Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna prihodnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
603 komentarjev na to temo

#101 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. julij 2013, 16:40

Prebral sem Brezota in zdaj mayita.

 

Brezo.. preberi si tole od mayite in se kaj nauči. Je vsaj nekaj razredov višje wink.png

 

Če bi rabil vse te informacije bi šel v knjižnico.. prepisovanje ni potrebno..

 

Če bi rabil človeško toplino, bi bral mayito.

 

Simpl.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#102 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 27. julij 2013, 16:47

Od jeze rit raste biggrin.png

 

Pa srbi tud. Zato je boljš, da se jo naučiš prav uporabljat.



#103 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2013, 16:48

Js jo mam za srat in prdet, jo maš ti še za kaj druzga ?



#104 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 27. julij 2013, 16:52

alina, marsikaj lahko narediš. ena reč je npr ta, da tvoje strahove in probleme posreduješ naprej, kar počneš že tu, na forumu.

potem lahko to tematiziraš tudi pri prijateljih... pokaži jim tvojo šibkost, prav možno je, da dobiš nove ideje.

v primeru, da se od tebe zaradi tega odmaknejo, je to tudi bolje, saj ti nič ne koristi, skrivati se za masko in jo iz dneva v dan potrjevati.

 

lahko tudi poiščeš strokovno pomoč... in če ti npr psihiater nikakor ne ustreza, greš k drugemu. 

tam lahko potem skozi leta delaš na tvojih sencah in jih korak za korakom osvetliš.

to je dolg proces in ni lahko imeti potrpljenje, sploh, če je vsak dan muka.



#105 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. julij 2013, 16:54

Tjazy, Aliana28 ni žejna, ampak trpi zaradi navezanosti na svoj um in iz tega ven pridt ji lahko pomaga tista mantra plus še nekaj več. 

 

Poleg tega je jezna na druge, ker iz neznanja misli, da so ji drugi kaj krivi. Če jezo pravilno uporabi, bo dobila najvišjo dobrobit.    

 

Ta jeza je iz ljubezni do te osebe, ne iz sovraštva. 

 

Predvsem ti tukaj trpiš zaradi navezanosti na svoj um. Krišne in mant ni nikjer drugje, kot v tvojem umu. S tem kar počneš pa samo povečuješ navezanost.

 

Z drugim stavkom, bi se skoraj strinjal, ampak trenutno ni pravi trenutek in pravo mesto, da bi tako razmišljali. 

 

Tretji stavek pa je lahko iztočnica za diplomsko nalogo na filozofski fakulteti.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#106 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 27. julij 2013, 16:55

lej... dej se še 1x preber...

si živ dokaz, da zadeva funkcionira

dosegla si to, kar si si predstavljala... pa to je za čestitat.

torej... postala si taka, kakor si se sama sebe predstavljala...

samo si se zgleda zeznla, ker si se sama sebe predstavljala kot tako, kot zdej ne želiš bit.

ampak... recept poznaš in imaš izkušnjo, da deluje.

zdej bi torej po istem kopitu si spet morala sebe predstavljat, kakšna bi rada postala in kot veš, zadeva deluje. super.

 

to je sicer "luštna" ideja, ampak žal ne gre to tako. 

travmatizirani ljudje so preveč pod vplivom travme, da bi lahko kar tako skozi avtosugestijo vse spremenili.



#107 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 27. julij 2013, 17:01

"Dušice" je v narekovajih...podrobnosti ne mislim razlagat...če imaš vsaj malo sposobnosti "jasnovidnosti", potem to razumeš...kaj če določeno breme ni osebno, ampak od družinskih članov, ki so že mrtvi...in potem oni s svojo težo (bremenom) vplivajo na žive potomce...zakaj...pojem družinska karma pove vse...kako jo pa zna kdo tolmačit je pa drugo vprašanje...

 

Meni to izgleda čisto isto (energijska zaznava; flash) kot pri kolegici...ko se poštimajo "družinske" zadeve z mrtvimi in živimi, pol problemov izgine...Pri kolegici je to bila pol manj simptomov depresije, tesnobe, črnogledosti, začela je lažje spat, itd...Izpostavil sem pa samo en vzorec, ni pa to edini,, ki je trenutno v igri. Je pa dobro, da se s tem začne...

 

Omenil sem vzroke glede na napisano, ne površinskih stvari...svetoval sem pa "zemeljski" pristop in ne "magijski", ker ne poznam miselnosti in še marsikaj drugega ne...Informacije so bile podane, kako jih bo kdo pretolmačil, izkoristil, je pa njegova stvar...

vse lepo in prav, ne vem meni se je zdelo samo da si začel pri koncu in ne začetku. in če ima oseba probleme z mrtvimi je to zato ker jih ta živa oseba ne spusti. ali da jim je ona kaj naredila slabega v tem življenju. drugače se pa =dušice= ne lepijo kar tako na ljudi...... 

ne moreš človeka ki je šele začel hoditi poslati na maraton...wink.png



#108 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 27. julij 2013, 17:10

Js jo mam za srat in prdet, jo maš ti še za kaj druzga ?

 

Mislu sem za jezo, da se jo je dobr naučit prav uporabljat. Ker drgač jo narobe in rit srbi, med drugim.



#109 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 27. julij 2013, 18:25

Alina, najprej ne krivi sebe, če se tukaj kregajo. Kot je že Silica napisala, ti ali tvoja tema nimata s tem popolnoma nič.

 

Če misliš, da se ne moreš ali se ne želiš odpreti prijateljem, se lahko tukaj na forumu. Saj te nihče pozna in še manj ne obsoja. Če boš ostala gor in ne bi želela sodelovati pod istim, lahko še vedno zamenjaš uporabniško ime. 

 

Tvoje življenje ni bilo prijetno. Ampak če želiš, da v prihodnje bo, boš morala to predelati. Najprej se zavedaj, da ti nikakor nisi kriva, da se ti je zgodilo/dogajalo, kar se ti je. Tudi ne misli, da si storila nekaj narobe in je bila to kazen ali da si manjvredna ali še huje, da nisi vredna ljubezni. Ne krivi sebe za to. In niti se ne krivi za vse ostale stvari, ki se dogajajo. Po drugi strani pa boš morala, če hočeš čez to, nekako odpustiti tem ljudem. Ne odpustiti v smislu, da odobravaš njihova dejanja, temveč nekako najti mir s temi zadevami. Kako in kaj, presega moj domet.

 

Če ti strokovna pomoč ne ustreza, se lahko po nasvet ali pomoč zatečeš h komu drugemu. Če meniš, da bi poskusila sama, se lahko odpraviš v knjižnico in poskusiš najti kaj na to temo. V vsakem primeru pa bo potrebno kar nekaj dela in časa. Samo ne obupaj.

flowers.gif  


Life begins at the end of your comfort zone. 


#110 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 27. julij 2013, 19:00

Maš otroka, ki se hoče dotaknik vroče peči. Mama mu reče, ne se dotikat, ker se boš speku. Otrok se premisli. Čez nekaj časa bi se spet in mama mu reče, prosim ne se dotikat, ker se boš speku, res. Otrok se premisli. Čez čas spet pride in se hoče dotaknit peči in mama jezno reče ne! To je primer jeze iz ljubezni, ne iz sovraštva, ker je za otrokovo dobro. Kakšen otrok bo tukaj odnehal. Kakšen pa bo ratu jezen in si mislil, pa kaj bo ona men kle neki pametovala zarad česar se bo mogu spečt. Ta jeza mu bo škodovala, ker je iz neznanja in sebičnosti.

 

Na podobn način, če si jezen na nekoga zaradi neznanja in neizpolnjene sebične želje te bo ta jeza tunkala dol v negativno in glede na to, da je Aliana28 spraševala glede ureditve čisto vsega in koreninsko, je prvi korak, da opustiš jezo iz neznanja (da so mi drugi krivi za moje trpljenje) in da se obrneš na tistega, ki ti edini lahko izpolni vse želje, torej ni možnosti razočaranja in da si jezen na tiste, ki tebe ali druge hočjo pri tem ovirat. 



#111 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 27. julij 2013, 20:01

Maš otroka, ki se hoče dotaknik vroče peči. Mama mu reče, ne se dotikat, ker se boš speku. Otrok se premisli. Čez nekaj časa bi se spet in mama mu reče, prosim ne se dotikat, ker se boš speku, res. Otrok se premisli. Čez čas spet pride in se hoče dotaknit peči in mama jezno reče ne! To je primer jeze iz ljubezni, ne iz sovraštva, ker je za otrokovo dobro. Kakšen otrok bo tukaj odnehal. Kakšen pa bo ratu jezen in si mislil, pa kaj bo ona men kle neki pametovala zarad česar se bo mogu spečt. Ta jeza mu bo škodovala, ker je iz neznanja in sebičnosti.

 

Na podobn način, če si jezen na nekoga zaradi neznanja in neizpolnjene sebične želje te bo ta jeza tunkala dol v negativno in glede na to, da je Aliana28 spraševala glede ureditve čisto vsega in koreninsko, je prvi korak, da opustiš jezo iz neznanja (da so mi drugi krivi za moje trpljenje) in da se obrneš na tistega, ki ti edini lahko izpolni vse želje, torej ni možnosti razočaranja in da si jezen na tiste, ki tebe ali druge hočjo pri tem ovirat. 

pa dej mgd nehi težit kje je bil tvoj preljubljeni krišna k so se njej dogajale stvari?

in kje je bil bog od bojanteja?

a razumeš da mogoče ni čas da ji govoriš o teh stvareh,no razen če mogoče že sama ni zelo verna......



#112 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. julij 2013, 20:24

Prebral sem Brezota in zdaj mayita.

 

Brezo.. preberi si tole od mayite in se kaj nauči. Je vsaj nekaj razredov višje wink.png

 

Če bi rabil vse te informacije bi šel v knjižnico.. prepisovanje ni potrebno..

 

Če bi rabil človeško toplino, bi bral mayito.

 

Simpl.

 

Več kot polovico od tega kar je napisano, velja lahko za vsakega...izstopa samo tisti del o zlorabah...pa še to je vprašanje, ker nihče ne ve čez kaj so šli nekateri forumci...kaj pa če je nekdo šel čez 3x hujše scene, ampak o tem ne govori, ker je že predelal in poštimal zadevce pri sebi...

 

Govoriš o človeški toplini...tole je pa malo kontraindiktorno...če bi prebral nekatere mayitine poste v zadnjih 2.- mesecih, bi ugotovil, da je tudi ona jezna (je bila) na ves svet...torej velja tisto napisano s plavo...A ni zanimivo, da zelo zagovarjaš nekoga pri kateri se prav lepo vidi izražena podzavestna agresija do določenih ljudi, skupnosti...Do podobnih kot si ti malo "agresivno" nastrojen...podobno privlači podobno...Ni treba biti noben psiho človeček s paranormalnimi sposobnosti, samo malo bolj izostren "detektivski" nos in malo seštet 1+1= 2...biggrin.png

 

Če praviš, da sem prepisoval mi dokaži od kje...bil je copy+ paste modificirane verzije...In zakaj nisi šel v knjižnico in prepisal kaj pametnega, konstruktivnega v to temo...Tako se pa samo nekaj buniš in ustvarjaš "slabo atmosfero"...icon_smile_wink.gif

 

Govoriti neke splošne stvari se meni ne zdi smiselno. Šele ko se malo pozna "anamneza" človeka (kratek življenjepis, odnosi v družini, bolezni, zdravila, ki jih jemlje, itd.), se lahko svetuje kaj bolj konkretnega, osebnega...

 

In zakaj še enkrat na dolgo in široko opisovat isto kar je že v drugih temah...recimo o depresiji al pa kaj podobnega...kogar res kaj zanima, bo najprej v redu prečekiral forum al pa po netu...pa po možnosti priključil že obstoječi temi, ki že govori o čem podobnem...Ampak najlažje je odpret temo, povedat par stvari in čakat...ajde tudi to je koristno, če pomaga človeku prebrodit težave...

 

Zgleda, da stvari niso tako simpl...biggrin.png

 

 

vse lepo in prav, ne vem meni se je zdelo samo da si začel pri koncu in ne začetku. in če ima oseba probleme z mrtvimi je to zato ker jih ta živa oseba ne spusti. ali da jim je ona kaj naredila slabega v tem življenju. drugače se pa =dušice= ne lepijo kar tako na ljudi...... 

ne moreš človeka ki je šele začel hoditi poslati na maraton...wink.png

 

Na začetku sem povedal bistvo...potem sem šel korak nazaj in še malo nazaj- postavil vprašanja- v praksi se s tistim začne...ampak ker je LNF itak malo "lunatični", se nekako predpostavlja, da ljudje razumejo tudi malo bolj "lunatične" namige...biggrin.png

 

Če družinske zadevce prednikov, staršev, družine niso poštimane v zadovoljivi meri, znajo take dušice "bluzit" okoli živih potomcev...To ne pomeni, da jih ta oseba ne spusti, ampak da mora v imenu svoje družine "popravit" krivice za nazaj...pa v praksi so še druge jeba stvari...skratka to kar spada pod pojem družinska karma...

 

Tehnično gledano...ja, dušice se ne lepijo kar tako, se pa druga "energijska stvorenja"...torej se pojavi drugo vprašanje koliko ljudi ima znanje o temu in koliko jih zna sploh ločiti te zadeve- različne vrste bitjec od energijskih ostankov/ lupin mrtvih, itd......biggrin.png

 

Na kratko povedano...jaz pri temu primeru ne vidim kakšnih bistvenih posebnosti...videl že podobne v real lifeu...pa tudi zdravljenja od uradnih do alternativnih...šta čovjek sve vidi na različitih radnih mjestih...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#113 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:01

no ja, podforum se res imenuje "duhovnost in osebna rast"... in vsak ima malo drugačen pogled na to.

eni se pač posvetijo osebi, drugi sicer tudi, a le zato, da lahko uveljavljajo svoj prav. tako je to.



#114 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:05

Več kot polovico od tega kar je napisano, velja lahko za vsakega...izstopa samo tisti del o zlorabah...pa še to je vprašanje, ker nihče ne ve čez kaj so šli nekateri forumci...kaj pa če je nekdo šel čez 3x hujše scene, ampak o tem ne govori, ker je že predelal in poštimal zadevce pri sebi...

 

Govoriš o človeški toplini...tole je pa malo kontraindiktorno...če bi prebral nekatere mayitine poste v zadnjih 2.- mesecih, bi ugotovil, da je tudi ona jezna (je bila) na ves svet...torej velja tisto napisano s plavo...A ni zanimivo, da zelo zagovarjaš nekoga pri kateri se prav lepo vidi izražena podzavestna agresija do določenih ljudi, skupnosti...Do podobnih kot si ti malo "agresivno" nastrojen...podobno privlači podobno...Ni treba biti noben psiho človeček s paranormalnimi sposobnosti, samo malo bolj izostren "detektivski" nos in malo seštet 1+1= 2...biggrin.png

 

Če praviš, da sem prepisoval mi dokaži od kje...bil je copy+ paste modificirane verzije...In zakaj nisi šel v knjižnico in prepisal kaj pametnega, konstruktivnega v to temo...Tako se pa samo nekaj buniš in ustvarjaš "slabo atmosfero"...icon_smile_wink.gif

 

Govoriti neke splošne stvari se meni ne zdi smiselno. Šele ko se malo pozna "anamneza" človeka (kratek življenjepis, odnosi v družini, bolezni, zdravila, ki jih jemlje, itd.), se lahko svetuje kaj bolj konkretnega, osebnega...

 

In zakaj še enkrat na dolgo in široko opisovat isto kar je že v drugih temah...recimo o depresiji al pa kaj podobnega...kogar res kaj zanima, bo najprej v redu prečekiral forum al pa po netu...pa po možnosti priključil že obstoječi temi, ki že govori o čem podobnem...Ampak najlažje je odpret temo, povedat par stvari in čakat...ajde tudi to je koristno, če pomaga človeku prebrodit težave...

 

Zgleda, da stvari niso tako simpl...biggrin.png

 

 

 

Na začetku sem povedal bistvo...potem sem šel korak nazaj in še malo nazaj- postavil vprašanja- v praksi se s tistim začne...ampak ker je LNF itak malo "lunatični", se nekako predpostavlja, da ljudje razumejo tudi malo bolj "lunatične" namige...biggrin.png

 

Če družinske zadevce prednikov, staršev, družine niso poštimane v zadovoljivi meri, znajo take dušice "bluzit" okoli živih potomcev...To ne pomeni, da jih ta oseba ne spusti, ampak da mora v imenu svoje družine "popravit" krivice za nazaj...pa v praksi so še druge jeba stvari...skratka to kar spada pod pojem družinska karma...

 

Tehnično gledano...ja, dušice se ne lepijo kar tako, se pa druga "energijska stvorenja"...torej se pojavi drugo vprašanje koliko ljudi ima znanje o temu in koliko jih zna sploh ločiti te zadeve- različne vrste bitjec od energijskih ostankov/ lupin mrtvih, itd......biggrin.png

 

Na kratko povedano...jaz pri temu primeru ne vidim kakšnih bistvenih posebnosti...videl že podobne v real lifeu...pa tudi zdravljenja od uradnih do alternativnih...šta čovjek sve vidi na različitih radnih mjestih...biggrin.png

brezo zavedanje ne pomeni da si jezen na cel svet ampak pač da poveš kaj te moti in tisto podtikanje drugih forumašev bi lahko videl v tvoji čarobni kugli kaj imava midve z iknee. vidim ,da ja tebi je ta primer izgleda brezvezen, ker ni nobenih duhcev zraven,si postal kar malo zvišen.

a si pomislil da ponavadi se glih tisti vračajo ki delajo samomore.....

in ja jaz se pogovarjam z vsakim drugače odvisno kakšno energijo tista oseba nosi in ker je vsaka oseba drugačna se bom z vsako osebo pogovarjala drugače in ne po nekih plonk listkih ki samo nakazujejo kako naj nekaj poteka,tudi to bi moral že vedeti. vedno bolj deluješ kot neki šolan psihijater ali psihoterapevt ok no sej pa sej te razumem .

drugače pa ti predlagam da očistiš malo sebe teh navlak.....wink.png love3.gif



#115 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:05

Brezo.. konstruktivno ti povem, da se živih bitij ne da obravnavati šablonsko. In če misliš, da bi nekdo ki je na robu obupa (kdorkoli pač) šel najprej študirat, kaj mu hočeš povedat in potem še izvajat to, se mislim da kar zelo motiš. Pa tudi če bi.. ga bi takoj vse minilo, ker so to neki dolgotrajni procesi in zapleteni, ampak v resnici pa čisto enostavni.

 

Laif je sam po sebi vsem nam terapija in ni potrebe po nekih teoretičnih in zapletenih sistemih, ker to se itak dogaja v ozadju samo po sebi. 

 

Bolj s temi litanijami zadovoljuješ sebe, kot pa koga drugega. Če te vsi tukaj tiho poslušajo in ti ne upajo nič povedat, ker potem dobijo še tri strani razlage, prav, samo od mene pa tega ne moreš pričakovat.

 

Mayitin komentar sem danes videl prvič in edinega in sigurno je bolj koristen od tvojega za ta konkretni primer. Kaj je bilo pred 2 meseci ne vem. 


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#116 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:12

uf... kolk sta naklofal.

a loh kdo u par besedah pove point usega skupi? tongue.png

in da jes ne bi bral spljoh?  inno.gif 

ker... nekak se mi zdi, da ne bom inno.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#117 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:16

uf... kolk sta naklofal.

a loh kdo u par besedah pove point usega skupi? tongue.png

in da jes ne bi bral spljoh?  inno.gif

ker... nekak se mi zdi, da ne bom inno.gif

 

Nič drugače ni kot v vseh drugih temah.. Brezo šablonsko pametuje, jaz mu sekam kontra.. gold vstavlja humorne vložke, punce nas mirijo edine kej pametnega povejo, mgd pa hara krišna rama krišna hara... 

 

Alijana pa nima nič od vsega skupaj... še zaenkrat.

 

biggrin.png  biggrin.png


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#118 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:22

Alina!

 

Pa dajte no vsaj poskusiti prebrati in napisati njeno ime pravilno.

 

inno.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#119 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:25

ojoj jaz sem tudi narobe napisala njeno ime, oprosti alina se ne bo več zgodilo....



#120 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:28

Res hvala za vse odgovore. Sicer trenutno stanje ni le trenutna kratkotrajna težava. Z depresijo in hudim pomanjkanjem samozavesti se srečujem že več let. Mislim, da je to posledica težkega otroštva (spolna zloraba, alkoholizem v družini, psihično nasilje), potem pa se v življenju nekako nisem znašla in sem podzavestno iskala situacije ki so spominjale na moje otroštvo. Zdaj pa je huje kot je bilo kdajkoli in res moram nekaj storiti ker tako ne gre več naprej.

 

Kaj storite, ko veste da se vam dogaja krivica in proti temu ne morete nič narediti? Ko si močno želite nekaj in se vam konstantno izmika?

 

Samo Bog Zmore Uspešno Reševati Take Kritične Situacije naših Duš , ko On Deluje . Treba mu je Le Pustiti Delovati . Noče se sam siliti .Lp + #



#121 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:31

Če je možno, se odseli stran.

Potem boš imela večjo svobodo razčistiti / sanirati stvari na sebi, ter graditi na svojih željenih ciljih.

 

Beg od Problemov Ne reši N I Č !!!    Wrong way, pal  !



#122 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:32

Samo Bog Zmore Uspešno Reševati Take Kritične Situacije naših Duš , ko On Deluje . Treba mu je Le Pustiti Delovati . Noče se sam siliti .Lp + #

 

Potem je pa res en lenuh, ki se mu ne da nič delat.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#123 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:35

Kdo jih je pa potem ustvaril , kritične situacije namreč ?

Celotno stvarstvo naj bi ustvaril Bog, se pravi, če se borimo šroti zlu, se potem borimo tudi proti Bogu, se ti ne zdi ???



Beg od Problemov Ne reši N I Č !!!    Wrong way, pal  !

 

Nekaj je beg od problemov, drugo je beg od ljudi, kateri ti delajo slabo.



#124 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:37

Kot je že rekla Anne, poišči psihologa. Pojdi do osebnega zdravnika, povej, da rabiš nekoga za pogovor in ti bo napisal napotnico. Samo ne opletaj s samomorom, ker te stvari jemljejo smrtno resno in če bodo samo posumili, da kdaj pomisliš na to, te bodo zaprli v psihiatrično in bo šla cela farmacevtska industrija skozi tebe. Na psihologa se čaka kar nekaj časa, zato boš do tedaj nekaj morala ukrenit (joga, religija, sprehodi, tek v naravi, knjige za samopomoč, štrikanje,... - samo stran od televizije)

 

Natanko en mesec je od tega odkar je prijatelj iz otroštva naredil samomor- 30 in nekaj let star. Bilo je zelo tragično, saj se mi niti v sanjah ni zazdelo, da bi on imel takšne težave.  Ko vidiš človeka, ki se smeje in veseljači, ni nujno da doma ne joče v blazino. Vsak bije svoj boj. Bila sem zelo žalostna, ampak tudi jezna: saj nas je zelo prizadel s tem. Poleg tega poznam ljudi, ki so šli čez pravi pekel pa so se borili in tudi zmagali. Če se boš borila za spremembe, če se boš ODLOČILA, da hočeš spremembe, bodo te prišle. 

 

Z psihologi Tudi Ni NIč, ker moja telesna sestra ki je magistra psihologije, pa hodi k Psihiatru na "zdravljenje" , ... Torej Zopet : "Začaran Krog"  Brez izhoda ! Wrong Way - Again !!! smile.png



Kdo jih je pa potem ustvaril , kritične situacije namreč ?

Celotno stvarstvo naj bi ustvaril Bog, se pravi, če se borimo šroti zlu, se potem borimo tudi proti Bogu, se ti ne zdi ???



 

Nekaj je beg od problemov, drugo je beg od ljudi, kateri ti delajo slabo.

 

- Še vedno je to Beg od Problemov , ker se reve žal Težko spopadajo z problematičnimi ljudmi ! Tkle majo, ... Lp + #



#125 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2013, 21:38

Z psihologi Tudi Ni NIč, ker moja telesna sestra ki je magistra psihologije, pa hodi k Psihiatru na "zdravljenje" , ... Torej Zopet : "Začaran Krog"  Brez izhoda ! Wrong Way - Again !!! smile.png

 

Ne razumem, kakšna je telesna sestra ??






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0