Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zgodovina planeta Zemlja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#1 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 12. avgust 2013, 18:44

Živjo, 

 

mi lahko kdo od vas na hitro po vrsti opiše, kaj se je po njegovem dogajalo na našem planetu? flirt.gif  V mislih nimam točno tistega kar piše v šolskih učbenikih - kam bi vključili Atlantido in druge civilizacije? Brala sem knjigo Odkrivanje preteklih in prihodnjih življenj, in nek človek se je spominjal, da je na zemlji bila vojna med nezemljani (nekateri so nas napadali, nekateri so nam pomagali).

In kam potem uvrstiti začetek neandertalcev in našo vrsto homo sapiens? Smo v tisti vojni (če je sploh bila) izgubili in so nas nato naredili primitivne? In zakaj  je vedno več delavnic "aktivirajte svojo DNK"? - je to kako povezano? Nekaj že piše v Prinašalci svita a ne piše preveč "razločno".

Smo mi morda, le še eden od "poskusov"?

In kaj je glede piramid in podolgovatih lobanj ki so raztresene po celi zemlji? Kdo so bili prvotni Oni? In zakaj nekaterih dejstev (ki so vsekakor zanimivi in pomembni), kot so te lobanje, pri urah zgodovine ne omenjajo, čeprav so že odkrite?

 

Vse je tako pomešano huh.png Ima kdo od vas o tem kaj več pojma? Že nekaj let skupaj sestavljam delce, in mogoče ja niti ni tako pomembno, je pa še vseeno zanimivo in je lažje živeti če imaš v glavi neko zgodovino svojega planeta, četudi je morda napačna biggrin.png 

 

Torej ljudje, če kaj veste oziroma mislite, da veste, kar na dan z besedo wink.png 

 

Bil je veliki bum, nato zemlja in kaj potem? ... biggrin.png 

 

In še .. če ima kdo kaj pojma o zgodovini ozemlja kjer se danes nahaja naša draga Slovenija? Še pred krščanstvom smile.png 



#2 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 12. avgust 2013, 19:31

O ljudeh, ki so ziveli na nasem ozemlju lahko preberes na naslednjih straneh (vse je zelo zanimivoinno.gif ):

http://skratek5.blog...-slovani-1-del/

http://skratek5.blog...-slovani-2-del/

http://skratek5.blog...-slovani-3-del/

 

http://sloveneti.tri...it/union_s.html

 

Na zadnji povezavi je ogromno materiala, samo raziskat je treba po strani.

Glede na vse, kar je napisano na zgornjih povezavah, se clovek res vprasa, kako smo lahko padli tako nizko... no ja, zmagovalci so ze vedeli, kako zabrisati zgodovino in jo obrniti v svoj prid....


byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#3 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 12. avgust 2013, 21:20

Živjo, 

 

mi lahko kdo od vas na hitro po vrsti opiše, kaj se je po njegovem dogajalo na našem planetu? flirt.gif  V mislih nimam točno tistega kar piše v šolskih učbenikih - kam bi vključili Atlantido in druge civilizacije? Brala sem knjigo Odkrivanje preteklih in prihodnjih življenj, in nek človek se je spominjal, da je na zemlji bila vojna med nezemljani (nekateri so nas napadali, nekateri so nam pomagali).

In kam potem uvrstiti začetek neandertalcev in našo vrsto homo sapiens? Smo v tisti vojni (če je sploh bila) izgubili in so nas nato naredili primitivne? In zakaj  je vedno več delavnic "aktivirajte svojo DNK"? - je to kako povezano? Nekaj že piše v Prinašalci svita a ne piše preveč "razločno".

Smo mi morda, le še eden od "poskusov"?

In kaj je glede piramid in podolgovatih lobanj ki so raztresene po celi zemlji? Kdo so bili prvotni Oni? In zakaj nekaterih dejstev (ki so vsekakor zanimivi in pomembni), kot so te lobanje, pri urah zgodovine ne omenjajo, čeprav so že odkrite?

 

Vse je tako pomešano huh.png Ima kdo od vas o tem kaj več pojma? Že nekaj let skupaj sestavljam delce, in mogoče ja niti ni tako pomembno, je pa še vseeno zanimivo in je lažje živeti če imaš v glavi neko zgodovino svojega planeta, četudi je morda napačna biggrin.png 

 

Torej ljudje, če kaj veste oziroma mislite, da veste, kar na dan z besedo wink.png 

 

Bil je veliki bum, nato zemlja in kaj potem? ... biggrin.png 

 

In še .. če ima kdo kaj pojma o zgodovini ozemlja kjer se danes nahaja naša draga Slovenija? Še pred krščanstvom smile.png 

 

pojma nimam.

 

sicer pa: https://sl.wikipedia...ovina_Slovenije



#4 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 12. avgust 2013, 21:50

No, wikipediji jaz ne bi prevec zaupala, vsaj kar se tice zgodovine pred pokristjanjevanjem v Sloveniji. So z DNk dokazali, da je teorija s preseljevanjem narodov na nasem ozemlju samo teorija, ki so jo razvili nemsko govoreci zgodovinarji, da bi povzdignili svojo raso in naredili manjvredne slovanske rase. Res ne vem, zakaj se to pri nas v solah se vedno ucijomad.gif 

Ljudje na ozemlju Slovenije oz. srednje Evrope naj bi bili eni izmed najstarejsih ljudstev v Evropi... Preglej povezave, ki sem jih podala zgoraj in se cudi, kako spridili zgodovino, ki se jo sedaj ucijo v soli icon1_eek.gif . In ceprav so to dokazali na podlagi jezika in DNK ze pred priblizno 20 leti, to se vedno velja bolj kot ne za alternativno zgodovino.... Tako malo se cenimo kot narodicon21.gif

 

 

Kar se pa tice zgodovine Zemlje (in recimo vesolja)...tiste nenapisane... Tu je en pdf, kjer je eden Srb zbral vse sorte alternativnih podatkov, ki se jih je dalo dobiti, in ki so se mu zdeli pristni ter spisal knjigo (knjiga je v srbohrvascini) -> http://www.ivantic.n...mljeICoveka.pdf

Pac verjemi, kar se ti zdi pristno, ker vse kar je spisano, obrne stvari, ki smo jih vajeni, na glavo....

 

Drugace pa lahko preberes kaksno knjigo od Dolores Cannon iz serije Convoluted Universe, predvsem Convoluted Universe 2 naj bi na veliko opisovalo pozabljene civilizacije na Zemlji.OK-thumb.gif


byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#5 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 12. avgust 2013, 22:19

ja ne vem no... če enemu viru ne zaupaš, zakaj bi drugemu? ker je bolj eksotečen? ker ni dolgočasen? 

kar se mene tiče, izhajamo ljudje iz ene rase butalcev, in smo še danes pretežno pod vplivom "dnk" te rase, kot okoliščine očitno pričajo.



#6 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. avgust 2013, 22:22

V tem trenutku je človeštvo peta podrasa pete korenske rase. tongue.png biggrin.png 

 

Teh bajk sem se že napričao...vse lepo piše v učbenikih za vještice/ maguse oz. otkačene človečke...tongue.png biggrin.png 

 

http://www.lunin.net...lizacije/page-3

 

Kdor razume in je zadovoljen s kratko verzijo v redu kdor pa ne ta naj pa čita dolgo...Na začetku Zemljine kariere je bilo sedem ras, ki so se razlikovale po barvi kože (bela, črna, rjava, rdeča, rumena+ barva lune + še ena)...dve sta že izumrle...tongue.png biggrin.png

 

https://sites.google...zofski-nauk-1-1

 

Zemlja je imela vzpone in padce...vojn je bilo malo morje, vključno z zemeljskimi in izvenzemeljskimi letjelicami...pomagal so nam vesoljski bratje iz našega osončja+ tisti katerega odsev je planet Zemlja+ njihovi "zavezniki"...negativci pa itak reptilčki s svojo družbo (niso vsi negativci)...Večino smo pa itak zemljančki sami zašuštral...tongue.png

 

DNK aktivacija ima bolj malo veze s tem...imajo pa "vesoljski" implantanti...DNK aktivacija je pogojena z ozaveščanjem in razvojem zavesti...tisto kar obljubljajo na delavnicah je lari fari...aktivira se lahko samo toliko dokler seže zavest človeka. Pa še pri temu je treba delovati iz najvišjih ravni...bistvo teh bajk sem že omenil...tongue.png biggrin.png

 

http://www.lunin.net...entry1055666750

 

Jap, mi smo del poskusa...ne od vesoljčkov, ampak od "Kozmičnega uma"...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 12. avgust 2013, 22:33

tole so pa težke dileme... ki jih samo čak noris ve...

samo ta moment glih rešuje prihodnost...

tko da...bo pršou powedat... enkrat... u prihodnosti.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. avgust 2013, 15:26

http://www.vestinet....ugoslaviji-foto



#9 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 13. avgust 2013, 19:44

Eni komentarji so OK2.gif ! Srbski smisel za humor zna bit resmedal.gif  



#10 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 13. avgust 2013, 21:48

Uh uh koliko materiala OK2.gif Hvala! Bom v teh dneh tole še bolj natančno prebrala, čeprav na žalost srbskih in teh jezikov ne poznam (morda pa bo kakšnemu drugemu prav prišlo) biggrin.png Mi je pa danes v knjigarni v roke padla knjiga Globoka resnica. Kdo pozna? Avtor Gregg Braden. Sem v roki že imela neko knjigo, ko v roke dobim to in si v trenutku premislim biggrin.png 

 

Brezo, zakaj pa sta tisti dve rasi izumrle? In, ali veš še kaj o njima ali si že to kje pisal.. biggrin.png

Prou fajn je te stvari raziskovat laugh.png biggrin.png



#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 13. avgust 2013, 22:05

justbelow...

če te takele filozofske fore zanimajo, se ti resno splača mal na tegale obrnit

http://www.ivanmohoric.net/


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 13. avgust 2013, 22:12

Eni komentarji so OK2.gif ! Srbski smisel za humor zna bit resmedal.gif  

 

 

tongue.pngpartyy.giflaugh.png


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#13 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. avgust 2013, 22:31

Brezo, zakaj pa sta tisti dve rasi izumrle? In, ali veš še kaj o njima ali si že to kje pisal.. biggrin.png

Prou fajn je te stvari raziskovat laugh.png biggrin.png

 

 

Samo majhen nasvet...bolje, da ne slušaš preveč zavzeto bajk iz moje strani, ker lahko postaneš malo preveč "otkačena"...Pa mislim, da so ene stvari za tebe še malo preveč zahtevne oz. nerazumljive...sem jih še jaz moral malo polako čitat, da sem kapčio kolikor toliko...biggrin.png

 

To je podobno kot če bi vprašala zakaj so dinozavri, asirci, babilonci, nekatera indijanska in črnska plemena, ipd. izumrla...tongue.png biggrin.png

 

Wikipedia bajke...

http://en.wikipedia.org/wiki/Root_race


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#14 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 13. avgust 2013, 22:37

Samo majhen nasvet...bolje, da ne slušaš preveč zavzeto bajk iz moje strani, ker lahko postaneš malo preveč "otkačena"...Pa mislim, da so ene stvari za tebe še malo preveč zahtevne oz. nerazumljive...sem jih še jaz moral malo polako čitat, da sem kapčio kolikor toliko...biggrin.png

 

To je podobno kot če bi vprašala zakaj so dinozavri, asirci, babilonci, nekatera indijanska in črnska plemena, ipd. izumrla...tongue.png biggrin.png

 

Wikipedia bajke...

http://en.wikipedia.org/wiki/Root_race

 

hahaha

sej bi me skori še zanimat začel, kwa za ena faca si?

ampak to, da hitr zaključke potegneš... sem že vidu....in če je povsod tko... pol seweda... me spet ne zanima več inno.gifpartyy.gifflirt.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#15 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 14. avgust 2013, 22:10

janko, ko bom malo več doma si bom prebrala še tisto, hvala wink.png

 

biggrin.png Brezno, noben psiho ne bom postala, vsaj ne večji kot sem že zdaj, samo radovednost me daje, kaj naj smile.png wink.png no mogoče bom kakšno malenkost vključila v svoj romanček ampak vseeno biggrin.png 

 

Ljudje hvala za vaše vire, če pa je šekaj zanimivega pa kar napišite wink.png 



#16 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. avgust 2013, 22:26

ta človek je pa verjetno veliko vedel o zgodovini

 

http://www.whydontyo...ed-history.html



#17 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 15. avgust 2013, 22:41

janko, ko bom malo več doma si bom prebrala še tisto, hvala wink.png

 

ma ti njega kar pokontaktirej.

sicer ga že kr neki let nisem vidu, ampak zgleda, da je še živ.

tisto knjigo, k ponuja tam na strani... sem jes bral pred ene 15 leti pomoje... še papirnato verzijo, hahahahah. ne vem, če je to ista.

loh ti pa povem, da ima tip tut teorije o "večnem" življenju... usaj na enem predavanju je na to temo razglabljal... lih o sumercih pa teh modelih...

tko da bod prpravljena tut na to, da mogoče sploh niso res izumrli, hahahahahhaah


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#18 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 16. avgust 2013, 15:30

Živjo,

 

če te zanima okultna zgodovina zemlje in človeške rase, je eno super knjigo napisal nek teozof po imenu Arthur Powell, že leta 1930, z naslovom The Solar System. Meni je všeč, ker ni neko domišljijsko nabijanje, ampak je možakar zbral informacije iz pristnih ezoteričnih spisov in jih sestavil v lepo berljivo celoto. Hkrati pa je dobro vedel, kam je treba it pogledat :) Poleg same zgodovine planeta ti malo odgrne tudi informacije o tem, kam celotna zadeva spada v solarni shemi. S tem nam je prihranil ogromno truda, ki bi ga sicer moral človek vložit v študij te tematike. Zadevo pa lahko dobiš zastonj v pdf-ju, če malo pogooglaš.

 

lp.



#19 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. avgust 2013, 21:56

Živjo,

 

če te zanima okultna zgodovina zemlje in človeške rase, je eno super knjigo napisal nek teozof po imenu Arthur Powell, že leta 1930, z naslovom The Solar System. Meni je všeč, ker ni neko domišljijsko nabijanje, ampak je možakar zbral informacije iz pristnih ezoteričnih spisov in jih sestavil v lepo berljivo celoto. Hkrati pa je dobro vedel, kam je treba it pogledat smile.png Poleg same zgodovine planeta ti malo odgrne tudi informacije o tem, kam celotna zadeva spada v solarni shemi. S tem nam je prihranil ogromno truda, ki bi ga sicer moral človek vložit v študij te tematike. Zadevo pa lahko dobiš zastonj v pdf-ju, če malo pogooglaš.

 

lp.

 

Na brzino prečekiral pdf...kar dobri povzetki...pomembno je, da so slikce...Je pa tisto o kuglah (planetkih)- kozmogeneza že malo bolj zahtevna snov za razumevanje...Za začetek je bolje, če si človek pridobi najprej malo osnove o ezoteričnih izrazih in se drži bolj samo planetka Zemlje...biggrin.png

 

Potem pa lahko čita tudi malo bolj otkačene bajke...ala kugle z različnimi imeni...biggrin.png  

 

Planetarni razvoj

V.: Kako je mogoče, da bi bili ljudje na drugih planetih na eterski ravni, z višjo tehnologijo od naše, manj ali enako razviti kot mi?
      
O.: To je odvisno od planeta. Mars, na primer, je približno na enaki stopnji kot Zemlja. Vsak planet ima sedem krogov, ki trajajo zelo veliko let.
Nekateri planeti, kot na primer Zemlja in Mars, so na sredini četrtega kroga. Nekateri planeti so popolni. Nekateri so skoraj popolni. Venera je v svojem zadnjem krogu. Na Marsu so tri ravni: A, B in C. Na ravni A, najvišjem sloju, so popolni ljudje, podobni bogovom. V srednjem sloju so dokaj napredni ljudje, vendar še niso popolni. V najnižjem sloju, C, ljudje niso zelo razviti.
      Mars ni naredil toliko napak, kot smo jih naredili mi, zato ima tehnologijo, ki je neverjetno naprednejša od naše. So mojstri prostora, mojstri energije. Izdelajo večino vesoljskih plovil, ki jih vidimo in imenujemo NLP, od majhnih skavtskih ladij do gigantskih matičnih ladij. Celo nekatere venerjanske ladje so izdelane na Marsu, po venerjanskih specifikacijah. So v eterski materiji in vse so izdelane s pomočjo misli. Lahko bi si mislili, da je zaradi tehnologije, ki jo imajo, Mars zelo razvit planet, vendar je v ezoteričnem smislu približno na isti razvojni stopnji kot Zemlja.


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#20 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. avgust 2013, 15:20

sumer4.jpg



#21 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. avgust 2013, 15:26

b594788d51a9.jpg



#22 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. avgust 2013, 15:35

anunnaki_sumeria_3.jpg



Anunnaki_Mars.jpg



#23 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 25. avgust 2013, 09:41

Planetarni razvoj

V.: Kako je mogoče, da bi bili ljudje na drugih planetih na eterski ravni, z višjo tehnologijo od naše, manj ali enako razviti kot mi?
      
O.: To je odvisno od planeta. Mars, na primer, je približno na enaki stopnji kot Zemlja. Vsak planet ima sedem krogov, ki trajajo zelo veliko let.
Nekateri planeti, kot na primer Zemlja in Mars, so na sredini četrtega kroga. Nekateri planeti so popolni. Nekateri so skoraj popolni. Venera je v svojem zadnjem krogu. Na Marsu so tri ravni: A, B in C. Na ravni A, najvišjem sloju, so popolni ljudje, podobni bogovom. V srednjem sloju so dokaj napredni ljudje, vendar še niso popolni. V najnižjem sloju, C, ljudje niso zelo razviti.
      Mars ni naredil toliko napak, kot smo jih naredili mi, zato ima tehnologijo, ki je neverjetno naprednejša od naše. So mojstri prostora, mojstri energije. Izdelajo večino vesoljskih plovil, ki jih vidimo in imenujemo NLP, od majhnih skavtskih ladij do gigantskih matičnih ladij. Celo nekatere venerjanske ladje so izdelane na Marsu, po venerjanskih specifikacijah. So v eterski materiji in vse so izdelane s pomočjo misli. Lahko bi si mislili, da je zaradi tehnologije, ki jo imajo, Mars zelo razvit planet, vendar je v ezoteričnem smislu približno na isti razvojni stopnji kot Zemlja.

ne moreš verjet. sleepy.gif  v življenju dostikrat srečam ljudi, ki imajo tri doktorate in znajo s prostim očesom ločit molekulo amoniaka od molekule sode bikarbone, ne zanjo pa podprt preobtežene veje al pa odprt g mail računa. Tile marsovci morjo bit nek podobnega. Kar vidim jih kok sedijo v svojo fabriki in z mislimi grdijo različne ladje, namest da bi s pomojo misli preprosto potoval brez ladij ylflower.gif . Nimaš kej, že moja stara mama je rekla, da škodi, če si preveč pameten.


Objavljena slika

#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 10:05

ne moreš verjet. sleepy.gif  v življenju dostikrat srečam ljudi, ki imajo tri doktorate in znajo s prostim očesom ločit molekulo amoniaka od molekule sode bikarbone, ne zanjo pa podprt preobtežene veje al pa odprt g mail računa. Tile marsovci morjo bit nek podobnega. Kar vidim jih kok sedijo v svojo fabriki in z mislimi grdijo različne ladje, namest da bi s pomojo misli preprosto potoval brez ladij ylflower.gif . Nimaš kej, že moja stara mama je rekla, da škodi, če si preveč pameten.

 

Potem pa svaka ti čast kajti jaz še nisem srečal niti enega človeka samo z enim doktoratom, ki bi bil sposoben s prostim očesom ločit molekule...Vsi katere sem srečal so rabili mikroskope in določene tehnične zadevce...Po drugi strani pa ne vem zakaj ti ne potuješ s pomočjo misli, ampak uporabljaš prevozna sredstva...tongue.png biggrin.png

 

Včasih je dobro uporabiti zdravo kmečko pamet tudi pri prebiranju...danes imamo že touchscreens, računalnike, ki delujejo s pomočjo govora, itd...Zgornji tekst se lahko pretolmači tudi da s pomočjo misli narišejo na computer skico, podajo miselni ukaz proizvodnjim robotkom, itd...torej bi se temu lahko rekli, da je proizvedeno s pomočjo misli...na to namiguje podatek o razvojni stopnji planetkov, prebivalcev in pojem "tehnologija"...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 25. avgust 2013, 10:16

Vranja, z mislimi se da preprosto potovati v mentalnem telesu. Težje je, če moraš s seboj vleči še svoje eterično telo. V tem primeru je učinkoviteje imeti vozilo iz etrske snovi. Tvoj argument se sliši približno takole: Zakaj bi s pomočjo svojega telesa (rokami, nogami) zgradil avto, če pa iz Maribora v Ljubljano lahko enostavno hodiš peš.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0