Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nadgradnja foruma


  • Prijavi se, če želiš komentirati
128 komentarjev na to temo

#101 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 16. februar 2013, 10:41

tam na osrednji strani foruma ... Kako si danes ... če spodaj klikneš na prikaži vse statuse ... lahko prebereš tudi, če nisi prijavljen vse pogovore, ki so bili med člani v profilih ... sem ti pustila pozdrav in preveri wink.png

 

a sem bila dovolj jasna pevc.jpg



#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. februar 2013, 11:00

Saj mensezdi je to Mitja že nekje *razložil* - pač povedal je, da je taka ta funkcija foruma oz. da je na t(ak)em forumu zdaj pač tako.

Saj veš, plusi in minusi pa to. x:o)x xDDx x;)x


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 16. februar 2013, 11:18

no, me je pač zanimalo, če je morda spregledal kak ukaz pevc.jpg

sem že parkrat čisto nehote naletela na pogovore ... če ostalih ne moti tud' mene ne bo več ... saj se skoraj ne pogovarjam v profilih icon_smile_wink.gif



#104 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. februar 2013, 11:29

Mene je tudi presenetilo, ampak se mi je pa zdelo potem pa kul in posrečeno...

 

sej veš, jaz sem riba. smile.png

lohk plavam plavam, pol pa ck, se obrnem pa čist drugam plavam. tako kot riba ki jo vidiš v morju - ne gre kar naravnost v isti liniji... icon_smile_big.gif

(kar pomeni, da me ne vznemiri nova okoliščina)

 

Saj na osebno stran je šel tud lahko vsak pogledat. smile.png


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#105 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 22. februar 2013, 15:21

 mene pa moti, da zdaj lahko vsi berejo pogovore preko osebnih profilov ... prej so bili vidni samo prijavljenim članom ...  a obstaja kak knof, da se to prepreči?

Hm Jeti, to pa ne bo držalo. Neprijavljeni sploh ne morejo videti članskih profilov



Meni odjava tudi še vedno ne dela. Posledica - ful manj sem gor, ker me moti, da kamorkoli se prijavim, ostanem prijavljena kljub odjavi.

Evo, verjetno že danes bom nadgradil cel forum. Zagotovo bo rešen problem z odjavljanjem in še marsikateri drug


Mitja

#106 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 22. februar 2013, 16:03

Hm Jeti, to pa ne bo držalo. Neprijavljeni sploh ne morejo videti članskih profilov

Evo, verjetno že danes bom nadgradil cel forum. Zagotovo bo rešen problem z odjavljanjem in še marsikateri drug

 

Mitja ... govorila sem o pogovorih, ki jih imamo med seboj na profilih ... ti so vidni vsem ... ne o članskem profilu ...

grem še tebi pustit pozdrav, da boš videl o čem govorim

 

no ... morda se reši tudi ta težava crossfingers.gif 

 ***

 

 

biggrin.png joj kaj sem sedaj odkrila, da lahko te pogovore skrijem ... oprostita za nadlegovanje



#107 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 22. februar 2013, 16:25

biggrin.png joj kaj sem sedaj odkrila, da lahko te pogovore skrijem ... oprostita za nadlegovanje

 

Napiši kako, da bodo še drugi vedeli wink.png


Mitja

#108 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 22. februar 2013, 16:53

strela ... saj ne vem, če je res ... če imaš takole nastavljeno v profilu se naj ne bi videlo na osrednji strani  scratchchin.gif  v Kako se počutiš danes

 

ha-ha ... pa se vidi ... tistega, ki sem poslala Marsi ... tistega, ki sem ga pa tebi pa ne, ker mi je napisalo, da mora uporabnik najprej potrditi objavo

 

br-br-br

 

 

 

z7u-lnf.jpg



#109 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 24. februar 2013, 08:27

Takole...

forum je nadgrajen in večina napak je popravljenih.

Preverite prosim, še posebej odjavljanje, in napišite komentarje v tej temi.


Mitja

#110 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. februar 2013, 09:24

Odjava deluje icon1_thumbup.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2013, 10:34

Aleluja! ylsuper.gif

 

 


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. februar 2013, 11:21

Zdaj se moram pa prijavljat, tipkat passworde...ubogi moji prstki...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#113 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. februar 2013, 14:12

Jaoooo, pa kako da sem zdaj na enemu drugemu čarunalniku ostal prijavljen, doma , na svojmu pa - Ne !!! ??? !!!

 

Keeere fore ???

 

To mi pa ni čist nič jasno !

 

Marsa, a je temu tvojmu hekerju kaj več jasno glede tega  ?

 

Hvala.

 

Lp + #



#114 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 26. februar 2013, 14:30

Jaoooo, pa kako da sem zdaj na enemu drugemu čarunalniku ostal prijavljen, doma , na svojmu pa - Ne !!! ??? !!!

 

Keeere fore ???

 

To mi pa ni čist nič jasno !

 

Marsa, a je temu tvojmu hekerju kaj več jasno glede tega  ?

 

Hvala.

 

Lp + #

Za katera browserja pa gre?


Mitja

#115 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 27. februar 2013, 15:53

Meni na Chromu deluje odjava.

 

Je pa začelo malo hecati citiranje - če hočeš zbrisati del posta, se zelo hitro zgodi, da zbrišeš tudi sam citat. Večkratazzangel.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#116 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 27. februar 2013, 16:49

Meni na Chromu deluje odjava.

 

Je pa začelo malo hecati citiranje - če hočeš zbrisati del posta, se zelo hitro zgodi, da zbrišeš tudi sam citat. Večkratazzangel.gif

Enako. Prijavljam se v Mozilli. Včeraj sem vsaj petkrat probavala citirat, s tem, da sem brisala del posta in ohranila to, kar sem želela komentirat. Za pop...Besedilo se je sicer ohranilo, ni pa več bilo navedeno, da je citat in ne od koga je... Torej ne na hitro, počasi in po delčkih sem celo brisala, pa ni šlo. sleepy.gif



#117 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 27. februar 2013, 21:36

Men odjavljanje b.p. deluje - tako kot prej.

Je pa uporaba smeškov za popiz.it, ker se sploh ne narolajo vsi (v spodnji prečni pasici), ampak samo ene par (manj uporabnih, pogrešam recimo palec), ko pa dam na več, kar zgine vse, nato še zmrzne. Če pa grem od začetka že vse smeške odpirat, so mal nametani (čist drugače razporejeni, kot so bili prej) v podolžnem okenčku.

A je to normalno?

Uporabljam Explorer.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#118 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. marec 2013, 23:08

Za katera browserja pa gre?

Nimampojma Daj po slovensko povej prosim. Hvala. Lp .



#119 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2013, 18:23

Men odjavljanje b.p. deluje - tako kot prej.

Je pa uporaba smeškov za popiz.it, ker se sploh ne narolajo vsi (v spodnji prečni pasici), ampak samo ene par (manj uporabnih, pogrešam recimo palec), ko pa dam na več, kar zgine vse, nato še zmrzne. Če pa grem od začetka že vse smeške odpirat, so mal nametani (čist drugače razporejeni, kot so bili prej) v podolžnem okenčku.

A je to normalno?

Uporabljam Explorer.

 

če ti bo dovolj moja izkušnja icon_smile_wink.gif

 

pokukala kako dela lnf v IE ... melje ... melje ... melje prav počasi  tongue.png ... ravno zaradi tega imam nastavljeno mozillo

 

smeške pa zagrabi ... samo moram najprej v dodaj komentar stisniti tisti gumb desno spodaj ...  prikaži cel urejevalnik ... klikneš na smeškota ...pod vrstico se ti pojavi napis prikaži vse ... klikneš na to in se ti prikažeji smeški v novem oknu ... no ... tako jih meni zagrabi icon_smile_big.gif  v objavi



#120 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 5. marec 2013, 00:14

če ti bo dovolj moja izkušnja icon_smile_wink.gif

 

pokukala kako dela lnf v IE ... melje ... melje ... melje prav počasi  tongue.png ... ravno zaradi tega imam nastavljeno mozillo

 

smeške pa zagrabi ... samo moram najprej v dodaj komentar stisniti tisti gumb desno spodaj ...  prikaži cel urejevalnik ... klikneš na smeškota ...pod vrstico se ti pojavi napis prikaži vse ... klikneš na to in se ti prikažeji smeški v novem oknu ... no ... tako jih meni zagrabi icon_smile_big.gif  v objavi

ja, saj tako delam - pridem do smeškov. Je pa to počasno in zamudno, prej je bilo uporabniku bolj prijazno (kar se smeškov tiče). Sej mogoče je pa kak druga fora, k jo bom sčasoma pogruntala ? Čarunalo je pa res zastarelo, tko da sem vesela, da sploh (še) dela :)


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. marec 2013, 13:26

Pri citatih probajta z BB kodo (ikonca z disketko čisto v levem kotu zgoraj pri možnostih komentiranja).

Potem normalno deluje.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. marec 2013, 14:09

Mitja!

 

Oki, se zavedam da sta z Marso prostovojca in da ta forum delata ljubiteljsko in blabla bla........

 

a tolk napak kot zdej še v nobenem posodobljenem forumu ni blo.

 

A lahko lepo prosim, če pogledaš, zakaj so zginli vsi komadi ki jih je kdo prpopal v osebni pošti preko povezave, pa zakaj LN ne javlja več na gmail če nekdo prejme tu kako osebno pošto? Že par dni. Na začetku posodobitve je to še blo.

 

A je to sam retro Merkur al je zadi kaka druga resna zadeva? scratchchin.gif

 

No, to za začetk......wink.png

 

Uporabljam Firefox.

 

Muchas gracias heartpump.gif



#123 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. marec 2013, 16:35

Pri citatih probajta z BB kodo (ikonca z disketko čisto v levem kotu zgoraj pri možnostih komentiranja).
Potem normalno deluje.

Test...sprobala BB kodo ...sam tu mi pa vse ostale funkcije osvetli, ne morem ne urejat besedila ne popat smeškov...

#124 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2013, 17:43

Test...sprobala BB kodo ...sam tu mi pa vse ostale funkcije osvetli, ne morem ne urejat besedila ne popat smeškov...

 

Meni dela obveščanje preko gmaila...

 

BB koda...Jap, pri uporabi tega so omejene možnosti....najbolje da se odpre nov zavihek, LNF, skopira vse v dodaj komentar in v drugem zavihku pretvori nazaj (brez BB kode), moralo bi biti spet kao obarvano s kvadratkom in spet vse delati...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#125 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 7. marec 2013, 18:57

Niti ni treba novega zavihka odpirat. Vključiš BB kodo, popraviš citat, napišeš kaj izven citata (dost ena črka) in izključiš BB kodo.

Je pa tečno.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0