Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Postavitev družine

družina odnosi razreševanje

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
713 komentarjev na to temo

#701 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 20. avgust 2013, 21:52

prou noben problem ni pametovanje in bluzenje.

neki čist druzga pa je žaljenje, laganje, podtikanje, usiljivost, obračanje besed, strašenje in utikanje v drugega.

 

 

In kaj od tega jz počnem? In kakšen je dober odnos do tazga?

 

jebi ga, če sam ne veš, kaj počneš... a boš pol meni verjel, kar ti bom povedu? hahahahahah

ampak okej... direkt uprašanje, če ni provokacija,  zasluži direkt odgovor, čeprou me izzivaš, da ocenjujem, to pa ni lih prou ane? in nekoga napeljevat k nečemu, kar ni prou, tut ni prou ane?tongue.png

ampak okej.

pomoje bluziš in usiljuješ. sam morm rečt, da preberem res, res res redko kak tvoj post, ker si čist k stara plošča.

kakšen je dober odnos, ne bi vedu. bi mogu poznat kriterije, kaj je dober, pa še to bi loh dal samo subjektivno mnenje.

jest uglavnem se te bom izogibu, ker se s tabo ne morem ničesar pogovarjat, ker se mi zdi, da si mal preweč not padu in zato use vidiš samo tko, kot so te naučil videt. to pa men lih ne sede najbolj.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#702 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. avgust 2013, 22:13

jebi ga, če sam ne veš, kaj počneš... a boš pol meni verjel, kar ti bom povedu? hahahahahah

 

Več glav več ve smile.png

 

ampak okej... direkt uprašanje, če ni provokacija,  zasluži direkt odgovor, čeprou me izzivaš, da ocenjujem, to pa ni lih prou ane? in nekoga napeljevat k nečemu, kar ni prou, tut ni prou ane?tongue.png

 

Če ocenjuješ z dobrim motivom, da se lahko izboljšam, pol ni nič narobe.

 

ampak okej.

pomoje bluziš in usiljuješ. sam morm rečt, da preberem res, res res redko kak tvoj post, ker si čist k stara plošča.

kakšen je dober odnos, ne bi vedu. bi mogu poznat kriterije, kaj je dober, pa še to bi loh dal samo subjektivno mnenje.

jest uglavnem se te bom izogibu, ker se s tabo ne morem ničesar pogovarjat, ker se mi zdi, da si mal preweč not padu in zato use vidiš samo tko, kot so te naučil videt. to pa men lih ne sede najbolj.

 

Ok smile.png Hvala za iskrenost. Sej s subjektivnim mnenjem ni nič narobe in tud prav pride, če je dobronameren, tko kot npr. tvoj.

 

Edin glede tega se ne bi strinju, da vse vidim samo tko kot so me naučil videt. Res, da so mi pomagal odprt oči, ampak skozi njih gledam pa jaz. 



#703 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 21. avgust 2013, 08:01

Več glav več ve smile.png

 

 

Če ocenjuješ z dobrim motivom, da se lahko izboljšam, pol ni nič narobe.

 

 

Ok smile.png Hvala za iskrenost. Sej s subjektivnim mnenjem ni nič narobe in tud prav pride, če je dobronameren, tko kot npr. tvoj.

 

Edin glede tega se ne bi strinju, da vse vidim samo tko kot so me naučil videt. Res, da so mi pomagal odprt oči, ampak skozi njih gledam pa jaz. 

 

Stari v prvih treh stavkih te je sam ponižni naučeni ego pomešan z religiozno moralo. Totalno brez vrednosti..

 

Šele četrti stavek izraža malenkost tebe in še to tako previdno, kot bi se bal, da ti bo kdo kaj naredil, če boš povedal kaj pristno tvojega.. kar ni odobreno s strani kremšnite..


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#704 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. avgust 2013, 08:57

kaj pa, če so ti pomagali odpret oči zato, da lahko vidiš to, kar želijo ? scratchchin.gif

 

Seveda. In tudi jaz si želim to vidt.

 

vedno lahko vidiš samo to, o čemer imaš že predvstavljene informacije ... 

 

Ja.



#705 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. oktober 2013, 10:41

Prebrala članek o nadomestnih materah in se vprašala, kako ima pa to vpliv na družinske zadeve? 

 

http://www.bbc.co.uk...gazine-24275373

 

Kaj pa umetna oploditev s "tujim" jajčecem/spermijem? 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#706 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. oktober 2013, 10:52

mene zanima, kak je z podtaknjenci, za katere se niti ne ve kdo je oče ??

ma to js resno sprašujem wink.png



#707 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 3. oktober 2013, 07:37

Prebrala članek o nadomestnih materah in se vprašala, kako ima pa to vpliv na družinske zadeve? 

 

http://www.bbc.co.uk...gazine-24275373

 

Kaj pa umetna oploditev s "tujim" jajčecem/spermijem? 

Podobno kot pri posvojenih otrocih. Otrok prinese v sebi eno "kodo" svojega izvora. Potem je pa odvisno od tega, koliko se bo to ujemalo s kodo staršev. Če starši priznajo, da je tako in otroka tako tudi gledajo, če so v srcu hvaležni dajalcu / dajalki, je veliko možnosti, da se kodi dobro uskladita in bo vse v redu ... Če pa starši to zanikajo in se postavijo v otrokovo življenje kot edini, ki so mu omogočili življenje, potem pa so težave neizogibne, ker se v zanikanju otrokove kode ne bodo mogle harmonizirati s kodo posvojiteljskih staršev.

 

mene zanima, kak je z podtaknjenci, za katere se niti ne ve kdo je oče ??

ma to js resno sprašujem wink.png

Kadarkoli je v ozadju neko sprenevedanje in prikrivanje, je prisotna tudi napetost. In ta napetost ima posledice za celotno družino, seveda tudi za otroke.  Ti otroci vedo, da nekaj ne štima, tega se ne da prikrit, (to tudi na postavitvah pride na dan) čeprav mogoče na zunaj izgleda vse kul. Pa ni, in slej ko prej se nekje (mogoče v naslednji generaciji) zalomi in nekdo se mora lotiti reševanja zadeve - odkrivanja prikritega, globinskega razumevanja situacije, odpravljanja zamer in napetosti....  



#708 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. oktober 2013, 08:11

mene zanima, kak je z podtaknjenci, za katere se niti ne ve kdo je oče ??

ma to js resno sprašujem wink.png

 

Če se na postavitvah že lotevajo družinske matrice potem morajo znat poštimat tudi to...Drugače pa na energijskih nivojih ni težko priklicat staršev take osebe, tudi če se jih ne pozna...Čisto isti trikovi kot pri nezaželjenih družinskih članih katerih se ne pozna al pa so bili z nekim razlogom zamolčani...Pri tem se pa itak lahko događa svašta...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#709 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 3. oktober 2013, 08:35

Če se na postavitvah že lotevajo družinske matrice potem morajo znat poštimat tudi to...Drugače pa na energijskih nivojih ni težko priklicat staršev take osebe, tudi če se jih ne pozna...Čisto isti trikovi kot pri nezaželjenih družinskih članih katerih se ne pozna al pa so bili z nekim razlogom zamolčani...Pri tem se pa itak lahko događa svašta...biggrin.png

Prave postavitve družine potekajo na teh nivojih.



#710 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. oktober 2013, 08:49

Prave postavitve družine potekajo na teh nivojih.

 

Kakšnih nivojih...a lahko bolj natančno definirate...pa po možnosti ne z višje- nižje...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#711 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 3. oktober 2013, 12:59

Lot of teory.......kar ne koristi nikomur..........malo več prakse ne bi škodlo...........makar en vrtiček poštihat.......sory pobje in punce............



#712 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 3. oktober 2013, 17:54

Kakšnih nivojih...a lahko bolj natančno definirate...pa po možnosti ne z višje- nižje...tongue.png

 

Tistih, ki si jih ti omenil - boš ja vedel, o čem si govoril cool.png Sicer pa sem o tem, kako poteka postavitev družine, v tej temi že ene parkrat napisala, pa se mi res ne da kar naprej ponavljat, tolkrat jaz še mojim mulcem v razredu fotosinteze ne ponavljam tongue.png



#713 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. oktober 2013, 18:31

Tistih, ki si jih ti omenil - boš ja vedel, o čem si govoril cool.png Sicer pa sem o tem, kako poteka postavitev družine, v tej temi že ene parkrat napisala, pa se mi res ne da kar naprej ponavljat, tolkrat jaz še mojim mulcem v razredu fotosinteze ne ponavljam tongue.png

 

Sigurno sem bil zadet od astro zvezdic...ampak toliko pa spet ne, da si ne bi zapomnil, če bi kdo drug omenjal nivoje...recimo do, re, mi, fa, so, la, ti, do...al pa A, B, C, D, E, F, G...tongue.png

 

Muloti morajo pa sigurno še doma ponavljat snov, da zakapčijo snov oz. se napiflajo za izpit...drugače sigurno takoj pade šutarac...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#714 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 14. november 2013, 23:39

NOVA KNJIGA O POSTAVITVAH DRUŽINE!

ODLOŽIMO BREMENA DRUŽINSKE PRTLJAGE
Deset navdihujočih resničnih zgodb iz Slovenije

Avtorica knjige: Maja Korošak
Izdajatelj in založnik: Boštjan Trtnik

V knjigi Odložimo bremena družinske prtljage so zbrane zgodbe tistih, ki jim je z metodo postavitve družine uspelo rešiti družinske ali osebne težave. Njihova pričevanja dajejo upanje slehernemu, ki se je znašel v težkih življenjskih okoliščinah ali nanj pritiskajo težka občutja, ki jim ne pozna natančnega izvora. Upanje, da obstaja pot iz usodnih vpletenosti, v katere so se nezavedno zapletli. Ta pot je na voljo tako rekoč vsakemu, ki je dosegel zadostno odprtost duha in lahko sprejme to, da poleg našega vidnega sveta na nevidni, energijski ravni obstajajo še druge možnosti.

VSEBINA KNJIGE
- Zgodbe o usodi in ljubezni
- Čudežne postavitve
- Lahko se je srečala z mrtvim očetom
- Življenje kot refren iz otroštva
- Zadovoljna sem s tem, kar imam
- Vse je samo ljubezen
- Skupaj tudi na postavitev družine
- Čudeži se dogajajo, mar ne?
- Zdaj drug drugemu vidimo v dušo
- Ločitev kot rešitev
- Energijska in duhovna bitja smo!
- Prejela sem bogata darila
- S spoštovanjem vstopamo v družinsko polje

Knjiga obsega 136 strani.

CENA
25 eur v knjigarnah

20 % popust pri založniku!
Cena s popustom:
20 eur (osebni prevzem na delavnicah postavitve družine)
20 eur + poštnina (če vam jo pošljem po pošti)

INFORMACIJE IN NAROČILA
Boštjan Trtnik
031.481.537
bostjan.trtnik@cdk.si

 

ODLOMKI IZ KNJIGE

Nekoč sva z možem samo bežala drug pred drugim v različne aktivnosti, obiskovala prijatelje ...  Zdaj gremo sami, kot družina, povzpnemo se na hrib, skupaj smo in lepo nam je. Končno čutim, da sem normalna ženska, živim brez nesmiselnih zavor. Z lahkoto rečeva drug drugemu, da se imava rada. Ni več sumničenja, ni napadalnosti, med nama je neprimerno več razumevanja. Živiva v povsem drugem svetu kot prej. Z lahkoto hodim skozi življenje.
Karmen

V družini se veliko bolje počutimo, tudi otroci menijo, da sem s temi postavitvami nekaj dosegla. Bolj se vidimo v dušo. Hitro se začutimo, tok ljubezni nima več ovir med nami, nenehno teče. Že prej smo se imeli zelo radi, veliko smo se pogovarjali, a so naši odnosi kot prenovljeni. In najbolj pomembno: otroci so zdaj zdravi.
Ivona

Znebila sem se občutka krivde, ki me je spremljal že od malega. Dolga leta sem čutila, da je ta občutek čuden, brez prave podlage, kakor da ne spada v moje življenje. Občutek pa je bil tako močan, da sem prav v vsakem položaju pomislila, da sem kriva jaz. Tega se nikakor nisem mogla znebiti, čeprav sem prebrala mnogo knjig in poskušala vse mogoče. Po končani delavnici pa. Od takrat se počutim za tono lažja. To je bilo zame neprecenljivo darilo.
Melita

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....





Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: družina, odnosi, razreševanje

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0