Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Redko človeško rojstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
604 komentarjev na to temo

#576 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 17:54

To lahko dobiš z vsako meditacijo...ko boš naslednjič izkusil jezo v sanjah, se spomni na te svoje priče...tongue.png

 

Do neke mere ja in za nekaj časa, če pol ne prešaltaš na čisto bhakti joga meditacijo.

 

Resno dvomim, da imaš telepatske sposobnosti...tako da so to bolj predpostavke kaj si midva s šamanom misliva...Mati Tereza je tudi imela videnja Jezusa, Boga in ne vem kaj še vse...Mogoče je slišala za Krišno, ker je živela v indiji, ni ga pa glih častila al pa prakticirala to kar ti nakladaš...torej obstajajo tudi drugi načini...tongue.png

 

Seveda obstajajo tud drugi načini, sam niso vsi enakovredni.

 

Prebral sem že prav, vprašal sem pa zato ker je striček Google ponudil malo čudne zadetke- bolj s Kirpal...tongue.png Drugače pa tako kot sem rekel, za moje pojme ni avatarček...Bi pa rekel, da je na podobnem nivoju kot tisti tvoj gurudži, ko si dal link enkrat...V bistvu je večino tvojih samorealiziranih oseb oz. pravih bhakt na tej (podobni) stopnji...Naključje ali ne...tongue.png

 

Ne ni naključje, ker jih en in isti čekira :) 

 

To boš lahko povedal takrat, ko se boš malo bolj soočil s svojim darkerskim delom...recimo ko si bil kakšen reptilček...in če ti ne bo priplavalo nič jeze na površje (kar se pri procesih dogaja) potem svaka ti čast...tongue.png

 

Seveda mi priplava, sam pol tud odplava in naslednjič je manj in manj ... :)

 

S tole trditvijo sem se pa malo poigral...če sem vzel celo al pa po delih zmeraj mi je bilo samo okol polovička pravilna...skratka približno 50:50...tongue.png biggrin.png

 

Da ti še enkrat nakažem bistvo...bhakti joga oz. to kar ti prakticiraš je pot občutkov in čutenja. Pri tej poti se iz nivoja čustev preskoči na nivo duše, brez uporabe mentala. Bajke pa razlagaš človečkom, ki so bolj razumski tip. Torej ne dajejo toliko poudarka občutkom in čutenju, ampak razumu. Preko mentala grejo na nivo dušo. Če ti doživljaš srečo, nasmešek, radost in ne vem kaj še vse, lahko mentalni tip doživlja vizije, flashe, telepatske zadevce in ne vem kaj še vse. Ampak ponavadi je mešanica obojega, samo da je en del bolj izrazit. Ta del je pa žarkovna struktura osebnosti. In ker imajo človečki različno strukturo tudi ni ista pot najboljša za vse...zato pa obstajajo različne poti...kapiš...biggrin.png

 

No iz 10 in 25 na 50 je že napredek zame :)

 

To razumem in je ok, sam jaz ne prakticiram take bhakti joge, ampak služenje Krišne s svojim telesom, umom, intelektom in dušo.



#577 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. september 2013, 20:36

To razumem in je ok, sam jaz ne prakticiram take bhakti joge, ampak služenje Krišne s svojim telesom, umom, intelektom in dušo.

 

 

c024.gif



#578 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 21:29

najbrž želiš povedat, da nisi krišnov hlapec, temveč si njegov hlapec ... scratchchin.gif

 

Njegov služabnik sem.



#579 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. september 2013, 21:34

r i t o l i z n i k ohmy.png



#580 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. september 2013, 21:50

To razumem in je ok, sam jaz ne prakticiram take bhakti joge, ampak služenje Krišne s svojim telesom, umom, intelektom in dušo.

 

To kar sem omenil so značilnosti in slepila, ki prevladujejo pri bhakti joga...zgleda da ti globji sloji (nekatere tehnične podrobnosti) bhakti niso glih poznani...Če bi ti res povezal čustva z intelektom bi že zdavnaj pregazil slepila...in posledično, bi tudi malce drugače pričal bajke...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#581 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. september 2013, 08:49

To kar sem omenil so značilnosti in slepila, ki prevladujejo pri bhakti joga...zgleda da ti globji sloji (nekatere tehnične podrobnosti) bhakti niso glih poznani...Če bi ti res povezal čustva z intelektom bi že zdavnaj pregazil slepila...in posledično, bi tudi malce drugače pričal bajke...tongue.png biggrin.png

 

Včasih mi rata, za nekaj časa. Sam je pol še slepilo lažnega ega. 



#582 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 5. september 2013, 09:26

Včasih mi rata, za nekaj časa. Sam je pol še slepilo lažnega ega. 

 

Nekdo ki mu rata, ne more napisati, da mu je ratalo, ker komu je ratalo? Če rata umu itak ni veljavno.. če pa ne rata umu, kdo je potem opazil, da ti je ratalo? Zavedaš se samo uma.. kako boš vedel, da ti je ratalo? Kdo je to videl? To je popolnoma nemogoče. sleepy.gif


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#583 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. september 2013, 09:38

Nekdo ki mu rata, ne more napisati, da mu je ratalo, ker komu je ratalo? Če rata umu itak ni veljavno.. če pa ne rata umu, kdo je potem opazil, da ti je ratalo? Zavedaš se samo uma.. kako boš vedel, da ti je ratalo? To je popolnoma nemogoče in dobro bi bilo, če se prizemljiš, ker vse to imaš.. (ego, um) ker ti tukaj koristi in to potrebuješ, ne da boš se znebil tega. Sej bo samo odpadlo, ko greš od tuki, tako da uživaj...

 

Ratal mi je pridet izpod vpliva uma in intelekta, men. Za nekaj časa, pol pa sem spet padu pod njun vpliv. Jaz sem se zavedel svojega uma in intelekta in da sem jaz različen od njiju. Bil sem mirnejši in srečnejši in stvari sem jasneje vidu. Ni se šlo, da bi se hotu znebit kej, ampak ko maš to nadvladan je boljš. Pravo uživanje je v služenju Boga, z vsem kar imaš. 



#584 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 09:47

Vse skupaj me spominja na lezenje v rit.

Enako se dogaja v firmah, kjer je več zaposlenih. Vedno se najde nekaj ritoliznikov, kateri lezejo direktorju v rit.

Za dosego svojih ciljev, so pripravljeni zajebati vsakega sodelavca, sam da jim bo kao fajn in udobno, aja pa še napredovanja pričakujejo. Zaljubljeni so v svojega direktorja do amena, brezpogojna in absulutna ljubezen................

 

Tudi take riti direktor zlahka brcne v rit in potem je ostali kolektiv nekaj časa rešen....

 

mgd, krišna je kot firma !



#585 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. september 2013, 10:20

Vse skupaj me spominja na lezenje v rit.

Enako se dogaja v firmah, kjer je več zaposlenih. Vedno se najde nekaj ritoliznikov, kateri lezejo direktorju v rit.

Za dosego svojih ciljev, so pripravljeni zajebati vsakega sodelavca, sam da jim bo kao fajn in udobno, aja pa še napredovanja pričakujejo. Zaljubljeni so v svojega direktorja do amena, brezpogojna in absulutna ljubezen................

 

Tudi take riti direktor zlahka brcne v rit in potem je ostali kolektiv nekaj časa rešen....

 

mgd, krišna je kot firma !

 

Ljubezen do Krišne je neki čiz druzga.



#586 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 5. september 2013, 10:26

Ljubezen do Krišne je neki čiz druzga.

 

Pošlji že ekrat tega krišno v tri pizde materne in začni živet.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#587 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. september 2013, 11:34

pač maš rad nekoga, ki ga imaš za šefa ... 

nisem pa prepričan, da govoriš o ljubezni ...

 

pričakuješ koristi od šefa ... tako kot je napisal gold ... 

 

tudi ti se želiš priženit v bogato in vplivno družino ... 

ampak pazi ... krišna ima tudi mamo .... sigurno te bo zjebala ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Če bi res lahko pogledal skozi moje oči, ne bi tegale našpekuliral.



#588 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. september 2013, 11:45

Pošlji že ekrat tega krišno v tri pizde materne in začni živet.

 

Če bi to naredu, bi zgubu stik s pravim življenjem in izpolnitvijo, tko da ne hvala. Kako ga nej zavržem, če me ma pa edini on zares rad? Bolj ko ga spoznavam, rajš ga imam.     



ahhh ... ne utrujaj me ... ne bom gledal skozi tvoje oči ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Ker ne moreš zares, samo Bog to lahko.



#589 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. september 2013, 12:27

kaj pa ti veš ??? biggrin.png

 

Vem, da ne moreš. Ker nisi Bog. Niti mu predan.



#590 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 20:30

sklepa po sebi biggrin.png  biggrin.png  biggrin.png

 

ni mu predan laugh.png



#591 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 20:34

je premal globok zalezu ??



#592 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. september 2013, 09:43

po čem sklepaš ? biggrin.png yes.gif

 

Po tvojem pisanju, govorjenju, znakih vznemirjenosti, znakih forsiranja ali limanja svojega doživljanja ali namišljanja resnice na druge.



#593 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. september 2013, 09:48

res sem vznemirjen, ko omenjaš ljubezen ... 

 

Ja, težko jo preneseš. In pol se ji začneš odmikat, bežat stran. Ljubezen je neki druzga kot sebična pohota. 



#594 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. september 2013, 10:00

scratchchin.gif hmmm ... kaj pa ti veš o ljubezni ?

 

Neki že.



#595 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. september 2013, 10:10

Brezo, če nekomu indijska kultura ni všeč pa rituali pa klanjanje itd. je dovolj že če samo naklonjeno izgovarja Hare Krišna Mahamantro, če pa je tud to že odbijajoče pa lahko tud katerokoli drugo sveto ime ali mantro, Jezus, Buda, Alah, Gayatri... (in postopoma si bo tolk ščistil srce, da bo lahko drugače gledal in sprejemal tudi ostale stvari).



#596 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. september 2013, 16:13

Sem sicer že pozabila, o čem ta tema govori, a o vnovičnih rojstvih kot človek ali kako? In preblisk: dovolj je, če si v tem življenju Človek.



#597 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. september 2013, 16:16

So rekli, da se menda ne gre nazaj v nižji razred, ko si ga enkrat opravil. inno.gif



#598 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. september 2013, 16:48

Hahahahahhaha....A nisi pol velblod? laugh.png



#599 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. september 2013, 20:36

Če kot človek, ki ima za razliko od drugih oblik življenja sposobnost razlikovanja med dobrim in slabim, večnim in začasnim, zlorabiš svojo svobodno voljo in se ukvarjaš le s čutnim uživanjem ali če narediš žalitev svetnikom, se lahko spet rodiš v nižjih vrstah ja. Treba bit pazljiv in sledit navodila svetnikov.



#600 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. september 2013, 20:59

Kaj pa, če sledimo božji lučki v sebi?

 

Odvisn kaj s tem misliš.



krišna ti daje na razpolago tudi sladki greh

če ga ne sprejmeš kot njegov dar

je užaljen

 

Ne poznaš ga še, Krišne.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0