Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Obupana


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
19 komentarjev na to temo

#1 metka2

metka2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. september 2013, 15:17

Jest sm pa čist obupana.Sm poročena 32 let.Skupi z možem imava dve čudoviti hčeri.Že vs čas pa dozdevam da ima moj mož drugo.In pokazal se je resničn in dozdevam da je njegova ljubca noseča že neki mesecev.Ko ga kej uprašam ponori.Bojim se da nam stori kej hujšga.Ne vem kej storit.Vi tuki na forumu k imate velik izkušen ab mi lohka kej svetoval.A še obstaja možnost da se zopt poglihava.Saj neb pisala pa se mi živlejne podira.Nism več tko mlada.Učaseh bi se kr proč spraula.Prosm prosm za pomoč.Pa kam bi se še lohka obrnila.
 



#2 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 14. september 2013, 07:19

pozdravljena, Metka icon_smesko.gif

 

 

kliknila sem na tako tematiko v google in podajam ti primeren link za take težave http://med.over.net/...php?140,2617230

 

 

obstajajo razne posvetovalnice in tako kot si tale forum našla, lahko tudi posvetovalnice temu namenjene.

Dvomim, da ti bo tu kdo lahko pomagal...prej boš najbrž tarča in kost za glodat.sori, ....

 

 

V vsakem primeru ti želim, da poskrbiš zase in zaživiš življenje flowers.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#3 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2013, 09:42

mogoče mal pozno..., a si se kdaj vprašala zakaj je do tega prišlo ??



#4 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2013, 10:02

po toči zvoniti............

 

ja, kaj nardit ?

 

vzem se v roke, postavi si nove cilje, če je ded šel kaj češ, saj konec koncev ni tvoja last, kot tudi ti nisi njegova last.

Ustvari si novo življenje, ne glede na leta imaš še vedno čas. Življenje je vedno zanimivo, nikoli ne veš kaj lahko lepega in še lepšega doživiš, če ne poskusiš.

če narediš konc, boš v največji meri zajebala samo sebe. Začni hodit ven, poišči si novo družbo, nikoli ne veš kje te čaka tebi primerna dušica. Tko boš osrečila sebe in na nek način zajebala deda.

Vztrajati na zdajšnji vezi je samo stagniranje in če misliš da se bo ded kdaj spremenil, se presneto motiš.

Pusti moralo in kaj bojo drugi govoril o tebi. Ti si carica svojega življenja, če ti tega ni povedal ded, ti povem jaz.

In prosim ne jamraj, ker te itak ne bo nihče resno jemal.

Glavo pokonci in bodi vzgled drugim babam. Tko te bo vsaj kak drugi ded opazu. wink.png  wink.png



#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2013, 16:22

Hahaha Gold, ko sem jaz pojamrala, me samo ti nisi resno jemal!

 

Pol si pa tukaj preberi, mogoče se najde tudi kaj za tebe wink.png



#6 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 14. september 2013, 20:09

A pa vi z bolj razvito intuicijo tu nič čudnega ne občutite?


Life begins at the end of your comfort zone. 


#7 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2013, 20:23

kot je cigančica omenila::"prej boš najbrž tarča in kost za glodat.sori"

pa mislim da je najboljše glodat stare lunatike, da dobijo frišni občutek varne debate biggrin.png  biggrin.png



#8 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 14. september 2013, 20:24

Namerna tarča?


Life begins at the end of your comfort zone. 


#9 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2013, 20:27

imam občutek, da je kar nekaj namernih tarč tle gor, vsaj kugla tak pravi laugh.png



#10 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 14. september 2013, 20:53

alina in nasa nista bili zaigrani...

tale pa je zato sploh ne odgovarjam....



#11 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2013, 21:07

lahko pa naredimo zgodbo v poduk drugim babnicam yes.gif



#12 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. september 2013, 23:16

Anne, bravo! :-) Ne vem, ali kugle spijo ali kaj.

 

A pa vi z bolj razvito intuicijo tu nič čudnega ne občutite?

 

Kugle in "otkačenci" so na kofetku po cele dneve...vikend kofetkanje in to...kao filanje intuitivnih baterij s sončkom...In zakaj naj bi se sploh odgovarjalo nekomu samo z enim ali par postom...Mujo uči iz napak...Priporočam isti postopek kot je bil že nakazan v astro bajkah in ne vem še kje, ne vem več komu...crnogorski RAM memory ima malo kapacitete, kaj morem...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#13 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 15. september 2013, 08:16

alina in nasa nista bili zaigrani...

tale pa je zato sploh ne odgovarjam....

Enako se dozdeva meni. Post videla kmalu po objavi, a se ravno zaradi tega ne odzvala. 

 

Nočem pa, da je sedaj moj zapis vzrok za nadaljnje drkadžijanje med nami. 

 

Karkoli že, žalostno je v vsakem primeru. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#14 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. september 2013, 10:01

ana čist vredu si naredila, bockamo se pa itak povsod....

pač so probal....

dobro je da si napisala to če ne bi ti bi pa tudi jaz kmalu...



#15 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 15. september 2013, 12:09

Metka2, jaz pa ti verjamem. 

 

To ne vemo, kako se bosta poglihala, ce se z njim celo ne da nic zmenit, ker ponori. Ja potem je pa pac nor! 

Mogoce je pa zivcen, ker je ta nova zenska noseca in znori tudi nad njo. Kaj bos z norim clovekom? 

 

Odgovornosti noce prevzet zate, ker je v vajini zvezi vedno delal, kar je hotel, ti pa si zanj samo skrbela, mu kuhala, prala, likala, on pa glavni car. Zato zdaj misli, da si brez pravice do pogovora,  ces da je njegova stvar in ces, kaj bos ti zenska, ne?

Zdaj se je prepozno boriti zate za tvoj enakovredni polozaj in clovekove pravice in pravice zene. Je mimo... kot si si ga navadila, ga imas. 

Nesmiselno je, da dajes kake podatke, ali sta za skup.

Samo podrejala si se mu do te mere, kot berem, da si zdaj pred njim celo v strahu!

Namesto da bi mu jo vsaj zdaj posvetila, ker je tako izigral vajin zakon, pa si ti zdaj pred njim v strahu.

Torej si bla ze od zacetka zanj gospodinjska pomocnica in dekla. 

To pa itak ni nobena prava zveza , ampak si si ti umislila, ker ti je boljse biti podrejena v zakonu kot pa neporocena. Al pa je zate pravi moski samo taki, ki doma drzi patriarhat in drugega ne more imet. 

Da ves, lahko bi imela koga drugega, ki bi izpolnjeval neke dolznosti, ki bi te normalno obravnaval kot cloveka.

Takih je dosti, ceprav nisi vec mlada, pa saj oni tudi niso vec mladi, ampak bi blo to bogokletno zate, ne? 

 

Zdaj pa okrog vajinega domeka in to, ce pride do locitve.

Glej da te ne bo ded napetnajstil, glej da bo tvoj odvetnik dragocen, taki na sodniji zmagajo, drugi ne. 

 

Ampak kolkor se spoznam na take strahopetce z nosecimi ljubicami,  ponavadi odletijo nazaj k svoji zeni, dekli in pomocnici .

Otroka pa zanikajo. Doma zeno drzijo v strahu, naj ima zaprte lape, ljubici pa se dobrikajo ali jo ignorirajo, ker se jim ne pusti komandirat in tako doma ob zeni, kjer imajo vse kar rabijo, še naprej zivijo svoje namisljeno popolno zivljenje oz. ga bosta zivela skupaj kot doslej. To bi rada, ne? 

On bo sicer nasel novo zrtev, ki morda ne bos noseca.

Ampak saj ves, glavno da ti zmagas, take ste, take zene :palec: 



#16 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 15. september 2013, 12:23

Bom popravila tu, ker ta popravljalnik zgorja n deluje : 

 

Moj zapis : 

 

On bo sicer nasel novo zrtev, ki morda ne bos noseca."

 

popravek : 

 

On bo sicer nasel novo zrtev, ki morda ne bo noseca." 

 

pa še kaj. 

 

 

Tisti, ki pravite, naj se metka2 vprasa, zakaj je do tega prislo. Zatreskanost v druge se zgodijo lahko cisto vsem ljudem, ceprav zivijo v srecnih zakonih in zvezah in to sploh ni merilo, zato ni tega kriv nihce, razen ce bi bla ta metka2 ena hladna in hudobn, ampak ni videt, samo zasekirana je. 

 

Metka, kam se lahko obrnes, pravis. Saj ne mores drugega komandirat, ce ti do pod groznjo ne dovoli govorit niti stvari, ki se ticejo tebe. Le  kaksno moc pa sploh imas obdrzati zakon.  On bo vse odlocil sam, o sebi in ocitno tudi o tebi, kot zgleda.  

 

Nisem razumela, ce si porocena 32 let ali si stara 32 let. 



#17 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 15. september 2013, 12:34

Shammano, ona ima 2 hceri z njim! Kje vidis zdaj njega kot zrtev, ali podpiras njegovo varanje? Prej bi bil on na posledice mislil, preden se je spomnil it z ljubico.  Pa tud ljubica  bi morala vedet, da se s porocenimi ne sme shajat. Tako sta zdaj v tem dreku pristali tudi obe hcerki, nic krivi- ne samo metka2 in celo nerojeni otrok, enako nic kriv, ker ded nima manir in leta okoli, ker metka nima pravic. 

Samo, mi ne vemo, kolko je metka2 stara! V MB,ce se boji sama bit, so srecanja za samske nad 60 let,  so sicer eni pijani, ampak radi imajo svoje zene v sahu, kot je v sahu rada metka in ne bi imeli drugih ljubic, ker jih noce nobena. 



Kaj mi zdaj dajes plus, jaz ga tebi ne bom dala, Shammanno up.gif

 

Ja pravim,da je metka ze prej bla zrtev v tem zakonu! Psihicno nasilje. Zdja je pa fizicno ogrozena, ce bi mu sploh kaj upala rect, da ima on drugo !!! 



#18 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. september 2013, 12:42

Ja, stvar pri njej je zelo resna, zato tudi tako aktivno sodeluje v tej temi.

 

Recimo da je zgodba pristna..:

 

Ded se znašel po svoje, na ženski pa je, kaj se je iz tega naučila. Če je šla zadeva tako daleč, predvidevam da se ni naučila prav nič.

 

Saj včasih je treba kaki ženski dopovedat , da je ženska, a marsikdaj si tako ženske kot moški  zaslužijo kako trpko besedo, da jih postavi na pozicijo konkretnega razmišjlanja . wink.png



#19 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. september 2013, 18:17

mogoče mal pozno..., a si se kdaj vprašala zakaj je do tega prišlo ??

Zblojeni dedci, kaj pa druzga !!!



#20 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. september 2013, 18:20

Jest sm pa čist obupana.Sm poročena 32 let.Skupi z možem imava dve čudoviti hčeri.Že vs čas pa dozdevam da ima moj mož drugo.In pokazal se je resničn in dozdevam da je njegova ljubca noseča že neki mesecev.Ko ga kej uprašam ponori.Bojim se da nam stori kej hujšga.Ne vem kej storit.Vi tuki na forumu k imate velik izkušen ab mi lohka kej svetoval.A še obstaja možnost da se zopt poglihava.Saj neb pisala pa se mi živlejne podira.Nism več tko mlada.Učaseh bi se kr proč spraula.Prosm prosm za pomoč.Pa kam bi se še lohka obrnila.
 

Ne spravljaj se preveč "proč", kajti lahko da boš še Hudo trpela, če bi si kaj hotela naredit .

Predvsem pa Se spravi od tega ujetništva z takim možem, ki ni resen , da hodi k drugi ženi .

Ni pa nujno, ... a si 100 % preverila, da je to res ???

A si šla do te njegove priležnice in jo povprašala da se prepričaš ?

Je pa res, da se ta takole pokvarjen svet, prepoln takelih norcev Končuje, na našo srečo, tko, da ti itak nebo treba preveč časa trpeti pod takimi pritiski.

Nevem, ampak meni bi bilo groooooooznoooo takole živeti, ... ampak, saj vem, nemoreš pa kar tako , ... kaj pa "varna hiša" , kjer so ti centri za pomoč mladim in ogroženim mamam ??

Tam mi dela ena prijateljica, in vem da marsikaj Dobrega naredijo , ...

Probaj še tam .

Inpa , Predvsem se obrni na Boga, da ti pomaga iz te Hude Težave .

Namreč, Le On ima Vse Zmogljivosti da te Reši .

Bratski pozdrav.

B + #






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0