Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Politika

• Prijavi se, če želiš komentirati
7881 komentarjev na to temo

#7876 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 590

Objavljeno: 12. september 2018, 15:45

Lačni in premočeni migranti ne bodo ostali takšni. Posušili se bodo in nahranili, ne bodo pa se prilagodili evropski kulturi. Slej ko prej bodo poskušati peljati stvari tako, kot bo njim ustrezalo, by all means, in jih ne bo kaj dosti zanimalo, kaj si staroselci mislijo in želijo. Že videno v zgodovini, večkrat. To je treba vedet in ne zavajat v pozivih na sprejemanje beguncev. (Tako kot je treba vedet, da imajo cepiva lahko stranske učinke). 

Glede Šiškota sem napisala samo to, da on osebno ne sedi v parlamentu. S kom, ki dejansko tam sedi, je pa povezan, pa ne vem. Je pa tole res sranje, s tem se pa strinjam, Domy. In se mi zdi precej verjetno, da sega globlje, kot se vidi na prvi pogled. 

Z vsem dolžnim spoštovanjem, Iknee. In moj velik poklon tvoji erudiciji. A ta migrantska zgodba, ki si jo obelodanila je prvenstveno tvoja osebna zgodba. Vsaj jaz tako berem.

#7877 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 492

Objavljeno: 17. september 2018, 12:32

Zagrižen janšist z najbolj nizkim sovražnim marketingom, ki ga še na sejah vlade v slišanem komaj prebavljam, bi naj bil zdaj v kabinetu vlade, poleg Marjana Šarca  ... (Ahahah ... Šarec res misli, da bo vsemogčen in da bo zdraharje z maratonsko formo lahko držal na očesu z rekom; "Nasprotnike moraš imeti najbližje sebi !" ?!) icon1_rolleyes1.gif

Le kaj je v ozadju  ??? ...icon27.gif

Peticija proti imenovanju Damirja Črnčeca (SDS) za državnega sekretarja

1.

https://danesjenovdan.si/dajmir/

2.

https://www.mladina....ega-sekretarja/

Spletna peticija predsednika vlade Marjana Šarca opozarja, da si
imenovanje Damirja Črnčeca, ksenofoba, nestrpneža in promotorja
sovražnega govora za državnega sekretarja in svetovalca za nacionalno
varnost zasluži rdeč karton

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#7878 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 15 416

Objavljeno: 18. september 2018, 15:03

Zagrižen janšist z najbolj nizkim sovražnim marketingom, ki ga še na sejah vlade v slišanem komaj prebavljam, bi naj bil zdaj v kabinetu vlade, poleg Marjana Šarca  ... (Ahahah ... Šarec res misli, da bo vsemogčen in da bo zdraharje z maratonsko formo lahko držal na očesu z rekom; "Nasprotnike moraš imeti najbližje sebi !" ?!) icon1_rolleyes1.gif

Le kaj je v ozadju  ??? ...icon27.gif

Mogoče to - Šarec je vedel da bo Črnčeca moral dati "na čevelj"... wink.png

Črnčec pa nazaj pod Janševo okrilje ne more, ker ga je veliki vodja že označil za izdajalca in podtaknjenca... biggrin.png

Torej... icon14.gif

Mogoče je to samo Alefovo bluzenje... sing.gif partyy.gif

Objavljena slika
Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.

Lord Alfred Tennyson - Ulysses

#7879 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 674

Objavljeno: 18. september 2018, 16:47

Z vsem dolžnim spoštovanjem, Iknee. In moj velik poklon tvoji erudiciji. A ta migrantska zgodba, ki si jo obelodanila je prvenstveno tvoja osebna zgodba. Vsaj jaz tako berem.

Moja osebna? huh.png  Poglej malo v zgodovino dežel, kamor so množično prihajali begunci (lačni, premraženi, versko preganjani Irci v Ameriko, britanski kaznjenci v Avstralijo, "barbarska" ljudstva v Rimski imperij...) in kaj se je zgodilo staroselcem. In malo poglej, kdo se v resnici prilagaja v Evropi - dejstvo je, da se prilagajajo Evropejci in pritiski na prilagoditve evropske kulture muslimanskim prišlekom so vedno močnejši, to je dejstvo. Procesi, ki potekajo, so podobni kuhanju žabe - ampak ko bo enkrat žaba skuhana, bo prepozno. Prepričana sem, da je treba iskat rešitve drugje, ne v podpiranju migracij. Veliko vprašanje pa je seveda, če je zahodna politika sploh zainteresirana za iskanje rešitev in odpravljanje vzrokov za migracije.

#7880 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik

Objavljeno: 18. september 2018, 17:40

Mogoče to - Šarec je vedel da bo Črnčeca moral dati "na čevelj"... wink.png

Črnčec pa nazaj pod Janševo okrilje ne more, ker ga je veliki vodja že označil za izdajalca in podtaknjenca... biggrin.png

Torej... icon14.gif

Mogoče je to samo Alefovo bluzenje... sing.gif partyy.gif

ma jah, janšetu bi blo najbržda čist fajno, če bi Črnčec zanj info iz šarčevega kabineta prenašal ...

To delajo njegovi vohuni že od nekdaj  ... janšistov povsod kjer češ na položajih ... tud cerarjeva stranka je prav zaradi tega imela toliko lušnih interpelacij ... wink.png

Se že zmenijo kako je z " the day after " ...  gluma pač ... sleepy.gif

Če pa bi bilo tako kot praviš ... potem pa je Šarec naš rođeni Kasparov ... biggrin.png  medal.gif 

Prepričana sem, da je treba iskat rešitve drugje, ne v podpiranju migracij. Veliko vprašanje pa je seveda, če je zahodna politika sploh zainteresirana za iskanje rešitev in odpravljanje vzrokov za migracije.

icon1_thumbup.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

#7881 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 590

Objavljeno: 18. september 2018, 18:00

Družbe se spreminjajo/plemenitijo/propadajo prvenstveno na osnovi drugačnosti. Dramatične vremenske spremembe so recimo eden izmed razlogov. Tehnološka/industrijska revolucija prav tako. In novodošleki. Zaenkrat se ogroženo od tujcev ne počutim. (Razen od turistov alien.gif ) Predvsem me je strah, da bo nekdo nekoga zaradi drugačnega tena kože na gobec. Nisem ne za ne proti temveč v velikih dvomih. In me bolj zanimajo razmišljanja kot pa (večinoma sovražna) prepričanost.

#7882 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik

Objavljeno: 18. september 2018, 20:05

Družbe se spreminjajo/plemenitijo/propadajo prvenstveno na osnovi drugačnosti. Dramatične vremenske spremembe so recimo eden izmed razlogov. Tehnološka/industrijska revolucija prav tako. In novodošleki. Zaenkrat se ogroženo od tujcev ne počutim. (Razen od turistov alien.gif ) Predvsem me je strah, da bo nekdo nekoga zaradi drugačnega tena kože na gobec. Nisem ne za ne proti temveč v velikih dvomih. In me bolj zanimajo razmišljanja kot pa (večinoma sovražna) prepričanost.

Dobro povedano  ... sama sem prepričana da sovražnost, ki se ekspanzivno širi po Sloveniji ne more imeti pozitivnega izida ...

Še zlasti, če dobi zeleno luč ali pa je celo vzpodbujena iz političnih vrhov ... tako kot je sedaj ...

- In ja ... Ni uredu, da ljudstvo ne ve kaj se podpisuje pod okriljem Nata itd ...

- ali,da se ne sprašujemo o tem kakšnim politikam se Zlovenija pridružuje in da celo v nevednosti ploskamo muham ter zahtevam  po nujni širitvi znotraj oboroževanja Evrope, ker  ... pač polakirane razlage so eno, posledice pa drugo ...

Mene moti tisto; Slovenija je podpisala ... vpraša pa nihče državljanov pri tako pomembnih vprašanjih ... Medtem, ko nekateri podmazani mediji ustvarjajo paniko in sovražnost okrog migrantov ... se izza zakulisja odvijajo pravi imperialistični apetiti, ki te migracije ustvarjajo ...

In tu se strinjam z iknee - da zahodna politika ni zainteresirana za odpravo vrzokov migracij ...

Tole vojaško premikanje skozi Luko Koper tudi sedaj blažijo z razlagami kot so možnosti za nove gospodarske podvige, evropska sredstva za  ... itd  ...

Temu našemu narodu moraš samo na pladnju ponuditi cash ... pa že pozabi vprašati zakaj se sploh dogaja kar se ...

Kratkoročno na Bum - o potomcih se sploh ne sprašujemo ...

Kako se lahko kdo o tako pomembnih vprašanjih ne posvetuje z voljo ljudstva ?

Kako, da voljo folka zanimajo samo športni rezultati ?

A je kaj čudno potem - če se sovražna klima navijaško šopiri ? (med navijači pa že polovica ideološko obarvanih nackotov )

...  že leta 2017 ...

https://svetkapitala...ta_refresh=true

V Bruslju so evropski zunanji in obrambni ministri podpisali pakt PESCO,
s katerim začenjajo novo obdobje vojske v Evropski uniji. Dogodek so
označili za zgodovinsko prelomnico.

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0