Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zgodovina planeta Zemlja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#51 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:50

za boljšo predstavo si zamisli pastirja, ki od daleč opazuje, kak se pasejo ovce. Vse so družno skupaj in le ena hodi raziskovat pašnik izven ograde. Ta ovca je za pastirja zanimiva iz tega vidika, ker razmišlja drugače od ostalih, poleg tega pa je pogumna in firbčna biggrin.png . Na njeni poti raziskovanja pa se pojavijo volkovi, ki jo hočejo požret. Seveda ovca poišče varno zatočišče še pri nekaterih ovcah, ki so pobegnile iz ograde. Skupaj so močnejše in grejo v skupini na svoje nadaljne pohode.

za vsakom nadaljnim prehojenim hribom jih čakajo nova doživetja in nova poznanstva, preko katerih se učijo iznajdljivosti na novem terenu. Tako se zgodba nadaljuje, seveda so vmes tudi žrtve, ki jih je lastna neprevidnost popeljala v volčje kremplje.

Pastir je lahko naš kreator, religija, vera ali politika ipd...

 

Če zgodbo razčlenimo v globje detajle, lahko nastane nekakšna biblija biggrin.png



#52 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 1. september 2013, 14:15

Po najnovejših podatkih iz ozadja je v našem sončnem sistemu veliko življenja,

ki pa se dogaja pod skorjo planetov kot naprimer Mars ali pa Phobos blizu Saturna...

Za ta korak so se pa odločili, ker sta Mars in še en drug planet kolidirala in tako nastala Zemlja...

Tudi v zemlji, pod njeno skorjo je še veliko veliko neraziskanega,

morda je prav tam ta takoimenovana visoko tehnološko razvita civilizacija,

-------


dReAM

 

 

 


#53 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 16:43

Se je kdo vprašal, od kje toliko vrst jezikov na planetu zemlja ?

Kdo stoji za vsem tem ?

So mogoče vsak po svoje ustvarjali sebi primernega sužnja ( mislim na naše kreatorje ) ???



#54 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 17:29

to jim zna bit zabavno enako, kot bi ti na polno mravljišče vrgel kristalček sladkorja in opazoval mravlje, kako se tepejo katera ga bo pojedla wink.png



#55 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. september 2013, 17:33

Torej ni bil človek to o čem pišeš...

Titani so bili nekaj drugega, sorodno človeku, vse je sorodno...

 

Bili so pač malo večji človečki v primerjavi z danes...saj imaš danes tudi 2,5 metrske človečke, če ne drugje v Guinnessovi knjigi rekordov...Na zadnji slikci je v primerjavi z drugim pač podoben velikanu...tongue.png

 

24ur.com - FOTO: Najvišji človek na svetu končno nehal rasti

 

Na kratko povedano...atlantiđani na vrhuncu svoje dobe so bili vsaj še enkrat večji kot smo mi kot rasa sedaj...ko so oni kot rasa šli v zaton (navzdol) in smo se mi kot rasa malo bolj razširili in nas je slej kot prej bilo več kot njih...tralala...tako so pač nastale bajke o titanih oz. velikanih...številke tega vzpona in padca se vrtijo v več 10.000 letih...in zgodbice se v par tisočletjih pač malo popačijo...a ni logično...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#56 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 17:45

ok .....vi ste itak tristo svetlobnih let pred mano al pa še več biggrin.png ..ampak ok ...

po moje, če tole mal preberš tud ni švoh no ...tongue.png biggrin.png

je tud v angleščini ..

jaz še nisem vsega  ..biggrin.png

 

http://www.cps.org.rs/index-cps.html

http://www.cps.org.r...ce/english.html

 

sem na kratko pogledal članek o piramidah, kjer so že v štartu naredili kiks, da je največja piramida na svetu Keopsova.

meni znan podatek je, da je največja piramida na svetu bela piramida na Kitajskem, čeprav si sedaj v Bosni prizadevajo dokazati, da je največja ravno pri njih..

bela piramida;( če se ne motim je to piramida Mer )

 

 

http://www.akropola....ost.aspx?id=122



#57 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. september 2013, 17:54

zemlja je tudi mesto razvijanja in eksperimentiranja z različnimi rasami za različna opravila ... delovnimi sužnji ... primernimi za različne planete ...

ko je kak projekt šel po svoje ali ko so se rase preveč osvobodile gospodarjev, se preveč razširile po zemlji, je sledil potop in uničenje ...

izbrane vrste so preživele, ker jim je bilo sporočeno kako se pripravijo na dogodke ... en tak primer je NOE in njegova barka 

 

vmes so bili tudi lokalni dogodki in izbrisi ... npr. nuklearni izbris sodome in gomore ...

tudi v tem primeru so bili izbrani obveščeni in so se umaknili ...

glej če poznaš kaj grško zgodovino so stari grki rekli da so po potopu ostali živi samo ljudje ki so živeli v hribih do tja pa ni prišla civilizacija in določene stvari kot v današnjih časih,˙(ampak samo še nekje), tako da so zato ljudje nazadovali. taka je razlaga starih grkov.

in potopi niso resnično čistka od nekoga drugeg ali mogoče tudi no... je del cikla zemlje in planetov okoli..... zakaj pa misliš da so vse te stare civilizacije gledale v nebo in poznale vse ciklje.



#58 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 17:58

spodaj piše vir . 

 The Exodus Case, Dr Lennart Moller, Scandinavia Publishing House, 2002, str. 55-87.

in bistvo lih ni katera je največja piramidaylflower.gif 

o

 

ravno zaradi tega prihaja do navzkrižij, katere te zavajajo-oddaljujejo od prave resnice wink.png



#59 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 18:37

Vsakomur leži svoje vrste resnica.

Podzavest in duša zazna, kar ji je znano iz memorije, katero smo prinesli s sabo ob našem rojstvu.

Kadar nekaj ne sovpada z memorijo, prirojeni firbec išče dalje.

Nekaj pa je res, ko si stoprocenten, kaj želiš najti, se to tudi zgodi, samo vmes ne smeš obupati.

Resnic pa je takih ali drugačnih itak preveč wink.png



#60 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 18:46

Nekajkrat je človeštvo samo zajebalo planet, brez posredovanja drugih civilizacij.

Tudi amerika ima že tako tehnološko razvito orožje, da lahko uniči cel planet v nekaj minutah in ko je taka zadeva v rokah idiotov, prihaja do kaotičnih sprememb na planetu.

Nekaj so naravni ciklusi, drugo pa idiotizem  mellow.png



#61 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 18:53

malo za spočit oči

 



#62 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. september 2013, 19:07

daleč od tega, da so bili potopi naravni cikli ... mogoče eden ali dva od njih ...

 

če vzameš v obzir grško razlago, potem bi šlo za počasne mirne spremembe in folk bi se lahko mirno umaknil v hribe ...

v to možnost bi spadalo globalno ogrevanje in topljenje polarnih ledenih kap in tudi odtekanje bi trajalo tisočletja (ponovno zamrzovanje) ...

 

torej rabimo hitro spremembo

- ena varianta je lahko približanje kakega planeta ali drugega večjega objekta od zunaj in posledična sprememba zemeljske osi ... mogoče so opazovali nebo iz tega razloga ...

- druga varianta pa je namerni premik zemeljske osi ...

- in alternativna varianta 2b ... pripeljali so namerno nekaj res velikega v zemeljsko bližino ...

 

samo v teh dveh primerih so spremembe dovolj hitre in učinkovite ...

spreminjala se je oblika zemlje in prelivala je voda ... sledili so potresi, izbruhi vulkanov ... 

voda se lahko umiri po nekaj mesecih ... vulkani in potresi pa ne motijo življenja tako kritično ...

 

da je ta varianta bližja govori tudi dejstvo, da najdemo stare zgradbe tudi globoko pod morjem in pod različnimi koti ...

 

in taprave informacije, ki jih lahko prejmeš govorijo ravno o tem ... o tej varianti ...

in od kod taprave informacije .... ??? heee ... biggrin.png tongue.png

 

bhagavathan omenja tudi brahmahastro ... meddimenzionalna orodja ... orožja ... 

glej ravno obratno se mi zdi da voda se zna umiriti kaj hitro pač do koder lahko gre gre, vulkani pa lahko izbruhnejo veliko pepela v ozračje in zato tudi lahko prizadene zrak in ljudi... tukaj se ravno ne strinjam s tabo...

drugače pa ja veliko stvari je pod vodo in pod ledom ,

poglej glede vesolčkov pa je tako, dokler smo prepričani da smo se razvili iz opic, bomo težko dojeli da imamo mogoče enake sposobnosti kot nekateri vesolčki tukaj na zemlji.



#63 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 1. september 2013, 19:07

Seveda se ujema, če iz tega izločiš tisto, kar se ne ujema in dodaš zraven kaj iz svojega zelnika ... Ko pa kdo postavi kako vprašanje, ki zahteva konkreten odgovor, je pa seveda takoj skrivnost, pa nedostopno neposvečenim in podobne nebuloze ...

 

In od kod tebi ta informacija? Dogovor  12 galaksij? A si bil zraven, ko se menili? Oogle_anim.gifPredvidevam sicer, da bo odgovor nekak v stilu "ste še preveč glupi, da bi kaj o tega sploh bili sposobni štekat ..." Ampak ok, useglih uprašam  icon14.gif icon16.gif

 

 

če si brala nekaj postov nazaj, sem omenil, da bom povedal, kar sem izvedel.

kje ? recimo da je to za enkrat še skrivnost. ( če je mene kdo peljal na led, potem vas peljem tudi jaz..)

ko izveš en kup informacij in iz njih začneš zlagati mozaik, se vse čudovito ujema wink.png

 

 

z nami se igrajo bolj, kot lahko človeška pamet sploh kapira.

12 galaksij, 12 spiral dnk-ja, vsaka galaksija je dala svoj dnk za ekspiriment imenovan človek.

Davno nazaj, ko so bile vse spirale povezane in aktivirane, so lahko ljudje delali nam nepojasnjene fenomene, katere je Brezo že nekaj omenjal. s časoma so bili interesi nekaterih galaksij drugačni od načrtovanih in človek je postajal čedalje večji suženj in delavec kot podaljšana roka bagrov za kopanje rude ipd.

Že kar nekaj tisočletij smo v fazi ti. spanja, seveda zaradi lažje kontrole in manipulacije.

Tudi vere so del ekspirimenta s strani nam neznanih civilizacij. ...............................

 

 

nimam se za posvečenega, zaradi spoštovanja nekakšne pandorine skrinjice pač ne dajem stvari naprej.

sem čisto navadna tuna, tko kot večina nas. wink.png



 

seveda se jih da, ko se človeku da wink.png



zadnji verski ali na nek način religijski ekspiriment je bil naprimer Sai Baba, sedaj pa se pripravlja naslednji, ki bo znan čez nekaj let.

 

 

a si pripravljena na več resnice ... ?

 

saj poznaš stavek : učitel pride, ko je učenec pripravljen poslušat ...

in tudi, ko je pripravljen poslušat, še ne pomeni, da sliši ...

 

 

naš um je še preveč zaslepljen, da bi razumel nekatere stvari  wink.png

tongue.png

Hehe, kako sta predvidljiva v svojih egotripihHydrogen.gif  



#64 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 19:11

No vidva ..kaj sedaj , a sedaj bom pa iluminatsko muzko poslušala al kaj ....huh.png huh.png huh.png huh.png

 

iliminatska ali reptilska muzika se sedaj množično predvaja po radiu, malo pobrskaj znane skupine od leta 1950 dalje do danes.

če bi šla malo bolj v analizo, tudi trenutna glasba predstavlja kvaliteto življenja na zemlji.

Sedaj, ko je kao kriza, se vrti samo neko cviljenje in zavijanje, sama muzika  ima tudi kodirane tekste, frekvence, točno določene takte, kateri uspavajo pravilno delovanje možganov in ostalih organov. wink.png

 

strelka, daj ustreli že enkrat biggrin.png



#65 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 1. september 2013, 19:15

Vama?griny.gif



#66 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 19:17

Iknee je enako firbčna kot midva z shamanom, le da ona živi na svojih resnicah, midva pa na egotripih biggrin.png  biggrin.png  biggrin.png



#67 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. september 2013, 19:31

hjm ..po moje pa ..vodo najtežje ustaviš...biggrin.png

 

 ..tud uradna znanost prizna ..da nekaj ne štima v darwinovi hipotezi ...wink.png

sej ne da jo lahko ustaviš hitro pač naredi svoje ravno zato.....

vulkani pa lahko zakrijejo tako močno sonce recimo ki je vir življenja tudi za dlje časa,da ne govorimo o zraku ki se ga ne da dihat.

ne vem no nisem glih prepričana o tem kar bluzim se mi zdi pa logično....



#68 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. september 2013, 21:08

iliminatska ali reptilska muzika se sedaj množično predvaja po radiu, malo pobrskaj znane skupine od leta 1950 dalje do danes.

če bi šla malo bolj v analizo, tudi trenutna glasba predstavlja kvaliteto življenja na zemlji.

Sedaj, ko je kao kriza, se vrti samo neko cviljenje in zavijanje, sama muzika  ima tudi kodirane tekste, frekvence, točno določene takte, kateri uspavajo pravilno delovanje možganov in ostalih organov. wink.png

 

strelka, daj ustreli že enkrat biggrin.png



#69 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 1. september 2013, 21:21

Meni se pa te razlage nekako ne skladajo z ostalimi teorijami, ki jih omenjate na tem forumu....


Life begins at the end of your comfort zone. 


#70 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 21:26

katere teorije pa še omenjamo ?



#71 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. september 2013, 22:29

Ločimo majhne potope- ko je bilo lokalno omejeno in je šel v maloro samo en kontinent al pa malo več in velike potope, ko so bile spremembe na celem planetu...Recimo zadnji ostanek Atlantide bi se lahko smatral za majhen, ker so se sami nekaj igral z energijami...Veliki so pa vezani na kozmične cikluse, se jih da približno napovedat in teh je bilo samo par, mislim da samo 3 ali 4. Medtem ko je malih bilo več...Zemeljska os se obrne pri velikih...Mislim pa da ezo bajke omenjajo, da je bila Lemurija uničena od ognja (vulkani, premik zemeljske plošče in vse kar gre zraven), medtem ko naj bi Atlantida bila uničena zaradi potopa...Pa mislim da je dva proti dva...dve glavni vivilizaciji uničene z ognjem, dve z vodo...

 

Zgodbica o Noetu je večplastna...nanaša se tudi na potovanje Zemlje po mlečni cesti...zato je treba poznati določene ključe, da se lahko pretolmači...

 

Da smo človečki bili ustvarjeni iz strani alienčkov kot sužnji, to se pa ne sklada z mojimi bajkami...so pa v Atlantidi bile neke piz*** z implantanti (manipulacije) katere ima v tem življenju marsikateri napreden človeček. Ampak to so čisto druge bajke...So nam pa naši kozmični brati dali "gradnike" za naša telesa (ne samo fizičlno)...

 

Najbolj jebene sile, ki nas zavirajo pri razvoju (evolucija) izvirajo iz 2 al 3 človeške rase, ko smo bili še v eterični obliki, nismo še imeli takega fizičnega telesa kot danes. Pred temi silami se lahko iluminati, reptilčki in še marsikdo, ki so danes kao krivec za vse skrijejo. Se pa s temi silami ne ukvarjajo obični človečki duhovnjaki, ampak višji posvečenci. Ta level je tudi za mene še malo high...V bistvu se tudi posameznik- višji posvečenec- sam težko sooča s tem, to je bolj timsko delo...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#72 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 1. september 2013, 22:51

konec koncev čist vseeno,

če bo mo preživeli, se obdržali na površju,

narava je trda, hitra in vztrajna,

je v nas, v vsakem od nas,

nevem že koooolikooo civilus pa traalala je korakalo, lebdelo,

na tej zemlji. So pa le te pustile globoke odtise v zemlji.

Samo si predstavljajte na vrtu, v gorah, v vodi, kjer koli že ste,

da se dotikate nečesa starega, polnega spomina...Morda pa se vam bo odprla pandorina skrinjica.


dReAM

 

 

 


#73 mile82

mile82
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 2. september 2013, 07:34

Za začetek vam priporočam ogled bosanskih piramid v Visokem. Ravno prejšnji teden sem imel priložnost zadevo videti od blizu.... Ni pretirano daleč, ene 4 h vožnje do tja....

  ..Na tem posnetku Semir predstavi nekaj novih najd tako v Bosni, kot drugod po svetu.  



#74 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 2. september 2013, 08:31

mile a imaš kakšne slike ki si jih posnel,kako je bilo dej malo gor,jaz bi jih šla ogledat mi nekako ne znese zaenkrat,mal povej...



#75 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. september 2013, 15:32

katere teorije pa še omenjamo ?

En del teh teorij, ki se omenjajo v tej temi, sem brala že pred leti. Pa mi nekako marsikaj ni ravno štimalo. Ti pišeš, da se ti sestavlja mozaik, najbrž si prebral, slišal krepko več, ker mene je takrat potem minilo do vsega. Ne vem, sedaj tako ali tako nimam časa za to, še manj gledati filmov o tem.

 

Mogoče poskušam preveč logično razmišljati, ampak bolj ko to berem, se mi zdi, da kvečjemu kreator potrebuje eno orng šolobiggrin.png. V glavnem, vse okoli "rasti" človeka, njegovega napredka, do razsvetljenja - zakaj potem toliko p.....rij? Zakaj vojne, zakaj mešanje ras, zakaj sužnji, če smo vsi iz enega in tendiramo k istemu cilju? In kakšen religiozni eksperiment? Zakaj ali kdo nas hoče poneumiti, zasužnjiti, zavira rast ipd, če smo (naj bi bili) vsi eno? What's the point? 


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0