Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Politika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
10942 komentarjev na to temo

#8151 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 30. marec 2020, 04:50

Huh ta bo težka za ene..  Eni nismo del te večinske čredice, ki le stopi tja kamor se jo žene, se oglasi z kakim meee in le žveka to, kar ji je dano za žvekat..

Izbira v kateri čredi boš, je seveda tvoja.

Če vidiš kakšno prednost v tem da se ne držiš ukrepov ker si potem domišljaš da nisi ovca, potem kar izvoli.

Jaz osebno sem raje zdrav in stran od možnosti okužbe.

Če sem zato ovca in del neke črede, tudi prav.

 

Problem nismo ovce, problem so in bodo tisti ki mislijo da so pametnejši od drugih,

Ne-ovce, pametnjakoviči ki zaradi prevelikega ega ne bodo upoštevali ukrepov.

Da ne bi bili ovce.

 

Jaz sem raje zdrava ovca...  g045.gif

 

 g070.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8152 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 30. marec 2020, 07:30

Izbira v kateri čredi boš, je seveda tvoja.

Če vidiš kakšno prednost v tem da se ne držiš ukrepov ker si potem domišljaš da nisi ovca, potem kar izvoli.

Jaz osebno sem raje zdrav in stran od možnosti okužbe.

Če sem zato ovca in del neke črede, tudi prav.

 

Problem nismo ovce, problem so in bodo tisti ki mislijo da so pametnejši od drugih,

Ne-ovce, pametnjakoviči ki zaradi prevelikega ega ne bodo upoštevali ukrepov.

Da ne bi bili ovce.

 

Jaz sem raje zdrava ovca...  g045.gif

 

A si ovca mlekarca ali te imajo za volno ali za meso?  smile.png

 

Jaz nisem del nobene ovčereje, tako da nisem v čredi, nobeni!

Jaz vedno delujem po svoji vesti..  po lastni logiki in iz svojega srca..  solo.

In VEDNO razmislim, zakaj so katere zapovedi bili dane ovcam, pogledam vsa skrita ozadja, prikrite motive, torej vse sile, ki so vpletene pri oblikovanju globalnih kolektivnih sprememb človeštva..  zato vem, kateri kuža jih goni v levo, kateri v desno in predvsem ZAKAJ..  ter kdaj je njihov čas, ko se jih vodi v klavnico na zakol..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8153 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 30. marec 2020, 08:53

A si ovca mlekarca ali te imajo za volno ali za meso?  smile.png

 

Jaz nisem del nobene ovčereje, tako da nisem v čredi, nobeni!

Jaz vedno delujem po svoji vesti..  po lastni logiki in iz svojega srca..  solo.

In VEDNO razmislim, zakaj so katere zapovedi bili dane ovcam, pogledam vsa skrita ozadja, prikrite motive, torej vse sile, ki so vpletene pri oblikovanju globalnih kolektivnih sprememb človeštva..  zato vem, kateri kuža jih goni v levo, kateri v desno in predvsem ZAKAJ..  ter kdaj je njihov čas, ko se jih vodi v klavnico na zakol..

To ti misliš oz. so tvoje mokre sanje da bi bilo tako.

Pa si del črede, ne tako majhne, vsevednežev in pametnjakovičev.

Zate in tebi podobne velja tole - https://www.urbandic...p?term=Covidiot

Domišljaš si da nisi ovca pa si v resnici bolj ovca kot jaz.

Samo pastirja imaš drugega... partyy.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8154 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 30. marec 2020, 09:07

Mene čudi, da ob številu brezposelnih šivilj, ki so tudi evidentirane, nihče v vladi, ki tako na veliko maha s penezi, ne pomisli, da bi organiziral proizvodnjo zaščitne opreme v Sloveniji. Glede na to, da so jih včeraj predpisali so verjetno že dobavljene, samo par dni je treba počakat, da bodo ljudje še malo bolj motivirani. To bo posel stoletja za izbrane.

 

Hrvaški mediji in medicinska stroka si dovoli dvomiti, hvalabogu:

 

https://teleskop.hr/46642-2


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#8155 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 30. marec 2020, 11:04

Tudi Srbi, pozivajo vlado, na odgovornost......

 

Medtem, ko Nemci, ne reagirajo na paniko....

 

Žalostno je, da kljub stroki, uspevajo v psihološki vojni......

 

Ko sem dodal , nekaj zgornjih postov, sem najprej bil mnenja, da bodo sprejeti ,kot pozitivna informacija........

 

No.....vse se je sfižilo še bolj......kar naenkrat, sem si pridelal še bolj negativne priponke........čeravno sem bil zmeraj tak......

 

Hotel sem dodati še nekaj izjav strokovnjakov, iz tega področja, pa baje, te izjave, ne koristijo nikomur......

 

Upoštevajmo torej, kvazi stroko, ter se pustimo peljat,......kamor nas pač peljejo.......pa četudi v klavnico.....


Damijan D


#8156 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 30. marec 2020, 11:11

To ti misliš oz. so tvoje mokre sanje da bi bilo tako.

Pa si del črede, ne tako majhne, vsevednežev in pametnjakovičev.

Zate in tebi podobne velja tole - https://www.urbandic...p?term=Covidiot

Domišljaš si da nisi ovca pa si v resnici bolj ovca kot jaz.

Samo pastirja imaš drugega... partyy.gif

 

Da sem tudi jaz ovca in da imam le drugega pastirja, to prepričanje rabijo pač zasužnjene ovce, da jim je bolj udobno znotraj zidov lastnega zapora..   

Saj veš če si v zaporu, je samo misel na to, da so izven zidov tega zapora tudi svobodni ljudje..    že samo misel na to, povzroči nevoščljivost, bes, jezo, nejevoljo, zamero, ter na koncu osebno stisko, klavstrofobijo..  toraj realno zaznavo lastnega zapora..

Zato si večina želi preprečiti to opcijo in si v glavi govorijo, dobro mi je, saj vsi so na istem.. 

vsi so ujete ovce tako kot jaz, saj je vredu vse..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8157 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 30. marec 2020, 11:21

Upoštevajmo torej, kvazi stroko, ter se pustimo peljat,......kamor nas pač peljejo.......pa četudi v klavnico.....

 

Kolikor le so že američani glupi glede marsičesa, vseeno v primeru ko zagusti na vseh področjih, američani računajo na suverenost svoje posesti (ne govorim o onih v NY stolpnicah), govorim o ljudeh, ki majo vsaj svojo hišo, posest, karkoli in ti so pripravljeni v končni fazi braniti svoj košček pod soncem tudi z znatnim arsenalom lastnega orožja, tudi pred vdorom policije..

Ker kolikorkoli te policaj lahko brani pred kriminalom, te nihče ne more braniti, ko ta isti policaj postane glavni kriminalec..  in američani se tega zvedajo..  

V Evropi imajo ljudje vseeno premalo skepticizma v obstoječe organe zaščite/pregona..  in Evropejci niso tako pripravljeni, da poskrbijo sami zase, brez da se zanašajo na policijo..    kaj šele za primere obrambe proti policiji..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8158 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 30. marec 2020, 15:31

Da sem tudi jaz ovca in da imam le drugega pastirja, to prepričanje rabijo pač zasužnjene ovce, da jim je bolj udobno znotraj zidov lastnega zapora..   

Saj veš če si v zaporu, je samo misel na to, da so izven zidov tega zapora tudi svobodni ljudje..    že samo misel na to, povzroči nevoščljivost, bes, jezo, nejevoljo, zamero, ter na koncu osebno stisko, klavstrofobijo..  toraj realno zaznavo lastnega zapora..

Zato si večina želi preprečiti to opcijo in si v glavi govorijo, dobro mi je, saj vsi so na istem.. 

vsi so ujete ovce tako kot jaz, saj je vredu vse..

Sanjaj dalje... love3.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8159 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 30. marec 2020, 23:22

Predvidevam, da bo korona najprej udarila smetarje.......

 

Če pomislim.......blokovsko naselje......sedemnajst nadstropij.......krat  tri stolpnice......plus dva nižja trakta.........

 

 

Koliko stanovanj je to? Z koliko prebivalci? In iz vsakega stanovanja, dnevno ,vreča smeti......verjetno, tudi okužene maske, rokavice....ter ves ostali potencialno okužen materijal......

 

No.....smetar, pa mirno pograbi to leglo, smrtne korone, in , paf...v kamion....pa drugo.....pa tretjo......pa naslednji dan..... in še naslednjega.......

 

 

Hm,....torej, bi do zdaj,.....morali  biti že nekaj dni, brez smetarjev......

 

Edino, če ne vedo za nevarnost.....pa so zaradi lastne neumnosti, imuni ?


Damijan D


#8160 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 31. marec 2020, 03:23

Kolikor le so že američani glupi glede marsičesa, vseeno v primeru ko zagusti na vseh področjih, američani računajo na suverenost svoje posesti (ne govorim o onih v NY stolpnicah), govorim o ljudeh, ki majo vsaj svojo hišo, posest, karkoli in ti so pripravljeni v končni fazi braniti svoj košček pod soncem tudi z znatnim arsenalom lastnega orožja, tudi pred vdorom policije..

Ker kolikorkoli te policaj lahko brani pred kriminalom, te nihče ne more braniti, ko ta isti policaj postane glavni kriminalec..  in američani se tega zvedajo..  

V Evropi imajo ljudje vseeno premalo skepticizma v obstoječe organe zaščite/pregona..  in Evropejci niso tako pripravljeni, da poskrbijo sami zase, brez da se zanašajo na policijo..    kaj šele za primere obrambe proti policiji..

To je točka, do katere ne bi smelo priti v nobenem scenariju....

To je v bistvu ,enako, kakor da bi se branili pred vojsko.......

 

V obeh primerih ,  bi govorili o udaru / državnem, političnem, .......kar pa vsekakor, vodi prej navzdol, kakor pa gor , ali naprej......

 

Naših policistov , ne smemo primerjati z ameriškimi , razlika med njimi, je več ,kakor očitna.......

Naš policist, recimo, ne bo nikdar odpel tok z orožjem, pri kontroli prometa, prav tako, naši policisti, ne kričijo, kakor obsedeni pavijani......

 

Naš policist.....se zaveda, da je tu, zaradi varovanja državljanov.......vendar......prisegel je pa državi, ki ga tudi plačuje.......slabo sicer ......

 

Pri posredovanju policistov,  napram državljanom, so policisti v najslabšem položaju,.....a priori, varujejo državljane, vendar, če dobijo ukaz države, (institucije, ki jih plačuje, in ki so ji prisegli) ,bodo to seveda tudi storili, saj kakšni policisti, bi pa bili, če klub prisegi, ne bi izpolnili ukazov?

 

Toda, tudi policisti, so samo ljudje, saj oni  se v bistvu zavedajo, kdaj nastopi sivo področje,....se pravi, kdaj je njihovo početje, moralno vprašljivo.......

Recimo.....da dobijo ukaz, razgnati demonstrante, ....uporaba strelnega orožja, seveda ni dovoljena, govorimo ,o pendrekih , kakem solzilcu, vodnem topu......

Tu je zdaj kritična točka, če , državljani, oz , kdo od njih, uporabi strelno orožje, je v trenutku vojna, policisti, bodo odgovorili ,z orožjem,....če bo z strani državljanov, orožja več, je tu takoj vojska,.......o izidu, ni potrebno govoriti.....

 

Če pa bi,....hipotetično seveda......obstajala skupina, ali več njih, ki bi bila izverzirana, brez strelnega orožja, se pravi, goloroki, neoboroženi, onesposobiti, in razorožiti policiste, (pendrekov, čelad, ščitov, ter strelnega orožja),......pri tem , je nujno pomembno da državljani policistov ne poškodujejo ,....dobimo status quo......

 

To pomeni sledeče,.....policisti so opravljali  nalogo ,v skladu z svojo prisego, dokler, niso bili pri tem onemogočeni, vendar nikakor poškodovani,.....

Pri takšni rošadi moči, in ker naloge, itak več ne morejo opravljati,ter tudi državljani ne kažejo znakov, da bodo z nasiljem nadaljevali, se bodo seveda uklonili, lahko predvidevamo, da bi jih prevzela kolektivna zavest,...(se pravi tisti del jaza, ki ve, da država postopa nepravilno, vendar kaj češ, če si podpisal,....

No, vse to se spremeni, ko nastopi status quo,...prioritete državljanov, zdaj postanejo tudi, prioritete policistov

 

V naslednjem trenutku, imajo državljani v rokah organ, ki je tu za varstvo države.......pod pogojem seveda, da se to zgodi , na območju celotne države....

 

Zadeva ,je vsekakor kompleksna, da bi se razvijalo ,po tem scenariju, je seveda skoraj nemogoče, je pa to nekako edina možnost, brez prelivanja krvi...

Vsak drug scenarij, ki predvideva ,pritisk na petelina, je obsojen na propad.....

 

Skupino ljudi, ki bi onesposobila policiste, ni težko izverzirat,....je pa nemogoče, kontrolirat množico.....

 

Tako da.......policajev, ne smemo pretepat, policaje, bomo rabili.....


Damijan D


#8161 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 31. marec 2020, 04:50

Še nekaj mojih razmišljanj, čeprav sem zapisal da ne koristijo nikomur, niti meni.

Nespoštovanje ukrepov vodi v ostrejše ukrepe.

Po sončni "izletniški" soboti smo dobili prepoved gibanja izven domačih občin.

 

Na Madžarskem je na račun epidemije corona virusa Orban dobil neomejeno oblast.

JJ bi rad postal slovenski Orban.

Naprej sklepajte sami.

 

Presojo kdo je ovca in kdo ne prepuščam strokovnjakom za ovčerejo ki jih je tu gor kar precej.

Strokovna mnenja so vedno dobrodošla.

 

ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8162 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 31. marec 2020, 08:48

strokovnjaki za ovčerejo em119.gif    (Alef, pazi nase, jaz bi se rada še kdaj takole nasmejala!)



#8163 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 31. marec 2020, 09:06

Ljudje smo seveda čredna bitja, vedno bili in vedno bomo, tako ali drugače. V trenutku, ko greš na cesto, pa do štacune po skret papir, si že del črede.  Tisti, ki mislijo, da niso del črede, naj poskusijo preživeti 1 leto popolnoma brez koriščenja kakršnih koli črednih ugodnosti. Indijanci sploh niso poznali nobenih zaporov in kazni za svoje prestopnike, samo nagnali so jih same v divjino, fertik. Čisto vseeno je, kaj si misliš o tem, ali si ovca ali nisi - pomembno je le, ali sodeluješ pri črednosti - v trenutku, ko koristiš ugodnosti črede, si že del črede - to te definira kot ovco, ne pa to, kaj si misliš o drugih ovcah ali pastirju.



#8164 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 31. marec 2020, 11:23

Saj......jaz , sem tudi....ovca.......ampak, zgleda, da sem črna......


Damijan D


#8165 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 31. marec 2020, 17:03

Barva kožuha nima veze. Če dobro pogledaš kako ovčjo čredo, je vsaka ovca mal posebna, to je lastnost ovčje črede. Eni pač mislijo, da so samo oni drugačni, ampak to je samo zato, ker samo sebe gledajo, drugi se jim pa zdijo vsi glih, ma ni glih tko.



#8166 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 31. marec 2020, 18:14

https://www.24ur.com...za-finance.html

 

https://www.24ur.com...nih-naprav.html

 

https://www.24ur.com...be-sodisca.html

 

Iz protikoronskega zakonskega paketa so na pobudo SMC umaknili 104. člen, ki bi policistom dajal pooblastilo za sledenje posameznikom brez odredbe sodišča, je stranka sporočila na Twitterju. "Takšnih posegov v temeljne ustavne pravice posameznikov nismo mogli dovoliti," so zapisali. Napovedane so tudi spremembe 103. člena, ki jih pričakujejo danes.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8167 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 31. marec 2020, 22:04

Če bi vsi ti ukrepi bili vsaj smiselni.. 

prepoveduje se spehode parkih, kar še bolj spravlja ljudi v depresijo, ker se kriminira občutek svobode, sonce in zrak..  in vse kar naravno dviguje imunski sistem..  potem pa z dnevnimi dozami poročil, kako se umira, projekcije kopičenja trug in podobno programiranje..  z vsem tem se v ljudi projicira dovzetnost za to da zbolijo..

Ne širi se optimističnih pristopov, zdravega načina soočanja in odnos do tega kako vzdrževati zdravje, tudi če prideš v stik z virusom..

Kljub vsem prepovedim pa so:

glavne stične točka za izmenjavo virusa tako trgovine, bolnice in še kaj..  Vsi bolani in nebolani ljudje se kolobarijo po trgovinah, dihajo notri isti zrak, se dotikajo podobni površin.. itd   svetovna zdravstvena organizacija je že davno podala poročilo, da maske ne preprečujejo okužbe, naši politiki pa sprejmejo zakon, da se "mora hoditi z maskami" v trgovine in zaprte prostore..  in potem folk misli, da če imajo masko da se nebodo okužili..  bodo se, ker dihajo isti zrak..  jao glupani..

 

Potem pa ta nova prepoved menjave občine povzroča tudi, da osebe iz mest ne morejo več v naravo (ker pri temu menjajo občino), toraj ne morejo iti več v neokrnjeno naravo po regrat, čemaž idr (sprehod, relaksacija, uživanje..)..  Le doma morajo biti pred TV, v bolezenskem programiranju !! 

In gredo lahko le še v uradna legla virusov, Lidle pa Hoferje itd, po Špansko in Italjansko pesticidno zelenjavo..

 

Zdaj bodo pa še policaji dodatno ustavljali avte med občinami in preverjali papirje..  kar jaz vidim le kot točke za dodatno širjenje virusa, saj bo en policaj ustavil recimo 200 šoferov (+sovoznik), ligitimiral toraj 400 oseb, torej vzel iz njihovih rok dokumete..  On sicer mogoče res nosi rokavice, zato da bo sebe mogoče zaščitil.   Ampak on z istimi rokavicami prime 400 dokumentov..  (kar je enako kot če se 400 oseb prime skupaj za roke). 

Saj če ligitimira le eno osebo, ki je okužena z virusom, nato on z okuženimi rokavicami okuži naslednjih 100 ali 200 dokumentov od oseb, katerih dokumentov se bo dotaknil naknadno in prenašal virus..  ne bodite ovce prosim..  vklopite lastno pamet..

 

Mediji so cel vikend iskali par avtov na Bledu in Kopru, da so lahko umetno napihnili zgodbo, da folk dopustuje v turističnih krajih..   Ker je trebalo vnaprej opravičiti agendo uvedme policijske države..

In jaz ko skoraj ne hodim v trgovino, naj kao hodim zdaj v Lidl pa Hofer, namesto do mojih naravnih lokacij, kjer ponavadi kupujem hrano..  ja pa jada.. jok brate odpade!!

 

Tako da jaz vidim da je vseeno bolj smiselno (zame in za druge), da sam še naprej delujem po svoji vesti, se ne družim, hodim v naravo kamor mi pač paše..  jaz sem itak v samoizolaciji saminiciativno že vsaj 10 let..  to je moj običajni način življenja.. 

čez vikende sem praviloma doma (samoizolacija pred vikend sprehajalci v naravi), zato čez vikend raje delam okrog hiše..  tako da jaz že od nekdaj hodim na izlete v naravo čez teden dopoldan, da nisem med ljudmi v naravi..  mimam rad gužve v naravi, ker grem tja zaradi samote, tišine in me moti že to koga srečam in me pozdravi..  tako da jaz ne rabim ukepov za samoizolacijo..   it is my way of life!

 

Zato pa nebom zdaj jaz zaradi civiliziranih zombijev, upošteval nekih glupih pravil, ki nimajo ničesar skupnega z mano - pa še destruktivni so in škodljivi, skregani z zdravo logiko..

Zato jaz pač vseeno grem po hrano kamor sem hodil že do sedaj..  ja mogoče grem enkrat na teden v trgovino drugače pa na standardne place..  do kmeta..  kamorkoli že pač hodim po kak izdelek..

recimo danes in včeraj sem šel po:

- jabolka, med, ... na skupinsko naročanje, direkt od eko kmetov, prevzem na lokaciji Mavčiče

- prevzem pomaranč Domžale

- recimo nakup starih sort sadni dreves v eni specialni drevesnici v Škofji loki  (sadim namreč samo ustrezne stare sorte dreves, ki so dovolj  naravno odporne in uspevajo brez škropiv-ker ničesa ne škropim)

- šel sem po moko in žita, eko mlin Stražar   (vse bio pridelano in mleto na kamne)

itd itd..  

 

Sam vem, da če delam tako kot delam že od nekdaj (tudi če to ni zakonito), se zaradi mene ne bo noben okužil, kvečjemu se bo to zgodilo zaradi civiliziranih zombijev, ki le slepo delajo, kar se jim reče in ne znajo sami uporabljati zdrave (kmečke) logike..

 

 

Z virusom/virusi pa tako vsi pridemo v stik, slej ali prej..   tako da zaščiti pred njimi se ne da.. 

Sem pa zaznal ta covid-19 virus mojem in kolektivnem energetskem polju, ko v SLO še uradno kao sploh ni bilo nobenega primera - sem pa rabil par dni, da sem ga uravnovesil, da mi nebi delal neravnovesja v telesu..   jaz drugače vsako sezono zavestno dovoljujem, da pridejo do mene vsi novi virusi, da se lahko moj imunski sistem ustrezno posodablja in evolvira, se jača in razvija skupaj z vsemi novimi virusi..  temu se reče evolucija, napredek..   zelo redko mi kak virus naredi slabo..  ampak vsak toliko pa kako sezono začutim malo izziva..  in efekt, opaaa, nek težak je na delu, ker se začuti energetsko črpanje, upad energije, sprememba..  če to začutim, potem malo odklopim "od tukaj", ponavadi rabim ene 20min meditacije, vstopim v globino, vpogledam za kaj se gre, zadevo prediham, uravnovesim in nato ta "težak" nima več slabega vpliva name..  (in čez par dni ponavadi zvem, da je pol Slovenije bolane - si mislim samo, bi rekel ja..  ker vem da je nek napornež na pohodu)  jaz viroze nisem imel že ... ...  ma ne spomnim se več kaj je to viroza sploh

Pri covid-19 sem pa že v štartu zaznal kaotične vplive, ki so trajali, dan ali dva..  nato po prvotnem prečiščenju/uravnovešenju, se mi je v energetsko polje ponovno nasilno vračal še vsaj trikrat, skoraj z enako jakostjo..  in zadeva ni naravnega izvora - je modificiran/ustvarjen virus, z specifičnim namenom (eni temu rečejo biološko orožje)..  ima naravo obnašanja, ki je podobna mehaniki, robotu..  destrukcijsko deluje na poponoma drugačen način, kot ostali naravni virusi..  vdira v druge telesne sisteme, kamor drugače virusi po naravni poti ne vdirajo..  nekateri sibtilni ljudje so poročali, da so doživeli, kot da jim vdira v misli..  so imeli par dni miselnih procesov, ki kot da so tuje misli..  Sam tega nisem imel, ampak sem pa imel skozi ene sanje določene čistke eno noč..  

 

Vseeno pa če si fit, če vzdržuješ naravno imunost, ki je univerzalna zaščita pred vsem tem že od nekdaj, se nimaš kaj za bat..   vse ostalo (kaj dela farmacija) je le trgovanje s hudičem.. lahko se zapreš v balon, ampak boš tudi v temu balonu slej ko prej umrl/a..

malo manj se bat smrti..  živeti svoj življenjski namen..  delovati z svojim božanskim poslanstvom..

pa nasploh, živeti svobodno (tudi če to pomeni policiji dati brco v rit, ko ti bo rekel, marš iz parka domov v kletko), jesti naravno ekološko lokalno pridelano hrano..  živeti srečno, gojiti ustrezna čustva, delati, se veseliti..  in malo manj resno jemati vse to..  in če ti je delo igra/veselje, potem tudi delo ni tlaka..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8168 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 1. april 2020, 00:18

Se strinjam, ....ukrepi , ki jih mi izvajamo, nimajo primere, nikoli se ni tako postopalo, ......

Še najbolj , me vse to spominja na vic ,o indijancih, ki so delali drva , za zimo, .....pa po kakem tednu, napornega dela , vprašajo svojega šamana, kako kaj kaže z zimo, bo drv dovolj, ali še ne? 

Pa pravi šaman---moram preveriti pri duhovih----

Na skrivaj, prečekira, vremensko napoved, ter naslednji dan ,objavi, da bo zima huda, in ,da drv še zdaleč ni dovolj......

Zgodba se ponavlja, skozi celo poletje,...oni ga sprašujejo......on odgovarja, da mora preveriti ,pri prednikih, vmes pridno preverja meteorološke prognoze, in , nekako, se napoved vedno bolj poslabšuje,....jesen se že skoraj poslavlja, narod , je že čisto na koncu z močmi, šaman, pa še kar vztraja, da tako hude zime še ni bilo......nejeviljni se vrnejo na delo , vendar, mu zažugajo---šaman, gorje tebi, če zima ne bo tako huda.....

Slednje, mu ni dalo miru, pa se odloči poklicat na meteorološki zavod, da mu še potrdijo, vse slabe napovedi, ki jih je na skrivaj preverjal.......

Sogovornik, na drugi strani, mu potrdi, da tako pasje zime ,kot bo to leto, še nikoli  ni bilo....šamanu, se odvali kamen od srca, pa postavi še zadnje vprašanje, kako neki, ste pa vi prišli do takega zaključka?

In ,sogovornik, mu odgovori :z lahkoto, indijanci že celo leto pripravljajo drva, kot nori......

 

Bojim se, da bodo nas pokopali ukrepi, ki nimajo primere, sploh ,pa , nihče,ne razloži, na podlagi česa pravzaprav.....

 

Resnično, me zanima, kdo je avtor ,teh neumnosti......

Da se eliti jebe, vem že dolgo, preseneča pa me, da je narod prevzel iracionalen strah, v tolikšni meri, da delujejo, kakor hipnotizirani.......

In verjetno, zaradi te kolektivne hipnoze, se bo zgodilo naslednje......obvarovali, bomo zelo majhno število ljudi, ter zaradi tega, državo spravili na kolena, v vseh pogledih......

 

Vsi ukrepi, ki jih izvajamo, nas ne morejo obvarovati pred virusom......pa se sami vprašajte, kdo vas pa obvaruje pred gripo?

Prav noben dokaz, ne obstaja, da gre za veliko hujšo bolezen od gripe......nihče ...in to  res nihče, ni napravil analize, iz preprostega razloga, ker nimamo relevantnih števil, iz katerih bi bilo jasno razvidno, število testiranih, obolelih, in umrlih, zaradi točno tega virusa,.....to bi bil edini relevanten podatek, oz, analiza, ki bi dala nek odgovor......no,....in ravno tega ni.....

 

Ves čas , se straši o velikem številu okuženih, kar je neumnost , brez primere, okuženost, sama po sebi še ni nevarna......me zanima ,zakaj nam pa ne povedo, koliko med nami, nas je okuženih z virusom gripe?

 

Švedi na primer, svetujejo starejši populaciji, ( 80+ ) na ostanejo doma do nadaljnega, ostali, pa normalno delat, saj je vendar jasno, da gospodarstvo mora teči dalje, ker v nasprotnem primeru, bo videti virus , kakor dojenček , v primerjavi s tam ,kar bo sledilo....

 

Ko vam je umrl nekdo iz družine, kako dolgo ste bili doma?......2~3 dni, in ne nekaj mesecev, ....ne vem, kaj res nihče , v tej državi , ne razume ,zakaj je treba delat?

 

Švedi ,bodo na ta način , obdržali državo, virusu, bodo omogočili eksponentno širitev, ki bo v mesecu ,ali dveh usahnila, starci, se bodo vrnili,na ulice v pol leta.......nekaj jih bo virus pobral, ....kar jih bo tudi pri nas, pa če se še tako trudimo,........tudi gripa jih.......ampak , gripa ni pomembna....korona je pomembna.....mađarskemu Orbanu, na primer, pa Hrvatom tudi, ...JJ, pa je v tej smeri gledal že pred korono.....

 

Folk..... Zbudite se iz hipnoze,....če ne, bomo pocrkali vsi, stari ,mladi, zdravi.....in to zaradi lakote, kreditne nesposobnosti,.....ljudje bodo ostajali brez služb, streh nad glavo, hrane.......

 

 

In ,na samem koncu, boste pametno prikimavali eliti, ki vas bo prepričevala, da ni bilo druge rešitve


Damijan D


#8169 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 1. april 2020, 00:24

Podatke, in razne informacije, pa izgleda ,politiki pobirajo  od novinarjev, slednji pa od politikov....


Damijan D


#8170 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 1. april 2020, 01:57

Vsi ukrepi, ki jih izvajamo, nas ne morejo obvarovati pred virusom......pa se sami vprašajte, kdo vas pa obvaruje pred gripo?

Prav noben dokaz, ne obstaja, da gre za veliko hujšo bolezen od gripe......nihče ...in to  res nihče, ni napravil analize, iz preprostega razloga, ker nimamo relevantnih števil, iz katerih bi bilo jasno razvidno, število testiranih, obolelih, in umrlih, zaradi točno tega virusa,.....to bi bil edini relevanten podatek, oz, analiza, ki bi dala nek odgovor......no,....in ravno tega ni.....

 

Ves čas , se straši o velikem številu okuženih, kar je neumnost , brez primere, okuženost, sama po sebi še ni nevarna......me zanima ,zakaj nam pa ne povedo, koliko med nami, nas je okuženih z virusom gripe?

 

Vse je planirano, je agenda v ozadju..  kar imam trenutno za povedat sem napisal prej, pa dopolnil v zapis in ga še enkrat objavil v "Novo Dobo"

 

Da je vse skupaj šala, je doumljivo, če se samo malo informira, razišče, pogleda širše:

https://www.delo.si/...udi-167075.html

 

 

delni plan je tudi:

90796716_10215990482970218_5981287983167

 

 

potem pa še:

 

 

91332143_10216025484605237_8098104924723


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8171 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 1. april 2020, 10:19

https://siol.net/nov...i-ukrepu-521827

 

Premier meni, da bo v DZ dovolj razuma, da bo zbrana potrebna večina za aktivacijo tega člena.

 

A tako se temu reče po Janševo? wink.png

 

Eno so ukrepi proti širjenju virusa, drugo je pa poskus okupacije lastne države.

Nekje mora biti meja.

 

Madžarska in Orban?... huh.png


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8172 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 1. april 2020, 10:52

Zakaj nismo lani ustavili države???????


Damijan D


#8173 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 1. april 2020, 10:56

Zdaj tudi RTV počasi prihaja do resnice..  vsaj v temu članku:

 

"Na tej točki karantena ni ravno smotrna – duh je že ušel iz stekleničke"

...

..

.

 

https://stari.rtvslo...R-QVU6vlp_Hb7Y4


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8174 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 1. april 2020, 12:16

Torej, vse kar izvajamo....izvajamo na podlagi teorije???

 

Z racionalnega vidika, če bi moj oče, ali pa stari foter, umrl od gripe, a bi se potem, lahko pritožil, državi, na primer...?

 

Na podlagi, teorije, ki predvideva, (tako ,kot vsa leta, do zdaj ), da bo zaradi sezonskih bolezni, nekaj ljudi pobralo, se mi, na vsem lepem, s tem več ne strinjamo,......

 

In, zdaj, ko nam je tega dovolj,.....bomo ustavili celo državo......kar bo prineslo BISTVENO , večjo škodo, od nekaj, umrlih od sezonske bolezni....

 

Človek, bi še razumel, če bi umrljivost, bila, (VSAJ, primerljiva z navadno gripo) , ampak, kot kaže, ni niti blizu gripe.....

 

Če delujete, po ključu straha......se pravi, ker se nikomur ne sanja ,zakaj gre, bomo storili vse, kar je v naši moči, ker tako , nismo krivi....

Če pa ne storimo ničesar, in bo nekaj ljudi ,umrlo, nas pa lahko okrivijo,.......??????

 

Ma nemoj,....kdaj ste se pa v,i tako zavzemali za svoj narod,???? NIKOLI,  tudi ko je narod moledoval, se niste zganili......

 

Zakaj torej gre, če ne gre za narod????

 

Tisti, ki vam prijazno gledajo v oči, in vam nakladajo, kako jih skrbi, za vaše starše, in stare starše.....se jim v resnici, jebe, za njih, za vas, za vaše otroke....in še dalje....

 

Me zanima, koliko ljudem, bo država na koncu res pomagala........

Dejstvo je, da ne bo mogla pomagat,......upam....da se folk ,zaveda, kaj pomeni, ustavit državo......?


Damijan D


#8175 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 1. april 2020, 13:49

Ko mediji objavijo, da so otroci lačni, da je nekaterim, edini topli obrok v dnevu, šolska malica.......

 

Ko je Tovšakova, svojim delavcem ,prodala stanovanja, ki jim jih je banka nato vzela.......

 

Da imajo nekateri, za polno delovno dobo ,tako nizke pokojnine, da komaj preživijo.....

 

Da nekateri, za pošteno delo, dobivajo komaj minimalca......

 

Da delodajalci, (namerno, in z vedenjem države), krojijo številke, da bi izplačevali manjše plače.....

 

 

Kako se je odzvala država?????

 

Kar čez noč, pa so uvideli,.....ter, so pripravljeni, za svoj narod, uničiti državo, zaradi sezonske bolezni, ki nas doleti vsako leto, in vsako leto vzame nekaj ljudi.....

 

Do zdaj, je še vsak ukrep, pomenil nekaj drugega, kot so obljubljali.....

Do zdaj ,so lagali, .....od zdaj naprej, pa govorijo resnico....

 

Vse to......narod verjame......narod zaupa.......

 

Da mi dvigne pritisk......da moram takoj na školjko.....


Damijan D





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0