Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Objavljanje osebnih podatkov v astroloških temah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
173 komentarjev na to temo

#126 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 13:38

No, saj, glavno, da si priznal frog.gif icon24.gif , ampak se bojim, da to še ni vse.  

Ni ni, sam morm priznat, da se enih svojih nickov ne spomnim več, v napadu multiple osebnosti.


prenos.jpg


#127 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 3. oktober 2013, 13:53

Mislim, da motnja multiple osebnosti za eno ornk inkvizicijo ne bi smela biti ovira. 



#128 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 13:58

Mislim, da motnja multiple osebnosti za eno ornk inkvizicijo ne bi smela biti ovira. 

biggrin.png  biggrin.png biggrin.png

 

 to pa res!


prenos.jpg


#129 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:08

Po moje bi bilo zelo smiselno, da je Boudika Janko, glede na to, da me Janko vztrajno prepričuje, da sem čarovnica inno.gif . In da sumim, da sta Janko in Brezo ista oseba. Jebemtiš, sama sebe bom ovadila ohmy.png



#130 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:10

Po moje bi bilo zelo smiselno, da je Boudika Janko, glede na to, da me Janko vztrajno prepričuje, da sem čarovnica inno.gif . 

 

Sploh ni res. Če drži da je Janko v bistvu Omar, jst ti pa nikoli nism reku da si čarovnica, pol niti ni več tko smiselno, da bi bla ti Janko. wink.png

 

Bodi kaj druzga, preveč se nas že pešta tu pr Jankotu. tongue.png Naprimer Metka? flirt.gif



#131 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:12

men se tud zdi da nism več isti huh.png

 

po vsem prebranem me grabijo zvezdni krči ohmy.png



#132 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:14

Vsi hočejo bi nick Janko nobeden pa nick Piko.. Odslej samo še kot Janko komentiram, še pred preobrazbo pa Boudiki sporočam , da je čarovnica, tak!


prenos.jpg


#133 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:15

a je kdo plačan od teh komedij tu gor? :)



#134 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:16

Vsi hočejo bi nick Janko nobeden pa nick Piko.. Odslej samo še kot Janko komentiram, še pred preobrazbo pa Boudiki sporočam , da je čarovnica, tak!

 

Ah, dej no....pozabljaš....Janko = Piko. tongue.png



#135 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:22

Sve je Dao, Dao je sve, ostalo mu ništa nije!


prenos.jpg


#136 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:25

Kdo je kdo ... heh nekaj časa sem mislila da me nekdo poznan zafrkava ... namreč dve bejbi tukaj sta tako pisali, da bi se komot jaz spodaj podpisala. Pa je videt da sta originala. Tud ko sem bila že ziher da sta, še vedno nisem bila čist ziher. aja pa nista bili edini. Še se bi našla katera. Zanje pa nisem ziher

#137 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:28

No, jaz ne vem, ali bom morala po vseh teh razkritjih nekaj ljudi tukaj vikati, ker ne bom več vedela, kdo je kdo. 

 

Nič, imejte lep dan clover.gif



#138 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:35

Čakte....kdo sem zdej jest?

Janko, Pico, Omar, Tomas de Torquemada in Perverznjak (slednji je zarad kazanja tičev benan)


prenos.jpg


#139 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:35

Čakte....kdo sem zdej jest?

 

Janko, kdo češ bit drugi? Alora si jst, jst sm pa Pico.........yes.gif

 

No...vidim da so ti že razložili........tongue.png



#140 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:41

Bom poskusla tiča ne kazat, da nam benana. biggrin.png

le drži se tega, saj si sam ugotovil moč Brezotove kugle, kuj je ugotovil, da si desc, in slednji imajo tiče...in to se jih jako tiče.


prenos.jpg


#141 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:41

ja. Prej nisem uspela vsega napisat (torej, ne v s e g a, tud če bi hotela ne bi šlo). Zato se mi zdi mogoče, da se kdo kdaj tudi v meni prepozna. In tudi, da v nekomu drugemu prepozna mene in obratno. To zaenkrat. Zebe me. Se šibam ogret.

#142 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:43

ampak, hitro logiranje pa vam gre od rok, tolko nickov pod enim, bemo kva vse se moram še naučit yes.gif



#143 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:46

ampak, hitro logiranje pa vam gre od rok, tolko nickov pod enim, bemo kva vse se moram še naučit yes.gif

 jst mam dinamični pipip


prenos.jpg


#144 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. oktober 2013, 14:53

aja, pol je kišta kriva ne js scratchchin.gif



#145 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 3. oktober 2013, 19:44

itak se mamo fajn ...


ti si tudi sumljiva ... že ves čas ... laugh.png

hja :b čist verjamem ... Saj sem tud sama sebi :D Pa ne spomnim se več kaj sem še hotela reč (ziher kaj nakladat ... Tenkjujunivrs) pač to a ne, men se to zdi precej zanimivo čeprav po drugi strani sploh ni, kako smo si v določenih stvareh podobni, enaki, sploh ko je kaj istočasno ipd. Meni je blazno zanimivo da vsi" en dan pice jemo/pečemo npr. mislim halo kateri planeti morjo bit da je danes pica dan ipd.
Tako da se strinjam tukaj z S. da ni tak bgdil če ima nekdo več acc. saj če gledam moj primer a ne, jih mam jaz tud kar nekaj, glede na to da se v enih par človečkih tukaj izraža velik del mene pa četud je zraven še dodatek koga drugega (hec). Ma, ko pogledam Žoržklunija vidim perfektnih 50:50 mojega soseda in mojega sošolca, pa sem 100% da nista nikol nič imela! WTF!

#146 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 3. oktober 2013, 20:06

laugh.png ... mater
 
lajf je čuden, a nee .... scratchchin.gifyes.gif

ITAK! Točn tko! Č u d n. j e ! Takje. Kajčmo. Jes! zadolpast zaznort zaočiizbult zawtf patake . . . in podobne in čistnasprotne HALOOOOooooo !? ja

#147 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 4. oktober 2013, 07:20

narobe

 

- če nebi imela časa, nebi pisarila tukaj

 

- če nebi imela težav z egom ... potem ... biggrin.png

 

- nadzora nad seboj nikoli nisi imela , zato ga ne moreš izgubit ... scratchchin.gifyes.gif

 

to je nekaj mojih takšnih ali drugačnih misli na današnji petek s sončnim jutrom ...

joj maš dela z mano.....sigurn sm ti ful všeč ;)



#148 mojca cibej

mojca cibej
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 4. oktober 2013, 07:57

nivo je zate nadomestek za besedo "kasta" ...

in rada bi se videla v visoki kasti ...



to se po motiš boudika ...

vse kaj dogaja z njo in okoli nje ... ima vezo z njo   laugh.png

prou pogrešou si me vidm....

da ti neki povem...da mi je nedolgo nazaj nekdo s kuglo povedou da sem vilinsko bitje ;)))))  in tko kot anna me je ena sama svetloba...

in seveda verjamem da si v iz teme požirate od zavisti zavoljo tega :)



#149 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 14. oktober 2013, 11:14

Torej naj bi bili astrologi neke vrste psiohoterapevti, jasnovidci, magi, zdravilci, ipd...zanimivo...

 

In pojavi se naslednje zanimivo vprašanje...Kako lahko potem ena oseba, ki o astro zadevicah ne ve nič ala šamano prej vidi podzavestni vzorec pri neki drugi osebi kot pa stručko za astrologijo, ki je na tem forumu najbolj dejaven...in kako lahko neka gospa iz kart prej vidi podzavestne vzorce kot pa astrolog....Mogoče pa astrologija, tako kot jo poznamo mi na zahodu, ni tako vsemogoča kot jo hvalijo ali pa ni edini možni pristop...whistling.gif  

Ej, Brezo, tole sem prebrala in mi ni jasno, kaj bi rad povedal, ker si toliko kategorij zmetal v isti koš.

 

 

Ne vem, kje iz mojega pisanja je razvidno, da smatram astrologe za jasnovidce, mage, zdravilce? In zakaj je tu zraven primešana še psihoterapija, ki jo izvajajo šolani, strokovno usposobljeni ljudje, ki običajno ne delujejo kot magi in jasnovidci? Veš, koliko različnih kategorij si dal v en koš in koliko stvari si pomešal?

 

Pa kaj imata šamano in stručko za astrologijo in neki podzavestni vzorci zveze s tem, kar sem napisala? Kje tudi trdim, da je astrologija edini možni pristop ali da je vsemogočna? 

 

Astrologi so bili v bistvu nekoč zvezdoslovci, astronomi,  pa s tem tudi neke vrste magi in jasnovidci, pa mogoče tudi zdravilci, vsaj nekateri.  Res je tudi, da so bili nekoč številni znanstveniki, filozofi, zdravniki, teologi, itd. poznavalci astrologije, pravzaprav vse v enem. Znanje je bilo včasih veliko bolj celostno kot je danes in ljudje so bili stručkoti na številnih področjih. 

 

Kaj so astrologi danes, ko so znanja veliko bolj specializirana, bi morali povedati ljudje, ki so bliže temu področju. Koliko je takšnih, ki se ukvarjajo izključno z astrologijo, ne vem. Sama nimam popolnoma nobenih mnenj in zahtev, kaj bi astrologi morali biti. Pri delu z ljudmi zame veliko več šteje talent, občutek, intuicija in čustvena zrelost, kot pa vrsta usposobljenosti. Nobene vednosti, nobenega znanja ne postavljam višje od drugega. Primerjat, kako so uspeli stručkoti z različnih področij pomagati nekemu človeku, v smislu, da podceniš neko znanje, je nekonstruktivno. Enemu človeku bo pomagal en pristop, drugemu neko drugo znanje in veščine, niso vsa znanja primerna za rešitev vseh problemov in vseh ljudi. Ravno zato pa se mi zdi smiselno poznavanje različnih znanj in tudi kombiniranje pristopov. 

 

Tudi ne govorim ne za ne proti astrologiji. Zame je pač del univerzalne človeške vednosti in po mojem mnenju v sodobnem svetu potencialno zelo koristna v kombinaciji s psihologijo. Vem, da nekateri astrologi že poklicno delujejo kot psihologi, terapevti, itd,. in uporabljajo astrologijo kot nadgradnjo. Astrologija  je v psihologiji vse bolj priljubljena. Veliko ljudi pa tudi kombinira svetovanje usposobljenih terapevtov in astrologov. In načeloma ne vidim v tem nobenega problema. Saj se strinjam, da je astrološko znanje mogoče zlorabljati, kot lahko zlorabljaš vsako vednost, tudi psihologijo, npr. Samo, ali boš zaradi možnosti zlorabe zavrgel tudi vse potencialne prednosti? Mogoče ravno zaradi tega na forumu ni splošnega opozorila glede objave osebnih podatkov. Kar sem se razgledovala po različnih virih, so tu stališča astrologov zelo raznolika in nasprotujoča. Ampak še mnogi tisti z veliko pomisleki, se mi zdi, da zgolj postavijo mejo, kdaj, v kakšnih primerih in komu pogledati karto otroka, kot pa a priori ne. 

 

Pa če kot starš pomisim na to, da ti otroka ocenjujejo in vrednotijo na vseh možnih področjih in na to niti nimaš vpliva. Od tistih včasih dokaj trapastih Denverjevih testov že pri dojenčku, do obveznih pregledov pri psihologu, do ocen zdravnikov, vzgojiteljev in pedagogov. Vedno tudi drugi spremljajo razvoj tvojega otroka, na to se moraš nekako navaditi v tem sistemu. Ali je to dobro ali slabo, je stvar debate, po moje čisto odvisno od situacije in zrelosti tistih, ki spremljajo razvoj otroka in seveda tudi staršev. 



#150 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. oktober 2013, 12:26

Načeloma naj bi bila psihološka astrologija človeku v oporo. Mnogi astrologi svetujejo tudi pri vzgoji otrok, ne vem, kako je pri nas, ampak v tujini definitvno. 

 

Tukaj se repenčijo tisti, ki nimajo otrok. Če si starš, gledaš malo drugače. Mogoče te zanima, kakšne družinske vzorce boš prenašal na otroke oz. ali jih boš, tudi če misliš, da si tiste destruktivne predelal. Mogoče te zanima, kaj v svoji vzgoji bi lahko izboljšal. Kot starš bi se pa rad tudi izognil temu, da bi na podlagi astrološke analize popredalčkal otroka in bil preveč obremenjen z mnenjem nekoga drugega ali pa celo svojega lastnega vpogleda. Dilema je precejšnja, ker bi bila astrologija potencialno lahko v izjemno pomoč, dejansko pa ne veš, ali se je tega koristno lotiti. 

 

 

Ej, Brezo, tole sem prebrala in mi ni jasno, kaj bi rad povedal, ker si toliko kategorij zmetal v isti koš.

 

 

Ne vem, kje iz mojega pisanja je razvidno, da smatram astrologe za jasnovidce, mage, zdravilce? In zakaj je tu zraven primešana še psihoterapija, ki jo izvajajo šolani, strokovno usposobljeni ljudje, ki običajno ne delujejo kot magi in jasnovidci? Veš, koliko različnih kategorij si dal v en koš in koliko stvari si pomešal?

 

Pa kaj imata šamano in stručko za astrologijo in neki podzavestni vzorci zveze s tem, kar sem napisala? Kje tudi trdim, da je astrologija edini možni pristop ali da je vsemogočna? 

 

Astrologi so bili v bistvu nekoč zvezdoslovci, astronomi,  pa s tem tudi neke vrste magi in jasnovidci, pa mogoče tudi zdravilci, vsaj nekateri.  Res je tudi, da so bili nekoč številni znanstveniki, filozofi, zdravniki, teologi, itd. poznavalci astrologije, pravzaprav vse v enem. Znanje je bilo včasih veliko bolj celostno kot je danes in ljudje so bili stručkoti na številnih področjih....

 

Sem šel gledat na kaj se nanaša...zgornji citat z rdečo...in kaj ni jasno...saj si že sama odgovorila...razen če mi razložiš kako se lahko samo iz planetkov lahko ugotovi kakšen vzorec nekdo nosi...to kar dela večina modernih astrologov je za moje pojme bolj ugibanje, predvidevanje, ipd...

 

Bila je predpostavka in ne trditev...torej se ni nanašalo na tebe direktno...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0