Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izvirni greh Človeka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
566 komentarjev na to temo

#551 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. julij 2013, 14:40

upam da se boš vsaj v naslednjem življenju nafukal....če že v totem v takem dreku živiš....mater....nea morem verjet od kod ljudje tote miselne vzorce gor pobirajo...ni čudno da svet gre nizbrdoem45.gif

Ni nič čudnega, da svet Propada, ker se vsepovprek samo še posexava . Tk' ti je to .

 

Lp + #



#552 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 16. julij 2013, 14:43

Prava ljubezen je bolj omejena kot samo ljubezen, kako to, da strmiš v omejenost Bojan?....scratchchin.gif

Na Srečo Ne, Kajti Sem Nadvse Dovzeten Za Sprejemanje Prave Ljubezni <3

 

Je pa Zelooo Možno, da Imaš Ravno Ti Ta Problem, ker, saj veš, kako se je že dogajalo, da smo jih zalotili govoriti o problemih drugih drugim, medtem ko je bil Glavni Problem v njih samih smile.png

 

Lp + #



Res je...a ni?ohmy.png

 

Ni nič čudnega, da svet Propada, ker se vsepovprek samo še posexava . Tk' ti je to .

 

Lp + #


dReAM

 

 

 


#553 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. julij 2013, 14:44

uuuu  mater ... scratchchin.gif

 

kak so pa tebe naredli ... a duhovno ... a brez orgazma ??? laugh.png  

 

Ž a l , na Mojo Veliiiko Žalost sem imel premalo Sposobne tuzemske starše, da bi sploooh pomislili na to, kaj šele, da bi jim kaj takega tudi Zares Uspelo .

 

Ni to kar za vsakega . Čigar Duša ni Predhodno Pripravljena na Take Energijske Zadeve, bo Žal Žel Malo uspeha , ali celo nič.

 

Lp + #



#554 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 16. julij 2013, 14:45

Torej te štorklja prizemljila...a l kak?

Ž a l , na Mojo Veliiiko Žalost sem imel premalo Sposobne tuzemske starše, da bi sploooh pomislili na to, kaj šele, da bi jim kaj takega tudi Zares Uspelo .

 

Ni to kar za vsakega . Čigar Duša ni Predhodno Pripravljena na Take Energijske Zadeve, bo Žal Žel Malo uspeha , ali celo nič.

 

Lp + #


dReAM

 

 

 


#555 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. julij 2013, 14:47

Prava ljubezen je bolj omejena kot samo ljubezen, kako to, da strmiš v omejenost Bojan?....scratchchin.gif



Res je...a ni?ohmy.png

 

Glej, Nekje pa Vendarle So neke Meje , Kajti potem imaš po tvoje tudi pedofilijo le za izkazovanje ljubezni, a ne ??

 

Lp + #



Torej te štorklja prizemljila...a l kak?

Ne, Temveč pokvarjena pohota ubogih staršev ! Žal .



#556 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. julij 2013, 14:51

Lepa prispodoba.....

 

 

Morilsko-grdo-bolano , Ker Sploh Ni bilo tako .



#557 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 16. julij 2013, 15:18

Maybe...kaj pa vemo, nič, čisto nič, pa še nič od nič itd............hypnodisk.gif

Morilsko-grdo-bolano , Ker Sploh Ni bilo tako .


dReAM

 

 

 


#558 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. julij 2013, 05:28

Maybe...kaj pa vemo, nič, čisto nič, pa še nič od nič itd............hypnodisk.gif

 

Ja, eni ne vedo, eni si domišljajo da vedo, enim pa je od Zgoraj Pokazano kaj naj vedo , zato tudi Vedo, da drugim tavajočim v temi povedo . A nevedni jih ne prepoznajo, zato ne poslušajo, dokler povsem ne zapadejo pastem izvirnega greha . In To bo rezultat , ki se je začel kazati z Svetovno Krizo katero že vsi Občutimo, čeprav se še sploh ni skoraj nič pokazala, kakršna Šele B o .

 

Lep , Sončnopozitiven dan vam želim B. + #



#559 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 17. julij 2013, 06:33

Ja, eni ne vedo, eni si domišljajo da vedo, enim pa je od Zgoraj Pokazano kaj naj vedo , zato tudi Vedo, da drugim tavajočim v temi povedo . A nevedni jih ne prepoznajo, zato ne poslušajo, dokler povsem ne zapadejo pastem izvirnega greha . In To bo rezultat , ki se je začel kazati z Svetovno Krizo katero že vsi Občutimo, čeprav se še sploh ni skoraj nič pokazala, kakršna Šele B o .

 

Lep , Sončnopozitiven dan vam želim B. + #

glej dečko dragi....prav res te imam rad....ampak....na žalost vedno en ampak obstaja....stvar je tkšna da imaš vse prav...tako kot si to vsi v svojih iluzijah domišljamo...problem je da tako domišljene iluzije kot jih ti živiš....podžgane s  takšnim fanatizmom ki ga izžarevaš....niso nič kaj novega....zgodovina je polna tega...lov na čarovnice....hitler in podobni....vsi so bili fanatiki....slepo prepričani v svoj prav.,.in polni zaničevanja do drugačnosti....in seveda nezmožni sprejemati drugačnost.....kar ni ljubezen....ki jo ljudje iščemo....to kar delaš je le tvoj egotrip s katerim hočeš svojo ozkost sprejemanja vsilit drugim....na en hudo bolan fanatičen način....zraven pa nonstop berem to trabuncanje o bogu in ljubezni da se mi obrača zraven....že zgleda rabim tudi to izkušnjo....hehe....zgodovina se.ponavlja  in nam s tem daje možnost ogromno se naučiti...no....enim je pač ego....pod pretvezo ne vem kakšnega boga....še vedno najlubši učitelj....in neizčrpen vir modrostioem45.gif



#560 Igmúwathogla

Igmúwathogla
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 386

Objavljeno: 17. julij 2013, 08:36

Ja, eni ne vedo, eni si domišljajo da vedo, enim pa je od Zgoraj Pokazano kaj naj vedo , zato tudi Vedo, da drugim tavajočim v temi povedo . A nevedni jih ne prepoznajo, zato ne poslušajo, dokler povsem ne zapadejo pastem izvirnega greha . In To bo rezultat , ki se je začel kazati z Svetovno Krizo katero že vsi Občutimo, čeprav se še sploh ni skoraj nič pokazala, kakršna Šele B o .

 

Lep , Sončnopozitiven dan vam želim B. + #

 

 

glej dečko dragi....prav res te imam rad....ampak....na žalost vedno en ampak obstaja....stvar je tkšna da imaš vse prav...tako kot si to vsi v svojih iluzijah domišljamo...problem je da tako domišljene iluzije kot jih ti živiš....podžgane s  takšnim fanatizmom ki ga izžarevaš....niso nič kaj novega....zgodovina je polna tega...lov na čarovnice....hitler in podobni....vsi so bili fanatiki....slepo prepričani v svoj prav.,.in polni zaničevanja do drugačnosti....in seveda nezmožni sprejemati drugačnost.....kar ni ljubezen....ki jo ljudje iščemo....to kar delaš je le tvoj egotrip s katerim hočeš svojo ozkost sprejemanja vsilit drugim....na en hudo bolan fanatičen način....zraven pa nonstop berem to trabuncanje o bogu in ljubezni da se mi obrača zraven....že zgleda rabim tudi to izkušnjo....hehe....zgodovina se.ponavlja  in nam s tem daje možnost ogromno se naučiti...no....enim je pač ego....pod pretvezo ne vem kakšnega boga....še vedno najlubši učitelj....in neizčrpen vir modrostioem45.gif

eni si domišljajo, da vedo,

eni si domišljajo, da jim je od zgoraj pokazano in zato vedo

eni si domišljajo, da morajo drugim soliti pamet in jih reševati iz "zablod",

eni si domišljajo da so sami duhovno pametni, drugi pa duhovno nerazviti,

eni si domišljajo da nič ne vedo,

eni si domišljajo da vedo kaj si domišlja bog....

eni si domišljajo, da jih nekdo ali nekaj vodi...

eni si domišljajo da obstaja kak "višji načrt",

eni si domišljajo da ni višjega načrta,

eni si domišljajo, da je svet hudoben,

eni si domišljajo da je to "božja kazen"

eni si domišljajo da je svet lep,

eni si domišljajo da je svet dolgočasen

 

....

in vsi to kar si domišljajo imenujejo "realnost" .



#561 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 17. julij 2013, 09:45

Kljukica, tako je to...Pa vse kar je nekaj ali veda, ali misel, vse je konstrukt asimilacija nečesa v nekaj...

Torej nihče na tem planetu ne zna kaj res je in ni pa to tudi ni pomembno,

kar je pomembno je hkrati čist nepomembno....

Žalostno, da se naši otroci in smo se tudi mi, morali matrati v šolah s tem šitom,

ki natančno determinira kaj je možno in kaj ni....................

 

eni si domišljajo, da vedo,

eni si domišljajo, da jim je od zgoraj pokazano in zato vedo

eni si domišljajo, da morajo drugim soliti pamet in jih reševati iz "zablod",

eni si domišljajo da so sami duhovno pametni, drugi pa duhovno nerazviti,

eni si domišljajo da nič ne vedo,

eni si domišljajo da vedo kaj si domišlja bog....

eni si domišljajo, da jih nekdo ali nekaj vodi...

eni si domišljajo da obstaja kak "višji načrt",

eni si domišljajo da ni višjega načrta,

eni si domišljajo, da je svet hudoben,

eni si domišljajo da je to "božja kazen"

eni si domišljajo da je svet lep,

eni si domišljajo da je svet dolgočasen

 

....

in vsi to kar si domišljajo imenujejo "realnost" .



Če si samo za to, da je fajn, si tudi nenehoma v konfliktu,

nenehno strmimo do nečesa kar naša glava ustvarja in je čista abstrakcija realnosti

in pol temu pravimo bilo je fajn ali pa ni, če ni blo...

Naučit se je treba samo opazovat in sicer aktivno to je vse kar je pomembno...

 

saajjj ...

 

če si ne znaš niti domišljat, ne more biti tvoja realnost ... scratchchin.gif

 

domišljam si ... zunaj sije čudovit sonček ...

in zdaj vzamem ležalnik, pir ... in se grem sončit ...

in na uhe še fajn muziko ... 

res mi je fajn ... pravzaprav si sploh ne domišljam ... laugh.png ... to je moja resničnost ...  

 

jebeš izvirni greh ... samo da je fajn ... wink.png


dReAM

 

 

 


#562 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. julij 2013, 11:29

Vidim, da ste že preveč v domišljijo padli tu vsiskup' :P

Tolk, da vam že ni pomoči :P

lp + #



#563 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 17. julij 2013, 11:33

Tako kot tebi ne! laugh.png 

Vidim, da ste že preveč v domišljijo padli tu vsiskup' tongue.png

Tolk, da vam že ni pomoči tongue.png

lp + #


dReAM

 

 

 


#564 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. julij 2013, 11:35

Tako kot tebi ne! laugh.png

 

heh, ja, samo, da jaz nisem v domišljiji, temveč v Delovanju :)



#565 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. julij 2013, 11:43


 

pa saj ne prosimo za pomoč ... 

naša pomoč smo itak mi sami ... in tudi odrešimo se lahko le sami ... 

 

žal si preveč domišljaš, ko takole razmišljaš, da bi se odrešil lahko sam. Padel si na izpitni pasti, tko kot mi vsi . Žal. Lp + #



#566 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. julij 2013, 11:51

K...

Torej nihče na tem planetu ne zna kaj res je in ni pa to tudi ni pomembno,

kar je pomembno je hkrati čist nepomembno....

 

 



 

Naučit se je treba samo opazovat in sicer aktivno to je vse kar je pomembno...

 

No, ni ti treba vsega po sebi sklepati, in potem še druge okoli sebe takole obsojati, ki Vedo kaj je pomembno , in kaj ne , in tudi vedo kaj je Res, in kaj ne .

 

Namreč, kdajkrat se Bo našel kdo, ki ti bo Pomembneje kar ve tudi Dokazal za Pomembno .

 

Lp  + #



če si tudi ti padel tako kot vsi ... ??? hmmm ... 

bom malo premislil o tem med sončenjem tongue.png

okej, ... tudi jaz bom morda skočil še na plažo popoldne, in kaj Pomembnejšega razmislil , ajde, čaw , lp :)



#567 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. julij 2013, 22:03

upam da se boš vsaj v naslednjem življenju nafukal....če že v totem v takem dreku živiš....mater....nea morem verjet od kod ljudje tote miselne vzorce gor pobirajo...ni čudno da svet gre nizbrdoem45.gif

 

Heh, jaz pa Toliko Močneje Upam + želim, da se Nebom Večno Nikoli Več posexal !!! ! !!! smile.png

 

No, če pa ti res vidiš tak "drek" okrog sebe ,  je pa potem to samo zaradi tega, ker ti tvoj lastni že seka od znotraj navzven smile.png

 

Torej, ti že "ven kaže" , ... biggrin.png tongue.png wink.png smile.pnghuh.png

 

Sorry, ... mal smešno se mi sliš', ... smile.png

 

Lp + smile.png

 

B + #






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0