Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Cannabis, marihuana, trava ....

cannabis marihuana trava

  • Prijavi se, če želiš komentirati
89 komentarjev na to temo

#51 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 6. januar 2015, 21:43

seveda me rahlo zanima, zakaj ne napišeš knjige o tvojem življenju s travo, na travi, s koco na travi, sexanju na travi ... pa tak ... scratchchin.gif

 

Besede ne zmorejo povzeti kako neumno je tvoje razmišljanje ....yes.gif


Brez podpisa

#52 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 7. januar 2015, 06:54

Shaman ti bi bil pravzaprav rojen za politika, poslanca .. 

Poveš malo, še to je povsem nerazumljivo, danes govoriš eno(zjutraj) popoldan to isto negiraš z neko drugo povedjo.Delaš poenostavljene zaključke, povezave, ki niti abstraktne niso ampak sodijo v domeno orgonskega topa..

 

V bistvu, kot poznavalec in opazovalec človeške prirode, (to je moja štiridesetletna praksa in lahk mirne duše rečem stroka) ugotavljam in dokončno postavljam anamnezo in diagnozo

 

da se ti mal na tem forumu norca delaš iz drugih ldi po domače rečeno, uživaš v drobnem zadržanem podjebavanju.. in jst sem ti prava radost inu božja mast da obstajam, ker ti me rata sprovocirat do daske, drugi te bl k ne ignorirajo razen teh, ki uživajo v tem kako druge provociraš..

 

 Tako sem zaključil, da pravzaprav tile tvoji zapisi o travi v bistvu spoh niso tvoje stališče, sam mal mal pa morš bit izven mainstreama a ne?

 

ti ti ti...


prenos.jpg


#53 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. januar 2015, 20:44

Shaman ti bi bil pravzaprav rojen za politika, poslanca .. 

Poveš malo, še to je povsem nerazumljivo, danes govoriš eno(zjutraj) popoldan to isto negiraš z neko drugo povedjo.Delaš poenostavljene zaključke, povezave, ki niti abstraktne niso ampak sodijo v domeno orgonskega topa..

 

V bistvu, kot poznavalec in opazovalec človeške prirode, (to je moja štiridesetletna praksa in lahk mirne duše rečem stroka) ugotavljam in dokončno postavljam anamnezo in diagnozo

 

da se ti mal na tem forumu norca delaš iz drugih ldi po domače rečeno, uživaš v drobnem zadržanem podjebavanju.. in jst sem ti prava radost inu božja mast da obstajam, ker ti me rata sprovocirat do daske, drugi te bl k ne ignorirajo razen teh, ki uživajo v tem kako druge provociraš..

 

 Tako sem zaključil, da pravzaprav tile tvoji zapisi o travi v bistvu spoh niso tvoje stališče, sam mal mal pa morš bit izven mainstreama a ne?

 

ti ti ti...

 

Všeč mi je tvoj stil. Upam samo, da te ne odnese v 'nižji astral', ker takrat te je pa res bedno gledat, ko pa premoreš toliko več potenciala. 

 

shamannamo pa itak v vsaj 70% išče pozornosti in zabija čas v tri krasne. 


Brez podpisa

#54 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. januar 2015, 20:50

http://svet24.si/cla...primer-kolorado

 

Takšne članke je zanimivo brati ... po eni strani, ker je smešno kolikšen del kriminala predstavlja črni trg s konopljo (edit: in v kakšni meri sprostitev sredstev namenjenih za pregon konoplje vpliva na druge oblike kriminala), po drugi strani pa ker slika kako lahko iz možnosti, ki nam ležijo pred nosom in se dogajajo z ali brez podpore države (dogajajo se) potegnemo presenetljivo veliko dobrega, kjer se iz kriminalcev naredi obične državljane na način, ki je družbeno koristen. 


Brez podpisa

#55 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 7. januar 2015, 21:48

da imava različne poglede, ni nič novega ... 

da za moj lajf niso potrebne droge, tudi ni nič novega ... ko že ravno pišem v temi o drogi ...

 

če nekdo ne more ali ne zna živet brez droge, se pač naj fiksa ... 

opažam pa, da je tukaj na forumu nekaj dekadentnih odvisnikov ... in najbrž imajo precej težav v lajfu ...

mogoče bi bilo bolje, da si v čik zrolajo kamilce ... 

 

jaaa ... ni mi glih jasno zakaj vsakemu komentarju dodajaš tega bosančka, ki mu je težko povedat tri besede ... a je tvoj duhovni učitelj ... ???

Kolegica mi je zdanjič rekla, da je v srednji šoli služila tako, da je prodajala peteršilj namesto trave... :) In še prav dodelan način marketinga je imela... "stari, a veš ka to pokne...". In pol so ji še verjeli. Vsi so probali, pa noben ni upal priznat, da ni nič učinka. "Ja, pa res ful..." Ona je pa ful zaslužila :)

 

Drugače pa men je življenje na realnih tleh brez kakih substanc tud čist v redu. Zadnjič je bilo dost... ko sem se po naključju znašla na starem placu, kamor smo včasih hodili na žure. Itak sem ugotovila da sem ene 15 čet starejša pd večine, pa da vse smrdi po enih prepovedanih substancah.



#56 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 8. januar 2015, 07:54

V bistvu ne štekam, kaj bi tisti ki ste za prepoved trave s tem radi dosegli?

Mene nč kar se me osebno ne tiče ne moti in če to ne posega v moj lajf in moje pravice ne vidim razloga da bi bilo prepovedano.

Nisem bral od začetka zato ne vem ali poteka debata o legalizaciji marihuane na sploh ali samo za zdravstvene namene..

 

 Sej morfij tut dobivamo iz opija slednjega pa iz maka direkt from Afganistan.. za zdravstvene namene

 

 vedno pa je tut nezdravstvena uporaba prisotna , treba je videti koliko je ta škodljiva za družbo.

 

Drgač je pa razprava precej podobna referendumu o biomedicinski oploditvi samskih žensk.

 

Še dandanes mi ni jasno, koji k.. nesamske ženske in moške briga, kdo se bo osemenil..

 

 sej s tem ene kaplje semena navjo pri dragemu prihranili niti jajc pr dragi..


prenos.jpg


#57 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 10:19

glede na to, da sem se te v preteklih dneh dotaknil v dveh kritičnih točkah ... in ker vem kdo si ... sem pričakoval tak tvoj odziv ...  

 

 

Človek lahko tvoje nebuloze enostavno ignorira ali pa vsaj nakaže kako zelo zmotne so. Hočeš nočeš je le dobrih 30% tvojih odzivov povezanih z vsebino teme, vse ostalo je gostilniško nabijanje v različnih oblikah in v veliki meri derailanje tematike ali z drugimi besedami smetenje tem. Če tega resnično pri sebi nisi opazil potem si spregledal zelo očiten del svoje pojavnosti na tem forumu. 

 

In pa tvoja izjava '' ker vem kdo si'' .... no kdo sem? Sej ne upaš odgovoriti .... ker si pač buča tako kot ponavadi biggrin.png 


Brez podpisa

#58 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 10:32

tipa sta kontrapropaganda tvojemu mišljenju glede duhovnosti ...
ugotavljata, da ju trava ne bo razsvetlila ...
ugotavljata, da zanju ni ugodno stanje omame ...
in že po njuni mimiki se hitro opazi, da sta poškodovana od droge ...

Dej povej a me samo zajebavaš ali maš res spomin zlate ribice? 
 
Nič nimam proti raznolikosti mišljenja zato sem tudi dodal ta video, ki ga verjetno nisi pogledal v celoti, ker te v resnici ne zanima vsebina drugih. Imam prav? Ne reklamiram konoplje in prav je, da se v tej temi razkrijejo vsi apekti njenega obstoja, ampak pri tem se je potrebno izogniti gostilniškemu nabijanju. Ta video sem dodal zato, ker je zanimivo videti drugačen, ampak konkretno predstavljen pogled na uživanje. 
 
Še tole poglejva ... kakšno je moje mišljenje glede duhovnosti? Upaš povedat kaj konkretnega ali boš ostal pri praznih besedah? 
Brez podpisa

#59 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 8. januar 2015, 10:34

Dej povej a me samo zajebavaš ali maš res spomin zlate ribice? 

 

Nič nimam proti raznolikosti mišljenja zato sem tudi dodal ta video, ki ga verjetno nisi pogledal v celoti, ker te v resnici ne zanima vsebina drugih. Imam prav? 

 

Ne reklamiram konoplje in prav je, da se v tej temi razkrijejo vsi apekti njenega obstoja, ampak pri tem se je potrebno izogniti gostilniškemu nabijanju. 

 

Še tole poglejva ... kakšno je moje mišljenje glede duhovnosti? Upaš povedat kaj konkretnega ali boš ostal pri praznih besedah? 

 tudi mene muči ta dilema

 

kar je v bistvu žalostno, raje bi videl, da je samo provokator..


prenos.jpg


#60 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 10:50

tudi mene muči ta dilema
 
kar je v bistvu žalostno, raje bi videl, da je samo provokator..

Ne vem, ampak takšen nivo pogovora (argumentum ad hominem) pove precej.

Me prav zanima kakšne so shamannamove izkušnje s konopljo ali mogoče celo drogo na splošno.

ti si tisti, ki praviš, da so moje besede prazne (brez vsebine)
jaa ... moje misli so predvsem brez droge ... tvoje najbrž ne ...
ne poznam nepoškodovanega fixerja ... 
ampak, kot sem že napisal ... ni drugega, kot da doživiš in obdelaš vse, po kaj si prišel ...
torej imaš svoj prav, dokler ga ne spremeniš ... v tem je smisel modrosti ali duhovnosti ali življenja kot takega ...

Pričakovano si ostal pri praznih besedah.

Nič o tem kdo sem in nič o tem kakšen je moj pogled na duhovnost. Zelo veliko ljudi, ki se ukvarjajo z duhovnostjo se odzove na tak način, ko se pojavijo konkretna vprašanja.
Brez podpisa

#61 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 8. januar 2015, 10:57

Ne vem, ampak takšen nivo pogovora (argumentum ad hominem) pove precej.

Me prav zanima kakšne so shamannamove izkušnje s konopljo ali mogoče celo drogo na splošno.

 

ma ni fora v izkušnjah, glej

jst sem leta nazaj imel podobno vedenje k on. To je klic obupanega, žejnega v puščavi, človeka v stiski, ki nujno potrebuje pozornost..

Če analiziraš že samo dejstvo, da je na internetu noč in dan, v bistvu kadarkol prilezem gor, pa sem že jaz v kategoriji hudih odvisnikov(dnevno 8ur kadar sem v službi)

 

pomeni da en del lajfa ne zapolnjuje kot je treba, če je k temu prišteti da njegova KAO boljša polovica takisto preždi (sicer občutno manj) časa pred rač. zaslonom potem je tuki v celi ištoriji neki narobe.

Domneval sem da sta lujbček pa lujbica v domu za ostarele, sam vidm da tip kr obvlada računalniško tehnologijo, kar pomen da tale kombinacija odpade, ampak sledil sem vzorcu lajkov, vzorcu hvaljenja o količini seksa, novem fotkiču za jurčka pa neki evrov.. objavljanju tujih fotk kot svojih

In sem ugotovil, da je tuki res en obupen klic po pozornosti

 

zdej pozornost lahk dobiš sam tako, če si k otrok in se prerivaš k debatam odraslim, sploh kadar nimaš ne znanja ne argumentov za zrelo diskusijo

 

oziroma tako, da a priori negiraš neko tezo ki jo je nekdo postavil in pri tem se skrbno izogibaš da bi prebral nasprotne argumente, saj te lahko zmedejo, glede na lastno nejasno stališče, ki ga niti ne moreš imeti če sploh ne veš o čem se govori

 

skratka Šami,ima tuki naval jeze, ker je nekdo prevzel protagonistično vlogo in požel val strinjanja, zato je mainstreamovsko in slovensko da se najde nekdo ki je opozicijska manjšina

 

 Mislim da je to to, zato tut vztraja, čeprav že ob drugem postu ni imel več kej za povedat..

 

 Take imamo

 

mene tut včasih zanese k vidm da me noben ne šmirgla pet posto pa zečnem sodelovat v vseh temah.. da me ja kdo opazi


prenos.jpg


#62 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 8. januar 2015, 11:03

sej pravim, raj vidim da nas jebe k da je tak v resnic


prenos.jpg


#63 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 11:07

če pogledam onadva, ki si ju prilepil, si lahko predstavljam tebe ... sedaj ali čez nekaj let ... in to mi daje življensko izkušnjo, po katero sem prišel ...

No vsaj malo si se umaknil nazaj z uporabo besed si predstavljam, najbrž ...

 

Verjemi, da moj življenjski stil ni podoben nujnemu preteklemu ali zdajšnjemu. Po kriterij družbe sem uspešen državljan srednjega razreda, kar pa ne moreš biti z zamegljenim umom. 


Brez podpisa

#64 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 8. januar 2015, 11:13

vem da boli ... tudi sosedin cucek ta mesec tuli od bolečine ...

  Ni ti treba bit žaljiv..  :)

tudi to sem z globoko alfa analizo ozavestil, k te stisnem za virtualni goltanec k ti zmanjka , ne morem reči argumentov ampak slovenskih besed da se ne bi skoz ponavljale, začneš žalit, zato da nasprotna stran odreagira.. tvoja KAO žena nima teh težav ona nalepi kako slikco al pa filmček...

ti pa morš neki napisat k se počutiš izvanega.. in tu nastanejo težave.. kako uporabiti 100 besed ki jih znam sestavit v polsmiselni zapis uporabit, a da se ne bi očitno videlo da jih ponavljam..

 

 skratka sosedovga cucka pa le potolaž lepo je da so medsosedski odnosi pristni, saj vi hobiti tole znate najbolje v srednjem sveti


prenos.jpg


#65 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 13:36

dvojni
Brez podpisa

#66 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 13:40

- nisem v religiji, da bi verjel ... 
- uspešnost ni merilo nezamegljenosti ... ravno uspešni iz srednjega razreda so zase dovolj zdolgočaseni in imajo dovolj denarja za zamegljevanje ...  kaj pa ti počneš, je tvoja stvar ...

 
Lahko samo verjameš ali ne verjameš, da pišem resnico, ker nimaš sposobnosti, da bi preveril na drugačen način. Če bi jih imel potem ne bi pisal neumnosti, ki jih. Razen, če zgolj drkaš in provociraš?

Spet odvisno o kakšni zamegljenosti je govora. Glede na tematiko je govora o zamegljenosti, ki jo povzroča pretirana uporaba marihuane, kar se izraža v: oteženem govoru in formuliranju smiselnih stavkov, slabi pozornosti, pozabljanju, zmanjšani motoriki, pasivnosti, blodnjah itd. Ni možno, da (od trave zamegljena) oseba vsak dan vstane ob 5h, preživi v službi 8-10ur, pride domov in se nadaljnjih 4-6 ur ukvarja z otroci (jih pazi, jim kuha, se z njimi igra, jih aktivira, uči, vzgaja) in po potrebi kadar so bolani ponoči vstaja in bedi. Lej prjatu shami ... ni možno.

Ti pa pričaš o visjem srednjem razredu ali visjem ... o snobih, kar je pa spet samo ena od oblik zaslepljenosti.
Brez podpisa

#67 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 13:48

Če analiziraš že samo dejstvo, da je na internetu noč in dan, v bistvu kadarkol prilezem gor.....
 
....pomeni da en del lajfa ne zapolnjuje kot je treba, če je k temu prišteti da njegova KAO boljša polovica takisto preždi (sicer občutno manj) časa pred rač. zaslonom potem je tuki v celi ištoriji neki narobe.

Kot sem omenil ... odvisnosti je več vrst in v življenju počnemo nešteto stvari, ki nam tudi približno niso potrebne.

Če je res kar pišeš potem je to lep življenjski primer situacije kdaj sem malo bolj zagledati vase in malo manj gledati druge.

A amalija je shamanova polovička?
Brez podpisa

#68 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 13:54

razloži malo, od kod ta tvoja vroča strast do ganđe ....

Ne vem kaj sicer razumeš po vroča strast, ampak jaz: nimam kjer koliko že raznih nalepk z listom konoplje, nisem obseden z bobom marleyem ali regijem, ne obiskujem 'pohaške' festivale, ne nosim oblek obutev ki sporočajo - kadim in to je mora pravica ali kaj podobnega, ne družim se z ljudmi ki jim konoplja predstavlja življenje ... nasploh na meni, v mojem okolju ali družbi ni očitnih znakov, da sem kakorkoli povezan s konopljo.

Predlagam, da redefiniraš vprašanje.
Brez podpisa

#69 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 14:12

še enkrat ... zelo vroče zagovarjaš legalizacijo droge ... za zdrav lajf je ne rabiš ... torej ... etc.

Ne vroče ... zavzeto, argumentirano, razumsko.

In kaj je tvoje vprašanje? Zakaj se zavzemam za legalizacijo v medicinske in rekreativne namene? Ali kaj drugega?

 

In preden zvem kaj te zanima, lahko hkrati še odgovoriš ... zakaj si toliko na forumu? za zdrav lajf ga ne rabiš. Obratno ... prej ti toliko sedenja za računalnikom samo škodi. 


Brez podpisa

#70 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 8. januar 2015, 14:35

v medicinske namene je že dovolj drugih drog ... recimo

 

 

za rekreativne namene ??? hmmm ... a imaš v mislih sex ... a res misliš, da bolj čutiš omamljen ... in če se ti ne dvihne, začni zdravo živet, se gibaj, telovadi, treniraj in izogibal stresu ... vse tablete ti uničujejo potenco, ne jemlji tablet proti pritisku in ne za srce, so sama pomirjevala ... ob upoštevanju navedenega ne rabiš ganđe ...

 

zakaj sem na forumu ... dejstvo je, če bi taradi tega moral uporabljat ganđo, sigurno nebi bil ...

kaka modrost izvira iz tebe, verjamem pa ti, ker imaš osebna vedenja o stvari, recimo o dvigovanju zdravem življenju pod vplivom alkohola , kot smo že gor ugotovil ne manjka postov, kjer razlagaš o tem kako alkohol koristi, nedvomno koristi za pogum in potenco.. mal manj kr ti dviguje lažno samozavest ki je neupravičena, ampak ajd.... trava je hudič...

 :P


prenos.jpg


#71 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 14:37

v medicinske namene je že dovolj drugih drog ... recimo

 

 

za rekreativne namene ??? hmmm ... a imaš v mislih sex ... a res misliš, da bolj čutiš omamljen ... in če se ti ne dvihne, začni zdravo živet, se gibaj, telovadi, treniraj in izogibal stresu ... vse tablete ti uničujejo potenco, ne jemlji tablet proti pritisku in ne za srce, so sama pomirjevala ... ob upoštevanju navedenega ne rabiš ganđe ...

 

zakaj sem na forumu ... dejstvo je, če bi taradi tega moral uporabljat ganđo, sigurno nebi bil ...

 

 

Vidim, da na moje vprašanje ne želiš odgovoriti. Kot tudi, da nisi sposoben zastaviti konkretnega vprašanja. Pa praviš, da ne kadiš? Mogoče si non stop malo pod gasom ...

 

Rekreativna uporaba je tista, ki ni namenjena medicinski uporabi. Za kakšne namene in iz kakšnih razlogov se oseba odloči uživat konopljo izven medicinskih okvirov, pa je seveda različno od posameznika do posameznika. Ne verjamem, da kdo uživa izključno za namen spolnosti, sem pa prepričan, da ljudje seksajo tudi ko so pod vplivom konoplje, kot to tudi počnejo kadar so alkoholizirani. 


Brez podpisa

#72 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 18:53

Dobra iztočnica.

 

Kakšne težave dolgoročno prinaša uživanje konoplje? Valjda o tem veš precej. 

 

In kakšen so te težave v primerjavi s kajenjem in uživanjem alkohola. 


Brez podpisa

#73 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 19:11

ne, ne kadim več, žeee zelo dolgo ... ne rabim

 

Tu torej tebe čevelj žuli.

 

Razumem, da si se opekel, ampak da svoje nepredelane stvari projiciraš na druge pa ni kul. 

 

Dober začetek za notranje prepucavanje teh stvari je, da ni kriva konoplja, ampak da si kriv sam. Ko boš enkrat skontal in sprejel svojo negativno izkušnjo s konopljo kot tvojo napako in ne kot slabo lastnost rastline, ti bo znotraj teh tem postalo lažje in lahko boš deloval neobremenjeno in brez predsodkov. Mogoče boš celo razvil sposobnost prosto govoriti o napakah, ki si jih naredil pri uživanju in o pasteh, ki z uživanjem pridejo. 


Brez podpisa

#74 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. januar 2015, 21:24

Se prav sploh nisi kadil, sam probal si?  Ker zgoraj piše ne, ne kadim več, žeee zelo dolgo ... ne rabim 


Brez podpisa

#75 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. januar 2015, 12:37

No vsaj malo si se umaknil nazaj z uporabo besed si predstavljam, najbrž ...

 

Verjemi, da moj življenjski stil ni podoben nujnemu preteklemu ali zdajšnjemu. Po kriterij družbe sem uspešen državljan srednjega razreda, kar pa ne moreš biti z zamegljenim umom. 

Ne vem kak je tvoj način služenja denarja, da spadaš v nek sredni družbeni razred. To npr.je meni pomembno. Pa razlog zakaj kadiš? Zdravstveni ne more bit, ker canabis dokazano povzroča raka na pljučih. Če ti je pa cilj stanje v katerega prideš, no tak način razmišljanja je meni mimo.

 

Večina teh, ki jih srečujem in kadijo ali pijejo, pa eni celo konzuimrajo koko, nimajo nekih ciljev. Vsi so kar dobro situirani, so kaki privatniki ali v kakih službah, našli kak zaniiv način služenja denarja, samo meni je npr. pomembno kaj pri svojem delu vračaš družbi. Tako da npr. posebej necenjeni so pri meni kaki muzikanti, ki igrajo harmoniko, ker so celi zapiti, k temu pa spodbujajo še ostale. Sem bila včeraj na enem žuru, enega privatnika s kolegico, ki je tja šla kot pevka (ker ona res nima neke izobrazbe, da bi lahko kaj drugega počela, ima pa lep glas in je nadarjena, preživet pa vsekakor mora), samo ne glede na to,d a je to bil samo žur in normalno, da ljudje pijejo, se mi je zdelo, da je večina teh ljdui samo lupine, brez nekih vrednot. Cilj jim je pa zaslužit ravno toliko denarja, da lahko pokrivajo stroške pri mami, OK eni imajo celo svoje nepremičnine, vsi imajo pa potem cilj, da gredo ob koncu tedna na žur, se napijejo, ženo pustijo doma, na žuru pa upajo, da jim bo celo uspelo položit kako babo. In to jim celo uspe, sem včeraj videla, da ene to zlahka naredijo, fuj...






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0