Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Postavitev družine

družina odnosi razreševanje

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
713 komentarjev na to temo

#676 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:03

ma ste optimisti z koncem inkarniranja biggrin.png  biggrin.png  biggrin.png

 

mgd, res si ustvarjam sliko iz pisanja, če pa bi hotel kaj več resnice, pa tudi lahko, sam mi je brez veze trošit energijo za te bedarije, jo raje koristim kje drugje. wink.png

 

Kakor želiš.



#677 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:09

Razodet ti je bilo?! Dej tole malo razloži...

 

Neki časa nazaj sem zarad svojga osebnega interesa čutu eno sovraštvo do shamannama, ampak pol mi je moj duhovni učitelj od znotri razodel, da v čemu je smisel bit jezen nanj in ga puširat, on notr zlo trpi, ma eno hudo bolečino, boljš ga je sočutno vzpodbujat k rešitvi. Po tistem je shamannamo tud sam napisal o svoji bolečini, tud v povezavi s svojo družino, tko da mi je blo še od njega potrjen.  



#678 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:15

Samo kako pa potem veš, kako se drugi počuti?
 
Omenjali ste nekaj primerov, kjer drugi igrajo tvoje družinske člane in so čutili, kako se ta član počuti v določeni situaciji. Kako pa član, ki je prišel na postavitev, to "izve"? Ali to avtomatsko čuti ali mu ta igralec pove, kako je bilo? 

Jaz nisem postavljala zase, le zraven sem bila in na koncu sem se le čudila. Mislim da je težko razložiti. Tako kot nekaterih drugih stvari se pač ne da razložiti. Morda le, da je vse na intuitivni oziroma na podzavestni ravni, tako kot so tukaj že pisali, se mi zdi.

#679 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:22

sem doživela drillll neke osebe zaradi hudega nespoštovanja.

Lili Mai, če lahko, a je tisti, ki je postavljal dobil drill? Kaj to pomeni, da so mu jih drugi napeli, da je bil osramočen, da se je razjokal, je dobil histerični napad?
Seveda, mene je strah tega, nočem pred tujci imeti čustvenih scen

#680 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:27

saj niso tujci ... so družina ... xscratchx  ?

ah no, eni ljudje tam z vseh vetrov
ma ne vem kaj misliš
morda, če se res vživijo, al so sočutni in pol ne opravljajo naokoli?
jaaaaaj!?

#681 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:34

če pripelješ družino, potem niso tujci ... lahko pa izgledajo tako ...

hm? http://www.lunin.net...scratchchin.gif
moram razmisliti ali presanjati, pa bom kaj več vedela
hm

#682 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:54

Neki časa nazaj sem zarad svojga osebnega interesa čutu eno sovraštvo do shamannama, ampak pol mi je moj duhovni učitelj od znotri razodel, da v čemu je smisel bit jezen nanj in ga puširat, on notr zlo trpi, ma eno hudo bolečino, boljš ga je sočutno vzpodbujat k rešitvi. Po tistem je shamannamo tud sam napisal o svoji bolečini, tud v povezavi s svojo družino, tko da mi je blo še od njega potrjen.  

Zato pa tud tko vztraja v tej temi, ker ga privlači, hkrati  se ji pa upira in spodjebava in poskuša preprečit tok informacij, ker se še ni pripravljen soočit s to družinsko bolečino in mu je (za zdaj) še lažje, da jo zanika in odriva.



#683 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. avgust 2013, 10:59



piši naprej ... izpovej se ... ti bo lažje 

Sej ni več kaj, že to je bil pravzaprav samo povzetek tega, kar si nam v tej temi (in drugih) povedal o sebi. Pa še zelo osebna izpoved: Zdej grem pa južno kuhat, da mi bo lažje, ker sem že lačnawink.png 



#684 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:02

Zato pa tud tko vztraja v tej temi, ker ga privlači, hkrati  se ji pa upira in spodjebava in poskuša preprečit tok informacij, ker se še ni pripravljen soočit s to družinsko bolečino in mu je (za zdaj) še lažje, da jo zanika in odriva.

...

in ker sam najbolje ve, u kakem zosu je in se nima jajc s tem soočit, živi s tem pa tut težko... zato... potrebuje energijo okolice, kar ga je naredilo energetskega vampirja.

tut dobr ve, da si stvari samo poslabšuje, ko mori še okolico, pa si useen ne more pomagat.

takele primere pol že angeli varuhi spedenajo... samo znajo bit kr konkretni in za naše pojme prou nč prjazni.

al kuko gre že to?


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#685 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:06

vsak od nas ... brez izjeme ... se najde v tej temi ... če si le prizna ...

z razliko, da tega noben ne taji, razen tebe... (pa tvojih krdelnih bratov). ti pa nemesto tega deliš nasvete in napotke drugim... in si s tem samo še bolj kompliciraš, ker si dodatno nalagaš še bremena podtikanj, laži, žalitev, ustrahovanja... ki jih spotoma poklanjaš okolici.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#686 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:10

z razliko, da tega noben ne taji, razen tebe... (pa tvojih krdelnih bratov). ti pa nemesto tega deliš nasvete in napotke drugim... in si s tem samo še bolj kompliciraš, ker si dodatno nalagaš še bremena podtikanj, laži, žalitev, ustrahovanja... ki jih spotoma poklanjaš okolici.

 

yes.gif



#687 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:17

z razliko, da tega noben ne taji, razen tebe... (pa tvojih krdelnih bratov). ti pa nemesto tega deliš nasvete in napotke drugim... in si s tem samo še bolj kompliciraš, ker si dodatno nalagaš še bremena podtikanj, laži, žalitev, ustrahovanja... ki jih spotoma poklanjaš okolici.

 

 janko 8858 nasvetov ali napotkov

 shaman 3477 nasvetov in napotkov

 gold 3588 nasvetov in napotkov

 

                                                                             bleuordi.gif



#688 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:29

Ni vsaka objava nasvet ali napotek, tako da je tale statistika ena manipulacija, ampak ni problema, saj izgleda, da ji verjameta samo vidva.



#689 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:31

jbg, pozabil poleg vsakega napisat še bluzenje vil-mail.gif



#690 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:38

Ne, kje pa! Sploh niso tej osebi kaj pridigali, ali ji dajali moralne. Oseba je bila v nespoštovanju določenega člana družine oz. temu članu ni dajala mesta, ki mu/ji pripada, kar se šteje (če lahko tako rečem) za nasilje nad energijskim/kozmičnim redom. Red v smislu, da ima v družini oče svoje mesto, mati svoje mesto in recimo dva otroka, vsak svoje mesto. Enkrat je o tem pisala Iknee. Ta red je potrebno spoštovat in red ne pomeni, da ni spoštovanja med člani in niti da niso člani enakovredni kot ljudje. V bistvu se je ta postavitev začela z enim članom družine, ki je želel videt in razrešit določeno situacijo, končala pa z drugim članom družine, katerega prvi sploh ni videl kot del ''problema''. Primeri hudega nespoštovanja bi npr. bili, nepriznavanje otroka, ki je šel v posvojitev (mati ne pove novi družini), nepriznavanje starša otroka (kadar mati v novo partnerstvo pripelje malega otroka in ne pove, da ima drugega očeta), partnerka v svoje razmerje sprejme otroka, ki ga ima pratner od prej in zaničuje biološko mati kot nevredno zaradi neprimerne skrbi za biološkega otroka,... toliko za ''sliko''. Osebo v nespoštovanju se je postavilo v poklon osebi, ki ni bila sprejeta in spoštovana. Dril sem napisala zato, ker je oseba ostala zadržana v poklonu tako dolgo, dokler se ni začutilo, da ji jeza in zamera popušča.

Histeričnih napadov nisem doživela, niti nikoli slišala od koga, za katerga vem, da je postavljal družino. Scene so zame bile vedno čustvene, ker se me je dotaknilo kaj vse se iz nevednosti in nerazumevanja dogaja v družinah. Osramočen ne moreš bit, ker tja hodijo vsi s ''problemi'' in noben problem ni sramoten. K večjem vsa čast tistim, ki premorejo toliko želje in poguma resnično pogledat v dogajanje.

Lep opis dogajanja, še posebej mi je pa fajn to, kar sem poudarila v tvojem tekstu yes.gif smile.png



 



#691 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:39

Ma kakvi napotki, bolje bi bilo reči "nebuloze"...kamor se lahko uvršča tudi nasvete...pa smo spet v začaranem krogu...tongue.png

 

Po drugi strani je pa statistika malo bolj jebena za računat...

- Janko je kao član že od 4.9.2006

- gold...10.3.2010

- šamano...21.3.2012

 

Tako da če bi vzeli povprečje postov na x časovno obdobje, bi šamano osvojil zlato medaljo...tudi kupljena diploma deluje pozitivno (razmišljajoče) na moje možgančke...kot bi nekateri rekli, to je placebo efekt...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#692 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:40

jbg, pozabil poleg vsakega napisat še bluzenje vil-mail.gif

V tem primeru sta pa Gold in Shamannamo definitivno zmagala v disciplini bluzenje - dvojec brez krmarja! medal.gif



#693 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. avgust 2013, 11:44

...Histeričnih napadov nisem doživela, niti nikoli slišala od koga, za katerga vem, da je postavljal družino. Scene so zame bile vedno čustvene, ker se me je dotaknilo kaj vse se iz nevednosti in nerazumevanja dogaja v družinah....

 

Mogoče na terapiji ne...kaj pa doma...koliko posode je že končalo na tleh al pa se odbil od stene...Upam, da je tvoj tipček še živ pa kakšen maček al pa pas...No ja, če ne zaradi histerije pa zaradi pijanice za kakšno novo leto...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#694 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. avgust 2013, 13:48

Da se rešit in tud srečni konec in nadaljevanje je, ko si lahko priznaš, da ne veš sam zase najboljš, niti nihče drug ne ve, razen samo en in edini Vsevišnji Gospod Šri Krišna. 



#695 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. avgust 2013, 13:53

Da se rešit in tud srečni konec in nadaljevanje je, ko si lahko priznaš, da ne veš sam zase najboljš, niti nihče drug ne ve, razen samo en in edini Vsevišnji Gospod Šri Krišna. 

mah... pejd u rt


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#696 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. avgust 2013, 14:06

mah... pejd u rt

 

Sam svoje mnenje sem povedu :)



#697 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. avgust 2013, 15:39

prou noben problem ni pametovanje in bluzenje.

neki čist druzga pa je žaljenje, laganje, podtikanje, usiljivost, obračanje besed, strašenje in utikanje v drugega.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#698 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. avgust 2013, 15:47

prou noben problem ni pametovanje in bluzenje.

neki čist druzga pa je žaljenje, laganje, podtikanje, usiljivost, obračanje besed, strašenje in utikanje v drugega.

 

In kaj od tega jz počnem? In kakšen je dober odnos do tazga?



#699 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 20. avgust 2013, 16:33

Histeričnih napadov nisem doživela, niti nikoli slišala od koga, za katerga vem, da je postavljal družino. Scene so zame bile vedno čustvene, ker se me je dotaknilo kaj vse se iz nevednosti in nerazumevanja dogaja v družinah. Osramočen ne moreš bit, ker tja hodijo vsi s ''problemi'' in noben problem ni sramoten. K večjem vsa čast tistim, ki premorejo toliko želje in poguma resnično pogledat v dogajanje.

Ja saj, vem da je čustveno, sem mislila res kakšne čustvene izpade. Histerijo, paniko, kolapsi ipd.
Tudi jaz mislim da noben problem ni sramoten, ampak vsak ne misli tako. Morda se ne znam izraziti. Kaj vem - večje travme, manjše travme, obsojanje ... Eno je imeti pogum sam pogledati v dogajanje, drugo pa to dovoliti drugim. Najbrž je razlika če vsi prisotni sodelujejo, ali pa so še drugi zraven, ki le opazujejo.

ampak tukaj pa človek rabi sam kokice še zraven ..če ga zanimajo družinske razprtije:huh:
ena limonada vse skupaj:P
hec no ....ampak tole je res prav za kakšno limonado snemat:P ;)

Jaaaaaaa, take "rabim" na postavitvi. Hec. Itak

#700 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 20. avgust 2013, 16:42

zakaj vse pričakuješ od drugih ... kaj si pa ti naredila pri vsem tem, da bi bilo boljše ?

hm, zagonetno.
ne vem kaj naj rečem in tukaj
mislim da ne pričakujem. v s e g a od drugih
............
Imela sem priložnost postaviti družino, temu sem se izognila, vendar nisem vedela da je zadnja možnost, takrat. Če bi to vedela, se gotovo ne bi izognila. Zdaj pa so drugi časi.





Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: družina, odnosi, razreševanje

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0