Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Politika

• Prijavi se, če želiš komentirati
9681 komentarjev na to temo

#9676 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 626

Objavljeno: 26. november 2021, 09:08

Nove različice koronavirusa iz Afrike protitelesa ne prepoznajo 

https://siol.net/nov...epoznajo-566831

Znanstveniki opozarjajo na novo nevarno različico koronavirusa, ki od drugih izstopa po številnih mutacijah, poroča The Guardian. Zaradi mutacij, teh so za zdaj odkrili 32, bo nova različica virusa veliko lažje zaobšla človeški imunski sistem in se najverjetneje hitro širila med prebivalstvom. Novo različico so najprej potrdili v dveh afriških državah, o prvem obolelem pa so ta teden poročali tudi v Hongkongu.

Ja, seveda.

In ko bodo(če bodo) pogruntali cepivo ki kao deloje na novo različico, se bo ponovno pojavila nova, še nevarnejša verzija.

Ovce je treba držat v strahu...  g045.gif

Nekaj komentarjev:

LUCKYHOG / 25.11.2021. OB 17:26

Ja sedaj bo pa 4. odmerek takoreč življensko nujen…

SUNNY / 25.11.2021. OB 20:15

Pa saj cepiva ne delujejo proti nobeni različici.

JAGODA / 25.11.2021. OB 23:46

Nekaj tu res ne štima. Letošnje število umrlih od Covida je enako številu umrlih od Covida v lanskem letu. Lansko leto od marca do decembra, se pravi v 10 mesecih je pri nas umrlo 2675 ljudi od Covida, pa še ni bilo cepiva, torej vsi so bili necepljeni. Letos od januarja do danes, se pravi tudi v 10 mesecih, je umrlo okrog 2500 ljudi, pa smo že januarja imeli cepivo? Ali so letošnji umrli ljudje, umrli od Covida, zato ker niso bili cepljeni ali so umrli ker so bili cepljeni???

PFIZER / 25.11.2021. OB 18:30

Bolezen: "Prvič v zgodovini človeštva lahko bolezen, ki je nimamo, prenesemo na nekoga, ki je proti njej cepljen."

k0651.gif

Objavljena slika
Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.

Lord Alfred Tennyson - Ulysses

#9677 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 862

Objavljeno: 26. november 2021, 14:13

Vojna je že ...ampak bojim se, da bo tudi vojna s kolaboranti, izdajalci, mlačneži in nevtralneži.

V vojni kdor škodi narodu tudi zaradi strahu ...pa če ga še tako razumemo kot človeški faktor  - je izdajalec.

Si predstavljamo kakšno moč ima narod, če se masovno zedinimo in se nehamo izgovarjati pa čakati, da bo nekdo drug namesto nas rešil situacijo ?

Zrel človek, pravi državljan selekcionira, ko je potrebno.

Ne more se s hinavščino, iznajdljivostjo, spletkarstvom, ven vleči.

Potrebno je poiskati karakter in narediti.

Nema cincu- mincu pričic na vižo izgovora kao "demokracija misli".

Potrebno je takoj v kakršnokoli ponujeno in obstoječo reakcijo. Delovati.

Aktivno se odločat!!!

Niso več brezkrbni časi in ne moreš se iti igrico - "ne tiča - ne miša".

Vsa zadeva se vleče, nadaljuje, razvija, obstaja - v bistvu samo zaradi državljanov, ki nemo sprejemajo vse ukrepe - od te kolaborantske diktatorske vlade, globalnih elit.

Imam občutek, da ljudje sami sebi lažejo - samo, da si kupijo še malo ležernega miru in dosedanjih brezskrbnih navad.

"Neče to proči" !!!!.

Nalit si je potrebno čistega vina, biti prisoten tam, kjer se odvija združenje in akcija .

To je bila napaka že izpred 10 let - ko sem opzarjala folk naj se neha delat monjo s tem, kam nam tile prodani domobranski pajaci porivajo državo.

Pa je fajno blo bit gluh,glup,slep in kontra.

Pika.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#9678 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 862

Objavljeno: 26. november 2021, 16:41

Naša država - kupljena - korporacija

https://publishwall....ava-korporacija

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#9679 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 596

Objavljeno: 26. november 2021, 20:39

Vojna je že ...ampak bojim se, da bo tudi vojna s kolaboranti, izdajalci, mlačneži in nevtralneži.

V vojni kdor škodi narodu tudi zaradi strahu ...pa če ga še tako razumemo kot človeški faktor  - je izdajalec.

Si predstavljamo kakšno moč ima narod, če se masovno zedinimo in se nehamo izgovarjati pa čakati, da bo nekdo drug namesto nas rešil situacijo ?

Aktivno se odločat!!!

Vsa zadeva se vleče, nadaljuje, razvija, obstaja - v bistvu samo zaradi državljanov, ki nemo sprejemajo vse ukrepe - od te kolaborantske diktatorske vlade, globalnih elit.

Imam občutek, da ljudje sami sebi lažejo - samo, da si kupijo še malo ležernega miru in dosedanjih brezskrbnih navad.

"Neče to proči" !!!!.

Nalit si je potrebno čistega vina, biti prisoten tam, kjer se odvija združenje in akcija .

To je bila napaka že izpred 10 let - ko sem opzarjala folk naj se neha delat monjo s tem, kam nam tile prodani domobranski pajaci porivajo državo.

Pika.

no, za tole bi bil lajk premal.

eden zapisov, ki jih je nujno prebrati 2x.

itak... bi ti na vsako misel komot oponiral, tudi argumentirano... ampak kljub temu mislim, da si zadela glavico na žebljico.

upam, da take stvari objaviš še kje drugje, kot tukaj nam nekaj mandeljcev. in filtrom cenzure verjetno.

ampak a veš...

mal razmišljam, ne da ti oporekam. ali pa če češ... nadaljujem tvojo misel...

kaj pa, če se gre za naravno selekcijo?

kaj pa, če smo končno prvič v zgodovini človeštva, tako vsak posameznik zase, kot tudi posameznikovo okolje, od družine, do naroda, do človeštva in živalstva planeta?... primorani na odločitev, za katero ne bo izgovorov in ne poti nazaj? in ta odločitev je pomembnejša, kot naj si umijem zobe ali ne?

in... za to odločitev je zdaj skrajni čas?

Za nekatere že prepozen?

Kaj pa, če je to itaq samo en oder, ki si ga sami konstantno izbiramo, da ga doživljamo resnično? Zakaj že?

Kaj pa, če je moja pot se upreti... ali se naučiti sprejeti?

Kaj pa, če je moj upor igra ega, dvojnosti, tekmovanja in primerjanja? Občutki manjvrednosti, zaradi pomembnosti ugleda?... btw... a ni to nekaj, kjer se ve, da je treba nekaj narediti na svojih prepričanjih?

Kaj pa, če sem tako zelo močan, da si upam privoščiti izkušnjo biti nemočen?

Kaj pa... ... ...

skratka... dobila si moj veliki lajk

in še neki...

kaj pa, če je use uredu?

kaj pa, če se tole še ni dotaknilo dovolj močno vsakega posameznika, da bi se zamislil nad sabo?

kaj pa, če se je to dotaknilo šele nas, ki nas zaradi x prepričanja moti krivica?

kaj pa, če moramo počakati, da se dotakne še tistih, ki bodo izgubljali posle, denar?

ali nekateri nepremičnine?

ali nekateri najprej sosedove in nato še svoje otroke?

skratka, lahko si domišlja neka elita, da si ustvarja svoj novi red, v resnici pa to počne narava in so oni nič drugega, kot nekdo, ki samo opravlja svojo nalogo v tem prostoru in času?

ali pa... ....

ma ne lub se mi itaq pisat, pa še sto x prepočasen sem, hahahah.

no, žiwjo ;)

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9680 janko

janko
  • Lunatik

Objavljeno: 26. november 2021, 20:47

zdele sem šou enga skadit, pa spotoma mal razmišlu, kaj sem sploh napisu... in vidu, da sem ti glavne pointe eploh pozabil.

no, sam zdele se jih pa tut ne spomnim več... tka na komando. sam sebi seweda. btw. kot da vem, kdo sem?

#9681 janko

janko
  • Lunatik

Objavljeno: 26. november 2021, 20:56

no še neki....

a se folk sploh zaveda, da nima več back upa v zdravstvu? da ga niti zob ne sme zaboleti?

no, kdor ima dost keša, misli, da to kljub vsemu ni njegov velik problem?

ampak se moti. prav vsakega od nas se bo tole dotaknilo.ker se mora, ker drugače ne bo nič narejenega.

in narava ne dela prevelikih kompromisov.

ona bo že tole spelala do konca, tko kt je prou.

no, al je prou al ne, bomo itaq mogli uzet, kakorkoli že bo, ker nam druzga itaq ne bo preostalo. ali pa vam ne bo preostalo. ali pa jim ne bo preostalo...

ali pa... pazi zdej... njim ne bo drugega preostalo, hahahah

in kdo bo zdej kle glumil žrtev?

no, prou zaprou... sem prletu samo en link prlimat

https://publishwall....ava-korporacija

#9682 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 626

Objavljeno: Včeraj, 06:50

Aktivno se odločat!!!

"Neče to proči" !!!!.

Pika.

Kot je Janko zapisal - tole je treba dvakrat prebrat.

In ja, lajk je premalo... icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif

Vojna je že in v tej vojni se je še posebej potrdil tisti rek ki pravi - prva žrtev vsake vojne je resnica.

Zedinit narod - oviratemu je tvoja druga ugotovitev - da ljudje sami sebi lažejo.

Da pa njim ni nič hudega.

Kako je fino če je sosedu slabše kot meni.

Tak je slovenski ali bolje rečeno slovenceljski narod.

Samo poglej primer ko se nekomo zrola in pobije celo familijo - ga kdo od sosedov obsoja?

Ko jih novinarji sprašujejo o njem je najpogostejši odgovor - meni ni nikoli nič hudega naredil.

Tega ne moreš zedinit in to je naš največji problem.

Potem imaš tu kar zajetno maso ljudi ki slepo verjame desnici in velikemu vodji oz. malemu Hitlerju Janezu Janši.

Pa se bojim da tudi Janša ni več samostojen ampak je le orodje, limajhen delček svetovne zarote proti človeštvu in človečnosti.

Ko ga ne bodo več rabili ga bodo prežvečili in izpljunili.

Prav, ne bom jokal za njim.

Plesal bom od veselja če bom še lahko... icon1_onfire.gif

O tistih ki preverjajo PCT imava pač različno mnenje.

Ti jih imenuješ kolaboranti.

Zame so žrtve fašistov ki so na oblasti, vsaj nekateri.

Ampak vojna bo odnesla tudi njih, če so krivi ali ne.

Žal.

Drugače ne gre.

a125.gif

a130.gif

Objavljena slika
Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.

Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 1