Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Imaš rad/a živali? - zakaj jih potem ješ?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
255 komentarjev na to temo

#151 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. maj 2013, 06:03

Mislim da smo v temi živali...priča se pa marsikaj drugega...biggrin.png

 

 

Moja magična kugla se smeji...biggrin.png...kiti, delfini delujejo na drugih ravneh, ampak to še ne pomeni bolj razvite duše...E.T.-ji se pa utelešajo zaradi različnih vzrokov- turistično, zemeljske lekcije, pomoč, eni so pa celo prvič v materiji...Ponavadi se vesoljčki ne utelešajo v "pokvarjena vozila"- prizadete bebice...tak pristop lahko uberejo novo nastale dušice kar pa ni isto kot E.T....

 

No, tudi v invalidna telesa se marsikdaj utelešajo izvenzemeljske duše , ali pa postanejo invalidi pozneje , ob kaki nesreči . Preizkušnje pač . Lp + #



#152 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 12. maj 2013, 23:26

I am thinking... a Bojante pravi, da je stvarnik več napora vložil v pasjo kakor človeško dušo? scratchchin.gif

 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#153 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. maj 2013, 04:55

I am thinking... a Bojante pravi, da je stvarnik več napora vložil v pasjo kakor človeško dušo? scratchchin.gif

 

No, saj sem že popravil , tko, da upam, da bo tudi Strelka lahko razumela :)

 

Hvala ti za opomin moje Napake :(

 

Lep + predvsem Dober dan vama želim :)

 

B. B. + #

 

:)



#154 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. maj 2013, 10:27

Možganojeda na stradanju ..  biggrin.png



#155 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. maj 2013, 11:54

smile.png

bojante a imaš ti kakšno živalco doma ?...poleg hišnih gostov ...?icon1_biggrin.gif

 

Mam, enega večjega "mišolovca" . Zakaj vprašaš ? smile.png

 

Lp + #



Možganojeda na stradanju ..  biggrin.png

 

Ja, enega so pa menda odkrili ko je bežal od tebe zaradi huuude lakote , heh, hi, hi, hi,  wink.pngsmile.pngwink.png

 

Lp + #



#156 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. maj 2013, 12:03

Aja še to ... če smo že malo pri teh duhovnih temah .. preden se naprimer duša od krave utelesi v neko težko življenje, ve, kaj se ji bo dogajalo - ampak vseeno se utelesi, saj dela to tudi za nas - ker ljudje so bomo morali naučiti sočutja do živali - in naprimer če nek človek nato naprimer posname prizor njenega mučenja in to v ljudeh vzbudi sočutje, je ta kravina duša dosegla nek svoj namen v tem življenju (- ampak s tem ne želim reči, da ko je žival zaprta nekje, da se ona svojega "poslanstva" zaveda in ji je zato vse okej - tako kot povprečen človek, tudi ona  nima pojma s kakšnim namenom se je sploh utelesila (vsaj predvidevam no ... mogoče je pa res, da one sploh ne pozabijo tako kot mi...nevem). Torej hočem reči - ne glede na poslanstvo tudi ona čuti krivico, bolečino in tako dalje.) smile.png - to se mi je sedaj priblisk naredil, in se mi zdi de je to neka delna resnica smile.png 

 

Žal bejba, si kle dobila napačen preblisk .

 

Namreč, Točno To, da pred Inkarnacijo do potankosti spoznamo Stvarnikov Načrt z našo Dušino Usodo, se dogaja Izključno Človeškim dušam, Kajti živali še Nimajo toliko razširjene zavesti kot Človeška Duša .

 

Kasneje nam je ta Spomin zakrit/odvzet , kajti nebi ga zmogli prenesti zaradi zmanjšane zavesti, pa tudi škodoval bi nam pri naši Duhovni Evoluciji .

 

Je pa tudi problem večji pri kakih takih "videoosveščanjih", katere omenjaš .

 

Namreč, nekatere slabše-bolj pokvarjene duše se na takih posnetkih še celo Učijo hudobije, za izvajanje, tako, da je marsikdaj Boljše, da ga sploh Nebi videle , vsaj dokler niso dovolj zrele - pripravljene na to .

 

Torej je Težje (težko) tu najti Pravo Pot , a vendar se Da smile.png

 

Z Božjo - Stvarnikovo Pomočjo seveda, drugače so neuspehi žal prevladujoči .

 

Lp + #

 

smile.png



#157 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 13. maj 2013, 19:13

Žal bejba, si kle dobila napačen preblisk .

 

Namreč, Točno To, da pred Inkarnacijo do potankosti spoznamo Stvarnikov Načrt z našo Dušino Usodo, se dogaja Izključno Človeškim dušam, Kajti živali še Nimajo toliko razširjene zavesti kot Človeška Duša .

 

Kasneje nam je ta Spomin zakrit/odvzet , kajti nebi ga zmogli prenesti zaradi zmanjšane zavesti, pa tudi škodoval bi nam pri naši Duhovni Evoluciji .

 

Je pa tudi problem večji pri kakih takih "videoosveščanjih", katere omenjaš .

 

Namreč, nekatere slabše-bolj pokvarjene duše se na takih posnetkih še celo Učijo hudobije, za izvajanje, tako, da je marsikdaj Boljše, da ga sploh Nebi videle , vsaj dokler niso dovolj zrele - pripravljene na to .

 

Torej je Težje (težko) tu najti Pravo Pot , a vendar se Da smile.png

 

Z Božjo - Stvarnikovo Pomočjo seveda, drugače so neuspehi žal prevladujoči .

 

Lp + #

 

smile.png

No ja, gotovo se jim vsaj približno sanja kaj bodo počele tukaj tongue.png Bilo bi kruto, da bi jih privabili sem nato pa bi jih pričakalo to. Od kje pa ti to vse veš? In kako veš, da to kar veš je res? biggrin.png

Nevem, mogoče sem brala, nevem več...neka ženska je uglavnem tudi pisala, da se še vedno spomni, ko je bila manjša - in se je pogovarjala z živalmi - in, da so ji one povedale, da bo ona pozabila zakaj je prišla na ta planet -  ampak očitno ni, ker je še vedno sanjala o tem če se prav spomnim - Torej kako veš, da pa to ni res?

Jaz bom verjela to, kar čutim, da je resnica smile.png Sicer pa, saj to niti ni tako pomembno biggrin.png najbrž nihče ne mora zagotovo trditi kaj je resnično resnica :)

 

No ja, ne rečem, da moraš iz videih prevzeti vse kar vidiš in slišiš - verjamem pa, da naletim na kakšen video z razlogom smile.png - kot bi ti rekel "poslanem od Boga" biggrin.png In ni nujno, da poberem vse - vzamem to, kar meni koristi in v tem vidim resnico biggrin.png

Evo to je oden od njenih videih - nimam občutka, da bi učila hudobijo wink.png biggrin.png

 



#158 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 14. maj 2013, 21:28

Torej enga velikega mačona-.--smile.png

vprašala sem ker sem bila skoraj 100% da nimaš nobene .

 

Aja, pozabil sem ti še povedati , da imam še ribe na vrtu , ... koreslje . No, več pa res nimam .

 

In, kaj bi mi potlej rekla , če bi se izkazalo , da nimam Nobene ??



#159 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 14. maj 2013, 21:33

No ja, gotovo se jim vsaj približno sanja kaj bodo počele tukaj tongue.png Bilo bi kruto, da bi jih privabili sem nato pa bi jih pričakalo to. Od kje pa ti to vse veš? In kako veš, da to kar veš je res? biggrin.png

Nevem, mogoče sem brala, nevem več...neka ženska je uglavnem tudi pisala, da se še vedno spomni, ko je bila manjša - in se je pogovarjala z živalmi - in, da so ji one povedale, da bo ona pozabila zakaj je prišla na ta planet -  ampak očitno ni, ker je še vedno sanjala o tem če se prav spomnim - Torej kako veš, da pa to ni res?

Jaz bom verjela to, kar čutim, da je resnica smile.png Sicer pa, saj to niti ni tako pomembno biggrin.png najbrž nihče ne mora zagotovo trditi kaj je resnično resnica smile.png

 

No ja, ne rečem, da moraš iz videih prevzeti vse kar vidiš in slišiš - verjamem pa, da naletim na kakšen video z razlogom smile.png - kot bi ti rekel "poslanem od Boga" biggrin.png In ni nujno, da poberem vse - vzamem to, kar meni koristi in v tem vidim resnico biggrin.png

Evo to je oden od njenih videih - nimam občutka, da bi učila hudobijo wink.png biggrin.png

 

 

Če si jemlješ samo tisto kar misliš da je tebi koristno, potem živiš z Nepopolno resnico , torej delno z Lažjo, kajti ljudje Smo Žal Nepopolni - Zmotni, kar pa Pomeni, da tudi Resnico ne prepoznamo vedno , in zato pride do Napačnih Odločitev .

 

Če pa se "treniraš" v prepoznavanju Resnice , potem gre lažje, ...

 

In, Kako vem, da Je Resnica kar ti govorim ?

 

Zato , ker prihaja iz Istega Vira, ki Je Zanesljivo Napovedal Prihodnost , Ki Se Je Izponila, in Se Še Izpolnjuje, In Se Še B O  Izpolnjevala, Natančno po Prerokbi , tako, da vsake toliko časa dobim še Potrditev, da Sem na Pravi Poti in tako lažje prepoznam takele Lažne preroke in prerokinje kot je tale franca na tem videu ki širi dezinformacije oziroma laži , Hinavskoprikrito pomešane z Resnico .

 

 

 

Lp + #



#160 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 14. maj 2013, 21:43

da si jo nabavi, pa potem govori katera duša je več in manj vredna...biggrin.png ( evo čist iskreno je bilo tole)

Na ribe se pa tako mal razumem ...huh.png

ribe menda pomirjajo ...

na vrtu ...? ribe?

 

Na vrtu mam ribnik z zlatimi ribicami , ja smile.png

 

Ma, meni so takooo všeč , in ne samo , da me res pomirjajo  ( čeprav tega ne rabim , ker imam dovolj Notranjega Miru Duše ) ampak tudi rad jih gledam, ker se veselim Življenja v njih , so dovolj lepe ( niso tolk' grde) pa še kaj bi se našlo, ... zanimivo gibanje, hranjenje , obnašanje, ... , vsega pa tud nesmem povedat', ker boš rekla, da sem ... dry.png  ...

 

P.s. , ... smile.png

 

Lp + #



#161 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 14. maj 2013, 21:48

Če si jemlješ samo tisto kar misliš da je tebi koristno, potem živiš z Nepopolno resnico , torej delno z Lažjo, kajti ljudje Smo Žal Nepopolni - Zmotni, kar pa Pomeni, da tudi Resnico ne prepoznamo vedno , in zato pride do Napačnih Odločitev .

 

Če pa se "treniraš" v prepoznavanju Resnice , potem gre lažje, ...

 

In, Kako vem, da Je Resnica kar ti govorim ?

 

Zato , ker prihaja iz Istega Vira, ki Je Zanesljivo Napovedal Prihodnost , Ki Se Je Izponila, in Se Še Izpolnjuje, In Se Še B O  Izpolnjevala, Natančno po Prerokbi , tako, da vsake toliko časa dobim še Potrditev, da Sem na Pravi Poti in tako lažje prepoznam takele Lažne preroke in prerokinje kot je tale franca na tem videu ki širi dezinformacije oziroma laži , Hinavskoprikrito pomešane z Resnico .

 

 

 

Lp + #

govorim o tem, da v svoje življenje sprejmem tisto, kar na svoji trenutni stopnji potrebujem. Česar ne več ali pa še ne, pa ne sprejmem oziroma tega sploh "ne dojamem", predvidevam ane smile.png

No sem radovedna in vedoželjna - kakšno laž mi pa je predstavila? (da ne bom v zmoti wink.png ) - če se ti da seveda :)

Hvala za razlago, sedaj lažje razumem tvojo prepričanost v svoje mišljenje smile.png



#162 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. maj 2013, 06:14

a zlate ..a ne koresljetongue.png

hja no ..mene pa zelo nasitijo ..ker jih rada jem...biggrin.png

 ne zlatih , teh koresljev sploh ne vem kaj so za ene ribe ...

drugače pa ribice pomirjajo ....

Torej imaš ribnik ....wink.png .

 

Kaj pa si ...zdej če si že začel ...

ribičlaugh.png ? riba po horoskopu? ribogledec...biggrin.png

 

 ...zlati koresel je zlata riba ....torej ...ravnokar se prepričalafish.gif

 

Imam ribnik, da, že veliko let ( pred letom 2005, mislim da nekje 2003 ) ... sem ti napisal še na privatno sporočilo, ... vmes mi jih je Bog že 3 X vzel ( enkrat zaradi zidarjeve neumnosti, ko mi je za nalašč + po nesreči noter zlil cementno vodo ) , ... sedaj pa je že nekaj let mir + nič težav :)

 

So pa precej debele , ker jim Bog prinaša precej hrane z mrčesom :)

 

Ti bi še zlate ribice jedla ? :(...

 

No, saj je vseeno , ... meso je meso, ... pa naj bo ribje, ali konjsko, kačje , kravje , črvje ali pa človeško , a ne ? ;)

 

Ja, koreslje imamo mi za zlate ribice :)

 

So pa ribe zdrave, da  če le nimajo preveč težkih kovin v sebi , ampak jaz jih imam vseeno preveč rad, da bi jih ubijal Samo zato, bi si polnil svoj vamp z njimi .

 

Lep + dober sončen dan - z Ljubeznijo Obsijan , ti želim brat B + :)



#163 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. maj 2013, 06:17

govorim o tem, da v svoje življenje sprejmem tisto, kar na svoji trenutni stopnji potrebujem. Česar ne več ali pa še ne, pa ne sprejmem oziroma tega sploh "ne dojamem", predvidevam ane smile.png

No sem radovedna in vedoželjna - kakšno laž mi pa je predstavila? (da ne bom v zmoti wink.png ) - če se ti da seveda smile.png

Hvala za razlago, sedaj lažje razumem tvojo prepričanost v svoje mišljenje smile.png

 

Da se mi, da, ampak pozneje, po službi, ker bi bilo predolgo zdaj . Upam, da boš zdržala do zvečer, ker imam danes "ta dooooolgooo " , ...

 

Pa takooo lep dan bo sad.png...

 

No, vsaj vi se ga naužijte , jaz se ga verjetno nebom mogel, ampak tudi to bo dobro za nekatere Druge namene , za moje nadrejene ki so včasih malo preveč "pametni"   ;) .

 

Lp + smile.png



#164 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. maj 2013, 20:49

evome zdaj iz službe (Šeleeeeeee) , takoj na delo zdaj , da vidimo , kje smo ostali :)

 

mal počak' par minutk, da zakurblam ... :)



#165 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. maj 2013, 21:05

Ja, evo, zdaj kar sproti pišem, čeprav nevem, če bom imel toliko časa, ker moram iti spat in zjutraj ob 3.00 h vstat .

 

Torej , takele "prerokinje" ne učijo zlega direkt', ker ga zelo premeteno zvito "vkomponira" med zanimivejše resnice katere servira Samo zato, da nas privabi .

 

Zelo premeteno zavajajoče razlaga tudi o Bogu - Stvarniku in preko tega napihuje-podpihuje razne zagnane "lepotične" egote , zato, da se zasigura da bo zvijača Prijela-delovala ...

 

Mi, Božja ustvarjena Bitja VečnoNikoli nebomo bila Tisti ki nas je Ustvaril .

 

To je tako, kot če bi ura hotela postati urar , ki jo je Izdelal .

 

Izdelek Nikoli nebo Izdelovalec  ,  čeprav je pri ljudeh tako možno, v družini recimo . Pri Bogu je pa Drugače .

 

Samo Eden Je "Urar" , in Ura katero je ustvaril, nebo Nikoli Urar, ker je le Njegov Izdelek.

 

Ampak, Bomo pa se "Približevali" Bogu , Vedno Bolj + Bolj , A Vendarle Nikoli do konca poenačeni z Njim ki je Vedno - Večno vsaj En krak pred vsemi nami ki mu ( lahko le ) Sledimo .

 

No, tale frajla še zvito obrača pozornost stran od Bistva .

 

Namreč, Bistvo Je Bog ki je Prasila - PraEnergija - Stvarnik - Oče - Ljubezen , ne pa nek Njegov mali izdelek z napačnim imenom "zemlja" , na katerem smo trenutno inkarnirani in mendramo po njemu . Po obeh .

 

Se pa da tvoj stavek drugače obrniti in potem dobi Pravi Smisel :

 

Vsaka duša je na določeni razvojni stopnji, in ni vsaka sposobna sprejeti dovolj Resnice .

 

Zato mora včasih "pojesti" Prikrito Resnico, ali celo pomešano z lažjo , čeprav to Ni Zdravilno .

 

Točno zato je Bog dopustil da se je razvil "islam" ki je Hudo zavajanje od Satana in njegovih negativnih sil .

 

Aja, pa zdajle slišim, ... proti koncu,  kako bejba pravi, da si moraš privoščiti vse , ...

 

Jojojoj, ... kake hinavske satanove fore .

 

Poznam njegovo delovanje, in Zato ga že Dokaj hitro odkrijem, ker me Bog že veliko let "trenira" v prepoznavanju satanovih zvjiač, čeprav se vedno spomne kaj novega , za udejanjanje njegovega zla in zlih namer .

 

No, bom moral iti ajat zdaj, drugače bom spet zaspal za zjutraj za v službo, ...

 

Startiiiiing , ... Now ! smile.png

 

Over + out smile.png

 

Good nite :)



#166 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. maj 2013, 21:29

bojante a nisi rekel da ne verjameš v zlate ribicehuh.png



#167 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. maj 2013, 05:17

bojante a nisi rekel da ne verjameš v zlate ribicehuh.png

 

Jaz zdaj že kar nekaj let Vem, v Kaj , oziroma Koga je Treba Verjeti . No, enim to žal še ni uspelo . Molimo ( za zdravo pamet ) ;) Lp + #



#168 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 16. maj 2013, 18:03

Ja, evo, zdaj kar sproti pišem, čeprav nevem, če bom imel toliko časa, ker moram iti spat in zjutraj ob 3.00 h vstat .

 

Torej , takele "prerokinje" ne učijo zlega direkt', ker ga zelo premeteno zvito "vkomponira" med zanimivejše resnice katere servira Samo zato, da nas privabi .

 

Zelo premeteno zavajajoče razlaga tudi o Bogu - Stvarniku in preko tega napihuje-podpihuje razne zagnane "lepotične" egote , zato, da se zasigura da bo zvijača Prijela-delovala ...

 

Mi, Božja ustvarjena Bitja VečnoNikoli nebomo bila Tisti ki nas je Ustvaril .

 

To je tako, kot če bi ura hotela postati urar , ki jo je Izdelal .

 

Izdelek Nikoli nebo Izdelovalec  ,  čeprav je pri ljudeh tako možno, v družini recimo . Pri Bogu je pa Drugače .

 

Samo Eden Je "Urar" , in Ura katero je ustvaril, nebo Nikoli Urar, ker je le Njegov Izdelek.

 

Ampak, Bomo pa se "Približevali" Bogu , Vedno Bolj + Bolj , A Vendarle Nikoli do konca poenačeni z Njim ki je Vedno - Večno vsaj En krak pred vsemi nami ki mu ( lahko le ) Sledimo .

 

No, tale frajla še zvito obrača pozornost stran od Bistva .

 

Namreč, Bistvo Je Bog ki je Prasila - PraEnergija - Stvarnik - Oče - Ljubezen , ne pa nek Njegov mali izdelek z napačnim imenom "zemlja" , na katerem smo trenutno inkarnirani in mendramo po njemu . Po obeh .

 

Se pa da tvoj stavek drugače obrniti in potem dobi Pravi Smisel :

 

Vsaka duša je na določeni razvojni stopnji, in ni vsaka sposobna sprejeti dovolj Resnice .

 

Zato mora včasih "pojesti" Prikrito Resnico, ali celo pomešano z lažjo , čeprav to Ni Zdravilno .

 

Točno zato je Bog dopustil da se je razvil "islam" ki je Hudo zavajanje od Satana in njegovih negativnih sil .

 

Aja, pa zdajle slišim, ... proti koncu,  kako bejba pravi, da si moraš privoščiti vse , ...

 

Jojojoj, ... kake hinavske satanove fore .

 

Poznam njegovo delovanje, in Zato ga že Dokaj hitro odkrijem, ker me Bog že veliko let "trenira" v prepoznavanju satanovih zvjiač, čeprav se vedno spomne kaj novega , za udejanjanje njegovega zla in zlih namer .

 

No, bom moral iti ajat zdaj, drugače bom spet zaspal za zjutraj za v službo, ...

 

Startiiiiing , ... Now ! smile.png

 

Over + out smile.png

 

Good nite smile.png

o no hvala ker si si vzel čas in si ogledal video smile.png

 

Hjoj jaz sem šla zdaj hitro še enkrat preleteti tale video - jaz pa v tem res nič "satanovega" ne vidim ... govori tako preprosto, logično in zdi se mi, kot da bi samo še potrdila kar sem vedno čutila.

 

Zakaj misliš, da ne bomo nikoli "tisti, ki nas je ustvaril"-Bog-Vir?... Bog je ljubezen, je vse - mi smo del njega. Zanimive primarjave z urarjem in to OK-thumb.gif, ampak mislim, da nekako  ne pašejo v tole poglavje biggrin.png

Mi smo luč...ampak pred našim uteleševanjem oziroma pred "nastankom naše mlade duše" te luči nismo znali izkusiti. Kajti če ni teme ne veš kaj pomeni svetloba. Če ne veš kaj pomeni lahkota ne veš kaj pomeni sitost. Če ne veš kaj pomeni žalost ne veš kaj je veselje. smile.png

Zato smo odšli v iluzijo teme, da bi začeli izkušati našo svetlobo.

 

Mi smo bogovi oz. smo del Boga. Tukaj nismo zato, da bi se bogu približvali, temveč, da bi se spomnili, da smo bog in začnemo to dejstvo izkušati smile.png

 

Praviš, da je bog ljubezen, ampak da je pa zemlja njegov mali izdelek in ni bog - tudi naša mati Zemlja je ljubezen - torej je tudi zemlja del boga oz. bog biggrin.png

 

Satana smo si ljudje izmislili. Pravzaprav so si ga moški - in to zato, da so lahko ustvarili boga moškega spola in tako ustvarili nadvlado nad ženskami.

Moškega in mašečevalnega boga pa so ustvarili zaradi strahu - zanikanju samega sebe.

Ter tako smo ustvarili religije. Praviš, da je islam zavajanje satana ... Zakaj pa nisi še omenil krščanstva? Tudi ta religija ogromno zavaja in je na tem svetu naredila veliko hudega. 

Vse religije na svetu dejansko učijo eno in isto. Nato pa so ljudje religije popačili in nato začeli vojne proti nasprotnim religijam, pa čeprav so v resnici vsi zagovarjali istega boga, le, da je bil v vsaki religiji drugače "oblečen".

 

In če praviš, da je bog stvarnik - zakaj bi potem ustvaril satana, ko pa je ljubezen in nas ljubi in nam ne bi želel slabega? biggrin.png

 

Ah, to so naporne tematike, ki se še dolgo ne bodo končale z soglasejm smile.png wink.png

Zanimiva debata, že kar dolgo nisem o teh zadevah govorila up.gif biggrin.png



#169 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. maj 2013, 06:36

o no hvala ker si si vzel čas in si ogledal video smile.png

 

Hjoj jaz sem šla zdaj hitro še enkrat preleteti tale video - jaz pa v tem res nič "satanovega" ne vidim ... govori tako preprosto, logično in zdi se mi, kot da bi samo še potrdila kar sem vedno čutila.

 

Zakaj misliš, da ne bomo nikoli "tisti, ki nas je ustvaril"-Bog-Vir?... Bog je ljubezen, je vse - mi smo del njega. Zanimive primarjave z urarjem in to OK-thumb.gif, ampak mislim, da nekako  ne pašejo v tole poglavje biggrin.png

Mi smo luč...ampak pred našim uteleševanjem oziroma pred "nastankom naše mlade duše" te luči nismo znali izkusiti. Kajti če ni teme ne veš kaj pomeni svetloba. Če ne veš kaj pomeni lahkota ne veš kaj pomeni sitost. Če ne veš kaj pomeni žalost ne veš kaj je veselje. smile.png

Zato smo odšli v iluzijo teme, da bi začeli izkušati našo svetlobo.

 

Mi smo bogovi oz. smo del Boga. Tukaj nismo zato, da bi se bogu približvali, temveč, da bi se spomnili, da smo bog in začnemo to dejstvo izkušati smile.png

 

Praviš, da je bog ljubezen, ampak da je pa zemlja njegov mali izdelek in ni bog - tudi naša mati Zemlja je ljubezen - torej je tudi zemlja del boga oz. bog biggrin.png

 

Satana smo si ljudje izmislili. Pravzaprav so si ga moški - in to zato, da so lahko ustvarili boga moškega spola in tako ustvarili nadvlado nad ženskami.

Moškega in mašečevalnega boga pa so ustvarili zaradi strahu - zanikanju samega sebe.

Ter tako smo ustvarili religije. Praviš, da je islam zavajanje satana ... Zakaj pa nisi še omenil krščanstva? Tudi ta religija ogromno zavaja in je na tem svetu naredila veliko hudega. 

Vse religije na svetu dejansko učijo eno in isto. Nato pa so ljudje religije popačili in nato začeli vojne proti nasprotnim religijam, pa čeprav so v resnici vsi zagovarjali istega boga, le, da je bil v vsaki religiji drugače "oblečen".

 

In če praviš, da je bog stvarnik - zakaj bi potem ustvaril satana, ko pa je ljubezen in nas ljubi in nam ne bi želel slabega? biggrin.png

 

Ah, to so naporne tematike, ki se še dolgo ne bodo končale z soglasejm smile.png wink.png

Zanimiva debata, že kar dolgo nisem o teh zadevah govorila up.gif biggrin.png

 

E , e, e ,e !!!

 

Vidiš, vidiš, nekaj že dobro dojemaš, Ampak določene stvari pa ne spadajo tam kjer si jih zmixala .

 

Torej , Mi Resda Smo Delček Boga ki je Stvarnik , Nismo pa On Sam !

 

To pe Je Neskončna Razlika, katero Edinole Ljubezen Zmore Vsaj nekoliko "zmanjšati" .

 

Bog Je Stvarnik, ki je v Začetku Vse Ustvaril , tudi Popolno Energijo Njemu nasproti z imenom Satana, ki pa se je sam pokvaril in kasneje postal Satan , deluje pa še danes in bo še Dooooolgo časa .

 

Problem je še večji, ker njegovega skrivnega negativno-zlobnega delovanja danes prepoznava čedalje manj ljudi , odtod tudi izgovori , da smo si ga izmislili .

 

Je pa Bog Ustvaril Moškega , da Vlada, in Ne, da se mu vlada .

 

Žal Je Tako določil Najvišji ki je Bog - Stvarnik .

 

Kaj naj se jaz zdaj spet nestrinjam z Njegovo Vsevedno Inteligenco ? Žal tko Je, ker mora Tako biti .

 

V teh Poslednjih časih pa je res tako, da hoče Ženski spol nadvladati moški spol .

 

Zato Bo Kmalu Zelo Hudo na tem Planetu, Kajti stvari uhajajo izpod nadzora, in bodo Kmalu še bolj ušle - žal - Bo nastal totalen Kaos .

 

Vsa materija pa je izdelana iz Satanove Energije , torej iz Pokvarjene-Sojene Energije , tako kot na primer rakava tvorba v organizmu.

 

Zatorej tudi materija tega Planeta nemore biti Ljubezen , Temveč Le "smrt" , in tako smo tudi mi iz istega vira - negativnega - Žal.

 

No, Šele zdaj smo prišli do "Naporne tematike" , o Izvoru naših Duš, ki so tudi vzete iz satanove negativne energije , le, da nas pred smrtjo Varuje Stvarnikova Energija, ki Oživlja našo dušo , Ker je Dodatno položena v našo Dušo , in sicer za našo Rešitev + Odrešitev izpod "objema smrti" .

 

No, to bo pa verjetno že težje za razumeti , ampak , Žal je tako , in sem tudi sam potreboval več let, da sem to najprej razumel , in šele potem sprejel .

 

Sedaj Vem "kam pes taco moli" , oziroma kam je Naša Smer/Pot , Kam Vsi Gremo , in kakšna je Končna Usoda naših duš - nas vseh.

 

No, skoraj , ker Celotnega Plana - Načrta nam žal še ni rezkril, no, vsaj meni ne , Je pa Izredno Visok, Vzvišen Namen katerega ima z nami , kajti ; Rememeber : He-Is-Love love3.gif

 

Lep + Predvsem Dober Ljubezniv Dan vam želim brat B. smile.png



#170 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 17. maj 2013, 19:38

E , e, e ,e !!!

 

Vidiš, vidiš, nekaj že dobro dojemaš, Ampak določene stvari pa ne spadajo tam kjer si jih zmixala .

 

Torej , Mi Resda Smo Delček Boga ki je Stvarnik , Nismo pa On Sam !

 

To pe Je Neskončna Razlika, katero Edinole Ljubezen Zmore Vsaj nekoliko "zmanjšati" .

 

Bog Je Stvarnik, ki je v Začetku Vse Ustvaril , tudi Popolno Energijo Njemu nasproti z imenom Satana, ki pa se je sam pokvaril in kasneje postal Satan , deluje pa še danes in bo še Dooooolgo časa .

 

Problem je še večji, ker njegovega skrivnega negativno-zlobnega delovanja danes prepoznava čedalje manj ljudi , odtod tudi izgovori , da smo si ga izmislili .

 

Je pa Bog Ustvaril Moškega , da Vlada, in Ne, da se mu vlada .

 

Žal Je Tako določil Najvišji ki je Bog - Stvarnik .

 

Kaj naj se jaz zdaj spet nestrinjam z Njegovo Vsevedno Inteligenco ? Žal tko Je, ker mora Tako biti .

 

V teh Poslednjih časih pa je res tako, da hoče Ženski spol nadvladati moški spol .

 

Zato Bo Kmalu Zelo Hudo na tem Planetu, Kajti stvari uhajajo izpod nadzora, in bodo Kmalu še bolj ušle - žal - Bo nastal totalen Kaos .

 

Vsa materija pa je izdelana iz Satanove Energije , torej iz Pokvarjene-Sojene Energije , tako kot na primer rakava tvorba v organizmu.

 

Zatorej tudi materija tega Planeta nemore biti Ljubezen , Temveč Le "smrt" , in tako smo tudi mi iz istega vira - negativnega - Žal.

 

No, Šele zdaj smo prišli do "Naporne tematike" , o Izvoru naših Duš, ki so tudi vzete iz satanove negativne energije , le, da nas pred smrtjo Varuje Stvarnikova Energija, ki Oživlja našo dušo , Ker je Dodatno položena v našo Dušo , in sicer za našo Rešitev + Odrešitev izpod "objema smrti" .

 

No, to bo pa verjetno že težje za razumeti , ampak , Žal je tako , in sem tudi sam potreboval več let, da sem to najprej razumel , in šele potem sprejel .

 

Sedaj Vem "kam pes taco moli" , oziroma kam je Naša Smer/Pot , Kam Vsi Gremo , in kakšna je Končna Usoda naših duš - nas vseh.

 

No, skoraj , ker Celotnega Plana - Načrta nam žal še ni rezkril, no, vsaj meni ne , Je pa Izredno Visok, Vzvišen Namen katerega ima z nami , kajti ; Rememeber : He-Is-Love love3.gif

 

Lep + Predvsem Dober Ljubezniv Dan vam želim brat B. smile.png

 

hehehe občutek imam, da sem se znašla v srednjem veku in mi nek duhovnik pridiga o tem, da sem rojena v grehu in bom šla v pekel, oziroma da imam izvirni greh ker nisem krščena biggrin.png -vem da točno to ne govoriš ti, me pa spominja na to wink.png

 

Govoriš, da je Bog ljubezen, hkrati pa govoriš oz. imam občutek v tvojem pisanju, da ga prikazuješ kot nekoga, ki bi se ga morali bati oziroma, da je nekaj več od nas, torej, da imamo mi podrejeni položaj.

Iz Vira si ustvaril neko osebo...  No jaz se z tem ne strinjam tongue.png

 

Praviš, da smo res delček njega, vendar, da pa nismo on...tudi moj prst na nogi je delček mojega telesa, a še vseeno je moje telo oziroma je telo. Potem pa, če še tukaj gledamo, da je vse energija, energija se pa najbrž (dobr ne spoznam se zdj ful neki na to, sam predvidevam ane :D) "pretaka" oz. prepleta kajne torej se je na da ločiti oz. uničiti, -le spremeniti. 

 

"Bog Je Stvarnik, ki je v Začetku Vse Ustvaril , tudi Popolno Energijo Njemu nasproti z imenom Satana, ki pa se je sam pokvaril in kasneje postal Satan , deluje pa še danes in bo še Dooooolgo časa ."

No v tem stavku ne vidim ravno veliko logike...Zakaj bi Bog, ki je vsemogočen ustvaril oziroma dopustil, da se razvije nekaj slabega?

Razen seveda če pogledamo mojo teorijo, da smo mi bogovi in, da tudi mi ustvarjamo in bomo tako ustvarjali dokler bomo želeli - pa še to ne zares satana, le iluzijo slabega. Pravzaprav je tudi nekaj dobrega pravzaprav iluzija smile.png

 

In če citiram nekoga: Vse kar mislimo, tudi ustvarjamo. Kar ustvarjamo, tudi postanemo. Kar postanemo, to izražamo. Kar izražamo, tudi izkušamo. Kar izkušamo, tudi smo. Tisto kar smo, tudi mislimo. 

Krog je zaključen.

 

"Je pa Bog Ustvaril Moškega , da Vlada, in Ne, da se mu vlada"

Whatever_anim.gif bom morala malo obuditi feminizem? laugh.png Kje pa si to pobral? In zakaj praviš, da je žal tako? - se torej ne strinjaš z svojim bogom? biggrin.png

In ne, ženske nočemo nadvladati moških (čeprav mogoče ne bi škodilo tongue.png ) Želele smo samo enakopravnosti, a poleg enakopravnosti so nas potem doletele še stare naloge - in ženske počasi postajajo od zunaj podobne moškim - in ja, to ni prav....

 

Še manj prav pa je bilo to, ko je bil patriarhat - praviš, da bodo stvari odšle izpod nadzora zaradi ženske ... mislim, da je že marsikaj odšlo iz nadzora, ko je vodil moški.

 

Vsi bi morali vladati. Vladati samemu sebi.

 

 

Materija ni smrt, zemlja ni smrt, moje telo ni smrt, materija ni iz satanove energije in prav tako ne moja duša..Pa kje ti takšne pobiraš laugh.png  ... joj Bojante sem mislila da si že nad temi stvarmi smile.png

Pa kaj ti misliš, da se Bog z nami igra nekakšne igrice in nam samo v pomoč dodaja nekaj svoje energije zato, da bi nas ravno malo odrešil smrti?..joj no haha. In kaj zate je smrt?

 

In če je vse to res kar ti praviš, se kar sedaj ubijem in svojo dušo izročim  satanu ker mi ni do neke neumne igre, kjer z mano upravljajo in me zaj. kot se jim zahoče laugh.png

No, ampak se seveda nebom ker to ni res wink.png

 

Jaz uživam v ljubezni, ki je vse, ti pa če želiš imej celo življenje preganjavico, da te želi satan ujeti v svoje okove wink.png biggrin.png In mogoče se boš sam laugh.png

Tudi jaz ti želim veliko ljubezni dragi brat, saj smo vsi v istem zosku tukaj skupaj smile.png



#171 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. maj 2013, 20:15

PraVir Je več kot le Oseba, čeprav je preko nje tudi To .

 

Če pa te je nekdo ustvaril, mar mu ne dolguješ Spoštovanje , Hvaležnost/Zahvalo ? Ali mar meniš, da je vse samoumevno , ker ti recimo "vse pripada" ? Think deeper .

 

In, tvoj prstek na tvoji nogi, ki je del Tebe, pa Še vedno Ni TI . In tudi Nikoli N e b o . Razumeš razliko + Povezavo + Bistvo ? Al' še neše še ?

 

Glede Energije pa že veš Bistvo , A vendarle ti Žal Manjka Podatek, da so naše Duše Skupki Energij, ki ob Napačnem "ravnanju" Razpadejo v prvotne-osnovne Energije , kar pomeni Duhovno Smrt , Ki predstavlja "pekel"  .

 

Pekla pa si Nikoli ne smeš predstavljati tako kot ga zblojeni vatikan prikazuje, kajti ta Ni vezan na neko prostorsko prodročje oz. prostorsko omejenost , Temveč je To le Stanje Duše oziroma duha .

 

No, Istotako oziroma Še Slabše zavaja vatikanska drhal z krščevanjem dojenčkov , ki niti nevedo za kaj se gre .

 

Ta zla ukana vatikanskih norcev in njihovih privržencev jim je ostala še iz starih časov, ko so na silo hoteli imeti čim več "evidentiranih" članov v cerkvah, ko so zaznali upad faranov . Bedaki neumni , žal.

 

Torej , takim N E Nasedaj .

 

Bog je Vsemogočen in Superinteligenten Tudi !

 

Zato je ustvaril njemu Podobno - Popolno Bitje Svetlobe ( Lucifer = Prinašalec Luči ), ki pa je moralo iti  skozi "preizkušnjo Svobode" . Te pa Žal Ni prestalo temveč Je Padlo Globooooko, Globoko pod Božanstvo v  "Brezno brez Dna " .

 

Pa tudi v "teorije iluzije" se ne spuščaj preveč, ker so Žal Zmotne .

 

Iluzija je le materija , ki je " Ujeta" Satanova-sprevržena-negativna Energija .

 

Tudi jaz uživam v Stvarnikovi Ljubezni, in iz Nje v Njegovi Milosti .

 

Brez ali z "zoski" , katere omenjaš .

 

da pa je vse to res, ti lahko povem iz lastnih Izkušenj, ko sem se že Ogrooomnokrat ujel na satanove spletke in pasti katere neutrudno nastavlja po svojih pomagačih ki se jim reče tudi "hudiči" , in sicer prek njihovih Energij ki delujejo po Celotnem Materijalnem Vesolju .

 

Edino v Nematerijalnih Vesoljih , torej v Duhovnih Vesoljih je delni mir pred Njegovim negativnim vplivom.

 

Ko pa se pričenjo Prve sfere Nebes , pa se Končujejo vplivi satanovih Energij .

 

Ampak tudi ta Področja Ljubezni bodo verjetno preveč / pretežke tematike zate, kajti nisi še dovolj dozorela ( sposobna za razumevanje ) za Te Duhovne Zadeve .

 

No, čez kakih 12 + Let bi pa že morda zmogla kaj več dojeti .

 

Lep Duhoven večer ti želim brat b. + smile.png



#172 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 17. maj 2013, 20:56

Vsak dan se zahvaljujem življenju oz. bogu, da sem na tem planetu, v tem "času", s temi ljudmi oziroma, da obstajam smile.png In ravno zaradi tega, ker se mi vse zdi tako zelo popolno si ne znam predstavljati, da bi lahko ostajala neka zlobna energija in dejanska smrt, saj jaz poznam le fizično smrt, ki pa je le del našega cikla...in verjamem, da ko se bomo zopet spomnili in izkusili, da smo bog, se bomo zopet zlili skupaj z Virom. (vem da je vse bog, še vseeno pa tudi verjamem, da je še vseeno nek skupek energije, ki ni pomešana z iluzijami strahu, časa, in teh zadev..

Prav tako sem že slišala za to, da se duša lahko odloči, da svojo dušo da na delce in se zopet pomeša z virom..pač v skrajnih primerih ko "ji ni več pomoči kao" - ampak v tem ne vidim "pekla" - ja kot si rekel,-kot stanje duha..torej kot vem, to kar duša čuti oz. misli, ustvarja svoj balonček, ki ga nato izkuša..dokler svojega stanja pač ne spremeni.

 

To glede Luciferja oz. satana .. ne vem veliko o tem torej ne morem preveč o tem pisati, ampak potem pač povem to, kar vem in mislim,da to drugo lahko izpodbija. Vem, da nisem vsevedna a trenutno začeti verjeti v satana in podobno nisem sposobna biggrin.png

Nervira me to, ker vidim, da tudi ti ne nasedaš pravljicam Cerkve o satanu, a imaš neke svoje teorije, katerih pa si neznam ravno obrazložiti oz. razumeti oz. trenutno spoh ne vedeti ... mogoče je res kaj na tem, mogoče ne ... ampak precej lažje bom živela, če zame ne bo obstajalo wink.png vsaj nekaj časa še ne, kot praviš.

Lep večer tudi tebi smile.png T.



#173 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 18. maj 2013, 07:19

... smile.png

 

Moram pa te vprašati, ... kako "popolno" se ti zdi vse sovraštvo, nasilje, zapori, umori ,korupcije-podkupljivost, beda, revščina, prevare, ropi, laži, lažna sodišča, lažna pričevanja, in še in še negativnega bi ti lahko našteval , kar še Prehitro lahko Opazimo vsak dan okrog nas , če Le Vsaj malo Odpremo svoje Oči  ... ?

 

Kaj praviš na To tvojo "popolnost" ??

 

A meniš, da nebi zmogli obstajati brez te " kao - popolnosti " ??

 

Mar meniš, da jaz nevem, kaj je Prava Popolnost , ki je Življenje z Bogom , ki Je v svojem Bistvu Čista Ljubezen in z njo Svetloba , Toplota in Življenje Saamo , v Popolni Nebeški Harmoniji ??

 

Ali pač meniš, da je vseskupaj bolj "popolno" z poprej naštetimi lastnostmi smrti in teme ?

 

 ....... Glej sestra, Rešitev :

 

Stvarnik Je ( nam na srečo) vseskupaj to Tako Uredil, da se to Luciferjevo-satanovo zlo , katerega vidimo okoli nas ( če le Vsaj malo odpremo svoje Oči ) pač (počasi) Transformira v Pozitivno-Dobro , in B O Nekoč, po Dooooolgem obdobju tudi Vseskupaj Transformirano v Dobro , Tako, da BO na Koncu Ostalo Le še Izključno Dobro-Pozitivno .

 

Kaj meniš ti na To Stvarnikovo Ureditev Končne Usode po Njegovi Modrosti iz Njegove Inteligence ? Dovolj Dobro + Modro , ali še ne ? smile.png

 

Lep + PozitivnoDober Dan , vam vsemskupajtukajtamkaj želim brat b. + smile.png



#174 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 18. maj 2013, 10:47

Morda se beseda popolnost ravno ne sklapa z temi zadevami a če pogledaš širše je vse skupaj del popolnega načrta, ki ga ustvarjamo. Jaz si govorim, da te "slabe" stvari mi sami ustvarjamo in se ob tem "učimo". Tudi jaz upam, da kmalu ne bomo več potrebovali "slabih" stvari za svoje učenje. Če pogledam od daleč na vse skupaj se mi zdi smešno, kako ljudje vse skupaj zapletamo heh.

Tudi moriti živali je del našega učenja, a upam, da smo ta čas že dovolj izkoristili in bodo kmalu prenehali.

Jaz nevem kakšno življenje je tvoje, to veš le ti smile.png verjamem, da živiš v harmoniji, le tisto z satanom mi je malo stopilo na prste biggrin.png 

 

Stvarnik Je ( nam na srečo) vseskupaj to Tako Uredil, da se to Luciferjevo-satanovo zlo , katerega vidimo okoli nas ( če le Vsaj malo odpremo svoje Oči ) pač (počasi) Transformira v Pozitivno-Dobro , in B O Nekoč, po Dooooolgem obdobju tudi Vseskupaj Transformirano v Dobro , Tako, da BO na Koncu Ostalo Le še Izključno Dobro-Pozitivno . 

No, saj nekako tako mislim tudi jaz laugh.png le nevem zakaj bi morali uporabljati tiste besede satan, lucifer in zlo wink.png preveč fanatično se mi sliši biggrin.png morda bi bila boljša beseda "neumnost", "zaslepljenost", "ne razvitost" ali kaj podobnega biggrin.png 

 

Lep dan tudi tebismile.png 



#175 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 18. maj 2013, 19:11

poglej če ni slabega ni dobrega čisto tako samo dobro tudi ni dobro vse mora biti v ravnovesju,


 

aja pa se eno vprašanje a imaš rada gumi bonbone ali si tudi to nehala jesti






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0