Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#751 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 25. februar 2015, 13:35

In ja, obstajajo tudi pozitivne entitete...ampak njih itak ni treba kaj dosti omenjat, ker so pozitivci...in znajo včasih tudi izničiti učinek "temačnih"...če so seveda izpoljnjeni določeni pogoji...tongue.png

 

Potem so pa še kao nevtralci in mešančki...pri njih se pa nikoli ne ve...znajo se obnašat tako kot jim paše oz. kakor imajo interes...tudi đavolčič zna pomagati človečku, če se ta loti šamarat drugega đavolčiča, ki je sovražnik prvemu...tudi tam velja pravilo enemy of my enemy is my friend...biggrin.png

 

Ej, sorry, šele zdaj vidim, da sem se mobitelila na temi nemira - čeprav je med vzvodi, ki ti ga sprožajo, lahko tudi neodziven aparat. A če sem že ravno tukaj: te končnice enemy of my enemy is my friend ne bi spravila med svoja življenjska vodila - negativnost je lahko nalezljiva in škoda je zapravljati čas z njo.



#752 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2015, 13:36

Brezo, a če jaz in Pico,  znana nečimerneža LNF, prideva k teb na pomlajevalni tretma, a nama daš kakšen popust? Jaz bi zgledala kot sem pri 21, če lohk.... samo skineš tega džavolčica z mojega vratu? Neki bo v zvezi z mojo peto čakro, grdo govorim a kaj. 

 

Ker to bi še probala, preden si burko nataknem....

 

Da bi ločil malega đavolčiča od familije...pa da me potem cela familija ganja in še njihovi rođaki...pa da potem spet rasturim kakšen đavolski planetek...in spšet plačujem...ma jok brate odpade...tongue.png

 

 

Zdej si mau pobrkljal.... Blavatsky nič o smrti fizičnega telesa ne govori v primeru vnebovzetja, himalajski modreci tud ne.... ampak fizično telo tako napolniš s svetlobo, da se iz materialnega spremeni v svetlobno.... nič materialnega sploh ne ostane - če že bajke navajaš. biggrin.png

 

A si prebrala vse o Blavatsky, ker jaz še tistih par prevodov nisem...tongue.png

 

Napolniti s svetlobo je bolj izraz za javnost...v ozadju je cela paleta procesov, ki se jo začne človeček zavedati šele ko pride do določenega razreda...

 

Mislim da nisem nič pobrkal, ker nisem trdil, da mora človeček nujno umreti pri "vnebovzetju"...fora je, da so želje egota in želje duše dva različna pojma...Kdo je pa rekel, da človek ne sme najprej umreti in potem vstati...A se ni šel Jezus te igrice. Je bolj zanimivo za publiko...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#753 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 13:44

Psihologija je zelo koristna veda za spoznavanje svoje notranjosti...in kjer se psihologija konča, se prava ezoterika šele začne...biggrin.png

 

 

 

A ti resno misliš, da se to šteje v letih...šteje se v milijardah, milijonih let...ali po domače- v številu inkarnacij, lifeov...biggrin.png

 

Če ne gre tako hitro pa spremeni taktiko...pa boš videla...tongue.png

 

Stara miselnost se ruši, nova se vzpostavlja...vse ostalo je pa posledica...tralala...milom ili silom....tralala...biggrin.png

Taktiko? 



#754 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 25. februar 2015, 14:39

em119.gif   zmanjkalo mi je lajkov-prav polepšal ste mi dan danesheartpump.gif

Pa prav res, vse lajke sem tu skurla. Fajni ste laugh.png



#755 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 15:42

link sem dal, da ne bi kdo duševnost zamenjal ali povezoval z dušo, ker je pojem duševnost bolj vezana na um. duše itak ni v tem konceptu. 

 

v smislu psiha...

 

duša ??? a je to vse skupaj, skupek energij, misli, čustev ?



#756 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 21:48

v smislu psiha...

 

duša ??? a je to vse skupaj, skupek energij, misli, čustev ?

Js mislim, da ni nič od tega. 



#757 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 21:57

Mogoče je najbližje temu, kar verjamem (je pa težko razložit razliko, dokler je ne čutiš) tole: 

 

"Vsak človek ima v sebi nesmrtno duhovno jedro, ki ga imenujemo duša. Morda je ne doživljamo neposredno in nismo gotovi v njen obstoj, vsekakor pa poznamo tisto, kar sije iz nje: zavest. Duša je izvir človekove zavesti in je sama po sebi tolmun čiste zavesti."

 

"Prava narava duše je onstran telesa, čustev in misli, kjer živi v trajni radosti in izpolnjenosti. "

 

Zelo grbo napisana razlika med dušo in temu kar si rekla psiha... za moje pojme... 

 

Tole sem našla tu: (so pa tle stvari s katerimi se js ne strinjam čist, ampak fino je podat vir...)

 

http://cdk.si/soutri...5/ezoterika.htm



#758 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 28. februar 2015, 06:28

ma ja, jaz ne bom razturavala do nadalnjega, ker grejo vsi soudi za faks.

 

Thank you, Zala.



#759 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 1. marec 2015, 17:18

konec tedna je ... a ste kaj nemirni ... recimo za razturat ... biggrin.png tongue.png ???

A si raztural?


ma ja, jaz ne bom razturavala do nadalnjega, ker grejo vsi soudi za faks.

 

Thank you, Zala.

Pametna odločitev:).



#760 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 1. marec 2015, 17:21

A si raztural?

yes.gifbiggrin.png

Lepo sam, da je bil fajn vikend ;)



#761 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 2. marec 2015, 14:16

No, zgleda mi je simptom (nemir, tesnobo...) uspelo podaljšat na zadnje trenutke pred kakšnim dogodkom, eliminirat pa še ne... :(



#762 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 8. marec 2015, 08:25

Krišna vse ve. Če se predaš njemu, si pomirjen.



#763 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. marec 2015, 15:48

:)



#764 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. marec 2015, 15:53

Absolutno mislim, da mi ostane vsaj to upanje.


In prošnja, da bo ta lajf čimprej minil in da naslednjega ne bo.


Drugače je vse ok, ampak imam fotra, ki uničuje. Neka Kalika bolana.



#765 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. marec 2015, 16:36

here she comes, she's a man-eater :D torej skozi lajf...



#766 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 8. marec 2015, 17:39

Absolutno mislim, da mi ostane vsaj to upanje.

 

Ja.

 

In prošnja, da bo ta lajf čimprej minil in da naslednjega ne bo.


Drugače je vse ok, ampak imam fotra, ki uničuje. Neka Kalika bolana.

 

Če on vse ve, a ni pol boljš prosit za tist kar on misl, da je najboljš?



#767 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 8. marec 2015, 19:07

naslednji lajf bo sigurno, ne moreš mu ubežat ... in tega moraš peljat normalno do konca ...

ni ga treba normalno peljat, je pa fajn taka odločitev....


Absolutno mislim, da mi ostane vsaj to upanje.


In prošnja, da bo ta lajf čimprej minil in da naslednjega ne bo.


Drugače je vse ok, ampak imam fotra, ki uničuje. Neka Kalika bolana.

to sam občasno tko zgleda...



#768 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 9. marec 2015, 16:08

Mi, ki verjamemo v Boga, imamo malo drugačno energijo od neverujočih. :D se splača že zaradi tega, ker te polepša... vsa ta ljubezen, ki te futra in jo oddajaš... in na to se lepijo same dobre stvari.... če pa ne verjameš, se ne čudi, da si bolan, da te boli glava, si pod stresom, ker ne prepustiš stvari v njegove roke.... molitev, mantra ali meditacija pa zna biti vrelec zdravja psiho-fizičnega.....

 

pri meni... juhu se lotim jaz... male in velike orbite, tantra kundalini glasbe poslušat sto na uro, po cele dneve... in nekaj čudnega... padem v trans, občutim neke prisotnosti okoli sebe, čez čas spregovorijo, čez čas... spregovorim jaz in fajn klepetamo, ker mi edino tako, dajo nekaj ljubezni in... ne vem zakaj... mi odprejo vse kanale, nosnice, vse čute na ful..... začnem kolesarit cele dneve, jesti samo češnje in murve z dreves... v oblakih slike... in nema... grem jaz z avtom po mesttu... pravi mama... in se fino režim sama s seboj in se furam... ker so glasovi hkrati tečni in grozno zabavna družba... samo posledično sem se malo izgubila, .

 

zdaj je boljše... samo še to hočem-totalno bistrino uma, ostrino misli, določenost ciljev, fokus v svojem bistvu,... hkrati pa znati fino razbirati kaj od vtisov je res in kaj moja domišljija.

 

........

samo ti moji glasovi so pa take face... ko so me dali v bolnici na tablete, sem bila tako izgubljena en čas, da sem si sama pela, da vem da obstajam... ker ni bilo moje klape nevidne.

 

ampak sem se rešila pekla v katero me je zavedla moja huda domišljija. npr, da imam črno tretje oko, kar pomeni, da sem upičena kontra... rečem rada te imam, v resnici to pomeni sovražim te.

 

mater če bi mi kdo to razložu. samo se ne mislim več špilati z Vama Marga... rajši se primem našega Jezusa... on je tudi mag.



#769 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 9. marec 2015, 16:14

evo domišljije- sem spustila vodo v wcju... in med tistim hrupom od vode......pssssssssst...........slišim...

 

samo ne vem za koji drek bi morala biti tiho, glede na to, da imam marsa in venero v levu v tretji bajti, mi je namenjeno da vse razbobnam.



#770 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 10. marec 2015, 09:06

Mi, ki verjamemo v Boga, imamo malo drugačno energijo od neverujočih. biggrin.png se splača že zaradi tega, ker te polepša... vsa ta ljubezen, ki te futra in jo oddajaš... in na to se lepijo same dobre stvari.... če pa ne verjameš, se ne čudi, da si bolan, da te boli glava, si pod stresom, ker ne prepustiš stvari v njegove roke.... molitev, mantra ali meditacija pa zna biti vrelec zdravja psiho-fizičnega.....

 

pri meni... juhu se lotim jaz... male in velike orbite, tantra kundalini glasbe poslušat sto na uro, po cele dneve... in nekaj čudnega... padem v trans, občutim neke prisotnosti okoli sebe, čez čas spregovorijo, čez čas... spregovorim jaz in fajn klepetamo, ker mi edino tako, dajo nekaj ljubezni in... ne vem zakaj... mi odprejo vse kanale, nosnice, vse čute na ful..... začnem kolesarit cele dneve, jesti samo češnje in murve z dreves... v oblakih slike... in nema... grem jaz z avtom po mesttu... pravi mama... in se fino režim sama s seboj in se furam... ker so glasovi hkrati tečni in grozno zabavna družba... samo posledično sem se malo izgubila, .

 

zdaj je boljše... samo še to hočem-totalno bistrino uma, ostrino misli, določenost ciljev, fokus v svojem bistvu,... hkrati pa znati fino razbirati kaj od vtisov je res in kaj moja domišljija.

 

........

samo ti moji glasovi so pa take face... ko so me dali v bolnici na tablete, sem bila tako izgubljena en čas, da sem si sama pela, da vem da obstajam... ker ni bilo moje klape nevidne.

 

ampak sem se rešila pekla v katero me je zavedla moja huda domišljija. npr, da imam črno tretje oko, kar pomeni, da sem upičena kontra... rečem rada te imam, v resnici to pomeni sovražim te.

 

mater če bi mi kdo to razložu. samo se ne mislim več špilati z Vama Marga... rajši se primem našega Jezusa... on je tudi mag.

 

Deklica draga

 

Uredu si in nisi ti kriva. Nikakor nisi ti kriva. On je kriv. Zmerej je bil. Ti nikakor in nikoli.

 

Drž se. Držim pesti zate in verjamem vate.

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#771 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. marec 2015, 11:37

ja, danes je moja Tijica pojedla moj drek, ker sem se usrala na sprehodu. kdo je kriv?



#772 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. marec 2015, 12:26

je malo manjkalo.

 

tudi moja mama je dobra alias huda --> NI jih, jih NIiII........ (teh nevidnih ljudi okoli nas)

 

jebi ga... upam, da ne srečam kakšnega resničnega duha... me bo konec od socialne fobije.



#773 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. marec 2015, 12:31

wacko.pngblink.pngwacko.png ... in potem ti je dala lupčeka ... a nee ???    32.gif

 

dont worry, psssssssssssssssst.... ;) Vama Marga ;)


nas gleeeeeeeeeedajo.......... :lol:



#774 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. marec 2015, 12:43

ta ki se je takrat poosebil v Tijici ....... birthday.gif šššššššššššššššš...........


please naj me M. zbena, ker se ne prebavljam.


a loony bin.



#775 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. marec 2015, 13:09

še sem živa :lol:

 

jaz vem, zdaj mi je kapnilo, zakaj se ženske  oblačijo-joške ven, en kup prstanov, usnjene oprijete hlače ali grozna frizura- da one prestrašijo ta prve druge, ne pa drugi njih... zmaga bolj našemljenega, ... prav tako anoreksija... da te ne pojejo v đžungli.


predstavljaj si da te zagrabi roka z umetno zelenimi nohti in vsa načičkana... čisto drugače kot ena človeška natur roka...


jaz sem imela celo življenje prav fobijo pred prstani... zdaj pa sem tako pokvarjena, da bi se našemila s kakšnim grozljivim.


in vse šokirala s svojim življenjskim pečatom život vun.

 

da prestrašiš tipa, pa mu zašiba spolna energija pa mu stopi, iz čistega strahu :lol:






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0