Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Konec sveta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
568 komentarjev na to temo

#101 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. april 2013, 12:54

Prerokovano je tudi Zmanjkovanje pomoči od zavarovalnic , bank, ipd . ... , in posledice so take :

 

http://www.24ur.com/...a-izogniti.html

 

Vse proti Koncu ...

 

Lp + #



#102 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. april 2013, 19:08

Točn' Tko : Ampak tudi To bi se jim "Zaustavilo" , KAAAJTI Ta Kriza Človeštva , je Pripravljena že Nekaj Časa, in se Pospešuje "od zadaj" , ... na Srečo , pa se Bo Človeštvo Prej prebudilo, kajti  Prepoznalo Bo Smer svojega "Konca" .

 

In Temu Se B O Uprlo , kajti , ko se ti začne pojavljati smrt pred očmi, neboš več veliko okleval, ...

 

Allellluyyyyaaaaaa !!!!! :)



#103 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. april 2013, 21:09



#104 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. april 2013, 20:34



#105 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. april 2013, 06:22

ne gre za konec sveta ...

nekateri čisto zemeljski, po srcu nebožanski, se močno igrajo z naravo in nami ...

vreme, potresi in podobno, so moderna orožja ...

premisli komu koristijo ...

mogoče ne najdeš odgovora v prvem, zato pa sigurno v drugem ...

 

je del načrta NWO z namenom zmanjšat število ljudi na svetu ... z rušenjem, z boleznijo in lakoto ...

izvedeno s HAARP-om in podobnim ...

 

naša dolga zima bo sigurno znižala slovenske kmetijske pridelke in odvisno bomo toliko bolj od umetnih plantaž multinacionalk in monsata ...

hrana bo nekvalitetna in draga ...

 

Ja, na te teorije zarote sem jaz nasedal pred parimi leti .

 

Vseeno Vem, da nas hočejo le Zasužnjiti , kot si rekel , in sem že tudi jaz omenil :  Na različne načine, in - so nas precej - ŽE ( tele fore z Monsantovo bando pa nas Vse - Še - Čakajo ...)

 

Vse te naravne katastrofe pa smo si žal pripravili Sami, z krčenjem gozdov in onesnaževanjem, Čeprav pa Globalno Ogrevanje Nima Nič veze z vsem Tem, ker se gre za popolnoma Duhoven proces ki vpliva na materijalno raven .

 

Ampak, To So Šele maaali Začetki, glede na To, kaj nas Vse še čaka z temi naravnimi katastrofami, tko, da si Bo Človeštvo Zapomnilo , kaj ga je bixalo  !!! ! !!!

 

Boš Kmalu videl Čedalje Pogostejše - z povečano frekvenco takele nesreče , tako, da Bo tudi zaradi tega Kriza še Hitreje Naraščala.

 

In, posledica Bo , neustavljivo padanje v ...

 

Grem na šiht' zdej', se pišemo potlej' , ...

 

Lp + #



#106 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 4. april 2013, 07:22

heh, zopet se Motiš o meni - kot še marsičem : Namreč, Že pred Več Leti sem Spoznal mojo Duhovno lenobo , torej mi Ni neznana in se tudi borim proti njej , ampak, ostajam pa pri svojem Spoznanju, da si duhovno bolj len Prav T I , Ki to pišeš o drugih : no, konec koncev je to že stara znana praxa, da ljudje govorijo(mo) o drugih tiste probleme katere dejansko tarejo duše govorečih ... 

no, saj potem je jasno, zakaj ti pišeš kako "zblojeni" nevedni in sprijeni so drugi in kako bo njihova žlehtnoba in neodgovornost kriva za uničenje sveta biggrin.png



#107 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 4. april 2013, 07:46

zanimivo ... ker ...

vidiš kaj dogaja in kako ...

zanimivo zato, ker še vedno čvekaš o "teoriji zarote" namesto o zaroti ...

in zato se nekateri še vedno lahko fajn hranijo s teboj, tvojo jezo ... tvojimi negativnimi čustvi ...

pravzaprav se šamančki že v mali šoli naučijo da energija sledi pozornosti.

zato je tem bolj zanimivo, da ti ki o sebi praviš, da si šaman na debelo opozarjaš na razne zarote, želje po uničevanju človeštva, razna "vsiljevanja" in manipulacije in s tem usmerjaš svojo energijo in energijo tvojih "bralcev" prav v te zadeve in s tem krepiš "zarote", "želje po uničevanju" "vsiljevanja" in "manipulacije"....wink.png



#108 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 4. april 2013, 12:28

pa si me napeljal na premišljevanje ...

mala šola /// velika šola

a je mala šola v pasji utici ... velika pa v nebotičniku .... hmmmm ???

mala šola je tista med otroškim vrtcem in osnovno šolo.

 

sicer pa vsak razmišlja o tem kar se mu zdi  vredno.

monsantu bo n.pr. popolnoma vseeno koliko ljudi o firmi monsanto misli da je nevarna, lopovska....firma, dokler le kupujejo njihove proizvode ali proizvode, ki so nastali s pomočjo njihovih proizvodov....in sem prepričan, da 99% monsantovih kritikov dnevno uporablja proizvode na katerih monsanto krepko služi.

 

elite, ki jim ti "očitaš" da želijo vzpostavljati NWO, pa verjetno nič ne moti, da jim očitaš, saj to delaš na računalniku, ki so ga proizvedle njihove multinacionalke in ti bodo tudi rade volje prodale še kak megafon in zvočnike pa še kak "survival kit".

 

poglej si na primer "kapitalizem" - velika večina "navadnih občanov" je prepričana, da so za krizo in vse zbrke krive banke in se hudujejo, da se banke rešujejo z davkoplačevalskim denarjem, vseeno imajo pa vsi, ki so hudi na banke in jih krivijo za težave, ki nastopajo, tekoče račune, kreditne kartice teh bank....

 

vsečina teh, ki se buni kake megalomanske plače imajo menedžerji koncernov kot so nestle, procter&gamble, kraft....vseeno kupujejo proizvode teh koncernov.....

 

velike teorije zarot po moje nastajajo samo za to, da ljudje razmišljajo o "velikih škandalih" namesto da bi spoznali, kaj dejansko lahko naredijo za to, da se zadeve spremenijo.



#109 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 4. april 2013, 13:17

Popravek, to niso teorije zarot ampak dejanske realnosti...Vse informacije so ali napačne ali ne, zato tudi čist nesmiselno se

prepirat kdo ima prav...

 

Sistem so pa ljudje, tega ne pozabiti. Ljudje smo se pač znašli na drugačni poti,

ta nas vodi v temno stran. Prav pri človeku se vidi kje stoji in poglejmo samo sebe,

kako smo pohlepni, poželjni, sebični, sadistični, fetišistični, nimamo pod kontrolo lastnih življenj.

Posledično takšen sistem imamo.

 

Ni ne zakona, ne rešitve, ki bi človeka prisilno spravila na bolj svetlo pot...

Sam sem mora spremeniti in to mu ne uspeva najbolje,

ker je preveč vabljiva ta lahkotna temna stran.

 

Se pa obeta temeljita sprememba paradigme,

ker smo ljudje povsem naveličani te delavske gonje in

si želimo nekaj drugega za kaj pa še ni besed, je samo občutek ali slutnja po nečem...

Prvi znaki so, že to, da se enostavno nikjer ne moreš najti,

v nobeni karieri, neveš kam spadaš, tujec v svetu ala eksistencializem,

nič nima smisla, ni terminala kjer bi lahko priključil svojo energijo,

ker nismo več kompatibilni z starim sistemom...

 

Konec sveta kot ga poznamo se obeta...

 

mala šola je tista med otroškim vrtcem in osnovno šolo.

 

sicer pa vsak razmišlja o tem kar se mu zdi  vredno.

monsantu bo n.pr. popolnoma vseeno koliko ljudi o firmi monsanto misli da je nevarna, lopovska....firma, dokler le kupujejo njihove proizvode ali proizvode, ki so nastali s pomočjo njihovih proizvodov....in sem prepričan, da 99% monsantovih kritikov dnevno uporablja proizvode na katerih monsanto krepko služi.

 

elite, ki jim ti "očitaš" da želijo vzpostavljati NWO, pa verjetno nič ne moti, da jim očitaš, saj to delaš na računalniku, ki so ga proizvedle njihove multinacionalke in ti bodo tudi rade volje prodale še kak megafon in zvočnike pa še kak "survival kit".

 

poglej si na primer "kapitalizem" - velika večina "navadnih občanov" je prepričana, da so za krizo in vse zbrke krive banke in se hudujejo, da se banke rešujejo z davkoplačevalskim denarjem, vseeno imajo pa vsi, ki so hudi na banke in jih krivijo za težave, ki nastopajo, tekoče račune, kreditne kartice teh bank....

 

vsečina teh, ki se buni kake megalomanske plače imajo menedžerji koncernov kot so nestle, procter&gamble, kraft....vseeno kupujejo proizvode teh koncernov.....

 

velike teorije zarot po moje nastajajo samo za to, da ljudje razmišljajo o "velikih škandalih" namesto da bi spoznali, kaj dejansko lahko naredijo za to, da se zadeve spremenijo.


dReAM

 

 

 


#110 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. april 2013, 20:44

zanimivo ... ker ...

vidiš kaj dogaja in kako ...

zanimivo zato, ker še vedno čvekaš o "teoriji zarote" namesto o zaroti ...

in zato se nekateri še vedno lahko fajn hranijo s teboj, tvojo jezo ... tvojimi negativnimi čustvi ...

 

Vidim, da maš ti več negativnih čustev do zarot kot jaz, tko, da jih ti še zmer bolj futraš kot jaz .

 

Jaz grem malo dlje od tega .

 

Lp + #



#111 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. april 2013, 21:03



#112 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 6. april 2013, 07:32

Stvarnik Deluje na nas Tudi skozi materijalno naravo , da nas spreminja iz slabših na Boljše duše , Tudi Takole :

 

http://www.zurnal24....o-clanek-186938

 

Ampak zgleda, da tega v svojih teorijah še nisi vedel , ker še nisi šel malo dlje v To Smer .

 

Glej, tudi jaz sem v Prejšnjem Tisočletju razmišljal Tako kot ti zdaj , o Jezusu, ker sem nasedel dezinformacijam, Natančno Tako kot Ti .

 

Le, da sem jaz kmalu spoznal te svoje Zmote, se jih zavedel, in jih odpravil .

 

Pri tebi do Tega Premika Naprej zgleda še ni prišlo, (če še bo v tem lajfu) , oziroma , je nevarnost , da se neboš "zataknil" na isto mesto , ...

 

Jaz sem pri sebi spoznal to Nevarnost, in se jo probam toliko bolj izogibati, ker nočem "obstati v času" , v nekem trenutku , ... na pol poti ...

 

Ker Pot je Daljša ... smile.png

 

Lp + #



#113 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 6. april 2013, 07:47

Zaradi Takelih brezvestnih dejanj pokvarjenega folka :

 

http://www.zurnal24....a-clanek-186916

 

inpa :

 

http://www.24ur.com/...edsednikov.html

 

pa tudi korupcije ter lažna sodišča  :

 

http://www.24ur.com/...evi-patria.html

 

...  So takeli Problemi :

 

http://www.zurnal24....a-clanek-186923

 

Zato Bo Konec Toliko Siceršnji/Bližji , ker Bog-Stvarnik Nebo več dolgo toleriral to brezbrižnost bogatih do revnih !

 

Game Over , Bo Rekel !

 

Tkole : http://www.24ur.com/...-poplavami.html

 

Mir vam bodi .

 

B. + #



#114 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 6. april 2013, 17:44

preveč gledaš tv nadaljevanke ... 

 

Zdaj, če so tole zate nadaljevanke :

 

http://www.24ur.com/...-poplavami.html

 

... katerih btw nisem Nikoli gledal , ... potem res nevem, kaj vse se ti mora zgoditi, da se ti bo zdelo Resnično ... ? ! ?  huh.png

 

...



#115 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. april 2013, 19:48

Tudi Takile prizori Bodo Vs ePogostejši :

 

http://www.zurnal24....b-clanek-187251

 

... zaradi Dveh Večjih , ter še nekaj manjših Razlogov .

 

Folku se Bo takole začelo "mešati" (blesti)  , delno Zaradi Obsedenosti z zlimi duhovi, ... delno zaradi dodatnega Pritiska "Od Zgoraj" , ... inpa še nekaj preostalih psihofizičnih pritiskov .

 

Get ready .

 

B. + #



lahko pa tudi že začnete šteti frekventnost takelih Pojavov, Ki so Vse Pogostejši, In Tudi Bodo Še Bolj - v Bližnji Prihodnosti - Stopnjevani v naslednjih 5-10 Let, in sicer do "neprepoznavnosti" ,:

 

http://www.zurnal24....s-clanek-187229

 

... Proti Koncu , ...

 

Lp + #



#116 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. april 2013, 20:48

Bolj proti Koncu kot se približujemo, Bolj se Bo Takole folku "mešalo" , zaradi osvobajanja zlih duhov in posledične obsedenosti . 

 

http://www.zurnal24....l-clanek-187334

 

To Bo namreč Postalo precej pogosto , in zelo bo potrebno biti  "zbran" , da te ne potegne/odpelje/zavede/obsede takole , ...



#117 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. april 2013, 20:54

no, tudi na tole se bomo morali navaditi za naslednjih 5 - 10 let, na vse večje zategovanje pasu, oziroma, že kar "zanke okrog vratu" , vse Dokler nebo "Počilo", in Takrat Bo Počilo Hudoooooooooo :

 

http://www.zurnal24....o-clanek-188606

 

No, jaz upam, da se Čimprej tole zažiranje "zrihta", da bo potem "mir" , ko bomo na novo zaživeli, v Novi Dobi, brez delomrzniških parazitov ki nas zasužnjujejo + zavirajo .

 

Če bi se to zgodilo Letos, bi bilo že prepozno, a vseeno Dovolj Dobro ...

 

Lp + #



#118 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 10. april 2013, 22:25

Bojante, pri sebi oceni...Vsak od se mora zavedati, da predstavlja celotno človeštvo.

Hitro lahko zaključimo s konfliktom na svetu, ko bomo sami sebi odpustili in rekapitulirali.

se ponovno rodili in se že enkrat usmerili proti drugim zvezdam na nebu.

Človeštvo rabi novi cilj, to je vse!!!!!!!!!!!!!!

no, tudi na tole se bomo morali navaditi za naslednjih 5 - 10 let, na vse večje zategovanje pasu, oziroma, že kar "zanke okrog vratu" , vse Dokler nebo "Počilo", in Takrat Bo Počilo Hudoooooooooo :

 

http://www.zurnal24....o-clanek-188606

 

No, jaz upam, da se Čimprej tole zažiranje "zrihta", da bo potem "mir" , ko bomo na novo zaživeli, v Novi Dobi, brez delomrzniških parazitov ki nas zasužnjujejo + zavirajo .

 

Če bi se to zgodilo Letos, bi bilo že prepozno, a vseeno Dovolj Dobro ...

 

Lp + #


dReAM

 

 

 


#119 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. april 2013, 17:19

Po koncu sveta, bo nov začetek sveta. To se ponavlja že od nekdaj. Ta svet ni naš pravi dom, ker je začasen in poln problemov. Zato nazaj domov, nazaj k Bogu.  



#120 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 11. april 2013, 19:46

Ja, nazaj k sebi k bogu...

Po koncu sveta, bo nov začetek sveta. To se ponavlja že od nekdaj. Ta svet ni naš pravi dom, ker je začasen in poln problemov. Zato nazaj domov, nazaj k Bogu.  


dReAM

 

 

 


#121 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 11. april 2013, 20:06

Poglejte Star Wars, kaj nam je želel povedati George Lucas???


dReAM

 

 

 


#122 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. april 2013, 20:44

Ja, nazaj k sebi k bogu...

 

Mi nismo Bog, ker nismo celota in nismo vsevedni, vsemogočni in vseprisotni kot je to Bog. Mi smo delčki Boga. Delčki ene izmed njegovih energij. Če postanemo Bogu nenaklonjeni, pozabmo kdo v resnic smo. Zato nazaj k sebi pomeni, nazaj k zavedanju sebe v odnosu do Boga, Krišne. Krišna je naš večni izvor in gospodar. Če ga služmo smo lahko srečni.  



#123 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. april 2013, 15:50

Ja, nazaj k sebi k bogu...

 

A ti znaš brati in ne dodati kar je Mgd napisal ???

 

K Bogu Pomeni k Bogu, in ne k sebi ! Nevednež, ... nepoučenež , ...

 

Get yourself 2gether , ...



angeli

 


 

https://docs.google....dit?usp=sharing



 

 

Eh, pa kje si že spet ta stara zavajanja najdu, ... ?? blush.png



#124 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. april 2013, 16:06

točno to

 

No, sej ti tud' ne ločiš "Urarja od Njegovega izdelka - ure " .

 

To je tko, kot bi se slepa ura hotela poistovetiti z Urarjem ki jo je izdelal .

 

Če imaš le kolikor toliko pameti, lahko spoznaš urine zmote, in jih popraviš na sebi .

 

Lp + #



Takele naravne Katastrofe Bodo Le še Pospešile Vsesplošno + Gospodarsko Krizo Človeštva :  

 

 

Zato, da se pokvarjeno Človeštvo Čimprej privede do Odločitve : Za, ali proti Stvarniku-Bogu .

 

Lp + #



#125 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 12. april 2013, 16:26

urar in ura sta v globjem smislu ENO ...

 

In hkrati različno.

 

Tako smo tudi mi eno z Bogom, a hkrati različno. Ko spoznaš sebe, spoznaš Boga. Ko spoznaš Boga, spoznaš sebe. Da si večni služabnik Boga. Bog je vsemogočen, vseprisoten, vseveden, ti nisi. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0