Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Politika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
10942 komentarjev na to temo

#9576 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 22. oktober 2021, 15:55

Mene nekaj zanima, če kdo ve, ker se mi ne da študirat ... A se ne more sestati stranka Desus in odstaviti svoje poslanske člane, ki ne upoštevajo mnenja in sklepov lastne stranke in delujejo striktno proti odločitvam lastne stranke? Vem, da poslanec predstavlja tudi ljudstvo in da na "kao" njihovo mnenje ne sme vplivati nihče - pa vendar je v parlament prišel na podlagi volilnega rezultata pripadnosti in programa stranke in brez tega ne bi sedel v parlamentu.

Kaj se potem zgodi v parlamentu glede predstavniške skupine poslancev te stranke ?

Torej, če lastna stranka ni več zadovoljna z zastopanjem skupnega mnenja stranke s strani teh poslancev v parlamanetu in jih sama odstavi iz stranke zaradi neupoštevanja pravil?

heh, ziher je zdaj v tej vladavini to še bolj zapleteno ... ampak ve se,  čigav implantiranec je Simonovič, Hršak, Jurša ....

Mrš vn, hebevam sodrga bleferska, izdajalska !!! ....mad.gif 

 

 

Poslanci Desus bodo tudi v prihodnje glasovali na podlagi dogovora v poslanski skupini

https://www.primorsk...je-glasovali-na

 

P.S.

Torej celotna stranka Desus - bo kaj ali ne bo od vas? Samo pisanje ali tud pod nujno sledijo ukrepi za spremembo  Whatever_anim.gif

Kolikor je meni poznano - pa ne me držat za jezik ker nisem prepričan - vsak poslanec katerekoli stranke ima zakonsko in ustavno pravico glasovati po svoji vesti in prepričanju, pa čeprav je to v nasprotju z usmeritvami stranke.

Kakršnokoli vplivanje na poslance v smislu navodil kako naj glasujejo je protizakonito in protiustavno,

Stranka lahko "neugogljive" poslance sicer izključi, mora pa za izključitev obstajati dober razlog - kakšen je odvisno od statuta stranke.

 

To je teorija.

 

V praksi pa vsak poskus izključitve potegne za sabo neskončne tožbe - posl®anci se pač držijo svojih predobro plačanih položajev kot pijanec plota.

 

Takšno je moje videnje zadeve.

 

Pa zaradi posrancev DeSUS se ni treba preveč razburjati.

Kot sem že zapisal ROSE1.gifRIP  a060.gif

Od naslednjih volitev dalje bodo zgodivina.

Skupaj s tistim kateremu zdaj lezejo v rit...  a045.gif

 

                                                                                a035.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9577 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 23. oktober 2021, 07:37

Golubovič: Vlada ima brezmejno, bizarno domišljijo; Kangler: Opoziciji teče voda v grlo

 

https://www.24ur.com...oda-v-grlo.html

 

Ali bi napete politične razmere v državi lahko presekale predčasne volitve? Po mnenju vlade ne. Morebitno predčasno odločanje ljudstva bi lahko privedlo do vsesplošnih neredov in kolapsa javnega zdravstvenega sistema, ocenjuje Janševa vlada. Očitno ima oblast bizarno domišljijo, pa so kritični v opoziciji. Kaj pa parlamentarni jezički na tehtnici? V SNS in DeSUS, ki manjšinski vladi zagotavljata minimalno večino v državnem zboru, pravijo: volitev pred pomladjo ne bo.

 

Tako razmišljanje nima nič opraviti z domišljijo.

Gre le za željo vlade in PV da bi se čimdlje obdržali na oblasti.

 

Opozicija je po seriji padlih interpelacij tako zdaj poskušala še s pravno nezavezujočimi priporočili Janševi vladi, naj predčasno odide. "Voda nekomu tako močno teče v grlo, da le nekaj mesecev pred rednimi volitvami v opoziciji zahtevate predčasne volitve. Kar je legitimno. Ne zavedate pa se pomembne politične odgovornosti v Sloveniji, da v tem danem trenutku predsedujemo EU," jim odgovarja državni sekretar na ministrstvu za notranje zadeve Franc Kangler.

 

O politični odgovornosti v času predsedovanja EU bi moral razmisliti Janez Janša ki svojim arogantnim obnašanjem dela sramoto Sloveniji.

To se seveda ne bo zgodilo.

Njegovo veličanstvo nima v navadi razmišljati v smer da bi lahko kaj storil narobe.

Kot tudi njegovi ritolizniki ne...  a010.gif

 

Kanglerju pa: voda v grlo teče vladajoči bandi, ne opoziciji...  a045.gif

 

                                                                                   a035.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9578 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 24. oktober 2021, 06:56

Pezdir o Kučanu: Dokumenti kažejo, da je bil zelo dobro seznanjen ...

 

https://siol.net/nov...intervju-564253

 

Ekonomist Rado Pezdir je izdal novo knjigo Vzporedni mehanizem globoke države, v kateri razkriva vzpostavitev vzporedne ekonomije v času Jugoslavije in na primerih pranja iranskega denarja skozi NLB in analizo imperija Darka Horvata pokaže, da se z osamosvojitvijo v Sloveniji ni veliko spremenilo. Ker Pezdir že leta preiskuje delovanje omrežij, je bil zagotovo najboljša izbira za sogovornika o tem, kako v resnici danes deluje Slovenija.

 

Tale Kučan mora biti pa res od sile...  a045.gif

Še pri 80+ je glavni pri vsem kar boli in srbi janšeljubce in vse desne.

Očitno je zdaj zelo "in" med desnosučnimi pisati o njem, zato se ga je lotil tudi

 

Rado Pezdir...  a042.gif  a040.gif

 

O vsem vse ve, se pravi da nič ne ve.

Loti se raznih "raziskav" ki potem poniknejo v - nič!

Kot sem že napisal - velik gobec pa nič dedca zadaj...  a045.gif

 

Izdal je novo knjigo (koliko jih je že prej?)

Hja, zakaj pa ne?

Saj jo je celo Janša.

Papir vse prenese.

Tudi pisarije tistih ki nimajo nič pametnega za povedat.

 

Dva komentarja(do zdaj):

 

MARTIN JAKOPEC / 24.10.2021. OB 05:58 
 
Zakaj se Pezdir s takim žarom raje ne posveti npr. numizmatiki? Vsi bi bili zadovoljni. Celo on sam.
 
icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif
 
 

BONS / 23.10.2021. OB 22:56

 

Prav gotovo je gospod Rado Pezdir človek, ki mu verjamem. Njegov miren in argumentiran ton daje polemikam in debatam svežo in racionalno noto. Ker je povrh vsega še iskren, ne dvomim v tisto, kar napiše. Ko sem zagledal osivelega gospoda Kučana na petkovih protestih, pa me je misel na dober okus res minila: namesto da bi čepel pri svojih vnukih, priznava osebni strah in s svojo minulo rdečo avtoriteto sili med mlade kolesarje !

 

                                                                           k025.gif  h056.gif

 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9579 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 24. oktober 2021, 07:49

Logarjeva: Po trgovinah vidimo ljudi, ki sploh nimajo mask ali pa jih nosijo pod brado

 

https://www.24ur.com...ja-logar_2.html

 

Covidne razmere v Sloveniji se slabšajo, zanimanje za cepljenje je upadlo, strokovna svetovalna skupina za drug teden priporoča "mini lock down". Premier Janša še zaostruje retoriko, da bo treba spet zapirati javno življenje in gospodarstvo, dokazil PCT, ki jih vse več ponarejajo, ponekod sploh ne preverjajo, če že, le od daleč – če ga imate. Kje smo zdaj, nas to zimo glede na širjenje spet nove delta različice, tudi v Veliki Britaniji, čaka novo popolno zaprtje države? O tem smo v oddaji 24UR ZVEČER govorili z vodjo svetovalne skupine Matejo Logar.

 

"Stroka" je spregovorila...  h056.gif

 

O tem sem že enkrat pisal - na YouTube gledam Bushman Prank.

Tudi letošnje posnetke.

Nekateri mimoidoči nosijo maske, ampak so redki.

Večina jih je brez.

V glavnem so posnetki iz držav ki nam jih dajejo za vzor disciplinranosti pri spoštovanju protikoronskih ukrepov....  e010.gif

 

Komentarji:

 

piron
23.10.2021, 21:54:10
 
Amapk - ga. Logar in g. Krek sta javno zatrdila, da z masko na obrazu na polno lahko tečeta nekaj km. :
 
Rad bi videl mr. Holesterol-Kreka kako teče nekaj kilometrov, z masko ali brez...  k025.gif
 
piron
23.10.2021, 21:56:51
 
In preden brišete komentar, bi bilo vsaj minimalno higienično, da preverite trditev. Ki seveda stoji, Me pa malo bega - redno tekanje po par km na dan, pa brez izgube telesne mase??? Oziroma celo pridobivanje le-te???
 
                                                                    k015.gif  k026.gif

 

 

 

 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9580 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 27. oktober 2021, 07:04

Si je politika dokončno podredila Policijo, še posebej pa NPU?

 

https://www.24ur.com...e-policija.html

 

Nova zakonodaja o organiziranosti in delu v Policiji, ki so jo poslanci sprejeli prejšnji teden, razburja stroko in zaposlene v Policiji, saj bodo ti še bolj na udaru politike. Nacionalni preiskovalni urad izgublja svojo avtonomnost, za imenovanje direktorja sploh ne bo več potreben javni razpis, spremenjena zakonodaja omogoča celo poseganje politike v predkazenske postopke, politično kadrovanje pa bo lahko doletelo tudi vse direktorje policijskih uprav in komandirje policijskih postaj, opozarjajo naši sogovorniki.

 

To ne razburja samo stroke in zaposlenih v policiji.

To se tiče vseh nas.

Ob tem bi moralo še najbolj zadrtim janšeljubcem dvignit pokrov.

S to zakonodajo se Slovenija pod S(D)S spreminja v policijsko državo, policija pa v milico.

 

Mar kritična masa še ni dosežena?

 

Čas bi že bil za kritično maso in njene posledice.

Če ne, adijo pravna država, dober dan diktatura...  e045.gif

 

Na portalu Siol ki je pod Jančičevim urednikovanjem postal trobilo vladajoče stranke, o tem niti besedice.

 

                                                                              e030.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9581 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 28. oktober 2021, 08:30

Trdil je, da covid-19 ne obstaja. V UKC Ljubljana so ga nato komaj rešili.

 

https://siol.net/nov...j-resili-564602

 

Iz UKC Ljubljana je bil po dolgotrajnejšem zdravljenju bolezni covid-19 v domačo oskrbo pred kratkim odpuščen Mitja Bitenc, ki se je odločil, da bo svojo zgodbo delil z javnostjo. Prebolel je še posebej težko obliko koronavirusne bolezni, v umetni komi je preživel kar tri tedne. Preden je zbolel, je Bitenc sicer odkrito nasprotoval epidemiološkim ukrepom in cepljenju ter dvomil, da bolezen covid-19 sploh obstaja. 

 

Ne bi mu rad delal krivice, mogoče je bil res bolan. 

Ampak, naj mi ne zameri, nekam krepko zgleda za nekoga ki je bil tri tedne v umetni komi...  a015.gif

 

Saj mogoče je res.

Ampak imam občutek do bo takih "komaj rešenih" vedno več...  a045.gif  a040.gif

 

 

Paradoks proticepilcev v Ljubljani: ko gre zares, potrebujejo zdravnika

 

https://siol.net/nov...ka-video-564617

 

Sredini protestniki so na Trgu republike v Ljubljani ne tako dolgo nazaj ploskali ideji, da bi bilo treba zdravnike, ki sodelujejo pri cepljenju proti bolezni covid-19, postaviti pred vojaško sodišče, tudi sicer pa so sovražno nastrojeni proti veliki večini zdravnikov, ki podpirajo cepljenje in epidemiološke ukrepe. Na današnjem shodu so v publiki medtem iskali zdravnika, saj se je med govorom, ki je bil uperjen proti preverjanju pogoja PCT, onesvestila ena od protestnic.

 

Siol pod Jančičevim urednikovanjem postaja odkrito trobilo vladajoče politike.

Tudi povzema stil maršala Twitota - žaljenje, posmehovanje, izkrivljanje dejstev.

Vztrajno sredine in petkove protestnike imenuje "proticepilci" in ignorira pravi vzrok protestov.

 

Zakaj naj bi bili dvolični če iščejo zdravniško pomoč?

Nihče ne zavrača medicine, le nekateri nasprotujejo cepljenju in nesmiselnim protikoronskim ukrepom.

 

Jančiču in njegovim pisunskim bratom ki se imajo za novinarje bi svetoval da potegnejo glave iz Janševe riti.

Mogoče bodo potem videli kaj se dogaja okrog njih-

Ali pa tudi ne. 

Dolgotrajno življenje v temi lahko povzroči trajno slepoto...  m028.gif

 

                                                                                          m015.gif

 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9582 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 29. oktober 2021, 08:59

Sindikat policistov o novi zakonodaji: Zloraba Policije do neslutenih razsežnosti

 

https://www.24ur.com...na-presoja.html

 

Novi policijski zakonodaji, ki razburja stroko in zaposlene, se obeta ustavna presoja. Posamezne določbe nove zakonodaje o organiziranosti in delu v Policiji po mnenju policijskih sindikatov predstavljajo grob poseg v pravice iz delovnega razmerja in uvajajo rešitve, ki bodo dopuščale zlorabe Policije do neslutenih razsežnosti, zato napovedujejo, da bodo na Ustavno sodišče vložili zahtevo za oceno ustavnosti in zakonitosti. Do sprememb zakonodaje je kritičen tudi ustavni pravnik Andraž Teršek: "Lahko rečemo le nov dan, nova zavržna ideja sprevržene oblasti. Tovrstno početje v Sloveniji nima več dna." Opozarja tudi, da grozljiva škoda utegne biti dolgoročno nepopravljiva.

 

Nepopravljive škode ni.

Vse se da popravit.

Če se pa res ne da se odstrani...  a045.gif

 

Z novelo Zakona o organiziranosti in delu v Policiji (ZODPol), ki so jo poslanci sprejeli prejšnji teden, bodo zaposleni v Policiji še bolj na udaru politike. Nacionalni preiskovalni urad (NPU) izgublja svojo avtonomnost, za imenovanje direktorja sploh ne bo več potreben javni razpis, spremenjena zakonodaja omogoča celo poseganje politike v predkazenske postopke, politično kadrovanje pa bo lahko doletelo tudi vse direktorje policijskih uprav in komandirje policijskih postaj, opozarjajo poznavalci sistema. 

 

Po mnenju sindikatov in nekaterih pravnikov pa je nova zakonodaja v nekaterih členih celo neustavna

 

Maršal Twito si utira pot za absolutno oblast po vzoru Orbana

Če mu zgoraj omenjena "zakonodaja" uspe bodo lahko on in njegovi podrepniki počeli kar bodo hoteli.

 

E, malo morgen...  b040.gif

 

 

En zanimiv komentar:

 

borjac
29.10.2021, 9:29:50
 
Gospod Predsednik Pahor, eno vprašanje za vas, ki bi moral biti varuh demokracije v državi, ali bomo meseca Maja 2022 sploh imeli volitve v Republiki Sloveniji, ali pa bomo z vašo Predsedniško podporo imeli Diktaturo Janeza Janše ???

 

                                                                             a0502.gif

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9583 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 3. november 2021, 13:45

https://andraz-terse...q2f_h7MkXWV57Dw

 

SEVEDA BODO ZAPIRALI DRŽAVO. Slej ko prej. Tako ali drugače. Vsekakor pa bodo intenzivirali TO POPOLNO NASILJE, NASILJE NA SMRT.

 

SPIRALI MOLKA IN LAŽI STA NESKONČNI, NEUMNOST PA NI OZDRAVLJIVA. ŽAL TUDI PATOLOŠKA POKVARJENOST NI OZDRAVLJIVA. In če tožilstvo in sodna veja oblasti ne delujeta, kot bi morala, ni niti odstranljiva.

 

Ja, komu ŠE verjeti?

Najbolje nikomur.

Tako se ločijo ljudje od ovc.

 

                                                                               m020.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9584 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 4. november 2021, 15:29

Trdil je, da covid-19 ne obstaja. V UKC Ljubljana so ga nato komaj rešili.

 

https://siol.net/nov...j-resili-564602

 

Iz UKC Ljubljana je bil po dolgotrajnejšem zdravljenju bolezni covid-19 v domačo oskrbo pred kratkim odpuščen Mitja Bitenc, ki se je odločil, da bo svojo zgodbo delil z javnostjo. Prebolel je še posebej težko obliko koronavirusne bolezni, v umetni komi je preživel kar tri tedne. Preden je zbolel, je Bitenc sicer odkrito nasprotoval epidemiološkim ukrepom in cepljenju ter dvomil, da bolezen covid-19 sploh obstaja. 

 

Ne bi mu rad delal krivice, mogoče je bil res bolan. 

Ampak, naj mi ne zameri, nekam krepko zgleda za nekoga ki je bil tri tedne v umetni komi...  a015.gif

 

Saj mogoče je res.

Ampak imam občutek do bo takih "komaj rešenih" vedno več...  a045.gif  a040.gif

 

 

Paradoks proticepilcev v Ljubljani: ko gre zares, potrebujejo zdravnika

 

https://siol.net/nov...ka-video-564617

 

Sredini protestniki so na Trgu republike v Ljubljani ne tako dolgo nazaj ploskali ideji, da bi bilo treba zdravnike, ki sodelujejo pri cepljenju proti bolezni covid-19, postaviti pred vojaško sodišče, tudi sicer pa so sovražno nastrojeni proti veliki večini zdravnikov, ki podpirajo cepljenje in epidemiološke ukrepe. Na današnjem shodu so v publiki medtem iskali zdravnika, saj se je med govorom, ki je bil uperjen proti preverjanju pogoja PCT, onesvestila ena od protestnic.

 

Siol pod Jančičevim urednikovanjem postaja odkrito trobilo vladajoče politike.

Tudi povzema stil maršala Twitota - žaljenje, posmehovanje, izkrivljanje dejstev.

Vztrajno sredine in petkove protestnike imenuje "proticepilci" in ignorira pravi vzrok protestov.

 

Zakaj naj bi bili dvolični če iščejo zdravniško pomoč?

Nihče ne zavrača medicine, le nekateri nasprotujejo cepljenju in nesmiselnim protikoronskim ukrepom.

 

Jančiču in njegovim pisunskim bratom ki se imajo za novinarje bi svetoval da potegnejo glave iz Janševe riti.

Mogoče bodo potem videli kaj se dogaja okrog njih-

Ali pa tudi ne. 

Dolgotrajno življenje v temi lahko povzroči trajno slepoto...  m028.gif

 

                                                                                          m015.gif

Odgovor Mitje Bitenca na vse medije, ki so zlorabili njegovo zahvalo osebju   ;

 

Spoštovani2763.png
Ker so mediji v javnosti mojo zdravstveno situacijo priredili, zlorabili in iz tega naredili pravo senzacijo, bi vam želel sam pojasniti stvari, saj se pojavljajo razno razne špekulacije o meni.
MOJA ZGODBA…
V začetku septembra sem zbolel in bil pozitiven na kovid.
Najprej sem mislil, da je bila angina kasneje pa sem pristal na urgenci.
Zdravniki so me slikali in ugotovili, da imam plučno embolijo in kar velik strdek na pljučih, zato sem pristal na raspiratorju, za 3 tedne.
Za mene se je takrat življenje tukaj končalo, sem ga pa nadaljeval v drugih dimenzijah 1f607.png bil zavesten tam in bilo je zelo zanimivo in razburljivo.
Ta čas pa je bil zelo zelo težak, predvsem za mojo ženo in pa vse vas, ki me imate radi. Žena Manca mi je povedala, kako ste spraševali zame mi pošiljali dobre želje, molitve, meditacije, pozitivno energijo … samo, da čimprej okrevam. 2764.png Na trenutke je bilo tudi kritično, vendar pa se je na srečo vse obrnilo na dobro.
Res srčna vam hvala za vso podporo, da ste nam v tej težki situaciji stali ob strani.
Ko sem to slišal sem čutil neizmerno hvaležnost vsem vam in verjamem, da sem tudi zaradi vas prišel nazaj. 1f64f.png
Po treh tedni so me zbudili in moj napredek se je začel z astronomsko hitrostjo. Kmalu sem bil brez kisikove maske in dihal samostojno.
Nato pa je sledilo 3 tedne okrevanja fizičnega telesa, saj so mišice atrofirale in nisem mogel rok dvigniti 5 cm od postelje. Nepokreten. Izgubil cc. 22kg
Močna volja, fokus na okrevanje in pa neskončna podpora vseh, ki me poznajo po celem svetu sta naredila čudež. Vsak dan sem vidno napredoval in celo osebje, ki je zame skrbelo ni moglo verjeti kako lepo napredujem.
Po treh tednih polen optimizma, sem prišel do točke, ko so bile roke že zelo funkcionalne in celo vstal sem na noge in s pomočjo hojce prehodil cca 300m.
Odločil sem se, da bom nadaljeval z okrevanjem kar doma, saj so mi prijatelji fizioterapevti ponudili pomoč na domu.
Sedaj lahko že sam opravim higijeno, grem v dnevno sobo …
Vendar pa mišice rabijo svoj čas in na tem delamo.
Nikakor se ne počutim v vlogi žrtve, temveč sprejemam to, kot življensko izkušnjo, ki mi je dala zelo veliko pozitivnih stvari, uvid v stvari, ki jih moram pri sebi spremeniti in to je tudi smisel življenja.
MEDIJI IN SENZACIJA OKOLI MENE….
Iz človeške plati sem se želel zahvaliti osebju, ki so skrbeli zame. Razmišljal sem kako, saj mnogih nisem niti poznal.
Kasneje me je sem ter tja kdo obiskal in mi povedal kako so skrbeli zame.
Eno mojih objav na fb so iz UKC delili na svoj portal in je bila s strani osebja lepo sprejeta.
Nato pa me je iz UKC poklical gospod za stike z javnostjo, če bi lahko posnela izjavo in bi to oni uporabili.
Videl sem dobro priložnost kako lahko svojo zahvalo slišijo vsi v UKC.
Potem pa se je začelo.
Mediji so brez moje vednosti delali senzacijske prispevke o tem kako sem se sedaj streznil…
Zvečer prispevek pop tv o meni. Seveda s pridihom, da sem sedaj po težki bolezni spremenil mišljenje in da je cepljenje najboljša zaščita…
Tudi na portalu Siol in Slovenskih novicah je bila objava pa verjetno še kje.
Moje mnenje o kovidu je, ja obstaja,vendar ne v takšni obliki kot nam govorijo. Ljudje zbolevajo vendar je tukaj še veliko več kot sam “virus”
Ne zaupam pa cepivom, ki nam jih ponujajo. Preveč je dvomov, prikrivanj, manipulacij, prelaganja odgovornosti stranskih učinkov, ki smo jim priča vsak dan, nenazadnje tudi zdravniki si med seboj niso enotni in kar velik % ni cepljenih.
O tem ne želim moralizirati in vsak naj se sam odloči ali se bo cepil ali ne.
Dejstvo pa je da so nam govorili , da bomo zaščiteni, če se cepimo, pa temu ni tako. Ko sem bil na oddelku je umrlo cca 10 starejših ljudi.
Tako je moje mnenje nespremenjeno in če se zahvalim nekomu, ki je skrbel za mene še ne pomeni, da se strinjam z njim.
Mediji so to tako prikazali.
Potem pa so prišli komentatorji - sodniki in sodili in me obsodili.
Nekaj njihovih opazk.
- Podkupli so ga, da je to posnel in naredil propagando za cepljenje.
Tisti, ki me in nas poznate, veste katere vrednote zagovarjamo.
Ga ni denarja, da bi naredil kaj takšnega.
- Predobro izgleda za nekoga 3 tedne v komi.
Res sem imel preveč kg izgubil -22 kg in sedaj je zame odlična priložnost, da popravim in uredim svoje telo v stanje, ki mi bo v podporo pri mojem delu.
Kot sem že napisal moje hitro okrevanje je res en velik čudež, zato razumem ta dvom ljudi. Vse se je zgodilo kot sem napisal.
ZA KONEC …
Zdaj vidim, da je bila to res velika napaka, da se je iz ene iskrene zahvale naredila taka senzacija in manipulacija okoli mene in tako mnoge zbegalo.
Vedeti moramo, da mediji živijo od senzacij in samo takšne zgodbe se prodajajo. Ljudje pa jim naivno verjamejo in vse sprejmejo kot dejstvo.
Nato sodijjo in obsodijo, brez, da bi slišali še drugo plat. Modri to vedo, zato so pri sodbah bolj previdni.
Vsekakor smo v situaciji, ko zbolevamo in pametno se je zaščititi in narediti vse, da ne zbolimo. Vendar pa jaz cepivom iz mnogih razlogov ne zaupam. Vsak za sebe pa naj presodi, kaj bo naredil.
V naših restavracijah bomo še naprej upoštevali smiselne ukrepe.
Ker pa nas nekateri gostje stalno prijavljajo inšpekciji, ker nismo spraševali o pct, smo se odločili, da bomo samo spraševali, ostalo pa ni v naši pristojnosti. Nekaj dni nazaj je bila inšpekcija kot gostje in so nas tokrat samo opozorili.
Za vas se nič ne spremeni, še vedno vsi 2764.png dobrodošli in hvala za vašo podporo in razumevanje 2764.png1f64f.png1f339.png
Hvala, če ste uspeli prebrati moje sporočilo do konca. Želim vam vse dobro in se veselimo vašega obiska v Radha Govindi in Mandali.
S spoštovanjem, Mitja Bitenc, direktor

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9585 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 4. november 2021, 16:13


Naj tu napišem še to;

 

Poznam te ljudi osebno in potek dogajanja zdravljenja Mitje.

Mitja Bitanc je človek z veliko začetnico in ko sem brala vse te članke, ki so navalili v medvrstičnem smešenju njegovega delovanja proti ukrepom in v pompoznem naslavljanju na mlin za cepljenje in za cepiva ... sem si rekla, da bodo moje akcije v bodoče usmerjene najbolj na medije in novinarstvo. 

Tega se držim skoraj vsak dan.

Ker folk, mediji so danes naš sovržanik št.1. v tej noriji - v vojni, ki se nam dogaja. crossfingers.gif

Zato sodelujmo in pišimo, objavljajmo resnične podatke povsod, kjer se da javno. 

 

Skratka ja - virus, ki je prišel iz laboratorijev hara po svetu. S pomočjo globalne elite, politično strokovnih oprod in farmakomafije uničuje naša življenja na vse možne načine.

Mene najbolj presenečajo ljudje, ki utrpijo hude posledice po cepivih in so tiho.

Tega nikoli ne bom razumela.

Oziroma ne bom odobravala tudi, če razumem kako to gre v vsakdanjem lajfu in zakaj .

Ljudje so dolžni objavljati svojo prakso, prakso bližnjih in izkušnje v dogajanju - Ker če o tem nočejo ne slišati, ne korektno objavljati javni pristojni zavodi in službe, bi morali ti podatki na vsak način nekje drugje javno doseči obravnavo.

Le tako bomo vedeli pri čem smo pravzaprav realno.

 

Ker edino kar nas reši glede na vse kar se dogaja kot pravi Andraž Teršek, je le-to, da se ljudstvo mora prebuditi in organizirati, sodelovati - dati kaj iz sebe za doborbit človeštva. 

To je zame ta solidarnost - ne pa pranje možganovja o "dobronamernem cepljenju" s škodljivimi substancami o katerih vemo, da so eksperimentalnega značaja in daljnosežno posegajo celo v naše gene.

 

Mitja B. absolutno ne zaupa tem cepivom in se kljub nevarnosti, ki jo je doživel ne bi šel nikoli cepit z njimi.

Mediji izkoriščajo njegov primer - In to sem vedela, da se bo zgodilo takoj, ko je moral v bolnico. Poprej ga je v mnenjih in objavah spremljala tako politika ... kot razni obveščevalni agenti ... Verjamem, da je stroka bila takoj seznanjena koga so dobili v bolnišnico.

Žal tisto noč, ko so ga že nameravali priključiti na umetno komo ni ob 2h zjutraj mogel po telefonu priklicati nikogar, da bi se pomenil o svoji stiski in o odločitvi za to.

In bilo je storjeno, ker so tako menili zdravniki. 

Naj tu še povem, da je žal imel Mitja v vseh delavno stresnih situacijah in s prekomerno telesno težo (140 kg ) slabšo izhodično točko pri okužbi.  (Je pa zaradi te kilaže po izgubi 22- tih kg še vedno na prvi pogled kar dobro izgledal wink.png ...)

 

To o čemur bi bilo pa tu potrebno javno govoriti z Mitjem, z lečečo stroko in z raziskovalnimi novinarji  pa je; 

- Kakšen način zdravljenja so uporabili zanj pred priključkom na respirator in umetno komo ob pojavu hujših simptomih pri hospitalizaciji ?!

Sama sem mnneja, da ljudje pristanejo na respiratorjih in umetni komi tudi, če ne predvsem zaradi neprimernega zdravljenja z zdravili, ki jih stroka uporablja v protokolu pri zdravljenju teh simptomih v Sloveniji.

Tako kot je v zgornji objavi zelo pravilno in oštroumno povedal dr. Andraž Teršek.wink.png

Že pred navalom propagande za cepljenje so v Sloveniji in v EU-ju umaknili Hidroksiklorokin in Ivermectin ...

 

Ti dve zdravili imajo sicer velik uspeh pri zdravljenju s tem virusom. (Indija npr. je imela velik uspeh z zdravljenjem s temi zdravili ...ljudje so po prejemu drugačnega protokola zdravljenja odhajali domov že po nekaj dnevih  )

Pomembna informacija pri tem je, da  Ivermektin in hidroksiklorokin ne moreš dobiti v SLO. in da so bila ta zdravila  že kakšno leto poprej umaknjena iz obtoka celo pri revmatičnih bolnikih. Slučajno se spomnem, da je moja zdravnica v nekem mojem izvidu že ped dvemi leti razmišljala o enem izmed teh zdravil  ...potem pa mi je pojasnila, da se to težko dobi v SLO. ( ahah ... men "Buh" vedno porine podatke v razmislek in tudi tokrat sem vse skupaj lahko povezala s tem, da je ta svetovna banda res že dve leti poprej vedela- kaj se pripravlja in delovala v smeri umika zdravil - saj jim je prioriteta v ta namen injicirat cepiva  )huh.png

 

V protokolu zdravljenja kombinirajo svašta- s svašta stranskimi učinki  - zato pri nemalo bolnikih pride do sistemske odpovedi organov  - tudi do problemov s pljuči - in to je razlog, da ljudi flikajo na respiratorje od koder se malokdo vrne, saj je dognano, da ravno respiratorji skupaj z nekaterimi zdravili povzročajo zalitje pljuč s katerimi nato strašijo po medijih.

excl.png

Kot sem slišala v našem slovenskem prostoru v protokolu  uporabljajo tudi zdravilo remdesivir v kombinaciji z drugimi škodljivimi zdravili.

O tem je ukc sam objavil uradno - https://www.kclj.si/...vestila&id=6179

 

To je sedaj moja prva akcija in apel na raziskovalne novinarje. Želim, da raziščejo protokol zdravljenja ob sprejemu covid bolnikov v bolnišnice.

Želim, da mi odgovorijo zakaj se v SLO v protokolu zdravljenja uporablja to zdravilo remdesivir in ostala zdravila v kombinaciji o katerih je povedano naslednje;

Kaj stroka ve in meni na to kar je podatkovno o uporabi in škodljivih učinkih raziskal  https://www.facebook...25014335632511/

 

 

in tu v zgornji povezavi objave lahko če natančno pogledamo in preberemo najdemo tudi izpodnašanko za Ivermectin, ki je dognano v mnogih deželah, kjer ga množično uporabljajo žel uspehe ...

Naš UKC pa je zavajajoče napisal slovenskemu narodu v objavo, da Ivermektina v Sloveniji ne uporabljamo za zdravljenje covid-19, ker ni dovolj dokazov, da je učinkovit. Whatever_anim.gif Oogle_anim.gif

In seveda opevanko za zdravilo remdesivir, ki pa povzroča ravno te stranske učinke zaradi katerih ljudje lahko pristanejo na respiratorju.

A to je ta stroka in znanost o kateri se poje, da jo je potrebno poslušati in ji verjeti, zaupati ?

Ma to je fuj od prodane stroke in znanosti ljudje. In če sami ne bomo aktivno povezovali različnih pričanj in mnenj, nam do smrti ne bo jasno kaj se zares dogaja !

 

 

in prebirimo nato še ; Zdravilo Ivermektin uspešno preprečuje okužbo z virusom sars-cov-2, poročajo zdravniki iz številnih držav. Zakaj ni dovoljeno?
https://www.delo.si/...edano-zdravilo/

Eno redko javno objavljenih resnic o koristnem zdravilu Ivermektinu, za katerega pa se lahko vprašamo, komu ni v interesu, da se pri preprečevanju in zdravljenju covida-19 uveljavi ceneno generično zdravilo. Vprašamo se lahko, kako daleč sega vpliv farmacevtske industrije, ki si ne želi konkurence novim, bistveno dražjim zdravilom. Medicinske strokovne revije, mednarodna strokovna srečanja, pa tudi regulatorne agencije in celo Svetovna zdravstvena organizacija – vsi z veseljem sprejemajo donacije. Veliko je znanega tudi o lastniških povezavah med farmacevtsko industrijo ter tiskanimi in elektronskimi mediji. Od tu do pristranosti
pri uredniški politiki ali pri oblikovanju strokovnih priporočil pa ni daleč.   ;

 

Zelo dobri rezultati so tudi z zdravilom- hidroksiklorokin .

 

TOREJ, ZAKAJ IMA SLOVENIJA TOLIKO SMRTNOSTI, KAKŠEN JE PROTOKOL ZDRAVLJENJA Z ZDRAVILI V PRIMERJAVI Z USPEŠNIMI DRŽAVAMI ?

KDO NADGLEDUJE ODLOČITVE TE NASTAVLJENO POLITIČNE STROKE, KJE SO RAZISKOVALNI NOVINARJI, KI BI POMAGALI INFORMIRATI DRŽAVLJANE O REZULTATIH ODLOČITEV ZDRAVLJENJA IN UKREPOV V POVEZAVI S TEMI OKOLIŠČINAMI, KDO ZARES NADGLEDUJE DOKUMENTE STROKE IN PROUČUJE NJIHOVO VERODOSTOJNOST, DELOVANJE ?!

 

Po mojem je ves problem v tem, da takšni lažnjivi stroki ne moremo zaupati ...wink.png

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9586 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 4. november 2021, 16:32

Zgoraj pri pisanju mi ni nikakor hotelo objaviti obliko objave o zdravilu remdesivir, ki ga uporabljajo pri zdravljenju protokola pri covid-19 v Sloveniji in objavo raziskave Dr. Bryana Ardisa o škodljivih učinkih tega zdravila - zato povzemam še enkrat da vidim, če bo tokrat več sreče ; 

 

To je sedaj moja prva akcija in apel na raziskovalne novinarje.
Želim, da raziščejo protokol zdravljenja ob sprejemu covid bolnikov v bolnišnice.

Želim, da mi odgovorijo zakaj se v SLO v protokolu zdravljenja uporablja to zdravilo remdesivir in ostala zdravila v kombinaciji o katerih je povedano naslednje ;

Kaj stroka ve in kaj meni na to kar je podatkovno o uporabi škodljivih učinkih zdravila Remdesivir raziskal in povedal DR. Bryan Ardis;

https://www.facebook...25014335632511/


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9587 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 6. november 2021, 07:33

Strožji režim PCT, prepoved zbiranja, testiranje učencev in dijakov v šolah

 

https://siol.net/nov...pidemije-565214

 

"Večkrat sem povedal, da brez omejitev javnega življenja ne bo šlo. Naslednji tedni bodo prelomni, zaradi širjenja virusa bo zdravstvo na veliki preizkušnji. Še vedno velja, da je edino učinkovito cepljenje, vsi ukrepi, ki smo jih sprejeli danes pa zgolj blažijo pritisk na bolnišnice, ki je v teh dneh tako izrazit," je uvodoma dejal minister za zdravje Janez Poklukar. Ukrepi začnejo veljati v ponedeljek, testiranja v šolah 15. novembra.

 

Poklukar je bil človek na mestu ko je bil še direktor jeseniške bolnice.

Ko je bil direktor UKC se je že malo pokvaril.

Zdaj je politik.

Naklada tako kot ostali iz "stroke" in politike.

Postal je plačano vladno trobilo ali po domače povedano - prodal se je...  a017.gif

 

Ostala "stroka" pa ni vredna komentiranja...  a0321.gif

 

Nekaj komentarjev:

 

 

LALEX / 05.11.2021. OB 08:27

 

2 leti je že tega cirkusa, stalno poslušamo iste floskule o razpadu zdravstvenega sistema. Kaj ste naredili v tem času? Dopustili ste, da je 2000 podplačanih medicinskih sester dalo odpoved, medtem ko so dr. bogovi prejemali enormne dodatke, milijoni pa so izpuhteli v žepe raznih vladnih prijateljskih dobaviteljev. Vse sprostit, pa kdor pade, pade!

 

 

SLOMEVZHA / 05.11.2021. OB 13:35

 

Dejstvo je, da tako vlada kot stroka res ogromno delajo. Na žalost je tudi dejstvo, da nič koristnega ne naredijo. Če se panika, zmešnjava, korupcija in zloraba epidemije v politične in kriminalne namene štejejo v koristno delo, se opravičujem vladi in stroki. Po drugi strani, če samo bežno pogledamo, kdo vodi vlado in stroko, nič nas ne sme presenetiti. En do drugega, vse kreature, ki nikoli v življenju nič koristnega niso niti poskusile delati, kje pa da bi zares kaj naredile.

 

 

MISMAS101 / 05.11.2021. OB 08:27

 

Očitno je Poklukar ugotovil, da je tki. covidni dodatek dobilo premalo zdravnikov, predvsem tisti, ki niso imeli nobenega stika z epidemijo! Denar so dobili vsi z nazivom dr v zdravstvo, samo tisti ne, ki si to najbolj zaslužijo, torej medicinske sestre !

 
 
Zdravstvo pred zlomom, zdravniki na robu moči...  a080.gif
 
Z praznimi čakalnicami...  a040.gif
 
Jebe lud zbunjenog.
Samo to ni povsem jasno kdo je lud in kdo zbunjen...  d021.gif
 
 

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9588 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 8. november 2021, 08:06

Direktor Elektra Ljubljana razrešen v pisarni SDS

 

https://www.24ur.com...isarni-sds.html

 

Predsednik uprave Elektra Ljubljana Andrej Ribič je potrdil besede ljubljanskega župana Zorana Jankovića, izrečene v današnji oddaji Ena na Ena z Urošem Slakom, da je generalni sekretar vladajoče SDS Borut Dolanc kar v pisarni vodje poslanske skupine Danijela Krivca v državnem zboru od njega zahteval, da zapusti vrh podjetja, ki ga je vodil več kot deset let.

 

Enega Dolanca, ki je bil bog i batina, smo imeli že v prejšnjem sistemu,

Pa saj je tako skoraj vsa S(D)S banda iz vrst nekdnje ZKS.

Tudi način dela in vladanja je zelo podoben.

Le bogov in batin je več...  s087.gif

 

Na vrhu je eden in edini maršal Twito.

Ampak glede na število bogov in batin je pričakovati da se bodo začeli mlatit med sabo.

Prvi znaki so že tu...  g050.gif

 

                                                                                 c063.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9589 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 8. november 2021, 09:54

KOMENTAR UREDNIKA

 

Kučanov dolgi pohod

 

Avtor: Peter Jančič

 

Borut Pahor je sporočil, da bodo redne volitve poslancev drugo leto 24. aprila, ko je državo spet udaril hud val epidemije covid-19. Milanu Kučanu, njegovim KUL strankam in protestnikom ni uspelo doseči, da bi bili v tem času že brez vlade in pred predčasnimi volitvami. So pa, tudi s pomočjo svojih ustavnih sodnikov in političnih aktivistov pomagali, da nas je epidemija ujela manj zavarovane. Da bo udarilo, smo vsi vedeli. Ni le nas. Tudi države v okolici je. Obrambne priprave so bile predvsem cepljenje. Pri nas se je del politikov, tudi pomembnih funkcionarjev, pa tudi medijev, ni nič trudil za to. Bili so pristaši odprtih vrat za necepljene. Ni bilo brez razloga. Epidemijo razumejo kot sredstvo, da pridejo na oblast. Preko bolnih, preko trupel. Za kar potem obtožijo vlado. 

 

Gospod Jančič (lahko bi ga preimenovali v Janšič) počasi a zanesljivo izgublja stik z realnostjo.

Zanj so vsi levi, Kučanovi.

Ustavno sodišče, cel sodni sistem, mainstream mediji... a040.gif

Pa kako desnica sploh še funkcionira, kako da še obstaja ko je vse proti njim, vse je levo?

 

O slepoti kot posledici življenja v temi sem že pisal v eni od prejšnjih objav.

Če koga zanima naj poišče in prebere...  s078.gif

 

Vlada je septembra močno spodbudila cepljenje. Z dobrim razlogom. Jasno je bilo, da bo udarilo. Uvedla je celo pogoj-PC za tiste, ki jih zaposluje država. Testiranje za normalno delo ne bo več zadoščalo, je bilo sporočilo. Testiranje si boste morali tudi sami plačati, je bila dodatna napoved, ki je spodbujala ljudi k cepljenju. To je dvignilo krivuljo cepljenj, po kateri smo bili pred tem blizu neodgovornemu Balkanu in celo za večino držav nekdanjega vzhodnega bloka. Odločnost vlade nas je začela bližati bolje organizirani zahodni Evropi. Pametnejšim ljudem.

 

 a045.gif  k025.gif

 

En komentar:

 
PEPSON99 / 07.11.2021. OB 07:37

 

Jap prija. Pa ne pri zajtrku, ampak enu drugemu jutranjemu opravilu. Adijo zaprtje, adijo težave. Samo ne prej brat, preden se vsedeš na školjko 

 

                                                                                  k015.gif  k010.gif

 
 
 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9590 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 8. november 2021, 11:52

253951136_1860261194184890_2554715320606


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#9591 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 8. november 2021, 16:52

Prisilnega ali obveznega cepljenja pri nas ni excl.png excl.png

 

Aja?

 

Če nimaš PCT ne moreš nikamor.

Ne v trgovino, ne v lekarno, ne tankat, še k zdravniku ne(absurdexcl.png )

 

A to ni prisila icon14.gif icon14.gif

 

                                                                                        a087.gif

 

                                                                                

                                                                              


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9592 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 8. november 2021, 17:07

Z marcem 2022 nove osebne izkaznice za 29 evrov

 

https://siol.net/nov...29-evrov-565470

 

Notranji minister Aleš Hojs, minister za javno upravo Boštjan Koritnik in izvršni direktor Cetisa Roman Žnidarič so podpisali pogodbo o izdelavi biometričnih osebnih izkaznic, ki jih bo Slovenija predvidoma začela izdajati konec marca. Izkaznice bodo po Hojsovih besedah vsebovale več kot 40 varnostnih elementov, cena izdelave bo približno 29 evrov. Sporazum o izdelavi in personalizaciji osebnih izkaznic je ministrstvo s podjetjem Cetis podpisalo na podlagi končanega javnega razpisa, je v izjavi za medije dejal Hojs.

 

Po Hojsovih besedah želijo z izdajo novih biometričnih osebnih izkaznic zagotoviti večjo varnost, hkrati pa poenostaviti identifikacijo posameznika. 

 

Večjo varnost?

Ne me j****

Večji nadzor...  b040.gif

 

Pa žlahta od S(D)S-ovcev mora še malo zaslužit.

 

In to tik pred volitvami...  a015.gif

 

                                                                                 a0891.gif

 

                                                           

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9593 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 9. november 2021, 00:20

Ma, se bodem s posameznimi člani iz Levice že več mesecev ...

 

- Luka Mesec je imel na vse za povedat, da je edina rešitev družbe precepljenost, ker sicer si ne predstavljamo diktature nadzora kot je na Kitajskem. Razmišljam že vseskozi  kaj  je v bistvu s tem želel razložiti ...  nadalje pa mu je za vse vprašano muca jezik popapcala. Vem samo to, da se očitno dogaja nekaj, kar nam ljudem ni čisto jasno predočeno v uvid ... ermm.gif

Ko mu odgovorim na to, da so ravno s temi PCT- ji PCR- ji in PC pogojevanji ... ali s cepilnimi pasuši, z nezakonitimi inšpektorskimi in policijskimi ukrepi dosegli to čemur lahko z lahkoto rečemo - "Diktatura"  ... ne odgovori ničesar drugega kot to, da je potrebno tu zupat stroki in znanosti.

 

- Ko Mihi Kordišu napišem, da je ogromno škodljivih posledic po cepljenju, ki jih ta vladina izbrana stroka ne dovoljuje obelodanjati v javnost, ma niti uradno arhivirati, ter da priganja naše drugače misleče strokovnjake in jim grozi z odvzemom licence  - se naredi monjo ... in odgovori s tem - češ, da znanosti in stroki povesem zaupa. Če mu nizam primere priznanih tujih strokovnjakov, ki so napovedali na jesen kolaps cepljenih in z njimi polno zasedbo bolnišnic zaradi posledic cepljenja - trdi, da so to vse faik informacije in fake strokovnjakli, da so njihove trditve fake (Navaja lažnost strokovnosti Michaela Yadona, Dr. Dolores Cahill je zanj lažnjivka in prevarantka in podobne finte potegnjene iz pljuvačk uradnih medijev.  Isto sem dobila odgovor od Nataše Sukič - češ, da je italijanski znanstvenik, ki analizira cepiva dr.Montanari faik znanstvenik ...V nadaljevanju mi pripopajo izvlečke iz mainstream medijev in podkupljenih medijev - Roiters ipd, tiska vladinih pomagačev ...) in s tem je zadeva zanje zaključena.

 

Napisala sem jim na to, da je brezvezno njihovo natolcevanje in izključevanje širše strokovne znanosti ter sklicevanje na le- te znanosti, ki jo opevajo vlade ... Da je brezveze tudi to, da se poslužujejo propagandnega vzbujanja krivde necepljenih in marketinškega napeljevanja na vest "solidarnosti do sodržavljanov",  ker imamo mi v praktičnem življenju svoje lastne izkušnje s prakso škodljivih stranskih učinkov cepljenja ... Da državljani živimo v različnih skupnostih, kjer nismo izolirani od dogajanja in resnice, da je napr. v stanovanjskih blokih samo v enem vhodu 150 ljudi sobivajočih, ki med seboj stopamo dnevno v interakcije, od tega pol pocepljenih sosedov s posledicami, ki se srečujemo na stopnišču, da imamo vsi svoje sorodnike, prijatelje, znance s praktičnimi izkušnjami posledic cepljenja  ... Da pač resnice ne morejo prikrivati z lažno propagando in nearhiviranjem uradnih informacij škodljivega cepljenja ter z neobjavljanjem uradnih informacij  ...

 

Seveda mi na to niso odgovarjali  - so se pa vsaj začeli glupo izražati, da niso za prisiljevanje v obvezno cepljenje in sankcije necepljenih  ...

Ahahah ja icon1_redface.gif  ...obenem pa izdavijo, da pa si pridružijejo pravico do spremembe stališča v primeru, da se ne bo dosegel primerni obseg precepljenosti ...flirt.gifWhatever_anim.gif ...( ma  ...Foliranti jedni ... tud zanje "jebela cesta" no !-  mad.gificon_smile_blackeye.gif ...)

Pa, da jih hebeš mutikatorje vse po vrsti, res  ...

Samo v neposrednih okoliščinah človek spozna resnico, težko kaj prej, res ...wink.png

Edina člana na katera bi morda lahko državljani apelirali, bi bila morda Violeta Tomič in Primož  Siter  ....

Za njiju vem, da nista brez vesti. In marsikaj drugače razmišljata.

 

Zadnjič sem jim napisala konkretne praktične primere poznavanja smrti in škodljivih stranskih učinkov cepljenja .

Prpopala sem jim uradno,da je Slovenija skoraj edina dežela v Evropi, ki ne javlja stranskih učinkov cepljenja ...

 

 

.... še do danes nič odgovora  ....whistling.gif

 

video - o alarmnatnih tragičnih posledicah cepljenja

https://vk.com/video...41382_456239780

 

19. okt 2021 18:36
Od vseh prijavljenih poškodb jih je skoraj polovica resnih, 1.222.818.
iniciativa slovenskih zdravnikov - odprto pismo vladi in ostali stroki  ,, 06.11.2021
 
odgovori o posledicah cepljenja

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9594 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 9. november 2021, 00:36

CENZURIRAN VIDEO!   Azarbajdžanski predsednik pouči novinarko o ljudskih pravicah.

 

 

https://www.bitchute...o/Mb7gTp7EouRs/


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#9595 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. november 2021, 13:22

Ma, se bodem z posameznimi člani iz Levice že več mesecev ...

 

...Foliranti jedni ... tud zanje "jebela cesta" no !-  mad.gificon_smile_blackeye.gif ...)

Pa, da jih hebeš mutikatorje vse po vrsti, res  ...

 

Edina člana na katera bi morda lahko državljani apelirali, bi bila morda Violeta Tomič in Primož  Siter  ....

Za njiju vem, da nista brez vesti. In marsikaj drugače razmišljata.

Če bibil malo "žleht" bi napisal "saj sem ti rekel"

Pa ne bom.

Najbolj glasni od Levice so se pokazali točno to kar sem vseskozi trdil - velik gobec pa nič zadaj.

Le Violeta Tomič me je pozitivno presenetila, že večkrat.

Ostali ne.

Pokazalo se je da takrat ko "zagusti" ni za računati nanje.

 

Nečesa pa ne razumem - nabijanja janšeljubcev da so "levaki"u proticepilci, proti ukrepom, proti zdravstvu, proti odlični (haha partyy.gif ) vladi ki se trudi za dobro ljudi... sing.gif

Ti pa tukaj pišeš da Levica (vsaj njeni najbolj glasni člani) zagovarjajo cepljenje in zaupajo znanosti in stroki.

Sicer so si pustili zasilni izhod (kot vedno, načelnost ni ena od njihovih virlin) pa vseeno...  a015.gif

 

Jebe lud zbunjenog.

Samo da se tukaj dobro ve kdo je lud in kdo zbunjen.

 

                                                                                     a045.gif  e020.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9596 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. november 2021, 15:13

Delujejo po Sorosu ... Soros + Bil Gates sta partnerja.
Bil Gates 'donira' WHO-ju 4 milijarde $$$ (oz. 4
bilijone $$$ po 'ameriski' terminologiji) letno.
Gre s predsednico EK na kavo, zastopa/lobira bigpharmo
Phizer ... pa se 'zmenijo' ... Soros ima isto z Brusljem
dobre 'poslovne' stike. ...

Pac 'Levica', ki to ni, deluje po Sorosu ... ('politika' v
zvezi z migranti, covid vakcinami ...).

Med protestniki v Trbovljah pa je bil Primož Siter, poslanec
Levice, ki so mu 'rdeci' revirji volilna baza ...
https://e-maribor.si...iki-v-trbovljah
-glavni-kar-poslanec-siter/

Druge poslanke Levice iz 'rdecih' revirjev, iz Zasavja ni bilo ...
Iz 'rdecih' revirjev je tudi poslanec DESUS-a, ki nasprotuje vodstvu
svoje stranke in se naprej vztrajja in podpira vlado J. J. ... On ze
ve zakaj ... -)

Tudi Titov tesni sodelavec je izhajal iz 'rdecih' revirjev naj bi bil
Hitlerjugend clan (imel je sorodnico, ki je v temu casu visoko 'kotirala'
pa ga je 'porinila' navzgor ...

Glede 'cepiv' ... se po volitvah NE bo spremenilo kaj dosti.
Na 'levi', ki to ni, bo vecino dobila SD ... Na 'desni' pa J.J. ...
Spremeniti se kaj dosti tu ne more ...
'Igra' se diktira od 'zunaj' ... -)

#9597 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 10. november 2021, 07:59

To so evropske države, kjer se levici slabo piše

 

https://siol.net/nov...abo-pise-565281

 

Če imajo zahodne od črte Szczecin-Trst desnosredinske stranke, zlasti tiste, ki so vključene v Evropsko ljudsko stranko, zadnje čase zelo velike težave, pa je vzhodno od te črte precej drugače. Nekatere države vzhodno od te črte celo nimajo več močnih socialističnih ali socialdemokratskih strank.

 

Že po tonu v katerem je napisan naslov, pa tudi ostala vsebina, se vidi da je portal Siol postal desno - S(D)S trobilo.

 

Kaj pa pri nas?

Sploh imamo pravo levico?

Klovnov iz Levice ne jemljem resno... jestera.gif

 

Pa en popravek - S(D)S ni desnosredinska stranka ampak skrajno desna.

Tako jo jaz vidim...  k011.gif

 

Komentarji:

 

EXCALIBUR / 10.11.2021. OB 06:38

 

JJ je sam sebi najvecji sovraznik. Prevec skrajnosti nikoli ni dobro, zato bo zopet plesal le eno pomlad. Odkrito sem mislil, da se je naucil kaj iz obdobja prvega vladanja a zal ni oseba, ki bi se ucila iz lastnih napak. Predvsem zato, ker se ima za nezmotljivega in krivdo vedno vali na druge. V olikorvbodo stranke znale na volitve s svojimi programi za prihodnost in okolje privabiti mlajse volilce, menim, da bo razocaranje na desni precejsnje.

 

Kot je že Tantra napisal - volitve ne bodo veliko spremenile, če sploh kaj.

Državo vodijo sile na katere volitve nimajo vpliva,

Pa to ni tisto kar zgleda da še v sanjah preganja Janšo, Jančiča in Rupla - Kučan in globoka država...  m032.gif

 

 

VANDUL / 10.11.2021. OB 06:38

 

Plešasti bo moral kdaj pokazati kake reultate njegove nadnebeškosti. Večne paranoidne blodnje o komunističnih agentih so patetične in so se že zdavnaj izpele. Slovenija pa propada zaradi epidemije in bankrota.

 

 

ŠKORC / 10.11.2021. OB 07:04

 

Hmmmm, manj razvite države so desno usmerjene, razvite demokracije pa levo. Upam, da se iz tega kaj naučimo.

 

 

DALENCK / 10.11.2021. OB 07:04

 

To ti misliš, da so te države nerazvite! Mogoče so bile včasih, so nas pa vse te države v zadnjih 25-ih 20-ih letih močno prehitele!! Bilo bi pametno, da jih greš obiskat in boš videl ta njihov "nerazvoj"!!

 

Če so nas države o katerih je govora v zgornjih dveh komentarjih prehitele. to še ne pomeni da so visoko razvite.

To samo pomeni da smo mi bolj zaostali od njih.

Razlog - lahko ugibate.

Jaz bi ga iskal v vladi.

Na njenem čelu.

 

                                                                                  g070.gif

 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9598 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 10. november 2021, 12:36

Jereb: V intenzivnih enotah skoraj 80 odstotkov necepljenih

 

https://siol.net/nov...vi-vzivo-565602

 

V intenzivi skoraj 80 odstotkov necepljenih 

 

Na intenzivnih oddelkih ni cepljenih skoraj 80 odstotkov posameznikov, je še poudaril Jereb.

 

"Razmere so dejansko kritične, če bi imeli boljšo precepljenost, se ne bi soočali s temi številkami in število bolnikov, ki bi potrebovali bolnišnično obravnavo, bi bilo po mojem trdnem prepričanju obvladljivo," je še izpostavil. 

 

Skoraj 80% necepljenih...  a015.gif

Matematika pravi da je potem dobrih 20% cepljenih.

 

Zakaj so na intenzivi če so cepljeni?

Zakaj so zboleli če so cepljeni?

Cepiva ne učinkujejo?

 

O tem nihče ne govori, ne stroka, ne "stroka", ne politika.

 

Zanje so krivci znani - proticepilci na protestih, za janšeljubce in trole s Trstenjakove še levaki, Kučan, T. Fajon... itd...  a040.gif

 

Kaj pa nabite cerkve in maše?

Ljubljanski maraton?

Turistična sezona in turizem brez omejitev?

Tam se virus ne širi?

 

Še bi lahko našteval.

Hinavščina vladajoče politike in "stroke" je brezmejna.

 

Komentarji:

 

NOLAJTER / 10.11.2021. OB 10:58

 

"Če bi bilo tveganje v celotni populaciji takšno, kot je v cepljeni, bi sistem zmogel" je izjavil epidemiolog Mario Fafangel. To po domače pomeni, da so za prenatrpane bolnišnice in s tem tudi za številne nepotrebne smrti krivi predvsem necepljeni. Končno bo treba reči bobu bob na kratko in jedrnato. Pa še to: včerajšnji % necepljenih na intenzivnem oddelku je kar 81%. Ali še komu kaj ni jasno?

 

Ja, tistih 19%...  a057.gif

 

 

BVB09 / 10.11.2021. OB 11:10

 

Želeli ste imeti čim več pogoja P,sedaj ste ga dobili!!!torej nagradili ste tiste ,ki so zboleli kje je tu logika???zakaj pa cepivo ne učinkuje pa je druga zgodba,pri 60%precepljenosti rekordno število okužb!!!!

 

 

ŠTRUKELJ1234 / 10.11.2021. OB 10:41

 

Čim prej je potrebno uveljaviti PC pogoj,sicer se ne bomo izvlekli še 1 leto.

 

 

MAGA / 10.11.2021. OB 10:41

 

ŠTRUKELJ1234-Diktatorček, dej se mal pomiri no, če te rukne, ne moreš v bolnišnico, ker že drugo leto zapored pokajo po šivih, reveži zgarani, za paradiranje pred kamerami pa vedno najdejo čas.

 

 

MEDO / 10.11.2021. OB 10:41

 

Torej PC = prisilno cepljeni.

 

                                                                            e020.gif

                                                                            g070.gif

 

 

 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9599 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 10. november 2021, 15:14

Delujejo po Sorosu ... Soros + Bil Gates sta partnerja.
Bil Gates 'donira' WHO-ju 4 milijarde $$$ (oz. 4
bilijone $$$ po 'ameriski' terminologiji) letno.
Gre s predsednico EK na kavo, zastopa/lobira bigpharmo
Phizer ... pa se 'zmenijo' ... Soros ima isto z Brusljem
dobre 'poslovne' stike. ...

Pac 'Levica', ki to ni, deluje po Sorosu ... ('politika' v
zvezi z migranti, covid vakcinami ...).


Med protestniki v Trbovljah pa je bil Primož Siter, poslanec
Levice, ki so mu 'rdeci' revirji volilna baza ...

https://e-maribor.si...iki-v-trbovljah
-glavni-kar-poslanec-siter/

Druge poslanke Levice iz 'rdecih' revirjev, iz Zasavja ni bilo ...
Iz 'rdecih' revirjev je tudi poslanec DESUS-a, ki nasprotuje vodstvu
svoje stranke in se naprej vztrajja in podpira vlado J. J. ... On ze
ve zakaj ... -)

Tudi Titov tesni sodelavec je izhajal iz 'rdecih' revirjev naj bi bil
Hitlerjugend clan (imel je sorodnico, ki je v temu casu visoko 'kotirala'
pa ga je 'porinila' navzgor ...

Glede 'cepiv' ... se po volitvah NE bo spremenilo kaj dosti.
Na 'levi', ki to ni, bo vecino dobila SD ... Na 'desni' pa J.J. ...
Spremeniti se kaj dosti tu ne more ...
'Igra' se diktira od 'zunaj' ... -)

 

Primož Siter je rojen v Trbovlju.

Za svoj okraj se bori kot član stranke s parlamentarno močjo in kot domačin, posameznik.

Ta zgornji članek je obična insinuacija se ve koga in je zame nepomemben balast ... še zlasti zato, ker Primož nosi tudi privat čepico, skoraj povsod v vsakdanu ... in se ni imel potrebe skrivati.wink.png

  Če je bil na protestu je bil zato, ker je kot državljan, kot član stranke, ki se zavzema za mnogo boljše pravice državljanov - to transparentno tudi pokazal.

 

Če je človek normalno razgledan mu je jasno, da se je nujno in normalno boriti proti skrajni diktaturi Janeza Janše in si prizadevati, da ta stranka in  tlačanski kamerati izginejo iz obličja Slovenije.

Najbolj prav bi bilo za zmeraj. Ni upanja, da bi z privrženci JJ in SDS sploh še kaj debatirali.

 

Isto velja Alef pri tvoji trditvi ;

 

Če bibil malo "žleht" bi napisal "saj sem ti rekel"

Pa ne bom.

Najbolj glasni od Levice so se pokazali točno to kar sem vseskozi trdil - velik gobec pa nič zadaj.

Le Violeta Tomič me je pozitivno presenetila, že večkrat.

Ostali ne.

Pokazalo se je da takrat ko "zagusti" ni za računati nanje.

 

Nečesa pa ne razumem - nabijanja janšeljubcev da so "levaki"u proticepilci, proti ukrepom, proti zdravstvu, proti odlični (haha partyy.gif ) vladi ki se trudi za dobro ljudi... sing.gif

Ti pa tukaj pišeš da Levica (vsaj njeni najbolj glasni člani) zagovarjajo cepljenje in zaupajo znanosti in stroki.

Sicer so si pustili zasilni izhod (kot vedno, načelnost ni ena od njihovih virlin) pa vseeno...  a015.gif

 

Jebe lud zbunjenog.

Samo da se tukaj dobro ve kdo je lud in kdo zbunjen.

 

                                                                                     a045.gif  e020.gif

 

Dejstvo je, da je stranka Levica s svojimi deli in dosežki ter delovanjem vseeno najbližja državljanom. In kljub temu priključevanju reklamiranja za cepiva je edina od parlamentarnih strank v preteklosti največkrat spregovorila in poskušala kaj spremeniti v pozitivno.(Seveda pa ji priključevanje k propagandi cepljenja ne oprostim  - in se bom še nadalje bodla z njimi v povezavi s to najpomembnejsšo tematiko št. 1 . mad.gif )

 

Niti najmanj pa se ne strinjam, da jih je bil sam velik gobec - zadaj pa nič ... kot praviš. Ne morem zato zanikati in poničiti dobrih doprinosov stranke Levice.

 

Problem je v tem, kot je zgoraj omenil Tantra, da je svet globalno razdeljen tako kot želi globalna elita in globalna politika.

Sleherna stranka je vpeta v ta hazard in se mora spretno prilagajati, podrejati tej igri.

Vsaka stranka teh naših svetovnih vlad špila po diktatih velikih sil. (Se najdejo izjeme - ampak to so res močni ljudje, ki se jim pripisuje diktatorstvo ... kot recimo Lukašenko wink.png )

 

Razlika je samo v procentih, da delajo za gratis - še za ljudi ... ali pa so se pririnili na oblast samo zaradi lastne riti in lastnih egoističnih interesov ... in so le navadni uničevalci, izdajalci ter preprodajalci naše države.

 

Levica, ki sem jo jaz spoznavala v preteklih letih, je imela zdaleč najboljši koncept sistema družbe.

 

Je pa res, da je sedaj v teh okoliščinah konec demokracije in izbiranja kaj si posamezniki želijo -mo.

 

Mislim, da je v ozadju zares veliki fašistični pohod psihopatov, ki so si zamislili - Eno vlado- En svetovni red.

Glede na to, da je Slovenija razprodana in je samo še last velikih korporacij  - ena stranka Levica nima najbržda kaj dosti moči pri tem, še zlasti, če gledam, da slovenski državljani ne vedo kakšno državo si naj sploh želijo in, da je državljanom najbolj pomembno, da se indoktrinirano delimo na vaše in naše, da nekateri samo razmišljajo o tem kako bi bilo 1x1, če bi bili pod Nemčijo, Avstrijo, Madžarsko, pod okriljem Nata  itd .

Kolikorat so poprej tudi člani Levice aktivno delovali in opozarjali na nastopajoči fašizem, na lažnjivo spreminjanje zgodovinskih dejstev, na pravice delavcev, na izginjanje javnih dobrin, na mešetarjenje razprodaje državne lastnine pod mizo, na vpliv katoliške cerkve v politiki in gospodarstvu, na kupovanje sredstev in nasilno hitro spreminjanje zakonov za represijo, nadzor državljanov, na biometrične pasoše ... še in še opozoril v eter ljudstvu _kaj se dogaja v zakulisju ... so takojšnje delovali z dobrimi amandmaji in predlogi za odpravljanje nepravilnosti in se zavzemali dnevno na spremembi krivic ! ...

Pa ni bilo kaj veliko pridružene akcije s strani apatičnih državljanov.wink.png

Hja ljudje - ni dovolj samo nakladanje po omrežjih, pametnjevanje in kritiziranje tistih, ki delujejo...

Zadaj za njimi bi morala stati kritična masa državljanov, da bi se predlogi strančice lahko uresničevali.

 

 

Če bi ostalo tako kot je bilo prej - bi si upala trditi, da imamo pravo stranko.

Tole kar pa se je zgodilo vmes - pa lahko rečem samo to, da se je vse sfužilo.

 

 Kar je sedaj izbruhnilo po celem svetu je igra najmočnejših, ki so se nanjo pripravljali že več desetletij.

Tu ena majhna strančica sama ne more orat ledine in prav gotovo je, da se je podredila trenutnim diktatom velikih.

 

Zgoraj sem vam namignila, da je Mesec izrazil strah - da si nikakor ne bi smeli želeti, da na naših tleh prevlada diktatura Kitajske ... deluje tako kot, da nam to v bistvu zares grozi. Povedano je tako kot, da je to nekako povezano z pogojevanjem množičnega cepljenja prebivalstva.

S čim je to pogojeno oz. kako je to pogojeno s poslušnostjo upoštevanja tega epidemiološkega stanja, nam ljudem ne more biti jasno.

Zadeve so očitno zelo resne in zamotane.

Kaj je v ozadju si lahko samo mislimo.

 

Meni je prišlo na ušesa, da so si svet razdelili tudi glede na prevlado cepiv. Zdaj ali so to Soroši in Bill Gatesi, ki so vmešani v te igre je postranskega pomena.

 

Kaj je zdaj s temi cepivi - kaj zares nameravajo skozi ta cepiva, čipiranje, nadzor množic, število prebivalstva, digitalizacijo, itd . v smeri dehumanizacije...?!

 

Dejstvo je, da se ljudje začnemo zavedati, da je to boj za življenje ali smrt človeštva.

 

Kot spremljam napovedane faze tega Novega Svetovnega Reda ... se vse dogaja tako kot smo brali v napovedi njihovih razkritih dokumentov.

New World Order: Nevidni Imperij

https://beta.publish...nevidni-imperij

(O.K. navaden člowk se tu v teh info zares izgubi, ker ne ve kdo pije kdo plača wink.png )

P.S.

V biti bi morali to ljudje dobro razumeti, se povezati in razmisliti, kje se začne boj proti temu satanizmu.

Po mojem bi se morali organizirati po državah znotraj in povsod po svetu ...  lokalno, v vsaki državi sami spucati  te oprode NWO ...

 

Aktivno državljanstvo,  prenova in sistemska sprememba družbe - načina odločanja ter povezovanja.

 

Smo zreli za to razumevanje?

Pri nas v Sloveniji še ne ... ponekod drugod po svetu že.

Se bomo navzeli iz drugih praks tega modrega, pravočasnega reagiranja in delovanja ali bomo prepozni?!

 

To bomo kmalu videli. Mi in sam Bog .


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9600 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 10. november 2021, 16:07

Dodajam tu v tem sklopu debate še en dober opis - kaj nas čaka v diktaturi popolnega nadzora Kitajske ... malo daljši članek ... a vreden branja, če ga še niste prebrali !

 

Veliki kitajski brat: prva digitalna diktatura 

          

Ko nadzor prevlada nad svobodo
 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0