Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Resnica o koloidnem srebru

koloidno srebro srebrna voda srebro

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
36 komentarjev na to temo

#26 danigomba

danigomba
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 21. avgust 2014, 10:47

Se opravičujem za "vzvišen ton" in za občutek podjetnika, ki dela raziskavo. Moj namen je prepričati se ali koloid res deluje in poskusiti ga pridobiti doma. Tehnično imam generator že razvit, manjka mi še magnetno mešalo, ki ga ne mislim sam delat, čeprav se da in pa srebrne elektrode, ki se jih pri nas dobi kot 3mm žico čistote 9999, kar je pogoj da se izognemo ostalim spremljajočim kovinam pri pridelavi srebra. Nabavit moram tudi merilec koncentracije, ki seveda ni nič drugega kot konduktometer umerjen na ppm ionov v raztopini. Hladen tuš je bil predvsem, ko sem ugotovil, da generatorja ne morem uvoziti iz USA zaradi EU predpisov. Pri nas se sicer dobi en model, ki pa je zelo podhranjen v kapaciteti in funkcionalnosti. Kot omenjeno- pripravljam MB analizo in bom z veseljem delil ugotovitve.



#27 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 22. avgust 2014, 21:36

Andreja Anda Jagodič, kaj pa poreče biblija in Jehova na koloidno srebro?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#28 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 23. avgust 2014, 07:48

komaj čakam na copy/paste partyy.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#29 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 28. avgust 2014, 07:52

laugh.png berem pa razmišljam- zakaj nam pol pri cepivih vnesejo v telo svakojako svinjarijo?

 

zakaj nam vnašajo  strupe homeopati- pa dobijo ozdravljenje pri folku?

 

in zakaj če vbrizgam nekomu kalij mu zastane srce? pa je ja kalij čist normalna sestavina telesa pa ga telo normalno vsebuje- ? če ga je pa preveč pa povzroči zastoj srca?

 

pa če nekaj ne veš še ne pomeni, da ne obstaja pa ne delujesleepy.gif

 

naj mi oprostijo kemiki pa biologi in medicinci ...sem čisti laik...sam za iztočnico, da malo napnete male sive celicewink.png


Obečanje ludom radovanje...


 


#30 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. avgust 2014, 08:27

jaz nosim srebro, ne nameravam pa ga (zaenkrat) piti - iz kakršnegakoli razloga že. Če je kaj na antibakt.delovanju srebra, ga dobim preko kože - sploh ugotavljam, da (zame!) velja, da kar precej požrem preko kože - v obliki hladno stiskanega olja seveda.

Nek odpor imam do pitja srebra, še za kak čaj mi ni non-stop.

 

Torej, zadeve ne poznam do obisti, mi pa na kraj pameti ne pade, da bi doma proizvajala koloidno srebro - za to rabiš kontrolirane (laboratorijske) pogoje in neoporečne snovi - tega pa doma ponavadi nimamo.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#31 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 28. avgust 2014, 15:05

laugh.png berem pa razmišljam- zakaj nam pol pri cepivih vnesejo v telo svakojako svinjarijo?

 

zakaj nam vnašajo  strupe homeopati- pa dobijo ozdravljenje pri folku?

 

in zakaj če vbrizgam nekomu kalij mu zastane srce? pa je ja kalij čist normalna sestavina telesa pa ga telo normalno vsebuje- ? če ga je pa preveč pa povzroči zastoj srca?

 

pa če nekaj ne veš še ne pomeni, da ne obstaja pa ne delujesleepy.gif

 

naj mi oprostijo kemiki pa biologi in medicinci ...sem čisti laik...sam za iztočnico, da malo napnete male sive celicewink.png

 

Ok, sem mal napela male sive celice. wink.png  Tud če je nekaj normalna sestavina telesa, to še ne pomeni, da si lahko zadevo šibneš v žile - pač ne sodi v žile, ampak s hrano v prebavila. Telo ima snovi v svojem notranjem okolju (kri in druge telesne tekočine) natančno regulirane, če to sesuješ, imaš problem. Svakojaka svinjarija v cepivih seveda ne spada v telo - in zato problemi (ki jih uradna medicina noče priznat). Eno je, da nekaj veš, drugo je pa, da si nekaj izmisliš in trdiš, da veš. Vsaka taka trditev še ne pomeni, da tisti, ki temu nasprotujejo premalo vedo, da bi jo lahko sprejeli, no, včasih tudi, v veliko primerih pa je res čist navadno lapanje. (kar se da tud preverit, če imaš nekaj pojma o stvareh). Homeopatija deluje po drugačnih principih, ne kot snov, ampak kot informacija o snovi. Homeopati vnašajo v telo npr. zelo razredčen atropin, ki je eden hujših rastlinskih strupov, vendar v taki razredčini ne deluje kot molekula z vezavo na celice, ampak kot informacija, ki je zdravilna. Ekola em45.gif



#32 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. avgust 2014, 17:48

Baje da vampirji in volkodlaki ne marajo srebra...Medtem ko ga cigani naravnost obožujejo pa ni važno v kakšni obliki...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#33 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 28. avgust 2014, 19:56

Cigani imajo radi tud baker in aluminij, hehe.

#34 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 29. avgust 2014, 05:45

Cigani imajo radi tud baker in aluminij, hehe.

predvsem baker se jim fajn veže na prstne molekule...


prenos.jpg


#35 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 29. avgust 2014, 10:20

Sem zadnjič gledal slike neke američanke, ki je zelo pomodrela po jemanju srebrovih kapljic za oči Oogle_anim.gif 

Nekateri pa jemljejo koloidno srebro leta na leta pa se jim ne pozna nič. Izgleda, da je odvisno od posameznikovega matabolizma.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#36 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 30. avgust 2014, 20:47

O soimenjak Mantis

 



#37 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 31. avgust 2014, 15:51

Pozdravljen icon1_biggrin.gif 


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0