Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna prihodnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
603 komentarjev na to temo

#1 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 26. julij 2013, 18:12

Lep pozdrav,

 

ta forum sem našla po naključju in se mi zdi, da bi mogoče lahko kdo podal kakšen nasvet oziroma mnenje. Dobrodošla je tudi kritika :)

Znašla sem se v položaju, ko pred seboj sploh ne zmorem videti nobene prihodnosti, nobenega upanja, da se bom kdaj počutila bolje. Sicer imam že več let težave z depresijo ampak si pomagam tako da si določim kratkoročne cilje in potem nekako gre, zdaj pa sploh ne vem kaj naj storim.

 

Zelo sama sebe obtožujem za vse napake ki sem jih storila in preveč tičim v preteklosti. Gledala sem film The secret in takrat dobila ogromno volje. Ali je res možno, da s svojimi mislimi lahko usmerjamo svoje življenje in svojo prihodnost? Seveda vem, da se nekatere stvari lahko uredijo, toda ali se lahko čisto vse? Ali lahko korenito spremenimo svojo prihodnost?

 

Želela bi se tudi obrniti na kakšno vedeževalko ali koga, da bi mi lahko svetoval. Ali mogoče kdo pozna zanesljivo osebo?

 

Vem d aje vprašanj veliko, sem pa že vnaprej iskreno hvaležna vsakemu, ki si bo vzel kakšno minutko ali namenil vsaj kakšno pozitivno misel.

 

lp



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. julij 2013, 18:21

Nasvet;

Pojdi peš čez plitek potok v obe smeri, se pravi čez in nazaj. V mislih si govori, kako potok odnaša vsa tvoja težka bremena in blokade stran od tebe za vedno.

Najbolje je, da dejansko stopiš v vodo bosa ali v kakih natikačih, da ne laufaš samo čez most potoka.

Več kot polovico bremena se boš znebila takoj.

Srečno.



#3 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 26. julij 2013, 18:28

Pozdravljena,

 

kar nekaj ljudi na tem forumu ve, kako se počutiš. In če danes bereš od takšne osebe, kako se ima super in fajn, ne pomeni, da se je vedno tako počutila. Tako bo tudi pri tebi. 

 

Prvi korak si že naredila - veš, kaj je problem in da je treba nekaj spremeniti. Včasih pa v takšnih trenutkih to lahko samo vemo, ne znamo pa narediti koraka naprej. Ampak slej ko prej se nekaj pokaže, tiste grozne misli kar nekako izginejo in ne počutiš se več tako ujet... 

 

Secret nisem gledala ali brala. Res pa je, da lahko s svojimi mislimi in seveda s svojimi dejanji, koraki, naredimo spremembo v svojem življenju. Kdo drug pa, če ne miwink.png

 

Vedeževalka ali kdo podoben ti mogoče lahko pomaga. A na koncu si ti tista, ki boš morala narediti spremembe.

 

Kaj je zate najbolje, ne vem. Lahko malo pobrskaš po forumu, kaj vse smo pisali.... Poskušaj pa biti kolikor je možno v naravi in se izogibati stresu. 

 

Kakorkoli že, po vsakem dežju posije soncerainbow.gif. Včasih je naliv dolg, pa potem toliko bolj znamo ceniti sonceicon_smile_wink.gif.

  

Srečno!

ylflower.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#4 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 26. julij 2013, 19:40

Najlepša hvala za odgovore. Trenutno sem res v težki situaciji, strah me je ker večkrat pomislim celo na samomor. Ali je komu že uspelo, da se je spravil k sebi in živi danes polno življenje, čeprav je bil včasih na robu?



#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 26. julij 2013, 19:49

 Ali lahko korenito spremenimo svojo prihodnost?

 

ne.

nič se ni zgodilo v preteklosti...

in nič se ne bo zgodilo v prihodnosti.

vse se je in bo zgodilo zdaj.

spremeniš lahko samo ta trenutek.

je pa res... da kakršen bo ta trenutek... bo posledično tudi naslednji (ki ga bos sicer spet morala sproti pedenat), pa naslednji......

in tko posledično tudi prihodnost...


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. julij 2013, 19:52

Najlepša hvala za odgovore. Trenutno sem res v težki situaciji, strah me je ker večkrat pomislim celo na samomor. Ali je komu že uspelo, da se je spravil k sebi in živi danes polno življenje, čeprav je bil včasih na robu?

 

Ja, brez pomoči dragih mazačev. wink.png



#7 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 26. julij 2013, 20:14

Seveda vem, da se nekatere stvari lahko uredijo, toda ali se lahko čisto vse? Ali lahko korenito spremenimo svojo prihodnost?

 

Ja.



#8 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. julij 2013, 20:21

Narava nas lahko zelo dobro očisti blokad in bremen.

Lahko greš v gozd, poiščeš lepo veliko drevo in ga objameš za nekaj minut ali več.

V mislih ga prosi, naj te očisti bremen in ob enem napolni z pozitivmo energijo matere zemlje.

 

Kopanje v slani vodi tudi pomaga. V kad si natoči polno vode, notri daj dve kile soli ( vseeno kakšne ) in se namakaj 20 minut.

To naredi sedemkrat zapored.

Pomaga tudi kopanje v morju.

wink.png



#9 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 26. julij 2013, 20:47

Najlepša hvala za odgovore. Trenutno sem res v težki situaciji, strah me je ker večkrat pomislim celo na samomor. Ali je komu že uspelo, da se je spravil k sebi in živi danes polno življenje, čeprav je bil včasih na robu?

Ja. Včasih ti tudi spodnese noge, ne gre vedno vse gladko, ampak to je pač življenje. Takšno, kot naj bi menda bilobiggrin.png. Vse se menda zgodi z razlogom in vse je šola. Moramo se le naučiti lekcije. Ali bomo ponavljali, je pa odvisno od naswink.png.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#10 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 26. julij 2013, 21:01

Če bi le bilo tako lahko kot tale filmček...Malo šale pać - to je moj način, kako se borim. Upam, da boš našla pogum in ljubezen. 

 


Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#11 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. julij 2013, 22:49

Večinski vzrok za depresijo so prilepljene "dušice"...za začetek skušaj skenslat podzavestni destruktivni vzorec "sem nezaželjen otrok"...Ljudje, ki imajo v sebi ta vzorec se ponavadi ne čutijo ljubljene iz strani staršev, domačih...v življenju so nesrečni, iščejo ljubezen, veliko stvari jim gre narobe, kot da bi imeli smolo, krivijo sami sebe, prevzemajo krivdo od drugih...in še marsikaj drugega...

 

Za začetek priporočam "zemeljsko klasiko"- Proces prisotnosti- Michael Brown...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#12 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. julij 2013, 23:35

aliana poglej vse bo vredu,če si tega želiš.prihodnost nikoli ni črna ker ne obstaja,obstaja samo ta trenutek in ti si kreator tega trenutka,vem da so dnevi težki ko misliš da te nihče ne podpira in razume.ampak kar moraš prvo narediti je to da se postaviš zase,postani malo egoistična,glih toliko da vsi ne hodijo po tebi kot po predpražniku,tudi če izguubiš nekatere osebe,takih vbistvu ne rabiš. film secret poznam,ampak zame je preveč skomencializiran,preberi si knjigo štirje dogovori je super knjiga.

in ko se boš počutila malo bolje mi piši na os ti pogledam v karte.



#13 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. julij 2013, 23:42

Večinski vzrok za depresijo so prilepljene "dušice"...za začetek skušaj skenslat podzavestni destruktivni vzorec "sem nezaželjen otrok"...Ljudje, ki imajo v sebi ta vzorec se ponavadi ne čutijo ljubljene iz strani staršev, domačih...v življenju so nesrečni, iščejo ljubezen, veliko stvari jim gre narobe, kot da bi imeli smolo, krivijo sami sebe, prevzemajo krivdo od drugih...in še marsikaj drugega...

 

Za začetek priporočam "zemeljsko klasiko"- Proces prisotnosti- Michael Brown...

poglej brezo eni nerabijo imeti prilepljenih dušic,včasi so ljudje pač prav taki kot jih opisuješ vzgoraj in zato se počutijo depresivne,ker jih starši res niso imeli radi itd.....



#14 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 27. julij 2013, 05:57

Depresija je dober znak,

pomeni, da si na pravi poti,

ampak ne bežat od nje, kot ti priporočajo vsi tu,

bodi depresivna do konca, to je vse!

 

Svet v katerem smo, po večini predstavlja to kar večina ustvarja,

smo pa tudi drugi, ki pa več ne moremo na takšnem nivoju,

zato smo pač žalostni in depresivni, to je vse...

 

Samomor je pa čist brez smisla, saj pa si enkratno tu z nami,

želiš res tako hitro v neskončnost,

vsi trpimo, vsi smo žrtve, vsi smo tudi včasih depresivni,

ker ne znamo do konca. Zato nikar ne obupaj, do konca se prepusti depresiji in

jo poskušaj samo doživeti in ne racionalizirati ter analizirati.

 

Skupaj smo, vsi smo eno, vsi te ljubimo...

 

Drži se..


dReAM

 

 

 


#15 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 07:10

Najlepša hvala za odgovore. Trenutno sem res v težki situaciji, strah me je ker večkrat pomislim celo na samomor. Ali je komu že uspelo, da se je spravil k sebi in živi danes polno življenje, čeprav je bil včasih na robu?

NEEEEEEEEEE !!! !!! !!! !!!  PUSTI SAMOMOR !!! TO JE NAAAAAAAAAAJSLABŠA MOŽNA IZBIRA TRPLJENJA KI JO DUŠA LAHKO IZBERE !!! TAAAKO TRPLJENJE- KOT BI GA OBČUTILA OB TEM SAMOUNIČEVALNEM DEJANJU , SI NITI PREDSTAVLJATI NEZMOREŠ !!! Si bi mislila, da si sedaj še v "Nebesih" , napram kakor bi ti bilo Potem !!!

 

Sem tudi jaz že bil v tem stanju , nekoč,  Ampak šele po Dooolgih letih sem Spoznal, da to Žalostno stanje Pride večinoma iz Dveh Dejavnikov :

 

Prvi je : Depresija Je Nesprejemanje Božje Volje .

 

Drugi je : napad zlih duhov , Zaradi nezaupanja - Pomanjkanja Zaupanja v Stvarnika-Boga.

 

namreč, če tega zaupanja Ni, potem taki duši zlahka pristopijo zli duhovi, ki ji povečujejo depresijo , in jo napeljujejo na samomore , ter jo še celo Huje obsedejo !

 

Isto Škodljivo Je obračanje na "vedeževalke" , kajti Kolikor kart ima neka taka vedeževalka, prav toliko ima tudi Zlih duhov v stanovanju, ki ji prišepetavajo razne informacije . In, če že nekaj ugane, je to samo zaradi prišepetavanja Zlih duhov . Drugače pa je to Zavajanje, in Zato Beži kolikor te nesejo noge od takih "vedeževalk" iz kart .

 

Edina Pot , je Pot z Bogom , Kajti Samo Bog Je Življenje in tudi Podarja Življenje tvoji Duši ( in tudi Vsem dušam) .

 

Zaupati Vanj pa pomeni Verjeti v Njegovo Inteligenco in Njegovo Vsemogočno Energijo KI Oživlja + Osvobaja Vse, kajti Je Življenej Samo !.

 

Love Is Life .

 

God Is Love.

 

Le Pogumno.

 

B. + #



#16 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 07:18

Večinski vzrok za depresijo so prilepljene "dušice"...za začetek skušaj skenslat podzavestni destruktivni vzorec "sem nezaželjen otrok"...Ljudje, ki imajo v sebi ta vzorec se ponavadi ne čutijo ljubljene iz strani staršev, domačih...v življenju so nesrečni, iščejo ljubezen, veliko stvari jim gre narobe, kot da bi imeli smolo, krivijo sami sebe, prevzemajo krivdo od drugih...in še marsikaj drugega...

 

Za začetek priporočam "zemeljsko klasiko"- Proces prisotnosti- Michael Brown...

 

Ja, Ampak tiste prilepljene "dušice" na njeno Aurpo so Pokvarjeni - Zli Duhovi , k iji grenijo njen lajf + ji Pobirajo Energijo .

 

Zato to ni tako lahka reč, kot se zdi in Brez Stvarnikovega Posredovanja Ni veliko upanja za Uspeh , Oziroma Ponavadi se Samo preloži + Potlači Vzrok za nekaj let, in ko Takrat ven udari, pol je pa Štaaaaalaaaaa !!!

 

Glede knjig pa : Samo Stvarnikova Beseda Temeljito Osvobaja Vseh Teh problemov . Do zdaj sem našel samo 4 (5) Stvarnikovih "kanalizatorjev" , KI so Res Verodostojni . Vsakršno človeško razmišljanje pa je Zopet Stranpot.

 

Lp + #



#17 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:13

Seveda vem, da se nekatere stvari lahko uredijo, toda ali se lahko čisto vse? Ali lahko korenito spremenimo svojo prihodnost?

 

Lahko ja. To kar so ti do zdej tukaj svetovali je vse dobro in te bo zagotovo vodilo proti svetlejši prihodnosti. Ampak če hočeš pridt do čisto vse in korenito, pol boš mogla pa najprej spoznat, da nisi svoje telo, niti um, ampak ločeno od njiju, večno, zavestno (s svobodo izbire) in naravno blaženo individualno bitje, ki prebiva v tem telesu in umu. S tem spoznanjem boš vidla, da so vsi problemi, kot jih sedaj vidiš, le kot slabe sanje iz katerih se zbudiš in vidiš, da v resnic sploh ni nobenega problema in da to ni povezano s tabo in da lahko ti to kontroliraš in spreminjaš brez navezanosti. Ampak zakaj si zaspala v te slabe sanje? Tud to je važno spoznat, drgač greš lahko spet nazaj notr. Ker v osnovnem budnem nevtralnem stanju nisi bla popolnoma izpolnjena in si to iskala, si vstopla v te svetlikajoče sanje upajoč, da boš to dobila, ampak izkazal se je, da je tko kot jelen ko žejen teče proti fatamorgani v puščavi in na koncu od žeje umre. Zato moraš spoznat še, da izhajaš iz izvora vsega kar je, si delček njegovega žarka in če se skozi hvaležnost in ljubezen povežeš z njim, si lahko popolnoma izpolnjena, za vedno, onkraj vseh možnih problemov in nikol več ne boš mela želje zaspat v slabe sanje. On je Višnu.   



#18 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:16

On Je Visoko, ... in Deluje Povsod - Tudi Nizko :)



#19 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:16

Da ne bomo najpomembnejšega pozabili omeniti (nekaj je bilo že nakazano s strani Mayite, ampak da jasno napišem) - imej se rada, nauči se imeti rada!


Life begins at the end of your comfort zone. 


#20 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:21

ehhhh to leporečje ni za nobeno rabo, bodi močna in se prepusti problemu to je vse kar rabiš,

če ti uspe si nas rešila vse!!!

 

 

Da ne bomo najpomembnejšega pozabili omeniti (nekaj je bilo že nakazano s strani Mayite, ampak da jasno napišem) - imej se rada, nauči se imeti rada!


dReAM

 

 

 


#21 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:23

poglej brezo eni nerabijo imeti prilepljenih dušic,včasi so ljudje pač prav taki kot jih opisuješ vzgoraj in zato se počutijo depresivne,ker jih starši res niso imeli radi itd.....

 

 

 

Tiste prilepljene "dušice" pa so Zli Duhovi, ki kradejo Energijo z Aure , in Učinkujejo Depresivno-Destruktivno na Vsako Dušo ki nima dovolj Zaupanja v Stvarnika .

 

Ja, Nekatere otroke pa So imeli Nespametni starši Preveč radi, in so jih Ravno Zaradi Tega Uničili ! Žal.

 

Lp + #



#22 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:24

Da ne bomo najpomembnejšega pozabili omeniti (nekaj je bilo že nakazano s strani Mayite, ampak da jasno napišem) - imej se rada, nauči se imeti rada!

 

tut jes tko mislim.

poslat u ku..c use po vrsti... z nami vred.

predvsem tiste, zarad katerih te bremeni preteklost...

vse tiste, zaradi katerih domnevaš, da te bodo obsojali zaradi tega, kar počneš... in te obsojajo zaradi tega, kar si počel.

samomor? ja okej... ampak ne danes. jutri... danes... pa se uprašaš, kaj si želiš takoj zdaj in to narediš.in ta stavek si jutri ponoviš ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#23 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:26

ehhhh to leporečje ni za nobeno rabo, bodi močna in se prepusti problemu to je vse kar rabiš,

če ti uspe si nas rešila vse!!!

 

Prepustiti se Je Treba Božjemu-Stvarnikovemu Vodstvu ki Edini Rešuje Vse Probleme, kajti Edino On Ima nadzor nad vsemi energijami, Ker je Vrhovna Energija nad Vsemi preostalimi v Vseh Njegovih Vesoljih ki nas obkrožajo.

 

Lp + #



#24 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:27

Kaj mislite, da bo deklina vse rešila z vero v Boga in samozaupanjem ?

Zgornji filmček marsikaj pove. To so zelo močne stvari, zato se je treba zmigat.

Jamranje in samopomilovanje ne reši ničesar.

Podal sem samo nekaj zelo učinkovitih stvari, ki v večini primerov delujejo.

Dajte se vzdržat pravljic in pomagajte punci z kako konkretno rešitvijo.

Šel sem skozi tak pekel in lahko vam povem, da mi nobena pravljica ni pomagala, še manj jamranje.



#25 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 27. julij 2013, 08:29

ehhhh to leporečje ni za nobeno rabo, bodi močna in se prepusti problemu to je vse kar rabiš,

če ti uspe si nas rešila vse!!!

Zanimivo, none. Še nekaj časa nazaj bi ti bodril takšne osebe. Sedaj pa se sam počutiš v k in je tvoje mnenje drugačno... Poskusi se spomniti, kako je bilo takrat. Predvsem zase.

 

Ja, včasih je jezo, žalost treba dati iz sebe. Ne pa se samopomilovati in ostajati tam namerno, ker je težko narediti korak naprej, ker je za narediti spremembo potreben nek napor in izstop iz znanega okolja, občutenja, razmišljanja. Ker je treba prevzeti odgovornost zase. 

 

Drugače pa, včasih je težko brez pomoči drugih, kogarkoli že, izstopiti iz tega vrtinca. Ali s prispodobo - če padeš v luknjo, boš res moral sam splezati iz nje, je pa laže, če ti nekdo vrže vrvicon_smile_wink.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0