Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Rak in ozon

rak ozon

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
104 komentarjev na to temo

#1 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 18. junij 2013, 09:18

Pozdravljeni,

 

zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z zdravljenjem raka z ozonom.

 

Namreč, za rakom je hudo zbolela moja mama, vprašanje, koliko časa ji je še ostalo. Ima 53 let. Tako hitro ne vem, kako ji drugače pomagati. Mislim, da bi jo kemoterapije / obsevanja zelo škodila.

Ozon naj bi bil pri zdravljenju raka zelo učinkovit (http://www.forum.hr/...ad.php?t=311742), a le če je zdravljenje pravilno, drugače so lahko učinki nasprotni.

 

Ko je bil za rakom bolan moj oče, so mu (ob kemoterapijah) dajali zdravila (neke tablete, katere so ena škatlica stale takratnih več kot 600.000 SIT), a so bila eksperimentalna. Taki so na žalost rakavi bolniki danes tretirani - kot poskusni zajčki, na katerih testirajo "zdravila".

 

Če kdo pozna kakšnega zdravitelja, ki zna delati z ozonom, se toplo priporočam. Ali je mogoče zahtevati zdravljenje z ozonom v naših bolnišnicah?

 

Zelo bom vesela kakršnihkoli informacij.

 

Hvala in lp


Vse dobro.


#2 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. junij 2013, 15:21

Žal je tako, da je moralo biti vsako zdravilo enkrat stestirano. Nekdo je enkrat torej moral biti poskusni zajček.

 

Kar se tiče raka, mora biti na spletu napisanega veliko o alternativnih načinih zdravljenja. Slišala sem za variante soda+med, pa postenje ipd. Bistvena je pač sprememba načina življenja, prehranjevanja. Pobrskaj, najbrž se že na tem forumu kaj najde. Za ozonsko terapijo ti pa žal ne morem kaj pomagati. 

 

Želim vam ogromno poguma in dobre volje, da premagate to.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#3 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. julij 2013, 21:33

998359_556197567770726_1517106385_n.jpg



kerega raka ima?



#4 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 8. julij 2013, 05:04

Živjo anne in mayita,

 

hvala za odgovore! Glede ozona nismo kaj dosti izvedeli, je pa tako zdravljenje preveč riskantno, da bi ga izvajali sami, sploh če ne vemo, kako.

 

Mamo smo oborožili s knjigami o raku in je popolnoma spremenila prehrano. Opustila je kavo in iz ogromno mesne prešla na prehrano s predvsem surovo zelenjavo in sadnjem, oreški, algami itd. Brez enega kuhanega obroka na dan žal ne more, a pazi, da si kuha "dovoljeno" hrano - zelenjavo.

 

Ima pljučnega raka (tudi oče ga je imel), kakšnega točno ne vem, je pa v zadnjem, 4. stadiju, T4 N3, za metastaze pa nisem sigurna, mislim, da jih nima.

 

Lp,

Lidija


Vse dobro.


#5 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:12

aja nej počasi zmanjša vse ker če bo preveč šibka se bo težko borila z boleznijo in res pazite da ne bo depresivna ratala....



fin je kopot iz prekuhanij jabolkov sam ne smejo biti špricana



#6 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:16

čebilno juho bi lahko jedla



#7 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:26

Res je zelo šibka... Pravi, da si skuha kakšno ribo, samo v vodi, ostalo pa je res zelenjava, sadje, oreščki itd. Želi se držati prehrane.

 

Jutri se ji začnejo kemoterapije.

 

Depresije... da, se zavedamo. Poskušamo jo držati gor, a je največ odvisno od nje. Zaenkrat se dobro drži.

 

Čebulna juha, kompot... hvala za ideje!

 

Lp,

Lidija


Vse dobro.


#8 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:28

jes o ozonu nimam pojma.

defenitivno bi pa probal kej od tega, dost raje kot dohtarske fore:

http://www.curenaturalicancro.com/

http://www.cancertut...02/BobBeck.html

defenitivno in čim prej pa bi si tole ubodu:


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:29

https://www.facebook...oja.arborescens



#10 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:32

kitajci pa so mnenja, da je lahko čist čustvenega izvora...

tole, če se ti lub, mogoče mal preber

 

http://www.toa-darma..._je_ozdravljiv/


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#11 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:36

italjan v prvem je pozdrav uf že veliko na youtubu lahko gledaš tudi njegove snemane zdravstvene napredke zdravljenja



#12 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 8. julij 2013, 21:36

pa če se boste odločil za kej mamilaškega...đouk

še tale forum

http://www.420magazine.com/


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#13 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. julij 2013, 09:33

Ne pomaga samo olje, telo potrebuje tudi močno hrano, da sploh lahko normalno teče proces samo obnovitve poškodovanih celic.

Mnogi delajo napako, ko se odrečejo hrani, ki so jo uživali pred nastopom bolezni. To je za telo samo dodaten šok in ne rešitev problema čez noč.

Podobno, kot bi avtomobilu začeli mešati bencin z vodo 50/50 in potem pričakovali, da bo vlekel v hrib težek tovor.

Poleg olja se lahko uživa magnezijev klorid ( Lah medical center Medvode ima laboratorijsko prečiščenega z malo škodljivih sledi naravno prisotnih elementov ) .

Samo uživanje zelenjave, verjemite, da bo zadeva šla samo še navzdol. ( osebno poznam take primere ).

Mogoče lahko vzporedno poizkusite tudi z terapijo Dr. Hulde Clark ( črni oreh, pelin, klinčki, zapper )

 wink.png



#14 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 9. julij 2013, 10:20

Zadeva je v tujini že dolgo aktualna, pri nas se zdaj začenja širiti. V Sloveniji je bilo tudi že nekaj predavanj in osebnih izpovedi ljudi, ki so se uspešno pozdravili.

Tu je slovenska stran in vse informacije  http://www.gersonovaterapija.si/


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#15 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. julij 2013, 12:21

Ne pomaga samo olje, telo potrebuje tudi močno hrano, da sploh lahko normalno teče proces samo obnovitve poškodovanih celic.

Mnogi delajo napako, ko se odrečejo hrani, ki so jo uživali pred nastopom bolezni. To je za telo samo dodaten šok in ne rešitev problema čez noč.

Podobno, kot bi avtomobilu začeli mešati bencin z vodo 50/50 in potem pričakovali, da bo vlekel v hrib težek tovor.

Poleg olja se lahko uživa magnezijev klorid ( Lah medical center Medvode ima laboratorijsko prečiščenega z malo škodljivih sledi naravno prisotnih elementov ) .

Samo uživanje zelenjave, verjemite, da bo zadeva šla samo še navzdol. ( osebno poznam take primere ).

Mogoče lahko vzporedno poizkusite tudi z terapijo Dr. Hulde Clark ( črni oreh, pelin, klinčki, zapper )

 wink.png

točno to jaz pravim....

sploh po kemoterapiji bo še slabše.....

jaz osebno bi kemoterapijo prepovedala,ker nobenemu ni naredila nič dobrega do zdaj,vedno so morali rezat itd.....

je pa res če jo zavrneš ti zdravniki nočejo več pomagat.



#16 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 9. julij 2013, 16:33

Prehrana po dr. Budwigovi. Poznam osebo, kateri se je rak dvakrat pojavil, odkar se prehranjuje po receptih in navodilih dr. Budwigovi, 

se je njeno zdravstveno stanje povsem popravilo. V knjižnici je nekaj njenih knjig. 

 

http://www.altermed....6&clanek_id=382


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#17 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 9. julij 2013, 21:23

Hvala za vaša mnenja!

 

Na konopljino olje še nisem pomislila, hvala za namig, takoj jutri ga bom kupila.

 

Tudi jaz sem odločno proti kemoterapijam in obsevanjem, a spoštujem njeno odločitev.

 

Danes so se ji začele kemoterapije. Proti izpadanju las nam je že pri očetu nek "zdravilec" priporočal, naj namoči oves in potem pije tisto vodo. Na netu nisem o tem našla nič kaj oprijemljivega. Očetu je, vsaj kar se tiče izpadanja las, pomagalo, ker jih ni izgubil. Danes sem ji prinesla ovseno mleko, ko pa pride domov, si bo lahko namakala oves in potem pila vodo. 

 

Edino kar ji zdaj priporočam, je, da naj ogromno pije, da gre čimveč kemikalij ven iz nje...

 

Ravno prehrane po dr. Budwigovi in Gersonove terapije se poskuša držati. To so bile prve knjige, ki smo ji jih prinesli. Glede skute si nisem čisto na jasnem - nekateri so odločno proti jemanju mlečnih izdelkov v primeru raka, drugi pa predlagajo skuto. No, ko je le možno, si kupi domačo skuto in jo pripravi po receptu. Laneno olje pa uporablja tudi v solatah itd.

 

Hulda Clark - še ne poznam, se bom pozanimala, hvala!

 

No, izvedela sem, da mama ima metastaze :-( in sicer M1b, kar nakazuje na metastaze v kosteh. So metastaze ozdravljive? :cry:

 

Hvala in lp,

Lidija


Vse dobro.


#18 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. julij 2013, 21:29

Poleg konopljinega olja, bi ji bolj koristila njena smola, ki pa je ne dobiš v trgovinah, ker je prepovedana ( droga pa to..)

Skuta naj bo nepasirana.

Ko že veliko pije, poiščite v kaki neokrnjeni naravi kak čist izvir in naj pije to vodo.



#19 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. julij 2013, 08:11

!Osnova je ph presnovno uravnotežena prehrana.

!Kri zdravega človeka ima pH vrednost med 7,35-7,45.

http://www.norma.si/...icno-ravnovesje
http://www.makronova...aspx?PartID=999

Ozdravitve raka @ nekaj pričevanj [osebnih zgodb]:

http://www.pozitivke...040321173347407
http://www.pozitivke...040321173632296


Konzultant Zlatko Pejić z licenco Kushi Instituta:

http://www.makronova...eID=80&cmsID=37


Literatura @ osnovne informacije:

01.] Ishranom protiv raka
[Prerađeno izd., dopunjeno najnovijim istraživanjima,
Michio Kushi & Alex Jack,1997]

02.] Prirodno lečenje makrobiotikom [Michio Kushi]

03.] Makrobiotička domaća lekovita sredstva [Michio Kushi]

04.] Orijentalna dijagnoza : pogledajmo vlastito
zdravlje : osnove i načela [Michio Kushi]


Literatura za informirat se je dosegljiva v knjižnicah
[cobiss search]:

http://www.izum.si/s...=getid&lang=win

---> click na: COBIB.SI

Iskalno geslo/gesla: makrobiotika, Michio Kushi, ...



#20 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. julij 2013, 09:26

No, izvedela sem, da mama ima metastaze :-( in sicer M1b, kar nakazuje na metastaze v kosteh. So metastaze ozdravljive? crying.gif

 

Po uradni zdravstveni terminologiji so nekatere metastaze ozdravljive...v kosteh pa ne...Ko pride tako daleč je po uradni doktrini samo vprašanje časa koliko časa bo tak človek še živel...Metastaze v kosteh so najbolj boleče in proti koncu skoraj vsi pristanejo na morfiju, ker druga zdravila ne zaležejo več (analgetik)...

 

Jaz osebno se ne bi toliko zanašal samo na alternativo, ker se je v praksi izkazalo, da je najboljša kombinacija obojega...Je pa res, da je kemoterapija v takem primeru bolj priporočljiva v začetnih stadijih, da se lahko telo še obnovi...Ni samo hrana tista na katero je treba paziti...Tisti ki so premagal raka, so namreč temeljito spremenili življenski slog...In spet smo pri čustvih in miselnosti...O tem se je pa na LNF že veliko povedal, prav tako kot tudi o raku, kaj pomaga, itd...

 

Če malo skočim na področje, ki presega znanje marsikaterega zdravilca- v energijskem zapisu (zapis v auri človeka) za raka in zlasti za probleme s kostmi so v ozadju podzavestne agresije, zamere, ipd...do koga ali kaj, to je pa drugo vprašanje...Je pa že klasika, da je v igri vsaj podzavestna agresija do človeštva (drugi so vse krivi)...

 

Ozon sam pa deluje na kratko in laično povedano, tako da telesu dovaja celice kisika (podobno kot saturacija- preiskava koliko kisika je v krvi)...več ko je kisika v krvi, hitreje se namreč krvne celice razmnožujejo...Tako da ozon kot tak je samo en dejavnik v celem mozaiku...Je pa seveda odvisno kakšno mešanico uporabljajo...V zraku kjer se nahaja ozon namreč ni samo kisik, ampak tudi drugi plini...Tako da če se že gre te variante, bi jaz raje svetoval kakšno "kisikove bombe" kjer je že utekočinjen malo bolj koncentriran in predelan kisik, ki se ga uporablja v zdravstvu...tak način pač uporabljajo pri nas v nekih kraških jamah kao za alergike in tiste s čudnimi pljučnimi obolenji...hitreje okrevajo...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#21 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 15. julij 2013, 13:31

@gold:

Vprašanje glede konopljinega olja: ali je to olje jedilne konoplje? Mislim, da se samo to dobi ali se motim?

 

Živa voda... da... Že nekaj časa si želim kupiti filter za vodo, ki jo revitalizira, ampak je grozljivo drag :-/.

 

 

@tantra:

hvala za linke in literaturo!

 

 

@Brezo:

hvala za informacije, ravno to iščem... kako ji pomagati, da se osvobodi te podzavestne jeze in agresije. Če veš za kakšno literaturo na to temo, se priporočam.

 

Osebno prisegam na filozofijo Deepaka Chopre, vendar so njegove knjige zelo malo prevajane v slovenščino, ona pa ne zna angleščine. Jaz že lahko to berem in ji s svojimi besedami predajam prebrano, vendar to ni to, ker mora te stvari predelati ona sama. 

Predlagala sem ji tudi že "preproste" terapije pri psihoterapevtu, a ni nekega navdušenja. Ne verjamem v to, da si človek lahko ozdravi bolezni (razen če je razsvetljen) brez da bi najprej pometel po svoji "zemeljski" preprogi... Knjige lahko vsi beremo, a to bore malo pomaga, če imamo še vedno podzavestne vzorce, ki se jih sploh ne zavedamo.

Eno idejo sem imela tudi, da bi jo peljala na postavitev družine. Sama še nisem bila, a pravijo, da zelo pomaga - mogoče bi ji pomagalo odpreti oči...

 

Poleg tega se strogo drži te diete s hrano, a obenem komaj čaka, da bo minilo 2 meseca, da se ji ne bo treba več tako strogo držati in bo lahko jedla še kaj drugega...ohmy.png

Ne vem no, če bi bila jaz na takšnem mestu, ne bi nikoli več hotela it nazaj na "staro" prehrano, ki je tudi velik povzročitelj bolezni.

 

Ah... Nimam pravice soditi, vsi smo si drugačni. Ozdraviti je ne morem niti jaz niti nihče drug, lahko se samo sama, a se bojim, da je ta grozljiva bolezen do zdaj še ni kaj dosti naučila.

 

Hvala!

 

Lp,

Lidija


Vse dobro.


#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. julij 2013, 18:21

@Brezo:

hvala za informacije, ravno to iščem... kako ji pomagati, da se osvobodi te podzavestne jeze in agresije. Če veš za kakšno literaturo na to temo, se priporočam.

 

Osebno prisegam na filozofijo Deepaka Chopre, vendar so njegove knjige zelo malo prevajane v slovenščino, ona pa ne zna angleščine. Jaz že lahko to berem in ji s svojimi besedami predajam prebrano, vendar to ni to, ker mora te stvari predelati ona sama. 

Predlagala sem ji tudi že "preproste" terapije pri psihoterapevtu, a ni nekega navdušenja. Ne verjamem v to, da si človek lahko ozdravi bolezni (razen če je razsvetljen) brez da bi najprej pometel po svoji "zemeljski" preprogi... Knjige lahko vsi beremo, a to bore malo pomaga, če imamo še vedno podzavestne vzorce, ki se jih sploh ne zavedamo.

Eno idejo sem imela tudi, da bi jo peljala na postavitev družine. Sama še nisem bila, a pravijo, da zelo pomaga - mogoče bi ji pomagalo odpreti oči...

 

Človek si lahko sam pomete svoje podstrešje, če je tega sposoben in zna...Ampak fora je drugje. Nekdo drug (zunanji opazovalec) lažje opazi vzorec, če ga sam nima v sebi kot prva oseba sama...Isto je tudi pri zdravilcih, psihiatrih, itd...zato je včasih koristno povprašat za nasvet drugega, če človek sam ne vidi...

 

Za moje pojme je najboljša metoda za osvobajanje podzavestnih vzorcev karmična diagnostika v kombinaciji s theta healingom (če uporabim izraze pod katerimi je to znano v javnosti)...potem pa malo bolj zemeljska zadevca ala "proces prisotnosti", ki jo človek dela sam doma, da se sprožijo še dodatni procesi...

 

Če se že dela postavitev družine naj se sprejme vse "nesprejete člane" za ne vem koliko rodov nazaj (lahko gre tudi za več kot 7, 10 ali celo več rodov nazaj; ponavadi se dušica takih mota okoli živega in mu energijsko malo odžira energijo)...ponavadi tega na družinskih postavitvah ne delajo, zaobjamejo samo znane člane...govorim o "magijskem" načinu...Poznam ljudi, ki so bili že parkrat na postavitvah pa so jim še zmeraj manjkali "družinski člani" v "družinski matrici"...

 

 

priporočaš kemoterapijo ... nobenih dokazov ni, da kemoterapija pomaga ... prav nasprotno

pomaga le farmaciji do velikih dobičkov ...

 

Marsikateremu rakavemu bolniku je kemoterapija pomagala podaljšat življenje, da je potem sploh začel z alternativo...Kar jaz priporočam je zemeljska metoda (obsevanje) v kombinaciji z čira čarulami...Po drugi strani je pa to tudi varovalka, ki se jo je dobro držati (zlasti alternativci), da ne govorijo čez uradno medicino, ker če bo človek umrl, bodo sigurno doživel medijski linč...Nekaj je govoriti javno, nekaj drugega pa govoriti na štiri oči ali preko foruma...

 

Tehnično gledanje je obsevanje podobno kot jemanje antibiotikov...z malo močnejšim "ubijalskim" učinkom in dosti več stranskimi učinki...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. julij 2013, 22:14

tehnično gledano je obsevanje enako ekskurziji v razfukan reaktor fukušime ... wink.png

 

Pri zdravstveni preiskavi po imenu CT- computed tomography se tudi uporablja "obsevanje"-x rays...prav tako RTG...in še par drugih....radioaktivni izotopi se namreč uporabljajo tudi pri preiskavah v zdravstvu...A je to tudi ekskurzija...Koliko življenj so take preiskave rešile in koliko jih je umrlo zaradi takega obsevanja...

 

Pri raku je to pač malo močnejše "sevanje", ampak še zmeraj ne toliko, kot če bi človek hodil po "razfukanem" reaktorju nuklearke...Pri obsevanju v KC namreč niso v skafandrih, tako kot so to uradno zaščitne mere, ko samo malo začne puščat reaktor nuklearke. Če ga pa razfuka pa itak pogaga vse v okolici, zlasti brez zaščite...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#24 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 16. julij 2013, 07:07

govoriš o dveh strupih

 

prvi je ozon

drugi je kemoterapija ...

 

torej, ne ubijaj mame še bolj ...

 

če ji želiš pomagat, ji pomagaj do notranje harmonije ....

mogoče si celo eden od razlogov za težave ... 

 

Sama sem odločno proti kemoterapiji in obsevanju in tudi ostalim farmakološkim bedarijam kot je npr. cepljenje (svojih otrok ne cepim!). A treba se je zavedati, da niso vsi ljudje na isti frekvenci in da nekateri verjamejo samo v stvari, ki jih lahko vidijo in otipajo. Tudi moj oče je imel raka in se zdravil s kemoterapijo. Če njemu zdravstvo ne bi ponudilo kemoterapije, bi se zelo razburil. Glede na to, da je celo življenje plačeval za zdravstvo, se je čutil upravičenega do tega, da mu "povrnejo njegovo zdravje". Njemu je bila ideja o tem, da bi se lahko ozdravil sam, popolnoma tuja. Sploh pa ideja, da bolezen izvira iz "uma", kot ti praviš.

 

Rak je klic duše na pomoč. To ni samo bolezen uma. To je bolezen, ki izbruhne zaradi ravnovesja na vseh nivojih - duša, um, telo. Torej je treba delati na vseh teh nivojih, če se želiš pozdraviti.

 

Pomagati človeku do notranje harmonije pa je nemogoče, če človek ne ve, da je to rešitev. Nekateri se tega ne zavedajo, ker nimajo takšnega stanja zavesti. Zato je tudi ogromen problem pri današnjih "zdravilcih" ta, da trdijo, da so oni pozdravili že toliko in toliko rakavih bolnikov. Ne, niso jih, bolnik je sam odgovoren za svojo (ne-)ozdravitev. K takemu bionergetiku je hodil moj oče. Meni se je paralo srce, a očetu je to dejansko odgovarjalo! Če bi ga peljala k nekomu, ki bi mu rekel, da se lahko sam pozdravi ali bi nad njim delal merkavo ali kaj podobnega, bi se razjezil in ga ne bi hotel več videti. In če ne bi dejansko videl nekih otipljivih rezultatov, bi rekel, da je prevarant. Tako pa mu je bionergetik rekel, da ga bo on pozdravil in je bilo očetu to všeč - kaj je boljšega kot odgovornost za svoje zdravje preložiti na nekoga drugega.

 

Zato ne moreš tako posploševati. Vsak lahko prejme tisto, na kar je pripravljen. Če človek ni pripravljen razumeti to, da je on sam vzrok težav, potem mu na ta način ne moreš pomagati.

 

Pomagati ji do notranje harmonije... Bi ji z veseljem. To sem poskušala že pri očetu, a na koncu me je stalo tega, da me je cela družina zasovražila, ker sem mu edina bila pripravljena pomagati na način, na katerega on ni bil pripravljen, ostali pa so itak komaj čakali, da bo sage konec, da bo že enkrat pod rušo, da bo nehal bit tečen in da bodo lahko končno zaživeli brez te bolezni in bodo svobodni. Tako se je odzvala predvsem moja mama. 

 

Še preden je zbolela, sem ji povedala, da na tak način tega ne bom nikoli več naredila. In je meja pri tem, kaj sem tokrat pripravljena narediti. Definitivno ne bom spet postavila mojega življenja in življenje moje družine in otrok na stranski tir pri tem, da bi pomagala njej na način, ki ga ni pripravljena sprejeti.

 

Lahko ji nosim knjige, ki so priporočljive. Delam ji presne krekerje, da ne rabi jesti kruha, nosim ji bio smoothije, ko je na onkološkem, prinesem ji živo vodo, ko jo dobim, predlagam in kupujem ji vse žive prehrambene dodatke, predlagam ji, na kakšne terapije lahko gre ("običajne" psihoterapije ji niso po godu, čeprav mislim, da bi ji največ pomagale; postavitev družine - mogoče; peljala bi jo rada spet na karmično diagnostiko - to pozna, je že bila enkrat, a ni navdušena; sorodniki predlagajo vse žive zdravitelje in bionergetike, a čaka, da bo boljša, preden h komu gre). To je pa to. Sama se mora odločiti. Ko se bo odločila, jo bom z veseljem peljala. Prisiliti je pa ne morem.

 

Da, res mogoče, da sem eden od vzrokov za njeno bolezen. Ta izjava mi je sicer zelo čudna, moram priznat :-). Navsezadnje sem ji res povzročila kar nekaj skrbi in jeze v življenju. Drugače pa že od srednje šole živim daleč stran od moje primarne družine, a poskušam pomagati kolikor se da. Tudi njej, ki ima že celo življenje probleme s ščitnico.

A če pustiš, da nekdo nate tako vpliva, da zaradi njega zboliš, nisi ravno notranje trden in te odgovornosti ne sprejmem.

 

Lp,

Lidija


Vse dobro.


#25 liddy

liddy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 16. julij 2013, 07:15

Človek si lahko sam pomete svoje podstrešje, če je tega sposoben in zna...Ampak fora je drugje. Nekdo drug (zunanji opazovalec) lažje opazi vzorec, če ga sam nima v sebi kot prva oseba sama...Isto je tudi pri zdravilcih, psihiatrih, itd...zato je včasih koristno povprašat za nasvet drugega, če človek sam ne vidi...

 

Za moje pojme je najboljša metoda za osvobajanje podzavestnih vzorcev karmična diagnostika v kombinaciji s theta healingom (če uporabim izraze pod katerimi je to znano v javnosti)...potem pa malo bolj zemeljska zadevca ala "proces prisotnosti", ki jo človek dela sam doma, da se sprožijo še dodatni procesi...

 

Če se že dela postavitev družine naj se sprejme vse "nesprejete člane" za ne vem koliko rodov nazaj (lahko gre tudi za več kot 7, 10 ali celo več rodov nazaj; ponavadi se dušica takih mota okoli živega in mu energijsko malo odžira energijo)...ponavadi tega na družinskih postavitvah ne delajo, zaobjamejo samo znane člane...govorim o "magijskem" načinu...Poznam ljudi, ki so bili že parkrat na postavitvah pa so jim še zmeraj manjkali "družinski člani" v "družinski matrici"...

 

Da, se strinjam s tabo glede vzorcev. Na karmično diagnostiko sem jo peljala že pred nekaj leti. Sama sem šla še večkrat, ona pa nekako ni bila več zainteresirana, čeprav se mi je zdelo, da je bila po tistem bolj pomirjena (bilo je enkrat po očetovi smrti). Sama sem želela iti k Ogorevcu, a ni več delal terapij. Če poznaš kakega dobrega terapevta / terapevtko, se priporočam za kontakt - lahko na privat. Theta healinga moram reči, da ne poznam, si bom malo pogledala, tudi procesa prisotnosti ne.

 

Glede postavitve družine pa ji moram najprej razložiti, kako to poteka, ji dati kaj za prebrat in bom videla, če bo zainteresirana. Hvala za napotke! Tisti, ki so bili, pravijo, da jim res odpre oči...

 

Lp,

Lidija


Vse dobro.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0