Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samospoznanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1282 komentarjev na to temo

#76 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 11:50

hahahahahahahahahaha OK2.gif

ampak to samo zato, ker te ne obremenjuje, ker poznaš neskončno končni rezultat jajčkanja, ki je neskončni NIČ ylflower.gif

brez niča...ni neskončnosti

 

love you...my brudaylflower.gif



#77 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 11:56

laugh.png laugh.png laugh.png ... dvojčka ....

 

MA*** KO*****

 

&

 

JAN   KO***** 

haha....eni se pač z dušami skup stiskamo...drugi pa z ritkamiylflower.gif



#78 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 11:59

its neverending enigma .... biggrin.png

tvoja ritka res....vedno nove in nove globine odkrivamylflower.gif



#79 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 12:03

laugh.png laugh.png laugh.png  ... to pa je tvoja iluzija ... biggrin.png

ah dragi šamčko...iluzija ne obstaja...sploh pa ne v neskončnostiylflower.gif



#80 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 12:09

greva zdaj z mojo čudovito amalijo ven na sonček pit kavico .... se vrnem .... malo pozneje ... 

tak je prav....uživajylflower.gif



#81 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 12. januar 2014, 12:12

jaz kot duša, ne morem bit zlorabljen, lahko pa sem zmeden od navideznih dejstev, kar je faza izkušanja ...

 

Zmeden si zaradi zlorabe svoje svobodne volje kot duša in ja to je ena faza izkušanja.  



#82 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 12:16

Zmeden si zaradi zlorabe svoje svobodne volje kot duša in ja to je ena faza izkušanja.  

zloraba je malo grda beseda...se ti ne zdi...da ne boš še sam zmeden postal....v eni svojih faz izkušanjaylflower.gif



#83 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:06

Že tretjič, skupinske duše ni, vsaka v sebi čuti svoje.

 

Tko kot ti še ni jasno kako duša premika človeško telo, tko ti tud ne more bit jasno kako duša ali Nadduša premikata materijo v obliki robota, kot otroku ni jasno "kako so tisti ljudje prišli notr v televizijo". Za to potrebuješ realizacijo. Duše ne morš vidt z materialnimi očmi ali si jo zamislit z materialnim umom. Razodeta ti je samo po milosti Boga, če slediš njegova navodila, očem "tvoje" duše.

 

Materija ni sestavni del duše, sta različni kategoriji. Npr. sestavni del ognja ni železo, eno je ogenj in eno je železo. Ampak ogenj lahko vpliva na železo, tako da lahko tudi ta kuri, kar sam po sebi ne more. Duša se lahko odloča, materija ne. Materija ni sestavni del duše. Materija je sestavni del "človeka", katerega drug sestavni del je duša. Ampak duša lahko obstaja in deluje tudi brez stika z materijo. Materija sama po seb ne more "delovat".   

 

Svojo. Vsaka individualna duša pa je pod vplivom Nadduše, Boga. 

 

Več.

 

Moji gurudžiji omenjajo pojem "skupinska duša"....tongue.png

 

In ti, ki razumeš kako duša premika človečke, robotke in ostale igračke tega še zdaj nisi omenil...predpostavljam da tako kot lutkar premika lutje- s špagicami al pa na daljinsko napravo...tongue.png

 

Ogenj (agni) je sestavni del železa...okultno gledano...tongue.png

 

Kaj pa je potem s svobodno voljo, če je vsaka duša pod vplivom nadduše...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

 

To je nepoznavanje duše ali označevanje nečesa drugega za dušo. 

 

Še iz zemeljskega nivoja ne znaš tolmačit potem boš pa iz višjega...Kaj pa če bi jaz rekel, da obstaja samo ena duša (Bog) in da individualnih duš ni...tongue.png

 

In še eno osnovno in "preprosto" vprašanje...KAJ JE TO DUŠA...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif jestera.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#84 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:08

jao...še en ko bi rad učitelje bil....pa je čist navaden šolarček....neskončnostiylflower.gif



#85 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:21

Ja Mako..... če mene misliš, maš čist prou. 

če sama tako misliš....tud prav....drugač pa sem koga drugega mislil....se mi zdi....sam že malo dementn...ko sem že v letih....pa ne vem več koga sem imel v mislihylflower.gif verjetn tistega ki mu to samospoznanje ne diši najbolj....pa je rajš tiho



#86 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:24

zloraba je malo grda beseda...se ti ne zdi...da ne boš še sam zmeden postal....v eni svojih faz izkušanjaylflower.gif

 

Beseda zloraba zarad tega ker je rezultat neprijeten.



#87 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:25

Beseda zloraba zarad tega ker je rezultat neprijeten.

stvari so...kakšne so....sami pa jih po lastni izbiri vidimo...takšne kot jih hočemo videt....odvisn od tega kak jih pač hočemo sprejetylflower.gif



#88 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:27

Šolarček v 6. razredu je lahko neke vrste učitelj tretješolčku...a niso tudi študentki, ki izvajajo določene vrste inštrukcije neke vrste učitelji...Zgornjo razlago bi bilo treba malo bolj definirat...Kaj pa če obstaja neka meja in jo mi ne vidimo pa zato raje rečemo "neskončnost"...A ne pravijo znanstveniki, da se je vesolje nehalo širiti in se je začelo celo krčiti...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#89 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 13:33

Šolarček v 6. razredu je lahko neke vrste učitelj tretješolčku...a niso tudi študentki, ki izvajajo določene vrste inštrukcije neke vrste učitelji...Zgornjo razlago bi bilo treba malo bolj definirat...Kaj pa če obstaja neka meja in jo mi ne vidimo pa zato raje rečemo "neskončnost"...A ne pravijo znanstveniki, da se je vesolje nehalo širiti in se je začelo celo krčiti...tongue.png biggrin.png

daj me malo pošolaj no...da bom tvojo modrost....bolje razumel....plis plis plisylflower.gif pa ne pozabi da sem največji ego na tem svetu....zato bodi temeljit...saj veš da je take egote...težko razsvetlit



#90 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:18

Človek lahko marsikaj....ampak nečesa pač ne more: ne more samega sebe postavit za učitelja nekomu drugemu. Noben pravi guru se ne vsiljuje učencu. Za učitelja te lahko izberejo drugi. Nekomu si učitelj in pri temu istemu si lahko učenec. 

 

Mako..... mogoče si velik ego, ampak največji sem pa jaz. Meje svojega lastnega egotripa sploh ne uspem najt, pa že dolgo potujem. 

jaz mej niti ne iščem...puščam mu prosto pot....v neskončnost...da me bo še ego zajebaval...pozabiylflower.gif največji je...in pika...fix do kraja



#91 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:22

Evo: dokaz, da je moj večji. Ti mu puščaš prosto pot, jaz se pa predrkavam z njim. 

verjetn se ravno zarad tega ne razvije....v vsej svoji veličastnostiylflower.gif revček omejen



#92 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:38

Ja, ker ga zatiram, moram pol na Mon jourie (manj žri) program. 

zatrt ego je pa težko največji ego na svetu....se ti ne zdiylflower.gif



#93 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:44

Ma....moj ego je že dvojni....kdo pa misliš da zatira tega zatrtega? Un vsemogočni ego, ki ni zatrt!

in kateri ti zdaj ni čist jasn...zatrt al vsemogočenylflower.gif



#94 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:47

velik ego-02.jpg

bravo...počasi boš celo smešen postalylflower.gif



#95 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:50

Vsemogočni včasih mislim, da mu je jasno, da mu nič ni jasno, zatrtemu pa ni jasno, da mu je jasno. 

ne misli tolk...deluj po svojem najboljšem eguylflower.gif



#96 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:53

daj me malo pošolaj no...da bom tvojo modrost....bolje razumel....plis plis plisylflower.gif pa ne pozabi da sem največji ego na tem svetu....zato bodi temeljit...saj veš da je take egote...težko razsvetlit

 

A nimaš prijatlice, ki je neke vrste prfoksa...recimo Iknee...Če ne pa daj tak oglas v "zaganjaučka" in mogoče naletiš na kakšno dobro sexi študentko...Potem pa samo upam, da bo tvoja partnerka malo bolj razumevajoča pa da ne bo letel kakšen vreden porcelan po zraku...tongue.png Kdo je pa rekel, da sem jaz učitelj, nekateri imajo pa res bujno domišljijo...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#97 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 14:58

A nimaš prijatlice, ki je neke vrste prfoksa...recimo Iknee...Če ne pa daj tak oglas v "zaganjaučka" in mogoče naletiš na kakšno dobro sexi študentko...Potem pa samo upam, da bo tvoja partnerka malo bolj razumevajoča pa da ne bo letel kakšen vreden porcelan po zraku...tongue.png Kdo je pa rekel, da sem jaz učitelj, nekateri imajo pa res bujno domišljijo...tongue.png

nimam...imam pa tebe....ki bi rad bil....to kar nisiylflower.gif



Hvala za nasvet, brat moj. 

ego čudeže dela...ko ga sprejmeš....v vsej njegovi veličastnostiylflower.gif



#98 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. januar 2014, 15:03

nimam...imam pa tebe....ki bi rad bil....to kar nisiylflower.gif

 

A me lahko malo razsvetliš Buda mako...kaj bi jaz rad bil pa nisem...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#99 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. januar 2014, 15:08

A me lahko malo razsvetliš Buda mako...kaj bi jaz rad bil pa nisem...tongue.png

saj si pa v temi samospoznanje....boš že gor prišu....ko bo tvoj častongue.png



#100 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. januar 2014, 15:17

saj si pa v temi samospoznanje....boš že gor prišu....ko bo tvoj častongue.png

 

Hm, a nisi pričao neke bajke, da smo v neki neskončni dimenziji vse to kar želimo biti...al kako je zdaj s tem...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0