Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Resnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
106 komentarjev na to temo

#26 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 10:40

čas je konstrukt ....

prostor je iluzija ...

krišna je program iz katerega se tudi učimo

 

nikogaršnja last nismo ...

smo vir ...

 

Čas in prostor vedno obstajata, nista iluzija v smislu, da ne bi obstajala. Mi se z njima zmotno poistovetimo, če postanemo nenaklonjeni Krišni od kogar smo, ki je Vir in lastnik vsega in vsakogar. Če smo mu naklonjeni, smo lahko srečni.



#27 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 11:06

Ja, večno božansko bitje smo, onkraj časa in prostora. In smo od Boga, Krišne. Kako najti? S sprejetjem njegove milosti. 

Od nikogar nismo in smo sami na svetu. Imamo okoli sebe ljudi, ki nas imajo radi ampak še vedno smo sami. 

karkoli se nam zgodi prevzamemo sami odgovornost za svoja dejanja in včasih tudi za tuja dejanja. 

če se nam zgodi krivica nam ne bo nihče pomagal. Noben bog ali višje sile. 

 

 

Sami se spravimo iz vsake situacije in problema. Sami se moramo truditi, da uspemo. Noben bog 

ne bo nič narediti če sami ne bomo kaj naredili. Bog ni božiček. Sami trdno delamo. Nihče ne more

namesto nas delati stvari. 

 

Ko sam prispevaš k boljšem in dobrem narediš to za sebe ne pa za Boga. Saj si ti srečen in zadovoljen 

s tem, ko se trudiš. Samo ta trud pa dobrota, poštenost pa ni za Boga. Ampak za tvojo zadovoljstvo

pa življenje. 

 

Ko misliš, da se trudiš za koga drugega je dobesedno brez veze, ker ne veš kaj on čuti, pa misli ta

bog. Ne moreš reči, da je bog dober in pošten zato, ker si ti zadovoljen kar delaš. 

 

Če si ti zadovoljen, da delaš kar delaš, edino delaš to za sebe, ker si edini, ki je zadovoljen s tem

kar delaš. 



#28 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 11:17

Od nikogar nismo in smo sami na svetu. Imamo okoli sebe ljudi, ki nas imajo radi ampak še vedno smo sami. 

karkoli se nam zgodi prevzamemo sami odgovornost za svoja dejanja in včasih tudi za tuja dejanja. 

če se nam zgodi krivica nam ne bo nihče pomagal. Noben bog ali višje sile. 

 

 

Sami se spravimo iz vsake situacije in problema. Sami se moramo truditi, da uspemo. Noben bog 

ne bo nič naredil če sami ne bomo kaj naredili. Bog ni božiček. Sami trdno delamo. 

 

Jz mam mal drgačne izkušnje. Vem tud kakšne imaš ti. Jz rajš gledam na rezultate kot na besede. Vem da imaš tudi ti rajš, da ti je prijetno kot neprijetno. Enkrat sem ti o tem že napisal, pa ti še enkrat. Če nekdo pade v vodnjak, sam ven ne more splezat. En mu mora vržt vrv od zgoraj. Ampak če se je ta spodaj ne prime, tudi ne more pridt ven. Na podoben način, brez pomoči Boga (v smislu nasveta) ne mormo dosežt izpolnitve srca, ki si jo želimo, niti ne če ga mi ne sledimo. Bog ne dela nič namesto nas, naša dejanja so naša odgovornost, a hkrati brez njegovega nasveta ne mormo sami po sebi vedt kako delovat, da bi dosegli izpolnitev vseh želja. Potrebna je pomoč Boga kot tudi naš trud, v skladu s to pomočjo. Poleg tega, brez da nam on da rezultat ga mi sami po seb ne mormo dobit. Če sem nam zmotno zdi, da smo popolnoma neodvisni, nam bo to znova in znova prikazano. Zato je za nas dobro, da smo hvaležni tistim, ki nam pomagajo. 



#29 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 11:23

Jz mam mal drgačne izkušnje. Vem tud kakšne imaš ti. Jz rajš gledam na rezultate kot na besede. Vem da imaš tudi ti rajš, da ti je prijetno kot neprijetno. Enkrat sem ti o tem že napisal, pa ti še enkrat. Če nekdo pade v vodnjak, sam ven ne more splezat. En mu mora vržt vrv od zgoraj. Ampak če se je ta spodaj ne prime, tudi ne more pridt ven. Na podoben način, brez pomoči Boga (v smislu nasveta) ne mormo dosežt izpolnitve srca, ki si jo želimo, niti ne če ga mi ne sledimo. Bog ne dela nič namesto nas, naša dejanja so naša odgovornost, a hkrati brez njegovega nasveta ne mormo sami po sebi vedt kako delovat, da bi dosegli izpolnitev vseh želja. Potrebna je pomoč Boga kot tudi naš trud, v skladu s to pomočjo. Poleg tega, brez da nam on da rezultat ga mi sami po seb ne mormo dobit. Če sem nam zmotno zdi, da smo popolnoma neodvisni, nam bo to znova in znova prikazano. Zato je za nas dobro, da smo hvaležni tistim, ki nam pomagajo. 

Ko ti kličeš po neki rešitvi tudi tisto najdeš, temu se reče VIŠJI JAZ. Tisto kar prosimo povlečemo v življenje . Če trenutno rabimo 

neko rešitev tako zelo močno, jo začutimo in jo tudi najdemo. To pa še zdaleč ni od boga odvisno ampak od tvoje močne 

volje in čutenja. 

 

Če potrebuješ neko rešitev, ki jo nujno potrebuješ in že veš, da jo imaš v rokah 

potem pride tudi do tebe, ker jo sprejmeš. 

 

 

To rešitev ti rabiš VIŠJI JAZ.  Samo to nima nobene povezave z bogom. 



#30 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 11:28

Ko ti kličeš po neki rešitvi tudi tisto najdeš, temu se reče VIŠJI JAZ. Tisto kar prosimo povlečemo v življenje . Če trenutno rabimo 

neko rešitev tako zelo močno, jo začutimo in jo tudi najdemo. To pa še zdaleč ni od boga odvisno ampak od tvoje močne 

volje in čutenja. 

 

Če potrebuješ neko rešitev, ki jo nujno potrebuješ in že veš, da jo imaš v rokah 

potem pride tudi so tebe, ker jo sprejmeš. 

 

 

To rešitev ti rabiš VIŠJI JAZ. 

 

Če jaz kličem k rešitvi, kdo je pol tisti, ki mi jo da? Če bi bla to ena in ista oseba, zakaj bi ji blo treba sploh klicati ali iskati?



#31 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 11:34

rešitev je v tebi ... nihče ti je ne da

 

Ona je govorila o klicanju na pomoč.

 

Drgač pa jaz mam mal drgačne izkušnje kot ti praviš. Vem tud kakšne imaš ti. In vem, da iščeš rešitev. Ti je bila tudi že dana, a je še nisi sprejel.



#32 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 11:54

Če jaz kličem k rešitvi, kdo je pol tisti, ki mi jo da? Če bi bla to ena in ista oseba, zakaj bi ji blo treba sploh klicati ali iskati?

 

Vsaka stvar v svojem najmanjšem delcu je energija, energetski paketek. Tudi naše telo, naše misli in naši občutki so v najmanjšem delcu ta subtilna energija. Vsak energetski delec vibrira na določeni frekvenci. Energetski delci, ki vibrirajo na enakih frekvencah, se medsebojno privlačijo.

 

Narava nam je podarila čudovit sistem, s katerim lahko upravljamo energijo na kateri vibriramo in privlačimo v svoje življenje stvari, ljudi in dogodke, ki vibrirajo na enakih frekvencah. Z mislimi, ki jih mislimo, vplivamo na naše občutke in s kombinacijo obojega vplivamo na frekvenco naše energije.

 

V svoji esenci smo čista, brezpogojna ljubezen. Z vzgojo, negativnim programiranjem  in  podedovanimi prepričanji smo se oddaljili od tega, kdo v resnici smo  in zato v svoje življenje privlačimo tudi ne tako lepe stvari, smo zataknjeni v kakšni situaciji, v najslabših primerih pa se nam dogaja zaporedje „slabih“ stvari.



#33 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 12:01

če se ne boš rešil sam, te tudi mr. K ne bo, ker te ne more ....

smisel življenja je samospoznavanje svojega bistva

bližnjic ni

smisel življenja je samospoznavanje svojega bistva

 

wink.png  Točno tako. 

 

icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif



#34 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 12:08

16. januarja 1959 je ob svoji sedemdesetletnici Charlie Chaplin človeštvu podaril naslednje misli, ki zajemajo bistvo in srčnost življenja. "Ko sem se začel resnično imeti rad, sem spoznal, da so čustvena bolečina in trpljenje le opozorila, da živim v nasprotju s svojo resnico. Danes vem, da je to VERODOSTOJNOST.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem spoznal, kako žaljivo je, če skušam nekomu naprtiti lastne želje, čeprav vem, da trenutek ni pravi in da ta oseba na to ni pripravljena, pa četudi sem bil ta oseba jaz sam. Danes temu pravim SPOŠTOVANJE.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem prenehal hrepeneti za drugačnim življenjem in uvidel, da me je vse, kar me je obkrožalo, pozivalo k rasti. Danes temu pravim ZRELOST.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem spoznal, da sem ob vsaki priložnosti na pravem mestu ob pravem času, da se vse zgodi ob ravno pravem trenutku in da sem lahko miren. Danes temu pravim SAMOZAUPANJE.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem si nehal krasti čas in prenehal načrtovati silne projekte za prihodnost. Danes počnem le tisto, kar me veseli in osrečuje, kar rad počnem in ob čemer mi zapoje srce, na svoj način in po svojem ritmu. Danes temu pravim PREPROSTOST.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem se osvobodil vsega, kar ni zdravo zame – hrane, ljudi, stvari, okoliščin in vsega, kar me je vleklo navzdol in proč od samega sebe. Sprva sem temu rekel zdrav egoizem. Danes vem, da je to LJUBEZEN DO SAMEGA SEBE.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem se prenehal truditi, da imam vedno prav, in od takrat naprej se manj motim. Danes sem spoznal, da je to SKROMNOST.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem prenehal živeti v preteklosti in skrbeti za prihodnost. Zdaj živim le za trenutek, v katerem se VSE dogaja. Danes živim vsak dan posebej in temu pravim IZPOLNITEV.

 

Ko sem se začel resnično imeti rad, sem spoznal, da me lahko razum spravi s tira in da lahko zato zbolim. Ko sem razum povezal s srcem, pa je postal moj dragoceni zaveznik. Danes tej povezavi pravim MODROST SRCA.

 

Ni se nam več treba bati prepirov, soočanj in težav, s samim seboj ali z drugimi. Tudi zvezde kdaj pa kdaj trčijo in iz tega nastanejo novi svetovi. Danes vem,

 

DA JE TO ŽIVLJENJE."

 

 

http://www.sensa.si/...icno-imeti-rad/



#35 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 13:14

V svoji esenci smo čista, brezpogojna ljubezen. Z vzgojo, negativnim programiranjem  in  podedovanimi prepričanji smo se oddaljili od tega, kdo v resnici smo  in zato v svoje življenje privlačimo tudi ne tako lepe stvari, smo zataknjeni v kakšni situaciji, v najslabših primerih pa se nam dogaja zaporedje „slabih“ stvari.

 

Zakaj oz. kako pa to, da smo se oddaljili od tega, če pa smo brezpogojna ljubezen? Kako pa lahko brezpogojna ljubezen v svoje življenje privlači tudi ne tako lepe stvari? Kako pa to da smo zataknjeni ali se nam dogajajo "slabe" stvari? 

 

In če pridemo nazaj do te brezpogojne ljubezni, to očitno pomeni, da se lahko ponovi zgornja zgodba?



#36 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 13:51

če se ne boš rešil sam, te tudi mr. K ne bo, ker te ne more ....

smisel življenja je samospoznavanje svojega bistva

bližnjic ni

 

Kaj si mislil s tem "rešil sam" ?



#37 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 16:19

ponavadi je mišljena karma in ponovno rojevanje ... kjerkoli že

 

čeprav , ravno to da življenjem svoj čar ... 

 

ker je sigurno dolgocajtno se zlit nazaj v vir ...

 

Zanimal me je kaj si mislil s tem "če se ne boš rešil sam, te tud mr. K ne more". Ta "rešil sam" me je zanimal kaj si mislil. 

 

Očitno si zlitje v vir tudi le predstavljaš na podlagi besed nekaterih, nimaš pa še izkušenj. 

 

Zlitje v neosebni vir je drgač res dolgocajtno (neizpolnjujoče) v primerjavi s služenjem Krišne, ki je vir neosebnega vira, je pa brez trpljenja.



#38 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 16:31

mr. K je mister krišna ... eden od nas ... ne več in ne manj ... 

 

To sem dojel koga misliš, ampak mene je zanimal kaj si mislil s tem "rešil sam"?

 

Ta tvoja predstava o Krišni je tud le predstava. Krišna je drgač več kot in manj kot mi smile.png



#39 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 17:28

Zakaj oz. kako pa to, da smo se oddaljili od tega, če pa smo brezpogojna ljubezen? Kako pa lahko brezpogojna ljubezen v svoje življenje privlači tudi ne tako lepe stvari? Kako pa to da smo zataknjeni ali se nam dogajajo "slabe" stvari? 

 

In če pridemo nazaj do te brezpogojne ljubezni, to očitno pomeni, da se lahko ponovi zgornja zgodba?

To moraš pa sam razmisliti pri sebi. 

 

 

Jaz osebno ne verjamem v boga. Nimam ti namena vsiljevati svojega mnenja. Jaz za svojo lastno resnico

povem samo tisti svoj delček. V kaj ti verjameš je pa to tvoja stvar. 

 

Če ti misliš, da je to od boga in neke višje sile nimam nič proti. Samo kar se mojega mnenja tiče. ......sem napisala kaj jaz mislim. 

 

rainbow.gif rainbow.gif  



#40 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 5. marec 2014, 17:32

Zadnjič me je nekdo obsodil, da lažem... kar se tiče moje vere... se mi zdi, da razvijamo ljubezen do Boga (kakor vemo in znamo)... obrede pa vzamemo kot češnjo na torti ali smetano... :) to kar mi v resnici čutimo (ljubezen) pa naj bi bil ves cuker kar ga torta premore. če ne bi privlačili ničesar slabega, v tem lajfu ne bi bili, ker nam ne bi bilo treba. bili bi angelčki. če me bo pa duhovnik ne maral, ker mislim na reinkarnacijo, karmo in razsvetljenje... me prav briga. ampak nek verski red omogoča občutek varnosti-da ne bomo zašli s poti ... kaj se zgodi če zaidemo (začnemo npr halucinirati), ...

 

lahko se nam tudi toliko fuzla-da mislimo, da nas nek folk, ki nima veze z nami ne mara, razmišlja slabo o nas, govori kaj slabega za našim hrbtom. to čutiš-pa VEŠ da je ljubezen VSE. so be happy if you can.

 

mislim da verski rituali nudijo varnost-zakaj pa ne??? če je meni bolj lep moj Jezus na steni kot kaj drugega, če mi je to pisano na srce- v svetem pismu pa naj bi pisalo, da je Jezus proti podobam in čaščenju le teh. Let it be...

 

Včeraj sem občutila takšno ljubezen do ubogih vojakov na Krimu...in jo poslala... za nazaj sem dobila full vtisov (Čisto ruska energija in to), če jo občutim lahko srečno živim kljub vsemu. I believe.



#41 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 17:43

Zadnjič me je nekdo obsodil, da lažem... kar se tiče moje vere... se mi zdi, da razvijamo ljubezen do Boga (kakor vemo in znamo)... obrede pa vzamemo kot češnjo na torti ali smetano... smile.png to kar mi v resnici čutimo (ljubezen) pa naj bi bil ves cuker kar ga torta premore. če ne bi privlačili ničesar slabega, v tem lajfu ne bi bili, ker nam ne bi bilo treba. bili bi angelčki. če me bo pa duhovnik ne maral, ker mislim na reinkarnacijo, karmo in razsvetljenje... me prav briga. ampak nek verski red omogoča občutek varnosti-da ne bomo zašli s poti ... kaj se zgodi če zaidemo (začnemo npr halucinirati), ...

 

lahko se nam tudi toliko fuzla-da mislimo, da nas nek folk, ki nima veze z nami ne mara, razmišlja slabo o nas, govori kaj slabega za našim hrbtom. to čutiš-pa VEŠ da je ljubezen VSE. so be happy if you can.

 

mislim da verski rituali nudijo varnost-zakaj pa ne??? če je meni bolj lep moj Jezus na steni kot kaj drugega, če mi je to pisano na srce- v svetem pismu pa naj bi pisalo, da je Jezus proti podobam in čaščenju le teh. Let it be...

 

Včeraj sem občutila takšno ljubezen do ubogih vojakov na Krimu...in jo poslala... za nazaj sem dobila full vtisov (Čisto ruska energija in to), če jo občutim lahko srečno živim kljub vsemu. I believe.

 

 

Če ti jezus ali bog koristi , če lahko na tak način razmišljaš o njem in se zatečeš k njemu aleluja.  Imaš vsaj neko zavetje če ti to zavetje pomaga. 

Tudi jaz sem živela v vasi pa imam birmo pa prvo obhajilo samo jaz ne verjamem v te stvari. 

 

V življenju se lahko le učim od drugih in od sebe. To z bogom pa ne. 

 

To ni za mene. 

 

 

biggrin.png

 

 

Vedno se mi je zdelo, da rabim dokaze, da sploh lahko v kaj verjamem če ni nobenih dokazov o bogu se mi zdi, da berem sveto 

pismo samo kot eno reklamo na televiziji, ki se jo je nekdo izmislil. 

 

 

Če pogledamo reklame so lažne pa so ljudje še tako naivni, da nasedejo. ylflower.gif 



#42 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. marec 2014, 17:44

To moraš pa sam razmisliti pri sebi. 

 

 

Jaz osebno ne verjamem v boga. Nimam ti namena vsiljevati svojega mnenja. Jaz za svojo lastno resnico

povem samo tisti svoj delček. V kaj ti verjameš je pa to tvoja stvar. 

 

Če ti misliš, da je to od boga in neke višje sile nimam nič proti. Samo kar se mojega mnenja tiče. ......sem napisala kaj jaz mislim. 

 

rainbow.gif rainbow.gif  

 

Tiste stvari sem te spraševal zaradi tebe, v upanju da boš spregledala. 



#43 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 17:48

Tiste stvari sem te spraševal zaradi tebe, v upanju da boš spregledala. 

 

Vedno razmišljam s svojo glavo in se mi zdi ,da ravno ni vse logično z bogom. 

Da bi verjela v te stvari. wink.png



#44 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 5. marec 2014, 18:00

 A neprestano me nekaj nekdo muči psihično maltretira z mislimi..itd in moja nenehna večkotdesetletje trajajoča molitev sicer pomaga a nikoli se dokončno ne "rešim". In pri vsem tem nisem nič kriva.....to "mučenje" traja velikokrat toliko časa, največkrat ponoči, ker podnevi pač delaš druge stvari, da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt. Velikokrat mi je tudi zelo lepo in čutim Božjo bližino in milost a morala sem povedati.

 

 

Mogoče se temu v krščanstvu reče Izvirni greh, fajn da to prešiščuješ, ker je vcepljeno v nas... upam, da lahko vse spucamo...

 

 

pri sebi.



Vedno razmišljam s svojo glavo in se mi zdi ,da ravno ni vse logično z bogom. 

Da bi verjela v te stvari. wink.png

 

Vsak ima svojo pot.  Nekateri radi bluzimo, če ne nismo živi.



#45 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 18:05

Vsak ima svojo pot.  Nekateri radi bluzimo, če ne nismo živi.

 

Ne vem jaz verjamem tisto kar je na mizi ne tisto kar sploh ni in je nevidno kot je bog. V to ne verjamem. 

Tudi v reklame pa rumeni tisk. Ker pišejo vse sorte. V resnici pa ni nobene resnice.

 

Edina resnica, ki jo imam sem to jaz. Na edino, ki se lahko zanesem. 

 

 

inno.gif

 

 

Sploh pa te reklame po tv govorijo kupite kupite kako je dobro pol ni nič od tega. 

 

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png linktongue.gif linktongue.gif linktongue.gif



#46 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 5. marec 2014, 18:16

Tiste stvari sem te spraševal zaradi tebe, v upanju da boš spregledala. 

Hvala pa vse dobro ti želim. Dokler jaz ne bom videla z

lastnimi očmi. Ne bo nič.

 

 

wink.png



#47 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 5. marec 2014, 19:21

 A neprestano me nekaj nekdo muči psihično maltretira z mislimi..itd in moja nenehna večkotdesetletje trajajoča molitev sicer pomaga a nikoli se dokončno ne "rešim". In pri vsem tem nisem nič kriva.....to "mučenje" traja velikokrat toliko časa, največkrat ponoči, ker podnevi pač delaš druge stvari, da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt. Velikokrat mi je tudi zelo lepo in čutim Božjo bližino in milost a morala sem povedati.

 

 

Mogoče se temu v krščanstvu reče Izvirni greh, fajn da to prešiščuješ, ker je vcepljeno v nas... upam, da lahko vse spucamo...

 

 

pri sebi.

Moram priznat, da ne razumem povsem kaj pomeni izvirni greh. wink.png Mogoče je to trenutek, ko spoznamo da ni vse samo dobro ali kaj. Potem pa pravijo, da kao z Božjega stališča ni dobrega in slabega.

Ali nas je vprašal, če želimo bit ustvarjeni?love3.gif

Saj je lepo, pa to, ampak res, glede na Aboyanasainno stališče, zakaj se to Vsemogočno bitje skriva. Zakaj sploh te skrivalnice. Zakaj se ne pokaže pojavi, predstavi, itd.....tongue.png



#48 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 5. marec 2014, 20:06

Če nekdo pade v vodnjak, sam ven ne more splezat. En mu mora vržt vrv od zgoraj. Ampak če se je ta spodaj ne prime, tudi ne more pridt ven.

 

Zato je za nas dobro, da smo hvaležni tistim, ki nam pomagajo. 

 

biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

 

Jaz sem v primerjavi s tabo v vodnjaku teme.. in vrgu si mi sigurno že ene 300 vrvi.. vsaj 150 sem jih prijel.. vključno s tole in zakaj me nočeš ven potegnit že enkrat?

 

Ti bom hvaležen.. wink.png


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#49 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 5. marec 2014, 20:32

Krišna je imel full rad svojega najljubšega učenca Ardžuno. Predvsem zaradi posebnih Ardžunovih plemenitih lastnosti.ylflower.gifylflower.gifylflower.gif

 

 

Kolikor sem se naučila in spoznala Bog najbolj ljubi PREDANOST.ylflower.gif

 

 

In zaupanje, da bo prišel v ta jebeni vodnjak in te porinil ven, tako ali drugače......tongue.png

Lord-Krishna-instructing-Arjun.jpg



#50 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 5. marec 2014, 21:04

Kolikor sem se naučila in spoznala Bog najbolj ljubi PREDANOST.ylflower.gif

 

Dvomim, da bog (če bi kot takšen obstajal) kaj ljubi, ker ljubiti je negativno čustvo. Če ljubiš ti je lahko jasno, da je nekaj narobe.. Če še ni, pa še bo.. biggrin.png v kratkem love3.gif

 

Tudi molitev v smislu ko prosiš, da bi bilo neka drugače, kot trenutno je, je velik nesmisel in največja žalitev za boga (če bi obstajal).

 

Predanost lahko izražaš edino tako, da živiš ta laif.. in en zgubljaš časa z bogovi, ker kot vidimo skozi zgodovino so za samo zgago. 

 

Če ne zmoreš biti svoboden in neodvisen, potem je tudi samomor boljša izbira, kot pa kakšna organizirana religija ali krišna, ali WTF... 


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0