Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Resnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
106 komentarjev na to temo

#1 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 28. februar 2014, 22:46

Se je že kdaj komu zgodilo, da ga je Bog pustil na cedilu?

...Ti je že kdaj bilo tako težko, da se ti je zdelo da je beyond believe?

Rada bi odprla temo, kjer lahko poveš stvari, ki jih še samemu sebi ne upaš!

Poveš svojo resnico, težave...itd

Meni se dogajajo zelo čudne in take stvari, ki jih ne razumem in to je tako ne fer. Full verjamem v Boga, neprestano molim mislim Nanj in ponavljam Njegovo ime itd. Ampak nekateri ljudje čarajo, počnejo vse mogoče na ravneh ki so " nevidne " in potem ne moreš povedat, ne moreš tožit, ne moreš dokazat. Nenazadnje še sam ne veš, a veš da je nekaj in veš da ni ok.

Sama sem ful dobra, vsem želim dobro...itd. Zase pa samo normalno življenje. A neprestano me nekaj nekdo muči psihično maltretira z mislimi..itd in moja nenehna večkotdesetletje trajajoča molitev sicer pomaga a nikoli se dokončno ne "rešim". In pri vsem tem nisem nič kriva.....to "mučenje" traja velikokrat toliko časa, največkrat ponoči, ker podnevi pač delaš druge stvari, da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt. Velikokrat mi je tudi zelo lepo in čutim Božjo bližino in milost a morala sem povedati. A takšnih stvari se ne da povedati, ker ni kaj povedati. Če te nekdo fizično napade lahko to poveš, dokažeš,itd. Če te nekdo fizično ubije sicer ne moreš več povedati, a se vsaj ve. Osebi se sodi,itd. Ko pa se stvari dogajajo na nefizičnih ravneh in niti sam ne veš kaj, ker niti nočeš vedet, ker se nočeš s tem ukvarjat, hočeš samo da te pustijo na miru. Ampak kdo. Ne vem. In ker se mi zdi, da se te stvari ne bi smele dogajati. A Bog ni mogel narediti napake, toliko že vem.

Sedaj ko sem povedala, mi je lažje. Hvala



#2 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. marec 2014, 21:05

Se je že kdaj komu zgodilo, da ga je Bog pustil na cedilu?

 

Men se je zdel enkrat tko, sam sem pol opazu, da sem jaz njega pustil na cedilu smile.png  Neki sem zbolel in sem ga prosu naj mi pomaga... sam mi ni... vsaj ne tako kot sem si jaz takrat predstavljal. Ni blo takoj pa tud mal kasnej ne. Je blo naslednji dan smile.png In opazil sem da nisem hotu ozdravet zanj, ampak zase. Ampak vseen me je popolnoma pozdravu. In jaz sem še zmeri furu svojo sliko in svojega zdravja nisem namenil njemu, ampak nečemu kar spet ni blo zdravo. Tko da jaz sem ga pustu na cedilu, on mi je pomagu. Kasnej sem začel delovat bolj zanj in spet me ni pustil na cedilu ampak pomagal.

 

...Ti je že kdaj bilo tako težko, da se ti je zdelo da je beyond believe?

 

Bilo ja.

 

Včasih pa tako dobro, da je beyond believe. Ko si v ljubezni do Boga, je dobro beyond believe in ko ga pozabiš prideš v težave.

 

Rada bi odprla temo, kjer lahko poveš stvari, ki jih še samemu sebi ne upaš!

Poveš svojo resnico, težave...itd

Meni se dogajajo zelo čudne in take stvari, ki jih ne razumem in to je tako ne fer. Full verjamem v Boga, neprestano molim mislim Nanj in ponavljam Njegovo ime itd. Ampak nekateri ljudje čarajo, počnejo vse mogoče na ravneh ki so " nevidne " in potem ne moreš povedat, ne moreš tožit, ne moreš dokazat. Nenazadnje še sam ne veš, a veš da je nekaj in veš da ni ok.

Sama sem ful dobra, vsem želim dobro...itd. Zase pa samo normalno življenje. A neprestano me nekaj nekdo muči psihično maltretira z mislimi..itd in moja nenehna večkotdesetletje trajajoča molitev sicer pomaga a nikoli se dokončno ne "rešim". In pri vsem tem nisem nič kriva.....to "mučenje" traja velikokrat toliko časa, največkrat ponoči, ker podnevi pač delaš druge stvari, da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt. Velikokrat mi je tudi zelo lepo in čutim Božjo bližino in milost a morala sem povedati. A takšnih stvari se ne da povedati, ker ni kaj povedati. Če te nekdo fizično napade lahko to poveš, dokažeš,itd. Če te nekdo fizično ubije sicer ne moreš več povedati, a se vsaj ve. Osebi se sodi,itd. Ko pa se stvari dogajajo na nefizičnih ravneh in niti sam ne veš kaj, ker niti nočeš vedet, ker se nočeš s tem ukvarjat, hočeš samo da te pustijo na miru. Ampak kdo. Ne vem. In ker se mi zdi, da se te stvari ne bi smele dogajati. A Bog ni mogel narediti napake, toliko že vem.

Sedaj ko sem povedala, mi je lažje. Hvala

 

Ja, Bog ne dela napak. Žanjemo tisto kar sejemo. In vse to nam pomaga, da bi se obrnili na Boga. Lahko se tud dokončno rešiš, sam si morš to želet tud, iz srca. Če boš klicala Boga iz srca, tj. da resno misliš, te bo rešil tud iz teh "nevidnih" problemov. Naj te blagoslovi.



#3 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 2. marec 2014, 18:55

Se je že kdaj komu zgodilo, da ga je Bog pustil na cedilu?

...Ti je že kdaj bilo tako težko, da se ti je zdelo da je beyond believe?

Rada bi odprla temo, kjer lahko poveš stvari, ki jih še samemu sebi ne upaš!

Poveš svojo resnico, težave...itd

Meni se dogajajo zelo čudne in take stvari, ki jih ne razumem in to je tako ne fer. Full verjamem v Boga, neprestano molim mislim Nanj in ponavljam Njegovo ime itd. Ampak nekateri ljudje čarajo, počnejo vse mogoče na ravneh ki so " nevidne " in potem ne moreš povedat, ne moreš tožit, ne moreš dokazat. Nenazadnje še sam ne veš, a veš da je nekaj in veš da ni ok.

Sama sem ful dobra, vsem želim dobro...itd. Zase pa samo normalno življenje. A neprestano me nekaj nekdo muči psihično maltretira z mislimi..itd in moja nenehna večkotdesetletje trajajoča molitev sicer pomaga a nikoli se dokončno ne "rešim". In pri vsem tem nisem nič kriva.....to "mučenje" traja velikokrat toliko časa, največkrat ponoči, ker podnevi pač delaš druge stvari, da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt. Velikokrat mi je tudi zelo lepo in čutim Božjo bližino in milost a morala sem povedati. A takšnih stvari se ne da povedati, ker ni kaj povedati. Če te nekdo fizično napade lahko to poveš, dokažeš,itd. Če te nekdo fizično ubije sicer ne moreš več povedati, a se vsaj ve. Osebi se sodi,itd. Ko pa se stvari dogajajo na nefizičnih ravneh in niti sam ne veš kaj, ker niti nočeš vedet, ker se nočeš s tem ukvarjat, hočeš samo da te pustijo na miru. Ampak kdo. Ne vem. In ker se mi zdi, da se te stvari ne bi smele dogajati. A Bog ni mogel narediti napake, toliko že vem.

Sedaj ko sem povedala, mi je lažje. Hvala

 

 

Na sebe se moraš zanesti, ne na boga ali kogarkoli. 



#4 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 2. marec 2014, 19:35

Ja, Bog ne dela napak. Žanjemo tisto kar sejemo. 

 

Ti ne delaš napake, ko resnično z vsem srcem iskreno prosiš za stvari, ko čutiš , ne delaš napake. 

Tvoje lastnosti , ki so lahko negativne in pozitivne VSE SO DOBRE. Sprejmeš tvoje negativne 

in pozitivne. Tiste tvoje negativne niso napake, če jih sprejmeš. 

 

Ti ne delaš napak, ko se skladaš s seboj, zato si lahko "ti bog zase". Zato druga oseba boga ne obstaja , ker je v tebi. 



#5 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 2. marec 2014, 19:52

Se je že kdaj komu zgodilo, da ga je Bog pustil na cedilu?

Sreča se skriva v tebi ne v drugi osebi tvojega boga. Ljubezen pa prihaja iz tebe, tako samozaupanje, zrelost, spoštovanje, preprostost....itd. Spodbujaj sebe. Bodi ljubeča do svojih negativnosti. Ljubi sebe in spoznaj notranji diamant. 



kaj pa je resnica ... ?

Če si odkrit iskren do sebe , je resnica ta. 

 

Če tako čutiš.... rainbow.gif



#6 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. marec 2014, 22:20

Ti ne delaš napake, ko resnično z vsem srcem iskreno prosiš za stvari, ko čutiš , ne delaš napake. 

Tvoje lastnosti , ki so lahko negativne in pozitivne VSE SO DOBRE. Sprejmeš tvoje negativne 

in pozitivne. Tiste tvoje negativne niso napake, če jih sprejmeš. 

 

Ti ne delaš napak, ko se skladaš s seboj, zato si lahko "ti bog zase". Zato druga oseba boga ne obstaja , ker je v tebi. 

 

Če sem lačen in jem zemljo namesto hrane, delam napako smile.png Jo občutim smile.png Jaz ne morm bit Bog zase, ker jaz sem jaz in Bog je Bog smile.png Ja, Bog je tudi v meni, sam jaz nisem On. Jaz sem njegov in zame najbolje je, če sem Zanj. Moja napaka je če pozabim nanj. Hare Krišna



#7 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 3. marec 2014, 11:18

Zelo lepo! Zdravilno.inno.gif

 

Kaj je resnica je veliko vprašanje....že če se samo osredotočiš na to besedo, te preplavi plemenitost!

Jaz sem mislila tudi tako, da poveš eno svojo resnico in si s tem olajšan. Mogoče je tudi, da ko poveš napišeš, objaviš ob pomoči komentarjev tudi, spoznaš da sploh ni tako zelo hudo ali pa ugledaš vse skupaj v drugačni LUČI in spoznaš!wink.png Spoznanje resnice pa te osvobodi. Resnica te osvobodi!

 

Hvala!ylflower.gifylflower.gifylflower.gif



#8 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. marec 2014, 16:38

 da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt.

 

Hmm?!

Fajn bi se bilo rešiti teh muk.. se strinjam. Samo z molitvijo očitno ne bo šlo, a ne ker praviš, da to počneš že desetletje in ni nič drugače. Tisti bog h kateremu moliš, mora biti res totalni debil in idiot, da noče pomagati, čeprav ga prisiš že celo desetletje tudi po 10 ur na dan. Ko bi vsaj se prikazal ta model, da bi ga človk lahko vsaj usekal nekam, pa je očitno preveč strahopeten, a ne?

 

Verjetno ti je mgd ponudil drugo različico boga.. s katero se lahko drogiraš še naslednje desetlejtje, pa tudi ne bo nič bolje...

 

... dokler ti nekoč ne bojo dopizdile te figurce bogov in se boš osredotočila nase brez ideje, da je tam za oblaki nekdo od katarega je vse odvisno. Saj imaš vse kar potrebuješ, da se rešiš.. TUKAJ in ZDAJ.. pa tega nočeš.. Zakaj ne?


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#9 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 16:44

Če sem lačen in jem zemljo namesto hrane, delam napako smile.png Jo občutim smile.png Jaz ne morm bit Bog zase, ker jaz sem jaz in Bog je Bog smile.png Ja, Bog je tudi v meni, sam jaz nisem On. Jaz sem njegov in zame najbolje je, če sem Zanj. Moja napaka je če pozabim nanj. Hare Krišna

Ljubezen in vse to je v človeku ne v bogu. Tvoja edina napaka je če pozabiš na sebe. Če pozabiš na sebe potem ne boš nikoli srečen in

zadovoljil svoje potrebe, ki jih rabiš. 

 

 

Vsak človek ima čustva, razum, pamet  in vse to. 

 

 

Vsak človek ima napake, če jih vidi jih popravi ( vsak pa ima svojo vest) tudi tisti najbolj zlobni. 

 

NAPAKE NISO NAPAČNE ČE JIH SPREJMEŠ.....če želiš jih popraviš...

 

 

Če pozabiš na Boga ne bo konec sveta, če pozabiš pa nase pa bo konec sveta. 

Tvojega sveta, če pozabiš nase. 



#10 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. marec 2014, 16:54

Evo Lily.. kej tacga rajš poslušaj.. :)

 

https://www.youtube....h?v=OYlBx3TDEKs


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#11 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 16:57

Če sem lačen in jem zemljo namesto hrane, delam napako smile.png Jo občutim smile.png Jaz ne morm bit Bog zase, ker jaz sem jaz in Bog je Bog smile.png Ja, Bog je tudi v meni, sam jaz nisem On. Jaz sem njegov in zame najbolje je, če sem Zanj. Moja napaka je če pozabim nanj. Hare Krišna

Ljudje se zmotimo, ker razmišljamo z glavo ne s srcem. Poleg srca imamo tudi glavo 

s katero razmišljamo. 

 

 

Občutki, ki jih mi čutimo so lahko čisto nasprotje z našim razumom. Zato se zmotimo. 

Če bi ravnali tako kot čutimo, se ne bi zmotili. 



#12 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 17:09

Zelo lepo! Zdravilno.inno.gif

 

Kaj je resnica je veliko vprašanje....že če se samo osredotočiš na to besedo, te preplavi plemenitost!

Jaz sem mislila tudi tako, da poveš eno svojo resnico in si s tem olajšan. Mogoče je tudi, da ko poveš napišeš, objaviš ob pomoči komentarjev tudi, spoznaš da sploh ni tako zelo hudo ali pa ugledaš vse skupaj v drugačni LUČI in spoznaš!wink.png Spoznanje resnice pa te osvobodi. Resnica te osvobodi!

 

Hvala!ylflower.gifylflower.gifylflower.gif

Jaz ti predlagam, da sprejmeš svoje napake in dogodke, ki se ti dogajajo v življenju. Ker imaš rada sebe

naj te tisti dogodki okoli tebe ne spravijo iz tira. Včasih je težko, včasih je lahko. Bodi srečna vsak trenutek. 

Živi na tak način kot čutiš. Ne trudi se z molitvijo bogu. Ker on ti ne bo nič pomagal. 

 

Ti sama lahko sebi pomagaš in spremeniš stvari. 

 

Srečno. inno.gif 



#13 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 3. marec 2014, 17:48

Za danes sem porabila vse LAJKE. love3.gif Ej, super ste!clover.gifclover.gifclover.gif



#14 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 3. marec 2014, 18:01

Hmm?!

Fajn bi se bilo rešiti teh muk.. se strinjam. Samo z molitvijo očitno ne bo šlo, a ne ker praviš, da to počneš že desetletje in ni nič drugače. Tisti bog h kateremu moliš, mora biti res totalni debil in idiot, da noče pomagati, čeprav ga prisiš že celo desetletje tudi po 10 ur na dan. Ko bi vsaj se prikazal ta model, da bi ga človk lahko vsaj usekal nekam, pa je očitno preveč strahopeten, a ne?

 

Verjetno ti je mgd ponudil drugo različico boga.. s katero se lahko drogiraš še naslednje desetlejtje, pa tudi ne bo nič bolje...

 

... dokler ti nekoč ne bojo dopizdile te figurce bogov in se boš osredotočila nase brez ideje, da je tam za oblaki nekdo od katarega je vse odvisno. Saj imaš vse kar potrebuješ, da se rešiš.. TUKAJ in ZDAJ.. pa tega nočeš.. Zakaj ne?

Full dobro.....biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

A ni dobro, da je vsak lahko to kar je....in da smo tako različni in raznoliki.inno.gif In vse skupaj postaja postane na koncu še neskončno zabavno! Uau!

 

Drgač pa mi je dalo zelo mislt vse to.love3.gif In zakaj ne? Ne vem ( še ).



#15 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. marec 2014, 18:41

Ljubezen in vse to je v človeku ne v bogu. Tvoja edina napaka je če pozabiš na sebe. Če pozabiš na sebe potem ne boš nikoli srečen in

zadovoljil svoje potrebe, ki jih rabiš. 

 

Ja, ljubezen mamo v sebi in ja ko pozabimo nase jo dajemo v napačno smer in ja, tako nikoli ne moreš biti srečen iz zadovoljit svojih potreb. Pozabit nase pomeni tudi pozabit na Boga, ker jaz sem iz Njega. Tko kot npr. če sin pozabi na to da je sin mame. Ko pozabiš nase, da si od Boga, daješ ljubezen v začasne in popačene odnose, kar te seveda ne more osrečit.

 

Vsak človek ima napake, če jih vidi jih popravi ( vsak pa ima svojo vest) tudi tisti najbolj zlobni. 

 

Ja, res je. 

 

NAPAKE NISO NAPAČNE ČE JIH SPREJMEŠ.....če želiš jih popraviš...

 

Napake so še zmeri napake, tudi če jih sprejmeš. Če jih sprejmeš si samo malo bolj pomirjen, nisi pa še srečen, dokler jih ne popraviš. 

 

Če pozabiš na Boga ne bo konec sveta, če pozabiš pa nase pa bo konec sveta. 

Tvojega sveta, če pozabiš nase. 

 

Pozabit nase pomeni pozabit na to da si od Boga, kar pomeni konec izpolnjujočega sveta zate smile.png



#16 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. marec 2014, 18:47

Ljudje se zmotimo, ker razmišljamo z glavo ne s srcem. Poleg srca imamo tudi glavo 

s katero razmišljamo. 

 

 

Občutki, ki jih mi čutimo so lahko čisto nasprotje z našim razumom. Zato se zmotimo. 

Če bi ravnali tako kot čutimo, se ne bi zmotili. 

 

Iz izkušenj ti povem, kar veš tudi že sama, da tudi tisti, ki sledijo srce se zmotijo in pridejo v žalost. Iz zmote nas lahko reši le Bog. Ko delujemo v skladu z njegovim nasvetom, smo lahko srečni :) 



#17 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 20:18

Iz izkušenj ti povem, kar veš tudi že sama, da tudi tisti, ki sledijo srce se zmotijo in pridejo v žalost. Iz zmote nas lahko reši le Bog. Ko delujemo v skladu z njegovim nasvetom, smo lahko srečni smile.png

Ne to ni res, slediti srcu ne pomeni, da prideš v žalost , če čutiš stvari se ne moreš zmotiti. 



#18 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 20:21

Pozabit nase pomeni pozabit na to da si od Boga, kar pomeni konec izpolnjujočega sveta zate smile.png

 

 

 

Da si od Boga , rodi te mama , nisi od Boga, Bog nič od tebe ne pričakuje, mogoče pa bi Bog pričakoval od tebe , da si ravno nasprotno dobrem krut in vse negativne lastnosti, ki so lahko čisto nasprotne s tvojim pričakovanjem. 

 

Kaj pa če bi Bog zahteval od tebe, da si krut? 

 

 

KAJ JE DOBRO KAJ JE SLABO SI SE TI NAUČIL, MOGOČE PA JE ZANJ DOBRO RAVNO NASPROTNO. ČE BEREŠ KNJIGE, KI 

PIŠEJO KAJ NAJ BI BIL BOG, NI NUJNO, DA TO SPLOH JE KAR NAJ BI BIL. 

 

 

BOG NAJ BI BIL DOBER, POŠTEN

 

 

KAJ PA ČE TO NI?



#19 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. marec 2014, 21:19

Ne to ni res, slediti srcu ne pomeni, da prideš v žalost , če čutiš stvari se ne moreš zmotiti. 

 

Jz jih poznam velik, ki so sledil svojemu srcu in prišli v žalost in se kasneje lahko rešili le s pomočjo Boga. Kakšne maš pa ti svoje izkušnje?



#20 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. marec 2014, 21:29

Da si od Boga , rodi te mama , nisi od Boga

 

Za rodit naše telo je inštrument mama ja, ampak tako naš pravi jaz (duša) kot telo izhajata iz energije Boga. Mi (kot duša) smo last Boga in tudi naše telo je last Boga. Je pa res, da lahko na to pozabiš oz. izgubiš zavedanje, če zlorabiš svojo svobodno voljo. 

 

, Bog nič od tebe ne pričakuje, mogoče pa bi Bog pričakoval od tebe , da si ravno nasprotno dobrem krut in vse negativne lastnosti, ki so lahko čisto nasprotne s tvojim pričakovanjem. 

 

Ja, Bog od mene nič ne pričakuje, v nič me ne sili. Me pa iz ljubezni in sočutja vzpodbuja v delovanje, ki bo najboljše zame. V krutost me Bog ne vzpodbuja, ker ve, da mi bo škodovalo.

 

Kaj pa če bi Bog zahteval od tebe, da si krut? 

 

Ne zahteva tega, tako kot ničesar drugega ne.

 

KAJ JE DOBRO KAJ JE SLABO SI SE TI NAUČIL, MOGOČE PA JE ZANJ DOBRO RAVNO NASPROTNO. ČE BEREŠ KNJIGE, KI 

PIŠEJO KAJ NAJ BI BIL BOG, NI NUJNO, DA TO SPLOH JE KAR NAJ BI BIL. 

 

 

BOG NAJ BI BIL DOBER, POŠTEN

 

 

KAJ PA ČE TO NI?

 

Ja najboljš je pol da sam spoznaš in vidiš. Jz mam dobre izkušnje z njim.



#21 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 22:35

Prepričati nekoga, da nekaj ni je kot, da bi nekdo prepričeval mene kot, da nekaj je. Tako, da 

ti prepustim tvojo pot. Če ti ta pot pomaga, da razmišljaš tako. 

 

Srečno. 

 

yes.gif yes.gif yes.gif

 

 

wub.png

 

Če boš pa kdaj ugotovil, da ta način ne deluje .........začni verjeti v kaj drugega.

 

Mir in ljubezen s tabo. 

 

 

flowers.gif flowers.gif



#22 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. marec 2014, 22:50

Jz jih poznam velik, ki so sledil svojemu srcu in prišli v žalost in se kasneje lahko rešili le s pomočjo Boga. Kakšne maš pa ti svoje izkušnje?

Moje izkušnje pa so, da je vse kar počneš odvisno od tebe. Razum velikokrat zamegli srce. Tako, da se težko 

loči kaj res čutiš in kaj ne. Tisto srce, ki ga ti poimenuješ lahko sledi samo trenutni želji po nečem, ne pa čutenju. 

Če me razumeš smile.png Da si nekaj želiš in slediš nečemu lahko postane bolj obsedenost in želja po nečem kar nimaš.

 

Če nekaj dolgo časa nimaš in slediš temu še ne pomeni, da je to pravo čutenje. Zavede te osamljenost, želja po 

nečem. Vse te želje, osamljenost, obsedenost, pomanjkanje nečesa te zavede. 

 

Velikokrat se zmotiš, ker hitiš in drviš, ker nečesa nimaš ali si želiš. To drvenje in hitenje, osamljenost, želje niso pravi odgovor

za tisto kar je v tebi. 



#23 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 4. marec 2014, 21:22

 Veliki razsvetljeni Sokrates je rekel....." Nobeno človeško stanje ni večno. Tudi to bo minilo "wink.png

 

ylflower.gifylflower.gifylflower.gif Drugače pa je vse minljivo, razen tistega kar je večno. In tisto večno v sebi moramo najti.....tisto kar se ne spreminja ne glede na čas in prostor ter okoliščine.ylflower.gifylflower.gifylflower.gif

 

...kako to najti, kako iskati pa je že drugo vprašanje. " Mogoče tako, da spustiš vse ostalo ( ves balast in bedarije ) in ostane samo tisto kar v resnici si. VEČNO BOŽANSKO BITJElove3.gif



#24 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. marec 2014, 21:41

 Veliki razsvetljeni Sokrates je rekel....." Nobeno človeško stanje ni večno. Tudi to bo minilo "wink.png

 

ylflower.gifylflower.gifylflower.gif Drugače pa je vse minljivo, razen tistega kar je večno. In tisto večno v sebi moramo najti.....tisto kar se ne spreminja ne glede na čas in prostor ter okoliščine.ylflower.gifylflower.gifylflower.gif

 

...kako to najti, kako iskati pa je že drugo vprašanje. " Mogoče tako, da spustiš vse ostalo ( ves balast in bedarije ) in ostane samo tisto kar v resnici si. VEČNO BOŽANSKO BITJElove3.gif

 

Ja, večno božansko bitje smo, onkraj časa in prostora. In smo od Boga, Krišne. Kako najti? S sprejetjem njegove milosti. 



#25 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 4. marec 2014, 21:48

Ja! Po milosti. Res je.sleepy.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0