Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj naj storim?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
138 komentarjev na to temo

#26 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. september 2013, 15:10

saj veš ... sem šaman ... in pogledal sem skozi tvoje oči .... 

zato, da spoznam resnično zgodbo .... 

in zato poznam celo zgodbo .... 

nadaljevanje pa ni za javnost ...

 

glede opravičevanja ... te zgodbice tukaj itak jemljemo z rezervo ...

 

Ti si ja en ša*an, sam ne z m temveč z b. Šaban Šaulič, al kaj je že, manipulatorčič iz spodnje dubice ( al pa oki, iz zgornje)....

Če bi enkrat pogledu skozi lastne oči in vidu kake bedarije tu pišeš, bi se mogoče celo malčk zamislu.....

 

icon_smile_dead.gif

 

Nasa, un tekst k si ga prebrala je res bil. Sam je manipulatorsko zginu, oziroma ga je manipulatorčič zbrisu, kot briše in popravlja večino tekstov..........pač, kdor nima v glavi ma v nogah..........al pa tm nekje vmes........icon1_rolleyes1.gif



#27 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. september 2013, 15:14

hee ... oglasil se je še mising link ... 

tudi skozi tvoje oči sem že pogledal in skoraj preveč vem o tebi ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Tvoja sudbina manipulatorčič, tvoja sudbina.......wink.png



#28 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. september 2013, 15:49

rad vem s kom govorim ... zato se prepričam

 

Dej še čez moje oči poglej, pa povej kaj vidim.



#29 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. september 2013, 16:02

Nasa, ne opravičuj se. Imaš svojo zgodbo, svojo preteklost in prihodnost. Preteklosti spremeniti ne moreš, vsi smo pa že kdaj naredili kakšno neumnost. Lahko pa spremeniš sedanji trenutek in svojo prihodnost. OK, eni pravijo, da preteklosti in prihodnosti tako ali tako ni in da obstaja samo sedanji trenutek. 

 

To, da vsi sodelujoči tukaj gor menda nimamo urejenega življenja, je tako že znano vsem (predvsem tistemu, ki ima očitno edini urejene zadevetongue.png). Pač tukaj potem zapravljamo čas in spravljamo v (ne)red še ostale s svojimi razmišljanji in izkušnjami. Verjamem, da ti v takšnih trenutkih pomaga že kakšna tolažilna beseda oziroma vedenje, da nisi sama v tem in da se stvari vedno nekako poštimajo, četudi je težko.

 

Ne ženi si pa k srcu zapisov, ker na koncu si ti tista, ki si odgovorna za svoja dejanja in svoje življenje. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#30 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. september 2013, 16:08

nasa,ja, komentar od shamannamota je bil zbrisan, imaš prav...pisal je neki v zvezi s tem 'naučiti' kolkr sm uspela videt.

 

pa, da so odgovarjali sami taki, ki sami nimajo rešeno semizdi...

 

no, kokrkoli.

lepo reši zadevo ylflower.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#31 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. september 2013, 16:48

to kaj bi videl mi sploh ni zanimivo ... laugh.png laugh.png laugh.png

recimo tvojega nafiksanega gurudeva ...

 

Se vid, da nis pogledu ja. 



#32 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. september 2013, 17:17

seveda nisem ... tongue.png

 

Škoda.



#33 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. september 2013, 18:29

anči ... ker imaš verjetno v mislih mene .... laugh.png

nimam vsega urejenega ... nihče nima ... 

 

je pa res : če postaviš vprašanje in resnično iščeš odgovore, potem je treba vedet, da dobiš tudi odgovore, ki ti niso všeč ...

ker so drugačni od tvoje samopodobe ...

No, potem se pa napiše - tukaj ti odgovarjaMo tisti, ki še sami nimaMo stvari poštimanih. Ali na tem forumu sMo sami zblojenci, ne NAS jemati resno. Skratka, hudič je v detajlih (in slovnici). Če so ljudje v stiski, jih ni treba še bolj potiskati dol.

 

Seveda ljudje ponavadi želimo slišati le lepe stvari in ne tistih, s katerimi se ne strinjamo ali iščemo potrditev lastnega mnenja/odločitev. Vendar je eno nasprotno mnenje, drugo pa spet te grožnje in strašenje ljudi. O tem sem pa pred kratkim že dovolj napisala, zato se ne bom ponavljala...


Life begins at the end of your comfort zone. 


#34 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. september 2013, 19:03

Nasa, lepo pozdravljena. Hvala ker si se tko odprla. V težki situaciji si ja. Kokr sm jz razumel, mož in njegova familija izvajajo prevlado nad tabo. Ti za njih nisi enakovredna, ampak avtomatsko podrejena in včasih tudi zapostavljena. Ne upoštevajo te lih nevemkolk, tudi če se motijo pri določeni stvari. Tud mož ni popolnoma tvoj, ampak je še od svoje familije, ker čuti določeno korist od tega, ampak ne ve da s tem zapostavlja tebe in s tem tudi del sebe. Žal je tko. Ampak vedi, da tudi oni trpijo zaradi tega. Ljudje smo nagnjeni k zlorabljanju položaja, ampak se ne zavedamo kolk gre v bistvu nam to v škodo. Jz verjamem, da če prosiš Boga, da ti pokaže rešitev, brez da kriviš druge za svoje probleme, da bo taka, ki bo v dobrobit vseh. Bog je vsedober. In vsakemu pomaga, ki ga prosi za pomoč.   



#35 NASA

NASA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 3. september 2013, 19:31

Živjo vsem,

 

Hvala za vse informacije in odogvore.

 

Moram povedati da sem se videla v vlogi ki si jo opisal Legenda Foruma. Verjamem da se ne počutijo tudi oni z mano dobro, ker smo si očitno res različni in tudi moja dejanja niso v skladu z njihovimi pričakovanji na žalost. Sicer s tastom in možem drugače nimam težav.

 

S tastom smo vedno dobro sodelovali, tako kot z partnerjem.  Ko pa imam stik s taščo se pa velikokrat hitro konča hobro počutje in se hitro počutim utesnjena tako kot v družbi sestre od moža.

 

Mogoče bom morala nekaj narediti tudi na sebi, vendar se bojim da če se ne umaknem iz okolja kjer sem ne bom mogla, ker mi pobira energijo in namam volje. Na žalost mi ni prijetno biti doma, kar vem da ni dobro in se poskušam izogibati tem občutkom in poskušam živeti normalno vendar ni lahko.

 

Nimam pa več volje se prilagajati, ne morem pozabii,  je bilo preveč ,.... bi se počutila kot da sem samo sebe izdala. Ne vem.


ylflower.gif

 


#36 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. september 2013, 19:56

Živjo vsem,

 

Hvala za vse informacije in odogvore.

 

Moram povedati da sem se videla v vlogi ki si jo opisal Legenda Foruma. Verjamem da se ne počutijo tudi oni z mano dobro, ker smo si očitno res različni in tudi moja dejanja niso v skladu z njihovimi pričakovanji na žalost. Sicer s tastom in možem drugače nimam težav.

 

S tastom smo vedno dobro sodelovali, tako kot z partnerjem.  Ko pa imam stik s taščo se pa velikokrat hitro konča hobro počutje in se hitro počutim utesnjena tako kot v družbi sestre od moža.

 

Mogoče bom morala nekaj narediti tudi na sebi, vendar se bojim da če se ne umaknem iz okolja kjer sem ne bom mogla, ker mi pobira energijo in namam volje. Na žalost mi ni prijetno biti doma, kar vem da ni dobro in se poskušam izogibati tem občutkom in poskušam živeti normalno vendar ni lahko.

 

Nimam pa več volje se prilagajati, ne morem pozabii,  je bilo preveč ,.... bi se počutila kot da sem samo sebe izdala. Ne vem.

 

Ja, za to pa rabiš nadnaravno pomoč. Prosi ga.



#37 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. september 2013, 20:00

a za eno ulico vmes ... ? 

 

Ne, za spoštljivo skupno življenje.



#38 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. september 2013, 20:58

nimam teh izkušenj, si pa predstavljam,

da se vmešavati v odnos drugega ni dobro hotenje...

Moje mnenje, moj pogled (prosim lepo, malo zamegljen od ob večerje spremljajočega Shirazainno.gif).

 

Opažate, kako se ljudje raznežimo ob majhnih otrocih? Velja podobno tudi za živalske mladičke, so bistveno bolj prikupni od odraslih in v nas vzbudijo drugačne občutke. Vidiš ljudi, v večini so to starejše gospe, ki v trgovinah, bankah, javnem prevozu in še kje kar pristopijo in nekaj drezajo v tega otročka. Večkrat tudi nosečnice. Zanimivo, da teh ljudi nikoli ne vidiš na otroških igriščih, kjer otrok ne manjka. Ne vem, ali podzavestno poleg ljubkosti vidimo v njih nekaj nedolžnega, še nepokvarjenega ali nekaj, kar se da popolnoma zmodelirati...

 

Druga stvar je, da se starši, tudi stari starši želijo izpopolniti ali uresničiti lastne želje preko otrok. Ponavadi gre za osebe, ki nimajo svojega življenja, svojih hobijev, ki so praktično večino lastnega življenja in časa posvetile družini, otrokom, skratka drugim, niso pa imele toliko dela, da bi se zaposlili (recimo kmetija). Vso svojo energijo usmerijo v udejstvovanje drugih in izpolnjevanje njihovih potreb, nase pa pozabijo. Potem pa šok, ko otrok ne ostane doma, ne gre po njihovi zarisani poti, se jim (po njhovo) zoperstavi in jih izda. 

 

Tretje, kar omenjaš, je to, da ljudje izhajamo iz sebe in svojega vidika in pozabimo, da drugi mogoče ne razmišlja enako kot mi. Istočasno vstopi ego, torej jaz imam prav, poslušajte me, jaz najbolje vem, kaj je dobro zame (in za vse ostale). 

 

Potem pa pride do dinamitne kombinacije vseh vpletenih, sploh kadar gre za sina in priženjeno snaho ter vnuka/vnukinjo. Ne rečem, dandanes ljudje premalo cenimo izkušnje in modrost starejših, a se mi zdi, da velikokrat starejši ne znajo postaviti tiste meje med nasvetom in vtikovanjem ali kontrolo... 

 

Verjamem, da imajo psihologi že vse to obdelano, a ko si vprašal ravno nas, naj ti botongue.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#39 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 4. september 2013, 06:18

Ne, za spoštljivo skupno življenje.

 

Če verjamemo v Boga tako, da ga prosimo za pomoč in mu predamo rešitve, potem tud zaupajmo, da bo On določil situacije in "igralce". Ker to se pol izključuje, če sami pogojujemo, kako naj bi pomagal...

 

Mogoče pa NASA potrebuje, da tud v sebi pozna drugo plat spošljivosti, ko si to le izključno do sebe, s tem tudi posledično do drugih - to pa lahko izpade kar nespoštljivo. Mogoče si preveč ponižna do ljudi, jim daješ preveliko vrednost, morda zaradi svoje življenjske poti, ne vem NASA, ugibam, glede na to, koliko si se tu neznancem opravičevala. Morda, morda...


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#40 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. september 2013, 07:15

In kje so kakšne astro bajke- planetki, lunca, sonce...Še tisti, ki ima nekaj pojma, ni povedal nič pametnega...tongue.png

 

Na podlagi rojstnih podatkov se ponavadi ne da nič kaj konkretnega svetovat za prihodnost razen mogoče kakšnih stvari vezanih na EMŠO...tongue.png

 

Se mi pa pri tem pojavljata dva vprašanja:

-zakaj glih astrologija

-koliko si ti ali tvoj partner naredila na sebi- osebnostna rast, meditacija, psihološka analiza (za to je tudi astrologija koristna), itd...

 

Dvomim da so se problemi začeli z rojstvom otroka. Določena nesoglasja so po vsej verjetnosti že od prej, on jih je samo potenciral. "Klasika" kar se tiče meddružinskih odnosov...Rešitev- selitev ali pregraditev stanovanja s svojim vhodom. S tem da bo moral partner jasno postaviti mejo svojim staršem do kje se lahko vtikajo v njegov life...

 

Ponavadi so vzroki za nesoglasja podedovani podzavestni vzorci, navade, ipd. ki jih imata oba partnerja iz svoje strani...Na kratko povedano oba morata naresti korak naprej oz. malo spremeniti miselnost navade...Kaj je pa ovira pa lahko lepo nakaže kakšna psihoanaliza...Evo čisto zemeljski pristop, brez vudu čarolij...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#41 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 09:26

Če verjamemo v Boga tako, da ga prosimo za pomoč in mu predamo rešitve, potem tud zaupajmo, da bo On določil situacije in "igralce". Ker to se pol izključuje, če sami pogojujemo, kako naj bi pomagal...

 

Mogoče pa NASA potrebuje, da tud v sebi pozna drugo plat spošljivosti, ko si to le izključno do sebe, s tem tudi posledično do drugih - to pa lahko izpade kar nespoštljivo. Mogoče si preveč ponižna do ljudi, jim daješ preveliko vrednost, morda zaradi svoje življenjske poti, ne vem NASA, ugibam, glede na to, koliko si se tu neznancem opravičevala. Morda, morda...

 

Ja, najboljš se je čiz predat Bogu, da dosežemo harmoničen odnos z vsemi.



#42 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. september 2013, 09:49

ni teme, kjer ne bi madam mgd posiljeval folk s svojim qurcem.

 

da mu bog da zaposlitev, kjer bo poleg mehkužnih rok uporabljal tudi mozak.  Hydrogen.gif



#43 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 10:22

če boš kdaj imel družino .... wink.png

boš najbrž odprl novo temo ... prosil boš za pomoč ... ker, krišna bo zbrisal ... najbrž ga bo bolela glava od vsega ...

 

Mam družino. In po pomoči Krišne je harmonično. Lih zarad tega ker sem po njegovi milosti lahko opustil te "najbrž" špekulacije. Glede svoje družine pa veš sam, pa jz tud vem, pa Krišna tud ve. 



Če nismo iskreni, se samga sebe varamo in pol so nam za probleme vsi drugi krivi in posiljujoči :) Ampak s tem problem ne bo šel stran, ampak se le še stopnjeval. Spet govorim iz izkušenj.



#44 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 10:26

koliko otrok imaš ?

 

3



#45 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 10:33

3

 

Dva sta bla na začetku oba predana, pol je najprej en ratu kontra (v mojo dobrobit, da se lahko izboljšam) in je zdej spet zadovoljen, ta drug je mal kasnej ratu kontra (v mojo dobrobit, da se lahko izboljšam) pa je zdej spet zadovoljen. Ta tret je pa že skos tud z malim zadovoljen smile.png Vse po milosti Krišne.



#46 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. september 2013, 10:41

a lahko prosim nehaš ?????????????????????????????



#47 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 10:51

nekaj tu ne štima ... po skypu si rekel, da nimaš otrok ... zdaj pa jih imaš v nekaj mesecih kar 3 ... 

a si na hitro fasal trojčke ... al ti jih kdo posodi ... scratchchin.gif

 

če nimaš otrok, potem nimaš družine ...

potem je to le zveza dveh ali več partnerjev ...

 

povej kaj več ...

 

Gold prav, da ne smem :)



nekaj tu ne štima ... po skypu si rekel, da nimaš otrok ... zdaj pa jih imaš v nekaj mesecih kar 3 ... 

a si na hitro fasal trojčke ... al ti jih kdo posodi ... scratchchin.gif

 

če nimaš otrok, potem nimaš družine ...

potem je to le zveza dveh ali več partnerjev ...

 

povej kaj več ...

 

Se ti glede na to kar sem napisal glede treh otrok zdi, da sem neiskren?



#48 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 11:16

načeloma ne ... lahko imaš recimo partnerko s tremi otroki ... 

ali pa partnerja, ki je pripeljal v zvezo 3 otroke ...

 

ti povej, ti razloži ... če želiš seveda, če želiš biti prepričljiv ... in svetovat drugim ... 

 

Če mi do tuki ne verjameš pol mi tud naprej ne boš smile.png Zate ne morem bit prepričljiv in ti svetovat. Tako kot ne morš vidt sonca, če si pred njim zatiskaš oči. Pa ne ker bi blo s soncem kej narobe, ampak ker ga ti nočeš pogledat. In ti trenutno bolj verjameš svojim in od drugih mentalnim špekulacijam, zato tud če jaz mam kej več od tega, ti tega zaradi svoje navezanosti ne boš mogu sprejet smile.png Šele ko ti to kar imaš ne bo več dovolj in ko boš začutil pr nekomu, da ima kaj več boš naravno pripravljen sprejet. Zato moje prepričevanje tebe nima smisla in ne bom zgubljal cajta sam zato ker bi hotu bit "prepričljiv" in "svetovalc".



#49 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. september 2013, 11:39

a lahko prosim nehaš ?????????????????????????????

 

Tolk po posiljevanju na vseh temah smile.png Aja sej res, tvoje je upravičeno, ker je v dobrobit vseh smile.png

 

NASI, ki je spraševala, sem ji opisu njeno situacijo kot jo jaz vidim s katero se je strinjala sem ji podal nasvet glede rešitve. Ona ga lahko sprejme ali pa zavrže. Njej sem ga napisal prvič, četudi ste ga drugi mogoče že 100x prebrali, ker je nova in ker je spraševala. Seveda so prišli tudi predlogi za izboljšavo, za kar sem hvaležen smile.png



izmikaš se ... 

 

osebno pa ti privoščim 3 otroke in še več, če jih želiš ...

 

Aja, zdej se jz izmikam in naj raje kažem sonce nekomu, ki drži zaprte oči? smile.png Jz si želim čiste ljubezni do Krišne, na podlagi mnogih osebnih izkušenj.



#50 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. september 2013, 11:41

včasih imam občutek, da si hujši od jehovih prič hypnodisk.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0