Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Politika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
10929 komentarjev na to temo

#9651 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 25. november 2021, 08:12

Slovenija nič več najslabša v Evropi. Prehiteli so nas ...

 

https://siol.net/nov...i-so-nas-566723

 

Slovenija na zemljevidu Evropskega centra za obvladovanje in preprečevanje bolezni (ECDC) ostaja obarvana temnordeče in se v Evropski uniji uvršča med države z najslabšo epidemiološko sliko. Nismo pa več najslabši po številu potrjenih primerov okužbe z novim koronavirusom na sto tisoč prebivalcev. Prehiteli so nas Slovaki.  

 

Ti bogca...  a045.gif

To pa je dosežek...  c023.gif

 

https://www.rtvslo.s...-razlike/592370

 

Na zgornjem linku je med ostalim tudi zemljevid Evrope kjer so države obarvane od zelene do temno rdeče glede na število novih okužb.

Na drugem (spodnjem) linku je spisek nekaj evropskih držav z % precepljenosti.

 

Če primerjate zemljevid in seznam ugotovite da je kar nekaj držav z visoko precepljenostjo obarvanih temno rdače.

 

Izstopa Irska - 85,5% polno cepljenih. 90,7% z vsaj enim odmerkom.

in je temno rdeča.

 

Kdo koga j***??

 

                                                                                   a015.gif  a020.gif

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9652 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 25. november 2021, 10:09

Z ljudmi, ki preverjajo PCT sem sam zelo vljuden in prijazen. -) NI jim lahko (mnogi to delajo, da lažje preživijo). NISO pa z njimi vsi 'prijazni'. Okužbe v mojem krogu znanstev se bojijo tisti, ki so 2x, 3x cepljeni, ko jim pa rečem, čemu se bojite, saj bi morali biti s cepivom zaščiteni, torej ne verjamete v cepivo? V gl. postanejo verbalno ... Zanimive reakcije. -)

#9653 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 25. november 2021, 12:36

Jereb: Smo daleč preko roba obravnave bolnikov

 

https://siol.net/nov...je-video-566828

 

"Še vedno je čas za tretji odmerek, kdor se je cepil na začetku leta," je povedala Tatjana Lejko Zupanc. "Vsi starejši od 65 let so tudi kandidati za zdravilo, še posebej bolniki s sladkorno boleznijo, srčni bolniki pa naj se seveda tudi cepijo."

 

Ko smo se cepili proti črnim kozam smo dobili dva šusa in to je bilo to.

Pa so črne koze mnogo bolj smrtonosne in kužne kot Covid

In to je bilo tam nekje 50 let nazaj... icon14.gif icon14.gif

Epidemija je bila ustavljena v nekaj mesecih.

 

Zdaj pa tretji odmerek, pa napovedujejo četrti, pa poživitveni odmerek vsake pol leta, pa ne vem kaj še...  a025.gif

Je mogoče medicina nazadovala v 50 letih??  a057.gif

 

Drugače pa tem nakladačem ne verjamem nič več.

Notranjosti bolnišnic pač ne vidimo...  a038.gif

 

                                                                                 a0674.gif

 

Pa še nekaj off topic.

Vsi naslovi na Siol in 24ur so clickbait - v stilu ...se bo zgodilo to, če ne bi bilo tega... ipd.

Če hoćeš zvedeti kaj je "to" ali "tega" ali... karkoli, moraš kliknit na naslov, ne da bi prej vedel o čem boš bral in ali te to sploh zanima.

Precej cenen način vezanja pozornosti bralcev.

Za Siol se ne čudim ker je urednik Jančič, toda 24ur ni nič boljši...  a035.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9654 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 25. november 2021, 17:18


 
Ukrepi so večinoma nesmiselni in pretirani, drži.
Prav je da jim nasprotujemo in to tudi pokažemo.
Tisti ki tako mislimo.
 
So tudi taki ki se z ukrepi v celoti strinjajo.
Prav.
Do tega imajo pravico.
 
In ti dve pravici se ne bi smeli nikjer in nikoli križati.
Nobeno prepričanje ni boljše ali slabše, le razlikujeta se.
 
Ampak eno je nasprotovanje ukrepom, drugo je znašanje nad nič krivimi.
Tisti ki preverjajo delajo to zato ker so jim to ukazali.
Niso oni postavili ukrepe.
 
Fašisti so tisti ki so ukrepe postavili, ne tisti ki preverjajo ali se jih držite.
Znašajte se nad njimi če se že morate nad nekom.
Pojdite na sredin protest ali pa zajahajte bicikel in pojdite v petek pred parlament.
 
Tiste ki preverjajo ali se držite ukrepov pustite pri miru.
Dokažite da ste človek ne rit.
 
 
 
 
 

 

Alef ne padam več na te čustveno propagandne pisune.

 

Tako ti bom povedala .

Vsak, ki sprejme na novo to delo pogodbeno, bodisi polnoletni študent ali zrel človek - točno ve kaj mu pred sprejetjem takšnega dela naroča delodajalec, institucija,...

 

Verjemi, da jim zelo krvavo razložijo kako morajo maltretirati ljudi s temi nesmiselnimi ukrepi .

 

In tisti, ki to delo sprejme - se lepo in brezkrbno strinja z vsem.

 Nihče mu ne drži pištole nad glavo.

(Denar je tudi zame pomemben - ne pa toliko, da bi sebe poniževala v kakšno nedostojno delo !!! )

 

Torej namesto, da se pisunčki naročeno razpisujejo o ljudeh, ki ne mislimo sprejemati tega dreka od fašizma ... ki v nas trči že na vsakem vogalu,  - naj se raje tile pisuni poglobijo v psihologijo človeka, ki se s takšnimi zahtevami delodajalca in režiserjev ukrepov strinjajo in takšna dela sprejemajo. wink.png

Zakaj bi se mi smilu en človek, ki se je sam odločil, da bo maltretiral ljudi za denar? ... icon_smile_blackeye.gif

A smo bili prizanesljivi do delavcev v nacistični Nemčiji, ki so metali ljudi v krematorij?

Sej so samo svoj posel opravljali ?

 

In toliko hodim naokli, da točno vem kakšni fašistki so razraščeni v tistih uniformah na vratih.

 

Logično in normalno je edino to, da nam ljudem v prezahtevnem vsakdanjiku zaradi tega terorja ukrepov - do jaja prekipi!

Ko te v nizu vsakdanjega prenatrpanega urnika čaka banka, pošta trgovina, zdravniki, nekateri imajo še majhne otroke, vsakodnevne obveznosti do večera ... a se boš ti v tej noriji prijazno smehlajl tistim, ki se imajo službeno čas igrat z nekimi židovskimi pildki in žigosanjem živine?

  Kdo takšno delo sploh nemo sprejme ? 

Fašisti, mlačneži in nevtralneži.

Pa me nič več ne zanimajo izgovori, da služijo svoj ljubi kruhek.

Ko jih jebe.icon1_sneaky1.gif

Raj bi sekrete pucala kot, da bi svoje državljane terorizirala s temi maloumnimi dekreti in ukrepi.

 

Če bi se pa z nekim slučajem "prisilno" znašla na takšnem delovnem mestu - bi bila tam le toliko časa, dokler bi lahko ljudem pomagala.

Sam se odločaš kako boš deloval v določeni situaciji.

 

Ewo zadnjič je šel "moj" k vulkanizerju zamenjat gume.

Ker nimava uradnega PCT-ja sewede ne moreš v kafič, kjer se je ena takšna budala znašala in že na vratih težila s tem.

Zmrzujem jst tam na zraku 10 minut - nakar mi kapne, da je v bližini pohištveni center z oddelkom za gopodinjske aparate.

In ...ja ...Zadnjič sem veselo krstila svoj nov štedilnik na steklokeramično ploščo - s prekipljenim mlekom ...

Ker štedilnika še nisem mislila uporabljati, nisem še nabavila vse rekvizite zanj.

Sem mislila, da bo počasneje zavrelo  ....sewede ... sem se vmes zatipkala na računalnik  in ... puffff ...

Kar mi ni na starem štedilniku ratalo že kakih 10 let - se mi je na tem novem požegnalo  "za tren oka" ...icon_smile_clown.gif

 

... ne krpe, ne gobice, ne kis, ne soda ... nič ni pomagalo.

In sem kaka dva dni razmišljala kdo bi mi to najhitreje nabavil ... ker zdaj že lep čas nisem v mestu.

No in na ta dan sem bila pred prizoriščem nabave ...in sem si rekla ... ma ko jih jebe ...icon1_rolleyes1.gif

Nobeden me ne bo teroriziral s tem PCT-jem.

In sem se odločila, da kupim tole klinčevo strgalo - kot svobodni državljan.

Ok. Jst sm takšna, da ko se odločim - me ne zanimajo ovire.

Delujem na en princip.

Pristopim prijazno - če dobim na takšen pristop nasproti naduteža in arogantneža  ... potem je pa borba ...

Žestoka. Nekajkratno več kot jo pričakuje fašist.

 

No in je tam za vrati stala uniformirana mlada ženska kakšnih 35 let morda.

Sem si razkužila roke ... se ji nasmejala in šla že nekaj korakov naprej.

Me ustavi in začne s tistim ; Gospa PCT imate ?

Sem rekla ; Ne nimam .

Ona ; Ja potem vas pa ne smem spustiti noter.

 

jst njej nazaj; Ja vem, da so vam tako naročili in da me po njihovem ne bi smeli spustiti ... je pa od vas odvisno, če me boste. Vedle bova samo jst - pa vi ... kot vidim na celotni površini v bližini ni nobenega ....

In je obstala kot vkopana.

Jst sem šla pa naprej in opravila nakup.

Ni privihrala za menoj in ni več težila.

Ko sem šla nazaj sem se ji prijazno zahvalila in ji zaželela lep dan.

 

Če bi pa bevskala za menoj - bi pa bila scena.

Tudi to sem že 3x doživela.

Ahahah - takrat sem enkrat celo imela PCT ... ampak sem nalašč hodila mimo kot, da ga nimam - ker me je zanimalo kaj me čaka - če bom ignorirala. 

Skratka nikoli ne pozabim tem delovnim ubogim ljudem z rdečimi očmi povedati, da to kar počnejo ni uredu in prav.

Da se iz tega ne more nič dobrega izcimit.

Da je nemudoma potrebno prenehati s tem načinom fašizma.

 

Ko se je enkrat zapikinezal vame en stari janšistični varnostnik  ...ni pričakoval takšen odpor ...

Pripravljena sem bila tudi na policijo.

No, je odnehal, ko sem mu najezikala enih par direktnih  - ni da nisem....

Folk je poslušno stal v vrsti in s tresočo roko iz torbic vlekel tiste pildke in telefone.

 

Ena mi je zinla ; Ja gospa zato pa imamo toliko okužb v Sloveniji, ker je veliko takšnih kot vi !

Bingo baba !

Sem še njim zapela eno vižo.... So imeli kaj za mislit doma ...

 

Ko jih jebe - poslušne mlačne, nevtralne državljane Alef - KO JIH JEBE !

 

... vojna bo... dovolj sranja in potrpljenja ... vitez.gif

 

 

 
 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9655 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 25. november 2021, 17:53

logicno.com
Naslovi danes povedo VSE, poglejte se naslove slovenskenovice.si,
... Predlog zakon o evtanaziji v Avstriji, ... ...

#9656 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. november 2021, 07:07

Takole bom povedal.

Če je bilo tisto pisanje ki sem ga objavil, naročeno in plačano ali je bilo opis realne izkušnje o tem ne bom sodil.

Tudi ni načina da to preverim.

 

Drži da nas te dni šopajo z propagando kako se je treba cepit, kako je treba spoštovat ukrepe, če ne bo epidemija trajala v nedogled.

Kar seveda ni res.

 

Danes se je težko odločit komu in kaj verjet.

Oblast in "stroka" nas prepričujeta kako delata izključno v dobro ljudi in da si tisti ki ukrepom in cepljenju nasprotujejo želijo le čimveć mrtvih in okuženih.

Teoretiki zarot nas prepričujejo kako nas s cepljenjem hočejo čipirati, pa da virusa spluh ni, da je epidemija svetovni nateg itd.

 

Resnica je, kot običajno, nekje vmes.

Kje vmes je treba še ugotoviti.

 

S tistimi ki preverjajo PCT nimam izkušenj, ne dobrih ne slabih.

Ne izpolnjujem prav nobenega PCT pogoja, zaradi... "gibalnih težav"... tudi ne hodim naokoli.

Verjamem da so med njimi tudi "šerifi" ali, kot pravi avtor članka ki sem ga objavil, riti na dveh nogah.

Majhne duše ki uživajo v tisti oblasti, moči ki jim je bila dana s tem ko so jih postavili na vrata.

 

So pa tudi taki ki to "delo" opravljajo zato ker morajo, ker so jim tako ukazali.

Verjamem da ne uživajo v njem, za razliko od onih drugih.

 

Jaz že dolgo živim po načelu - bodi do drugih tak kot si želiš da bi bili oni do tebe, in - ne poskušaj spreminjati sveta, spremeni sebe in spremenil boš cel svet.

Verjemite da se obrestuje.

 

In, Domoljubka, vojne ne bo.

 

Vojna je že.

 

                                                                                     vitez.gif    


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9657 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. november 2021, 09:08

Nove različice koronavirusa iz Afrike protitelesa ne prepoznajo 

 

https://siol.net/nov...epoznajo-566831

 

Znanstveniki opozarjajo na novo nevarno različico koronavirusa, ki od drugih izstopa po številnih mutacijah, poroča The Guardian. Zaradi mutacij, teh so za zdaj odkrili 32, bo nova različica virusa veliko lažje zaobšla človeški imunski sistem in se najverjetneje hitro širila med prebivalstvom. Novo različico so najprej potrdili v dveh afriških državah, o prvem obolelem pa so ta teden poročali tudi v Hongkongu.

 

Ja, seveda.

In ko bodo(če bodo) pogruntali cepivo ki kao deloje na novo različico, se bo ponovno pojavila nova, še nevarnejša verzija.

Ovce je treba držat v strahu...  g045.gif

 

Nekaj komentarjev:

 

 

LUCKYHOG / 25.11.2021. OB 17:26

 

Ja sedaj bo pa 4. odmerek takoreč življensko nujen…

 

 

SUNNY / 25.11.2021. OB 20:15

 

Pa saj cepiva ne delujejo proti nobeni različici.

 

 

JAGODA / 25.11.2021. OB 23:46

 

Nekaj tu res ne štima. Letošnje število umrlih od Covida je enako številu umrlih od Covida v lanskem letu. Lansko leto od marca do decembra, se pravi v 10 mesecih je pri nas umrlo 2675 ljudi od Covida, pa še ni bilo cepiva, torej vsi so bili necepljeni. Letos od januarja do danes, se pravi tudi v 10 mesecih, je umrlo okrog 2500 ljudi, pa smo že januarja imeli cepivo? Ali so letošnji umrli ljudje, umrli od Covida, zato ker niso bili cepljeni ali so umrli ker so bili cepljeni???

 

 

PFIZER / 25.11.2021. OB 18:30

 

Bolezen: "Prvič v zgodovini človeštva lahko bolezen, ki je nimamo, prenesemo na nekoga, ki je proti njej cepljen."

 

                                                                                                k0651.gif

 

 


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9658 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 26. november 2021, 14:13

Vojna je že ...ampak bojim se, da bo tudi vojna s kolaboranti, izdajalci, mlačneži in nevtralneži.

V vojni kdor škodi narodu tudi zaradi strahu ...pa če ga še tako razumemo kot človeški faktor  - je izdajalec.

Si predstavljamo kakšno moč ima narod, če se masovno zedinimo in se nehamo izgovarjati pa čakati, da bo nekdo drug namesto nas rešil situacijo ?

 

Zrel človek, pravi državljan selekcionira, ko je potrebno.

Ne more se s hinavščino, iznajdljivostjo, spletkarstvom, ven vleči.

Potrebno je poiskati karakter in narediti.

Nema cincu- mincu pričic na vižo izgovora kao "demokracija misli".

Potrebno je takoj v kakršnokoli ponujeno in obstoječo reakcijo. Delovati.

Aktivno se odločat!!!

Niso več brezkrbni časi in ne moreš se iti igrico - "ne tiča - ne miša".

Vsa zadeva se vleče, nadaljuje, razvija, obstaja - v bistvu samo zaradi državljanov, ki nemo sprejemajo vse ukrepe - od te kolaborantske diktatorske vlade, globalnih elit.

Imam občutek, da ljudje sami sebi lažejo - samo, da si kupijo še malo ležernega miru in dosedanjih brezskrbnih navad.

"Neče to proči" !!!!.

Nalit si je potrebno čistega vina, biti prisoten tam, kjer se odvija združenje in akcija .

To je bila napaka že izpred 10 let - ko sem opzarjala folk naj se neha delat monjo s tem, kam nam tile prodani domobranski pajaci porivajo državo.

Pa je fajno blo bit gluh,glup,slep in kontra.

Pika.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9659 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 26. november 2021, 16:41

Naša država - kupljena - korporacija

 

https://publishwall....ava-korporacija


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9660 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 26. november 2021, 20:39

Vojna je že ...ampak bojim se, da bo tudi vojna s kolaboranti, izdajalci, mlačneži in nevtralneži.

V vojni kdor škodi narodu tudi zaradi strahu ...pa če ga še tako razumemo kot človeški faktor  - je izdajalec.

Si predstavljamo kakšno moč ima narod, če se masovno zedinimo in se nehamo izgovarjati pa čakati, da bo nekdo drug namesto nas rešil situacijo ?

 

Zrel človek, pravi državljan selekcionira, ko je potrebno.

Ne more se s hinavščino, iznajdljivostjo, spletkarstvom, ven vleči.

Potrebno je poiskati karakter in narediti.

Nema cincu- mincu pričic na vižo izgovora kao "demokracija misli".

Potrebno je takoj v kakršnokoli ponujeno in obstoječo reakcijo. Delovati.

Aktivno se odločat!!!

Niso več brezkrbni časi in ne moreš se iti igrico - "ne tiča - ne miša".

Vsa zadeva se vleče, nadaljuje, razvija, obstaja - v bistvu samo zaradi državljanov, ki nemo sprejemajo vse ukrepe - od te kolaborantske diktatorske vlade, globalnih elit.

Imam občutek, da ljudje sami sebi lažejo - samo, da si kupijo še malo ležernega miru in dosedanjih brezskrbnih navad.

"Neče to proči" !!!!.

Nalit si je potrebno čistega vina, biti prisoten tam, kjer se odvija združenje in akcija .

To je bila napaka že izpred 10 let - ko sem opzarjala folk naj se neha delat monjo s tem, kam nam tile prodani domobranski pajaci porivajo državo.

Pa je fajno blo bit gluh,glup,slep in kontra.

Pika.

no, za tole bi bil lajk premal.

eden zapisov, ki jih je nujno prebrati 2x.

itak... bi ti na vsako misel komot oponiral, tudi argumentirano... ampak kljub temu mislim, da si zadela glavico na žebljico.

upam, da take stvari objaviš še kje drugje, kot tukaj nam nekaj mandeljcev. in filtrom cenzure verjetno.

 

ampak a veš...

mal razmišljam, ne da ti oporekam. ali pa če češ... nadaljujem tvojo misel...

kaj pa, če se gre za naravno selekcijo?

kaj pa, če smo končno prvič v zgodovini človeštva, tako vsak posameznik zase, kot tudi posameznikovo okolje, od družine, do naroda, do človeštva in živalstva planeta?... primorani na odločitev, za katero ne bo izgovorov in ne poti nazaj? in ta odločitev je pomembnejša, kot naj si umijem zobe ali ne?

in... za to odločitev je zdaj skrajni čas?

Za nekatere že prepozen?

Kaj pa, če je to itaq samo en oder, ki si ga sami konstantno izbiramo, da ga doživljamo resnično? Zakaj že?

Kaj pa, če je moja pot se upreti... ali se naučiti sprejeti?

Kaj pa, če je moj upor igra ega, dvojnosti, tekmovanja in primerjanja? Občutki manjvrednosti, zaradi pomembnosti ugleda?... btw... a ni to nekaj, kjer se ve, da je treba nekaj narediti na svojih prepričanjih?

Kaj pa, če sem tako zelo močan, da si upam privoščiti izkušnjo biti nemočen?

Kaj pa... ... ...

skratka... dobila si moj veliki lajk

in še neki...

kaj pa, če je use uredu?

kaj pa, če se tole še ni dotaknilo dovolj močno vsakega posameznika, da bi se zamislil nad sabo?

kaj pa, če se je to dotaknilo šele nas, ki nas zaradi x prepričanja moti krivica?

kaj pa, če moramo počakati, da se dotakne še tistih, ki bodo izgubljali posle, denar?

ali nekateri nepremičnine?

ali nekateri najprej sosedove in nato še svoje otroke?

skratka, lahko si domišlja neka elita, da si ustvarja svoj novi red, v resnici pa to počne narava in so oni nič drugega, kot nekdo, ki samo opravlja svojo nalogo v tem prostoru in času?

ali pa... ....

ma ne lub se mi itaq pisat, pa še sto x prepočasen sem, hahahah.

no, žiwjo ;)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9661 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 26. november 2021, 20:47

zdele sem šou enga skadit, pa spotoma mal razmišlu, kaj sem sploh napisu... in vidu, da sem ti glavne pointe eploh pozabil.

no, sam zdele se jih pa tut ne spomnim več... tka na komando. sam sebi seweda. btw. kot da vem, kdo sem?


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9662 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 26. november 2021, 20:56

no še neki....

a se folk sploh zaveda, da nima več back upa v zdravstvu? da ga niti zob ne sme zaboleti?

no, kdor ima dost keša, misli, da to kljub vsemu ni njegov velik problem?

ampak se moti. prav vsakega od nas se bo tole dotaknilo.ker se mora, ker drugače ne bo nič narejenega.

in narava ne dela prevelikih kompromisov.

ona bo že tole spelala do konca, tko kt je prou.

no, al je prou al ne, bomo itaq mogli uzet, kakorkoli že bo, ker nam druzga itaq ne bo preostalo. ali pa vam ne bo preostalo. ali pa jim ne bo preostalo...

ali pa... pazi zdej... njim ne bo drugega preostalo, hahahah

in kdo bo zdej kle glumil žrtev?


no, prou zaprou... sem prletu samo en link prlimat

https://publishwall....ava-korporacija


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9663 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 27. november 2021, 06:50

Vojna je že ...ampak bojim se, da bo tudi vojna s kolaboranti, izdajalci, mlačneži in nevtralneži.

V vojni kdor škodi narodu tudi zaradi strahu ...pa če ga še tako razumemo kot človeški faktor  - je izdajalec.

Si predstavljamo kakšno moč ima narod, če se masovno zedinimo in se nehamo izgovarjati pa čakati, da bo nekdo drug namesto nas rešil situacijo ?

 

Zrel človek, pravi državljan selekcionira, ko je potrebno.

Ne more se s hinavščino, iznajdljivostjo, spletkarstvom, ven vleči.

Potrebno je poiskati karakter in narediti.

Nema cincu- mincu pričic na vižo izgovora kao "demokracija misli".

Potrebno je takoj v kakršnokoli ponujeno in obstoječo reakcijo. Delovati.

Aktivno se odločat!!!

Niso več brezkrbni časi in ne moreš se iti igrico - "ne tiča - ne miša".

Vsa zadeva se vleče, nadaljuje, razvija, obstaja - v bistvu samo zaradi državljanov, ki nemo sprejemajo vse ukrepe - od te kolaborantske diktatorske vlade, globalnih elit.

Imam občutek, da ljudje sami sebi lažejo - samo, da si kupijo še malo ležernega miru in dosedanjih brezskrbnih navad.

"Neče to proči" !!!!.

Nalit si je potrebno čistega vina, biti prisoten tam, kjer se odvija združenje in akcija .

To je bila napaka že izpred 10 let - ko sem opzarjala folk naj se neha delat monjo s tem, kam nam tile prodani domobranski pajaci porivajo državo.

Pa je fajno blo bit gluh,glup,slep in kontra.

Pika.

Kot je Janko zapisal - tole je treba dvakrat prebrat.

In ja, lajk je premalo... icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif

 

Vojna je že in v tej vojni se je še posebej potrdil tisti rek ki pravi - prva žrtev vsake vojne je resnica.

Zedinit narod - ovira temu je tvoja druga ugotovitev - da ljudje sami sebi lažejo.

Da pa njim ni nič hudega.

Kako je fino če je sosedu slabše kot meni.

Tak je slovenski ali bolje rečeno slovenceljski narod.

Samo poglej primer ko se nekomu zrola in pobije celo familijo - ga kdo od sosedov obsoja?

Ko jih novinarji sprašujejo o njem je najpogostejši odgovor - meni ni nikoli nič hudega naredil.

Tega ne moreš zedinit in to je naš največji problem.

Potem imaš tu kar zajetno maso ljudi ki slepo verjame desnici in velikemu vodji oz. malemu Hitlerju Janezu Janši.

Pa se bojim da tudi Janša ni več samostojen ampak je le orodje, majhen delček svetovne zarote proti človeštvu in človečnosti.

Ko ga ne bodo več rabili ga bodo prežvečili in izpljunili.

Prav, ne bom jokal za njim.

Plesal bom od veselja če bom še lahko... icon1_onfire.gif

 

O tistih ki preverjajo PCT imava pač različno mnenje.

Ti jih imenuješ kolaboranti.

Zame so žrtve fašistov ki so na oblasti, vsaj nekateri.

 

Ampak vojna bo odnesla tudi njih, če so krivi ali ne.

Žal.

Drugače ne gre.

 

                                                                                             a125.gif

                                                                                           

                                                                                             a130.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9664 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 28. november 2021, 06:45

Tonin: NSi lahko zmaga na volitvah

 

https://siol.net/nov...i-in-lms-566914

 

Predsednik NSi Matej Tonin je prepričan, da ima NSi vse, kar je potrebno za zmago na prihajajočih parlamentarnih volitvah, in da je prihodnost Slovenije močno odvisna prav od rezultata njihove stranke. V nagovoru udeležencev današnjega kongresa stranke, ki tokrat zaradi aktualne epidemiološke situacije poteka digitalno, je še napovedal, da NSi ne bo razbijala vlade nekaj mesecev pred volitvami.

 

 a045.gifk025.gif 

 

Sory, ne morem pisat komentarja, mi gre preveč na smeh...  a030.gif

 

                                                                                            k026.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9665 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 28. november 2021, 07:15

Kaj za prihodnost obljublja stranka LMŠ

 

https://siol.net/nov...anka-lms-567001

 

Na programskem kongresu LMŠ je okoli 300 delegatov potrdilo program stranke z naslovom Normalizacija. Rešitve. Razvoj. "Rešitve za razvoj Slovenije" so strnili v 12 krovnih točk, s katerimi program postavlja trdne temelje za normalizacijo in razvojni preboj, s ciljem zgraditi moderno in dobro delujočo ter prebivalcem prijazno državo, so navedli.

 

 a020.gif  a015.gif

 

Obljube, obljube...  a0352.gif

Pred volitvami jih imajo vsi polna usta, po volitvah pa...  a020.gif

Ostane samo pri obljubah.

Vsem, levim, desnim, tistim na sredi in tistim zadaj(teh je največ) je skupno to da marsikaj obljubljajo kar je narodu všečno.

Nihče pa ne pove KAKO bo udejanil tisto kar obljublja.

Vsi se zanašajo na to da bo narod pozabil.

Da mu bodo po volitvah dali nekaj drobtinic in bo zadovoljen.

 

Ampak narod ne pozablja.

In z drobtinicami ni več zadovoljen.

 

                                                                                            a130.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9666 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 28. november 2021, 16:14

"Aleksander Čeferin je naslednji Milan Kučan"

 

https://siol.net/nov...ju-video-566894

 

"Naša 'demokracija' je zato na trenutke že tako 'močna', da sama sebe ogroža in da občasno celo meji na anarhijo," pravi politični analitik Peter Gregorič.

 

Še eno od oblasti plačano janšeljubsko trobilo.

Samozvani "politični analitik"...  k026.gif

Profesor strojništva.

 

Kako je že rekel Prešeren?

Le čevlje sodi naj kopitar...  a045.gif

 

Berite če hočete, ampak vas opozarjam da je le desnosučno nabijanje.  a0171.gif

 

                                                                                                g070.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9667 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 29. november 2021, 17:22

no, za tole bi bil lajk premal.

eden zapisov, ki jih je nujno prebrati 2x.

itak... bi ti na vsako misel komot oponiral, tudi argumentirano... ampak kljub temu mislim, da si zadela glavico na žebljico.

upam, da take stvari objaviš še kje drugje, kot tukaj nam nekaj mandeljcev. in filtrom cenzure verjetno.

 

ampak a veš...

mal razmišljam, ne da ti oporekam. ali pa če češ... nadaljujem tvojo misel...

kaj pa, če se gre za naravno selekcijo?

kaj pa, če smo končno prvič v zgodovini človeštva, tako vsak posameznik zase, kot tudi posameznikovo okolje, od družine, do naroda, do človeštva in živalstva planeta?... primorani na odločitev, za katero ne bo izgovorov in ne poti nazaj? in ta odločitev je pomembnejša, kot naj si umijem zobe ali ne?

in... za to odločitev je zdaj skrajni čas?

Za nekatere že prepozen?

Kaj pa, če je to itaq samo en oder, ki si ga sami konstantno izbiramo, da ga doživljamo resnično? Zakaj že?

Kaj pa, če je moja pot se upreti... ali se naučiti sprejeti?

Kaj pa, če je moj upor igra ega, dvojnosti, tekmovanja in primerjanja? Občutki manjvrednosti, zaradi pomembnosti ugleda?... btw... a ni to nekaj, kjer se ve, da je treba nekaj narediti na svojih prepričanjih?

Kaj pa, če sem tako zelo močan, da si upam privoščiti izkušnjo biti nemočen?

Kaj pa... ... ...

skratka... dobila si moj veliki lajk

in še neki...

kaj pa, če je use uredu?

kaj pa, če se tole še ni dotaknilo dovolj močno vsakega posameznika, da bi se zamislil nad sabo?

kaj pa, če se je to dotaknilo šele nas, ki nas zaradi x prepričanja moti krivica?

kaj pa, če moramo počakati, da se dotakne še tistih, ki bodo izgubljali posle, denar?

ali nekateri nepremičnine?

ali nekateri najprej sosedove in nato še svoje otroke?

skratka, lahko si domišlja neka elita, da si ustvarja svoj novi red, v resnici pa to počne narava in so oni nič drugega, kot nekdo, ki samo opravlja svojo nalogo v tem prostoru in času?

ali pa... ....

ma ne lub se mi itaq pisat, pa še sto x prepočasen sem, hahahah.

no, žiwjo wink.png

 

 

no še neki....

a se folk sploh zaveda, da nima več back upa v zdravstvu? da ga niti zob ne sme zaboleti?

no, kdor ima dost keša, misli, da to kljub vsemu ni njegov velik problem?

ampak se moti. prav vsakega od nas se bo tole dotaknilo.ker se mora, ker drugače ne bo nič narejenega.

in narava ne dela prevelikih kompromisov.

ona bo že tole spelala do konca, tko kt je prou.

no, al je prou al ne, bomo itaq mogli uzet, kakorkoli že bo, ker nam druzga itaq ne bo preostalo. ali pa vam ne bo preostalo. ali pa jim ne bo preostalo...

ali pa... pazi zdej... njim ne bo drugega preostalo, hahahah

in kdo bo zdej kle glumil žrtev?


no, prou zaprou... sem prletu samo en link prlimat

https://publishwall....ava-korporacija

 

ah Janko  ...  res najglobja vprašanja samoizpraševanja so to  ...

Jup ...

Včeraj me je poklicala prijatlca iz primorske ... Pravi mi; Kaj naj nardim Domoljubka ? ... Takšna kepa tesnobe se mi vsak dan vali od grla do popka  ...huh.png

Bi morala k zobozdravniku, hematologu ... h ginekologu ... in jade, da ne morem vse na isti dan  ... test velja pa samo 48h  ... se praw, da se moram kar naprej hodit drajsat v nos... In ne zaupam tem palčkam - res ne !

Pravi; Sem že bila tam pred kontejnerjem za testiranje in sem začutila tak velik telesno - psihični cmok in upor ... kot, da sama sebe brutalno posiljujem !

... in ja ...nisem mogla.... Sem se obrnila in sem sklenila, da - NE!!! Zavedala sem se, da si morda škodim ...ampak tudi to, da če grem na to kolektivno zombijsko drajsanje, da delujem proti svoji inteligenci, proti svoji duši in da s tem samo prispevam k masovni hipnozi.

... In sem šla domov - poklicala vse te zdravstvene službe in odpovedala eno za drugim te preglede - s tem, da sem jim jasno razložila vzrok.

Nihče se ni spuščal z menoj v polemiko.

So rekli ; Uredu, odpovedujete ...

... in tuuuu...tuuuu....

 

Kdo smo ?

Kdo smo drug- drugemu ?

Ne vidimo se več, ne slišimo se več  ... ne vprašamo se več niti glede lastne odgovornosti  - kaj lahko sami v nekem trenutku spremenimo?!

... Ne pogovorimo se s samimi seboj, kako bi lahko bilo drugače, boljše, kako naj bi delovali, da bi bilo v skladu z božanskim principom, načrtom, ?

... Ali pa se navsezadnje tudi vprašamo ... pa nimamo več energije .... ali pa smo malodušni, razlezeni, razvajeni, čakajoči ?!

 

Enkrat sem se (mislim da) - v temi "Prebrali smo",  z MGD-jem razpisala o sebičnosti cilja posameznika glede razsvetljenja.

In zaključila z epilogom, da čutim, da nismo samo sami sebi namen.

Če drži teorija, da smo tu na Zemlji ljudje kot recimo karikirano ... - "padli angeli" ... potem obstaja verjetnost, da ima Bog z nami velike načrte ...

Ja kot ti kdaj rečeš ...  ali pa Glas ali ... Mgd; Samo sami smo lahko spremeba ...

Pa vendar.

Ne bi verjela, da smo tu na Zemljo padli v takšno množico različnih duš samo zato, ker se moramo sami razsvetliti.

- Tam v eni votlini ...

Nismo tu zato, da najdemo samo to votlino in se tam zase dvignemo.

Očitno nam hoče božanstvo razložiti, da vse in vsi delujemo kot celota.

Verjetno se zato vrtimo v ponavljajočem se tokokrogu, ker ne razumemo, da smo vsi skupaj in vsak zase toliko vredni - kot je za nas, v našem sistemu vreden najšibkejši člen. Hydrogen.gif

V odnose, v interakcije stopamo zato, da eden drugega učimo, dvigujemo, plemenitimo, spoznavamo ta naš padec in vzpon ...

Če smo egocentriki  ... potem se krog kolektivnega neuspeha ponavlja.

In vsakič, ko kaj ne naredimo  ...ali ko kaj demonskega dopuščamo - so te sile okoli nas in znotraj nas močnejše.

 

Meni dela štalo v glavi misel - če smo vsi še sploh lahko učljivi, odzivni, subtilno naravnani na skupni cilj ???scratchchin.gif

Včasih me zagrabi brezup ...

Včasih bi res kar ušla v neko votlino ... ker tudi pri bližnjih opazim, da si raje plašnice nadenejo na oči in nemo gledajo samo naravnost pred točko kamor korakajo.

 - Namesto skupaj ... nato vsak zase kopljemo po družbi, kopljemo po sebi ... kopljemo v poden ...

V vsakdanu ... V meditaciji  ... Sami ...

... in res - čedalje redkeje skupaj ..

     Zato nas še sanje gnjavijo s svojo sliko in priliko ...


Seciramo.

Analiziramo.

Kalkuliramo.

Nekateri ignorirajo ...Postali so poklicni ignoranti.

... Ne vidijo, ne slišijo, ne občutijo? ... Ali samo nočejo ?

A ne pomaga.

Realanost je takšna, da se nam zdaj zelo hitro dogaja ... prehiteva nas ne po levi - ne po desni ...ampak od odspodaj ...

Nepričakovano.

 

Pravi frenda še ; Tole kar se zdaj dogaja se je zalezlo v nas pod kožo, v prebavne organe ...

Grem napr. na mestni avtobus ...in me stiska že, ko grem mimo šoferja brez maske ... kot,da sem kriminalec, morilec ...huh.png

Šoferski zombi mi začne trkat po svojem nagobičniku in po svoji glavi, da bi mi dopovedal kako odstopam od ostale množice.

In tudi, če grem mimo in se vsedem na tisti prosti sedež - me črviči po trebuhu, ... in še potem, ko grem proti domu se mi ta občutek vedno znova vrača.

 

Kako se šele počutijo starejši ljudje, otroci, ljudje, ki so resno oboleli in rabijo naprimer zdravniško pomoč večkrat na teden, mesec ... v različnih bolnišničnih ustanovah?

Moj patner je zbolel z ognojkom v grlu (brez nahoda, brez vročine) - pa cela štala zdaj, kako bi lahko preveril pri zdravniku ali gre za alergijo, ali gre za virus ali bakterijo ...

Covid smo že lani preboleli - ampak tile "najvišji vladini znanstveniki" bodo v nedogled terali svoje s temi PCR testi - za obisk pri zdravniku.

Namesto tega cirkusa rabi samo laboratorijski pregled splošnega stanja, da se prepriča, če ni kakšna res patogena bakterija.

Pa ne bo šlo brez tega cirkusiranja protokola - v katerem vsakega nabijejo v njihovo jebeno statistiko okužb ...

in zaradi tega že pet dni čami doma  in se odloča, da pa vseeno morda naredi ta zaukazan PCR - čeprav vemo, da ne gre za noben covid ...majku da jim j.

Ni čudno, da ljudje tako bolani potem po bolnicah skačejo in umirajo od zanemarjanja zdravljenja okrog drugih okužb, bolezni, ki privedejo do kolapsa ...mad.gif

 

Ena Moja druga frenda jutri začne z obsevanjem zaradi raka. 

Trajalo bo do 5 tednov, vsak dan.

Nima nikogar, ki bi jo vsak dan spremljal v Lj.

Uštimanje rešilca, vsakdanji vstop v bolnico - vse to zahteva dodatni pritisk z rednim opravljanjemm PCT pogojev na 48h.

A to zanima vrle "bogove v belem", kako naj to v logistiki časa, v organizaciji  nemogočega vsakdana pri sebi izpelje en navaden člowk z utežjo raka, ki ga nosi skozi dneve ? 

Ne moreš do osebnega zdravnika, da bi se detaljno pomenil glede rešilca - ker po telefonu jih ne dobiš, po email korespondenci ne štekajo kaj jih sploh sprašuješ, kje imaš problem - ne prideš na skupni imenovalec ...

Na onkološkem so jo naročili že ob  7h zjutraj ...kot, da je iz soseske - zastonj je pojasnjevala, da je iz Nm in da ne more tako zgodaj do njih  ...in potem tam čakati, da rešilec s konca dneva odpelje nazaj .

Kje bo vmes-  v tej zimi ?

Sedela odzunaj na mrazu ... ves dan zaradi pol ure opravka v bolnici posedala na klopeh?

V bolnico ne sprejemajo zarad izrednih covid razmer ...še ko je bila pred enim mesecem operirana je morala čez nekaj dni domov.

Hebalo se jim je ali ima koga doma, ki bi ji pomagal pri negi ...

 

Ok. pomagam kjer lahko  ...ahahah ja  ... pa me bašejo v bistvu podobni problemi zase ...

Nekatere preglede čakam že eno leto ... v nekem drugem primeru zaradi te situacije in takšnega stanja okoliščin niti začeti ne morem zdravljenja ...

 

Skratka. Jaz sem se prepričala v tej situciji, da sami ne bomo izšli iz tega.

Kar ne naredi sosed, bližnji, sodržavljan - se pozna slej ali prej tudi pri meni. 

 

Za resnično svobodo moramo prerezati ta ležerni vlak individualizma.

Božanstvo hoče celoto svetlobe.

Domnevam, da če smo postavljeni na zemljo - da se začne že tukaj.

Jebela - tudi fizično. Za duhovno bomo nato imeli menda še nekaj časa ...icon1_redface.gif

 

Eno od najbolj univerzalnih vprašanj na križišcu sedaj in zame - (ki meni dela nešteto preglavic) je ;

 - Kako se nesebično dvigniti nad karmo in se odločiti na pravi način  - Kako opraviti z demoni ...???

 - Koliko v meni je demonskega in koliko božanskega načrta ?! icon1_rolleyes1.gif

 

Jup Janko - kdo smo ... in kaj bomo s tem kar smo ?

In;

Zdaj ja zelo kmalu bo potrebno imeti ta odgovor. Se odločiti za akcijo.

 

... Prišel je čas tudi zate Krishna, Jezus, Alah ...

   Powej nam ... a smo že Ardžuna tik bred bojem ?...rainbow.gifhypnodisk.gifyinyang.gif

 

Bi rada navezujoč na to dala za poslušat - kaj se v zakulisju naše tišine in nedovoljšnega zanimanja dogaja z našo državo  - Kako Slovenija pod okupacijo norcev, psihopatov, maloumnežev, mafijcev postaja policijska država.

Res, da traja 45 munut - ampak to zaslišanje Nataše Sukič (Levica), ki pelje raziskovanje v povezavi s tem kaj se je na naši Policiji izza zakulisja  dogajalo 5 oktobra na protestu državljanov v Ljubljani ...

Stravično, če bomo to dopustili.

Iščem na netu - pa objavim.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9668 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 29. november 2021, 17:53

Ewola našla, ...res da traja okrog 45 minut  ... se pa izplača o tem ustvariti trdno mnenje  ...

 ... poslušajte ljudje in mi povejte kaj si mislite o tem ?

 

27.11.2021
Nataša Sukič (Levica )
 
Moje zaslišanje Rupnika, ki trenutno vodi PU Ljubljana, na preiskovalni komisiji, ki se ukvarja s  sumi političnega vmešavanja v delo Policije.
Srhljivo. Napoved naše nove realnosti, ki jasno zaudarja po policijski državi.
 
Da policija začne uporabljati gumijaste naboje, vodni top in solzivec, mora priti ne samo do nasilja, ampak do stopnjevanja nasilja.
je kdo napadel policiste ?
Ni.
Mimoidoče?
Ne.
vrgel vsaj petardo ?
Ni.
Razbil izložbo?
Zažgal avto?
Ne.
Ljudje so samo korakali.
korakali tja kjer jih je pustila policija, kjer ni postavila kordona, s katerim je zapirala pot korakajoči mirni množici.
In policija je provocirala.
Že v naprej je imela izdelano akcijo napada do protestnikov.

P.S.
 
Bo to sedaj naša normalnost ... kot se izraža Hojsar Grims pod zahtevo Janeza Pozebe - twiteraša ??? ... 
... češ in ker  ... smo se po njihovih navedbah "končno in ponosno" poslovili od nekdanje ljudske milice in smo končno dobili moderno policijo ?
 
Torej ljudje  - kaj bomo ?
Torej Krishna, Jezus, Alah ...kako naj to poštimamo, da si ne nabijemo slabe karme  ?
huh.png hypnodisk.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9669 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 29. november 2021, 21:42

jes bi dal pa zdele tuki malo protiuteži medijem, ki so nam kazali in kažejo zrežirane filme z namenom strahu, panike in zmede.

in seveda naši stroki, ki pravi, da je cepivo varno.

 

https://www.hop.com....-necijepljenja/


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9670 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 29. november 2021, 21:56

O tistih ki preverjajo PCT imava pač različno mnenje.

Ti jih imenuješ kolaboranti.

Zame so žrtve fašistov ki so na oblasti, vsaj nekateri.

 

Ampak vojna bo odnesla tudi njih, če so krivi ali ne.

Žal.

Drugače ne gre.

a veš, da sem o tem tut jes enkrat razmišlju. pa pokcijo in vojsko je tut treba zraven štet.

zdej tkole...

zame je čist jasn, kdo bo na koncu zmagal.

ali bolje rečeno, kaj bo zmagalo.

upam, da bo škoda v vseh oblikah na obeh straneh čim manjša.

ampak, zdele teli redarji pa polcaji pa to...

zdaj še lahko nekako prestopijo.

če bodo pa predolgo čakal, se jim pa zna zgodit, da se bodo pa prdati morali.

in bohnedej da pride do ljudske sodbe, katera pa je vedno linč.

skratka... tale korona je res tut njim en worenk neizbežen moment, k se bodo mogli vsak s sabo tut oni pogovort.

sem zraven pa ne štejem tistih, ki imajo vsi worenk diagnoze na psihiatriji.

pa tudi, če jih nimajo.

so kuker anonimni alkoholiki. so... pa niso, hahahaha

skratka, tudi če nimaš uradne diagnoze, si zato še zmeri lahko pacient.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9671 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 29. november 2021, 22:07

joj dommy...

iz čist praktičnih razlogov sem rajš skregan.

tu mač bi blo govorjenja. hahahah


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9672 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 30. november 2021, 01:18

... sej sem navajana sama s seboj govorit  ... sem kar glasben tip ... ... slišim  ta - ta ... odmevam pa  ta -te ta, ta- te- ta  ...še  mal zaplešem  ...pa je  ... tongue.png ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#9673 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 30. november 2021, 01:24

https://www.zdravadr...28JOVxNjXOuhQVM


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#9674 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 30. november 2021, 07:45

https://www.hop.com....-necijepljenja/

 

ewo, kolk pridruženih bolezni je imel folk, k jih je korona razčistila, ker... cepiva so menda varna. tudi za otroke, po njihovih študijah. in ščitijo starejše.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9675 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 30. november 2021, 13:16

 

https://www.zdravadr...28JOVxNjXOuhQVM

 

hypnodisk.gifcrossfingers.gif

... še kaj več o tem inetrventnim PKP 10, ki sem jim ga zdaj mudi spravit čez  ...excl.png

 

Interventni zakon PKP 10 bo omejil temeljne človekove pravice in omogočil uzakonitev obveznega cepljenja v Sloveniji!
                   

Zakon bo dejansko omogočil uzakonitev obveznega cepljenja v Sloveniji, obenem pa omejil svobodo in izražanje stališč državljanov, ki bodo lahko kaznovani z visokimi kaznimi do 4.000 evrov na posameznika.
 
Celoten članek je tu ;
 

  Vlada RS je pred dnevi v proceduro sprejetja v Državni zbor
poslala interventni zakon imenovan PKP 10. Večina MSM je v zvezi z
zakonom zapisala predvsem, da je težak 180 milijonov evrov. Zakon bo
dejansko omogočil uzakonitev obveznega cepljenja v Sloveniji, obenem pa
omejil svobodo in izražanje stališč državljanov, ki bodo posledično
lahko kaznovani z visokimi kaznimi do 4.000 evrov na posameznika.

 

( Lisice od satana, ane ...icon1_sneaky1.gif )

 

Predlagani zakon vsebuje različne ukrepe
za pomoč državljanom in podjetjem, zato ga širša javnost v glavnem
sprejema z odobravanjem. Med drugim ureja podaljšanje veljavnosti
turističnih bonov, nadomestila za izpad prihodka v primeru napotitve v
karanteno, solidarnostni dodatek za upokojence, invalide, temeljni
dohodek za samozaposlene, dodatke za zdravstvene delavce, denarno pomoč
gospodarstvu ....


Vlada pa je med predlagane
ugodnosti za državljane in podjetja načrtno skrila tudi dve zakonodajni
ureditvi, ki ji bosta omogočili splošno omejevanje svobode državljanov
ter omejevanje njihovega izražanja stališč. Obenem bosta tudi omogočali
uzakonitev obveznega cepljenja vseh državljanov proti covid 19.


O tem seveda MSM mediji niso poročali, ali pa tega vsaj niso obesili na velik zvon.


Z interventnim zakonom se vladi zelo
mudi, domnevno zaradi izplačil novih dodatkov in podaljšanja nekaterih
ukrepov, ki se sicer iztekajo.

                                

Dejansko pa se pravi razlogi skrivajo drugje.

S sprejemom zakona se mudi zato, ker je Ustavno sodišče
sredi meseca vinotoka ugotovilo, da je ureditev iz petega
protikoronskega zakona (PKP 5) v neskladju z Ustavo. Neustavna je
določba, po kateri lahko minister za izobraževanje sam odredi
izobraževanje na daljavo v osnovnih šolah in zavodih za otroke s
posebnimi potrebami. V novem predlogu zakona PKP 10 je zato natančno
zapisano, kdo in kdaj sprejme odločitev o izvajanju izobraževanja na daljavo.


Vsekakor pa je v tem trenutkuizobraževanje na daljavo, ki so ga deležni po podatkih Vlade okrog 3
odstotki slovenskih šolarjev osnovnih šol, že neustavno!


Z zakonom PKP 10 bodo zakonskourejena dodatna pooblastila Vladi RS za vladanje z Odloki. S tem bo
Vlada zaobšla obstoječi Zakon o nalezljivih boleznih, na podlagi
katerega je Ustavno sodišče že razveljavilo nekatere njene ukrepe oziroma odloke.

 

 

Konkretno gre za zakonodajno rešitev vodseku: "Ureditev zbiranja, opravljanja dela, prometa blaga ali
izvajanja storitev". S temi zakonskimi določbami bo Vlada dobila
legitimnost za neomejeno vladanje z Odloki.

Zakon za kršitelje vladnih odlokov predvideva izjemno visoke denarne kazni.


V predlogu zakona je zapisano, da lahko Vlada za čas resne in utemeljene nevarnosti hitrega širjenja covida-19,
ukrepe za pogojevanje zbiranja ljudi, opravljanja dela, uresničevanja
verske svobode, prometa blaga ali izvajanja storitev določa z odloki.

To pomeni, da bo v primeru sprejetja zakona PKP 10, lahko Vlada zgolj na
podlagi strokovnih ocen, vsa omenjena področja urejala kar z odloki.

Ti bodo veljali za največ 15 dni, o čemer bo vlada moral obvestiti DZ, po preteku pa jih lahko znova podaljša.

Zakonska podlaga zato, kar Vlada nelegalno počne že ves čas, bo s tem legalizirana.

https://www.zdravadr...entnega-zakona/


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0