Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna prihodnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
603 komentarjev na to temo

#501 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 10:49

Ja vem da nekateri želijo slišat samo lepe stvari. Jaz želim slišat realno sliko. Verjamem da lahko na marsikaj sami vplivamo samo če ti pa nekdo reče da imaš možnost da se nekaj obrne na bolje ti pa to da ogromno nove energije. Dokler si v oklepu depresije pa misliš da sploh ni nobene možnosti

 

Če ti pa recimo pove nekaj slabega se lahko na to pripraviš in počasi začneš sprejemat. Npr. ti pove da te čaka huda bolezen, lahko začneš bolj zdravo živeti in omiliš posledice

 

Zato me to zanima v takem smislu da bi videla kje so moje možnosti, kaj lahko sama naredim

 

Ja možnost in sposobnost maš ja.

 

Glede na preteklost pa lahko dobiš kakšna obolenja dihal in jeter.



#502 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:03

Alina28, enostavno ne najdem besed, kaj bi ti rekla, da bi sprevidela~in se imela rada! Mogoče pa ob tem sporočilcu spoznaš, da si samo TI tista... 

 

 

 

No more "supposed tos," OK?

You're not supposed to work harder, look better, sleep less, sell more, run faster, talk slower, be happier, stay longer, leave earlier, cook, clean, negotiate, settle, start, stop, move, try, win, shake, rattle or roll.

Other people made all that up.

I love you the way you are,


The Universe

Oh, you can do any or all of the above you so can, but you're not "supposed to."

 

 

 

Paradoks je, da mora človek najprej zares sprejeti, s srcem uvideti sebe in stvari take kot so, da se lahko spremeni(jo)... Vzemi si čas... katerakoli pot te bo eventuelno pripeljala do same sebe.. In boš videla, da si iskala le svojo ljubezen in blagost do sebe.. Vse je za-to.


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#503 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:03

Obolenja dihal in jeter?



#504 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:12

Obolenja dihal in jeter?

 

Ja, od depresije in jeze. Sam to se da pozdravt tud smile.png

 

Važn je da si še živa smile.png

 

Kaj pa si najbl želiš v življenju?



#505 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:16

Najbolj želim...da bi se počutla dovolj dobra oziroma da bi si lahko popolnoma na novo oblikovala življenje brez bolečih spominov



Mgd a živiš ti v ljubljani? Ne vem zakaj me na nekoga ful spominjaš



#506 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:18

Najbolj želim...da bi se počutla dovolj dobra oziroma da bi si lahko popolnoma na novo oblikovala življenje brez bolečih spominov



Mgd a živiš ti v ljubljani? Ne vem zakaj me na nekoga ful spominjaš

 

Tud to lahko ja.

 

Ja, živim v Lj. Na koga pa te naj bi spominjal? Kaj pa če sem jaz točno ta? :)



#507 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:19

A še študiraš?



#508 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:23

A še študiraš?

 

Ne.


Najbolj želim...da bi se počutla dovolj dobra oziroma da bi si lahko popolnoma na novo oblikovala življenje brez bolečih spominov

 

Kaj pa že počneš v tej smeri, kaj te veseli? Al pa kaj bi rada.



#509 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:24

Aha, torej v letošnjem letu nisi bil nikamor vpisan. No potem sem te pa zamenjala za nekoga



#510 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:26

Aha, torej v letošnjem letu nisi bil nikamor vpisan. No potem sem te pa zamenjala za nekoga

 

Zgleda ja. Nč hudga. 



#511 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:27

Se mi pa zdiš zanimiva oseba. S čim se kaj ukvarjaš poleg tega da si tu na forumu in daješ primerne in manj primerne odgovore :)



#512 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:29

Se mi pa zdiš zanimiva oseba. S čim se kaj ukvarjaš poleg tega da si tu na forumu in daješ primerne in manj primerne odgovore smile.png

 

Z življenjem na vseh področjih :)



#513 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:33

Pa ti?



#514 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:34

Trenutno sama s sabo :)



#515 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:39

Trenutno sama s sabo smile.png

 

Dobr odgovor si mi dala včeri, da forsiram ker nimam sočutja, kar je res. Po tem vem, da si iskrena. Se ukvarjam s tem tud zdej. 


Zato nimam dvoma, da ti ne bi mogl it na boljš.



#516 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:41

Hvala za spodbudo



#517 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:49

Prosim.



#518 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 11:59

Trenutno sama s sabo smile.png

 

In kaj počneš v zvezi s tem in do kam si že pršla in kaj bi še rada?



#519 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 12:08

V bistvu sem vzpostavila kontakt z eno skupino za samopomoč in bom začela oktoba hodit tja, pa tudi pri terapevtu sem že bila. Nisem še prišla daleč ker imam še vedno grozna nihanja razpoloženja.

 

V bistvu se poskušam nekako sprijazniti s situacijo in iščem moč za naprej



#520 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 12:12

V bistvu sem vzpostavila kontakt z eno skupino za samopomoč in bom začela oktoba hodit tja, pa tudi pri terapevtu sem že bila. Nisem še prišla daleč ker imam še vedno grozna nihanja razpoloženja.

 

V bistvu se poskušam nekako sprijazniti s situacijo in iščem moč za naprej

 

Aha, dobr to. Moč maš že v seb.



#521 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 12:22

Sam prosim ne je trosit za depresijo, ki ti nič ne pomaga, niti za jezo, ki ti nič ne pomaga, ampak jo raje usmeri na svoje srce in ga prosi naj ti da ljubezen in naj jo da tudi vsem drugim in naj bojo vsi srečni. S tem jo boš odkrivala vedno bolj in bolj. 



#522 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. avgust 2013, 13:09

Kako pa zavestno premagaš depresijo?



#523 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 13:28

Šloganje je koristno, če se gleda preteklost, da se lažje razume sedanjost...pameten zdravilec (terapevt) ne bo govoril o prihodnosti, tudi če ima to sposobnost...lahko pa nakaže kakšno stvar, ki se lahko zgodi, če oseba ne bo hitro spremenila smeri...ali v kolikšnem času se bo kaj izboljšalo...Tudi če se opazi strahove in se jih dokončno ne sprocesira, je v bistvu opravljeno samo pol...pogovor in vzpodbujanje je samo polovička dela...ozaveščanje + vse kar gre zraven druga....

 

Iz kart se teh stvari ne da videti,...služijo kot "trigger" za "notranje videnje"...te bajke sem že omenil...detajle povedala kolegica iz okolice CE, ki se je s tem igrala (se igra), ki so samo potrdile moja predvidevanja...

 

Obstajajo osebni vzorci in družinski vzorci...tudi če ima človek željo po spremembi, ga lahko njegovi strahci blokirajo...svoje pa naredijo še kakšne škodljive entitete prilepljene na njegovo auro ali pa njegova osebnost, ki se noče srečati z določenimi "potlačenimi" platmi samega sebe...in tehtnica se prevesi na minus...

 

Če bi se naredile samo osnove ( za moje pojme), bi se stvari izboljšale celo do 70% ali več ...kar sem pa že nakazal na začetku...in če še enkrat omenim- odstranjevanje karmičnih vezi, proces odpuščanja+ proces ozaveščanja+ ureditev "družinske matrice" z izbacivanjem "družinskih energijskih parazitkov"...to je "magijski" pristop...zemeljski pristopi so počasnejši in ni nujno, da se poštimajo bistvene zadevce...vse ostalo je bilo pa že nakazano...vsak človeček ima pač svoj tempo...in koliko časa bo stvari videl črne, je večinoma odvisno prav od njega samega...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#524 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:09

Kako pa zavestno premagaš depresijo?

 

Tko da se zaveš, da nisi svoj um, ampak zavestno bitje, s svobodo izbire. Depresija je eno izmed možnih stanj uma in ko preideš njegov vpliv, si premagal tudi depresijo. Jz lahko to dosežem z naklonjenim ponavljanjem Hare Krišna Mahamantre po njeni milosti.



#525 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:16

Za premagovanje depresije zelo pomaga vsakodnevno masiranje hrbtenice, še posebej vratni del.

S tem pospešimo dovajanje kisika v možgane, kar zelo dobro vpliva na psihično počutje.

Namesto mantranja**, pa raje zabriši v tla kakšen kozarec. Ta zvok razbija vpliv negativnega počutja. wink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0