Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Eliksir gorskega kremena


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
70 komentarjev na to temo

#51 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 31. avgust 2004, 19:52

Tenks, Nosorog :palec: xsrcx Zakaj pa pokrit kozarec?

(Saj zato pa je Sončna... ker se naceja s soncem x;)x :P )


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#52 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. september 2004, 05:22

Tenks, Nosorog :palec: xsrcx Zakaj pa pokrit kozarec?

(Saj zato pa je Sončna... ker se naceja s soncem x;)x :P )


Sončna

Značilnost vode je pač magnetna energija - lovi vse žive okoliške vibracije. Nekoliko manj, če jo pokriješ. Tvoj namen je vendar, da si "zapomni" vibracijo kristala; za vse ostale vibracije pa te sila intenzivno boli k.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#53 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 1. september 2004, 15:44

ej, a če daš za čez celo noč zvezdico iz kamene strele v vodo, a je to tudi potem o.k.? Pridobiš na energiji? ali je to potem preveč, ker bi naj že ta oblika kamene strele še več energije pomenilo in že pol ure dovolj?
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#54 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. september 2004, 15:55

Ni preveč. Vodo lahko točiš v flašo btok dolg, dokler ni polna. Tu je enako. Po približno pol ure je topla voda s kristalovo energijo ziher bolj ali manj nasičena in če pol kristal še naprej visi notr, ni nč kj bistveno drgač.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#55 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 1. september 2004, 17:04

zdaj ko je še nosorog vilino pisanje požegnal,
pa lahko še jaz začnem tole prakticirat :palec:


#56 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 1. september 2004, 19:52

Veselo zadevanje s silicijevim dioksidom ti želim, Kreativa x:Dx x;)x Paše, veš! x:)x

Nosorog, hvala ti za odgovor :palec: Sem si mislila, da bo kaj takega x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#57 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 8. september 2004, 13:48

Nosko hvala tam gor, da si odgovoril. Imam že dolgo doma Dih zvezd in sem ravno zadnjič brala simboliko živalik, a veš da nosorog manjka, hm hmmmm x;)x
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#58 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. september 2004, 17:50

Nosko hvala tam gor, da si odgovoril. Imam že dolgo doma Dih zvezd in sem ravno zadnjič brala simboliko živalik, a veš da nosorog manjka, hm hmmmm  x;)x

Hm. Tudi še nisem videl prav veliko kamnov v formi nosoroga (če sploh katerega).

Imena nosorog si v bistvu klele sploh nisem izbral sam. Vse izhaja iz tega, da sem mal odtrgan - zato mam navado raznorazne tekste, ki jih imam v računalniku, shranjevati pod blesavimi imeni. Kasneje pozabim na povezavo tekst - ime in nimam več pojma, kaj se v mojih dokumentih skriva pod imeni, kot so npr. šunka, pastir Ambrož gre na potep, to in ono, kliči M za umor... V začetku si nisem mislil, da bom LF pogosto obiskoval in zato je bilo smiselno izbrati forumsko ime, ki ga ne bom pozabil. Ker je bil ravno takrat pri meni en frend in mi vstavljal šifro za zaklepanje dostopa do računalnika, ki sem ga uporabljal takrat v službi (sam je izbral ime nosorog), sem to ime uporabil še na LF.

Simbolika? kar se surle tiče, zihr falična. lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#59 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. september 2004, 06:20

ni naključij...surla falična :palec: sem mal odtrgan :palec: x:Dx
zelo dobro! zelo všeč odtrganost x:px x^x

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#60 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 17. januar 2005, 17:10

Da malo osvežim tole zanimivo temo, čeprav je tu govora o vsem mogočem, od falične simbolike dalje... x:Dx ..tema pa je ELIKSIR

....zato kopiram dva recepta za eliksir, ki sta bila v nepravi temi, ker želim, da sta dostopna vsem! :palec: Odgovore je prijazno podal NOSOROG xflirtx

1.Kateri kamen bi bil primeren za zdravljenje vnetega sečnega mehurja? Recimo pitje eliksirja? Ali žad/nefrit? Mislim pa, da sem za žad prebrala, da je odličen za zdravljenje ledvic, ne konkretno mehurja.
Pliz, že dva dni držim križem noge in se zalivam z ursi čajem

Naredi kombinacijo rumenega jaspisa in hrizopraza.

2. Komaj sem se bolj ali manj pozdravila za angino in sem morala na žalost jemati tudi antibiotike . Zraven sem sočasno jemala tudi folno kislino in integratorje, da mi antibiotiki ne bi uničili obe flori v telesu. Potem sem jemala antipiretike za znižanje vročine, tablete proti glavobolu in sirup proti kašju. Ko sem nehala z antibiotiki, sem bila še 3 dni na vicks-medinightu.
Mislim, da vsaj 10 let skupaj nisem popila toliko zdravil
Zdaj bi se rada prečistila od vsega tega. Sploh jetra.
Kaj svetuješ?

Absolutno eliksir, ki ga pripraviš tako, da skuhaš čaj iz bezgovih listov in lakote, ga ne sladkaš, ko pa je mlačen, daš notri za pol ure hrizopraz in piješ.Najlepša hvala za odgovor!

#61 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 25. januar 2005, 11:13

nosorog,

prosim te za bolj poglobljeno pojasnilo, kako deluje eliksir akvamarina, posebej kako prečiščuje črevesje oziroma kot podpora pri postu ali zmanjševanju telesne teže.

In: kakšni so še drugi učinki...

(moj osebni podatek je, da imam sonce, luno in asc. v dvojčkih - če je to kak dejavnik!?)

Glede na to, da sem to temo zasledila razbito in razdrobljeno še marsikje na forumu, se mi zdi dobro, ko bi jo tukaj strnil še za koga, ne le za to, da potešiš mojo vedoželjnost.

hvala in bodi dobro
t.
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#62 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 25. januar 2005, 11:21

porajajo se mi še dodatna podvprašanja xDDx

- ali bi bilo /za omenjeni namen/ akvamarin za močnejši učinek dobro kombinirati še s kakšnim drugim kristalom (morda v zvezi z mojimi osebnimi podatki)?

in kako sploh deluje akvamarin (dolžine cca 2 cm)
.. ga je treba programirati in kako to napravimo?

hvala
t.

za nekoga, ki je v stiski in zelo depresiven (sonce, luna v ribah, asv. rak) pa nameravam pripravljati eliksir s kameno strelo. Se ti zdi ustrezno?

Kaj pravi Marsa?

vsem želim dobro
t.
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2005, 11:29

Rekla bi, da je zate dbest izbira akvamarin in jaz osebno ne bi dajala nic drugega zraven.
Za frenda pa bi raje kot kameno strelo uporabila rozevec. :vio:

Fajn da si nasla pravo temo in da se v eno niza. :palec:

Hvala tudi tebi, Ruby! :palec:

x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 26. januar 2005, 18:29

hvala ti Marsa, tebi res nič ne uide...

in: vse najbolje ob tretji obletnici Ln oz. tvoje prve prijave...:)))))

želim vama s polnimi jadri naprej.. tu je toliko informacij in pozitivne energije, da bi marsikdo, z mano vred seveda, težko shajal brez vaju in vseh, ki LN ustvarjajo..

(je prostor za čestitke še kje drugje?)

bodite dobo..
t.
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#65 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. januar 2005, 07:48

[quote name='Tanit' date='25. Jan 2005 ob 11:14']
<{POST_SNAPBACK}>nosorog,

prosim te za bolj poglobljeno pojasnilo, kako deluje eliksir akvamarina, posebej kako prečiščuje črevesje oziroma kot podpora pri postu ali zmanjševanju telesne teže.

In: kakšni so še drugi učinki...

(moj osebni podatek je, da imam sonce, luno in asc. v dvojčkih - če je to kak dejavnik!?)

Uf, sorči. Te nisem opazu. Tlele maš nekaj o akvamarinu, kar se tiče tvojih lun, ascendentov ipd., ti pa sede k ata na mamo, saj je nosilec energije vode, ki ti je manjka. lalala

Velja za kamen sreče, zlasti v medsebojnih odnosih. Z masažo v smeri proti trupu, lahko z akvamarinom učinkovito odpravimo celulit. S polaganjem neposredno na oko si lahko z njim pomagamo tako pri kratkovidnosti, kot tudi dolgovidnosti.
Nošen okoli vratu nas dela bolj intuitivne in čustveno odprte. Spodbuja duhovno rast, krepi intuicijo in je primeren kamen za ozaveščanje stika s kolektivnim nezavednim. Kadar imamo težave z aritmijo srca nosimo obeske iz akvamarina v višini timusa, krepi pa tudi imunski sistem, umirja alergije in ima hladilni učinek pri vročinskih stanjih. Zaradi izrazite prevlade elementa vode, pospešuje tudi rast rastlin.
Je kamen očiščenja na vseh ravneh, zato je priporočljivo kopanje v akvamarinovi vodi. Eliksir iz akvamarina krepi delovanje ledvic, jeter, limfe, vranice, ugodno deluje na presnovo, harmonizira pa tudi delovanje ščitnice in hipofize. Krepi tudi sposobnost zaznavanja različnih energij, zlasti če smo akvamarin predhodno izpostavili sevanju polne Lune. Energijsko ga aktiviramo tako, da ga za nekaj minut izpostavimo vplivu sončnih žarkov.

http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#66 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. januar 2005, 07:59

<{POST_SNAPBACK}>porajajo se mi še dodatna podvprašanja xDDx

- ali bi bilo /za omenjeni namen/  akvamarin za močnejši učinek dobro kombinirati še s kakšnim drugim kristalom (morda v zvezi z mojimi osebnimi podatki)?

Ni ga treba kombinirati z nobenim drugim kamnom, lahko pa ga z nesladkanim čajem - lakota in/ali bezgovo listje



in kako sploh deluje akvamarin (dolžine cca 2 cm)
.. ga je treba programirati in kako to napravimo?


Vsak kamen, ki je ustrezno programiran, deluje boljše, kot pa neprogramiran. O programiranju sem pisal že vsaj dvakrat - poglej malo v teme o kristalih, das se ne ponavljam. Če pa ne boš našla, javi, pa bom napisal še enkrat.

lalala

hvala
t.

za nekoga, ki je v stiski in zelo depresiven (sonce, luna v ribah, asv. rak) pa nameravam pripravljati eliksir s kameno strelo. Se ti zdi ustrezno?

Tale ima pa presežek vode in oslabljen predel pleksusa. Zato bi bil bolj primeren od kamene strele eliksir iz kakšnega minerala, ki mu vladata energiji zemlje in ognja (npr. dendritni ahat), boljši od kamene strele pa je tudi roževec (zemlja - zrak), kot ti je predlagala že Marsa. Morda je optimalna varianta eliksir iz roževca in dodatna krepitev pleksusa s citrinom.
Kaj pravi Marsa?

vsem želim dobro
t.


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#67 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 31. januar 2005, 07:52

nosorog, hvala za pojasnila.
Imam tudi eno povratno informacijo: pripravila sem zanj eliksir iz kamene strele in začel je izločat veliko vode...
Oba sva ugotovila, da ima eliksir - torej voda z informacijo kristala nov okus.

Bliža se postno obdobje, in odločila sem se za zmeren post, zato me zanima, kako naj med postom pijem eliksir (in naj torej ostanem pri akvamarinu?).

Zdaj ga pijem na tešče in po 1/4 ure pojem malo sadja.

Zanj pa bom res zamenjala kristal. Sem pa brala, da se težko dobi pristne citrine...
Dokler ne grem v Bologno, bo moral zadostovat roževec. Kaj pa kombinacija roževec - dendritni ahat?

hvala ti in vse dobro...

t.
... kdaj izide nova knjiga?
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#68 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. januar 2005, 08:34

<{POST_SNAPBACK}>
Bliža se postno obdobje,  in odločila sem se za zmeren post, zato me zanima, kako naj med postom pijem eliksir (in naj torej ostanem pri akvamarinu?).

Ostani.
Zdaj ga pijem na tešče in po 1/4 ure pojem malo sadja.

Ql.
Zanj pa bom res zamenjala kristal. Sem pa brala, da se težko dobi pristne citrine...
Dokler ne grem v Bologno, bo moral zadostovat roževec. Kaj pa kombinacija roževec - dendritni ahat?


V eliksirju se nimata preveč rada. Probi samo z dendritnim ahatom.
hvala ti in vse dobro...

t.
... kdaj izide nova knjiga?


V marcu. Tiskal jo bom na Slovaškem in zdaj lovim cash, saj je treba dat 100% avans.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#69 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 31. januar 2005, 09:47

naj ti uspe... xwitchx xcrossfingx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#70 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 31. januar 2005, 10:56

:palec: xwizardx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#71 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 20. april 2005, 23:03

Danes sem si pripravila svoj prvi kamen koktejl xcheersx

Sem pa pred tem dala vodo v informiran kozarec, pa potem prelila v navadnega in dodala kamen, ter pokrila. Bom počakala do zjutraj.... :nuke:

Zdaj se mi pa poraja vprašanje, če je smiselno dajat vodo v informiran kozarec, ker itaq naj bi kamen spremenil vodo ali pa je še boljši učinek?
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0