Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

klopni maningitis, borelija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
38 komentarjev na to temo

#26 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 23. november 2013, 04:29

Če izvid ni pozitiven ti ne dajo. 14 dnevno zdravljenje na infekcijski. Pošlejo te domov po 3- 4 dni in moraš vsak 

dan hodit 14 dni , da ti dajo po žili..........Meni so 2 krat pregledali prvič v bolnici kostni mozek, kri ti tisočkrat pregledajo, naredijo ti pa 

res vse preglede od srca do vsega.

 

Za boreliozo je blizu Poliklinike v Ljubljani prav za to zadevo posebej.



#27 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. november 2013, 11:39

Ne ne. Napiše se burelija (kar preberi si par postov nazaj wink.png.  In hitro v gozd po želod (no, zdaj je resnici na ljubo že mal pozno za želod), pa pazi, da ne stakneš še kakšnega klopa za povrh. wink.png

 Ne ne, tudi ti si v zmoti, to pa ni bulerija, bulerija napada samo tiste brez las ki so alergični na temno polt, mi tu govorimo o Balariji ki jo prenaša kobar anofeles!

in je vzrok največjega števila smrti v tako imenovanem četrtem svetu.

Glede na to da si miologinja si me zdej kr mal razočarava!



Uh zdej videl da si napisala burelija, ja to pa je to po ta novem slovarju od Ibn Saud  idrizbega abid age derviša hadžimutevelije ašćije in šiščevabdžije rahmetli Abdullaha daidže amindže hafiza  Jusufa, po domaće Jožeta Toporišića iz Bosenske Dubice.


prenos.jpg


#28 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 23. november 2013, 11:54

 Ne ne, tudi ti si v zmoti, to pa ni bulerija, bulerija napada samo tiste brez las ki so alergični na temno polt, mi tu govorimo o Balariji ki jo prenaša kobar anofeles!

in je vzrok največjega števila smrti v tako imenovanem četrtem svetu.

Glede na to da si miologinja si me zdej kr mal razočarava!



Uh zdej videl da si napisala burelija, ja to pa je to po ta novem slovarju od Ibn Saud  idrizbega abid age derviša hadžimutevelije ašćije in šiščevabdžije rahmetli Abdullaha daidže amindže hafiza  Jusufa, po domaće Jožeta Toporišića iz Bosenske Dubice.

ma dej to smo že vse popravili jaz govorim o boreliji in klopu ne pa hale krišnja 



Drži se teme ....Whatever_anim.gif Whatever_anim.gif Whatever_anim.gif  sami izgovori vedno.... 



#29 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 23. november 2013, 12:43

 Ne ne, tudi ti si v zmoti, to pa ni bulerija, bulerija napada samo tiste brez las ki so alergični na temno polt, mi tu govorimo o Balariji ki jo prenaša kobar anofeles!

in je vzrok največjega števila smrti v tako imenovanem četrtem svetu.

Glede na to da si miologinja si me zdej kr mal razočarava!



Uh zdej videl da si napisala burelija, ja to pa je to po ta novem slovarju od Ibn Saud  idrizbega abid age derviša hadžimutevelije ašćije in šiščevabdžije rahmetli Abdullaha daidže amindže hafiza  Jusufa, po domaće Jožeta Toporišića iz Bosenske Dubice.

pico pico a nisi opazil da je iknee se norca delala iz tega kar sem jaz napisala?



#30 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 23. november 2013, 13:08

Ma, jest se v bistvu delam norca iz Aboyanasanine teme, ker se je že ene parkrat poslovila, ker da smo itak čist nemogoči in nas sploh ne rabi, zdej je pa celo odprla novo temo, v kateri naj bi se spet vse vrtelo okrog nje in njene bolezni. Nekak je ne morem jemat resno s temi njenimi otročjimi igrami. Drugač mi je pa to z želodom zanimivo, nasploh imam občutek, da narava ravno tam, kjer je težava, ponavadi ponudi tudi zdravilo (v tem primeru kar v gozdu) 



#31 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 23. november 2013, 13:47

imam frendo, ki je imela tega zlomka... tko hudo je blo, da so jo na infuzijah in transfuzijah imel. še u penzijo so jo hotl dat..

ona... pa si je to pozdravila in nima prou nobenih posledic.

in to... s pitjem svojega urina.

no, samo če se to greš, potem je use skupi mal več ibung...

če se ne motim, se temu procesu reče AMAROLI... je tut ena knjigica o tem, ki sem jo prebral pred leti. skratka... dieta, ob določenih urah pitje tega urina, ob določenih urah zbiranje urina, srednji curek loviti...

no, sej se bo že pozanimal, če bo kdo rabil.

skratka... se pa da. preverjeno.

 

Za urinoterapijo sem že slišala, da jo nekaeri uporabljajo, da se je frenda pozdravila to težko bolezen  zanimivo, bi blo fajn vedeti če je še kaj spremenila poleg urinoterapije, prehrana, dodatki... predvsem je rastrupljanje pomembno pri tej bolezni.

Za zdravljenje se uporablja tudi koloidno srebro, ter en primer sem zasledila, kjer je bilo uspešno zdravljenje po Gersonovi metodi. http://www.gersonova...tari-jaz-v2.pdf


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#32 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 23. november 2013, 14:48

. Drugač mi je pa to z želodom zanimivo, nasploh imam občutek, da narava ravno tam, kjer je težava, ponavadi ponudi tudi zdravilo (v tem primeru kar v gozdu) 

 

Jaz v tej povezavi vidim predvsem čemaž, ki ga je spomladi v izobilju, tako kot tudi klopov,  klopi se te ne primejo tako radi, če predno greš v gozd zaužiješ čemaž ( pomaga tudi česen ali jabolčni kis )   poleg tega pa ima antibiotični učinek in očiščuje, tako da tudi če pokasiraš okuženega klopa je večja verjetnost, da bo telo to premagalo in se bolezen sploh ne bo razvila.


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#33 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 23. november 2013, 14:53

Ma, jest se v bistvu delam norca iz Aboyanasanine teme, ker se je že ene parkrat poslovila, ker da smo itak čist nemogoči in nas sploh ne rabi, zdej je pa celo odprla novo temo, v kateri naj bi se spet vse vrtelo okrog nje in njene bolezni. Nekak je ne morem jemat resno s temi njenimi otročjimi igrami. Drugač mi je pa to z želodom zanimivo, nasploh imam občutek, da narava ravno tam, kjer je težava, ponavadi ponudi tudi zdravilo (v tem primeru kar v gozdu) 

aja ok se ti opravičijem, ma sej vsi vemo kako je z a. punca je hudo bolana....

meni se tema drugače zdi zelo zanimiva, ker ljudje resnično zbolevajo vedno več za tema dvema boleznima in bi res bilo mogoče kaj pametnega napisat,glede na to temo, ker zdravniki včasih se res znajdejo v slepi ulici,poslednično pa tudi ljudje.

tudi mene so že zdravili za menigitisem na koncu šla čez vse procedure so me že odpisal pol so pa rekli da ga sploh nisem imela.

Obe bolezno resno lahko povzročita hude posledice če se jih ne zdravi. Jaz sem itak vedno za naravna zdravila prvo,torej resno vedno raziščem kaj pač koristi nečemu. Gozd je pa itak zame največja terapija za vse.....

tko da se ti iskreno opravičujem......



#34 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 23. november 2013, 15:01

Jaz v tej povezavi vidim predvsem čemaž, ki ga je spomladi v izobilju, tako kot tudi klopov,  klopi se te ne primejo tako radi, če predno greš v gozd zaužiješ čemaž ( pomaga tudi česen ali jabolčni kis )   poleg tega pa ima antibiotični učinek in očiščuje, tako da tudi če pokasiraš okuženega klopa je večja verjetnost, da bo telo to premagalo in se bolezen sploh ne bo razvila.

ja super tako ja, jaz se vedno pošpricam tudi z limono pravijo da tudi citrusov ne marajo, fino je da ljudje vedo tudi preventivo da klopa sploh ne staknejo.....

se mi zdi da sem v neki temi že na popala nekaj proti klopom....

lahko pa še malo politike vmešamo ko sem pač raziskovala o tem sem zasledila zakaj so klopi sploh okuženi......

so rekli da so hoteli pratizane uničit ki so se skrival po gozdovih in so zato okužili klope,nis pa pomislili na razmnoževanje,zato se posledice poznajo šele v zadnjih letih in ker nimamo tako hudih zim da bi pobile legla.....



http://www.siol.net/...odova_kava.aspx



#35 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 23. november 2013, 15:06

http://www.hrast-zelod.si/uporaba.html



#36 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 23. november 2013, 23:24

Za urinoterapijo sem že slišala, da jo nekaeri uporabljajo, da se je frenda pozdravila to težko bolezen  zanimivo, bi blo fajn vedeti če je še kaj spremenila poleg urinoterapije, prehrana, dodatki... predvsem je rastrupljanje pomembno pri tej bolezni.

Za zdravljenje se uporablja tudi koloidno srebro, ter en primer sem zasledila, kjer je bilo uspešno zdravljenje po Gersonovi metodi. http://www.gersonova...tari-jaz-v2.pdf

 

aha.

o garsonovi sem jes tut velik dobrega slišal. no, za 2, ki sta si z njo pozdravila raka in bi čist verjel, da lahko pomaga tut pri marsičem drugem.

 

ja ta urinoterapija je tisočletja stara reč in da e urin dober za marsikaj, sem slišu že velikrat. ena gospa si še obkladke, če jo karkoli boli, naredi kar z urinom. znano je tut, če se spačeš, ali urežeš, da se gor polulaš...

in en gospod mi je pravil, da so še v stari jugi... še pred 2. vojno pri vojakih, ko so šli na kak daljši pohod, morali se vsi polulati v svoje škornje. in to kar tko... na komando. v vrsto, sezut, lulanje... čik pavza, da se škornji posušijo, potem pa full gas. se pa ne spomnim, če je kej reku, če so takrat sploh nosili nogavice. tuki pa nisem ziher.

skratka, urin ima potencial, če se ga pravilno uporablja.

sej apetitlih se ne sliši, samo če imaš res problem... pomoje nimaš kej se finega delat.

aja....

pa rane na želodcu... tudi zanesljivo menda ozdravi...


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#37 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 5. december 2013, 18:14

Sam sem že večkrat prebolel borelijo z aloternativno medicino. Ko sem si snel klopa sem izvedel nad njegovim truplom vudu obred proti bakterijam borelije. Do sedaj je bila metoda 100%. 




#38 Matej30

Matej30
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 28. januar 2014, 00:42

Imam 99%  zdravilo proti boreliji.. Testirano cca 10x in vedno ozdravljeno v 14ih dneh morda tudi prej ampak po 14ih dneh so bili opravljeni testi.. Ne bom ga omenjal, ker bojo potem raznorazne skeptične kritike zato me lahko kontaktirate preko te strani   http://biohealing.org/?kontakt,17

 

Ne gre za bioenergijsko zdravljene ali kakršno koli zadevo ki je omenjena na tej strani ...

 

L.P.

mat



#39 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 28. januar 2014, 14:17

Imam 99%  zdravilo proti boreliji.. Testirano cca 10x in vedno ozdravljeno v 14ih dneh morda tudi prej ampak po 14ih dneh so bili opravljeni testi.. Ne bom ga omenjal, ker bojo potem raznorazne skeptične kritike zato me lahko kontaktirate preko te strani   http://biohealing.org/?kontakt,17

 

Ne gre za bioenergijsko zdravljene ali kakršno koli zadevo ki je omenjena na tej strani ...

 

L.P.

mat

 

 

Kakšni testi so bili pa opravljeni po zdravljenju?


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0