Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Njegovo veličanstvo konj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
16 komentarjev na to temo

#1 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 1. maj 2014, 04:33

So jutra, ko me moji konji takole pogledajo ...

 

[attachment=18534:images11.jpg]

 

 

konj za mentalista...

 

[attachment=18535:oKUKt39984.jpg]



#2 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 30. maj 2014, 21:58

Lepo šaman smile.png . To so ciganski vanner-ji. Romi so jih nekoč uporabljal za vleko voz na angleškem otoku  in jih kasneje tudi križali s težkimi angleškimi konji ... zato imajo tiste čopke na nogah ... kot ang. shire recimo .

 

vanner
[attachment=18582:tumblr_me90fqrNxc1rl0ekdo1_1280.jpg]

 

shire

[attachment=18583:shire.jpg]

 

 



#3 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 19. junij 2014, 12:07

Je to z vazga konca , amalija ? Vidim, da so tud tam Parellijeve oglavnice v modi. To so tile pleteni strikci namesto usnjenih al pa Pvc after.
Bom obnovil mal tole konjsko temo ... bom bom :):)

#4 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 7. julij 2014, 04:56

[attachment=18643:IMG_1515.JPG]



#5 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 9. julij 2014, 10:32

Tole tud spada sem laugh.png
 
trije konji


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#6 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 23. avgust 2014, 16:49

[attachment=18679:wild-horses-and-fall-color-blog.jpg]



#7 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 23. avgust 2014, 17:39

A ne, da je. ... :) .

#8 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. oktober 2014, 15:48

zdaj bi pa prosim komentarje na ta video,ker ta video roma po mojem Fb skozi,enkrat ga en da gor pol drug in vsi govorijo kako lep video in kako super itd, .... samo meni kokr jaz poznam konje, je to zelo pretkano mučenje konja,ne bom naprej komentirala kje in kaj me moti,da vidim kaj vi porečete sploh ti silver

 

https://www.facebook...00&notif_t=like



https://www.facebook...00&notif_t=like



#9 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 15. oktober 2014, 16:43

Sprva me je zmotilo zvijanje glave konja, a izgleda, da ni preforsirano, ker drugače bi konj ali znorel ali pa padel po tleh kot klada.

Smo delali podobne stvari na jiu-jitsu lekcijah in verjemi mi, če te zaboli se vržeš po tleh kot mokra cota in ne takole lepo na izi

kot tale konjček biggrin.png


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#10 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. oktober 2014, 17:59

Poglej ne vem no...tole zvijanje glave pri njemu je lahko samo nakazanje konju po dolgih vajah da če se ne bo lepo ulegel ga čaka še bol zvijanje glave in ne tukaj ne vidim sodelovanje konja in človeka v ravnovesju kot ga želijo prikazati ali kot ga veliko ljudi vidi.....



#11 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 16. oktober 2014, 04:49

Mayita, vsako učenje je kombinacija korenčka in palice . Velja za živali ...konje, pse ... pa tudi za ljudi . Vedno je nekaj prisile ... v tem primeru zvijanje vratu, ki je konju nerijetno in je naučen, da bo prisila popustila, če se bo ulegel . Težko bi rekel, da je boleče ... konjev vrat je izjemno močan in gibek. Z gobcem se lahko popraska tudi po plečki, če ga srbi... se pravi, ga sam zvije še precej bolj, kot je to prikazano na videu .  Je pa očitno, da lastniku zaupa, ker drugače bi ga vrgel s sebe in jo ucvrl nekam . Konj se podredi "gospodarju" in mu ustreže v "priprošnji" , če ta le ni preveč proti njegovim hedonističnim pogledom. Je hedonist s prioritetami  ...  1. varnost  2. hrana  3. družba .

 

In res je ... ne gre za delovanje dveh enakovrednih partnerjev ...  . Če bi hoteli biti do konj (ali pa do kateregakoli živega bitja)  do konca fer, bi jih pustili tam, kjer so včasih bili ...  v širnih stepah . Ki pa jih že dolgo ni več ... .



#12 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 16. oktober 2014, 10:02

Hvala Silver.....



#13 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 28. marec 2015, 19:44

Danes sem šla na sprehod na en bližnji hrib, celo pot sem bila jezna in že od jutra, ker ta ki z njim pač živim, včasih menda še sam iz navade, ni mogel nehat težit. In vedno se moram podredit,kar se kot šibjejši člen samo navidezno v trenutni situaciji, gor sem oa ugotovila da se je splačalo it... Sem dobila novega konjskega prijatelja. Noče mi skikce naložit, je pa bil res priden in mi je dan polepšal. Menda sva se oba z mojim spremljevalcem čist pomirila zarad tega.

#14 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 29. marec 2015, 09:30

10 najlepših konj viola-sm.jpg

 

http://saznajlako.co...konja-na-svetu/



#15 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. marec 2015, 16:04

hudi

meni arabski še vedno najlepši

:)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#16 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 29. marec 2015, 20:52

Men se pa ta konj, ki ga jaham mal smili. V hlevu je s konji, ki so eni vredni tud po par deset tisoč euri in jih vsi razvajajo od spredaj in zadaj, ta konj pa verjetno ga je jahalo prej že vsaj 200 jahačev, eni enkrat in nikol več, je samo neko sredstvo s katerim služijo denar, obravnavan kot kljuse in drugorazredni konj. Če bi bilo z njim karkoli narobe, bi šel pa za klobase. Ga pa zadnje čase samo jaz večinoma jaham, na srečo. Ker je lastnik, ki je moj trener sicer ful v redu človek, mu bom rekla če lahko tega konjička mal zlonžiram in peljem na sprehod in mal na pašo, da ne bo stalno zaprt v hlevu. Mogoče ni med najlepšimi in ne vem kakimi konji z oh in sploh rodovnikom, sam si pa zasluži da se z njim lepo dela in konja vredno življenje,ker nekaj je pa že dal čez.

#17 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 16. julij 2016, 20:56

hudi

meni arabski še vedno najlepši

smile.png

Kobilica, ki jo jaham, je pol arabka. Je res precej majhna in pa zelo temperamentna. Ko pridem k njej, mi je najlepše, ko vidim da me prepozna. In dobi en tak umirjen pogled. Skače pa ful pridno. In zanimivo, med nama je neka posebna vez očitno, ker sicer ko jo jaha marsikdo drug, razen če je res izkušen jahač, ne skače. Ustavlja se pred ovirami.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0