Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zvezda ANGOL na MC

fiksne zvezde angol

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
16 komentarjev na to temo

#1 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 1. oktober 2013, 12:45

pozdrav.

Spet sem brala ene grozljivke o tej strašni zvezdi ANGOL. Skrbi me ker jo ima moja hči točno na MC...pa še neke čudne aspekte z marsom in uranom ( kvadrat in opozicija) sad.png(

mi lahko kdo kaj več pove o tem?? je ta zvezda nujno zlobna...ker hči se mi zdi dobro in prijazno bitje....dvomim da bi bila sposobna takih grozot

 

hvala za kakršenkoli komentar ,

mojca



#2 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 1. oktober 2013, 12:50

hotla sem napisati ALGOL :)



#3 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 1. oktober 2013, 13:52

No sej moja hči pa čisto na MC to zvezdo( torej je eksaktna konjunkcija z MC ) .....in v ekzaktnem kvadratu z uranom npr.....

tudi z luno in merkurjem je polkvadrat ( 1 stopina orbisa.... ) z marsom pa opozicija malce več 7 stopinj



#4 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. oktober 2013, 18:33

Algol predstavlja padlega angela Luciferja, dva obraza meduze, lep in grd, svetel in temen, milo in divje, nori seks črne in osvobojena energija bele magije.........njegova narava je mix Satkota, Urana in Marsa, vpliv je zlo podoben Plutkotovi energiji.

Zej na MC ju je nevaren položaj, tko za okolico kot za osebo, katere chart gledaš. Vendar ni tko enostavno; če hoče met slab vpliv, če hoče narest kaj slabega, rabi energijo in pomoč. Energijo mu zagotavlja Sonce pa Lunca, pomoč pa Satko. Če tega ni, potem tut vpliv ni problematičen, vsaj ne tako, da bi lahk govorili o ekstremnosti. Lahko pride le do odstopanj v smislu dvojnosti, kot sm napisal zgori v prvem stavku. Vse je odvisno seveda od vladarice in je treba gledat obvezno prvo njo. Venero.

 

Je pa precej močna fiksna zvezda, deluje celo do orbisa 5°v glavnih aflikcijah, pa do 2°v dobrih aspektih. Deluje tut v direkcijah.

Opaža se, da deluje pri zlo razvitih osebnostih, ki imajo tut ostalo v chartu zlo povdarjeno. Kot vampir, k pije energijo če jo pač dobi. In tko je treba nanjo tut gledat.

 

Sorč Ceres, sm pač malčk drugače napisal ku ti, a mam drugačne podatke ku ti. Ne trdim pa, da nimaš ti prou. flirt.gif Take barve dneva mam pač dns.......icon1_blush.gif



#5 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. oktober 2013, 18:54

Res pa prvič slišim da bi kakšna fiksna zvezda delovala v orbisu do 5 stopinj. 

 

Medieval astrology pravi, da res ne, da se gleda sam eksaktne konjunkcije, kdo drug pravi pa kako drugače. Denimo Dupor. K je že najbljižji, al pa vsi staroegipčanski astrologi z Omarjem na čelu, k ti razlog tut obrazložijo. wink.png



#6 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. oktober 2013, 00:25

Napoleon jo je mel v osmi, v kvadratu na Sonce, Mussolini na točki sreče, Tesla na Uranu........

 

Zanimive stvari.......



#7 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. oktober 2013, 06:44

Spet si bom dovolila vtakniti v astrološko temo, četudi nimam pojma o astrologiji. Jo pa izjemno cenim kot vedo in vem, da se iz nje da marsikaj razbrati ter da je lahko v pomoč na različnih področjih življenj. Istočasno se pa zavedam, da je tako kompleksna, da se ne morem spuščati vanjo. In da če je ne poznaš res u nulo, zlahka delaš popolnoma napačne zaključke. 

 

Zato ti (ponovno) predlagam, da prenehaš gledati karto svoje hčere in jo predalčkati po tem, ker ti to povzroča samo neke najbrž čisto neutemeljene in napačne strahove. Ti strahovi pa povzročajo ali bodo povzročili, da jo boš tretirala drugače kot bi jo, če astroloških vplivov ne bi upoštevala. Odmisli astrologijo in poslušaj, beri hčer. Astrologija nam je lahko v izjemno pomoč, se mi pa zdi, da je tebi bolj v breme... 

 

Kaj pa če čez 20 let ugotoviš, da obstaja nek planetoid, ki vse vplive popolnoma predrugači?icon_smile_wink.gif

 

Še v to se bom vtaknila, kar me vedno zelo zmoti - izbriši tako podatke rojstva in njeno ime iz druge teme. Če ne moreš sama, prosi administratorja.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#8 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 2. oktober 2013, 07:20

Hvala vsem za odziv.

Sej moram povedat, da je danes panika popustila....in tudi ta zvezda se mi ne zdi več tako grozna :)

Z dobro voljo, veseljem in ljubeznijo je svet vedno lep.



#9 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. oktober 2013, 07:47

Zato ti (ponovno) predlagam, da prenehaš gledati karto svoje hčere in jo predalčkati po tem, ker ti to povzroča samo neke najbrž čisto neutemeljene in napačne strahove. Ti strahovi pa povzročajo ali bodo povzročili, da jo boš tretirala drugače kot bi jo, če astroloških vplivov ne bi upoštevala. Odmisli astrologijo in poslušaj, beri hčer. Astrologija nam je lahko v izjemno pomoč, se mi pa zdi, da je tebi bolj v breme... 
 
Kaj pa če čez 20 let ugotoviš, da obstaja nek planetoid, ki vse vplive popolnoma predrugači?icon_smile_wink.gif
 
Še v to se bom vtaknila, kar me vedno zelo zmoti - izbriši tako podatke rojstva in njeno ime iz druge teme. Če ne moreš sama, prosi administratorja.

 

To.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#10 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 2. oktober 2013, 10:06

Algol predstavlja padlega angela Luciferja

Opaža se, da deluje pri zlo razvitih osebnostih, ki imajo tut ostalo v chartu zlo povdarjeno. Kot vampir, k pije energijo če jo pač dobi. In tko je treba nanjo tut gledat.

 

 

A lahko tole poboldano malce razložiš, kako naj bi konkretno pri osebi delovalo? 



#11 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. oktober 2013, 10:31

A lahko tole poboldano malce razložiš, kako naj bi konkretno pri osebi delovalo? 

 

Algol naj bi deloval na možgansko strukturo. Tako, da vpliva na odločitve. In te odločitve so precej Plutonske, torej globoke, temne, tut masovne ( zanimivo je naprimer, da so vsi Atomisti, ljudje zaslužni za nastanek atomske bombe, meli največji vpliv tko Algola ku Plutkota v chartih ). Nekaj so zavestno razvili, kar je imelo katastrofalne posledice. Al pa so v imenu nekega višjega cilja, puščali za sabo žrtve.



#12 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 2. oktober 2013, 12:07

Sicer ne razumem, kaj ima razlaga opravka z vampirizmom, niti kako je v karti lahko največji vpliv Algola, ampak ok. 



#13 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. oktober 2013, 16:58

Sicer ne razumem, kaj ima razlaga opravka z vampirizmom, niti kako je v karti lahko največji vpliv Algola, ampak ok. 

 

 Oki, sorč Boudika, sm razumu da te neki druzga zanima......

 

Vampirizem je bil prispodoba. Hotu sm povedat, da ja, Algol je precej problematičen lahko, destruktiven, slab, a za to, da bi bil tak, rabi backup. Podporo iz ozadja. Rabi energijo Sončka in Lunce, rabi aspektiranost s Satkotom, rabi vladarico Venerco v slabem položajo........da je lahko slab, uničevalen. zato je ta prispodoba o vampirju. Brez njih ni opazen, niti nima destrukcije.

 

Vpliv Algola je lahko v chartu močan, če je pač postavljen v hišo k ma velik vpliv, če je na določenem planetu k ma v chartu vpliv, če je povezan s Plutkotom, ki ma še zraven spet močan vpliv, če ma take aspekte, k mu to omogočajo, če dobiva prekomerno energijo s strani Sonca, Lunce.......

 

Sej ne vem kako naj ti to v teoriji sploh drugače razložim............scratchchin.gif



#14 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 2. oktober 2013, 18:51

 Oki, sorč Boudika, sm razumu da te neki druzga zanima......

 

Vampirizem je bil prispodoba. Hotu sm povedat, da ja, Algol je precej problematičen lahko, destruktiven, slab, a za to, da bi bil tak, rabi backup. Podporo iz ozadja. Rabi energijo Sončka in Lunce, rabi aspektiranost s Satkotom, rabi vladarico Venerco v slabem položajo........da je lahko slab, uničevalen. zato je ta prispodoba o vampirju. Brez njih ni opazen, niti nima destrukcije.

 

Vpliv Algola je lahko v chartu močan, če je pač postavljen v hišo k ma velik vpliv, če je na določenem planetu k ma v chartu vpliv, če je povezan s Plutkotom, ki ma še zraven spet močan vpliv, če ma take aspekte, k mu to omogočajo, če dobiva prekomerno energijo s strani Sonca, Lunce.......

 

Sej ne vem kako naj ti to v teoriji sploh drugače razložim............scratchchin.gif

HVALA Omar.....sej si lepo razložil.

:)



#15 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. oktober 2013, 19:20

Točno to, ful mi je všeč kako si povedala. In ker večina tega ne kopča, še vedno gledajo ta pa ta planet v takem pa takem aspektu z drugim planetom pomeni to pa to. In če ne štima, ker itak ne more štimat, ker so v ozadju še druge stvari, pol itak astrologija ne štima. em45.gif

 

Hvala tudi vam, gospa Ceres. tongue.png



#16 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. oktober 2013, 19:27

Bi ti dala lajk, pa ti ga zarad zadnjega stavka ne bom. biggrin.png

 

tongue.png

 

Morš razumet da so pač trenutno taki gosposki časi tu na LN, pa se je malčk razpaslo......smo kar naenkrat vsi gospodje ratali.....

 

Se boš že kako drugače oddolžila.......icon_smile_tongue.gif



#17 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. oktober 2013, 19:30

.smo kar naenkrat vsi gospodje ratali.....

Ne vsi. Nekatere smo gospewink.png


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0