Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Podjetje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
59 komentarjev na to temo

#51 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. avgust 2013, 19:26

zdravilstvo in gospodinjstvo ni eno in isto  v047.gif       s030.gif



#52 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 11. avgust 2013, 19:38

A sem to rekla? Dala sem primere, da je za vsako področje fajn dobit prvo podlago, nato pa greš naprej.



#53 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. avgust 2013, 21:21

V te temi je govora o zdravilstvu in temu primeren je tudi moj post.

 

Se pa strinjam s tabo glede drugih primerov. wink.png



#54 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. avgust 2013, 21:30

Način, ki ga nekdo najde sam, brez šablon, je vedno najbolj učinkovit.

Poslušati je treba notranji glas, kateri te vodi do pravega efekta. lunette.gif

 

Jap, to je res, ampak do tja je pa dolga pot po stopničkah...biggrin.png Se mora pa človek še zmeraj prej naučit brat, pisat, poimenovat predmete, pojme, itd., da lahko sogovorniku tudi kaj razloži z besedami, ki jih on razume...niso vsi telepati...tongue.png biggrin.png

 

Terapevte, ki slišijo notranji glas, se lahko v SLO prešteje na prste ene roke...pa še takrat pri njih glas ni konstanten, ampak občasen, če se človek res skoncentrira...če bi bil konstanten potem bi bili na nivoju Bude...tongue.png biggrin.png

 

Ko boš ti na tem nivoju, boš pa lahko govoril take bajke. Nima pa smisla govoriti, če se ti sem in tja pojavi kakšen flash, ker to še zdaleč ni isto...Pa tudi takrat je še zmeraj treba govoriti bolj na nivoju običnih ljudi...in če oni tega niso sposobni, prav tako tudi ne napredni duhovni človečki do takrat pač obstajajo drugi pripomočki...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#55 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. avgust 2013, 21:48

Jap, to je res, ampak do tja je pa dolga pot po stopničkah...biggrin.png Se mora pa človek še zmeraj prej naučit brat, pisat, poimenovat predmete, pojme, itd., da lahko sogovorniku tudi kaj razloži z besedami, ki jih on razume...niso vsi telepati...tongue.png biggrin.png

 

Terapevte, ki slišijo notranji glas, se lahko v SLO prešteje na prste ene roke...pa še takrat pri njih glas ni konstanten, ampak občasen, če se človek res skoncentrira...če bi bil konstanten potem bi bili na nivoju Bude...tongue.png biggrin.png

 

Ko boš ti na tem nivoju, boš pa lahko govoril take bajke. Nima pa smisla govoriti, če se ti sem in tja pojavi kakšen flash, ker to še zdaleč ni isto...Pa tudi takrat je še zmeraj treba govoriti bolj na nivoju običnih ljudi...in če oni tega niso sposobni, prav tako tudi ne napredni duhovni človečki do takrat pač obstajajo drugi pripomočki...tongue.png biggrin.png

 

 

Folku, kateri nima pojma, je brez veze razlagati bajke in pripovedke, saj od njih nima nič.

 

Pove se jim na preprost njim dojemljiv način in še to v dveh treh stavkih. Na tak način ne bo v svoji glavi delal zbrke in se bo lažje kadarkoli spomnil, kar je pač izvedel.

 

Ne veš na katerem nivoju sem in tudi ne rabiš brskat po meni, ker ti ne bo ratal.

Raje navzven delujem kot klovn, je za mene bolj varno. wink.png



#56 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. avgust 2013, 22:23

Folku, kateri nima pojma, je brez veze razlagati bajke in pripovedke, saj od njih nima nič.

 

Pove se jim na preprost njim dojemljiv način in še to v dveh treh stavkih. Na tak način ne bo v svoji glavi delal zbrke in se bo lažje kadarkoli spomnil, kar je pač izvedel.

 

Ne veš na katerem nivoju sem in tudi ne rabiš brskat po meni, ker ti ne bo ratal.

Raje navzven delujem kot klovn, je za mene bolj varno. wink.png

 

Mene prav boli đoko na katerem nivoju si, se pa lahko hitro približno oceni...zakaj bi pa jaz čekiral, če lahko vprašam koga tam gor...in če mi bo dano vedeti, bom zvedel...pa ponavadi odgovor tudi dobim, če mi koristi za primerjavo oz. da znam potem določene druge stvari pretolmačit...tongue.png biggrin.png

 

No ja, mogoče si pa v stiku s kakšni bitjecem na nižjem astralu, to je tudi neke vrste "notranji glas"...če bi bil pa res v stiku s tistim kar je bilo zgoraj mišljen, bi pa tvoji posti drugače zvučili, prav tako bi imeli tudi drugačno vibracijo, ne bi bilo toliko podzavestne agresije...samo da se ne boš preveč poistovetil s klovnom...tongue.png biggrin.png

 

Najprej mora človek sam razumeti in poznati bajke, da jih lahko govori naprej...Ponavadi je treba malo več kot tri stavke, še doktor mora ponavadi povedati vsaj kakšen odstavek ali več, če se ga vpraša kakšno podrobnost... Pri duhovnih bajkah je pa ponavadi dobro dati tudi kakšno prispodobo, primerjavo z zemeljsko stvarjo (analogija)...tongue.png biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#57 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. avgust 2013, 22:50

bom kar nižje na astralu, je bližje zemlji po kateri hodim in na kateri živim. a170.gif

 

nad bajkicami pa nisem ravno navdušen, jbg vsak ima neko šibko točko priere-2010.gif

 

mi je pa fajn vse skupaj opazovat  vil2_pipe.gif



#58 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 13. avgust 2013, 16:09

Od koga bom dobil opomin?

Sicer mi je pa za moje življenje prav malo mar.

 

ta pa je dobra. in če ti ni mar za svoje življenje, kako lahko zdraiš druge? s čem? s svojimi problemi?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#59 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 13. avgust 2013, 19:22

ah dej ga srat no...

sej ni treba nč znat pa wedet.

se pač greš jako pametnega na kardeljevski način, k se ti o ničemer ne sanja. važen, da si sam s sabo zadovoljen, hahahahaha

mal svetuješ objemat drevesa, šetnje po potočkih pa take fore. to res nikol nikomur ne bo škodval, paše pa zmeri usakemu.

če po pomoti slišiš za kako knjigo... jo toplo priporočaš, čeprou nimaš pojma o njej... kar slišiš prvič od koga drugega zavržeš kot bučke...seweda se ne spuščaš u debate k nimaš kej powedat in rajš glumiš skrivnostnost in modrost in redkobesednost, mal pljuvaš čez farmacijo in religije... pa take fore.

sej ni tak problem use skp no...

 Ja, pa v tej temi so me naučil še to pomembno prvino zdraviteljske etike: Treba je fejst zaračunat, ker sicer te tepci pacienti sploh ne spoštujejo. Bolj ko jih oguliš, bolj te priporočajo drugim (mogoče je to tud slovenceljska folklora: "Če je mene ogulil, naj pa še tebe!"). biggrin.png



#60 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. avgust 2013, 21:16

 Ja, pa v tej temi so me naučil še to pomembno prvino zdraviteljske etike: Treba je fejst zaračunat, ker sicer te tepci pacienti sploh ne spoštujejo. Bolj ko jih oguliš, bolj te priporočajo drugim (mogoče je to tud slovenceljska folklora: "Če je mene ogulil, naj pa še tebe!"). biggrin.png

 

no... skratka...

če ti niso pomagale njegove božanske sposobnosti, si kriv sam, k nisi ubogal, al pa nisi do konca useh seans uzel, al pa kej tacga.

učasih pa tut kaka stvar rabi mal več časa. npr. kakšen reiki kar čez šank... učasih rabi tut kako leto ali dwe. to, da si umes počel še marsikej druzga, je blo seweda nesmiselno.

no... učasih... pa imaš pač kakšen karmični dolg in pol.. pa že tko mora bit  inno.gif  partyy.giflaugh.png


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0