Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pluton kvadrat Mars


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#101 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 22. junij 2005, 22:58

<{POST_SNAPBACK}>Opijatom?  :eek:  x;)x  x:o)x


No, če ti bo bolj jasno: ne maram kajenja trave ali hašiša, ker se po tem ne počutim dobro. Alkota ne maram, razen kdaj kakega viskija in butelje dobrega vina. Težko se pa odpovem cigaretom in čokoladi s 70% kakava. x:px

#102 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. junij 2005, 23:04

xcivx x:Dx ...mah, če bo teb bl jasno :vragec: x:Dx .....sam tko sm komentirau, k canabis kolk jst vem ni opijat. x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#103 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 22. junij 2005, 23:20

<{POST_SNAPBACK}>xcivx  x:Dx ...mah, če bo teb bl jasno :vragec:  x:Dx .....sam tko sm komentirau, k canabis kolk jst vem ni opijat.  x;)x


Mick: Heureka !!! x:Dx

#104 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. junij 2005, 23:23

xideax x:Dx

Še je upanje zate...... xcivx :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#105 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 22. junij 2005, 23:28

<{POST_SNAPBACK}>xideax  x:Dx

Še je upanje zate...... xcivx  :vragec:  x:Dx


Hvala. Jih je nekaj , ki pravijo, da ga ni.... x:Dx x;)x

#106 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. junij 2005, 23:29

Mah, veš da se motijo, če jst pravm, da je..... xcivx :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#107 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 23. junij 2005, 07:42

Sem lih razmišljala o tem, da a ne bi provzaprav moral na nevarnost pri opijatih bolj vplivati predvsem pluton, ki povozi neptuna in ne tolk ascedent.

#108 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 23. junij 2005, 07:43

Ponavadi so vsi izrRAchuni narobe z Plutonom, kar ima nagib do 17 stopinj na ekliptiko. napake so standardno tudi 20 stopinj, pri solaru to pomeni vech kot 270 stopinj. Mars ne dela opozicijo na Pluton temvech 174 stopinje. To modelchki nimajo v sebi. Torej previdno z latitudo in deklinacijo ko delate z Plutonom. Mogoche sploh nimate, ali celo IMATE aspekte z Plutonom katerih se ne zavedate. Pluton je v Serpens ozvezdju in gre v Ophiucus. http://ra.95mb.com/28
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#109 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. junij 2005, 08:03

<{POST_SNAPBACK}>Noro! Tudi meni je šel Pluton čez Neptuna pred kratkim in enako velja zame, da tako brez volje do česarkoli tudi jaz že dolgo nisem bila... Me pa skrbi, ko mi bo šel čez Jupitra čez kaki dobri 2 leti. Jupiter pa v moji karti tvori same kvadrate. Po moje to pomeni, da bom bankrotirala al kaj?!
Ko je bil leta 99 v natančni opoziciji na moj natalni Merkur, Venero in Mars, sem pa doživljala šok , da ga ne pomnim na čustvenem področju. Da je bila mera polna, je bil pa še istočasno v kvadratu z Uranom. Se mi zdi, da hujšega obdobja kot je bilo tisto, ne morem imet nikoli več in da bom vse lažje prenesla...



Haha...sej men zdaj ko je bil na netunu je bil hkrati tudi v opoziciji z venero... par let prej pa se v kvadratu z marsom in saturnom... leta2007 pride v opozicijo s soncem... pol sem pa cca. 10 let resen negativnih aspektov plutona... komi cakam
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#110 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 25. junij 2005, 15:03

Ja..imam ga...Pluton Kvadrič Mars...o kako smo agresivni...
satan na delu xDDx - ne sej vem ni smešn---- xDDx

#111 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. avgust 2009, 19:34

Khm.khm...ehm....no, skratka meni pomaga fizična aktivnost- lauf, divja vožnja z avtom na poligonu in z muziko na ful, sex x;)x.
Kdo pa te lahko tako razkuri?! :fiju:

#112 bibica

bibica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 17. avgust 2009, 11:18

Meni je pomagala terapija reikija. Pa sex ni slaba ideja.. :palec: x:Dx

#113 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. avgust 2009, 12:22

Ali ima kdo kakšno idejo, kako najbolje kanalizirat tale težak aspekt, da ne povzročaš nasilja?
Jaz imam včasih občutek, da se bom razpočila, resno ...
Toliko ene zadržane agresije, da je prav scary ...

če maš možnot it kam na kak vrtiljak,...da se ikričiš...al pa v kako gošo..palco v roke in po tleh udrihat x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#114 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. avgust 2009, 22:06

x:Dx ....sej ste vse našteli...skor ni več kaj dodat...princip je isti, sve su ostalo nianse..... xsingx ...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#115 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2009, 15:42

Ali ima kdo kakšno idejo, kako najbolje kanalizirat tale težak aspekt, da ne povzročaš nasilja?
Jaz imam včasih občutek, da se bom razpočila, resno ...
Toliko ene zadržane agresije, da je prav scary ...



jst recimo morm bit ful aktivna...ce nisem, se ta napetost oz. moc pretvarja v jezo.. to ful obcutm...

Ko grem tect al pa na ksn hrib, se ne morm ustavt, ker se mi aktivira...

al pa ce ti sport pa to ne disi..probi jt nekam na ksn odpad, pa prnes sabo ksne stare posode pa jih meč okol..(tega sicer se nisem pocela), ce bi me pa ksn povabu na tak zmenek, bi ga pa sprejela x:Dx


Mystica, ce prezivim tega saturna stara moja takoj ko spizdi ven iz device , te popeljem nekam na drinko..al pa briga me kam... xDDx :vio:

#116 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2010, 22:21

bodi tukaj in sedaj. :vio:

Ali ima kdo kakšno idejo, kako najbolje kanalizirat tale težak aspekt, da ne povzročaš nasilja?
Jaz imam včasih občutek, da se bom razpočila, resno ...
Toliko ene zadržane agresije, da je prav scary ...



#117 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 17. januar 2010, 19:07

Pluton in Mars tehnichi ne morejo iti v opozicijo, itn.. saj ne obstaja ta angularna moxnost v prostoru. Zato nich hud;ga, in pozitivno se nesite naprej.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0