vekomaj...

 

Ja, no , približno smo se imel ' + se Š E Bomo Res Tko , ... Čeprav, ... pa Bolj "slikovito" Opisano,  pa  Vso To Celotno Intergalaktično Dogajanje vključno z našimi Inkarnacijami Zgleda nekako Tkole ( kot to Prikazujejo tile bratje na Posnetku )  in Tudi Še Bolj - B O - Izgledalo Tko, in sicer Kmalu , ko se B O  Začelo  ZA-Z a r e s  :

 

 

Good Luck Untill Than, ... We'll All Need It !

 

(intergalactic/another-dimension:)

 

 ...

 

P.s. : Svet predstavljajo Ljudje ,  zato Planet B O Obstajal (vse do Transformacije Celotne materije + Naprej Duhovno-Energijsko) : skupaj z nami, ali pa brez nas !

 

Intergalactic, Intergalactic, Intergalactic, Intergalactic, Intergalactic , ... Another Dimension, Another Dimension, Another Dimension, Another Dimension, Another Dimension, Another Dimension, Another Dimension , ... !!! smile.png



#85 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. marec 2013, 17:21

Heh, slepci zblodeni , nimajo Pooojma   K a j    Se Dogaja :

 

http://www.zurnal24....u-clanek-186008

 

Lp + #



#86 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. marec 2013, 17:41

In Spet kr' neki bluzijo brez pojma :D

 

http://www.24ur.com/...cnega-ledu.html

 

heh, slepci nepoučeni :P ;) :)



#87 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. marec 2013, 19:33

Razne "zlatosrebrnočrne" rib'ce , Bodo še Pospešile Konec Sveta .

 

Goood Luck smile.png

 

B + #

 

smile.png



#88 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 28. marec 2013, 19:57

Tudi zaradi spolnih Takelih deviacij, se Bo Pospešil Konec Sveta , kar je popolnoma Logični "Izračun" , glede na rezultat Nereproduktivnosti homičev ki z Nereproduktivnostjo uničujejo Celotno Človeštvo :

 

http://www.24ur.com/...ualne-pare.html



#89 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. marec 2013, 07:37

In še eno lažno prerokinjo v teh poslednjih dnevih končevanja sveta , mi je danes pokazal Stvarnik - Bog :

 

http://www.google.si....44442042,d.ZWU

 

A kdo prepozna to skrito Past ?



#90 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 30. marec 2013, 08:13

A kdo prepozna to skrito Past ?

obremenjevanje s pastjo...in iskanje pasti vseposod...je past...človeštvaem45.gif



#91 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. marec 2013, 14:06

No, to je pa slab izgovor za tvojo duhovno lenobo !

 

Torej, ga ni , nobenega ?

 

No, logično , ... kajti tako je Prerokovano .

 

Zato Bo Konec Toliko Siceršnji .

 

Žal.



#92 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 30. marec 2013, 20:25

No, to je pa slab izgovor za tvojo duhovno lenobo !

 

Torej, ga ni , nobenega ?

 

No, logično , ... kajti tako je Prerokovano .

 

Zato Bo Konec Toliko Siceršnji .

 

Žal.

žal...se ti niti sanja ne...da se v kompleksnosti univerzuma....prerokbe spreminjajo....kakor se spreminja iz trenutka v trenutek tvoje zavedanje le njih...verjetje v prerokbe je resnična duhovna lenoba...prebereš prerokbo...pol pa gladko furaš neko blužnjo o njej...dokler se njen rok trajnosti ne izteče...kaj pa pol...novo prerokba...nova sreča....pa furamo svoje daljeem45.gif blužnje so to...te tvoje prerokbe....zavedanje lahko vsako in vse spremeni...samo delat je treba na tem...ne pa lenarit...peace my brudaicon_smesko.gif



#93 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. marec 2013, 20:36

Heh, ti niti neveš, Kdo je Uzakonil "komplexnost" Univerzuma , tko, da SO Prerokbe Zakonodajalca pač Večne, Tako kot je tudi On Večen !

 

Torej, boš mogu še mal bolj preštudirat to glede Prerokb, ki Se Uresničujejo , da ti bo mal' globlje jasno .

 

Lp + #



#94 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. marec 2013, 21:00

Proti Koncu , ... :

 

http://www.google.si....44442042,d.ZWU



#95 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. marec 2013, 07:47

Heh, ti niti neveš, Kdo je Uzakonil "komplexnost" Univerzuma , tko, da SO Prerokbe Zakonodajalca pač Večne, Tako kot je tudi On Večen !

 

Torej, boš mogu še mal bolj preštudirat to glede Prerokb, ki Se Uresničujejo , da ti bo mal' globlje jasno .

 

Lp + #

daj se sprijazni....len si....duhovno....nobene lastne kreativnosti....skoz in skoz isto mletje tvojih kao duhovitežnih vzorcev...v sebe globoko globoko se zazri...pa boš enkrat uzrl tud na drugi strani teh tvojih prerokb...še kakšno drugo luč....da ti tvojo temo malo razsvetli....zdaj si pa trenutno tak pun samega sebe....da bo še kr nekaj časa trajaloem45.gif samo poglej kaj so takšni in podobni psihiči iz kristusa naredli skozi stoletja....štalo krščanstva...človeštvo pa bo moralo to še nekaj časa iz sebe pucat....da bo spet raj na zemlji nastalsmile.png



#96 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. marec 2013, 09:58

daj se sprijazni....len si....duhovno....nobene lastne kreativnosti....skoz in skoz isto mletje tvojih kao duhovitežnih vzorcev...v sebe globoko globoko se zazri...pa boš enkrat uzrl tud na drugi strani teh tvojih prerokb...še kakšno drugo luč....da ti tvojo temo malo razsvetli....zdaj si pa trenutno tak pun samega sebe....da bo še kr nekaj časa trajaloem45.gif samo poglej kaj so takšni in podobni psihiči iz kristusa naredli skozi stoletja....štalo krščanstva...človeštvo pa bo moralo to še nekaj časa iz sebe pucat....da bo spet raj na zemlji nastalsmile.png

 

heh, zopet se Motiš o meni - kot še marsičem : Namreč, Že pred Več Leti sem Spoznal mojo Duhovno lenobo , torej mi Ni neznana in se tudi borim proti njej , ampak, ostajam pa pri svojem Spoznanju, da si duhovno bolj len Prav T I , Ki to pišeš o drugih : no, konec koncev je to že stara znana praxa, da ljudje govorijo(mo) o drugih tiste probleme katere dejansko tarejo duše govorečih ... 

 

... zatorej, ... težko da me boš zdaj preslepil/prepričal v drugačno mnenje o tebi ! wink.png

 

Dober Stvarnikov dan ti želim smile.png



#97 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. marec 2013, 10:20

Tudi takeli jeznoriteži/srboriteži ki se bodo dvigovali , so Prerokovani za Konec Sveta :

 

http://www.rtvslo.si...o-korejo/305594

 

Ampak, Miroljubnejši Narodi jih B o d o  "prizemljili" .

 

Zahvaljujoč Stvarniku-Bogu .

 

Lp + #



#98 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. marec 2013, 14:34

heh, zopet se Motiš o meni - kot še marsičem : Namreč, Že pred Več Leti sem Spoznal mojo Duhovno lenobo , torej mi Ni neznana in se tudi borim proti njej , ampak, ostajam pa pri svojem Spoznanju, da si duhovno bolj len Prav T I , Ki to pišeš o drugih : no, konec koncev je to že stara znana praxa, da ljudje govorijo(mo) o drugih tiste probleme katere dejansko tarejo duše govorečih ... 

 

... zatorej, ... težko da me boš zdaj preslepil/prepričal v drugačno mnenje o tebi ! wink.png

 

Dober Stvarnikov dan ti želim smile.png

hehe...odkrivaš toplo vodo...o moji lenobi ne bi na dolgo in široko...len sem....sam to vem....in vsi to vejo....sprijaznjen z njo...jo izkoriščam za svoje dobro...v njeni počasnosti stvari jasneje zaznam in ne izpuščam trenutkov...sicer pa saj veš za tisti rek....vse slabo je za nekaj dobro...ampak šele ko samemu sebi oprostiš in se sprijazniš....tak kot sem se jaz s svojo lenobo...aja....par postolv nazaj si prav ti prvi omenil pojem duhovna lenoba....meni sicer do zdaj tuj....ti pa že morš vedet kaj naj bi to bilo....drugač pa hitro kakšno prerokbico na pomoč pokliči....da si olajšaš svojo notranjo tesnoboem45.gif če ti pa ne zrata....povej...boma kako baklo skup skurla...mi zaupaš svoje probleme...pa bo bolše....verjemi....peace my brudasmile.png



#99 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. marec 2013, 20:18

Noooo, lepo da priznaš Spoznanje o svoji materijalni lenobi , ... ker, tudi jaz jo ne vzamem za tako slabo, , ..... VEEENDAR pa Sem nadvse HudojeznoGoreč , ko se gre za Duhovno lenobo , katere pa tudi imam preveč , ... tko, da  , ... nisem ravno za podporo teh "Duhovnih Smrti"  , kjati , te ubijajo ne samo Duha , Temveč tudi meso !

 

Torej, se bom opravičil za tvoje povabilo uničevanju mesa, pa čeprav samo z kajenjem , ker sem Nekadilec že iz osnovne šole, ko sem nehal po kakih dveh letih prisilnega "privajanja" , ...

 

No, če imaš kak boljši predlog morda , ... za kako druženje, ... sem za, ... drugače pa imam več kot dovolj dela , ... že sam z sabo , in potem še z vsemi brati + sestrami okrog mene ...

 

Lp + #



#100 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. marec 2013, 20:47

Prerokovane Nove Bolezni Človeštva, Zaradi Mešanja Ras, vse od Kolere naprej  :

 

 

http://www.rtvslo.si...itajskem/305697






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0