Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kateri planet v rojstni karti vpliva na poslanstvo, delo?

delo poslanstvo planet

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
37 komentarjev na to temo

#26 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. januar 2015, 00:45

Sliši se dobro, 10x hitreje tongue.png .Kako pa izgleda coacing? Na vaši spletni strani se ne zdajdem preveč dobro.mellow.png  Zanima me tudi kakšno je moje Ki število, kako ste ga izračunali?

 

Pozdrav Opal

 

Je, je dobro.  Kako izgleda? Hmmm. Ali meniš, da to lahko opišem v nekaj stavkih? 

Ki število ti izračunam, ko mi podaš datum rojstva.

Še boljše je, da se prijaviš na kakšen Webinar in ti tam odgovorim.

 

Verjamem, da se na spletni strani ne znajdeš. Bo boljša takoj, ko utegnem.

 

Lep pozdrav, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#27 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. januar 2015, 10:19

Hja - jaz imam luno in plutona -v konjunkciji kaj pa druga - v devici v deseti hiši. Pa še Lilit se mota tam.

samo opažam, da mi ne seka tako, kot moji ta mlajši recimo - ki tudi ima luno v devici...samo v 11.hiši - je organizirala zabavo in bila vsa na trnih, ker bila v skrbeh zaradi detajlov...želodec jo bolel, sekirala se za prav vsako malenkost.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#28 opal

opal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 5. januar 2015, 18:59

Vojko, moje Ki je spodaj..si mi ga izračunal. Kje lahko sedaj preberem več o tem? Kaj točno naj gledam? Hvala.

 

KI 7 6 6



#29 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 5. januar 2015, 19:51

vsi veste kje imate svoje planete, pa zvezde, pa lilite karkoli je že to ... ampak ... kaj imate vi od tega, da veste ...  biggrin.png

če ne morete ničesar spremenit, je itak total brez veze vedet in se sekirat ... biggrin.png

 

Dobro je vedeti, potem je od vsakega posameznika odvisno kako bo reagiral. Če si ti prepričan da ne boš ničesar spremenil, potem pač res ne boš ničesar spremenil wink.png



#30 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 5. januar 2015, 20:10

če je vse v zvezdah ... a ti znaš prestavljat svoje zvezde okol po univerzumu na ugodnejše položaje ...

če znaš, potem sem vesel zate ...

 

vsekakor pa jaz ne nameravam manipulirat zvezd ... sprejemam jih tam kjer soooo ... biggrin.png ... pa kakšne so  ....

in tudi ne nameravam iskat svoje resnice okol po vesolju na nekih skalah, ki okol blodijo ... 

če nujno rabim več informacij, pogledam na akašo ...

 

Pol pa idi gledat na akašo haha laugh.png



#31 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. januar 2015, 20:22

vsi veste kje imate svoje planete, pa zvezde, pa lilite karkoli je že to ... ampak ... kaj imate vi od tega, da veste ...  biggrin.png

če ne morete ničesar spremenit, je itak total brez veze vedet in se sekirat ... biggrin.png

 

Jaz nič.... mal za ego pobožat, če grem kake opise brat wink.png

Nekdo opisuje tako, nekdo drugače, marsikje se najdem.... tudi tam, kjer me ni (torej ko se opisuje položaje planetov drugih ljudi, čist drugačne od mojih)

Kolk se da čudovito tule manipulirat, sploh raje pomislim ne

 

Kar sem uporabnega odnesla od astrologije, mi je nekoč nekdo povedal v parih stavkih. Vse ostalo pa, kot rečeno, balast za ego futrat


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#32 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. januar 2015, 20:31

inno.gifflirt.gificon_smile_big.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#33 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 6. januar 2015, 11:33

Zanimivo, kakšni uporabniki komentirajo na tem forumu, na grobo bi jih/nas verjetno lahko razvrstili v nekaj skupin;
1 - tu so najprej tisti, ki jih je tudi najmanj, ljudje, ki o astrologiji vedo veliko, res veliko, verjetno tudi živijo od tega in pišejo tudi zato ker so ljudem pripravljeni pomagati. Ti ljudje so povetili in verjetno še vedno en velik del svojega življenja posvečajo raziskovanju te teme.

2 - potem ljudje, ki iščejo pomoč, odgovore na razna vprašanja, ko se znajdejo na prelomnici v življenju in so slišali za astrologijo, da baje pomaga. Nekateri jo vzljubijo in jo gredo sami raziskovat naprej.

3 - tisti, ki se ljubiteljsko ukvarjamo z astrologijo (sem spadam tudi jaz), taki, ki se med drugim zavedamo da je življenje potovanje, ki vodi k izpolnitvi duše. Astrologija je tukaj eno od orodij, matematična formula, zapis, plonk listek duše, ki nam pomaga razumeti lastne darove in slabosti, je svetovalec, ki nam ponudi odgovor v katero smer razpeti jadra, ko na morju življenja vlada brezveterje, burja ali pa celo nevihta. Ne, mi ne poskušamo "premikati" vetra, mi veter izkoriščamo za plovbo.

4 - vikendaši. Taki si v časopisu preberejo dnevni horoskop, če jih slučajno tisti dan zaboli želodec ali opraskajo avto in bi si radi dvignili moralo, potem v njemu najdejo uteho. Taki se nikoli kritično ne sprašujejo o verodostojnosti avtorjev le-teh horoskopov ali pa tudi večjih člankov. Tudi tako početje ni napačno, človek skozi življenje pač išče orodja kako se počutiti bolje.

5 - in potem so tukaj še razni bebavi kljukci. Ljudje, oprostite izrazu, ampak kako naj oseba z zdravo pametjo in sprejemljivo mero človeškega dostojanstva drugače poimenuje take, ki se na astrološki forum hodijo norčevati iz ljudi, ki govorijo o astrologiji? Ti ljudje vpadajo na odprto teme o astrologiji in pričnejo umetno zviševati lastno pomembnost medtem ko žalijo ali pljuvajo po drugih.
Da, uporabil sem izraz “pljuvanje”. Poglejte, ko nekdo izjavi da je astrologija balast za ego furat (kar je pač zgolj njegovo ozko razumevanje teme) in potem tale kljukec izjavi: “končno ena, ki zna misliti s svojo lepo glavico”, sledi vprašanje, kaj hoče ta oseba dopovedati vsem ostalim, ki se ukvarjajo z astrologijo, da morda ne znajo misliti s svojo glavo??!!! WTF!

Spoštujem mnenja drugih, ampak zakaj taki hejterji ne odprejo foruma anti-astrologija?! Aja, saj res, najbrž zato ker ga ne bi noben drugi bral pa jim je potem bolj zanimivo provocirat drguje. Tako jih vsaj nihče ne spregleda.

Moj zapis nima namena žaliti nikogar. Zavedam se pač, da svet gleda in da je včasih treba vstati in ne glede na vse, odkrito in primerno povedati resnico ter pobalina krcniti po nosu! To je moje sporočilo ljudem, hejterji pa bodo itak hejtali še dalje.

Cheers clover.gif



#34 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. januar 2015, 11:57

.........

5 - in potem so tukaj še razni bebavi kljukci. Ljudje, oprostite izrazu, ampak kako naj oseba z zdravo pametjo in sprejemljivo mero človeškega dostojanstva drugače poimenuje take, ki se na astrološki forum hodijo norčevati iz ljudi, ki govorijo o astrologiji? Ti ljudje vpadajo na odprto teme o astrologiji in pričnejo umetno zviševati lastno pomembnost medtem ko žalijo ali pljuvajo po drugih.
Da, uporabil sem izraz “pljuvanje”. Poglejte, ko nekdo izjavi da je astrologija balast za ego furat (kar je pač zgolj njegovo ozko razumevanje teme) in potem tale kljukec izjavi: “končno ena, ki zna misliti s svojo lepo glavico”, sledi vprašanje, kaj hoče ta oseba dopovedati vsem ostalim, ki se ukvarjajo z astrologijo, da morda ne znajo misliti s svojo glavo??!!! WTF!
.........

 

Kot je rekel bratec Jezus "Ne sodite, da ne boste sojeni"...tongue.png

 

Ta kljukec je duhovno višje kot pa 99,9% uporabnikov LNF...Kaj hoče povedati? Mogoče to da kar te moti, imaš v sebi in da začni že enkrat ozaveščat te vzorce...al ti bodo pri temu pomagale astro bajke ali pa kakšne druge bajke nema veze...šteje samo rezultat...tongue.png

 

Kaj pa če je ta kjukec v prejšnjem lifeu bil mojster astrologije V Babiloniji in je celo napisal papiruse iz katerih so človečki kasneje črpali svoje znanje in katerih znanje se je posledično preneslo na človečke v današnjem času...V tem lifeu pa ne rabi več te učne lekcije...Toliko o zdravi pameti...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#35 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 6. januar 2015, 13:21

5 - in potem so tukaj še razni bebavi kljukci. Ljudje, oprostite izrazu, ampak kako naj oseba z zdravo pametjo in sprejemljivo mero človeškega dostojanstva drugače poimenuje take, ki se na astrološki forum hodijo norčevati iz ljudi, ki govorijo o astrologiji? Ti ljudje vpadajo na odprto teme o astrologiji in pričnejo umetno zviševati lastno pomembnost medtem ko žalijo ali pljuvajo po drugih.
Da, uporabil sem izraz “pljuvanje”. Poglejte, ko nekdo izjavi da je astrologija balast za ego furat (kar je pač zgolj njegovo ozko razumevanje teme) in potem tale kljukec izjavi: “končno ena, ki zna misliti s svojo lepo glavico”, sledi vprašanje, kaj hoče ta oseba dopovedati vsem ostalim, ki se ukvarjajo z astrologijo, da morda ne znajo misliti s svojo glavo??!!! WTF!

Spoštujem mnenja drugih, ampak zakaj taki hejterji ne odprejo foruma anti-astrologija?! Aja, saj res, najbrž zato ker ga ne bi noben drugi bral pa jim je potem bolj zanimivo provocirat drguje. Tako jih vsaj nihče ne spregleda.

Moj zapis nima namena žaliti nikogar. Zavedam se pač, da svet gleda in da je včasih treba vstati in ne glede na vse, odkrito in primerno povedati resnico ter pobalina krcniti po nosu! To je moje sporočilo ljudem, hejterji pa bodo itak hejtali še dalje.

Cheers clover.gif

 

 

 

Seveda nimaš namena žalit in spoštuješ mnenja drugih laugh.png

 

 

Vprašanje je bilo, kaj imamo od tega, da poznamo položaje planetov

 

Na to sem odgovorila. Kaj imam jaz od tega. Če ne moreš prebavit, tvoj problem. Da o domišljavosti ne govorimo (bomo razdelili folk tle, povedali resnico, krcnili pobalina po nosu). LOL

 

 

Po mojih izkušnjah.... ki mi jih noben užaljen forumaš ne more odvzet, še manj dokazovat, da so napačne in da zgolj 'hejtam'..... se od astrologije in astrologov raje distanciram. Tko.


p.s. love3.gifhypnodisk.gifinno.gifflirt.gifup.gifclover.gifylflower.giftongue.pngwink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#36 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 6. januar 2015, 20:23

te podpirav v tem kar si reku, in mislim sorodno NeptunRising....

jaz sem kar pustila

se ne borim več

vedno jih bo veliko, ki preprosto ne bodo astrologije dovolj poznali, da bi jo sploh smeli kritizirati ....

 

mene je Bern v tem veliko naučil... predvsem se ne vznemirjati...kar spregledati...

 

v vsakemu od nas so vse barve Silica, zato se lahko vsi poistovetimo z vsem, če smo le dovolj odprti...

 

zato je to, da astrologija deluje mnogo bolj kot  s karakterjem povedati s tradicionalno astrologijo skozi čist konkretne zgodbe in preko prognostike s tem da napoveš konkreten dogodek... takrat pa je jasno, da astrologija deluje.... toda nima smisla prepričevat prepričane...

 

bit astrolog je krasn trening za ego

ne spoštujejo te manj izobraženi.... si čarovnica

ne spoštuje te višja izobraženi.... si šarlatan

a tako eni kot drugi te hitro prosijo za pomoč, ko jih življenje sesuva....

 

ne beri jih vzhajajoči neptunček... ne beri...

brez veze

smile.png

ti veš

jaz vem

kdor se je posvetil astrologiji ve

ostali pa naj si mislijo kar čjo smile.png


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#37 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 6. januar 2015, 21:02

sleepy.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#38 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 18. januar 2015, 18:57

te podpirav v tem kar si reku, in mislim sorodno NeptunRising....

jaz sem kar pustila

se ne borim več

vedno jih bo veliko, ki preprosto ne bodo astrologije dovolj poznali, da bi jo sploh smeli kritizirati ....

 

mene je Bern v tem veliko naučil... predvsem se ne vznemirjati...kar spregledati...

 

v vsakemu od nas so vse barve Silica, zato se lahko vsi poistovetimo z vsem, če smo le dovolj odprti...

 

zato je to, da astrologija deluje mnogo bolj kot  s karakterjem povedati s tradicionalno astrologijo skozi čist konkretne zgodbe in preko prognostike s tem da napoveš konkreten dogodek... takrat pa je jasno, da astrologija deluje.... toda nima smisla prepričevat prepričane...

 

bit astrolog je krasn trening za ego

ne spoštujejo te manj izobraženi.... si čarovnica

ne spoštuje te višja izobraženi.... si šarlatan

a tako eni kot drugi te hitro prosijo za pomoč, ko jih življenje sesuva....

 

ne beri jih vzhajajoči neptunček... ne beri...

brez veze

smile.png

ti veš

jaz vem

kdor se je posvetil astrologiji ve

ostali pa naj si mislijo kar čjo smile.png

 

Bravo! wink.png  Lepo povedano. To je resnica







Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: delo, poslanstvo, planet

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0