Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pluton kvadrat Mars


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#51 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. september 2004, 13:19

...
Hm, Bern a to pomeni,da bom spet "nasilna"?? x:Dx
V Ribah imam Luno na 24stop.31`32``v 11 hiši
Soncu gospodari Škorpijon na 24stop.22`51``v 7 hiši
Strelca imam v Merkurju na 12stop.23`57`` v 7 hiši
            in    v Neptunu na 04stop.35`21``v 7 hiši
Dvojčka pa v Saturnu    na 18stop.51`51` v 1 hiši


In kaj praviš zdaj? x;)x  x8Dx

Luna inkonjunkcija Mars
Luna opozicija Pluton
Mars kvadrat MC
Jupiter kvadrat Pluton
Neptun sekstil Pluton
Pluton trikotnik MC
...


Prilično zanimivo.

Luna v Ribah navadno prinaša nekaj zmede, recimo v podatkih, glede na kombinacijo s Škorpijonom pa morda kanček manipulacije. Še posebej ker je v "Vodnarjevi" enajsti hiši ter zna biti visoka in pametna. Samosvoja je že itak.

Podatki?
Če pustimo vnemar nianse, da "Dvojčka nista v Saturnu", ampak obratno, je po tvojih objavah najti tudi to, da sta Saturn v prvi hiši in istočasno Jupiter v deveti, kar na tvoj rojstni dan niti po Kochu niti po Placidusu ni izvedljivo, ker se položaja medsebojno izključujeta.
Da ne rečem, da ne vem, kaj naj bi pomenil tvoj citat "Luna inkonjunkcija Mars". Če nekateri podatki niso napačni, potem nimaš takega aspekta ne v eni ne v drugi smeri. Je pa zanimivo, da imaš NATANČEN kvadrat med Luno in Marsom trenutno. Ker je Mars hudooo močan v začetku Škorpijona (pa še neaspektiran povrhu - da izgoriš), brez napetosti in provokacij ne gre.

Še grši je T-kvadrat, ki ga iz opozicije Saturn-Pluton trenutno tvorita Sonce in tranzitni Mars. Zadeva se lomi (oziroma "lahko lomi") v peti hiši, časa za to je še dan ali dva. Morda boš imela srečo, da gre mimo, ne da bi se ti skrivil las. Ali tvojemu otroku, denimo (peta hiša).

In če se bo zgodilo, da se nič ne zgodi (za kar tudi obstaja v natalu ena mala možnost), bo to lep dokaz, kako je tranzite opazovati zelo vabljivo, pogosto pa tudi jalovo početje.

(Sicer imaš pa strašno zanimiv horoskop. O materi bi se dalo tvorno debatirati. In njenem vplivu. Pa o tem, kako se je počutila marca '72.)
(In ker v minuto rojstva nisem povsem prepričan, nisem naredil letnega horoskopa. Kaj bi šele tam našel ...)

Lep pozdrav!

xrolleyesx

#52 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 10. september 2004, 13:30

In s "preplašenjem" je še takole: če zadeve astrologi vidimo, jih moramo povedati. To je odgovornost. Če se tega ne držimo, je to samo frajerisanje ter izigravanje ljudi, kar pa je karmično zelo kazniva zadeva. Kako povedati, to je drugo vprašanje.
Primer iz prakse: kako jokajoči materi, ki visi točno na tisti nitki, da bo sin napravil šolo, povedati, da bo sin v resnici totalka pogrnil in da s te šole ne bo nič, je veliko vprašanje. Lahko je ne preplašiš in ji rečeš, da bo vse v redu in celo jokati bo nehala. Pa je to v redu?

Pogosto ni lahko biti astrolog. In tisti, ki misli, da je to frajersko, je butelj ali pa nima pojma o stvari in je bolje, če bi gojil kalifornijske gliste, ki bojda tudi nesejo dober denar.

Okoli prvega pravila predikcije sva pa tudi že dostikrat kaj mimogrede rekla, glede na čas, kolikor se poznava. In v tem tudi tiči tipična zmota v napovedovanju. Pa ne tvoja, ampak vseh tistih, ki kar šibajo po teh tranzitih, češ "kaj mi bo tole naredilo", ne da bi vedeli, kako zadeva v bistvu deluje.

Pozdrav do naslednjič!

:palec:





Tole,o čemer debatiramo tule gor,mislim na tranzite pa so,več ali manj,sporočila o nekem tranzitu saj vemo,da je potrebno imeti pred seboj celo karto in ne samo tranzit planeta.Še bolje je,da tranzit spremljamo .V glavnem pa itak vemo,da

T.kvadrat prinaša neko novo energijo v kateri ni krize pač pa akcija.Planet,ki prihaja želi akcijo.S tem,da nas malce lopne po glavi ali denarnici, nas spravi v akcijo.V primeru,da te energije ne izkoristiš postane nevarno za zdravje;

Vse pa se reši ko kvadrat preide vi T. trigon,ki je pripravljen odstranjevati bariere kvadrata.Seveda moramo trigon,dobro,izkoristiti,da eliminiramo energije kvadrata.


T.opozicija ...nekdo nas,od zunaj, sili,da se odločimo.Novi projekti;

T.konjunkcija; se kaže kot invazija oz.okupacija planeta.Imamo ,dobimo občutek kot,da se je nekaj tujega vselilo v nas same.Ni nujo,da je to nekaj slabega.

in T.sekstil...evo to pa je šansa neba.Nekaj nam ,dobesedo,pade v naročje.
Poskrbi pa tudi,da pričnemo ,malce globje, razmišljati.

Naj bo dovolj...tole je zat tiste,ki sami pokukajo v svojo karto pa ne vedo kako in kaj.Napisano je skopo pa vendar...

Bolj kot kaj drugega sem želela povedati,da bo materi ,ki je obupana dobro povedati,da
za kvadratom,ki bo sina dotolkel pride trigon,ki bo poskrbel,da se pobere.
Prav je,da povemo,da v primeru,da bo nadaljeval kot nadaljuje šole pač nebo končal.

Pri vseh tranzitih pa ni odveč,da pokukamo v solar(prijateljica prisega na lunar) oz.progresijo... pa še kam.

Mislim,da je preveč stvari,da bi lahko stavili samo na posamezen tranzit.

Res ni lahko biti ,dober,astrolog vendar kako dober si je odvisno samo od tebe(nas)oz.našega znanja,vedenja in naj nas ne(nebi) zanima(la) karma drugih.

Po domače povedano:Birgajmo se zase,druge pustimo pri miru.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#53 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 07:30

Morda boš imela srečo, da gre mimo, ne da bi se ti skrivil las.

Bern,sem bila pazljiva in sem se vrnila v enem kosu! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#54 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 13. september 2004, 19:54

Bravo Contesa!

Jaz imam tudi Mars in Pluton natalno v kvadratu!


Sem ista taka škorpija kot Amis ali Contesa z malimi niansami razlike..... xDDx ,

Rezultat: v glavnem sem bila te dni v službi hudoooooo glasna in se je moja nejevolja daleč slišala.....pa mi je v nekem trenutku skoraj strgalo film, bi bila naredila še kako p.....tako sem bila jezna!
Dobro da je bil petek..... x8Dx , kaj bi se človek drl še doma....

Aja, Mars je v kvadratu tudi u Uranom (ki je z zgoraj omenjenim Plutonom pač v konjunkciji)..


Sonce Skorpijon 04°24`54 8

Luna Ribi 09°14`08 1

Mars Strelec 02°02`49 9

Jupiter Oven 11°52`25 1

Saturn Vodnar 16°29`24 12

Pluton Devica 13°35`19 7


Torej, Bern se ti da kaj reči?
Bo tale zadeva z Marsom itd dalj časa trajala? Lahko tudi na OS. x;)x


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. september 2004, 20:02

bernu se ne da nič rečt x:Dx x;)x

mucmac, maš pa res tako situacijo med marsom, plutonom in uranom kot js...zadnjadva sta pri meni še v konjunkciji z asc....sam ti ne bom rekla moje sožalje...naj bodo raje čestitke, saj se tud iz tega ven kaj dobrega izcimi

men je pa te dni zlo fajn...polno energije, skulirana in dobre volje, veliko naredila...le čustva so bolj vroča x^x x;)x ...pa ne za se kregat x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 13. september 2004, 20:23

Blagor x8Dx

Pri meni je pa vse nekam kvadrirano, bi človek rekel da je na kvadrat! (aja, če dvomiš ..pri meni Pluton in Uran nista v konjunkciji z ASC..).. :vragec:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#57 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. september 2004, 20:58

mucmac...saj bo šlo mimo x:Xx :palec: ...ne vem, mogoče pa mene tale konjunkcija rešuje al kaj...no pa saj...običajno nas že kaj x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#58 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. september 2004, 21:01

Jst sm pa kr zdržljiv zadne čase; verjetno zato k v kvadratni pojstli spim v konjunkciji s Pujso in trikotniku proti Caybrčku x:Dx x:Dx

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. september 2004, 21:02

x:Dx x:Dx x:Dx :palec: ...ne "verjetno", pač pa "ziher" x:Dx x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 15. september 2004, 14:03

Za zelo natanchno direktiranje in podobno vedati da Mars in Pluton pravzaprav ne teshko delajo opozicijo in podobne "natanchne" aspekte. Primeroma 174 stopinj je zhe kar lokalno maximalna
"opozicija". Seveda v primeru da ne direktirate (niste prediktivni) lahko tudi vporabite jyotish,
nekaj kot arijansko simplifikacijo simplifikacije astrologije nasploh;)

#61 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. september 2004, 06:26

bernu se ne da nič rečt  x:Dx  x;)x

mucmac, maš pa res tako situacijo med marsom, plutonom in uranom kot js...zadnjadva sta pri meni še v konjunkciji z asc....sam ti ne bom rekla moje sožalje...naj bodo raje čestitke, saj se tud iz tega ven kaj dobrega izcimi

men je pa te dni zlo fajn...polno energije, skulirana in dobre volje, veliko naredila...le čustva so bolj vroča  x^x  x;)x ...pa ne za se kregat x:Dx


(No, Berna ene pet dni ni niti blo blizu, tako da je težko rečt al se mu da al ne.

Bom zdej počas not prnesu.)

x;)x

#62 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. september 2004, 10:46

(No, Berna ene pet dni ni niti blo blizu, tako da je težko rečt al se mu da al ne.

Bom zdej počas not prnesu.)

x;)x

:palec: :palec: Čim več, tem boljš, pa kar hitro prični. :palec:

#63 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 16. september 2004, 19:02

Bern pa [B]popravljaj nas....nekateri se še učimo tako,da prav pride kakšna
nova informacija.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#64 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. september 2004, 21:06

bern :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#65 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. september 2004, 05:57

Morda boš imela srečo, da gre mimo, ne da bi se ti skrivil las.

Bern,sem bila pazljiva in sem se vrnila v enem kosu! x;)x x:Dx


Super!

Kajti aspekt ni prijeten, tudi v tvojem natalu ne. Kar pomeni potencial, ki ni prijeten.

Ampak če dosti delaš na njem in vlagaš dosti energije (na primer tako, da ga študiraš in se poskušaš spopasti z njim ali ga prehiteti, ne pa da samo odčakaš, kdaj kani priti), imaš vse možnosti.

:palec:

#66 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 17. september 2004, 06:28

Amis Pluton+Uran na asc :eek: No, to pa je nekaj močnega v tvojem horoskopu. Vplivna in samosvoja in če je kvadrat z Mars, ki še doda energičnost, gotovo kak večji dogodek pomeni, morda je bila kdaj kaka poškodba, ki se ti precej pozna.

Moj oče je invalid brez desne roke. Nekaj je pri tem gotovo imel tudi Pluton in Mars, a žal asc, ki je zelo pomemben, ne vem...

Če pridejo taki aspekti na kote, potem je dosti večji potencial, da so res navzven vidni kot pa če niso na kotih.

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#67 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. september 2004, 06:49

poškodbe stankaa...uf, že mogoče, sam ne fizične narave, ker niti roke še nisem imela v gipsu...najhujše kar se mi je zgodilo je bilo to, da sem dvakrat v življenju stopila na žebelj (je pogledal na drugi strani ven x^x ), pa da so mi leta nazaj na morju tri ure odstranjevali ježeve bodice iz pete....takrat sem pa videla rimsko cesto pri belem dnevu x:Dx

moram pa rečt, da sem zjutraj, ko sem se peljala v službo ugotovila, da bi blo dobro, da aktiviram nazaj tale uran, pluton in mars...mi je veliko bolje, kot če se grem norme, kr pol zapadem v kakšno razpoloženje, ki je primerno samo za prebivalce marianskega jarka... x^x ...tisto pa ni moj najljubši kraj na zemeljski obli x:Dx x:o)x x;)x

...no, zdaj sem pa v dilemi, kaj še lahko pomeni oz. na kakšne načine se lahko še izrazijo tile aspekti...?

stankaa thx x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#68 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. september 2004, 07:11

Bern, ko boš imel čas bi te prosila, da mi napišeš razlago zame na os.(upam, da podatke še imaš) x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#69 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. september 2004, 09:13

...
pol zapadem v kakšno razpoloženje, ki je primerno samo za prebivalce marianskega jarka... x^x ...tisto pa ni moj najljubši kraj na zemeljski obli  x:Dx  x:o)x  x;)x
...


Tisti jarek tut za podmornice ni "najljubši kraj na zemeljski obli". Garant.

x:Dx

Koko pa prideš ven? To mi je bla vedno dilema. Mislim, nekaj kilometrov grabna pa to...

x:)x

#70 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. september 2004, 09:16

Bern, ko boš imel čas bi te prosila, da mi napišeš razlago zame na os.(upam, da podatke še imaš) x:)x


xscratchx , razlago česa? A aspekta in njegovega vpliva al kar cel horoskop na 20 straneh? :eek:

(Tistga še Marsina poštna služba ne bi potegnla, tolk besed je notri.)

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. september 2004, 09:44

...
pol zapadem v kakšno razpoloženje, ki je primerno samo za prebivalce marianskega jarka... x^x ...tisto pa ni moj najljubši kraj na zemeljski obli  x:Dx  x:o)x  x;)x
...


Tisti jarek tut za podmornice ni "najljubši kraj na zemeljski obli". Garant.

x:Dx

Koko pa prideš ven? To mi je bla vedno dilema. Mislim, nekaj kilometrov grabna pa to...

x:)x

x:Dx x:Dx ...veš kako je to, bern, to je tolk zakomplicirano, da je že umetnost x;)x ...umetnosti pa ne moreš razložit racionalno x:Dx x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. september 2004, 11:37

xscratchx , razlago česa? A aspekta in njegovega vpliva al kar cel horoskop na 20 straneh?  :eek:

(Tistga še Marsina poštna služba ne bi potegnla, tolk besed je notri.)

Ne vem kaj si imel v mislih zadnjič, ko sva se pogovarjala! x:)x Napiši, kar si pač mislil napisati! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#73 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 17. september 2004, 13:18

poškodbe ...sem dvakrat v življenju stopila na žebelj (je pogledal na drugi strani ven ...ježeve bodice iz pete....

Sploh ne zavidam tole, saj sem vedela, da si nekaj fizičnega prestala, dosti je bilo, kaj bi še nekaj o gibsu tam govoriš...
Ta žebelj je od sile!
Nekako morajo biti noge vpletene v horoskopu v ves pripetljaj...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#74 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. september 2004, 16:27

no, če kaj najdeš (razlago, namig...) bom zelo vesela. sicer (noge) niso vrhunec kiparske umetnosti, a mi zelo dobro služijo x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#75 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. november 2004, 01:18

Pluton kvadrat Mars ... pri meni dejaven cez celo leto...Mars kot vladar 3. in 10.hise.
Rezultat:
... avto se kvari cez celo leto; enkrat mi pade sneg in razbije sipo, pa en kup drobnih popravil, ki ali niso dobro narejena ali pa se kvari vedno znova...predrte gume... tri kazni za prehitro voznjo..zadnji vpliv je, da mi mehanik ze cetrti dan popravlja avto in mi ga danes zvecer koncno dostavi z opravicilom, da je izgubil mojo telefonsko ( laz, mimogrede)...se presedeva v avtomobilu...glej ga zlomka...avto sploh ne vzge...niti glasu... :inocent:
...resen spor s sestro...
...sosedje umirajo kot za stavo....
... vrzejo me iz poslovnega prostora...poiscem drugega... spet 1001 ovira...
...dela cez glavo prevec...
...naj me en mal potolazi, noo.... :C: :inocent:
Dum spiro, spero.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0