Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj naj storim?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
138 komentarjev na to temo

#101 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. september 2013, 19:56

to je bolj vprašanje za naso ... 

meni ne pomeni kaj dosti ...

 

pod tem pa se skriva ugled, denar, vpliv ... nekdo si s tem predstavlja srednji sloj ... ali višji sloj ... predvsem pa materialno preskrbljenost

seveda, ugled je možen tudi na drugih področjih ... 



sem že napisal ... 39 let v zakonu ...

aja oprosti nisem zasledila



#102 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. september 2013, 20:46

ja  mayita, leta hitro minejo, če živiš s partnerjem, ki ga ljubiš

ne vem zakaj si sploh komentirala,kaj je bil tvoj namen, pokroviteljstvo....

lahko si z nekom samo iz navade.

 

samo poglej kako se je obrnil 20letni zakon pri NASI....(pa ne pravim zdaj da sta bila ona dva skupaj samo iz navade)

 

drugače pa je se strinjam s tabo, ko nekoga ljubiš se čas kar nekam izgubi....



#103 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 20:50

Mayita, prečekiraj naso, pa ti bo marsikaj jasno...



#104 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. september 2013, 20:58

nooo ... saj pravim ... treba je dvomit in razfukat vse po vrsti .... laugh.png laugh.png laugh.png

poglej šaman to si ti natvezil in ti si začel dvomit,ne veš kaj se dogaja v resnici na os ali kar koli tko da nehaj metati kar nekaj ven.

 

tudi jaz sem za dolge veze in niti podrazno se ne vidim v taki luči kot jo ti opisuješ.



Mayita, prečekiraj naso, pa ti bo marsikaj jasno...

sem jo že.....



#105 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 21:00

zakaj pa jo potem zagovarjaš ?



#106 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. september 2013, 21:07

zakaj pa jo potem zagovarjaš ?

jaz ne zagovarjam nikogar....

sem nevtralna...

sam kar je pa preveč je pa preveč



scratchchin.gif .... preveč poznam poslovanje preko OS in širše ... pa še kaj ... 

 

 

scratchchin.gif .... preveč poznam poslovanje preko OS in širše ... pa še kaj ... 

ma nimaš pojma ker če ne bi malo drugače pisal.. ker kar si napisal ni res, žal....



#107 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 21:23



sem jo že.....

 

 

Če si jo dobro, zadeva sploh ni tako rožnata kot se opisuje. Zanimivo bi blo brat pisanje njenega moža................



#108 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. september 2013, 21:47

Če si jo dobro, zadeva sploh ni tako rožnata kot se opisuje. Zanimivo bi blo brat pisanje njenega moža................

Itak, da ni ....

 Ona je zdaj tukaj prosila za pomoč in ji je treba pomagat zato ker če ona spregleda določene stvari in začne gledati stvari drugače se ji bo svet okoli nje spremenil, a ne tupi šaman skozi tega, dela pa čisto v drugo smer. v primerih se ne išče grešnega kozla ,ampak kako se lahko izboljša situacijo.

Očitno je da trpi in zaradi tega trpi mož in njen otrok, torej če pomagamo njej bomo pomagali celi družini....

drugače v kartah se vidi tudi njen mož.....

sej se ne bi mešala v vaše poste če me pač ne bi zmotilo kar me pač je....



#109 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 21:56

Ona je prišla gor jamrat, kar dela že celo življenje.

Kak ji lahko pomagamo, če je pa ona vedno glavna in edina žrtev v familiji ??

Spremenit se itak nima namena, ker bi se drugače v 20tih letih že tako ali drugače morala.

Dec se je že zdavnaj naveličal poslušat stare plošče in je pri svoji mami našel tisto, kar ni mogel pri ženi.

Po rojstvu otroka je žena dobila dodatna krila, katera opletajo po celi bajti.

 

Mi je žal, da pišem to tukaj, tko se zadeva vidi in čuti, če se motim, naj me popravi tisti kateri vidi malo več wink.png



#110 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 22:09

že zdavnaj bi lahko pogledala nazaj, ampak noče..

babja trma biggrin.png



#111 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. september 2013, 22:23

Ona je prišla gor jamrat, kar dela že celo življenje.

Kak ji lahko pomagamo, če je pa ona vedno glavna in edina žrtev v familiji ??

Spremenit se itak nima namena, ker bi se drugače v 20tih letih že tako ali drugače morala.

Dec se je že zdavnaj naveličal poslušat stare plošče in je pri svoji mami našel tisto, kar ni mogel pri ženi.

Po rojstvu otroka je žena dobila dodatna krila, katera opletajo po celi bajti.

 

Mi je žal, da pišem to tukaj, tko se zadeva vidi in čuti, če se motim, naj me popravi tisti kateri vidi malo več wink.png

gold po čem pa ti to vidiš?resno te vprašam?

spremeniti za koga?

in če se jo je dec že zdavnaj naveličal,zakaj je pa ni že prej potlej odpikal in zakaj ji je naredil otroka? mogoče posesivnost....

če bi se njej šlo za materialne stvari kot šaman govori, bi se lahko ločila že prej in dobila polovico njegovega premoženja, pa ni tega storila? če si je pa naredila otroka samo zato da bi krila dobila, ma ne vem če bi čakala tri leta....

pa še nekaj žal ampak ne pravim da je moje videnje boljše od kogarkoli tukaj gor,ampak kar nekateri opisujejo, jaz nisem videla in tudi ne čutila...



#112 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. september 2013, 22:54

gold po čem pa ti to vidiš?resno te vprašam?

spremeniti za koga?

in če se jo je dec že zdavnaj naveličal,zakaj je pa ni že prej potlej odpikal in zakaj ji je naredil otroka? mogoče posesivnost....

če bi se njej šlo za materialne stvari kot šaman govori, bi se lahko ločila že prej in dobila polovico njegovega premoženja, pa ni tega storila? če si je pa naredila otroka samo zato da bi krila dobila, ma ne vem če bi čakala tri leta....

pa še nekaj žal ampak ne pravim da je moje videnje boljše od kogarkoli tukaj gor,ampak kar nekateri opisujejo, jaz nisem videla in tudi ne čutila...

 

 

vprašam kristalno kuglo wink.png



#113 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. september 2013, 06:56

brezo glej res je veliko agresije do moških je pa tudi veliko pohlevnih žensk, ampak vi moški raje vedno kar prvo vržete ven je ravno agresijo do moških.

ker se vi kot moški tudi vedno raje vidite kot žrtev....

nekaj so resnične stvari nekaj so pa ugibanja.

 

Zgornje vzorce sem na brzino prečekiral, sem šel kar po spisku od človečka M. Razen enega ali dva, ki sta prav izstopala in sem jih hitro zaznal...in to je bilo samo površinsko...v partnerskih odnosih je zmeraj priporočljivo delat najprej pri osnovah...tongue.png biggrin.png

 

In kaj tebi kažejo karte, ali si preverila...mogoče je pa čas, da začneš uporabljat magično kuglo...tongue.png

 

brezo kakšno agresijo ima pa ženska, če se z moškimi bolje razume kot z ženskami.

 

in to čist resn sprašujem ...biggrin.png

 

Lahko nima nobene, lahko pa ima podzavestno agresijo do žensk...to pomeni da se recimo tudi z mamo, sodelavkami al pa kakšnimi bližnjimi žernskicami sorodniki ne bo glih najbolj razumela...Treba je namreč ločit jezo do nekoga al pa zamero, nestrinjanje, ipd...Ali preprosto povedano ko gre nekomu nekdo na živce, ko čuti jezo do njega pa sploh ne ve zakaj, ker se ni nič takega zgodilo al pa se prvič srečata...Pa jeza samo na enega ali dva človečka je pač normalno...Ko pa neka ženska reče, da so vse ženske kurbe, to pa že zna biti dober pokazatelj, da nekaj je na temu...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#114 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 6. september 2013, 07:56

za kozlat


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#115 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 6. september 2013, 08:14

za kozlat

 

po dolgem času, se z nekom 100% strinjam.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#116 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 6. september 2013, 08:16

za kozlat

 

OK-thumb.gif

 

Tu niti une ponarodele "oprosti jim oče saj ne vedo kaj delajo" ne moreš uporabit, k tej bluzatorji točno vejo kaj delajo......

 

icon_smile_dead.gif



#117 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. september 2013, 08:28

za kozlat

 
Kozlanje je obrambni refleks organizma...torej če imaš preveč strupov v organizmu al pa si popil preveč alkota, se lahko mirne volje nakozlaš...tongue.png
 

Tu niti une ponarodele "oprosti jim oče saj ne vedo kaj delajo" ne moreš uporabit, k tej bluzatorji točno vejo kaj delajo......

 

Omar pa kot astro stručko javno ni povedal nič pametnega, pa baje so astro bajke njegovo področje...mogoče je pa izgubil astro sposobnosti...tongue.png  Če bi prebrali astro zadevce, bi ugotovili, da je tudi Omar neke vrste bluzator in to astro...Mogoče nam pa lahko sedaj poveš zakaj si spremenil nickname...pred magično kuglo oz. big brother is watching se ne more noben skriti...Torej bi lahko rekli, da velja zgornja izjava tudi za tebe...In pameten človeček ne pljuva glih v svojo skledo...No ja, sicer smo pa tukaj po forumu vsi malo glupi, tupi, otkačeni, nori, shizofrenični, ipd...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#118 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 6. september 2013, 08:30

nekatere copate bi rade zagovarjale ženski prav, ja saj za njih imajo ženske vedno prav...wink.png



#119 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 6. september 2013, 09:06

nekatere copate bi rade zagovarjale ženski prav, ja saj za njih imajo ženske vedno prav...wink.png

 

Od kdaj se prav...deli na ženski in moški prav?..wink.png ..

Ravno zato..ker ni tistega skupnega "prav" lahko na prste leve noge prešteješ pare,

ki jih veže prava harmonija ljubezni.


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#120 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 6. september 2013, 09:10

fantje, mene pa zanima kdo od vas pri starših živi :)

 

pa če kdo od vas pri taščah in tastih živi.

 

kr tko me zanima,

no, če bo kdo hotel sploh odgovorit.


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#121 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 6. september 2013, 09:17

Od kdaj se prav...deli na ženski in moški prav?..wink.png ..

Ravno zato..ker ni tistega skupnega "prav" lahko na prste leve noge prešteješ pare,

ki jih veže prava harmonija ljubezni.

 

Gre se za moške copatke..

Ženske, lahko bi že spoznale, da si z copatki ne moreš kaj dosti pomagat, saj je njihova samozavestna sigurnost na psu.

Ja, nekatere jih potrebujete za treniranje, kot hišne ljubljenčke ( psičke ), samo nega med hišnimi ljubljenčki in copatki se razlikuje.

demotivacija.si_MOSKI-SO-KOT-MALI-PSICKI



#122 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 6. september 2013, 09:19

ma ne shaman, sej nisem podala vprašanja zato, da bi se pol koga tle linčalo in jebalo v glavo...

 

ampak tko za predebatirat v tej temi, pa videt različne poglede in stališča.

 

en je pri starših lahko tudi, ker skrbi za njih, so morda bolni ali karkoli, ni

 mus, da je nekdo pri starših, ker ni zmožen al kej...


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#123 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 6. september 2013, 09:39

preveč poznam poslovanje preko OS in širše ... pa še kaj ... 

najbrž ti bodo na OS priporočale kako vse skupaj čim prej razfukaš ... 

partner .... jih ne boli preveč ...

Ne samo, da si aroganten, temveč tudi paranoičen. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#124 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. september 2013, 10:07

jah ..ja lahko je to podzavestna agresija ..lahko pa to tud ni ..morda .pa bi rekla magična kugla ..ja sam Djuro i ovo so kučne čarolije ...tongue.png

huh.png

 

no take zadeve je pa ponavadi v takih primerih več  slišati iz moških ust ...huh.png wink.png iz ženskih še nisem.

 

Zgleda da še nisi naletela na kakšne stare mamce u kakšnem malem selu kako se zmrdujejo, ko vidijo kakšno mlado najstnico v mini krilu...tongue.png To izjavo sem slišal tudi od nekaterih žensk v srednjih letih, ki jim je partner pobegnil al pa ga je srajčkal z drugimi. Drugače pa ja, iz moških ust je večkrat slišat nekaj v tem stilu...In ja mogoče je podzavestna agresija al pa ne, takrat o teh bajkah še nisem vedel dosti...Sad sam se malo opametio u Djurovoj školi kučnih čarolij...tongue.png biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#125 NASA

NASA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 6. september 2013, 12:51

Jaz pa sama pri sebi vem, da sem z možem in sem vedno bila ker sem ga imela rada, sem ga ljubila!

 

Vedno sem si želela  ostati z njim, si ustvariti družinico  in živeti v harmoniji, vendar se na žalost  včasih stvari spremenijo (zaradi vpletanja drugih in ker ne znamo rešiti stvari na pravi način) in če se po dolgih prepirih svari stopnjujejo v slabše (3 leta), potem prideš v trenutek ko razmišljaš kaj je bolje storiti !!

 

 

Za določene člane pa: (saj veste sami komu je to namenjeno)

Popolnoma ste v zmoti kar  pišete o meni glede ugleda, vendar če se želite izživljati vam pustim.

Ugled  me ne osrečuje in me ni nikoli,................ in to vem iz otroštva!!!

Bogastvo življenja so zdravje, ljubezen, sreča in seveda harmonija v družini !!!!!!!

 
 

Želim si samo ljubezni, razumevanja, upoštevanja in spoštovanja !!!!!!

 

 

Hvala  in lep pozdrav vsem!! :)


ylflower.gif

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0