Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Podjetje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
59 komentarjev na to temo

#26 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. avgust 2013, 11:23

Škoda, da smo se skregali.

 

A tako se reče če nekdo nima istega pogleda kot ti...zanimivo...biggrin.png

 

Pa začnimo z osnovami ekonomije...stranka je oseba, ki z denarjem ali kako drugače plača neko storitev...Na začetku je bilo vprašanje kako dobiti stranke, torej se gre za interes kako dobiti denar ali kakšno drugo dobrino, ampak pri nas je večinoma v igri samo za denar...Torej se mi zdi prav smešno govorit, da naj bi zdravilec delal zastonj, po drugi strani pa stokat da mora preživet...biggrin.png

 

S.p. je strošek in to ne mali...vsaj 400 eur na mesec, brez ostalih prčkarij, samo davki in prispevki...in potem ko "normalni" človeček prebere nekatere zgornje izjave se resno vpraša a ti to resno misliš al se zajebavaš...

 

In za koji klinac naj bi pravi katolik hodil zdravilcu, če ima pa Jezusa Kristusa...a to pomeni da njemu ne zaupa dovolj...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#27 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. avgust 2013, 11:46

Niti ne veš od kod bi lahko dobil takoimenovani opomin... če ne poznaš delovanje energij, priporočam, da se ne podajaš v delo z njimi. "Dobri nameni vodijo v peku".

 

Kot pravi človeček M...opica je z dobrim namenom vzela ribo iz akvarija, da bi jo kao rešila pred utopitvijo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#28 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 8. avgust 2013, 12:32

Luka, jaz ti predlagam, da začneš prodajati kakšno piramidno igro. Ali, hej, še bolje, lahko jo celo sam ustvariš! Saj si fizik, najbrž znaš sestaviti kak program, ki računa virtualne dobičke...

 

Zaslužil boš ogromno, ljudem boš pobral vse prihranke, ampak škoda bo pa za vse vpletene bistveno manjša, kot če se s svojo moralo lotiš bioenergijskega zdravljena. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#29 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. avgust 2013, 12:55

Kot pravi človeček M...opica je z dobrim namenom vzela ribo iz akvarija, da bi jo kao rešila pred utopitvijo...biggrin.png

in butalci voluharja za kazen živega zakopali en meter globoko v zemljo hypnodisk.gifpartyy.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#30 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. avgust 2013, 13:01

To je pa zanimiva informacija...whistling.gif Hm, v tej smeri pa nisem razmišljal...mogoče pa res ni delala pri Domančiču, ampak samo po njegovi metodi, ki se jo je naučila pitaj Boga kje...whistling.gif

 

Zdenko je najbolj znan pri nas, v praksi pa to ne pomeni da je najboljši (sem ga malo čekiral zaradi določenih stvari)...njegova metoda ima pri nekaterih stvari omejitve...a sedaj uči še kakšne dodatne "trikove", tega ne vem...kar se pa ukrivljanja tiče je pa čista telekineza, ki sploh nima veze z zdravljenjem, ampak lahko samo pomaga malo razrahljat um, da začne verjame v energije Pponavadi to uporabi pri kakšnih skeptikih al pa kao demonstracijo s takim ili onakvim razlogom...

 

Glede cene je pa tako da se pri večini ljudeh, ki imajo njegov papirček (potrdilo) terapije ne zaračunava, ampak se zaračuna samo neke administrativne stroške...če se pa na koncu sešteje prispevek+ administrativne stroške (povečini dajo v kuverto vsaj 50 eur), je pa to že cena ene ali dveh terapij...Po njegovi metodi se dela čira čara 4 zaporedne dni po približno 10-15 min...kar znese ena ura...povprečna cena bioterapije v SLO je pa 50-60 eur/ h...in nekateri morajo pač na več tretmajev...ni nujno da vedno pomaga...Tudi nekateri ljudje, ki so delali po njegovi metodi so marsikaj skasirali od drugih...nekateri so se ravno zato nehali ukvarjat s tem...

 

In ja, ima dobre rezultate zato ker je medijsko znan kar pa še ne pomeni, da ga kakšen neznan bioterapevt ne šiša...Tako bom rekel- glede na njegovo duhovno razvojno stopnjo uči ljudi pač tako kot misli, da je najbolje...In ja iz določenega razloga si zasluži spoštovanje...

ne vem brezo, jaz njegovega dela in dela njegove učenke ne poznam tako kot si ga ti opisal, da je medijsko znan je to mogoče zadnje leto, drugače je pa zavrnil viteški red, ker so ga oni hoteli zase.... pozdravil je recimo sladkorne bolnike da jim ni bilo treba rezati nog,ko so jim hoteli jih že rezati... ena od stvari.

drugače pa koliko ljudje dajo prostovolno v koverto je pa to njihova stvar, eni dajo drugi, ne dajo nič, meni je ta način všeč,ker ne zavrne nobenega, od zraka tudi ne more živeti.

dela na imunskem sistemu.....

 

ja res je eden od redkih ki mu ta stvar ni stopila v glavo.ja vem da so drugi še boljši od njega, ampak vseeno kot pravim od˝znanih˝je on defitivno nekdo ki ga jaz priporočam.ker ne morem poslati ljudi  k kašnemu šamanu čez lužo ali v sibirijo.....



#31 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. avgust 2013, 13:06

Jaz ne verjamem v kozmos.

Sem prepričan katolik, ki hoče preživet v tej krizi.

za duhovnika še nisi prestar pa se pejd šolat za duhovnika, tam tudi rabijo ravno take k si ti....



#32 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. avgust 2013, 13:08

Bioterapeut, ki je učil  Domančiča  wink.png 

 

http://www.milankova...ioenergija.html



#33 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. avgust 2013, 13:11

Bioterapeut, ki je učil  Domančiča  wink.png

 

http://www.milankova...ioenergija.html

domančič definitivno ni imel saamo enega učiteljawink.png



#34 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 9. avgust 2013, 12:38

Sicer mi je pa za moje življenje prav malo mar.

 

In ti bi zdravil druge, če ti še za svoje življenje ni mar!? ohmy.png

 

To je tisto, ko slepec vodi slepca in skupaj se zvrneta v jarek :)



Še vedno ne razumem od koga lahko dobiš opomin.

V univerzum ne verjamem. Sem katoliški človek.

 

Meni deluješ samo zmeden človek.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#35 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 10. avgust 2013, 07:13

Saj je 99% mar za denar, nič novega,

sam pol ne moreš zdravit, ker si v konfliktu z denarjem in te bo denar vrtel in

ne ti njega...

Meni je mar za denar.

To je vse.


dReAM

 

 

 


#36 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 10. avgust 2013, 08:13

Tako je v pravljici.

V resničnem svetu, je treba plačati položnice, bencin in hrano.

Seveda. Loti se kakega dela - karkoli pač dobiš, da boš lahko plačal položnice. Vsako delo ima svojo specifiko in za zdravilstvo je med drugim značilno tudi to, da ne moreš ti priti do strank, ampak stranke pridejo do tebe. Ti pa jih ne moreš pripraviti do tega drugače kot tako, da jih prepričaš s svojim delom (predpostavljamo seveda, da si pošten, iskren in ljudi spoštuješ in zato ne boš uporabljal manipulativnih trikov, da bi jih privabil). To pa zna trajati. sploh na samem začetku, zato ti resno svetujem, da si za plačilo položnic najdeš kako drugo delo. Potrpežljivost in spoštovanje časa, ki je potreben, da se stvari odvijejo je pa itak zelo pomemben del učenja za zdravilca!



#37 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. avgust 2013, 08:31

Nekateri cenijo delo samo zaradi dragega računa, vse kar je zastonj, ne ceni skoraj nihče. sfart_100-115.gif?w=129&h=60



#38 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. avgust 2013, 12:02

točno tako



#39 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 10. avgust 2013, 22:11

Seveda. Loti se kakega dela - karkoli pač dobiš, da boš lahko plačal položnice. Vsako delo ima svojo specifiko in za zdravilstvo je med drugim značilno tudi to, da ne moreš ti priti do strank, ampak stranke pridejo do tebe. Ti pa jih ne moreš pripraviti do tega drugače kot tako, da jih prepričaš s svojim delom (predpostavljamo seveda, da si pošten, iskren in ljudi spoštuješ in zato ne boš uporabljal manipulativnih trikov, da bi jih privabil). To pa zna trajati. sploh na samem začetku, zato ti resno svetujem, da si za plačilo položnic najdeš kako drugo delo. Potrpežljivost in spoštovanje časa, ki je potreben, da se stvari odvijejo je pa itak zelo pomemben del učenja za zdravilca!

ah dej ga srat no...

sej ni treba nč znat pa wedet.

se pač greš jako pametnega na kardeljevski način, k se ti o ničemer ne sanja. važen, da si sam s sabo zadovoljen, hahahahaha

mal svetuješ objemat drevesa, šetnje po potočkih pa take fore. to res nikol nikomur ne bo škodval, paše pa zmeri usakemu.

če po pomoti slišiš za kako knjigo... jo toplo priporočaš, čeprou nimaš pojma o njej... kar slišiš prvič od koga drugega zavržeš kot bučke...seweda se ne spuščaš u debate k nimaš kej powedat in rajš glumiš skrivnostnost in modrost in redkobesednost, mal pljuvaš čez farmacijo in religije... pa take fore.

sej ni tak problem use skp no...


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#40 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. avgust 2013, 22:21

Ker si veliki veleumnež, predvidevam da si imel kdaj svoje podjetje  coiffeurchien.gif,, vsaj na prebrane argumente



#41 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 10. avgust 2013, 22:27

Ker si veliki veleumnež, predvidevam da si imel kdaj svoje podjetje  coiffeurchien.gif,, vsaj na prebrane argumente

će misliš mene...

prwič prawilno predvidevaš.

pa si predvideval že kar veliiiiiko, veliiiiikkooooo veeeelllliiiiiikoooooooooo

pa se mi ni zdelo vredno s tabo takrat, niti se mi zdaj, tko da... dej si duška. spet.partyy.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#42 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. avgust 2013, 22:30

Vem kam pes taco moli, na koncu se boš spet izgovarjal da nisi prvi začel provocirat. draccul.gif



#43 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 10. avgust 2013, 22:45

posluši drekač...

točno vem kaj sem napisal in ja, veliko takih poznam.

če si se v tem prepoznal, me en kurac briga. drži pa točno tudi zate, da veliko govoriš in mal manj veš. na osnovi česa to rečem? ker na uprašanja nisi odgovarjal, ampak se potuhnil, ali obračal besede, pointe, preusmerjal pozornost, umes še naklepal 10 in več strani smeškotov, da se je use porazgubilo in zdej se spet neki cmeriš.

in spet kar neki veš, kam kdo taco molči? bednik .

zakaj nisi sproti bil ažuren, ko sem direktno tebe spraševal kaj?

a ti je drekač dosti dobra osnova, da mi boš limal, da te žalim? a te spomnim kaj, kar si ti meni za ene diagnoze lepil? cucek bevskavi.

ma dej gold... odjebi, al pa bodi direkten, kar ti ni jasno in razčistimo.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#44 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. avgust 2013, 22:54

res si faca, izvoli še enga smeškota pq07.gif

 

                          pa še enegadonnelesein.gif



#45 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 10. avgust 2013, 23:09

res si faca, izvoli še enga smeškota pq07.gif

 

                          pa še enegadonnelesein.gif

kljub usemu mislim, da napreduješ. čestitam.

zdaj si samo še smešen in ne več žaljiv. ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#46 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. avgust 2013, 23:11

vil2_pipe.gif



#47 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 11. avgust 2013, 07:15

Luka, mislim da imaš kot fizik prednost, da lahko začneš združevat poznavanje naravoslovnih zakonitosti in ga nadgrajevat s poglabljanjem v duhovno sfero. Zdaj kar rečt, da bi bil zdravilec.. Samo šola pri Domančiču po moje ne bo dovolj, ne morem pa tega trdit, ker tega programa  ne poznam. Sama osebno, bi najmanj, kar že bi, šla še v dvoletno izobraževanje karmične diagnostike. Imam tretjo stopnjo reikija, a z reikijem le občasno pomagam prijateljem, sorodnikom. Zavedam se, da ne smem posegat v vsakega človeka. Mogoče mu odvzamem ali olajšam trenutno izkušnjo, ki bi jo moral predelat, pa se mu bo zato vrnila v potencirani obliki. Ali jo naložim nase ali na potomce... Kolikor vem, moraš za naziv zdravilec, po naših zakonih imet tudi izpit pri, ne vem kateri že, a zdraviteljski zbornici? Mislim pa, da bi se lahko usmeril v radiestezijske meritve. Sem poznala g.Geča, ki je bil fizik in se je ukvarjal z radiestezijo. Potem sem nekaj o tem brala pri Jerneju Mehletu, v reviji Aura sem brala o delu g. Šturma... Svetujem ti, da si najdeš kakšno začasno delo in se začneš v popoldanskem času ukvarjat s temi zadevami, saj ko si enkrat noter, se začne širit, odpirat...potem pa se počasi izkristalizira krog strank. Stranke gotovo pridobivaš tako, da najprej ljudje povedo svoje pozitivne izkušnje prijateljem, sorodnikom... Ko se krog začne širit in imaš večji delež uspehov kot neuspehov (sigurno vsaka terapija ni za vsakega), dodaš še spletno stran, reklame... Osebno bi tudi najraje začela s kakšnim s.p.-jem in šla čisto ven iz mojega dosedanjega dela. Realno pa vem, septembra grem na enoletno izobraževanje v tej smeri, da si bom morala najprej sploh izkristalizirat, kaj konkretno od spektra mojega zanimanja, sposobnosti in znanja, pa povpraševanje na trgu, se bo (ali ne bo) izkazalo za realno in uresničljivo.



#48 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. avgust 2013, 10:52

...Sama osebno, bi najmanj, kar že bi, šla še v dvoletno izobraževanje karmične diagnostike. 

 

Karmične diagnostike se ne da naučiti...ne obstaja noben obrazec...se pa lahko nauči (spozna) določene osnove...Za to ni potrebno dve leti, mogoče kakšne 3- 4 vikende po 7 ur...seveda en vikend z real človečki, ki imajo problemček, da se vidi kako to funkcionira v praksi...Človeček M je pokazal marsikaj, ampak če človek nima takih psihičnih moči kot on nima s takim načinom kaj čarat...glih zato pa se priporoča, da človek sam prilagoditi tiste informacije in način dela na tak način, da bo kompatibilen s tistim kar čara...

 

V SLO je zelo malo ljudi tega sposobnih...večinoma pa tisti ki so bili na takih tečajih uporabljajo neke splošne najpogostejše vzorce, ki jih imajo napisan kje na listku in ki se jih lahko prepiše tudi iz knjige...preverja z da ali ne...ali se ga potem res odstrani ali ne je pa druga fora...na kratko povedano, obstaja malo morje vzorcev in kakšnih čudnih sigurno ni nikjer omenjenih...Človečku M se recimo vzorec pojavi pred notranjim ekrančkom in ga prebere...koliko ljudi je tega sposobno, predvidevam da ne dosti...Človeček M tudi pravi, da je njegov pristop samo eden izmed možnih in da naj si sam najde tak, ki je bližji njegovemu načinu razmišljanja in sposobnostim...pomembno je samo da se najde vzorec in se ga sprocesira...Tudi theta healing po drugi strani deluje podobno kot karmična diagnostika...samo pristop je drugačen...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#49 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. avgust 2013, 11:06

Način, ki ga nekdo najde sam, brez šablon, je vedno najbolj učinkovit.

Poslušati je treba notranji glas, kateri te vodi do pravega efekta. lunette.gif



#50 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 11. avgust 2013, 19:21

Ma dej, kakšen notranji glas, brez šablon? A čem toplo vodo izumljat? Sicer, tisti, ki ste izvirno talentirani in sposobni, kamot. Vse se začne z nekim splošnim znanjem, podlago, šele na to dodajaš svoje izkušnje, svoja opazovanja, zaključke. Preden sem začela, na primer,  kuhat, kaj je bolj smiselno, da sem se učila skupaj z mamo, pa prijateljicami in tudi v šoli smo imeli gospodinjstvo ali da sem pač eksperimentirala, katero meso je za kaj boljš, pa kako se dela skuta, kislo mleko, pa kako naredit vlečeno, kako kvašeno testo... A za posodo umivat moram poslušat svoj notranji glas, pa izumit svoj detergent? A za vožnjo avtomobila se probam prvo trikrat zakantat, pa zaštartat in se naučit, da je gas, kjer sem mislila, da je premza, s tem, da sem se zaletela prej?

 

Pač, ne moreš it v vse smeri, začutiš, kam te vleče, greš v to in spoznaš podlage, delaš sam, opazuješ, poskusaš dobivat povratne informacije, skratka, če si odgovoren, preizkušaš, tipaš, rasteš, nadgrajuješ... In ja, potem si lahko tudi vedno bolj originalen. A sem jz kje rekla, da se lahko naučiš? Ne, da greš zato, da pridobiš osnove. Če delaš s tem naprej, napreduješ, če ne, pač ostaneš, kjer si.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0